Tijdschema EK Atletiek

Wil jij in één overzicht zien wanneer de Nederlandse atleten in actie komen in Berlijn? Download dan de volgende PDF, daarin hebben we het hele overzicht voor je opgesomd. Print hem uit en hang hem op je koelkast, zo kun je de prestaties in Berlijn altijd live volgen. 

Download hieronder de tijdschema's:

 

Het EK is live te volgen via onderstaand uitzendschema of via de livestream https://bit.ly/2OHbuqR.

6 augustus avondsessie: NPO 2 en Eurosport 2

7-12 augustus ochtend- en avondsessie: Eurosport 1

7-12 augustus avondsessie: NPO 3

12 augustus marathon: NPO 1

 

! De datum 2 augustus 2018, onder voorbehoud van wijzigingen

 

Tijdschema 

Dag Onderdeel Ronde TEAM NL in actie
maandag 6 augustus      
16:05 / 17:30 kogelslingeren m QA / B Denzel Comenentia
16:30 100m m R1 Churandy Martina,
Hensley Paulina, 
Christopher Garia, 
Joris van Gool
16:35 verspringen m QA/B  
17:05 400mh m R1 Nick Smidt
17:30 kogelslingeren m QB  
17:35 / 18:55 kogelstoten m QA / B  
17:45 100m v R1 Dafne Schippers,
Jamile Samuel
,
Naomi Sedney,
Marije van Hunenstijn
17:35 / 18:55 kogelstoten m QA / B  
dinsdag 7 augustus      
08:35 50 km snelwandelen m Final  
08:35 50km snelwandelen v Final  
09:30 100m mk m   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
09:40 / 11:10 discuswerpen m QA / B Erik Cadée
10:00 400mh v R1 Anna Sjoukje Runia
10:10 kogelstoten v QA/B Melissa Boekelman
10:25 verspringen mk m A/B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
10:35 400m m R1 Liemarvin Bonevacia
11:05 800m v R1 Sanne Wolters-Verstegen
11:10 discuswerpen m QB  
11:40 3000m steeple m R1 Noah Schutte
11:50 kogelstoten mk m A/B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
18:30 hoogspringen mk m A/B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
18:45 kogelslingeren m Final Denzel Comenentia*
19:05 100m v SF Dafne Schippers*
Jamile Samuel*
Naomi Sedney*
Marije van Hunenstijn*
19:05 polsstokhoogspringen v QA/B Femke Pluim
19:25 100m m SF Churandy Martina*
Hensley Paulina*
Christopher Garia* 
Joris van Gool*
19:45 400mh m SF Nick Smidt*
20:20 10.000m m Final Benjamin de Haan
20:33 kogelstoten m Final  
21:00 400m mk m   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
21:30 100m v Final Dafne Schippers*
Jamile Samuel*
Naomi Sedney*
Marije van Hunenstijn*
21:50 100m m Final Churandy Martina*
Hensley Paulina*
Christopher Garia* 
Joris van Gool*
Woensdag 8 augustus      
09:35 110mh mk m   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
10:10 100mh v R1 Nadine Visser,
Eefje Boons
10:20 / 11:40 discuswerpen mk m A / B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun  (afh. van groepsindeling)
10:50 200m m R1 Taymir Burnet,
Churandy Martina, Solomon Bockarie
11:05 hinkstapspringen v QA/B  
11:30 400m v R1 Madiea Ghafoor, Lisanne de Witte, Laura de Witte
11:40 discuswerpen mk m B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun (afh. van groepsindeling)
12:05 1500m m R1  
12:15 / 13:15 polsstokhoogspringen mk m A / B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun (afh. van groepsindeling)
13:00 / 14:25 speerwerpen m QB  
17:50 / 19:00 speerwerpen mk m A / B Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun (afh. van groepsindeling)
18:25 hoogspringen v QA/B  
19:05 400mh v SF Anna Sjoukje Runia*
19:30 400m m SF Liemarvin Bonevacia*
19:40 verspringen m Final  
19:55 800m v SF Sanne Wolters-Verstegen*
