Wegranglijsten 2011 mannen

bijgewerkt t/m 31 december (update van 4 september 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. We nemen alleen bruto-prestaties (dwz de tijd vanaf het startschot) mee.

Voor deze ranglijst komen alle Nederlandse atleten in aanmerking plus buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging.

In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 28.55 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 04-09-11 1 Tilburg
* 28.59 Jesper van der Wielen 1991 Nijmegen Atletiek 25-09-11 7 Utrecht
* 29.03 Michel Butter 1985 DEM 13-02-11 3 Schoorl
* 29.07 Koen Raymaekers 1980 Hellas 13-02-11 4 Schoorl
* 29.08 Jamal Baligha (MAR), M35 1973 Improve Road Runners 03-04-11 16 Brunssum
29.11 Dennis Licht 1984 AV'34 Apeldoorn 06-03-11 1 Vorden
* 29.14 Abdi Nageeye 1989 Loopgroep AS 03-04-11 17 Brunssum
* 29.17 Mohamed Ali Mohamed (SOM) 1989 Eindhoven Atletiek 13-02-11 6 Schoorl
* 29.20 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 04-09-11 3 Tilburg
* 29.27 Thomas Poesiat 1988 Haag Atletiek 03-04-11 20 Brunssum
(10)
* 29.52 Tom Wiggers 1987 Castricum 28-08-11 6 Hem
* 29.59 Hugo van de Broek 1976 Castricum 13-02-11 12 Schoorl
* 30.01 Ronald Schröer 1984 HERA 13-02-11 13 Schoorl
* 30.07 Jorit van Malsen 1988 Hellas 13-02-11 15 Schoorl
* 30.07 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 13-02-11 16 Schoorl
* 30.11 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 13-02-11 17 Schoorl
* 30.22 Wouter Janssen 1987 Nijmegen Atletiek 13-02-11 21 Schoorl
* 30.23 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 04-09-11 6 Tilburg
* 30.23 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 13-02-11 22 Schoorl
* 30.27 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 03-04-11 29 Brunssum
(20)
* 30.28 Rens Dekkers 1981 HERA 13-02-11 23 Schoorl
* 30.38 Marco Gielen, M40 1970 Scopias 25-06-11 15 Appingedam
* 30.39 Yennick Wolthuizen 1984 DOKEV 13-02-11 25 Schoorl
* 30.40 Colin Bekers 1979 Sprint 22-05-11 14 Den Haag
* 30.41 Joost van den Ende 1988 Seven Hills RT 04-09-11 9 Tilburg
30.41 Pim Molenaar 1987 Trias 25-09-11 1 Den Burg
R 30.42 Jeroen van Damme, M35 1972 Loopgroep PK 23-10-11 1 Rucphen
* 30.45 Said Hayek (MAR) 1980 HAC 13-07-11 11 Voorthuizen
* 30.49 Neals Strik, M35 1973 Loopgroep AS 18-06-11 3 Rijsbergen
* 30.50 Tim Pleijte 1985 Dynamica 17-04-11 10 Hilversum
(30)
R 30.51 Michiel van Nispen 1982 Sprint 23-10-11 2 Rucphen
30.52 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 02-07-11 1 Chaam
* 30.56 Michel Schrier 1979 Dynamica 13-07-11 12 Voorthuizen
* 30.56 Ruben Scheurwater 1980 Parthenon 16-10-11 1 Utrecht
* 30.58 Huub Maas, M40 1970 THOR 18-06-11 5 Rijsbergen
30.59 Michiel de Ruiter 1986 HERA 25-09-11 2 Den Burg
31.03 Greg van Hest, M35 1973 TRR 31-12-11 1 Hilvarenbeek
* 31.05 Rachid Bouazza 1976 VAV 25-05-11 1 Utrecht
31.09 Dennis Weijers 1986 Phoenix 06-03-11 2 Vorden
* 31.11 Wesley Pauel 1990 Almere'81 13-02-11 28 Schoorl
(40)
* 31.18 Rob Detert Oude Weme 1978 AV'34 Apeldoorn 13-07-11 16 Voorthuizen
* 31.19 Abraham Zewdie, M45 1964 Loopgroep AS 04-09-11 17 Tilburg
* 31.21 Guus Reijngoud 1988 Hellas 13-02-11 30 Schoorl
* 31.22 Jarno van Miltenburg 1988 Hellas 03-04-11 39 Brunssum
31.23 Jeroen Maas 1982 Sprint 27-08-11 1 Baarle Nassau
31.25 Roger Smeets, M35 1973 Caesar 30-04-11 1 Beek
* 31.28 Orphan van Faassen 1983 Ciko'66 17-04-11 12 Hilversum
* 31.28 Raymon van den Berg 1982 Prins Hendrik 04-09-11 18 Tilburg
* 31.32 Jurjen Polderman 1991 Clytoneus 13-02-11 33 Schoorl
* 31.33 Jelte Brontsema 1979 Phanos 03-04-11 42 Brunssum
(50)
? 31.34 Zac Freudenburg (USA) 1978 >Diemen 23-08-11 1 Abcoude
R 31.35 Wouter Warndorff 1991 THOR 23-10-11 3 Rucphen
* 31.36 Edwin de Vries, JA 1992 Almere'81 13-02-11 37 Schoorl
* 31.36 Bram Rouwen 1985 Hanzesport 13-02-11 36 Schoorl
* 31.37 Milco Driessen 1988 Hellas 04-09-11 20 Tilburg
31.39 Timothy Karanu 1980 Eindhoven Atletiek 31-12-11 3 Hilvarenbeek
* 31.40 Erik Niemeijer 1979 Sprint 13-02-11 38 Schoorl
* 31.41 Jeroen van Erp, M40 1970 Loopgroep PK 04-09-11 21 Tilburg
31.41 Imo Muller 1980 AAC 16-01-11 1 Amsterdam
31.44 Alwin Groen 1989 NOVA 16-01-11 2 Amsterdam
(60)
* 31.46 Ben Stellingwerf 1981 Loopgroep PK 15-10-11 1 Zuidlaren
31.48 Patrick Kwist, M40 1968 Rotterdam Atletiek 03-04-11 2 Dordrecht
* 31.50 Roy van Son, M35 1975 13-02-11 40 Schoorl
* 31.50 Edo Baart, M40 1968 ATOS 04-09-11 23 Tilburg
31.50 Pascal van Troost 1985 Haag Atletiek 03-04-11 1 Hoofddorp
* 31.51 Ron van Diepen, M40 1970 HERA 03-04-11 47 Brunssum
* 31.52 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 17-04-11 15 Hilversum
31.52 Mike Barsaryan (BDI) 1987 Olympus'70 29-10-11 1 Gorinchem
31.52 Rob Maas 1984 Sprint 03-04-11 3 Dordrecht
* 31.54 Adriaan Fransen 1990 AAC'61 03-04-11 49 Brunssum
(70)
31.56 Maarten van Zeggeren 1988 Passaat 29-10-11 2 Gorinchem
* 31.57 Mostafa Benslima 1978 LGD 25-09-11 4 Vught
31.57 Leon Sanderman 1981 Rijssen 27-05-11 2 Vriezenveen
31.57 Toon Heeren, M40 1967 Loopteam Velocitas 10-04-11 2 Roosendaal
31.57 Thijmen Schouten 1984 Loopgroep PK 29-10-11 3 Gorinchem
* 31.57 Ries van Zon 1985 Climax 04-09-11 25 Tilburg
* 31.58 Oskar de Kuijer, M40 1966 Leiden Atletiek 04-09-11 26 Tilburg
31.59 Ferdy van der Heide 1985 HERA 13-03-11 2 Heerhugowaard
  Mannen 15km (tot 50.00)
* 44.28 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 20-11-11 4 Nijmegen
* 44.33 Koen Raymaekers 1980 Hellas 20-11-11 6 Nijmegen
* 44.36 Jesper van der Wielen 1991 Nijmegen Atletiek 20-11-11 7 Nijmegen
* 44.54 Thomas Poesiat 1988 Haag Atletiek 20-11-11 8 Nijmegen
* 45.42 Abdi Nageeye 1989 Loopgroep AS 20-11-11 11 Nijmegen
* 45.46 Jorit van Malsen 1988 Hellas 20-11-11 12 Nijmegen
* 45.56 Michel Butter 1985 DEM 04-12-11 11 's Heerenberg
* 46.21 Joost van den Ende 1988 Seven Hills RT 20-11-11 14 Nijmegen
* 46.34 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 20-11-11 18 Nijmegen
* 46.35 Marco Gielen, M40 1970 Scopias 04-12-11 12 's Heerenberg
(10)
* 46.43 Tim Pleijte 1985 Dynamica 20-11-11 19 Nijmegen
* 46.50 Ruben Scheurwater 1980 Parthenon 20-11-11 20 Nijmegen
* 47.04 Jeroen van Damme, M35 1972 Loopgroep PK 20-11-11 22 Nijmegen
47.08 Tom Wiggers 1987 Castricum 25-04-11 1 Overveen
* 47.22 Michel Schrier 1979 Dynamica 20-11-11 24 Nijmegen
* 47.26 Jeroen van Erp, M40 1970 Loopgroep PK 20-11-11 25 Nijmegen
* 47.27 Huub Maas, M40 1970 THOR 20-11-11 26 Nijmegen
* 47.36 Roger Smeets, M35 1973 Caesar 12-06-11 1 Maastricht
* 47.52 Jarno van Miltenburg 1988 Hellas 20-11-11 28 Nijmegen
* 48.05 Neals Strik, M35 1973 Loopgroep AS 25-09-11 2 Velp
(20)
* 48.10 Zac Freudenburg (USA) 1978 >Diemen 25-09-11 3 Velp
* 48.21 Tijs Groen 1985 De Liemers 04-12-11 13 's Heerenberg
R 48.23 Michiel van Nispen 1982 Sprint 15-05-11 1 Terheijden
48.24 Patrick Kwist, M40 1968 Rotterdam Atletiek 13-11-11 1 Zoetermeer
* 48.29 Luc van Es 1984 Caesar 20-11-11 30 Nijmegen
* 48.34 Jay Sauer, M35 1972 Cifla 20-11-11 32 Nijmegen
* 48.37 Raymon van den Berg 1982 Prins Hendrik 20-11-11 33 Nijmegen
* 48.43 Colin Bekers 1979 Sprint 04-12-11 14 's Heerenberg
* 48.45 Adriaan Fransen 1990 AAC'61 20-11-11 34 Nijmegen
48.51 Jesse van Burg 1988 Ilion 13-11-11 2 Zoetermeer
(30)
* 49.00 Koen Vossers 1989 Hanzesport 20-11-11 35 Nijmegen
* 49.02 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 20-11-11 36 Nijmegen
* 49.04 Erik Sanders 1984 Nijmegen Atletiek 20-11-11 37 Nijmegen
49.15 Koos Verweij, M35 1971 DAK 05-03-11 1 Tilburg
49.16 Mike Barsaryan (BDI) 1987 Olympus'70 25-06-11 3 Maasdijk
* 49.21 Peter Heusschen, M35 1976 GAC Gemert 20-11-11 38 Nijmegen
49.29 Said Kanfaoui (MAR), M35 1973 Gouda 25-06-11 4 Maasdijk
* 49.30 Joost Rademaekers 1987 Weert 20-11-11 39 Nijmegen
* 49.30 Rachid Mohammadi, M40 1967 ATOS 02-07-11 3 Heerde
* 49.33 Noel Keijsers, M35 1973 Prins Hendrik 20-11-11 40 Nijmegen
(40)
49.33 Martijn Vos 1980 TRR 05-03-11 2 Tilburg
* 49.38 Imo Muller 1980 AAC 20-11-11 41 Nijmegen
* 49.39 Arthur Schramade, M40 1969 Cifla 20-11-11 42 Nijmegen
* 49.41 Casper Koelma 1977 MPM 20-11-11 43 Nijmegen
* 49.41 Daan van den Ende 1990 Atletiek Maastricht 12-06-11 4 Maastricht
* 49.42 Edwin Slijkhuis 1987 Vitalis 02-07-11 4 Heerde
* 49.44 Melvin Franken 1991 Loopteam Velocitas 20-11-11 44 Nijmegen
49.45 Wim Nieuwkerk 1981 TRR 02-06-11 1 Standdaarbuiten
* 49.49 Wouter Dilling 1990 Seven Hills RT 20-11-11 45 Nijmegen
* 49.52 Hugo van de Broek, M35 1976 Castricum 04-12-11 16 's Heerenberg
(50)
* 49.55 Roger Rousseau, M35 1972 Atletiek Maastricht 12-06-11 6 Maastricht
* 49.56 Remco Grasman, M35 1972 Running 2000 20-11-11 46 Nijmegen
* 49.57 Jeroen Zeinstra, M35 1975 Pallas'67 20-11-11 47 Nijmegen
* 49.58 Erwin Harmes 1981 Dynamica 20-11-11 49 Nijmegen
* 49.58 Martin Lauret, M40 1971 Loopgroep AS 20-11-11 48 Nijmegen
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 47.47 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 18-09-11 10 Zaandam
* 48.24 Jamal Baligha (MAR), M35 1973 Improve Road Runners 04-09-11 7 Tilburg
* 48.29 Thomas Poesiat 1988 Haag Atletiek 18-09-11 13 Zaandam
* 48.32 Koen Raymaekers 1980 Hellas 18-09-11 14 Zaandam
* 49.06 Michel Butter 1985 DEM 18-09-11 16 Zaandam
* 49.12 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 18-09-11 17 Zaandam
* 49.29 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 18-09-11 19 Zaandam
* 50.32 Ronald Schröer 1984 HERA 18-09-11 26 Zaandam
50.41 Jeroen van Damme, M35 1972 Loopgroep PK 24-12-11 1 Middelharnis
* 50.41 Rens Dekkers 1981 HERA 18-09-11 27 Zaandam
(10)
* 50.48 Raymon van den Berg 1982 Prins Hendrik 18-09-11 28 Zaandam
* 50.50 Jorit van Malsen 1988 Hellas 18-09-11 29 Zaandam
* 50.51 Zac Freudenburg (USA) 1978 >Diemen 18-09-11 30 Zaandam
* 51.30 Rene Stokvis 1987 TION 29-10-11 2 Holten
* 51.32 Rob Detert Oude Weme 1978 AV'34 Apeldoorn 18-09-11 32 Zaandam
* 51.33 Roger Smeets, M35 1973 Caesar 18-09-11 33 Zaandam
