Wegranglijsten 2011 vrouwen

bijgewerkt t/m 31 december (update van 4 september 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. We nemen alleen bruto-prestaties (dwz de tijd vanaf het startschot) mee.

Voor deze ranglijst komen alle Nederlandse atleten in aanmerking plus buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging.

In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 33.35 Miranda Boonstra, V35 1972 Nijmegen Atletiek 04-09-11 9 Tilburg
* 33.40 Hilda Kibet 1981 Castricum 05-06-11 9 Bangalore (IND)
* 33.51 Ilse Pol 1982 Running 2000 04-09-11 11 Tilburg
* 33.55 Lornah Kiplagat, V35 1974 Hylas 11-06-11 16 New York City (USA)
* 33.58 Heleen Plaatzer 1979 Cifla 04-09-11 12 Tilburg
* 34.03 Inge de Jong 1976 Trias 13-02-11 3 Schoorl
* 34.26 Mariska Kramer-Postma, V35 1974 SV Friesland 13-02-11 5 Schoorl
* 34.48 Stefanie Bouma 1982 Impala 04-09-11 14 Tilburg
* 34.50 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 04-09-11 15 Tilburg
R 34.50 Sabine van de Reijt 1981 Sprint 15-05-11 1 Terheijden
(10)
* 34.53 Andrea Deelstra 1985 AV´55 04-09-11 16 Tilburg
* 35.02 Jill Holterman 1991 Haarlemmermeer 04-09-11 17 Tilburg
35.12 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 18-06-11 1 Groot-Ammers
35.13 Nina Mathijssen 1980 Phanos 20-03-11 1 Losser
35.38 Sifan Hassan 1993 Eindhoven Atletiek 02-10-11 1 Helmond
* 35.39 Helen Hofstede 1980 Atverni 04-09-11 18 Tilburg
* 35.39 Barbara Tesselaar 1981 HERA 17-04-11 1 Hilversum
* 35.40 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 03-04-11 11 Brunssum
35.49 Claudia van Rijn, V35 1972 Leiden Atletiek 13-03-11 2 Den Haag
35.51 Ingrid Versteegh 1978 Loopgroep AS 10-08-11 1 Biest-Houtakker
(20)
35.58 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 27-05-11 1 Vriezenveen
36.04 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 11-06-11 1 Oirschot
36.10 Saskia de Vries 1982 Phoenix 16-01-11 1 Amsterdam
36.10 Miriam van Reijen 1983 Phanos 10-08-11 2 Biest-Houtakker
R 36.14 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 29-08-11 1 Gramsbergen
36.18 Leonie Balter 1991 AVON 30-04-11 1 Beek
* 36.19 Anjolie Engels 1976 Dynamica 17-04-11 1 Hilversum
* 36.27 Jolanda Verstraten 1983 Scopias 13-02-11 12 Schoorl
36.28 Renata Haring, V35 1976 Rotterdam Atletiek 25-06-11 1 Numansdorp
* 36.28 Marieke Falkmann 1987 Groningen Atletiek 04-09-11 23 Tilburg
(30)
R 36.32 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 30-06-11 1 De Wijk
36.34 Corine Spaans, V35 1976 Eindhoven Atletiek 02-10-11 2 Helmond
* 36.37 Sanne Broeksma 1985 PAC 22-05-11 6 Den Haag
* 36.39 Evelien Ruijters 1985 Atletiek Maastricht 25-09-11 14 Utrecht
R 36.41 Fa Adda, V35 1972 AV'23 11-06-11 1 IJsselstein
* 36.42 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 17-04-11 1 Hilversum
36.43 Leike Lataster, V45 16-10-11 1 Kerkrade
* 36.44 Irene van Lieshout, MA 1993 De Keien 04-09-11 26 Tilburg
* 36.45 Helen Sharpe (GBR) 1980 AV'23 28-08-11 7 Hem
* 36.47 Danne Boterenbrood 1985 Unitas 13-02-11 15 Schoorl
(40)
* 36.51 Maureen Koster 1992 AV'47 16-10-11 1 Utrecht
* 36.54 Jeanine van de Klashorst 1991 U-Track 13-02-11 16 Schoorl
* 36.54 Jessica Oosterloo 1990 AAC'61 15-10-11 1 Zuidlaren
* 36.57 Marleen Stiekema 1985 Loopgroep Bedum 04-09-11 30 Tilburg
36.58 Anouk Claessens 1985 AKU 11-06-11 2 Oirschot
* 37.06 Irene Kalter, V40 1968 Daventria 15-05-11 1 Nijmegen
* 37.08 Marion van der Wansem 1991 LADB 18-06-11 4 Rijsbergen
* 37.11 Inge van Bergen, V35 1972 Unitas 04-09-11 31 Tilburg
37.13 Suzan Nieman 1985 HERA 09-10-11 1 Heerhugowaard
37.14 Anne Luijten 1994 Olympus'70 17-12-11 2 Linschoten
(50)
37.22 Marisa Hopmans 1979 Spado 18-09-11 1 Zevenbergen
37.31 Esther Lauret 1987 Loopgroep AS 20-03-11 1 Oudenbosch
* 37.33 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 15-05-11 6 Leiden
* 37.34 Brechtje Kraan 1989 Seven Hills RT 25-09-11 16 Utrecht
37.36 Lemlem Tesfahun Birara 1987 Sparta 30-04-11 2 Vlaardingen
37.36 Irma Heeren, V40 1967 Athlos 12-11-11 1 Lelystad
37.41 Evelien Martens 1987 Atletiek Maastricht 27-03-11 2 Venlo
37.42 Dieuwertje Poort 1991 Attila 11-06-11 3 Oirschot
* 37.43 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 17-04-11 1 Hilversum
? 37.43 Karen Groenenboom 1977 >Abcoude 23-08-11 1 Abcoude
(60)
* 37.47 Jedidja den Otter 02-10-11 3 Breda
37.47 Vanessa Hartman, V35 1973 Voorne Atletiek 29-10-11 1 Gorinchem
* 37.47 Marjon de Kok, V35 1974 Prins Hendrik 17-04-11 1 Hilversum
* 37.49 Patricia Schreurs, V35 1976 Hellas 16-10-11 2 Utrecht
* 37.49 Saskia van Vugt 1982 Phoenix 16-10-11 3 Utrecht
* 37.59 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 25-04-11 5 Musselkanaal
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
* 49.48 Hilda Kibet 1981 Castricum 04-12-11 3 's Heerenberg
* 51.39 Miranda Boonstra, V35 1972 Nijmegen Atletiek 20-11-11 8 Nijmegen
* 51.47 Heleen Plaatzer 1979 Cifla 20-11-11 9 Nijmegen
* 53.57 Sifan Hassan 1993 Eindhoven Atletiek 04-12-11 5 's Heerenberg
* 54.19 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 20-11-11 12 Nijmegen
* 54.39 Stefanie Bouma 1982 Impala 20-11-11 13 Nijmegen
* 54.56 Merel de Knegt 1979 Attila 20-11-11 14 Nijmegen
* 54.58 Anjolie Engels, V35 1976 Dynamica 20-11-11 15 Nijmegen
* 55.24 Ingrid Versteegh 1978 Loopgroep AS 20-11-11 18 Nijmegen
* 55.32 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 20-11-11 19 Nijmegen
(10)
* 55.51 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 12-06-11 1 Maastricht
* 55.53 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 20-11-11 21 Nijmegen
* 56.02 Jeanine van de Klashorst 1991 U-Track 20-11-11 22 Nijmegen
* 56.13 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 20-11-11 23 Nijmegen
