Europese Kampioenschappen o18 Jeruzalem 2022

4 - 7 juli

Van maandag 4 juli tot donderdag 7 juli vinden de Europese Kampioenschappen o18 plaats in Jeruzalem (Israël).

Tijdschema maandag 4 juli

Tijdstip NL Tijdstip Jeruzalem Onderdeel TeamNL in actie
08:45 07:45 1500m H Loes Kempe, Laila Yahyaoui
09:10 08:10 800m H Nando Kramer
17:00 16:00 QA speerwerpen Ryan Jansen
17:10 16:10 110mh H David Pronk
18:08 17:08 QB speerwerpen Ryan Jansen
18:30 17:30 100m H Maurice Afognon
19:28 18:28 QA discuswerpen Yannick Rolvink
20:20 19:20 1500m H Mick Wolvekamp, Niels Laros
20:35 19:35 QB discuswerpen Yannick Rolvink

 

Tijdschema dinsdag 5 juli

Tijdstip NL Tijdstip Jeruzalem Onderdeel TeamNL in actie
08:30 07:30 Q A/B polsstokhoogspringen Marijn Kieft, Noga Piepenbroek
08:35 07:35 400mh H Ashley Boldewijn, Shantell Kwofie
09:05 08:05 400mh H Tijm Oosterom, Sep de Jong
10:30 09:30 Q A/B kogelstoten Yannick Rolvink
17:00 16:00 110mh SF David Pronk*
17:15 16:15 Q A/B hoogspringen Ridzerd Punt
18:00 17:00 100m SF Maurice Afognon*
18:30 17:30 800m SF Nando Kramer*
19:05 18:05 discuswerpen F Yannick Rolvink*
19:15 18:15 110mh F David Pronk*
20:00 19:00 100m F Maurice Afognon*
20:15 19:15 3000m F Juan Zijderlaan

 

Tijdschema woensdag 6 juli

Tijdstip NL Tijdstip Jeruzalem Onderdeel TeamNL in actie
08:30 07:30 100m MK Florian Vriezen
09:05 08:05 kogelstoten F Yannick Rolvink*
09:20 08:20 verspringen MK Florian Vriezen
09:55 08:55 400mh SF Tijm Oosterom, Sep de Jong*
10:10 09:10 400mh SF Ashley Boldewijn, Shantell Kwofie*
10:27 09:27 QA speerwerpen Suze Zeevat
10:35 09:35 kogelstoten MK Florian Vriezen
11:35 10:35 QB speerwerpen Suze Zeevat
17:00 16:00 hoogspringen MK Florian Vriezen
19:25 18:25 1500m F Mick Wolvekamp, Niels Laros*
19:35 18:35 1500m F Loes Kempe, Laila Yahyaoui*
19:55 18:55 speerwerpen F Ryan Jansen*
20:37 19:37 400m MK Florian Vriezen

 

Tijdschema donderdag 7 juli

Tijdstip NL Tijdstip Jeruzalem Onderdeel TeamNL in actie
08:10 07:10 110mh MK Florian Vriezen
08:50 07:50 discus MK/A Florian Vriezen
09:00 08:00 hoogspringen F Ridzerd Punt*
10:00 09:00 discus MK/B Florian Vriezen
10:45 09:45 polsstok MK/A Florian Vriezen
11:25 10:25 polsstok MK/B Florian Vriezen
16:00 15:00 speerwerpen MK/A Florian Vriezen
17:05 16:05 speerwerpen MK/B Florian Vriezen
17:20 16:20 polsstokhoogspringen F Marijn Kieft, Noga Piepenbroek*
18:10 17:10 speerwerpen F Suze Zeevat*
18:15 17:15 400mh F Ashley Boldwijn, Shantell Kwofie*
18:30 17:30 400mh F Tijm Oosterom, Sep de Jong*
19:10 18:10 800m F Nando Kramer*
19:55 18:55 1500m MK Florian Vriezen

 
*atleten komen alleen in actie als ze de series of kwalificaties halen
*H = heats, SF = semi finals, F = final
 
Toernooiwebsite