* 51.34 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 18-09-11 35 Zaandam
* 51.34 Edwin de Vries, JA 1992 Almere'81 18-09-11 34 Zaandam
* 51.44 Pip Tesselaar, M40 1969 HERA 18-09-11 36 Zaandam
* 51.48 Jeroen van Erp, M40 1970 Loopgroep PK 29-10-11 3 Holten
(20)
* 52.07 Marco Gielen, M40 1970 Scopias 18-09-11 38 Zaandam
* 52.08 Ruben Scheurwater 1980 Parthenon 29-10-11 4 Holten
52.15 Huub Maas, M40 1970 THOR 24-12-11 2 Middelharnis
* 52.33 Bouke Onstenk 1981 Hollandia 18-09-11 39 Zaandam
* 52.39 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 18-09-11 40 Zaandam
* 52.41 Edo Baart, M40 1968 ATOS 18-09-11 41 Zaandam
52.43 Bas Diederen 1980 Caesar 24-04-11 1 Oirsbeek
* 52.50 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 18-09-11 42 Zaandam
* 52.59 Pim Molenaar 1987 Trias 18-09-11 43 Zaandam
* 53.10 Jeroen Zeinstra, M35 1975 Pallas'67 18-09-11 45 Zaandam
(30)
53.12 Said Hayek (MAR) 1980 HAC 30-01-11 1 Uithoorn
* 53.23 Richard Douma 1993 Zaanland 18-09-11 47 Zaandam
53.25 Pascal van Troost 1985 Haag Atletiek 30-01-11 2 Uithoorn
* 53.30 Adriaan Fransen 1990 AAC'61 18-09-11 49 Zaandam
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.01.07 Abdi Nageeye 1989 Loopgroep AS 06-03-11 6 Alphen aan den Rijn
* 1.01.12 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 06-03-11 7 Alphen aan den Rijn
* 1.01.24 Thomas Poesiat 1988 Haag Atletiek 06-03-11 8 Alphen aan den Rijn
* 1.02.05 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 06-03-11 9 Alphen aan den Rijn
* 1.02.26 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 06-03-11 10 Alphen aan den Rijn
* 1.04.15 Jorit van Malsen 1988 Hellas 06-03-11 12 Alphen aan den Rijn
* 1.04.39 Orphan van Faassen 1983 Ciko'66 06-03-11 13 Alphen aan den Rijn
* 1.04.42 David Hemstede 1979 Climax 06-03-11 14 Alphen aan den Rijn
* 1.05.22 Jeroen Maas 1982 Sprint 06-03-11 15 Alphen aan den Rijn
* 1.06.11 Arthur Schramade, M40 1969 Cifla 06-03-11 16 Alphen aan den Rijn
(10)
1.06.18 Mostafa Benslima 1978 LGD 02-10-11 1 Drachten
* 1.06.34 Rob Detert Oude Weme 1978 AV'34 Apeldoorn 06-03-11 17 Alphen aan den Rijn
1.06.35 Jan Venhuizen, M40 1968 AAC'61 27-08-11 1 Sneek
* 1.06.52 Thijs Feuth 1981 Leiden Atletiek 06-03-11 18 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.02.09 Koen Raymaekers 1980 Hellas 13-03-11 12 Den Haag
* 1.02.56 Jamal Baligha (MAR), M35 1973 Improve Road Runners 27-03-11 4 Venlo
* 1.03.17 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 13-03-11 13 Den Haag
* 1.03.26 Michel Butter 1985 DEM 27-03-11 5 Venlo
1.04.27 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 09-01-11 9 Egmond
1.04.45 Thomas Poesiat 1988 Haag Atletiek 26-03-11 1 Naaldwijk
* 1.04.51 Ronald Schröer 1984 HERA 13-03-11 21 Den Haag
* 1.04.54 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 27-03-11 12 Venlo
* 1.05.03 Tom Wiggers 1987 Castricum 25-09-11 5 Haarlem
1.05.58 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 09-01-11 11 Egmond
(10)
* 1.06.53 Jeroen van Damme, M35 1972 Loopgroep PK 17-12-11 6 Dronten
* 1.06.54 Rens Dekkers 1981 HERA 27-03-11 18 Venlo
* 1.07.33 Marco Gielen, M40 1970 Scopias 27-03-11 20 Venlo
* 1.07.36 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 09-04-11 1 Ommen
* 1.07.36 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 27-03-11 21 Venlo
* 1.07.38 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 27-03-11 22 Venlo
1.07.40 Koen Janssens 1982 09-10-11 1 Eindhoven
1.07.57 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 20-03-11 3 Veldhoven
1.07.59 Timothy Karanu 1980 Eindhoven Atletiek 20-03-11 4 Veldhoven
* 1.08.03 Michel Schrier 1979 Dynamica 18-06-11 17 Zwolle
(20)
* 1.08.27 Christian de Lie 1976 Castricum 13-03-11 30 Den Haag
1.08.34 Jarno van Miltenburg 1988 Hellas 17-12-11 1 Linschoten
* 1.08.40 Bas Diederen 1980 Caesar 27-03-11 26 Venlo
* 1.08.44 Colin Bekers 1979 Sprint 17-12-11 12 Dronten
R 1.08.52 Zac Freudenburg (USA) 1978 >Diemen 27-12-11 1 Arnhem
1.08.54 Yennick Wolthuizen 1984 DOKEV 09-01-11 21 Egmond
* 1.08.56 Wesley Pauel 1990 Almere'81 13-03-11 33 Den Haag
* 1.08.57 Roy van Son, M35 1975 27-03-11 27 Venlo
* 1.09.02 Jeroen van Erp, M40 1970 Loopgroep PK 17-12-11 13 Dronten
* 1.09.03 Rob Detert Oude Weme 1978 AV'34 Apeldoorn 27-03-11 28 Venlo
(30)
1.09.05 Mostafa Benslima 1978 LGD 17-12-11 2 Linschoten
* 1.09.11 Oskar de Kuijer, M40 1966 Leiden Atletiek 13-03-11 34 Den Haag
* 1.09.15 Jelte Brontsema 1979 Phanos 13-03-11 36 Den Haag
* 1.09.21 Arthur Schramade, M40 1969 Cifla 13-03-11 37 Den Haag
1.09.30 Adriaan Fransen 1990 AAC'61 02-06-11 2 Groningen
* 1.09.35 Neals Strik, M35 1973 Loopgroep AS 04-12-11 4 Macau (CHN)
1.09.37 Mike Barsaryan (BDI) 1987 Olympus'70 26-03-11 2 Naaldwijk
* 1.09.40 Pascal van Troost 1985 Haag Atletiek 13-03-11 39 Den Haag
* 1.09.41 Huub Maas, M40 1970 THOR 02-10-11 16 Breda
R 1.09.52 Erik Sanders 1984 Nijmegen Atletiek 27-12-11 2 Arnhem
(40)
* 1.09.54 Noel Keijsers, M35 1973 Prins Hendrik 27-03-11 32 Venlo
* 1.09.55 Bernard te Boekhorst, M35 1972 Phoenix 13-03-11 41 Den Haag
* 1.10.06 Imo Muller 1980 AAC 13-03-11 42 Den Haag
R 1.10.09 Ibrahim Elsidig (SUD), M35 1972 Sparta 30-07-11 5 Ulrum
* 1.10.13 Thijs Feuth 1981 Leiden Atletiek 23-01-11 2 Best
* 1.10.16 Ruben Scheurwater 1980 Parthenon 25-09-11 7 Papendrecht
1.10.19 Remon van Lunzen, M40 1969 Lionitas 02-06-11 3 Groningen
* 1.10.19 Pip Tesselaar, M40 1969 HERA 02-10-11 17 Breda
1.10.20 Patrick Kwist, M40 1968 Rotterdam Atletiek 16-01-11 2 Maassluis
1.10.20 Megersha Gadisha (ETH) 1992 Eindhoven Atletiek 09-10-11 3 Eindhoven
(50)
1.10.24 Tijs Groen 1985 De Liemers 30-10-11 1 Doetinchem
* 1.10.24 Wim Nieuwkerk 1981 TRR 26-06-11 2 Roosendaal
* 1.10.29 Said Hayek (MAR) 1980 HAC 13-02-11 6 Schoorl
1.10.29 Luc Krotwaar, M40 1968 Prins Hendrik 13-11-11 1 Valkenswaard
* 1.10.30 Raymon van den Berg 1982 Prins Hendrik 02-10-11 18 Breda
1.10.33 Roger Smeets, M35 1973 Caesar 09-01-11 25 Egmond
R 1.10.38 Simon Vroemen, M40 1969 Sprint 27-08-11 1 Heeswijk-Dinther
1.10.42 Jay Sauer, M35 1972 Cifla 17-12-11 4 Linschoten
* 1.10.43 Michiel van Nispen 1982 Sprint 02-10-11 21 Breda
1.10.47 Casper Dirks, M35 1973 Phanos 20-03-11 8 Veldhoven
(60)
1.10.54 David Hemstede 1979 Climax 16-01-11 3 Maassluis
R 1.10.58 Jan Venhuizen, M40 1968 AAC'61 30-07-11 7 Ulrum
* 1.10.58 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 27-03-11 36 Venlo
1.11.05 Joris Kampen 1980 Groningen Atletiek 02-06-11 4 Groningen
* 1.11.06 Simon Beemsterboer 1981 Cialfo 09-04-11 2 Ommen
* 1.11.10 Michiel Otten, M40 1968 Prins Hendrik 13-03-11 48 Den Haag
* 1.11.12 Abraham Zewdie, M45 1964 Loopgroep AS 25-09-11 11 Haarlem
1.11.17 Kamiel Maase, M35 1971 Leiden Atletiek 09-01-11 33 Egmond
1.11.17 Patrick Delait, M40 1969 Caesar 16-01-11 1 Posterholt
* 1.11.20 Bart van Aalst 1979 Prins Hendrik 13-03-11 51 Den Haag
(70)
* 1.11.22 Jeroen Bonnes 1977 Sparta 13-03-11 52 Den Haag
* 1.11.23 Tim Pleijte 1985 Dynamica 18-06-11 18 Zwolle
1.11.24 Michael Woerden, M35 1975 De Veenlopers 03-04-11 2 Roelofarendsveen
1.11.24 Jeroen Pollen, M35 1971 >Reuver 16-01-11 2 Posterholt
* 1.11.26 Peter Bruinsma, M40 1971 Atletics 09-04-11 3 Ommen
R 1.11.28 Ben Stellingwerf 1981 Loopgroep PK 30-07-11 8 Ulrum
1.11.30 Edwin Slijkhuis 1987 Vitalis 16-10-11 10 Amsterdam
* 1.11.32 Michiel Hulleman 1981 Phanos 13-02-11 9 Schoorl
1.11.32 Peter Heusschen, M35 1976 GAC Gemert 15-05-11 3 Thionville (FRA)
1.11.37 Hub Kurvers, M45 1961 Caesar 18-09-11 2 Deurne
(80)
* 1.11.44 Leon Sanderman 1981 Rijssen 03-04-11 1 Hengelo
* 1.11.45 Remco Grasman, M35 1972 Running 2000 17-12-11 17 Dronten
1.11.47 Peter Visser, M45 1963 Start'78 08-10-11 1 Meppel
* 1.11.47 Herman Leeman, M40 1969 AAC 13-03-11 58 Den Haag
* 1.11.48 Richard van Oosterhout, M45 1965 AVR'90 30-10-11 3 Etten-Leur
* 1.11.52 Bart Wassenberg, M40 1967 Hellas 27-03-11 40 Venlo
* 1.12.00 Jeroen Maas 1982 Sprint 02-10-11 24 Breda
1.12.02 Sandor Bron, M40 1968 Gouda 03-04-11 3 Roelofarendsveen
1.12.04 Pieter Mans 1979 Twenterand 09-10-11 4 Eindhoven
R 1.12.10 Evert Scheltinga 1987 Seven Hills RT 27-12-11 3 Arnhem
(90)
1.12.12 Erik Niemeijer 1979 Sprint 06-11-11 2 Terschelling-West
1.12.16 Frank Smidstra 1985 Lionitas 06-11-11 3 Terschelling-West
* 1.12.17 Casper Koelma 1977 MPM 13-03-11 61 Den Haag
* 1.12.19 Ralph Apeldoorn 1976 DEM 13-03-11 63 Den Haag
1.12.31 Aart Stigter, M55 1956 Loopgroep AS 17-12-11 5 Linschoten
1.12.34 Jos op 't Hoog, M45 1966 Loopgroep PK 18-09-11 1 Hilvarenbeek
1.12.36 Edgard Creemers, M35 1975 Leiden Atletiek 15-05-11 4 Leiden
* 1.12.41 Emiel Pieterse 1977 AV'23 13-02-11 11 Schoorl
1.12.43 Jan Scheenstra, M40 1970 Start'78 08-10-11 3 Meppel
* 1.12.50 Twan Lensen, M35 1976 Cifla 09-04-11 5 Ommen
(100)
* 1.12.51 Michiel Snuverink 1982 TION 27-03-11 45 Venlo
* 1.12.55 Armand van der Smissen, M40 1968 Attila 13-02-11 12 Schoorl
* 1.12.57 Ronald Derksen, M40 1971 Veluwe 27-03-11 46 Venlo
1.13.01 Said Kanfaoui (MAR), M35 1973 Gouda 19-02-11 2 Eersel
* 1.13.06 Ron Koster 1978 Veteranen Nederland 27-03-11 49 Venlo
* 1.13.08 Ronnie Duinkerken, M35 1973 Rotterdam Atletiek 13-03-11 67 Den Haag
1.13.09 Carel Opten, M45 1962 AAC'61 08-10-11 4 Meppel
* 1.13.10 Mark Huisman, M35 1972 Loopgroep Wijbosch 23-01-11 4 Best
* 1.13.12 Wayne Blas 1977 >Doenrade 13-03-11 69 Den Haag
1.13.13 André Heeren, M40 1969 Clytoneus 26-02-11 1 Woerden
(110)
1.13.14 Gerard Hollestelle 1985 Phanos 16-10-11 13 Amsterdam
* 1.13.16 Nabil Karimi 1979 Typhoon 02-10-11 30 Breda
1.13.17 Tim Tinus 1984 Eindhoven Atletiek 13-11-11 3 Valkenswaard
* 1.13.26 Nout Jansen 1989 Tartlétos 13-03-11 70 Den Haag
* 1.13.31 Frans Pasmans 1978 Loopgroep PK 23-01-11 5 Best
1.13.34 Maarten Zeegers Vitalis 16-10-11 15 Amsterdam
1.13.38 Maarten van Ommen 1980 Phoenix 17-12-11 7 Linschoten
* 1.13.43 Gayri Hawery 1990 Spirit Lelystad 17-12-11 21 Dronten
1.13.48 Iwan Theunissen, M35 1972 STB 16-01-11 3 Posterholt
1.13.49 Jelmer van Leeningen 1988 Veluwe 16-10-11 18 Amsterdam
