EK onder 23

8-11 juli

Dag 1: donderdag 8 juli

tijdstip onderdeel ronde team NL in actie
08:45 uur discuswerpen kwalificatie groep A Jorinde van Klinken
Enid Duut
09:30 uur kogelstoten kwalificatie groep B Mattijs Mols
09:40 uur 400 meter series Netanel Dorothea
10:10 uur discuswerpen kwalificatie groep B Janneke Pluimes
11:55 uur 400 meter horden series Ramsey Angela
       
16:35 uur 1500 meter series Bram Anderiessen
Robin van Riel
Job IJtsma
17:15 uur 800 meter series Bregje Sloot
17:50 uur 10.000 meter finale Maikel Peeman
Max Polak
Luuk Maas
18:00 uur
19:10 uur
kogelslingeren kwalificatie A of B Judith Essemiah
18:30 uur kogelstoten finale Mattijs Mols *



Dag 2: vrijdag 9 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
09:05 uur 100 meter horden series Zoë Sedney
11:05 uur 800 meter series Djoao Lobles
Ludo van Nieuwenhuizen
11:40 uur 200 meter series Onyema Adigida
Riq de Wit
       
14:10 uur 400 meter horden halve finales Ramsey Angela *
16:20 uur 400 meter halve finales Netanel Dorothea *
17:00 uur 100 meter horden halve finales Zoë Sedney *
18:35 uur discuswerpen finale Jorinde van Klinken *
Enid Duut *
Janneke Pluimes *
18:40 uur 10.000 meter finale Jasmijn Lau



Dag 3: zaterdag 10 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
08:45 uur verspringen kwalificatie A en B Pauline Hondema
09:00 uur 100 meter tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
09:55 uur kogelstoten kwalificatie A en B Jessica Schilder
Jorinde van Klinken
10:35 uur verspringen tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
11:45 uur 200 meter halve finales Onyema Adigida *
Riq de Wit *
12:05 uur kogelstoten tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
       
14:45 uur hoogspringen tienkamp Sven Roosen 
Sven Jansons
15:05 uur kogelstoten finale Jessica Schilder *
Jorinde van Klinken *
15:10 uur 400 meter horden finale Ramsey Angela *
16:20 uur 1500 meter finale Bram Anderiessen *
Robin van Riel *
Job IJtsma *
16:40 uur kogelslingeren finale Judith Essemiah *
16:45 uur 100 meter horden finale Zoë Sedney *
17:30 uur 400 meter finale Netanel Dorothea *
18:00 uur 800 meter finale Bregje Sloot *
18:20 uur 400 meter tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
19:00 uur 5000 meter finale Tim Verbaandert
19:55 uur 200 meter finale Onyema Adigida *
Riq de Wit *



Dag 4: zondag 11 juli

tijdstip onderdeel ronde Team NL in actie
08:40 uur 110 meter horden tienkamp Sven Roosen 
Sven Jansons
09:30 uur
10:30 uur
discuswerpen
groep A of B
tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
10:10 uur 4x400 meter estafette (M) series Team NL (M)
11:40 uur polsstokhoogspringen tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
       
15:00 uur
16:00 uur
speerwerpen
groep A of B
tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
16:30 uur 800 meter finale Djoao Lobles *
Ludo van Nieuwenhuizen *
16:55 uur 5000 meter finale Diane van Es
18:00 uur 1500 meter tienkamp Sven Roosen
Sven Jansons
18:50 uur 4x400 meter estafette (M) finale Team NL (M) *


* Bij kwalificatie