* 56.24 Helen Sharpe (GBR) 1980 AV'23 20-11-11 24 Nijmegen
* 56.26 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 20-11-11 25 Nijmegen
* 56.35 Anouk Claessens 1985 AKU 20-11-11 27 Nijmegen
* 56.43 Inge van Bergen, V35 1972 Unitas 20-11-11 28 Nijmegen
* 56.47 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 20-11-11 29 Nijmegen
* 56.49 Jessica Oosterloo 1990 AAC'61 20-11-11 30 Nijmegen
(20)
* 57.36 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 04-12-11 10 's Heerenberg
* 57.39 Nynke Beunders 1985 LAAC 20-11-11 31 Nijmegen
* 57.47 Fa Adda, V35 1972 AV'23 20-11-11 32 Nijmegen
* 58.02 Evelien Martens 1987 Atletiek Maastricht 12-06-11 2 Maastricht
58.09 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 25-06-11 1 Maasdijk
* 58.23 Agnes Schipper, V40 1968 Hellas 20-11-11 33 Nijmegen
* 58.25 Daphne Lensen-Panhuijsen 1977 Cifla 20-11-11 34 Nijmegen
58.28 Dieuwertje Poort 1991 Attila 23-04-11 1 Oisterwijk
* 58.28 Patricia Schreurs, V35 1976 Hellas 20-11-11 35 Nijmegen
* 58.45 Rianne Kremers, V40 1966 Typhoon 20-11-11 36 Nijmegen
(30)
* 58.48 Esmé Möricke 1979 Cifla 20-11-11 37 Nijmegen
58.49 Marieke Bourquin 1981 Waterweg 13-11-11 2 Zoetermeer
* 58.50 Lia Wijnberger, V40 1969 Phoenix 20-11-11 38 Nijmegen
58.52 Wilma van Onna, V45 1965 PAC 11-12-11 1 Rotterdam
* 58.57 Monique Arkenbout-Andriessen, V45 1963 Castricum 20-11-11 39 Nijmegen
* 59.03 Ilonka van den Hengel 1987 Triathlon 20-11-11 40 Nijmegen
59.09 Esther Vermue 1988 Rotterdam Atletiek 11-12-11 2 Rotterdam
* 59.20 Manon Mensink, V35 1975 Ciko'66 04-12-11 12 's Heerenberg
* 59.22 Inge van der Meulen, V35 1973 Eindhoven Atletiek 20-11-11 41 Nijmegen
59.23 Carola Schot, V40 1968 Energie 25-06-11 2 Maasdijk
(40)
* 59.36 Kim Fairley Cifla 20-11-11 44 Nijmegen
59.50 Anne Zijderveld 1983 Loopgroep PK 07-05-11 3 Papendrecht
59.51 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 04-12-11 2 Lisse
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 53.01 Lornah Kiplagat, V35 1974 Hylas 18-09-11 4 Zaandam
* 56.42 Ilse Pol 1982 Running 2000 18-09-11 9 Zaandam
* 56.54 Andrea Deelstra 1985 AV´55 18-09-11 10 Zaandam
* 57.19 Mariska Kramer-Postma, V35 1974 SV Friesland 20-08-11 4 Schortens (GER)
* 59.06 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 18-09-11 13 Zaandam
59.23 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 27-03-11 2 Haaksbergen
* 59.42 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 18-09-11 14 Zaandam
* 60.04 Helen Sharpe (GBR) 1980 AV'23 18-09-11 15 Zaandam
60.35 Anjolie Engels, V35 1976 Dynamica 03-12-11 1 Zierikzee
* 60.40 Inge van Bergen, V35 1972 Unitas 18-09-11 16 Zaandam
(10)
* 60.42 Inge de Jong, V35 1976 Trias 18-09-11 17 Zaandam
* 60.46 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 18-09-11 18 Zaandam
* 60.48 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 18-09-11 19 Zaandam
* 61.04 Inez-Anne Haagen, V45 1963 Loopservice.nl 18-09-11 20 Zaandam
* 61.18 Jill Holterman 1991 Haarlemmermeer 18-09-11 21 Zaandam
* 61.43 Fa Adda, V35 1972 AV'23 18-09-11 22 Zaandam
* 61.53 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 17-04-11 3 Antwerpen (BEL)
* 62.17 Miriam van Reijen 1983 Phanos 18-12-11 1 Barendrecht
* 62.39 Irene Kalter, V40 1968 Daventria 10-05-11 1 Epe
* 62.53 Anouk Claessens 1985 AKU 18-09-11 23 Zaandam
(20)
* 63.29 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 18-09-11 24 Zaandam
63.32 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 24-09-11 1 's Gravenzande
63.34 Vanessa Hartman, V35 1973 Voorne Atletiek 24-12-11 1 Middelharnis
* 63.50 Corelien Kloek 1987 AV NOP 29-10-11 5 Holten
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.12.43 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 06-03-11 3 Alphen aan den Rijn
* 1.14.23 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 06-03-11 5 Alphen aan den Rijn
* 1.14.24 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 06-03-11 6 Alphen aan den Rijn
* 1.16.22 Ilse Pol 1982 Running 2000 06-03-11 7 Alphen aan den Rijn
* 1.17.15 Sanne Broeksma 1985 PAC 06-03-11 8 Alphen aan den Rijn
1.17.17 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 27-08-11 1 Sneek
* 1.19.06 Esther Lauret 1987 Loopgroep AS 06-03-11 9 Alphen aan den Rijn
1.22.04 Bertha Bruggenkamp, V40 1968 AAC'61 27-08-11 2 Sneek
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.09.35 Hilda Kibet 1981 Castricum 18-02-11 6 Ras Al Khaimah (UAE)
* 1.13.52 Mariska Kramer-Postma, V35 1974 SV Friesland 16-10-11 1 Columbus (USA)
* 1.14.39 Heleen Plaatzer 1979 Cifla 02-10-11 3 Breda
* 1.15.07 Ilse Pol 1982 Running 2000 02-10-11 4 Breda
1.15.42 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 15-05-11 2 Leiden
1.16.38 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 06-11-11 1 Terschelling-West
1.16.49 Andrea Deelstra 1985 AV´55 09-01-11 8 Egmond
1.17.10 Sifan Hassan 1993 Eindhoven Atletiek 09-10-11 1 Eindhoven
* 1.17.16 Miranda Boonstra, V35 1972 Nijmegen Atletiek 27-03-11 8 Venlo
1.17.30 Inge de Jong 1976 Trias 09-01-11 9 Egmond
(10)
* 1.18.12 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 23-01-11 1 Best
1.19.03 Miriam van Reijen 1983 Phanos 15-05-11 3 Leiden
* 1.19.04 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 09-04-11 1 Ommen
* 1.19.40 Helen Sharpe (GBR) 1980 AV'23 13-03-11 11 Den Haag
* 1.19.49 Ingrid Versteegh 1978 Loopgroep AS 02-10-11 6 Breda
1.19.59 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 06-11-11 2 Terschelling-West
* 1.20.12 Jolanda Verstraten 1983 Scopias 27-03-11 11 Venlo
1.20.17 Jeanine van de Klashorst 1991 U-Track 17-12-11 1 Linschoten