(120)
R 1.13.51 Fouad Fertoute, M35 1973 Spirit Oud-Beijerland 12-03-11 1 Oostvoorne
* 1.13.53 Vincent Bruins 1976 Hollandia 13-02-11 13 Schoorl
* 1.13.53 Rick Hartogs 1989 DAK 25-04-11 4 Utrecht
R 1.13.53 Lars Duistermaat 1986 Archeus 26-12-11 1 Winterswijk
* 1.13.54 Nico Altorf, M40 1967 NSL 13-03-11 73 Den Haag
R 1.13.54 Jan Stuursma 1987 Veendam 30-07-11 11 Ulrum
* 1.13.55 Sander van den Hoogen, M35 1974 Cifla 27-03-11 54 Venlo
* 1.13.55 Wouter Hoefsloot 1978 't Haasje 27-03-11 55 Venlo
* 1.13.57 John van Dijk, M40 1969 AKU 13-03-11 75 Den Haag
* 1.13.57 Gaby van Caulil, M40 1970 't Haasje 05-08-11 9 Dalfsen
(130)
* 1.14.00 Thijmen Schouten 1984 Loopgroep PK 25-04-11 5 Utrecht
1.14.00 Gerrit Kramer, M45 1966 Horror 06-11-11 6 Terschelling-West
* 1.14.01 Stefan van der Pols, M40 1967 NSL 13-03-11 76 Den Haag
1.14.03 Addy de Kort, M35 1972 Prins Hendrik 30-10-11 3 Doetinchem
* 1.14.07 Marten Korfage 1988 HERA 02-10-11 32 Breda
R 1.14.09 Raimond van der Boom, M35 1974 Loopgroep PK 30-07-11 12 Ulrum
* 1.14.12 Bjorn Geerdink, M40 1970 MPM 03-04-11 3 Hengelo
1.14.13 Simon Visser 1980 Isala'96 31-12-11 1 Kampen
1.14.15 Michiel Bovendeert, M35 1973 Fortuna 16-01-11 6 Maassluis
* 1.14.20 Robert Willemse, M40 1968 PAC 25-09-11 11 Papendrecht
(140)
* 1.14.22 Mark van Maaren, M40 1970 13-03-11 79 Den Haag
R 1.14.23 John Philipsen, M35 1974 LGD 27-08-11 1 Heeswijk-Dinther
1.14.25 Michiel Vink 1979 >Rosmalen 19-03-11 1 Sint Anthonis
1.14.26 Barry Bronsema, M35 1975 Loopservice.nl 26-03-11 2 Leek
1.14.26 Niels Staring 1979 Wijchen 19-02-11 5 Eersel
* 1.14.27 Dirk Wijnalda, M35 1973 Hellas 25-04-11 6 Utrecht
R 1.14.28 Heiko Nijlaan, M40 1969 Runners 30-07-11 13 Ulrum
1.14.28 Ad Peeters, M40 1966 AVV Valkenswaard 19-02-11 6 Eersel
1.14.29 Gerard de Lange, M45 1965 Waterweg 26-03-11 4 Naaldwijk
1.14.29 Ruud van der Wal 1978 AV'34 Apeldoorn 17-12-11 8 Ameland
(150)
* 1.14.30 Edwin de la Ruelle, M40 1967 RKHAV 30-10-11 5 Etten-Leur
1.14.32 Mabroise Uwiragiye (RWA) 1980 Tartlétos 19-06-11 1 Hoorn
* 1.14.32 Rudi van der Lelie, M35 1972 AV'55 13-03-11 80 Den Haag
1.14.36 Edo Baart, M40 1968 ATOS 09-01-11 48 Egmond
R 1.14.37 Dennis Postma, M40 1968 Pallas'93 12-03-11 2 Oostvoorne
* 1.14.37 Paul Visser 1983 TRR 23-01-11 6 Best
1.14.40 Ronald Bassa, M35 1975 Prins Hendrik 09-01-11 49 Egmond
* 1.14.41 Andre Oude Elferink, M40 1967 Dionysos 03-04-11 4 Hengelo
* 1.14.42 Koen Henkes 1982 Running 2000 12-03-11 3 Harderwijk
R 1.14.44 Jeroen Zeinstra, M35 1975 Pallas'67 05-03-11 1 Driebergen
(160)
* 1.14.44 Pascal van Norden, M35 1972 Gouda 25-09-11 12 Papendrecht
1.14.45 Ruud Nefkens 1977 Cifla 09-01-11 50 Egmond
1.14.47 Dennis ten Bruggencate 1979 Trias 09-01-11 51 Egmond
1.14.56 Danny van den Ham, M35 1972 Loopgroep AS 09-10-11 6 Eindhoven
1.14.58 Johan Kats, M40 1969 Daventria 06-03-11 1 Vorden
1.14.59 Gerard van den Berg, M40 1969 Hylas 06-11-11 1 Warmenhuizen
1.15.03 Edwin Wissema 1978 De Liemers 30-10-11 4 Doetinchem
1.15.05 Jeroen van der Tol 1977 >Eefde 06-03-11 2 Vorden
1.15.07 Pieter-Jelle Moenandar 1978 Hellas 17-12-11 9 Linschoten
1.15.09 Martien Wubs 1977 Runners 31-12-11 3 Blijham
(170)
* 1.15.11 Albert Timmers 1978 Sportlust 10-04-11 2 Den Helder
1.15.12 Eric Borg, M40 1967 MPM 09-10-11 8 Eindhoven
* 1.15.12 Caimin Stevens 1987 Loopgroep AS 13-03-11 81 Den Haag
1.15.13 Bram van Rijswijk 1981 Eindhoven Atletiek 05-06-11 6 Hapert
1.15.13 Jascha Norder, M35 1974 Loopservice.nl 26-03-11 3 Leek
* 1.15.14 Bert Vanwersch, M45 1966 Achilles Top 27-03-11 61 Venlo
1.15.14 James Carpenter 1982 Cifla 19-03-11 2 Sint Anthonis
* 1.15.16 Roger Rousseau, M35 1972 Atletiek Maastricht 27-03-11 62 Venlo
R 1.15.17 Jesper Francke 1988 Dynamica 12-03-11 3 Oostvoorne
1.15.18 Jan Albert Veenema, M35 1974 Horror 31-12-11 2 Marrum
(180)
R 1.15.19 Remy Vasseur 1981 Dynamica 04-06-11 2 Renesse
R 1.15.20 Peter Pollemans 1985 Flakkee 12-03-11 4 Oostvoorne
1.15.21 Wouter Gijsberts 1985 De Liemers 30-10-11 5 Doetinchem
* 1.15.21 Harald van Doorn, M45 1964 Lycurgus 19-06-11 9 Heemskerk
1.15.23 Marcel Laros, M40 1971 Scorpio 05-11-11 1 Woudrichem
1.15.24 Willem de Boer 1977 Horror 08-10-11 6 Meppel
1.15.27 Anton Costeris 1982 Isala'96 31-12-11 2 Kampen
* 1.15.27 Marc Boes 1978 Hellas 27-03-11 64 Venlo
1.15.28 Jos Elfring 1985 Asterix 09-10-11 9 Eindhoven
1.15.29 Mart Solleveld 1984 Olympus'70 09-01-11 55 Egmond
(190)
1.15.35 Frank Reintjes, M40 1967 De Liemers 30-10-11 6 Doetinchem
R 1.15.35 Jiri Kemper 1977 AV'23 13-11-11 1 Landsmeer
1.15.36 Menno Lieven 1982 Dutch Runners Gold 09-01-11 57 Egmond
* 1.15.37 Joop Pauw, M40 1971 Hellas 18-09-11 1 Amersfoort
1.15.38 Ard Vlooswijk 1979 AV'34 Apeldoorn 17-12-11 10 Linschoten
1.15.38 Theo Stelling, M50 1958 AV'23 22-05-11 1 Hoorn
* 1.15.39 Rik Wolswinkel 1977 Loopgroep AS 18-09-11 2 Amersfoort
1.15.39 Cees Kersten, M45 1964 TAS'82 09-01-11 58 Egmond
1.15.39 Martin Ketellapper, M35 1973 Lionitas 25-09-11 5 Den Burg
R 1.15.41 Kevin de Pagter 1987 Dynamica 12-03-11 5 Oostvoorne
(200)
1.15.49 Jeroen ten Dam 1987 Vitalis 12-03-11 4 Haren
1.15.50 Harold Visser, M35 1975 SAV 20-03-11 1 Hoorn
* 1.15.52 Maarten Klein, M35 1974 Sparta 13-03-11 84 Den Haag
1.15.53 Martijn de Kok 1982 Dynamica 27-08-11 1 Burgh-Haamstede
1.15.55 Marco Tramontina, M40 1968 Eindhoven Atletiek 16-01-11 6 Posterholt
* 1.15.57 Michel Kallenberg 1983 Cifla 05-08-11 16 Dalfsen
* 1.15.58 Jan-Albert Lantink, M50 1958 MPM 13-03-11 85 Den Haag
* 1.16.01 Richard Clevett, M45 1966 Zuidwal 05-08-11 17 Dalfsen
1.16.01 Edley Kerssenberg, M40 1968 >Almere 17-12-11 11 Linschoten
R 1.16.04 Niels Koole, M40 1971 Dynamica 27-11-11 2 Nisse
(210)
* 1.16.04 Cor Datema, M35 1971 Prins Hendrik 23-01-11 9 Best
R 1.16.06 Martin Lauret, M40 1971 Loopgroep AS 27-12-11 6 Arnhem
R 1.16.07 Ab Snoeij, M45 1965 Pallas'93 12-03-11 6 Oostvoorne
1.16.08 Alfred Roelen, M40 1968 NSL 17-12-11 12 Linschoten
1.16.09 Yelle van Waeyenberghe 1986 09-10-11 12 Eindhoven
1.16.11 Tom Bellord 1986 Hylas 06-11-11 9 Terschelling-West
R 1.16.12 Folkert van der Krol, M35 1972 Energie 26-11-11 1 Mijnsheerenland
1.16.13 Milan Perc, M35 1971 Cifla 19-03-11 4 Sint Anthonis
* 1.16.13 Hans Lindeboom 1986 BB Lopers 17-12-11 26 Dronten
R 1.16.14 Jaco van Buren 1979 >Stolwijk 20-03-11 1 Lekkerkerk
(220)
R 1.16.15 Ron Wijnen, M40 1970 Caesar 27-11-11 1 Ell
* 1.16.17 Bert Kuhl, M55 1954 Unitas 27-03-11 65 Venlo
* 1.16.17 Erwin Harmes 1981 Dynamica 26-06-11 7 Roosendaal
1.16.18 Ben van Oeveren 1985 Vitalis 17-12-11 9 Ameland
1.16.18 Willem Lenting 1977 Haag Atletiek 12-03-11 5 Haren
1.16.18 Barry Dooper, M35 1972 TTW 17-12-11 13 Linschoten
* 1.16.20 Barry van Beers 1977 AVO'83 30-10-11 6 Etten-Leur
* 1.16.20 Edward Hertsenberg, M40 1970 LAAC 13-03-11 86 Den Haag
1.16.20 Sander Schutgens, M35 1975 Pegasus 09-01-11 61 Egmond
* 1.16.23 Edwin Jansen, M40 1967 Eindhoven Atletiek 23-01-11 10 Best
(230)
R 1.16.24 Danny van Wijk, M40 1969 Pallas'93 12-03-11 7 Oostvoorne
* 1.16.26 Jan van Ommen, M40 1969 Cialfo 15-01-11 2 Heerde
1.16.27 Jan Paalman, M35 1974 Rijssen 09-01-11 63 Egmond
* 1.16.31 Marco Barendregt 1979 PAC 13-03-11 87 Den Haag
1.16.32 Laurens van Bokhoven 1985 Eindhoven Atletiek 19-02-11 8 Eersel
1.16.32 Robert Bakker >De Koog 25-09-11 6 Den Burg
1.16.33 Johan van der Dennen 1980 MPM 09-10-11 13 Eindhoven
1.16.33 Lamko Hulzebos, M40 1967 HAC'63 15-05-11 19 Thionville (FRA)
* 1.16.34 Wytze Muijzert, M45 1964 Ron Clarke 13-03-11 88 Den Haag
1.16.34 Antonio Duijmelinck, M40 1969 Eindhoven Atletiek 19-03-11 5 Sint Anthonis
(240)
R 1.16.35 Henk Smalbrugge, M35 1973 PEC1910 03-12-11 2 Nijeveen
R 1.16.37 Albert van der Ziel, M45 1964 Artemis 30-07-11 16 Ulrum
R 1.16.38 Martijn Vergeer 1978 Wijchen 11-06-11 2 IJsselstein
* 1.16.41 Jos Hoogeboom, M40 1969 NOVA 10-04-11 3 Den Helder
* 1.16.41 Lutz Lohse, M45 1964 Texel 13-02-11 20 Schoorl
1.16.43 Peter Res 1978 Atletiek Maastricht 16-01-11 7 Posterholt
1.16.43 Riekele Kobes 1986 Heerenveen 02-04-11 3 Leeuwarden
1.16.44 Ron van den Berg, M45 1965 Waterweg 26-03-11 7 Naaldwijk
* 1.16.46 Peter van Gool, M35 1973 Eindhoven Atletiek 23-01-11 11 Best
1.16.47 Ronald de Roos, M45 1965 Hellas 17-12-11 16 Linschoten
(250)
1.16.47 Gerben van der Luijt, M35 1974 Leiden Atletiek 17-12-11 15 Linschoten
1.16.48 Alwin Vermeulen, M40 1970 AV'56 27-08-11 2 Burgh-Haamstede
1.16.50 Alex van Tilburg, M35 1971 Spado 09-01-11 65 Egmond
* 1.16.51 René Poppe, M45 1966 Loopgroep AS 17-09-11 4 Hattem
* 1.16.53 Dennis Hurkmans, M40 1968 Loopgroep AS 13-02-11 21 Schoorl
R 1.16.53 Martin Veenhuizen, M40 1969 AAC'61 30-07-11 17 Ulrum
* 1.16.54 Joep Emmen 1982 PEC1910 18-06-11 27 Zwolle
1.16.55 Hans van de Mortel, M50 1961 LGD 09-10-11 15 Eindhoven
* 1.16.55 Andre Knol 1987 Athlos 17-12-11 27 Dronten
1.16.55 Richard Dijkhuizen, M35 1972 Castricum 16-10-11 31 Amsterdam
(260)
1.16.58 Peter Tas, M40 1971 DOKEV 06-11-11 2 Warmenhuizen
* 1.16.59 Jean-Pierre Hoeboer, M35 1972 Sprint 02-10-11 39 Breda
1.17.00 Peter Mijsberg, M45 1965 Cifla 09-10-11 16 Eindhoven
R 1.17.01 Jean-Pierre Dieteren, M45 1965 Caesar 27-11-11 3 Ell
1.17.01 John Nagelhout, M40 1970 Heerenveen 09-01-11 67 Egmond
* 1.17.02 Willem de Weerdt, M55 1955 Cialfo 17-09-11 5 Hattem
1.17.02 Michael Groeneweegen 1983 Loopteam Velocitas 16-01-11 11 Maassluis
R 1.17.03 Bernard Roelen, M40 1968 Loopgroep PK 18-06-11 1 Montfoort
1.17.08 Willem van 't Veer, M40 1970 Lycurgus 09-01-11 69 Egmond
1.17.08 Theo van Graven, M45 1964 DOKEV 06-11-11 3 Warmenhuizen
(270)
1.17.10 Bram Kuip 1978 Vitalis 25-09-11 7 Den Burg
1.17.10 Filip Holm 1984 >Eindhoven 09-10-11 17 Eindhoven
1.17.14 Marcel Kleizen >Zwolle 16-10-11 33 Amsterdam
1.17.14 Jeroen van de Biggelaar 1976 GAC Gemert 09-10-11 18 Eindhoven
R 1.17.15 Marcel Fiering, M40 1970 Pallas'93 12-03-11 8 Oostvoorne
1.17.15 Mark Wilson, M35 1971 Loopgroep PK 16-01-11 13 Maassluis
1.17.16 Sven Hagen, M35 1974 Edam 09-01-11 70 Egmond