20:09 kogelstoten v Final Melissa Boekelman*
20:15 200m m  SF Taymir Burnet,
Churandy Martina, Solomon Bockarie*
20:20 discuswerpen m Final Erik Cadée*
20:40 10.000m v Final Susan Krumins, Jip Vastenburg
21:35 1500m mk m Final Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun 
Donderdag 9 augustus      
09:30 / 11:00 discuswerpen v QA Corinne Nugter,
Jorinde van Klinken (afh. van groepsindeling)
10:00 100mh mk v   Anouk Vetter
10:30 verspringen v QA/B  
10:55 110mh m R1 Koen Smet
11:00 discuswerpen v QB Corinne Nugter,
Jorinde van Klinken (afh. van groepsindeling)
11:05 hoogspringen mk v A/B Anouk Vetter
11:30 800m m R1  
12:30 speerwerpen v QA  
13:50 speerwerpen v QB  
19:15 kogelstoten mk v A/B Anouk Vetter
19:20 polsstokhoogspringen v Final Femke Pluim*
19:25 100mh v SF Nadine Visser, Eefje Boons*
19:30 hoogspringen m QA/B Douwe Amels
19:50 400m v SF Madiea Ghafoor, Lisanne de Witte, Laura de Witte*
20:15 400mh m Final Nick Smidt*
20:22 speerwerpen m Final  
20:30 200m mk v   Anouk Vetter
21:05 200m m Final Taymir Burnet,
Churandy Martina, Solomon Bockarie*
21:20 3000m steeple m Final Noah Schutte*
21:50 100mh v Final Nadine Visser, Eefje Boons*
Vrijdag 10 augustus      
10:00 kogelslingeren v QA  
10:30 polsstokhoogspringen m Q A/B Menno Vloon, Rutger Koppelaar
10:50 verspringen mk v A/B Anouk Vetter
11:25 200m v R1 Dafne Schippers,
Jamile Samuel
11:30 kogelslingeren v QB  
12:00 1500m v R1  
12:25 3000m steeple v R1 Irene van der Reijken
12:40 hinkstapspringen m QA/B  
12:50 / 14:05 speerwerpen mk v A/B Anouk Vetter (afh groepsindeling)
13:05 4x400m m R1 Nationaal Team
13:40 4x400m v R1  
14:05 speerwerpen mk v B Anouk Vetter (afh groepsindeling)
19:10 110mh m SF Koen Smet*
19:22 hoogspringen v Final  
19:32 800m m SF  
19:48 200m v SF Dafne Schippers,
Jamile Samuel
20:07 hinkstapspringen v Final  
20:20 800m mk v   Anouk Vetter
20:25 speerwerpen v Final  
20:50 400mh v Final Anna Sjoukje Runia*
21:05 400m m Final Liemarvin Bonevacia*
21:20 800m v Final Sanne Wolters-Verstegen*
21:35 110mh m Final Koen Smet*
21:50 1500m m Final  
Zaterdag 11 augustus      
09:05 20km snelwandelen v Final  
10:55 20km snelwandelen m Final  
20:05 hoogspringen m Final Douwe Amels*
20:12 400m v Final Madiea Ghafoor, Lisanne de Witte, Laura de Witte*
20:20 discuswerpen v Final Corinne Nugter, Jorinde van Klinken*
20:30 800m m Final  
20:45 200m v Final Dafne Schippers, Jamile Samuel*

20:55

5000m m Final Benjamin de Haan
21:30 4x400m m Final Nationaal Team
21:50 4x400m v Final  
Zondag 12 augustus      
09:05 marathon v Final Andrea Deelstra, Ruth van der Meijden
10:00 marathon m Final Abdi Nageeye
19:10 polsstokhoogspringen m Final Rutger Koppelaar*
19:20 4x100m v R1 Nationaal Team
19:30 kogelslingeren v Final  
19:40 4x100m m R1 Nationaal Team
19:55 hinkstapspringen m Final  
20:00 1500m v Final  
20:15 5000m v Final Sifan Hassan, Maureen Koster, Susan Krumins
20:55 3000m steeplechase v Final

Irene van der Reijken*

21:20 4x100m v Final Nationaal Team*
21:35 4x100m m Final Nationaal Team*

 

  • Doorgehaalde namen betreft atleten op de sprint onderdelen die zich rechtstreeks hebben geplaatst voor de halve finales 
  • Menno Vloon heeft zich af moeten melden wegens een blessure
 
! De datum 2 augustus 2018, onder voorbehoud van wijzigingen

 

Check de website voor meer informatie over het toernooi: http://www.berlin2018.info/en/