1.20.21 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 09-10-11 2 Eindhoven
* 1.20.22 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 03-04-11 1 Hengelo
(20)
* 1.20.33 Barbara Tesselaar 1981 HERA 27-03-11 13 Venlo
* 1.20.35 Anjolie Engels 1976 Dynamica 13-03-11 12 Den Haag
* 1.20.46 Marlies Overbeeke 1980 PAC 13-03-11 13 Den Haag
1.20.46 Nynke Beunders 1985 LAAC 16-10-11 4 Amsterdam
1.21.11 Marleen Stiekema 1985 Loopgroep Bedum 02-06-11 1 Groningen
1.21.19 Fa Adda, V35 1972 AV'23 15-05-11 4 Leiden
1.21.24 Anouk Claessens 1985 AKU 16-10-11 6 Amsterdam
* 1.21.32 Barbara Zutt 1981 HERA 13-03-11 14 Den Haag
1.22.49 Pauline Claessen 1980 Nijmegen Atletiek 09-10-11 4 Eindhoven
1.22.50 Saskia van Vugt 1982 Phoenix 06-11-11 5 Terschelling-West
(30)
* 1.23.04 Inez-Anne Haagen, V45 1963 Loopservice.nl 13-03-11 17 Den Haag
* 1.23.04 Miranda Goossens 1980 >Amsterdam 13-03-11 16 Den Haag
* 1.23.04 Irma Heeren, V40 1967 Athlos 17-12-11 4 Dronten
1.23.20 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 17-12-11 2 Linschoten
R 1.23.47 Corelien Kloek 1987 AV NOP 11-06-11 1 IJsselstein
* 1.23.50 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 13-03-11 18 Den Haag
1.23.56 Sonja Jaarsveld 1979 Hollandia 22-05-11 1 Hoorn
* 1.24.19 Anja van 't Schip, V40 1970 Loopgroep AS 13-03-11 19 Den Haag
1.24.30 Wilma van Onna, V45 1965 PAC 22-05-11 4 Leeuwarden
* 1.24.32 Ilonka van den Hengel 1987 Triathlon 05-08-11 5 Dalfsen
(40)
* 1.24.34 Natassia Jacobs, V40 1968 >Den Haag 13-03-11 21 Den Haag
* 1.24.54 Esther Lauret 1987 Loopgroep AS 13-02-11 3 Schoorl
1.24.58 Inge van der Meulen, V35 1973 Eindhoven Atletiek 09-10-11 5 Eindhoven
R 1.25.00 Maud Goldsteyn 1980 Caesar 27-11-11 1 Ell
1.25.09 Immy Kersbergen 1987 Lionitas 06-11-11 6 Terschelling-West
1.25.09 Mirjam Koersen, V35 1974 GAC Hilversum 16-10-11 16 Amsterdam
1.25.18 Rian van der Burgt, V35 1975 GVAC 09-10-11 6 Eindhoven
1.25.24 Tineke van den Berg 1979 Rotterdam Atletiek 26-03-11 2 Naaldwijk
* 1.25.31 Hellen de Vries 1979 PEC1910 09-04-11 3 Ommen
1.25.38 Marrijtje Molenhuis 1990 AAC'61 31-12-11 1 Blijham
(50)
* 1.25.45 Anne van Schuppen, V50 1960 Cialfo 09-04-11 4 Ommen
* 1.25.48 Saskia Schutte, V35 1972 Cialfo 09-04-11 5 Ommen
1.25.56 Ylona Kruis, V35 1973 Horror 16-10-11 19 Amsterdam
1.25.58 Simone Tetteroo >Bussum 16-10-11 20 Amsterdam
R 1.26.02 Esmé Möricke 1979 Cifla 27-12-11 1 Arnhem
R 1.26.03 Petra Hasper-ten Kate, V45 1963 De Sprinter 03-12-11 1 Nijeveen
* 1.26.04 Maris Jacobs 1978 27-03-11 19 Venlo
1.26.14 Janneke Videler 1980 Eindhoven Atletiek 13-11-11 4 Valkenswaard
* 1.26.15 Lemlem Tesfahun Birara 1987 Sparta 13-03-11 22 Den Haag
R 1.26.27 Agnes Hijman, V45 1966 De Veenlopers 04-09-11 1 Nieuwkoop
(60)
1.26.28 Evelien Broeke 1980 Triathlon 17-12-11 3 Linschoten
* 1.26.28 Marlin Nijhof 1983 MPM 17-04-11 2 Enschede
R 1.26.32 Mariska Visser 1982 De Spartaan 17-04-11 1 Noordwijkerhout
1.26.33 Gwynny Hamilton (BEL), V35 1975 Eindhoven Atletiek 13-11-11 5 Valkenswaard
* 1.26.34 Esther van Heerde, V35 1974 Loopgroep AS 17-04-11 3 Enschede
R 1.26.42 Marieke Bourquin 1981 Waterweg 10-12-11 1 Vlaardingen
1.26.44 Bettina Veerman >Volendam 16-10-11 21 Amsterdam
* 1.26.45 Nina Bakker, V45 1962 Loopgroep PK 25-04-11 2 Utrecht
* 1.26.49 Anne Zijderveld 1983 Loopgroep PK 25-09-11 3 Papendrecht
1.26.51 Marianne Goijert-Hoogerbrugge, V35 1973 Haag Atletiek 26-03-11 3 Naaldwijk
(70)
1.26.53 Vanessa Gosselink, V35 1971 Flevo Delta 06-03-11 1 Vorden
* 1.26.59 Lucienne Groenendijk, V40 1969 Sportlust 10-04-11 1 Den Helder
* 1.27.01 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 02-10-11 19 Breda
R 1.27.03 Mechtild Panhuysen 1979 Atletiek Maastricht 26-06-11 1 Weesp
* 1.27.06 Susan Hagevoort, V45 1962 Triathlon 18-09-11 2 Amersfoort
1.27.11 Francis Schinkel, V45 1965 PAC 16-01-11 2 Maassluis
1.27.12 Anneke de Wolff, V45 1966 Leiden Atletiek 16-10-11 24 Amsterdam
* 1.27.23 Marleen Lubbers, V45 1962 Veteranen Nederland 18-06-11 8 Zwolle
R 1.27.25 Bertha Bruggenkamp, V40 1968 AAC'61 30-07-11 3 Ulrum
* 1.27.26 Daphne Lensen-Panhuijsen 1977 Cifla 09-04-11 6 Ommen
(80)
* 1.27.27 Monique Arkenbout-Andriessen, V45 1963 Castricum 25-09-11 4 Haarlem
* 1.27.29 Patricia Schreurs 1976 Hellas 13-03-11 23 Den Haag
1.27.37 Angéla de Boer 1984 Edam 22-05-11 3 Hoorn
* 1.27.41 Mariette ten Bokkel-Ammerlaan, V50 1961 Argo 13-03-11 24 Den Haag
1.27.48 Diny Bosker, V50 1957 SV Friesland 06-11-11 7 Terschelling-West
* 1.27.49 Lilian Childress 1978 >Delft 13-03-11 25 Den Haag
* 1.27.52 Maaike Zuiderwijk 1989 Lycurgus 13-03-11 26 Den Haag
1.27.52 Tessel Kuijten >Amsterdam 16-10-11 25 Amsterdam
R 1.28.00 Marianne de Kok, V40 1971 Dynamica 10-09-11 1 Terneuzen
R 1.28.00 Petra Faber, V40 1970 Veendam 30-07-11 5 Ulrum
(90)
* 1.28.07 Esther Mouwen 1979 >Amsterdam 27-03-11 22 Venlo
R 1.28.07 Hanneke de Boer-Bouma 1979 >Leiden 30-10-11 1 Delft
1.28.09 Andrea Bakker 1986 >Den Haag 06-11-11 8 Terschelling-West
1.28.14 Amy van den Broek 1982 Sprint 16-10-11 26 Amsterdam
R 1.28.14 Martine Lust, V45 1965 Voorne Atletiek 12-03-11 1 Oostvoorne
1.28.15 Laura Cante >Amsterdam 16-10-11 27 Amsterdam
1.28.17 Carla van Rooijen, V35 1974 Loopgroep AS 17-12-11 6 Linschoten
* 1.28.24 Anke Linssen 1984 STB 27-03-11 23 Venlo
* 1.28.24 Helmie Ramakers, V40 1969 Haag Atletiek 13-03-11 27 Den Haag
1.28.25 Inge van Schaick, V50 1961 Lionitas 06-11-11 9 Terschelling-West
(100)
1.28.28 Mirjam de Boer, V45 1963 SAV 22-05-11 4 Hoorn
1.28.33 Tanja de Groot, V40 1967 ATOS 06-11-11 10 Terschelling-West
* 1.28.37 Brigit Landewe, V45 1965 TION 17-04-11 4 Enschede
1.28.38 Jacolien Ruizendaal-Kaptein 1983 AV NOP 06-11-11 11 Terschelling-West