1.17.16 Robert Huisjes 1979 AAC'61 12-03-11 9 Haren
1.17.19 Krijn Bustraan, M35 1976 Dutch Runners Gold 13-11-11 9 Valkenswaard
1.17.21 Brian Crossan 1976 >Eindhoven 09-10-11 19 Eindhoven
(280)
1.17.21 Jelle Zwinkels, M35 1975 Olympus'70 26-03-11 8 Naaldwijk
1.17.23 Elebert Noordam, M45 1964 Ilion 26-03-11 9 Naaldwijk
1.17.26 Iain Murdoch 09-01-11 71 Egmond
* 1.17.26 Rene de Lange 1977 De Koplopers 13-03-11 94 Den Haag
* 1.17.26 Rob den Bieman 1978 >Berg en Dal 13-03-11 95 Den Haag
* 1.17.26 Maykel Geerdink, M40 1970 MPM 03-04-11 5 Hengelo
1.17.27 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 26-03-11 4 Leek
1.17.27 Arnold Klieverik, M35 1975 LAAC 09-10-11 20 Eindhoven
* 1.17.27 Michel Rietheide, M45 1964 Aalsmeer 17-04-11 6 Enschede
1.17.28 Fred Keurntjes, M50 1961 >Zevenaar 30-10-11 8 Doetinchem
(290)
* 1.17.29 Harm-Jan Martens 1980 HAC'63 14-05-11 2 Raalte
1.17.29 Rene Jaasma 1984 Impala 17-12-11 14 Ameland
1.17.30 Ruud Doodeman, M45 1966 NOVA 06-11-11 4 Warmenhuizen
1.17.31 Harmen Perk 1979 EURR 16-01-11 14 Maassluis
1.17.32 Kees Wouters, M45 1962 DES 19-02-11 10 Eersel
* 1.17.33 Niek van Veen 1981 Phanos 13-03-11 96 Den Haag
1.17.33 Sjaak Luteijn, M50 1957 Loopgroep PK 09-01-11 73 Egmond
* 1.17.33 Hans Bos, M45 1961 Rotterdam Atletiek 13-03-11 97 Den Haag
R 1.17.34 Hans Schepers, M40 1970 >Erica 03-12-11 3 Nijeveen
1.17.34 Joery Kouwenberg, M35 1975 TRR 09-10-11 22 Eindhoven
(300)
* 1.17.36 Simon Brownlee, M40 1971 Loopgroep AS 13-03-11 98 Den Haag
* 1.17.36 John van Bussel, M35 1975 Pegasus 27-03-11 68 Venlo
1.17.38 Remco Valkenburg, M35 1974 Hellas 26-03-11 10 Naaldwijk
* 1.17.38 Sjoerd Lamers 1989 >Beesel 27-03-11 69 Venlo
* 1.17.39 Vladimir Lopes Cardozo, M40 1968 Phanos 13-02-11 23 Schoorl
R 1.17.40 Marco Gruben, M40 1966 Gelre 20-03-11 1 Eerbeek
1.17.41 Jos Krist, M50 1959 STB 16-01-11 8 Posterholt
1.17.41 Erik van den Broek 1981 Triathlon 17-12-11 18 Linschoten
1.17.41 Vincent Verboven, M40 1970 Eindhoven Atletiek 19-02-11 11 Eersel
* 1.17.42 Maarten van Veen, M35 1971 Rotterdam Atletiek 13-03-11 100 Den Haag
(310)
1.17.42 Stefan van der Pal 1980 SV Friesland 22-05-11 8 Leeuwarden
R 1.17.42 Miquel van Tongeren, M40 1971 Dynamica 27-11-11 4 Nisse
* 1.17.42 Ger Bodelier, M45 1965 STB 27-03-11 70 Venlo
* 1.17.43 Martijn Keijsers 1978 Hellas 27-03-11 71 Venlo
R 1.17.43 Sander Peters 1976 Pallas'93 12-03-11 9 Oostvoorne
R 1.17.44 Jacco Langerak 1986 >Oss 20-03-11 2 Lekkerkerk
* 1.17.44 Jan Komen, M45 1964 >Amsterdam 13-03-11 101 Den Haag
1.17.45 Arjan Beije, M35 1971 Deltasport 27-08-11 4 Burgh-Haamstede
* 1.17.45 Dennis van Doorn, M35 1972 Phoenix 13-02-11 24 Schoorl
1.17.46 Arnold van Putten, M45 1963 09-10-11 24 Eindhoven
(320)
* 1.17.46 Joris van de Meent 1977 De Gemzen 18-06-11 29 Zwolle
1.17.47 Bernard Heshof, M40 1970 THOR 09-01-11 76 Egmond
* 1.17.47 Flavio Silvaggi, M35 1974 >Roermond 27-03-11 72 Venlo
1.17.49 Bas Mekking 1977 Cialfo 09-10-11 25 Eindhoven
* 1.17.49 Bertil Krukkert, M45 1965 Atletics 03-04-11 7 Hengelo
1.17.50 Menno Oudeman, M40 1969 >Nijmegen 19-03-11 6 Sint Anthonis
R 1.17.50 Aart-Peter Baan, M40 1968 Energie 13-03-11 1 Dordrecht
1.17.50 Jan van der Meer, M45 1963 Olympus'70 26-03-11 11 Naaldwijk
1.17.51 Paul de Brie, M40 1967 Phanos 09-10-11 26 Eindhoven
* 1.17.53 Martijn Schakelaar, M35 1974 De Gemzen 12-03-11 1 Kampen
(330)
* 1.17.53 Raymond Koen 1981 Noordkop 10-04-11 4 Den Helder
* 1.17.54 Ad van Beek, M45 1964 RR Etten-Leur 30-10-11 7 Etten-Leur
* 1.17.55 Fred Reitsma, M40 1969 AV NOP 09-10-11 1 Hoenderloo
* 1.17.55 Ruben Schellingerhout, M35 1975 HAC'63 13-03-11 105 Den Haag
* 1.17.57 Deny Blom, M45 1966 DJA 30-10-11 8 Etten-Leur
1.17.57 Marco Tazelaar, M40 1968 Hylas 09-01-11 80 Egmond
1.17.58 Roland Saalmink, M40 1971 Veteranen Nederland 30-10-11 9 Doetinchem
* 1.17.58 Emile Dercksen 1977 >Harderwijk 17-12-11 30 Dronten
* 1.18.00 Nap Hage, M45 1962 Spado 30-10-11 9 Etten-Leur
* 1.18.02 Roel van Nes, M40 1969 AVS'90 30-10-11 10 Etten-Leur
(340)
* 1.18.03 Marcel Pool 1985 Haarlemmermeer 13-03-11 107 Den Haag
* 1.18.05 Erwin Sparreboom, M40 1971 Olympus'70 13-03-11 108 Den Haag
1.18.06 Dirk-Jan Linsen 1981 Eindhoven Atletiek 20-03-11 19 Veldhoven
* 1.18.07 Pim Quist 1979 Haag Atletiek 13-03-11 109 Den Haag
R 1.18.08 Joeri Smit 1981 AV'40 30-10-11 2 Delft
* 1.18.09 Wouter van Casteren, M45 1965 Loopgroep Oegstgeest 13-03-11 110 Den Haag
1.18.09 Nyk Adema 1988 >Makkum 22-05-11 9 Leeuwarden
1.18.10 Patrick Moeskops, M35 1975 Hylas 06-11-11 11 Terschelling-West
1.18.10 Maarten de Jong, M50 1961 Olympus'70 26-03-11 12 Naaldwijk
1.18.11 Hans Bader, M45 1965 NOVA 06-11-11 5 Warmenhuizen
(350)
* 1.18.11 Pieter Adriaens, M35 1971 Weert 27-03-11 75 Venlo
* 1.18.12 Carel Doreleijers, M50 1960 Athlos 12-03-11 6 Harderwijk
* 1.18.14 Stefan van Deurzen 1979 Weert 27-03-11 76 Venlo
1.18.16 Roland Besselink, M40 1971 Veluwe 30-10-11 10 Doetinchem
1.18.16 Peter Schoch 1983 >Arnhem 09-04-11 2 Groningen
1.18.17 Peter Hopman, M45 1965 Trias 09-01-11 81 Egmond
1.18.18 Piet Wuijster, M60 1951 Avantri 18-09-11 6 Deurne
1.18.18 Maarten Hendriks 1978 Cifla 19-03-11 7 Sint Anthonis
1.18.20 Bart Candel 1990 Atletiek Maastricht 16-01-11 9 Posterholt
* 1.18.21 Arthur de Zoete, M45 1966 >Teteringen 30-10-11 11 Etten-Leur
(360)
1.18.21 Ruud Weijers 1987 Phanos 16-10-11 41 Amsterdam
1.18.23 René Jaarsma 15-05-11 7 Leiden
* 1.18.23 Roché Silvius, M40 1969 HRR 13-03-11 112 Den Haag
* 1.18.24 Koen Martens, M45 1964 Running 2000 13-03-11 114 Den Haag
1.18.26 Harry de Boer, M45 1962 AKU 17-12-11 19 Linschoten
1.18.27 Nico Verkade, M35 03-04-11 5 Roelofarendsveen
1.18.27 Olivier Jacques, M40 1967 NEA Volharding 09-01-11 82 Egmond
* 1.18.27 Bart-Jan van Duuren 1979 MPM 27-03-11 78 Venlo
1.18.27 Frank Vulker 1981 Leiden Atletiek 17-12-11 20 Linschoten
1.18.27 Henry Visscher 1981 HAC'63 08-10-11 8 Meppel
(370)
1.18.29 Bart van der Kruk 1980 Olympus'70 26-03-11 13 Naaldwijk
R 1.18.29 Sander Heesen, M35 1974 ATOS 06-03-11 2 Landsmeer
* 1.18.29 Marti ten Kate, M50 1958 TION 03-04-11 8 Hengelo
* 1.18.29 Andy Oskam, M35 1975 Sparta 13-03-11 116 Den Haag
1.18.33 Maarten de Rooij 09-10-11 28 Eindhoven
1.18.34 John Bosch, M45 1963 Atletiek Maastricht 16-01-11 10 Posterholt
1.18.34 Patrick Franken, M35 1974 Pegasus 17-12-11 15 Ameland
* 1.18.35 Maurice Eberson, M40 1966 >Roosteren 27-03-11 80 Venlo
* 1.18.36 Rogier Klappe 1978 Haag Atletiek 13-03-11 117 Den Haag
1.18.37 Rob Zwartjens, M45 1962 Loopgroep PK 09-10-11 29 Eindhoven
(380)
R 1.18.39 Ferry ten Hove, M45 1964 Spark 12-03-11 10 Oostvoorne
R 1.18.39 Michel de Maat, M50 1961 Fortuna 30-10-11 3 Delft
* 1.18.40 Jork Geraets 1976 Zaanland 13-02-11 25 Schoorl
R 1.18.41 Wim van Sparrentak, M40 1969 Dynamica 27-11-11 6 Nisse
* 1.18.42 Bennie Thunker, M40 1970 Isala'96 05-11-11 2 Epe
* 1.18.43 Menno van Bruggen, M35 1971 >Puur 17-04-11 7 Enschede
* 1.18.43 Alex Bekkers, M40 1970 OSS VOLO 27-03-11 82 Venlo
1.18.45 Sander Groot, M35 1975 Loopgroep Hoorn 22-05-11 3 Hoorn
1.18.46 Imro Simmelink, M45 1963 Leiden Atletiek 03-04-11 6 Roelofarendsveen
1.18.47 Reinoud van Laar, M35 Haarlemmermeer 16-10-11 48 Amsterdam
(390)
1.18.47 Huub Bots, M40 1967 Lionitas 02-04-11 6 Leeuwarden
1.18.48 Ruud Hadders 1986 Phanos 13-05-11 1 Kraggenburg
1.18.48 Erwin Klaassen 1980 Loopgroep De Drentsche Aa 26-03-11 5 Leek
1.18.49 Jasper van de Reep, M35 1975 Loopgroep AS 20-03-11 20 Veldhoven
* 1.18.49 Marco Gunter, M45 1964 THOR 02-10-11 45 Breda
1.18.50 Jo Schoonbroodt, M60 1950 Maasrunners 16-01-11 11 Posterholt
1.18.50 Tigran Zacharian Vitalis 16-10-11 49 Amsterdam
1.18.50 Hafid Chaaby, M45 1963 Typhoon 28-05-11 8 Klazienaveen
* 1.18.51 Kees Lazeroms, M45 1963 Achilles E-L 30-10-11 12 Etten-Leur
1.18.51 Toine Groot, M35 1975 SAV 09-01-11 84 Egmond
(400)
* 1.18.52 Melchior van de Pol, M40 1967 AV'34 Apeldoorn 12-03-11 7 Harderwijk
1.18.53 Tjardo Visser 1989 >Almere 09-01-11 85 Egmond
* 1.18.53 Paul Smits, M45 1963 Haag Atletiek 13-03-11 119 Den Haag
* 1.18.53 Erwan Piriou, M35 1975 >Haarlem 25-09-11 13 Haarlem
* 1.18.56 Martin Block, M35 1973 13-02-11 26 Schoorl
1.18.57 Tjade van Wittmarschen 1978 Castricum 09-01-11 87 Egmond
R 1.18.57 Huub van Noorden 1988 >Yerseke 04-06-11 3 Renesse
* 1.18.58 Reinier Burgemeester, M35 1973 >Dordrecht 25-09-11 14 Papendrecht
1.18.59 Bart Witzier, M35 1975 >Gouda 17-12-11 24 Linschoten
1.18.59 Hans Kruis, M45 1963 Hellas 17-12-11 23 Linschoten
(410)
* 1.19.00 Jack Niessen, M50 1958 Swift 27-03-11 83 Venlo
1.19.00 Kosta Poltavets, M45 1962 Heerenveen 08-10-11 9 Meppel
R 1.19.03 Tom Groot 1978 Flakkee 12-03-11 11 Oostvoorne
* 1.19.04 Gerard Lensvelt, M40 1967 Spiridon 05-08-11 27 Dalfsen
* 1.19.05 Wout Mensink, M50 1961 Running 2000 27-03-11 85 Venlo
1.19.06 Reinder de Jonge, M50 1961 Veteranen Nederland 26-03-11 6 Leek
* 1.19.06 Jeroen Plevier, M40 1970 Loopgroep AS 13-03-11 121 Den Haag
R 1.19.07 Thomas White, M45 1964 Pallas'93 12-03-11 12 Oostvoorne
1.19.07 Henk van Zutphen, M45 1962 Gouda 15-05-11 8 Leiden
* 1.19.08 Bas Briefjes 1977 Castricum 17-12-11 33 Dronten
(420)
1.19.08 Harry Wiersma, M35 1972 SV Friesland 22-05-11 11 Leeuwarden
R 1.19.08 Hans Hagedoorn, M35 1974 >Duivendrecht 29-05-11 1 Kortenhoef
*,R 1.19.09 Gerard Watermulder, M35 1973 Veendam 27-08-11 3 Groningen
1.19.10 Gerben Zomer, M40 1971 Loopgroep AS 09-10-11 33 Eindhoven
* 1.19.10 Michel Besseling, M35 1974 >Amersfoort 18-09-11 4 Amersfoort
1.19.11 Erik Grave, M40 1969 Hunzerunners 12-03-11 11 Haren
1.19.11 Jack Govers, M40 1967 AVS'90 09-10-11 2 Bergen op Zoom
R 1.19.11 Jeroen Schmidt 1978 Veluwe 11-06-11 1 Twello
R 1.19.12 Jacob Vos, M45 1964 Groningen Atletiek 30-07-11 19 Ulrum
* 1.19.12 Maik Voppen 1984 LAAC 17-04-11 8 Enschede
(430)
1.19.16 Michael Raaijmakers, M35 1974 Parthenon 17-12-11 16 Ameland
* 1.19.16 John Janssen, M50 1957 Veteranen Nederland 27-03-11 86 Venlo
1.19.17 Wouter van Winden, M35 1974 Haag Atletiek 05-11-11 4 Monster
