EK onder 20

15-18 juli

Dag 1: donderdag 15 juli

tijdstip onderdeel ronde team NL in actie
09:40 uur 100m horden zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
10:10 uur 100 meter series N'Ketia Seedo
Minke Bisschops
10:50 uur 100 meter series Keitharo Oosterwolde
Xavi Mo-Ajok
10:40 uur hoogspringen zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
       
14:25 uur 800 meter series Anne Knijnenburg
14:30 uur discuswerpen kwalificatie Alida van Daalen
15:00 uur 1500 meter series Noah Baltus
Rick van Riel
15:20 uur kogelstoten zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
15:25 uur 100 meter halve finales N'Ketia Seedo *
Minke Bisschops *
15:45 uur 100 meter halve finales Keitharo Oosterwolde *
Xavi Mo-Ajok *
16:05 uur 3000 meter series Jesse Fokkenrood
17:10 uur 200 meter zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
17:40 uur 3000 meter series Emmy van den Berg

Klik hier voor de livestream

 

Dag 2: vrijdag 16 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
09:05 uur 110 meter horden series Matthew Sophia
Mark Heiden
09:50 uur hoogspringen kwalificatie Britt Weerman
10:20 uur 1500 meter series Sarah Peerik
Anna Hightower
11:45 uur verspringen zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
       
15:00 uur speerwerpen zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
15:25 uur 110 meter horden halve finales Matthew Sophia 
Mark Heiden 
15:50 uur 800 meter halve finales Anne Knijnenberg 
16:20 uur 100 meter  finale N'Keetia Seedo 
Minke Bisschops 
16:25 uur discuswerpen finale Alida van Daalen
16:35 uur 800 meter zevenkamp Sofie Dokter
Sophia Mulder
18:20 uur 200 meter series Minke Bisschops
18:45 uur 200 meter series Xavi Mo-Ajok

Klik hier voor de livestream

 

Dag 3: zaterdag 17 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
08:30 uur discuswerpen kwalificatie Ruben Rolvink
Sebastiaan Bonte
08:35 uur 100 meter tienkamp Gabriel Emmanuel
09:30 uur verspringen tienkamp Gabriel Emmanuel
09:35 uur kogelstoten kwalificatie A en B Alida van Daalen
11:00 uur kogelstoten tienkamp Gabriel Emmanuel
       
14:05 uur hoogspringen tienkamp Gabriel Emmanuel
14:40 uur 200 meter halve finales Minke Bisschops 
15:00 uur 200 meter halve finales Xavi Mo-Ajok 
15:40 uur kogelstoten finale Alida van Daalen *
16:00 uur 110 meter horden finale Matthew Sophia 
 
16:15 uur 800 meter finale Anne Knijnenburg
16:55 uur 200 meter finale Minke Bisschops *
17:05 uur 200 meter finale Xavi Mo-Ajok*
17:15 uur 400 meter tienkamp Gabriel Emmanuel
17:35 uur 1500 meter finale Rick van Riel 
18:05 uur 3000 meter finale Jesse Fokkenrood 

Klik hier voor de livestream


Dag 4: zondag 18 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
08:30 uur 110 meter horden tienkamp Gabriel Emmanuel
10:00 uur 4x100 meter estafette (M) series Team NL (M)
10:30 uur discuswerpen tienkamp Gabriel Emmanuel
12:30 uur polsstokhoogspringen tienkamp Gabriel Emmanuel
14:35 uur hoogspringen finale Britt Weerman 
15:20 uur
16:25 uur
speerwerpen
groep A of B
tienkamp Gabriel Emmanuel
15:50 uur 4x100 meter estafette (M) finale Team NL (M) *
17:05 uur 5000 meter finale Vera de Vries
17:25 uur 1500 meter tienkamp Gabriel Emmanuel

Klik hier voor de livestream
* Bij kwalificatie