* 1.28.39 Marleen Vos, V35 1974 Running 2000 12-03-11 1 Harderwijk
1.28.44 Lida Deen, V45 1966 HERA 06-11-11 1 Warmenhuizen
1.28.46 Valerie Fictorie 1984 Phanos 16-10-11 31 Amsterdam
R 1.28.47 Marieke Prince 1977 >Maasdam 26-11-11 1 Mijnsheerenland
* 1.28.48 Linda Mossink, V45 1963 Triathlon 13-03-11 29 Den Haag
1.28.52 Carin Janse-van Elmpt, V45 1962 Waterland 06-11-11 13 Terschelling-West
(110)
1.28.52 Mariska Scholtes 1982 Loopgroep Goirle 09-10-11 9 Eindhoven
R 1.28.59 Ruda van Zeijst >IJsselstein 11-06-11 2 IJsselstein
1.29.00 Serana Kemp 1984 >Nuenen 09-10-11 10 Eindhoven
1.29.01 Vanessa Hartman, V35 1973 Voorne Atletiek 02-10-11 1 Bleiswijk
* 1.29.02 Marisa Hopmans 1979 Spado 02-10-11 23 Breda
1.29.04 Rian van Helvoort, V40 1969 De Keien 09-10-11 11 Eindhoven
R 1.29.06 Lobke Heijmans 1981 >Renesse 04-06-11 2 Renesse
*,R 1.29.07 Sanne Tebbens-Buisman 1979 >Groningen 27-08-11 1 Groningen
1.29.09 Eveline Wagner >Amsterdam 16-10-11 32 Amsterdam
1.29.10 Bianca Damme 1984 MPM 06-11-11 14 Terschelling-West
(120)
1.29.13 Ainhoa Ostolaza 1984 >Delft 09-10-11 12 Eindhoven
* 1.29.19 Carola Schot, V40 1968 Energie 05-08-11 9 Dalfsen
1.29.20 Heleen bij de Vaate, V35 1974 Caesar 17-12-11 5 Ameland
1.29.30 Maaike Head >Amsterdam 16-10-11 36 Amsterdam
* 1.29.35 Boukje Klaver, V45 1961 ARO'88 13-02-11 6 Schoorl
* 1.29.40 Sabine Zelen 1977 Atletiek Helden 27-03-11 25 Venlo
* 1.29.41 Danielle Krijgsman, V35 1976 Sprint 10-04-11 2 Den Helder
1.29.45 Kim Backstrom 1985 Runners 31-12-11 2 Blijham
1.29.46 José Doorson, V45 1966 Zaanland 16-10-11 37 Amsterdam
1.29.46 Irene Kalter, V40 1968 Daventria 06-03-11 2 Vorden
(130)
1.29.54 Alieke Hoogenboom 1976 >Roelofarendsveen 09-01-11 20 Egmond
1.29.56 Hyke Tamminga >Amsterdam 16-10-11 38 Amsterdam
R 1.29.57 Gerda van den Berg, V45 1963 AV'34 Apeldoorn 20-03-11 1 Eerbeek
1.29.57 Sylvia Kruijer, V35 1974 >Dirkshorn 06-11-11 16 Terschelling-West
1.29.59 Yvonne van der Helm, V40 1967 Hellas 17-12-11 8 Linschoten
* 1.30.01 Cecile Jumelet-van Heijningen, V50 1957 Rijnsoever 13-03-11 31 Den Haag
* 1.30.02 Rina Zijgers 1979 Hellas 25-04-11 4 Utrecht
1.30.03 Marieke Boekestijn 1981 Waterweg 05-11-11 1 Monster
1.30.07 Marieke van der Vegt 1985 Vitalis 17-12-11 7 Ameland
R 1.30.07 Anneke Lam-Witt, V40 1966 Haarlemmermeer 17-04-11 2 Noordwijkerhout
(140)
* 1.30.08 Cindy Akerboom-Elsnerus 1982 >Leiden 13-03-11 32 Den Haag
* 1.30.09 Manon Broumels, V35 1975 THOR 13-03-11 33 Den Haag
1.30.09 Arenda Abbink 1977 Atletics 09-01-11 21 Egmond
* 1.30.14 Julie Beukers, V40 1967 De Kieviten 13-03-11 34 Den Haag
1.30.15 Fiona Jaberg, V45 1964 LGD 13-11-11 7 Valkenswaard
1.30.17 Lineke Kroon 1978 KAV Holland 16-10-11 40 Amsterdam
1.30.17 Anneke Starrenburg, V50 1958 Olympus'70 26-03-11 4 Naaldwijk
1.30.21 Ilona Eversdijk 1992 Almere'81 26-02-11 1 Woerden
1.30.26 Laura Huijbregts 1980 Asterix 09-10-11 14 Eindhoven
* 1.30.29 Marian Odijk, V35 1972 >Hendrik Ido Ambacht 25-09-11 5 Papendrecht
(150)
* 1.30.30 Judy van den Berg, V35 1972 Sportlust 10-04-11 3 Den Helder
* 1.30.33 Monique Derks, V40 1967 Nijmegen Atletiek 02-10-11 24 Breda
1.30.36 Karin Straathof, V40 1966 >Delft 26-02-11 2 Woerden
* 1.30.42 Robi van Leersum 1990 Rotterdam Atletiek 18-12-11 1 Spijkenisse
* 1.30.43 Birgit Voorn, V45 1966 RR Etten-Leur 30-10-11 1 Etten-Leur
1.30.45 Angnetta van 't Wout, V55 1953 Oss'78 15-05-11 1 Thionville (FRA)
1.30.47 Ans Dijksterhuis >Amsterdam 16-10-11 42 Amsterdam
1.30.48 Mireille Baart 1981 Pallas'67 25-09-11 3 Den Burg
1.30.50 Tess Warmerdam >Amsterdam 16-10-11 43 Amsterdam
1.30.50 Angelique de Vries 1977 LOGO 13-11-11 8 Valkenswaard
(160)
1.30.52 Liesbeth Oud, V35 1973 Loopgroep Wijbosch 09-10-11 15 Eindhoven
* 1.30.53 Marka van Blitterswijk 1984 Hellas 12-03-11 2 Harderwijk
R 1.30.53 Marian van Hilst, V40 1969 SV Friesland 11-06-11 1 Twello
* 1.30.56 Cora Vlot, V45 1964 Passaat 25-09-11 6 Papendrecht
1.30.59 Riika Kelja, V40 1968 Typhoon 09-01-11 22 Egmond
1.30.59 Sylvie Klein Goldewijk, V45 >Ziewent 30-10-11 1 Doetinchem
1.31.07 Kathryn Durrin >Amsterdam 16-10-11 44 Amsterdam
1.31.15 Marloes Ruikes, V40 1969 Running Athletic Point 16-10-11 45 Amsterdam
* 1.31.16 Sigrid Martin, V35 1975 >Rotterdam 13-03-11 35 Den Haag
1.31.17 Solange Levison, V35 1973 >Haarlem 16-10-11 46 Amsterdam
(170)
1.31.19 Loraine Homminga 1992 STB 16-10-11 47 Amsterdam
* 1.31.21 Jolanda Buter-Hopman, V45 1964 Trias 13-02-11 11 Schoorl
1.31.28 Jacinta Fancel, V45 1963 Lionitas 06-11-11 17 Terschelling-West
* 1.31.28 Julitta Boschman 1984 Loopgroep PK 30-01-11 24 Marrakech (MAR)
1.31.31 Marleen Westhoff, V40 1968 Haag Atletiek 26-03-11 5 Naaldwijk
* 1.31.31 Mirte Leloup 1985 >Nijmegen 27-03-11 26 Venlo
* 1.31.34 Gea Siekmans, V45 1963 TION 03-04-11 3 Hengelo
R 1.31.39 Silvia Verhoeven, V45 1963 Achilles E-L 27-11-11 1 Nisse
1.31.40 Dimphy Ariaens, V35 1974 >Cuijk 19-03-11 2 Sint Anthonis
1.31.43 Dorothé Vrieze, V40 1967 Argo 30-10-11 2 Doetinchem
(180)
1.31.44 Mijke Breukels, V40 1968 09-10-11 16 Eindhoven
* 1.31.47 Anita Valen-de Vries, V40 1968 PEC1910 18-06-11 12 Zwolle
R 1.31.56 Sandra Wassink 1977 >Winterswijk 26-12-11 1 Winterswijk
1.32.00 Maartje Bastings 1984 Asterix 13-11-11 9 Valkenswaard
1.32.04 Mirjam Bijlsma, V45 1964 Loopgroep De Drentsche Aa 06-11-11 18 Terschelling-West
1.32.05 Lydia Klessens, V45 1964 SV Friesland 02-04-11 1 Leeuwarden
1.32.08 Tanja Neppelenbroek, V40 1968 OSS VOLO 06-11-11 19 Terschelling-West
* 1.32.08 Ingrid Spapens, V40 1970 Achil'87 23-01-11 3 Best
1.32.13 Marileen Fabels, V45 1962 >Hilversum 19-03-11 3 Sint Anthonis
1.32.14 Mirjam Graat >Den Haag 16-10-11 49 Amsterdam
(190)
1.32.17 Monique Leentvaar, V40 1968 Fortuna 16-01-11 6 Maassluis