1.19.17 Andre Korpelshoek, M35 1972 NSL 06-11-11 12 Terschelling-West
R 1.19.17 Diederik Scheltinga >Huissen 27-12-11 9 Arnhem
1.19.18 Roland de Haan 1980 >Eindhoven 09-10-11 34 Eindhoven
* 1.19.19 Jan Berkhout 1985 >Amsterdam 13-02-11 29 Schoorl
1.19.19 Peter Bosgoed, M40 1966 ARO'88 20-03-11 3 Hoorn
* 1.19.20 Henk-Jan Dolsma 1981 Vitalis 13-03-11 123 Den Haag
1.19.20 Mattijs van Maasakkers 1980 >Wagenberg 09-01-11 89 Egmond
(440)
* 1.19.21 Eelco Hoogeveen, M40 1970 SV Friesland 12-03-11 2 Kampen
* 1.19.22 Paul Valk, M45 1962 Daventria 18-06-11 32 Zwolle
* 1.19.23 Marcel Gubbels, M35 1971 Scopias 18-06-11 33 Zwolle
1.19.23 Vincent Gouttebarge, M35 1975 >Almere 26-02-11 2 Woerden
* 1.19.24 Jos Koeleman 13-03-11 124 Den Haag
R 1.19.26 Johannes Postma, M35 1973 Lionitas 18-06-11 3 Opeinde
R 1.19.26 Martine Lohof, M40 1970 Runners 14-05-11 2 Zwiggelte
1.19.27 Merlijn Wijn 1982 Loopgroep PK 20-03-11 21 Veldhoven
R 1.19.28 Maarten Krijnen >Hellevoetsluis 12-03-11 13 Oostvoorne
R 1.19.28 Martijn Venhuizen, M35 1975 Seven Hills RT 11-06-11 3 IJsselstein
(450)
1.19.29 Rafik Chelah >Roelofarendsveen 03-04-11 7 Roelofarendsveen
R 1.19.30 Jeroen Vester, M40 1968 >Utrecht 05-03-11 3 Driebergen
* 1.19.31 Tristan Schenk 1984 >Amsterdam 13-03-11 126 Den Haag
* 1.19.32 Dennis van Bakel, M40 1971 Haarlemmermeer 13-02-11 32 Schoorl
1.19.32 Mark van Kessel 1989 LGD 09-10-11 39 Eindhoven
1.19.33 Roger Cuijpers, M35 1971 Caesar 16-01-11 12 Posterholt
1.19.33 Eric Mus >Amstelveen 16-10-11 58 Amsterdam
1.19.33 Bas de Peuter, M35 1974 Rotterdam Atletiek 26-03-11 15 Naaldwijk
* 1.19.34 Hans van Renselaar, M45 1965 De Gemzen 15-01-11 5 Heerde
* 1.19.34 Maurice Winterman, M40 1967 Veluwe 12-03-11 9 Harderwijk
(460)
* 1.19.35 Dimitri Peulen 1976 27-03-11 89 Venlo
1.19.35 Fabian Hunneman 1981 Loopgroep AS 16-10-11 59 Amsterdam
1.19.36 Douwe Nauta 1977 Horror 02-04-11 8 Leeuwarden
* 1.19.37 Hans Brons, M45 1965 Eindhoven Atletiek 30-10-11 13 Etten-Leur
R 1.19.38 Hans Nijman, M45 1963 TAS'82 30-07-11 20 Ulrum
1.19.39 Pieter Westers, M35 1975 Leiden Atletiek 17-12-11 25 Linschoten
* 1.19.40 Michael Pantling, M45 1964 MPM 17-04-11 9 Enschede
1.19.41 Emiliano Fabozzi LRRC 15-05-11 9 Leiden
1.19.41 Albert-Jan Groen, M35 1974 Haag Atletiek 06-11-11 14 Terschelling-West
1.19.42 Alwin Xander de Vries >Emmeloord 16-10-11 61 Amsterdam
(470)
1.19.42 Rombout Breedveld, M40 1967 Loopgroep AS 09-01-11 90 Egmond
R 1.19.42 Theo Rabout, M35 1973 De Wielingen 10-09-11 2 Terneuzen
R 1.19.42 Iskander van der Wijngaard 1976 Pallas'93 12-03-11 14 Oostvoorne
* 1.19.46 Amriet Oemraw, M50 1960 Rotterdam Atletiek 13-03-11 128 Den Haag
R 1.19.47 Thomas van der Wal, M35 >Klazienaveen 14-05-11 3 Zwiggelte
1.19.47 Egbert Hooykaas, M45 1965 Altena Road Runners 05-11-11 4 Woudrichem
1.19.47 Jan van Hoeven, M40 1968 Olympus'70 16-01-11 17 Maassluis
* 1.19.48 Paul Coolegem, M40 1967 27-03-11 92 Venlo
* 1.19.48 Jeroen Machielsen, M40 1966 Atletics 03-04-11 9 Hengelo
* 1.19.49 Johan Hulzebos, M45 1963 HAC'63 09-04-11 9 Ommen
(480)
1.19.49 Sigmar Kock, M40 1970 Loopgroep AS 17-12-11 27 Linschoten
1.19.50 Jacob van der Meulen, M45 1962 Groningen Atletiek 31-12-11 6 Blijham
1.19.50 Maarten Gouda 1988 HERA 09-01-11 92 Egmond
1.19.51 Willem Faber, M45 1964 Heerenveen 02-04-11 9 Leeuwarden
* 1.19.51 Ali Shugul, M35 1975 Rotterdam Atletiek 30-10-11 14 Etten-Leur
1.19.51 Joost Wessels, M45 1963 Groningen Atletiek 12-03-11 12 Haren
* 1.19.54 Martijn Paalman 1985 Veluwe 03-04-11 10 Hengelo
1.19.54 Wouter Papenhove 1982 Lionitas 08-10-11 10 Meppel
1.19.55 Bouke Kooreman 1989 Hellas 17-12-11 28 Linschoten
* 1.19.55 Gearoid O'Shea, M35 1976 >Den Haag 13-03-11 130 Den Haag
(490)
1.19.55 Filip Mortier 15-05-11 10 Leiden
* 1.19.56 Erik Strikker, M40 1970 Sportlust 13-03-11 131 Den Haag
1.19.56 Jesse de Wit 1984 Phanos 16-10-11 63 Amsterdam
R 1.19.56 Ron Kuyer, M45 1964 Lycurgus 06-03-11 3 Landsmeer
* 1.19.57 Laurens Thijssen 1977 Running Athletic Point 18-06-11 34 Zwolle
1.19.57 Willem de Graaf, M45 1962 HRR 15-05-11 11 Leiden
* 1.19.57 Bart Claessens, M45 1964 Caesar 27-03-11 93 Venlo
1.19.58 Joop Helbers 1977 Pallas'93 09-01-11 3 Rockanje
* 1.19.58 Joeri Wolf 1991 Cifla 17-12-11 34 Dronten
* 1.19.58 Henk Wolf, M50 1961 Spirit Lelystad 17-12-11 35 Dronten
(500)
* 1.20.00 Marcel Klamer, M50 1961 LAAC 17-04-11 10 Enschede
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
* 1.24.22 Christiaan van Beusichem 1980 Loopteam ES 12-02-11 1 Oud Beijerland
1.25.16 Michiel Hulleman 1981 Phanos 20-03-11 1 Losser
1.25.20 Leon Sanderman 1981 Rijssen 20-03-11 2 Losser
* 1.26.28 Patrick Kwist, M40 1968 Rotterdam Atletiek 12-02-11 2 Oud Beijerland
* 1.27.58 Michael Woerden, M35 1975 De Veenlopers 12-02-11 3 Oud Beijerland
1.28.06 Pip Tesselaar, M40 1969 HERA 06-03-11 1 Schagen
1.28.32 Jan Paalman, M35 1974 Rijssen 20-03-11 3 Losser
1.28.46 Aart Stigter, M50 1956 Loopgroep AS 06-03-11 2 Schagen
1.29.36 Peter Bruinsma, M40 1971 Atletics 20-03-11 4 Losser
1.29.46 Cees Kersten, M45 1964 TAS'82 06-03-11 3 Schagen
(10)
1.29.54 Andre Oude Elferink, M40 1967 Dionysos 20-03-11 5 Losser
* 1.29.54 Pascal van Norden, M35 1972 Gouda 12-02-11 4 Oud Beijerland
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.42.21 Orphan van Faassen 1983 Ciko'66 13-02-11 3 Schoorl
* 1.42.25 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 13-02-11 4 Schoorl
* 1.42.50 Arthur Schramade, M40 1969 Cifla 13-02-11 7 Schoorl
* 1.43.10 Hidde Tangerman 1977 AAC 13-02-11 8 Schoorl
* 1.43.18 Casper Dirks, M35 1973 Phanos 13-02-11 9 Schoorl
* 1.44.01 Oskar de Kuijer, M40 1966 Leiden Atletiek 13-02-11 10 Schoorl
* 1.44.24 Bernard te Boekhorst, M35 1972 Phoenix 13-02-11 11 Schoorl
1.44.35 Leon Sanderman 1981 Rijssen 06-03-11 1 Vorden
R 1.44.49 Luc Krotwaar, M40 1968 Prins Hendrik 12-03-11 1 Tilburg
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.12.59 Michel Butter 1985 DEM 16-10-11 15 Amsterdam
* 2.13.41 Koen Raymaekers 1980 Hellas 10-04-11 8 Rotterdam
* 2.15.20 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 16-10-11 19 Amsterdam
* 2.16.20 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 16-10-11 23 Amsterdam
* 2.19.44 Rens Dekkers 1981 HERA 25-04-11 4 Utrecht
* 2.20.55 Ronald Schröer 1984 HERA 16-10-11 30 Amsterdam
* 2.20.58 Jelte Brontsema 1979 Phanos 16-10-11 31 Amsterdam
* 2.21.59 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 09-10-11 20 Eindhoven
* 2.22.14 Alex van de Meer 1977 Prins Hendrik 16-10-11 32 Amsterdam
* 2.22.53 Pip Tesselaar, M40 1969 HERA 16-10-11 34 Amsterdam
(10)
* 2.23.02 Noel Keijsers, M35 1973 Prins Hendrik 16-10-11 35 Amsterdam
* 2.23.16 Zac Freudenburg (USA) 1978 >Diemen 16-10-11 37 Amsterdam
* 2.23.31 Roger Smeets, M35 1973 Caesar 16-10-11 39 Amsterdam
* 2.23.35 Oskar de Kuijer, M40 1966 Leiden Atletiek 16-10-11 40 Amsterdam
* 2.24.11 Simon Vroemen, M40 1969 Sprint 16-10-11 44 Amsterdam
* 2.24.53 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 25-04-11 5 Utrecht
* 2.26.16 Neals Strik, M35 1973 Loopgroep AS 30-10-11 55 Frankfurt (GER)
* 2.26.54 Raymon van den Berg 1982 Prins Hendrik 16-10-11 48 Amsterdam
* 2.26.57 Said Hayek (MAR) 1980 HAC 09-10-11 23 Eindhoven
* 2.27.40 Patrick Kwist, M40 1968 Rotterdam Atletiek 10-04-11 36 Rotterdam
(20)
* 2.27.46 Remon van Lunzen, M40 1969 Lionitas 09-10-11 25 Eindhoven
* 2.28.34 Rob Detert Oude Weme 1978 AV'34 Apeldoorn 16-10-11 52 Amsterdam
* 2.28.48 Orphan van Faassen 1983 Ciko'66 25-04-11 8 Utrecht
* 2.30.24 Luc Krotwaar, M40 1968 Prins Hendrik 06-02-11 1 Apeldoorn
* 2.30.58 Imo Muller 1980 AAC 10-04-11 41 Rotterdam
* 2.31.04 Michiel Otten, M40 1968 Prins Hendrik 16-10-11 56 Amsterdam
* 2.32.05 Sam Landman 1976 MPM 17-04-11 15 Enschede
* 2.32.08 Bart Wassenberg, M40 1967 Hellas 16-10-11 58 Amsterdam
* 2.32.10 Pieter Mans 1979 Twenterand 30-10-11 1 Etten-Leur
* 2.32.13 Jay Sauer, M35 1972 Cifla 16-10-11 59 Amsterdam
(30)
* 2.32.17 Simon Beemsterboer 1981 Cialfo 08-05-11 35 Praha (CZE)
* 2.32.34 Michiel Hulleman 1981 Phanos 10-04-11 49 Rotterdam
2.32.51 Jan Venhuizen, M40 1968 AAC'61 06-11-11 1 Terschelling-West
* 2.32.52 Leon Sanderman 1981 Rijssen 17-04-11 16 Enschede
* 2.32.54 Bjorn Geerdink, M40 1970 MPM 30-10-11 91 Frankfurt (GER)
* 2.33.16 Patrick Delait, M40 1969 Caesar 06-03-11 26 Barcelona (ESP)
* 2.34.04 Richard Clevett, M45 1966 Zuidwal 16-10-11 65 Amsterdam
* 2.34.16 Fransua Woldemariam, M40 1970 Almere'81 25-04-11 10 Utrecht
* 2.34.25 Marco Gielen, M40 1970 Scopias 16-10-11 66 Amsterdam
* 2.34.50 Peter Bruinsma, M40 1971 Atletics 30-10-11 103 Frankfurt (GER)
(40)
* 2.35.03 Ibrahim Elsidig (SUD), M35 1972 Sparta 16-10-11 70 Amsterdam
* 2.35.22 Pascal van Norden, M35 1972 Gouda 09-10-11 31 Eindhoven
* 2.35.29 Theo Stelling, M50 1958 AV'23 16-10-11 75 Amsterdam
* 2.35.34 Wayne Blas 1977 >Doenrade 10-04-11 60 Rotterdam
* 2.36.04 Jos op 't Hoog, M45 1966 Loopgroep PK 16-10-11 81 Amsterdam
* 2.36.05 Koen Henkes 1982 Running 2000 16-10-11 82 Amsterdam
* 2.36.25 Gaby van Caulil, M40 1970 't Haasje 09-10-11 32 Eindhoven
* 2.37.24 Nico Altorf, M40 1967 NSL 10-04-11 69 Rotterdam
R 2.37.49 Remy Vasseur 1981 Dynamica 16-04-11 1 Terneuzen
* 2.38.05 Bart van Aalst 1979 Prins Hendrik 18-04-11 164 Boston (USA)
(50)
* 2.38.29 Jan Stuursma 1987 Veendam 25-09-11 138 Berlin (GER)
* 2.38.34 Jos Hoogeboom, M40 1969 NOVA 15-05-11 3 Leiden
* 2.38.36 Harald van Doorn, M45 1964 Lycurgus 22-05-11 1 Hoorn
* 2.38.43 Marc Boes 1978 Hellas 25-04-11 15 Utrecht
2.38.47 Stefan van der Pols, M40 1967 NSL 06-11-11 3 Terschelling-West
* 2.38.55 Ton Verbaandert, M40 1969 Eindhoven Atletiek 09-10-11 37 Eindhoven
* 2.39.09 Rik Wolswinkel 1977 Loopgroep AS 10-04-11 80 Rotterdam
* 2.39.20 Aart-Peter Baan, M40 1968 Energie 06-02-11 7 Apeldoorn
* 2.39.22 Ralf Preibisch (GER), M45 1962 Flakkee 06-03-11 54 Barcelona (ESP)
* 2.39.29 Ruud van der Wal 1978 AV'34 Apeldoorn 16-10-11 97 Amsterdam
(60)
* 2.39.34 Bert Vanwersch, M45 1966 Achilles Top 15-05-11 4 Leiden
2.39.41 David Hemstede 1979 Climax 06-11-11 4 Terschelling-West
* 2.39.50 Robert Willemse, M40 1968 PAC 30-10-11 2 Etten-Leur
* 2.39.54 Timothy Karanu 1980 Eindhoven Atletiek 09-10-11 39 Eindhoven
* 2.40.15 Bram van Rijswijk 1981 Eindhoven Atletiek 09-10-11 40 Eindhoven
* 2.40.27 Menno Lieven 1982 Dutch Runners Gold 06-02-11 9 Apeldoorn
* 2.40.47 Jean-Pierre Dieteren, M45 1965 Caesar 16-10-11 104 Amsterdam
* 2.41.11 Barry Bronsema, M35 1975 Loopservice.nl 25-09-11 179 Berlin (GER)
* 2.41.28 Martin Ketellapper, M35 1973 Lionitas 16-10-11 108 Amsterdam
* 2.41.37 Frank Driessen, M40 1967 Atletiek Maastricht 30-10-11 4 Etten-Leur
(70)
* 2.41.52 Simon Brownlee, M40 1971 Loopgroep AS 18-12-11 3 Spijkenisse
* 2.42.25 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 16-10-11 119 Amsterdam
* 2.42.30 Joop Pauw, M40 1971 Hellas 16-10-11 120 Amsterdam
*,# 2.42.40 Danny van den Ham, M35 1972 Loopgroep AS 06-11-11 173 New York City (USA)
* 2.42.55 Edwin Veenstra, M40 1967 MPM 16-10-11 124 Amsterdam
* 2.43.06 Gerard de Lange, M45 1965 Waterweg 10-04-11 101 Rotterdam
* 2.43.08 Albert Timmers 1978 Sportlust 09-10-11 44 Eindhoven
* 2.43.14 Maurice van der Velden, M35 1974 Energie 15-05-11 5 Leiden
* 2.43.28 Cees Kersten, M45 1964 TAS'82 25-09-11 202 Berlin (GER)
* 2.43.37 Abdelkader Benali, M35 1975 >Amsterdam 16-10-11 130 Amsterdam
(80)
* 2.43.40 Wytze Muijzert, M45 1964 Ron Clarke 16-10-11 132 Amsterdam
* 2.43.44 Sander van den Hoogen, M35 1974 Cifla 09-10-11 45 Eindhoven
* 2.43.51 Robert Nieuwland 1983 17-04-11 46 Madrid (ESP)
* 2.43.58 Andre Oude Elferink, M40 1967 Dionysos 17-04-11 18 Enschede
* 2.44.01 Wouter Hoefsloot 1978 't Haasje 09-10-11 46 Eindhoven
* 2.44.01 Ruud Nefkens 1977 Cifla 09-10-11 47 Eindhoven
* 2.44.17 Ruben Schellingerhout, M35 1975 HAC'63 16-10-11 137 Amsterdam
* 2.44.32 Dennis Postma, M40 1968 Pallas'93 16-10-11 140 Amsterdam
* 2.44.35 Richard Deen, M40 1970 De Koplopers 16-10-11 142 Amsterdam
* 2.44.36 Menno Oudeman, M40 1969 >Nijmegen 10-04-11 1 Nijmegen
(90)
* 2.44.37 Bert Leusink, M40 1969 MPM 17-04-11 19 Enschede
* 2.44.40 Rene de Lange 1977 De Koplopers 16-10-11 143 Amsterdam
* 2.44.43 Bernard Roelen, M40 1968 Loopgroep PK 16-10-11 145 Amsterdam
* 2.44.44 Jan Komen, M45 1964 >Amsterdam 16-10-11 146 Amsterdam
* 2.44.46 Harmen Perk 1979 EURR 10-04-11 117 Rotterdam
* 2.44.51 Ralf van der Rijst 1977 Loopgroep AS 25-04-11 18 Utrecht
* 2.44.54 Marco Kolkman, M35 1972 >Den Ham 10-04-11 119 Rotterdam
* 2.44.54 Paul Smits, M45 1963 Haag Atletiek 16-10-11 148 Amsterdam
* 2.44.55 Jan Paalman, M35 1974 Rijssen 17-04-11 21 Enschede
* 2.44.56 Paul Blokland, M35 1974 Parthenon 09-10-11 49 Eindhoven
(100)
* 2.45.01 Jeroen Schmidt 1978 Veluwe 09-10-11 50 Eindhoven
2.45.04 Ronnie Duinkerken, M35 1973 Rotterdam Atletiek 06-11-11 6 Terschelling-West
* 2.45.22 David de Graaf 25-09-11 265 Berlin (GER)
* 2.45.22 Hans van de Mortel, M50 1961 LGD 16-10-11 153 Amsterdam
* 2.45.28 Ger Bodelier, M45 1965 STB 10-04-11 124 Rotterdam
* 2.45.32 Harold Visser, M35 1975 SAV 10-04-11 125 Rotterdam
* 2.45.33 Bart Reker, M40 25-09-11 246 Berlin (GER)
* 2.45.36 Bas Briefjes 1977 Castricum 25-09-11 271 Berlin (GER)
* 2.45.42 Richard Dijkhuizen, M35 1972 Castricum 25-09-11 274 Berlin (GER)
* 2.45.42 Jos Timans 1981 Atletiek Maastricht 09-10-11 51 Eindhoven
(110)
2.45.47 Jan van der Marel, M40 1968 >Aarlanderveen 26-03-11 1 Diever
* 2.45.56 Michel Kallenberg 1983 Cifla 09-10-11 52 Eindhoven
* 2.45.58 Vincent Oude Ophuis, M45 1962 NSL 15-05-11 6 Leiden
* 2.45.58 Wim van Sparrentak, M40 1969 Dynamica 30-10-11 232 Frankfurt (GER)
* 2.46.10 David Knappstein, M35 1971 Team 10 10-04-11 185 Paris (FRA)
2.46.12 Maarten Hendriks 1978 Cifla 26-03-11 2 Diever
* 2.46.21 Hans Bos, M45 1961 Rotterdam Atletiek 10-04-11 128 Rotterdam
* 2.46.31 Michael Nijland, M35 1972 ATOS 16-10-11 166 Amsterdam
* 2.46.38 Folkert van der Krol, M35 1972 Energie 25-04-11 20 Utrecht
* 2.46.40 Corné van Oirschot, M40 1970 TRR 09-10-11 54 Eindhoven
(120)
* 2.46.43 Sander Peters 1976 Pallas'93 10-04-11 133 Rotterdam
* 2.46.53 Marco Tramontina, M40 1968 Eindhoven Atletiek 06-02-11 12 Apeldoorn
* 2.46.53 Hans Nijman, M45 1963 TAS'82 16-10-11 169 Amsterdam
* 2.46.54 Maarten van Veen, M40 1971 Rotterdam Atletiek 10-04-11 136 Rotterdam
* 2.46.55 Peter Pollemans 1985 Flakkee 10-04-11 137 Rotterdam
* 2.46.55 Pim Quist 1979 Haag Atletiek 16-10-11 170 Amsterdam
* 2.46.56 Antonio Duijmelinck, M40 1969 Eindhoven Atletiek 09-10-11 55 Eindhoven
* 2.46.56 Menno van Bruggen, M35 1971 >Puur 08-05-11 70 Praha (CZE)
* 2.46.58 Joop Helbers 1977 Pallas'93 10-04-11 138 Rotterdam
* 2.47.00 Peter Bosgoed, M45 1966 ARO'88 16-10-11 171 Amsterdam
(130)
* 2.47.02 Leslie Pangemanan, M35 1973 >Amsterdam 16-10-11 172 Amsterdam
* 2.47.05 Ab Snoeij, M45 1965 Pallas'93 10-04-11 141 Rotterdam
* 2.47.06 Sjacco Joziasse, M40 1970 Dynamica 09-10-11 57 Eindhoven
* 2.47.15 Iwan Theunissen, M35 1972 STB 30-10-11 266 Frankfurt (GER)
* 2.47.16 Martijn van Rijn 1977 Triathlon 16-10-11 175 Amsterdam
* 2.47.19 Ronald de Roos, M45 1965 Hellas 16-10-11 176 Amsterdam
* 2.47.21 Han Wolsing, M45 1965 Triathlon 10-04-11 144 Rotterdam
* 2.47.21 Vincent Verboven, M40 1970 Eindhoven Atletiek 09-10-11 59 Eindhoven
* 2.47.23 Geordie Klein, M40 1970 >Schoorl 09-10-11 61 Eindhoven
2.47.23 Friso Wolters, M35 1976 >Amsterdam 06-11-11 7 Terschelling-West
(140)
* 2.47.25 Rob Snoeren, M40 1969 ACW'66 09-10-11 62 Eindhoven
* 2.47.30 Rombout Breedveld, M40 1967 Loopgroep AS 16-10-11 181 Amsterdam
* 2.47.32 Sander Heesen, M35 1974 ATOS 10-04-11 152 Rotterdam
* 2.47.34 Tom Groot 1978 Flakkee 16-10-11 183 Amsterdam
* 2.47.37 Jack Govers, M40 1967 AVS'90 30-10-11 13 Etten-Leur
* 2.47.43 André Heeren, M40 1969 Clytoneus 10-04-11 155 Rotterdam
* 2.47.44 Bertil Krukkert, M45 1965 Atletics 16-10-11 187 Amsterdam
* 2.47.45 Paul Valk, M45 1962 Daventria 16-10-11 188 Amsterdam
* 2.47.48 Jo Schoonbroodt, M60 1950 Maasrunners 16-10-11 189 Amsterdam
* 2.47.49 Mehmet Dag 1981 Dutch Runners Gold 06-02-11 14 Apeldoorn
(150)
* 2.47.52 Elbert Voogt, M50 1956 Veluwe 27-03-11 55 Treviso (ITA)
* 2.47.57 Wim Meems, M35 1971 Veendam 15-05-11 7 Leiden
* 2.47.58 Michael Groeneweegen 1983 Loopteam Velocitas 10-04-11 159 Rotterdam
* 2.48.05 Marco Gunter, M45 1964 THOR 16-10-11 194 Amsterdam
* 2.48.07 Koen Martens, M45 1964 Running 2000 10-04-11 160 Rotterdam
* 2.48.15 Chris Brands, M40 1969 >Bussum 16-10-11 196 Amsterdam
R 2.48.32 Jeroen Romeijn 1980 Loopgroep AS 30-10-11 3 Lekkerkerk
* 2.48.32 Niels Goudswaard, M40 1969 >Zierikzee 30-10-11 15 Etten-Leur
* 2.48.44 Peter Nijssen, M50 1961 Veteranen Nederland 16-10-11 205 Amsterdam
* 2.48.46 Rubert Rietkerk, M50 1961 Altis 16-10-11 206 Amsterdam
(160)
* 2.48.53 Chris Wouters, M55 1954 THOR 16-10-11 208 Amsterdam
* 2.48.55 Remco de Bree, M40 1966 Phanos 16-10-11 211 Amsterdam
* 2.48.55 Maurits Heikoop, M35 1972 Loopgroep PK 16-10-11 210 Amsterdam
* 2.48.56 Tom Bellord 1986 Hylas 16-10-11 212 Amsterdam
* 2.49.04 Jeroen Bonhof 06-03-11 179 Barcelona (ESP)
* 2.49.07 Hilko van Gorp, M35 1975 >Poortugaal 09-10-11 71 Eindhoven
*,# 2.49.09 Bas Mekking 1977 Cialfo 06-11-11 368 New York City (USA)
* 2.49.10 Tjerry van Schijndel, M45 1963 De Keien 30-10-11 16 Etten-Leur
2.49.13 Frank Heijmink, M45 1964 >Alphen aan de Rijn 06-11-11 8 Terschelling-West
* 2.49.22 Marco Tazelaar, M40 1968 Hylas 10-04-11 171 Rotterdam
(170)
* 2.49.23 Filip Holm 1984 >Eindhoven 16-10-11 219 Amsterdam
* 2.49.25 Jacco Langerak 1986 >Oss 17-04-11 87 Madrid (ESP)
* 2.49.33 Bas de Peuter, M35 1974 Rotterdam Atletiek 10-04-11 175 Rotterdam
* 2.49.41 Guido Koopmans, M35 1976 >Sittard 25-09-11 406 Berlin (GER)
R 2.49.52 Eelco Hoogeveen, M40 1970 SV Friesland 19-11-11 1 Leens
* 2.50.13 Bokondji Mpetsi (CGO), M45 1965 LRRC 15-05-11 8 Leiden
2.50.16 Alfred Roelen, M40 1968 NSL 06-11-11 9 Terschelling-West
* 2.50.18 Carel Doreleijers, M50 1960 Athlos 25-04-11 21 Utrecht
* 2.50.21 Ton Smit, M60 1951 Veluwe 16-10-11 230 Amsterdam
*,# 2.50.23 Erwin Dekkers, M40 06-11-11 410 New York City (USA)
(180)
2.50.26 Harry Wiersma, M35 1972 SV Friesland 06-11-11 10 Terschelling-West
* 2.50.30 Ferry ten Hove, M45 1964 Spark 10-04-11 186 Rotterdam
*,# 2.50.39 Eric van Santen 1985 Edam 06-11-11 423 New York City (USA)
2.50.43 Kosta Poltavets, M45 1962 Heerenveen 06-11-11 11 Terschelling-West
2.50.46 Jeroen Zeinstra, M35 1975 Pallas'67 20-03-11 57 Los Angeles (USA)
* 2.50.49 Alex Bouwmeester 1988 Zaanland 16-10-11 235 Amsterdam
* 2.50.51 Roger Cuijpers, M40 1971 Caesar 16-10-11 236 Amsterdam
* 2.50.56 Martijn Quak, M35 1971 De Veenlopers 25-04-11 22 Utrecht
* 2.51.02 Arthur Hopman, M40 1967 Hylas 16-10-11 239 Amsterdam
* 2.51.06 Maarten van der Hoeven 1978 >Heemstede 16-10-11 241 Amsterdam
(190)
R 2.51.08 Ramon van der Wilde, M35 1975 Loopgroep PK 13-03-11 1 Zandvoort
* 2.51.09 Willem van 't Veer, M40 1970 Lycurgus 25-04-11 23 Utrecht
R 2.51.10 Alwin Vermeulen, M40 1970 AV'56 16-04-11 8 Terneuzen
* 2.51.10 Anthony de Monchi 15-05-11 9 Leiden
* 2.51.19 Charles Timmermans, M50 1957 Pallas'93 16-10-11 249 Amsterdam
R 2.51.33 Joeri van Houtem >Roosendaal 16-04-11 9 Terneuzen
* 2.51.34 Marco Jong, M40 1969 Loopgroep AS 16-10-11 254 Amsterdam
* 2.51.35 Sicco Roukema, M40 1967 Loopgroep PK 16-10-11 255 Amsterdam
* 2.51.36 Jan Albert Veenema, M35 1974 Horror 16-10-11 256 Amsterdam
* 2.51.41 Martijn Tuin, M35 1973 Waterland 16-10-11 258 Amsterdam
(200)
* 2.51.42 Thomas White, M45 1964 Pallas'93 10-04-11 197 Rotterdam
* 2.51.43 Carlos Furnari, M35 1972 >Amsterdam 16-10-11 259 Amsterdam
* 2.51.48 Jan van der Meer, M45 1963 Olympus'70 10-04-11 199 Rotterdam
*,# 2.51.49 Bart Borghuis, M35 06-11-11 479 New York City (USA)
* 2.51.50 Bart Witzier, M35 1975 >Gouda 09-10-11 80 Eindhoven
* 2.51.51 Ruud de Vette, M50 1958 Veteranen Nederland 25-09-11 506 Berlin (GER)