R 1.32.20 Nicole Hoffman, V35 1972 LV Groenlo 26-12-11 2 Winterswijk
1.32.24 Marieke Verweij >Utrecht 16-10-11 51 Amsterdam
R 1.32.25 Rietje de Weger, V50 1957 Hollandia 10-04-11 1 Oostzaan
1.32.26 Annie Michiels, V45 1965 AVR'69 09-10-11 19 Eindhoven
1.32.27 Cuny van der Kroon, V40 1969 HERA 16-10-11 52 Amsterdam
* 1.32.28 Esther van Hoof, V40 1971 AVR'69 27-03-11 28 Venlo
1.32.28 Leonie Ton, V35 1975 Delta Sport 27-08-11 2 Burgh-Haamstede
1.32.30 Brenda van Broekhuijsen >Waarland 16-10-11 54 Amsterdam
1.32.31 Marijke de Wijs, V45 1965 Sportlust 09-01-11 25 Egmond
(200)
1.32.33 Marlous Engelsma >Amsterdam 16-10-11 55 Amsterdam
* 1.32.37 Esther Schilt, V40 1969 PAC 18-12-11 2 Spijkenisse
1.32.38 Inge Wulffele, V45 1966 Lionitas 19-03-11 3 Dokkum
1.32.39 Evelien Mertens 1982 Weert 20-03-11 1 Weert
1.32.42 Lydia de Graaf 1981 Veteranen Nederland 08-10-11 1 Schoonhoven
1.32.44 Nely Bouma-Kollerie >Amsterdam 16-10-11 57 Amsterdam
* 1.32.46 Sandra van Doorn 1984 HRR 13-03-11 39 Den Haag
1.32.47 Gwenda Nielen >Wijk bij Duurstede 16-10-11 58 Amsterdam
R 1.32.47 Brigitte Ooms, V45 1961 Spark 12-03-11 2 Oostvoorne
* 1.32.48 Rahel Bellinga, V40 1969 Pijnenburg 25-04-11 6 Utrecht
(210)
1.32.49 Anoesjka Timmermans, V40 1970 Suomi 16-10-11 59 Amsterdam
* 1.32.51 Anja Bergmans, V45 1965 >Vijlen 27-03-11 31 Venlo
1.32.53 Ciska Hensen, V40 1971 DAK 05-11-11 1 Woudrichem
* 1.32.54 Niki Collaris 1988 Caesar 27-03-11 32 Venlo
1.32.55 Nienke Vlak 1981 >Groningen 09-01-11 28 Egmond
R 1.32.58 Tji Roos, V40 1969 Hellas 22-01-11 1 Tzum
1.32.59 Saskia van Deursen, V35 1972 Weert 09-10-11 22 Eindhoven
1.33.00 Fenna Visser >Amsterdam 16-10-11 60 Amsterdam
* 1.33.01 Marieke van Loon, V35 1971 De Koplopers 13-03-11 42 Den Haag
1.33.01 Esther Veldhuis, V45 1965 SAV 02-10-11 1 Wieringerwerf
(220)
1.33.02 Kirstin Hoenderken >Amsterdam 16-10-11 61 Amsterdam
1.33.03 Karin Versteeg, V45 1965 AKU 03-04-11 2 Roelofarendsveen
* 1.33.03 Annelies Postema, V35 1975 THOR 26-06-11 2 Roosendaal
* 1.33.09 Susan Warmer, V40 1971 HAC'63 18-06-11 13 Zwolle
1.33.15 Renate Kramer 1978 Aquilo 26-03-11 1 Leek
1.33.15 Liesbeth Steenbergen, V40 1966 Horror 19-03-11 4 Dokkum
* 1.33.16 Claudia van Soest, V35 1973 >Den Haag 13-03-11 43 Den Haag
1.33.16 Monique Weening, V50 1960 Veteranen Nederland 26-03-11 6 Naaldwijk
* 1.33.16 Nathalie Backer, V40 1967 Achil'87 23-01-11 4 Best
1.33.17 Anneke de Boer, V40 1967 Horror 16-10-11 63 Amsterdam
(230)
R 1.33.18 Ingeborg Couvee, V35 1974 AKU 11-06-11 4 IJsselstein
* 1.33.18 Marion Corfield, V40 1970 PAC 30-10-11 5 Etten-Leur
1.33.19 Nicole Smeets, V35 1975 09-10-11 25 Eindhoven
* 1.33.20 Henrieke Krommendijk 1986 Atletics 18-06-11 14 Zwolle
1.33.20 Qury van Vliet >Amsterdam 16-10-11 64 Amsterdam
R 1.33.20 Antien van der Vegt 1977 HAC'63 03-12-11 3 Nijeveen
1.33.24 Babs Roeling >Amsterdam 16-10-11 65 Amsterdam
1.33.25 Danielle Groeneveld, V35 >Krimpen aan de Ijssel 17-12-11 10 Linschoten
1.33.25 Kimberly Kok 1993 >Den Ham 02-10-11 2 Oldenzaal
1.33.25 Cynthia Gijzen 1982 Haag Atletiek 16-10-11 66 Amsterdam
(240)
1.33.28 Frederique Versluys, V40 1969 De Wielingen 06-02-11 4 Cadzand-Bad
R 1.33.29 Karin van Es, V45 1965 Spark 12-03-11 3 Oostvoorne
1.33.30 Lynn Dahlin >Amsterdam 16-10-11 68 Amsterdam
1.33.30 Sylvia Daniels, V35 1972 Sparta 26-03-11 7 Naaldwijk
R 1.33.32 Sandra Kaper, V40 1971 >Vlaardingen 04-09-11 2 Nieuwkoop
1.33.36 Monique Panis 1980 >Rotterdam 17-12-11 11 Linschoten
1.33.36 Jolanda Linschooten, V40 1966 >Akersloot 09-01-11 30 Egmond
1.33.37 Jenny Hu 1982 >Rotterdam 17-12-11 12 Linschoten
1.33.37 Klara Davina, V50 1961 LAAC 02-10-11 3 Oldenzaal
1.33.37 Myrna Vonkerman, V35 1972 PEC1910 08-10-11 4 Meppel
(250)
1.33.38 Ingrid Coster, V50 1957 AV'23 09-01-11 31 Egmond
* 1.33.42 Sabrina van Bohemen 1980 >Rotterdam 13-03-11 44 Den Haag
1.33.43 Nicole Loeve, V45 1964 HAC Helmond 19-03-11 4 Sint Anthonis
* 1.33.43 Tamara Martijn 1976 >Echt 27-03-11 33 Venlo
1.33.44 Saskia Jurriaans >Wageningen 16-10-11 70 Amsterdam
1.33.45 Mariska Brittijn >Leiden 16-10-11 71 Amsterdam
1.33.47 Susanne Boer, V40 1969 KAV Holland 06-11-11 20 Terschelling-West
R 1.33.48 Bep van Dijk, V50 1957 Vitesse'08 19-06-11 2 Gennep
R 1.33.49 Yvonne Tinga, V35 1974 Horror 26-11-11 1 Wommels
1.33.49 Ietje Veldman, V60 1947 >Eelde 06-11-11 21 Terschelling-West
(260)
1.33.50 Ine Snoeken 1978 HAC'63 08-10-11 5 Meppel
1.33.50 Bernadet Schuurman, V50 1958 Aquilo 02-06-11 2 Groningen
1.33.52 Berdina Seinstra, V40 1968 >Leeuwarden 22-05-11 9 Leeuwarden
1.33.53 Daphne de Jager 1985 DOKEV 06-11-11 3 Warmenhuizen
* 1.33.54 Nancy Edwards, V35 1974 >Den Haag 13-03-11 45 Den Haag
* 1.33.55 Monique Leijen, V40 1969 TAS'82 13-02-11 12 Schoorl
* 1.33.59 Angeli Poppe, V40 1969 >Zwolle 18-06-11 15 Zwolle
1.34.01 Yvonne Groenen 1984 Eindhoven Atletiek 09-10-11 27 Eindhoven
1.34.01 Hermina van Dijk, V40 1971 >Franeker 22-05-11 10 Leeuwarden
1.34.01 Elaine Dinnie >Amsterdam 16-10-11 73 Amsterdam
(270)
R 1.34.02 Anita Spieker, V45 1962 Daventria 20-03-11 2 Eerbeek
1.34.04 Ineke Luppers, V55 1955 NEA Volharding 22-05-11 5 Hoorn
1.34.07 Pauline van Donkelaar 1986 De Kieviten 09-10-11 28 Eindhoven
* 1.34.09 Marijke Krutzen, V45 1962 Loopgroep PK 13-02-11 13 Schoorl
* 1.34.11 Ines van Rinsum 1979 >Arnhem 13-02-11 14 Schoorl
1.34.11 Arieke Boersen >Amsterdam 16-10-11 75 Amsterdam
1.34.13 Froukje Mijnen 1989 >Hoogkarspel 19-06-11 1 Hoorn
1.34.16 Aniek Steenhuisen, V35 1972 AAC'61 26-03-11 2 Leek
1.34.19 Nel Bonnema, V50 1958 Haarlemmermeer 03-04-11 4 Roelofarendsveen
R 1.34.21 Karin Sluis, V45 1965 >Diepenveen 11-06-11 2 Twello
(280)
* 1.34.21 Inge Heus 1981 >Leiden 13-02-11 15 Schoorl