*,# 2.51.56 Dennis Kuipers, M40 1971 06-11-11 485 New York City (USA)
* 2.52.10 Michiel van Dijk, M40 1968 GAC Hilversum 16-10-11 268 Amsterdam
* 2.52.13 Danny van Wijk, M40 1969 Pallas'93 10-04-11 201 Rotterdam
* 2.52.13 Arco Cooiman, M45 1964 Veteranen Nederland 10-04-11 202 Rotterdam
(210)
* 2.52.18 Marcel Gubbels, M35 1971 Scopias 25-09-11 526 Berlin (GER)
* 2.52.20 Maykel Geerdink, M40 1970 MPM 30-10-11 389 Frankfurt (GER)
* 2.52.20 Kees van Helmond, M40 1966 Scorpio 06-02-11 17 Apeldoorn
* 2.52.21 Bart-Jan van Duuren 1979 MPM 17-04-11 24 Enschede
* 2.52.21 Maarten Klein, M35 1974 Sparta 10-04-11 205 Rotterdam
* 2.52.22 Rob Bravenboer, M40 1970 Prins Hendrik 15-05-11 10 Leiden
* 2.52.23 Remco Valkenburg, M35 1974 Hellas 30-10-11 18 Etten-Leur
* 2.52.28 Johan Kokke, M50 1961 THOR 16-10-11 274 Amsterdam
* 2.52.31 Elebert Noordam, M45 1964 Ilion 10-04-11 210 Rotterdam
* 2.52.33 Mark van Gerven, M40 1969 >Uitgeest 16-10-11 276 Amsterdam
(220)
* 2.52.38 Wim Voermans, M45 1961 AV'40 10-04-11 213 Rotterdam
* 2.52.43 Marc Denessen, M45 1964 >Venlo 10-04-11 215 Rotterdam
* 2.52.44 Rachid Mohammadi, M40 1967 ATOS 16-10-11 279 Amsterdam
* 2.52.44 Karl Bleijenberg, M50 1959 Atverni 16-10-11 280 Amsterdam
* 2.52.46 Martin Verveer, M40 1967 >Hendrik Ido Ambacht 06-03-11 267 Barcelona (ESP)
* 2.52.46 Alexander Wolters 1979 10-04-11 216 Rotterdam
2.52.48 Victor Bogers, M35 27-02-11 13 L-Imsida (MLT)
* 2.52.52 Erik Negerman, M35 1975 GAC Hilversum 25-04-11 25 Utrecht
* 2.52.57 Johannes Postma, M35 1973 Lionitas 16-10-11 286 Amsterdam
R 2.53.01 Huub van Noorden 1988 >Yerseke 01-10-11 3 Zoutelande
(230)
* 2.53.03 Martijn Hiensch, M45 1964 Phanos 16-10-11 289 Amsterdam
* 2.53.09 Wannie Friderichs, M35 1972 Almere'81 09-10-11 81 Eindhoven
* 2.53.09 Marcel Swart, M40 1967 HERA 16-10-11 290 Amsterdam
* 2.53.10 Martin Keulemans, M40 1967 GAC Hilversum 16-10-11 291 Amsterdam
* 2.53.13 Maarten de Jong, M50 1961 Olympus'70 25-09-11 549 Berlin (GER)
* 2.53.16 Florian Lichtendonk 1984 Hellas 16-10-11 293 Amsterdam
R 2.53.19 Erwin Harmes 1981 Dynamica 01-10-11 4 Zoutelande
* 2.53.19 Maurice Winterman, M40 1967 Veluwe 27-03-11 100 Treviso (ITA)
* 2.53.22 Bob Kommers, M40 1969 16-10-11 295 Amsterdam
* 2.53.23 Alex Bekkers, M40 1970 OSS VOLO 10-04-11 222 Rotterdam
(240)
* 2.53.23 Reinardus van Wel 25-09-11 545 Berlin (GER)
* 2.53.26 Cor Hoebeke, M55 1953 De Koplopers 10-04-11 224 Rotterdam
* 2.53.28 Michel Rietheide, M45 1964 Aalsmeer 08-05-11 119 Praha (CZE)
* 2.53.34 Adrie van Graafeijland, M55 1952 Triathlon 16-10-11 297 Amsterdam
* 2.53.35 Jan-Dirk van Zanten, M50 1959 Phanos 25-09-11 567 Berlin (GER)
*,# 2.53.35 Martijn Vergeer 1978 Wijchen 06-11-11 569 New York City (USA)
* 2.53.37 Arie van Dijk, M50 1960 Typhoon 16-10-11 298 Amsterdam
* 2.53.38 Ron Huizer, M50 1960 Loopgroep AS 10-04-11 226 Rotterdam
* 2.53.39 Jan van Hoeven, M40 1968 Olympus'70 25-04-11 26 Utrecht
* 2.53.40 Raymond Feron, M40 1969 Caesar 25-09-11 538 Berlin (GER)
(250)
* 2.53.49 Gerard van den Berg, M40 1969 Hylas 11-09-11 25 Münster (GER)
*,# 2.53.55 Marco Grillo, M40 1967 AAC 06-11-11 589 New York City (USA)
* 2.53.57 Ben Groenewegen, M55 1953 Olympus'70 10-04-11 231 Rotterdam
* 2.54.04 Marco Gruben, M45 1966 Gelre 02-10-11 29 Brussel (BEL)
* 2.54.06 Cees Stolwijk, M60 1950 Altis 16-10-11 303 Amsterdam
* 2.54.10 John Vaessen, M55 1955 Caesar 16-10-11 305 Amsterdam
* 2.54.17 Jasper van de Reep, M35 1975 Loopgroep AS 16-10-11 307 Amsterdam
* 2.54.18 Erwin Klaassen 1980 Loopgroep De Drentsche Aa 17-04-11 25 Enschede
* 2.54.32 Ivar Wierenga, M45 1966 GAC Hilversum 16-10-11 310 Amsterdam
* 2.54.37 Detmar Roessink, M35 1975 TION 17-04-11 26 Enschede
(260)
* 2.54.39 Henk van Zutphen, M45 1962 Gouda 10-04-11 243 Rotterdam
* 2.54.40 Gerben Zomer, M40 1971 Loopgroep AS 10-04-11 245 Rotterdam
* 2.54.47 Maarten Hoogkamer, M35 1974 De Spartaan 09-10-11 89 Eindhoven
* 2.54.48 Roeland Bornebroek 1979 PAC 10-04-11 247 Rotterdam
* 2.54.53 Ronny Leeftink, M35 1974 Goor '75 09-10-11 90 Eindhoven
* 2.54.54 Erik den Oude, M35 1972 Pijnenburg 30-10-11 456 Frankfurt (GER)
* 2.55.00 Armand Laven, M40 1970 OSS VOLO 10-04-11 252 Rotterdam
* 2.55.05 Dave Boone 1988 AV'56 06-02-11 18 Apeldoorn
* 2.55.10 Marc van Herel 1981 PAC 10-04-11 256 Rotterdam
* 2.55.10 Dirk Sijtsma, M40 1967 PAC 10-04-11 258 Rotterdam
(270)
* 2.55.15 Robin Hofland, M40 1967 Dynamica 17-04-11 Antwerpen (BEL)
* 2.55.21 Geu Siebenga, M60 1947 Loopgroep AS 16-10-11 324 Amsterdam
* 2.55.21 Dennis van Berkel, M45 1964 Plantaris 10-04-11 263 Rotterdam
* 2.55.23 Gerard Hollestelle 1985 Phanos 25-09-11 622 Berlin (GER)
* 2.55.27 Wouter Zondervan, M40 1967 Triathlon 09-10-11 95 Eindhoven
* 2.55.33 Harry Suyker, M50 1959 De Koplopers 16-10-11 330 Amsterdam
2.55.36 Johan Matthijsse, M45 1963 Loopgroep PK 06-11-11 12 Terschelling-West
* 2.55.38 Dirk Logghe, M45 1965 >Eindhoven 09-10-11 98 Eindhoven
* 2.55.45 Pieter-Jan Fioole 1979 PAC 06-03-11 354 Barcelona (ESP)
* 2.55.46 Rut Zoutman, M50 1959 Olympus'70 06-02-11 22 Apeldoorn
(280)
R 2.55.48 Olivier Jacques, M40 1967 NEA Volharding 11-12-11 1 Purmerend
* 2.55.50 Mark de Haan, M40 1966 >Pijnacker 10-04-11 272 Rotterdam
* 2.55.52 John de Rooij, M50 1957 ATV Venray 06-02-11 23 Apeldoorn
* 2.55.54 Paul Vinkenvleugel, M35 1975 >Laren 17-04-11 27 Enschede
* 2.55.55 Cor van Baar, M50 1961 Haarlemmermeer 16-10-11 336 Amsterdam
* 2.55.58 René Sligman, M35 1976 >Markelo 16-10-11 338 Amsterdam
* 2.56.00 Rien Bastiaansen, M55 1955 THOR 16-10-11 342 Amsterdam
* 2.56.00 Martin Kleinjan, M40 1970 >Rotterdam 10-04-11 279 Rotterdam
* 2.56.15 Marco van Nek, M40 1968 Loopgroep PK 16-10-11 347 Amsterdam
* 2.56.27 Alfred van Pelt, M40 1968 Fortuna 10-04-11 288 Rotterdam
(290)
* 2.56.30 Kees Groenendijk, M45 1963 ATC'75 16-10-11 351 Amsterdam
* 2.56.30 Aart van Wijk, M50 1958 Passaat 10-04-11 290 Rotterdam
* 2.56.34 Henk Derks, M55 1955 Veteranen Nederland 16-10-11 354 Amsterdam
*,# 2.56.35 Marco Nijenmanting 1983 Phanos 06-11-11 742 New York City (USA)
* 2.56.36 Philipp ter Haar, M35 22-05-11 242 Hamburg (GER)
R 2.56.38 Edwin de Jaeger, M35 1972 RKHAV 16-04-11 11 Terneuzen
* 2.56.48 Paul Vos, M55 1952 Triathlon 10-04-11 300 Rotterdam
* 2.56.49 Frans Boersma 1985 >Prinsenbeek 16-10-11 364 Amsterdam
* 2.56.55 Daf Dubbelman, M35 1975 >Amsterdam 16-10-11 365 Amsterdam
* 2.56.57 Peter Sabel, M45 1963 Fortuna 10-04-11 302 Rotterdam
(300)
* 2.56.58 Joery Goede 25-09-11 796 Berlin (GER)
R 2.57.04 Jos den Hollander, M45 1964 AV'56 16-04-11 12 Terneuzen
* 2.57.06 Marten Bolt, M50 1961 Veteranen Nederland 16-10-11 374 Amsterdam
* 2.57.13 Henk Guise, M45 1964 THOR 16-10-11 380 Amsterdam
* 2.57.16 Martijn Buijnink, M35 1971 TION 17-04-11 28 Enschede
* 2.57.16 Jan-Willem Vergouwen, M40 1971 >Amsterdam 16-10-11 383 Amsterdam
* 2.57.16 Theo van Buren, M40 1967 >Leiden 16-10-11 382 Amsterdam
* 2.57.18 Robin Alexander van Gessel 1977 >Leiderdorp 10-04-11 308 Rotterdam
* 2.57.21 Joost van Leenders, M40 1969 >Amsterdam 16-10-11 384 Amsterdam
* 2.57.28 Simo Siham, M45 1964 10-04-11 312 Rotterdam
(310)
R 2.57.28 Michel Entius, M45 1966 Loopgroep AS 11-12-11 2 Purmerend
* 2.57.30 Florian Hupkes, M35 1975 Hellas 25-09-11 847 Berlin (GER)
*,# 2.57.31 Gerrit Heusinkveld, M40 1970 Pijnenburg 06-11-11 815 New York City (USA)
* 2.57.32 Christ Donders, M40 1971 >Tilburg 30-10-11 24 Etten-Leur
* 2.57.33 Cees Kooman, M55 1952 Spado 25-04-11 29 Utrecht
* 2.57.34 Bob Keuzekamp, M45 1963 Suomi 06-03-11 447 Barcelona (ESP)
* 2.57.35 Jaap Vink 1976 Phoenix 10-04-11 314 Rotterdam
* 2.57.36 Ruud de Wert, M35 1974 >Eindhoven 09-10-11 113 Eindhoven
* 2.57.37 Job van der Waal, M45 1963 Haag Atletiek 10-04-11 315 Rotterdam
R 2.57.40 Michiel Stiemer, M40 1969 Loopgroep AS 11-12-11 3 Purmerend
(320)
* 2.57.43 Bart ter Veer, M40 1968 >Groningen 10-04-11 316 Rotterdam
* 2.57.44 Martin Hagenaars, M40 1971 >Haarlem 16-10-11 397 Amsterdam
*,# 2.57.44 Sam Blom, M40 1968 KAV Holland 06-11-11 842 New York City (USA)
* 2.57.49 Marco Adriaansen, M50 1959 Spado 10-04-11 320 Rotterdam
* 2.57.51 Hilko Doesburg, M45 1962 ASV Eibergen 16-10-11 399 Amsterdam
2.57.51 Henk-Jan Dolsma 1981 Vitalis 06-11-11 13 Terschelling-West
* 2.57.53 Amriet Oemraw, M50 1960 Rotterdam Atletiek 10-04-11 322 Rotterdam
R 2.57.58 Edwin Arens, M40 >Kruiningen 16-04-11 13 Terneuzen
* 2.58.00 Ruud Hadders 1986 Phanos 10-04-11 324 Rotterdam
* 2.58.07 Gary Renton, M40 1968 >Brielle 10-04-11 326 Rotterdam
(330)
* 2.58.09 Johan van Elderen, M45 1964 >Helmond 10-04-11 327 Rotterdam
* 2.58.09 Adam Booij 10-04-11 581 Paris (FRA)
*,# 2.58.11 Joop Weijn, M50 1960 AV'34 Apeldoorn 06-11-11 872 New York City (USA)
* 2.58.11 Rob Rietbroek, M45 1965 >Vlodrop 10-04-11 329 Rotterdam
* 2.58.12 Nap Hage, M45 1962 Spado 25-04-11 31 Utrecht
* 2.58.14 Marco Scholten, M35 1973 Triathlon 16-10-11 412 Amsterdam
2.58.14 Jendo Visser 1978 SV Friesland 06-11-11 14 Terschelling-West
* 2.58.16 Roland Vos, M50 1960 Attila 09-10-11 121 Eindhoven
* 2.58.17 Sieds Wiersma, M45 1962 Impala 10-04-11 331 Rotterdam
* 2.58.17 Cees-Jo van Zwieten, M40 1967 Running Athletic Point 16-10-11 414 Amsterdam
(340)
* 2.58.18 Peter Drent, M45 1964 Caesar 25-09-11 835 Berlin (GER)
*,# 2.58.22 Marijn Michels, M45 1963 Altis 06-11-11 889 New York City (USA)
* 2.58.24 Jeroen Geerling, M40 1967 Rijssen 17-04-11 29 Enschede
* 2.58.25 Marcel Stoffers, M40 1971 Loopgroep PK 28-05-11 6 Klazienaveen
* 2.58.28 Kees Kompier, M50 1960 Atletiek Helden 16-10-11 427 Amsterdam
* 2.58.28 Jan Reichart, M45 1964 Nijkerk 25-04-11 32 Utrecht
* 2.58.29 Hans van Langen, M45 1963 Sparta 10-04-11 333 Rotterdam
* 2.58.31 Gert Brienne, M40 1968 19-06-11 69 Sao Paulo (BRA)
* 2.58.35 Nils van Elzelingen, M45 1965 Veluwe 16-10-11 433 Amsterdam
* 2.58.37 Berry Snoeren, M35 1976 TRR 09-10-11 123 Eindhoven
(350)
* 2.58.37 Herman Hassing, M40 1970 LAAC 16-10-11 436 Amsterdam
* 2.58.38 Jos Alberink, M50 1961 Loopgroep De Lutte 17-04-11 31 Enschede
* 2.58.38 Peter Loos, M45 1966 Veteranen Nederland 25-09-11 927 Berlin (GER)
* 2.58.39 Martijn Bloem 1979 >Rotterdam 10-04-11 337 Rotterdam
* 2.58.39 Maikel Wieland 25-09-11 813 Berlin (GER)
2.58.44 Peter Berghuis, M45 1963 Loopgroep De Drentsche Aa 06-11-11 15 Terschelling-West
* 2.58.44 Marthel IJkelenstam, M35 1971 Typhoon 10-04-11 341 Rotterdam
* 2.58.46 Paul Mignot 1985 >Amsterdam 16-10-11 440 Amsterdam
* 2.58.47 Willem van Klink, M50 1960 De Spartaan 15-05-11 13 Leiden
* 2.58.47 Maurice Eberson, M40 1966 >Roosteren 25-09-11 900 Berlin (GER)
(360)
* 2.58.50 Wienny Kersten, M50 1957 Cifla 16-10-11 441 Amsterdam
* 2.58.53 Willem de Kater, M35 1975 Loopgroep AS 16-10-11 444 Amsterdam
* 2.58.54 Coen van de Luytgaarden, M50 1961 >Schagen 16-10-11 447 Amsterdam
2.58.54 Emile Dercksen 1977 >Harderwijk 04-09-11 5 Beneden-Leeuwen
* 2.58.55 Nico Buitendijk, M45 1962 >Amstelveen 16-10-11 449 Amsterdam
R 2.58.56 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 19-11-11 2 Leens
* 2.58.56 Eric Crombaghs 1977 GVAC 09-10-11 126 Eindhoven
* 2.58.56 Bart Candel 1990 Atletiek Maastricht 06-02-11 28 Apeldoorn
* 2.58.58 Jimmy Venema, M45 1962 HAC 09-10-11 127 Eindhoven
* 2.58.58 Jos Richie, M35 1975 Groningen Atletiek 16-10-11 451 Amsterdam
(370)
* 2.59.01 Hans Hoorweg 1980 >Utrecht 16-10-11 455 Amsterdam
* 2.59.02 Jan-Willem Huson 10-04-11 654 Paris (FRA)
*,# 2.59.02 Cornelis Karregat 06-11-11 965 New York City (USA)
* 2.59.02 Edward Doorschodt, M45 1965 Haag Atletiek 10-04-11 353 Rotterdam
* 2.59.03 Ferdi Vonk 1983 Rotterdam Atletiek 16-10-11 457 Amsterdam
* 2.59.05 Roy te Lintelo, M40 1970 16-10-11 460 Amsterdam
* 2.59.06 Robert Jan de Kraker, M45 Altis 25-09-11 934 Berlin (GER)
* 2.59.07 Andre van de Bruinhorst 1977 >Ede 10-04-11 356 Rotterdam
* 2.59.09 René van Strien, M40 1970 Atledo 10-04-11 357 Rotterdam
* 2.59.09 Joost de Vries, M40 09-10-11 134 München (GER)
(380)
* 2.59.15 Johan Licht, M50 1957 Startbaan 16-10-11 465 Amsterdam
* 2.59.17 Bart Hoeksma 10-04-11 656 Paris (FRA)
* 2.59.18 Lars Roosken 1977 PAC 30-10-11 661 Frankfurt (GER)
* 2.59.19 Daniel Monster, M35 1972 >Moers 30-10-11 714 Frankfurt (GER)
2.59.20 Harry Rutgers, M55 1956 Loopgroep Bedum 06-11-11 16 Terschelling-West
* 2.59.28 Markus Rooseboom, M45 22-05-11 301 Hamburg (GER)
R 2.59.29 Niels Koole, M40 1971 Dynamica 01-10-11 5 Zoutelande
* 2.59.32 Gerrald Korenromp 1983 TION 16-10-11 476 Amsterdam
* 2.59.34 Sjaak Betjes, M40 1968 Lycurgus 16-10-11 478 Amsterdam
* 2.59.34 Eric Peijnenborg, M45 1966 Taxandria 23-10-11 170 Venezia (ITA)
(390)
R 2.59.35 Wilko de Vos, M45 1963 AV'56 16-04-11 14 Terneuzen
* 2.59.36 Kamel Kemmoun, M50 1960 >Groningen 16-10-11 481 Amsterdam
R 2.59.38 Benny Thuy, M40 1968 RKHAV 16-04-11 15 Terneuzen
* 2.59.40 Bas Noordkamp, M45 1965 Iphitos 02-10-11 Köln (GER)
* 2.59.40 Ruud Brouwer, M45 1962 Loopgroep PK 10-04-11 369 Rotterdam
* 2.59.40 Rogier Verbaan 1981 >Utrecht 25-04-11 36 Utrecht
* 2.59.42 Rob van der Pluijm 1984 >Utrecht 16-10-11 488 Amsterdam
* 2.59.43 Bertil van Nunen, M45 1962 Pallas'93 10-04-11 371 Rotterdam
* 2.59.49 Dave Boonen 1988 >Kruiningen 30-10-11 32 Etten-Leur
* 2.59.50 Nico Vlaar, M50 1956 PAC 10-04-11 376 Rotterdam
(400)
* 2.59.51 Peter Verreussel, M40 1968 Atletiek Helden 25-09-11 1034 Berlin (GER)
* 2.59.52 Pelle Biesmeijer 1977 10-04-11 377 Rotterdam
* 2.59.52 Ronnie Leusink, M40 1970 ASV Eibergen 17-04-11 34 Enschede
* 2.59.53 Maurice Ruwette, M35 1971 Achilles Top 08-05-11 50 Düsseldorf (GER)
* 2.59.53 Pepijn Vloemans 1984 >Amsterdam 22-05-11 6 Hoorn
* 2.59.55 Peter Ipema, M45 1965 Loopgroep De Drentsche Aa 16-10-11 496 Amsterdam
* 2.59.55 Ivo Ruijter, M35 1974 >Landsmeer 10-04-11 379 Rotterdam
* 3.00.00 Martin Veenhuizen, M40 1969 AAC'61 25-09-11 1103 Berlin (GER)
* 3.00.00 Klaas Oudman, M45 1966 Aquilo 25-09-11 1102 Berlin (GER)
* 3.00.00 André Skwortsow 1980 >Utrecht 16-10-11 498 Amsterdam
(410)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 3.10.55 Ralf Preibisch (GER), M45 1962 Flakkee 20-08-11 9 Assen
R 3.11.46 Jeroen Romeijn 1980 Loopgroep AS 21-05-11 1 Bunschoten
* 3.13.04 Oskar de Kuijer, M40 1966 Leiden Atletiek 10-09-11 1 Winschoten
* 3.21.21 Martin Veenhuizen, M40 1969 AAC'61 20-08-11 17 Assen
* 3.21.38 Bernard Roelen, M40 1968 Loopgroep PK 20-08-11 18 Assen
* 3.22.58 Alfred Roelen, M40 1968 NSL 20-08-11 19 Assen
R 3.26.09 David Hemstede 1979 Climax 21-05-11 2 Bunschoten
R 3.38.50 Dave Boone 1988 AV'56 21-05-11 3 Bunschoten
* 3.40.44 Wim Meems, M40 1971 Veendam 10-09-11 2 Winschoten
* 3.42.09 Jan Nabuurs, M45 1962 Sporting Boxmeer 20-08-11 20 Assen
(10)
R 3.43.23 Karl Bleijenberg, M50 1959 Atverni 21-05-11 4 Bunschoten
* 3.45.11 Marcel Swart, M40 1967 HERA 10-09-11 3 Winschoten
* 3.45.27 Jan Albert Veenema, M35 1974 Horror 10-09-11 4 Winschoten
* 3.48.05 Wim Bart Knol, M45 1963 SV Friesland 10-09-11 5 Winschoten
R 3.49.47 Arnold Koers, M45 1962 Daventria 13-11-11 1 Deventer
* 3.50.06 Arie van Houwelingen, M50 1960 Eindhoven Atletiek 10-09-11 6 Winschoten
R 3.54.05 Bart Eigenhuis, M40 1967 >Soest 21-05-11 5 Bunschoten
* 3.54.08 Henk Derks, M55 1955 Veteranen Nederland 20-08-11 22 Assen
* 3.55.13 Erik Kuijer, M35 1973 >Ruinerwold 20-08-11 23 Assen
* 3.55.17 Jeroen Auener, M50 1956 Loopgroep De Drentsche Aa 20-08-11 24 Assen
(20)
* 3.57.38 Victor Phaff >Hellevoetsluis 20-08-11 26 Assen
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 7.26.45 Martin Ketellapper, M35 1973 Lionitas 10-09-11 27 Winschoten
R 8.04.41 Dave Boone 1988 AV'56 13-11-11 2 Deventer
* 8.20.17 Rombout Breedveld, M40 1967 Loopgroep AS 10-09-11 63 Winschoten
R 8.36.34 Arie Fröberg, M45 1964 MarathonPlus 13-11-11 4 Deventer
* 8.45.51 Andy Roodenburg, M40 1971 Loopgroep AS 10-09-11 84 Winschoten
R 8.57.07 Wim Douw, M45 1963 Diomedon 13-11-11 6 Deventer
* 9.08.01 Henk Derks, M55 1955 Veteranen Nederland 10-09-11 94 Winschoten
R 9.24.12 Hans Jurriaans, M40 1969 Veteranen Nederland 13-11-11 8 Deventer
*,R 9.27.43 Ronny Samuel, M45 1965 AV'23 04-06-11 1 Amstelveen
R 9.29.28 Erwin Borrias, M40 1968 De Spartaan 13-11-11 9 Deventer
(10)
*,R 9.29.29 Jeroen Renes, M35 1974 Loopgroep AS 04-06-11 2 Amstelveen
R 9.31.44 John Bouwens, M55 1955 AAV'36 13-11-11 10 Deventer
9.35.52 Edwin Otto, M40 1970 NEA Volharding 17-06-11 27 Torhout (BEL)
* 9.37.42 Arnold Koers, M45 1962 Daventria 10-09-11 100 Winschoten
* 9.44.30 Ger Terwisscha van Scheltinga, M50 10-09-11 103 Winschoten
* 9.48.50 Tom Hendriks, M50 1957 Haarlemmermeer 10-09-11 105 Winschoten
R 9.55.09 Bennie de Vries, M40 13-11-11 12 Deventer
* 10.02.47 Herman Ebbekink, M55 1955 Aquilo 10-09-11 111 Winschoten
*,R 10.13.03 Ferry van der Ent, M50 1959 Veteranen Nederland 04-06-11 3 Amstelveen
* 10.22.44 Sjaak Bus, M55 1955 Spiridon 10-09-11 117 Winschoten
(20)
R 10.24.05 Roger Kempinski 13-11-11 15 Deventer
R 10.27.42 Martin Grootveld, M50 1957 MarathonPlus 13-11-11 16 Deventer
* 10.42.48 Mo Idrissi, M55 1952 DEM 10-09-11 120 Winschoten
* 10.43.20 Jaap Alberda van Ekenstein, M60 10-09-11 121 Winschoten
R 10.52.47 Chris Dol, M45 1963 Runners 13-11-11 18 Deventer
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
2.26.07 BB-lopers Team 1 BB Lopers 03-04-11 1 Zwolle
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
* 18.15.08 Wim Douw, M45 1963 Diomedon 14-05-11 7 Steenbergen
* 18.41.47 Nitish Zuidema, M40 1967 U-Track 14-05-11 9 Steenbergen
* 20.36.59 Rinus van der Wal, M45 1964 Loopgroep AS 14-05-11 12 Steenbergen
* 20.49.54 Mo Idrissi, M55 1952 DEM 14-05-11 13 Steenbergen
* 20.56.26 Henk Harenberg, M45 ASV Eibergen 14-05-11 14 Steenbergen
* 21.05.48 Ferry van der Ent, M50 1959 Veteranen Nederland 14-05-11 16 Steenbergen
* 22.04.20 Frank van der Gulik 1977 De Lat 14-05-11 18 Steenbergen
* 23.27.32 Sjaak Bus, M55 1955 Spiridon 14-05-11 20 Steenbergen
* 23.52.42 Bob Bock, M55 1955 Loopgroep AS 14-05-11 21 Steenbergen
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
* 83923 Bram van Rijswijk 1981 Eindhoven Atletiek 13-03-11 2 Stein
R 76293 Dave Boone 1988 AV'56 01-10-11 2 Amstelveen
75752 Peter van Gils, M55 1956 Energie 30-12-11 1 Epe
R 75027 Henk Derks, M55 1955 Veteranen Nederland 01-10-11 3 Amstelveen
* 74513 Wim Douw, M45 1963 Diomedon 13-03-11 19 Stein
* 74097 Jo Schoonbroodt, M60 1950 Maasrunners 13-03-11 20 Stein
* 73120 Hans Jurriaans, M40 1969 Veteranen Nederland 13-03-11 24 Stein
* 72412 Jan Nabuurs, M45 1962 Sporting Boxmeer 14-05-11 3 Steenbergen
72127 Andy Roodenburg, M40 1971 Loopgroep AS 28-05-11 2 Cruquius
* 71450 Richard van der Klis, M45 1963 Veteranen Nederland 13-03-11 32 Stein
(10)
71285 Cor van Baar, M45 1961 Haarlemmermeer 28-05-11 3 Cruquius
* 71226 Jan van de Erve, M45 1964 De Kieviten 13-03-11 33 Stein
* 70046 Giel Joziasse, M45 1962 AV'56 13-03-11 36 Stein
  Mannen 12 uur (tot 100000)
110289 Peter Suijkerbuijk, M55 1956 Diomedon 26-06-11 1 Brühl (GER)
  Mannen 24 uur (tot 150000)
227905 Peter van Wijngaarden, M35 1975 MarathonPlus 17-09-11 1 Tooting Bec (GBR)
* 206325 Wim Douw, M45 1963 Diomedon 14-05-11 6 Steenbergen
* 203745 Nitish Zuidema, M40 1967 U-Track 14-05-11 8 Steenbergen
201502 Jan van de Erve, M45 1964 De Kieviten 15-07-11 1 Köln (GER)
* 185959 Ferry van der Ent, M50 1959 Veteranen Nederland 14-05-11 11 Steenbergen
* 185846 Mo Idrissi, M55 1952 DEM 14-05-11 12 Steenbergen
* 181338 Rinus van der Wal, M45 1964 Loopgroep AS 14-05-11 13 Steenbergen
* 178839 Henk Harenberg, M45 ASV Eibergen 14-05-11 15 Steenbergen
* 164115 Sjaak Bus, M55 1955 Spiridon 14-05-11 18 Steenbergen
* 160955 Bob Bock, M55 1955 Loopgroep AS 14-05-11 20 Steenbergen
(10)
* 160934 Frank van der Gulik 1977 De Lat 14-05-11 21 Steenbergen
* 154977 Martin Kampman, M45 >Holten 14-05-11 23 Steenbergen
151514 Gideon Zadoks 11-11-11 Aulnat (FRA)
151184 Ritchie Limaheluw 1980 Loopgroep AS 11-11-11 Aulnat (FRA)
* 151032 Hein Bodelier, M60 1948 STB 14-05-11 25 Steenbergen