* 1.34.22 Esther Kalkman 1979 Suomi 13-02-11 16 Schoorl
1.34.23 Hilde Pape 1989 >Nijmegen 06-11-11 22 Terschelling-West
* 1.34.24 Ingrid Lubbers 1981 >Utrecht 09-10-11 2 Hoenderloo
1.34.24 Josine Weijers 1982 OSS VOLO 17-12-11 14 Linschoten
R 1.34.26 Esther van Vroonhoven, V35 1976 Groningen Atletiek 30-07-11 7 Ulrum
1.34.28 Jermaine Breidel >Amsterdam 16-10-11 78 Amsterdam
1.34.29 Judith van der Meer, V35 1973 >Dronrijp 06-11-11 23 Terschelling-West
1.34.30 Lianne Bouwmeester, V45 1961 Groningen Atletiek 12-03-11 2 Haren
1.34.33 Corina Voorn, V45 1963 De Koplopers 16-01-11 7 Maassluis
(290)
R 1.34.34 Karin Vloemans, V45 1961 Zuidwal 29-05-11 1 Kortenhoef
1.34.38 Hetty Vermeulen, V40 1967 PEC1910 08-10-11 6 Meppel
R 1.34.39 Kerry Malone, V50 1960 >Schiedam 10-12-11 3 Vlaardingen
* 1.34.42 Esther Exterkate 1985 >Hengevelde 03-04-11 4 Hengelo
* 1.34.43 Jacky Ledeboer, V45 1965 >Den Haag 13-03-11 49 Den Haag
* 1.34.43 Anna Korteweg 1981 >Amsterdam 13-03-11 47 Den Haag
1.34.45 Eelke Kamps 1990 >Gouda 06-11-11 24 Terschelling-West
1.34.46 Bantita Haeve-Busicha, V35 1973 Dutch Runners Gold 19-03-11 5 Sint Anthonis
1.34.47 Marieke Verheijen, V35 1972 Sprint 09-10-11 29 Eindhoven
* 1.34.48 Yvonne van den Berg, V40 1967 Olympus'70 13-03-11 50 Den Haag
(300)
1.34.49 Grada Boschker 1976 Argo 09-01-11 34 Egmond
* 1.34.53 Jolien van Hooff 1988 >Utrecht 02-10-11 27 Breda
1.34.56 Ilse ter Burg, V45 1965 Loopgroep PK 09-10-11 30 Eindhoven
1.34.56 Linda van Wely, V40 1968 Phanos 16-10-11 81 Amsterdam
1.34.59 Eileen Groenland 1990 Trias 09-01-11 35 Egmond
R 1.34.59 Evelien Reef, V40 1969 Dutch Runners Gold 27-11-11 2 Enschede
R 1.35.00 Petra Rasenberg, V45 1965 Scheldesport 10-09-11 2 Terneuzen
1.35.00 Sandra van Strien, V35 1974 SV Friesland 22-05-11 11 Leeuwarden
* 1.35.01 Lara Werett, V35 1975 13-03-11 51 Den Haag
* 1.35.02 Anja Hofman, V45 1964 LAAC 17-04-11 6 Enschede
(310)
* 1.35.04 Floortje Gierman 1985 Hellas 02-10-11 28 Breda
* 1.35.05 Ilonka Betjes-Langeberg, V35 1972 Lycurgus 13-02-11 18 Schoorl
1.35.05 Ellie van Zoggel, V45 1962 Oss'78 09-10-11 31 Eindhoven
1.35.06 Marianne de Schipper, V50 1959 THOR 09-10-11 32 Eindhoven
1.35.07 Sandra Rijkers, V40 1969 Eindhoven Atletiek 09-10-11 33 Eindhoven
* 1.35.08 Judith Peterink 1980 ATV Venray 13-02-11 19 Schoorl
* 1.35.08 Jessica de Valk 1979 >Heemstede 25-09-11 5 Haarlem
* 1.35.11 Ellen Dieters 1977 >Almere 13-02-11 20 Schoorl
* 1.35.17 Imke Hennink 1989 >Wageningen 22-05-11 1 Oss
R 1.35.18 Ilona Duits, V55 1955 Groningen Atletiek 30-07-11 9 Ulrum
(320)
1.35.20 Anke Smit van Mil, V45 1962 >Vlaardingen 16-01-11 8 Maassluis
1.35.21 Ingrid Eelkema 1979 >Leiden 17-12-11 15 Linschoten
* 1.35.21 Martine Withag, V35 1975 LAAC 17-04-11 8 Enschede
1.35.22 Claudia Grundel, V35 1975 Loopgroep De Lutte 02-10-11 4 Oldenzaal
* 1.35.23 Esther Koning, V45 1965 Veteranen Nederland 13-03-11 52 Den Haag
1.35.30 Marleen Zijderlaan, V40 1970 Avantri 17-12-11 16 Linschoten
1.35.30 Angela Klaver >Amsterdam 16-10-11 85 Amsterdam
* 1.35.30 Cathelijne Antonisse 1980 >Bergen 13-02-11 21 Schoorl
1.35.32 Gien San Tan, V40 1966 Phanos 09-01-11 38 Egmond
1.35.32 Marion Hoff, V40 1968 KAV Holland 22-05-11 7 Hoorn
(330)
* 1.35.32 Martine Dattin, V40 1971 Fortuna 30-10-11 6 Etten-Leur
R 1.35.35 Gerry Visser, V45 1963 LAAC 03-12-11 4 Nijeveen
* 1.35.35 Nathalie Vierdag, V35 1972 >Bemmel 09-10-11 3 Hoenderloo
1.35.37 Els Evers >Bussum 16-10-11 87 Amsterdam
1.35.37 Pleuni Hooijman 1986 Nereus 16-10-11 86 Amsterdam
* 1.35.38 Jorien Kuijk 1982 >Zwolle 18-06-11 18 Zwolle
1.35.38 Angeline van Leeuwen, V40 1967 Haag Atletiek 26-03-11 8 Naaldwijk
* 1.35.38 Jose Willemse, V50 1959 HRR 13-03-11 53 Den Haag
* 1.35.39 Kim van Wijck 1984 Triathlon 27-03-11 39 Venlo
1.35.40 Annie van Dijk, V60 1949 Veteranen Nederland 15-05-11 4 Thionville (FRA)
(340)
* 1.35.44 Sylvia Daniëls, V35 1971 Sparta 13-03-11 55 Den Haag
* 1.35.44 Marloes Dijkzeul 1980 >Utrecht 13-03-11 54 Den Haag
R 1.35.46 Gonny Houtman, V55 1951 Artemis 30-07-11 10 Ulrum
1.35.46 Heidi Dewaide, V35 1975 09-10-11 34 Eindhoven
1.35.47 Elvira Dijkhuizen >Purmerend 16-10-11 88 Amsterdam
1.35.48 Marielle ter Laak, V40 1971 Olympus'70 26-03-11 9 Naaldwijk
* 1.35.49 Alien Flik, V35 1973 13-03-11 56 Den Haag
* 1.35.50 Marjolein Beugelsdijk >Haarlem 25-09-11 6 Haarlem
1.35.52 Liesbeth Andreae 1978 Lionitas 06-11-11 26 Terschelling-West
1.35.54 Ina Burggraaf, V50 1959 Triathlon 06-11-11 27 Terschelling-West
(350)
* 1.35.55 Rosalie Ohm 1979 PAC 30-10-11 7 Etten-Leur
* 1.35.58 Willemiek Everts 1985 >Groningen 09-04-11 7 Ommen
* 1.36.00 Wendy Klein, V40 1971 >Utrecht 25-04-11 7 Utrecht
* 1.36.01 Marieke Faber 1977 >Amsterdam 18-06-11 19 Zwolle
1.36.02 Theresia Bijl, V40 1968 Runners 31-12-11 4 Blijham
1.36.03 Nicoline Heemskerk, V40 1967 Leiden Atletiek 09-01-11 40 Egmond
1.36.05 Cinta Groos, V45 1962 DGLA 05-08-11 1 Amsterdam
1.36.05 Rita Quist-Kuip, V35 1973 Loopgroep Hoorn 19-06-11 2 Hoorn
1.36.05 Anne Balter 1989 AVON 09-10-11 35 Eindhoven
1.36.06 Annika Fangmann >De Hoef 17-12-11 18 Linschoten
(360)
* 1.36.06 Monique van Vliet-Heijnen, V40 1970 Scorpio 30-10-11 8 Etten-Leur
R 1.36.06 Irma Oosterman, V40 1967 Spark 12-03-11 4 Oostvoorne
* 1.36.07 Alien Kruize, V40 1969 LAAC 17-04-11 9 Enschede
* 1.36.08 Jacobien Kanis 1989 18-06-11 20 Zwolle
1.36.11 Alison de Rooy, V35 1972 MPM 28-05-11 13 Klazienaveen
* 1.36.14 Lisanne de Jager 13-03-11 59 Den Haag
1.36.16 Saskia Appels, V45 1964 Leiden Atletiek 03-04-11 5 Roelofarendsveen
1.36.16 Zerline de Boer, V40 1967 Veteranen Nederland 17-12-11 8 Ameland
* 1.36.19 Monique Allefs, V40 1967 RKHAV 30-10-11 9 Etten-Leur
1.36.21 Geke Venema, V45 1966 Athleta 31-12-11 5 Marrum
(370)
1.36.23 Yvonne van der Knaap, V40 1967 Groningen Atletiek 26-03-11 3 Leek
* 1.36.26 Connie van der Lee, V45 1962 DOKEV 13-02-11 22 Schoorl
* 1.36.26 Kitty Groothedde, V45 1962 >Apeldoorn 13-03-11 61 Den Haag
1.36.27 Maltie Ramlal 16-10-11 96 Amsterdam
* 1.36.30 Margot van der Ven, V40 1966 Groene Ster 13-02-11 23 Schoorl
R 1.36.34 Carline Koedoot, V40 1967 Flakkee 12-03-11 5 Oostvoorne
1.36.34 Linda Tesselaar, V40 1969 HERA 09-01-11 42 Egmond
1.36.38 Andrea Hofstra-Feenstra 1978 Horror 31-12-11 6 Marrum
* 1.36.38 Ingrid van Asselt, V40 1968 AVR'90 30-10-11 11 Etten-Leur
1.36.41 Elles de Vries, V40 1968 SV Friesland 22-05-11 12 Leeuwarden
(380)
1.36.41 Sevda Alizadeh >Rotterdam 16-10-11 98 Amsterdam
1.36.42 Judith van Maanen >Amsterdam 16-10-11 99 Amsterdam
1.36.42 Anna Mazereeuw, V40 1968 >Urk 06-11-11 28 Terschelling-West
R 1.36.43 Sonja Vesseur, V35 1974 AV'34 Apeldoorn 27-12-11 4 Arnhem
* 1.36.43 Aafje Brandt 1977 Phanos 13-02-11 24 Schoorl
1.36.43 Hiltje Venema, V45 1964 Loopgroep De Drentsche Aa 02-06-11 3 Groningen
1.36.44 Antoinette Briët, V55 1954 Loopgroep PK 09-10-11 38 Eindhoven
* 1.36.46 Chie Arita, V45 1963 LRRC 04-09-11 3 Hoofddorp
* 1.36.46 Irene Zonneveld, V35 1975 >Bergen 13-02-11 25 Schoorl
R 1.36.47 Jarna Lanjouw, V35 1973 Loopgroep De Drentsche Aa 14-05-11 1 Zwiggelte
(390)
R 1.36.47 Karin Bastian, V35 1974 Dynamica 27-11-11 2 Nisse
* 1.36.48 Lisette Walter 1982 >Venlo 27-03-11 44 Venlo
* 1.36.48 Lianne Gronert, V45 1962 Sprint 13-02-11 26 Schoorl
1.36.48 Silvia Brouwer, V35 1975 Heerenveen 17-12-11 9 Ameland
1.36.51 Inez Stärk, V45 1965 >Culemborg 10-12-11 1 Houten
* 1.36.52 Elma Zijderveld 1984 >Nieuwegein 13-03-11 62 Den Haag
* 1.36.52 Corine Nelen 1983 Almere'81 17-12-11 9 Dronten
1.36.52 Angeli de Koning, V45 1963 Thof running 17-12-11 19 Linschoten
1.36.53 Saskia Veerman 1981 Edam 05-06-11 2 Monnickendam
1.36.55 Andrea van der Sluijs, V40 1970 Flakkee 27-08-11 3 Burgh-Haamstede
(400)
1.36.56 Maria van Dinther, V40 1967 LGD 18-09-11 2 Deurne
* 1.36.56 Corrie Stoker, V40 1969 Flevo Delta 18-06-11 22 Zwolle
1.36.56 Marjolein Goos, V45 1961 Fortuna 16-01-11 10 Maassluis
1.36.57 Janneke Molenhuis 1977 De Sprinter 25-09-11 5 Den Burg
* 1.36.58 Jeannet Leppink-de Haan, V40 1968 PEC1910 18-06-11 23 Zwolle
1.37.00 Erika Schoofs, V40 1966 27-02-11 1 Beek
* 1.37.01 Manon Herbert 1990 Spurt'88 18-06-11 24 Zwolle
1.37.02 Myrke van Beek, V35 1976 Athlos 06-11-11 29 Terschelling-West
* 1.37.03 Saskia Aarts 1981 >Prinsenbeek 30-10-11 12 Etten-Leur
R 1.37.07 Marja Bosje, V50 1956 Loopgroep AS 29-05-11 3 Kortenhoef
(410)
R 1.37.08 Jeanette Verkoeijen >Lomm 27-08-11 5 Heeswijk-Dinther
1.37.08 Agnes Claessen, V55 1954 >Nijmegen 19-03-11 7 Sint Anthonis
* 1.37.09 Laury van Mourik 18-06-11 25 Zwolle
1.37.10 Ingrid Otten, V35 >Didam 30-10-11 4 Doetinchem
R 1.37.12 Nathalie Timmermans 1986 >Spijkenisse 12-03-11 6 Oostvoorne
R 1.37.14 Cora Broer, V50 1959 NSL 17-04-11 6 Noordwijkerhout
* 1.37.15 Mirjam Duivenvoorden, V40 1968 Veteranen Nederland 13-02-11 27 Schoorl
* 1.37.16 Wies Schellart 1979 >Amsterdam 13-03-11 65 Den Haag
1.37.16 Judith Tamis, V40 1968 Castricum 09-01-11 45 Egmond
* 1.37.17 Linda Velders, V35 1974 Sparta 13-03-11 66 Den Haag
(420)
1.37.21 Ellen Grimbergen, V45 1965 Olympus'70 28-05-11 14 Klazienaveen
R 1.37.22 Irma de Leeuw, V45 1965 >Hilversum 29-05-11 2 Kortenhoef
* 1.37.23 Vicky McHale 1982 >Den Haag 13-03-11 67 Den Haag
1.37.24 Ivonne Wessels 1978 Start'78 08-10-11 7 Meppel
1.37.27 Sandra Volkerijk, V35 1971 AAV'36 15-05-11 10 Leiden
1.37.28 Nynke de Lange 1977 Start'78 25-06-11 2 Steenwijk
1.37.29 Bea van Berkel, V45 >Oostzaan 25-09-11 6 Den Burg
1.37.30 Ellen van der Velden 1981 Haag Atletiek 15-05-11 11 Leiden
R 1.37.30 Fatima Goncalves, V40 1969 Dynamica 12-03-11 7 Oostvoorne
1.37.30 Natascha Koestal, V40 1969 08-10-11 8 Meppel
(430)
* 1.37.32 Nancy de Vries, V40 1968 Ciko'66 22-05-11 2 Oss
* 1.37.35 Wil Engels, V40 1968 27-03-11 49 Venlo
1.37.36 Tjerkje Fokkema >Amsterdam 16-10-11 109 Amsterdam
1.37.37 Sophie Hofdijk >Amsterdam 16-10-11 110 Amsterdam
1.37.38 Corine Visser, V35 1972 SV Friesland 22-05-11 13 Leeuwarden
1.37.41 Marlou Duimstra 1983 Triathlon 17-12-11 11 Ameland
1.37.41 Yvonne Jansen, V40 1968 >Son 09-10-11 39 Eindhoven
1.37.42 Els Rovers, V55 1956 Caesar 18-09-11 3 Deurne
* 1.37.43 Mechteld Bontes 1979 >Amsterdam 13-02-11 28 Schoorl
1.37.44 Margje Timmerman 1982 PEC1910 08-10-11 9 Meppel
(440)
* 1.37.45 Mirjam Aghbal 1985 13-03-11 69 Den Haag
1.37.46 Anita Kleijweg >De Lier 26-03-11 11 Naaldwijk
1.37.47 Jolice Hunfeld >Amsterdam 16-10-11 112 Amsterdam
1.37.48 Carmen Hagenaars, V35 1971 >Den Haag 15-05-11 12 Leiden
* 1.37.48 Marja Eilert, V40 1969 >Raalte 18-06-11 26 Zwolle
1.37.49 Christien Koning, V40 >Groningen 31-12-11 5 Blijham
R 1.37.50 Marjolein Bil 1985 >Utrecht 05-03-11 1 Driebergen
1.37.50 Monique Haans, V45 1964 TRR 09-10-11 40 Eindhoven
* 1.37.51 Els de Beauvesier-Watson, V45 1965 TION 17-04-11 13 Enschede
1.37.52 Marietje Bolle, V55 1952 >Emmeloord 13-05-11 1 Kraggenburg
(450)
* 1.37.53 Astrid Benerink, V40 1969 Dionysos 17-04-11 14 Enschede
1.37.54 Saskia Goole, V40 1970 AV'56 06-02-11 7 Cadzand-Bad
1.37.57 Liz van Ruiten 1980 LRRC 15-05-11 13 Leiden
1.37.57 Jackelien Kuntz, V45 1965 LRRC 15-05-11 14 Leiden
* 1.37.59 Nicole Kulker 1982 Sparta 13-03-11 70 Den Haag
1.38.00 Carmen Triki, V45 1964 LOGO 13-11-11 10 Valkenswaard
* 1.38.01 Rieneke Schinkel 1983 Triathlon 17-04-11 15 Enschede
* 1.38.01 Claudia Geldermans 1978 Noordkop 13-02-11 29 Schoorl
1.38.01 Mélanie Pilleron >Beugen 16-10-11 117 Amsterdam
* 1.38.02 Suzanne Lips 1979 >Den Haag 13-03-11 71 Den Haag
(460)
1.38.02 Jacobien Kracht, V45 1964 LAAC 06-11-11 32 Terschelling-West
1.38.02 Josien van den Berg, V50 1959 Cifla 19-03-11 8 Sint Anthonis
1.38.04 Katja van den Hurk >Amsterdam 16-10-11 118 Amsterdam
1.38.05 Ilona Ploeger, V35 1973 DOKEV 06-11-11 4 Warmenhuizen
1.38.06 Maaike van den Hurk >Hilversum 16-10-11 120 Amsterdam
1.38.06 Thea Ottens, V50 1957 Eindhoven Atletiek 09-10-11 41 Eindhoven
1.38.07 Mascha Schelling, V40 1970 LOGO 20-03-11 5 Veldhoven
1.38.08 Tieneke de Jong-Brouwer, V35 1972 >Zwolle 08-10-11 10 Meppel
1.38.12 Jacqueline Prins, V40 1970 >Hoorn 19-06-11 3 Hoorn
R 1.38.14 Bettie Agricola, V40 1967 Heerenveen 19-11-11 1 Leens
(470)
R 1.38.16 Mirjam Ruiter, V40 1970 Loopgroep Hoorn 11-09-11 2 Middelie
* 1.38.16 Bianca Jansen, V40 1970 KAV Holland 13-02-11 30 Schoorl
R 1.38.16 Hella Grevell >Ede 27-12-11 5 Arnhem
1.38.17 Sara Randolph >Hilversum 16-10-11 122 Amsterdam
1.38.18 Mandy Kool, V40 1968 Waterland 16-10-11 123 Amsterdam
* 1.38.18 Anne van Zoonen 1987 >Groningen 18-06-11 28 Zwolle
1.38.19 Marijke van Duuren-Oldenhof 1983 MPM 06-11-11 34 Terschelling-West
1.38.20 Rogina Faber, V45 1964 >Helmond 19-03-11 9 Sint Anthonis
* 1.38.20 Sandra Stam-Mol, V40 1970 >Groet 13-02-11 31 Schoorl
* 1.38.20 Marjolein Bijvoets 1984 >Den Haag 13-03-11 73 Den Haag
(480)
1.38.21 Anneleen van Beek, V40 1970 LOGO 13-11-11 11 Valkenswaard
1.38.22 Annie Claassen, V50 1956 >Malden 19-03-11 10 Sint Anthonis
1.38.24 Tessa van Roomen >Amsterdam 16-10-11 127 Amsterdam
* 1.38.24 Kirsten de Vries 1983 Triathlon 13-03-11 74 Den Haag
1.38.25 Naomi Hendriksen, V35 1974 Hylas 09-01-11 49 Egmond
1.38.28 Sonja van Hamersveld 1976 Triathlon 09-01-11 50 Egmond
1.38.28 Cathy van Es-Bode, V40 1969 HAC'63 22-05-11 9 Hoorn
* 1.38.28 Elly Visser, V50 1957 Altis 18-09-11 5 Amersfoort
1.38.28 Anita Opheij, V45 1966 Eindhoven Atletiek 13-11-11 12 Valkenswaard
1.38.30 Janke Naayer, V35 1976 Aquilo 31-12-11 6 Blijham
(490)
1.38.30 Christine Geluk, V45 1964 PAC 17-12-11 20 Linschoten
* 1.38.30 Nicolette Krikke, V40 1970 >Den Haag 13-03-11 76 Den Haag
1.38.30 Nienke Kluft 1986 Castricum 16-10-11 128 Amsterdam
1.38.31 Laura Birker >Amsterdam 16-10-11 129 Amsterdam
* 1.38.31 Marion Visser, V40 1968 >Noord-Scharwoude 13-02-11 32 Schoorl
1.38.31 Sylvia Roskam >Amsterdam 16-10-11 130 Amsterdam
1.38.31 Miriam Zuurbier, V50 1957 Loopgroep Hoorn 22-05-11 10 Hoorn
1.38.33 Mariska van der Vat, V35 1974 Triathlon 17-12-11 21 Linschoten
* 1.38.35 Ilse Bouman, V35 1975 Haag Atletiek 13-03-11 77 Den Haag
1.38.36 Christine Tanguy, V40 1968 Startbaan 17-12-11 22 Linschoten
(500)
* 1.38.40 Mathilde Slabbekoorn, V35 1974 Haag Atletiek 13-03-11 78 Den Haag
1.38.41 Anita Veron, V45 1966 >Hilvarenbeek 13-11-11 13 Valkenswaard
* 1.38.41 José van de Hoef, V40 1966 Haag Atletiek 13-03-11 79 Den Haag
1.38.41 Ria Stam, V55 1954 Castricum 25-09-11 9 Den Burg
* 1.38.42 Ophelia Naipal, V35 1975 >Maarssen 25-04-11 9 Utrecht
* 1.38.43 Nel Grootjen, V50 1957 Castricum 13-02-11 33 Schoorl
1.38.43 Wilma van Galen, V45 1962 Start'78 25-06-11 4 Steenwijk
* 1.38.43 Anke Oude Hengel 1979 25-09-11 9 Haarlem
1.38.43 Marjan de Waaij, V45 1962 Pallas'93 05-11-11 5 Monster
* 1.38.43 Martine Lemson, V40 1969 RRZ 18-12-11 3 Spijkenisse
(510)
1.38.43 Lisanne Aarden 1990 Vitalis 08-10-11 11 Meppel
R 1.38.44 Jannet Vermeulen-Stulen, V55 1955 Phoenix 11-06-11 5 IJsselstein
1.38.44 Annette van der Heijde, V45 1964 HLC Onstwedde 31-12-11 7 Blijham
1.38.45 Janny Maas, V35 1976 Marvel 09-10-11 43 Eindhoven
1.38.46 Ans van Veenendaal, V55 1953 Loopgroep AS 06-11-11 36 Terschelling-West
1.38.46 Mildred Bertelkamp, V50 1959 Phanos 09-01-11 51 Egmond
1.38.46 Marjan de Ruiter, V40 1967 SV Friesland 27-03-11 2 Sneek
1.38.46 Sieta van der Zee, V50 1961 Prins Hendrik 04-09-11 4 Beneden-Leeuwen
1.38.48 Astrid Kunst, V40 1969 De Kieviten 09-10-11 44 Eindhoven
* 1.38.48 Maartje Dankbaar 1988 >Rijen 14-05-11 5 Raalte
(520)
1.38.48 Esther Geerlings 15-05-11 16 Leiden
1.38.52 Ingeborg de Boorder-Bartelds, V45 1964 Voorschoten'97 03-04-11 6 Roelofarendsveen
1.38.52 Corry Leijen, V40 1968 Hylas 06-11-11 5 Warmenhuizen
R 1.38.52 Judith Poot, V35 1976 >Maassluis 10-12-11 5 Vlaardingen
1.38.54 Marielle Klijs, V40 1970 Gloria 09-10-11 45 Eindhoven
R 1.38.54 Evelien Hoogendoorn, V40 1967 Groningen Atletiek 19-11-11 2 Leens
1.38.56 Maria van Summeren, V55 1954 De Keien 09-10-11 46 Eindhoven
* 1.38.56 Martine van Aalst 1983 >Utrecht 09-10-11 4 Hoenderloo
1.38.57 Iris Ruinemans, V35 1974 >Beuningen 02-10-11 6 Oldenzaal
1.38.58 Thean van Tiel, V45 1965 >Lieshout 19-03-11 11 Sint Anthonis
(530)
1.38.58 Nelleke Heitkamp >Haarlem 16-10-11 133 Amsterdam
* 1.38.58 Willeke van de Groep, V35 1972 De Koplopers 09-10-11 5 Hoenderloo
R 1.38.59 Linda Voets 1981 >Amsterdam 30-07-11 16 Ulrum
1.39.02 Saskia Groot 1979 HAC 09-10-11 47 Eindhoven
1.39.02 Sonja van Oers 1984 THOR 16-10-11 134 Amsterdam
R 1.39.02 Hanneke Schippers >Bussum 09-10-11 2 Soest
R 1.39.04 Mariëtte Spoelder, V35 1971 Triathlon 26-02-11 1 Menaldum
* 1.39.05 Melinda Hoving, V35 1976 >Enschede 17-04-11 16 Enschede
* 1.39.06 Cindy Holierhoek-Bruls 1983 >Breda 13-03-11 80 Den Haag
* 1.39.08 Patricia Goossens 1983 DJA 30-10-11 13 Etten-Leur
(540)
1.39.09 Jacqueline Veth, V50 1958 RRZ 17-12-11 24 Linschoten
1.39.10 Anja van Geel, V45 1962 Oss'78 09-10-11 49 Eindhoven
* 1.39.10 José van der Linden, V45 1964 Achilles EL 30-10-11 14 Etten-Leur
1.39.11 Ulla de Wreede, V35 1973 HRR 15-05-11 17 Leiden
* 1.39.12 Martine Roord, V40 1968 Dionysos 17-04-11 17 Enschede
1.39.13 Renke Pettinga, V45 >Emmeloord 26-03-11 1 Diever
* 1.39.13 Judith Winkels 1983 >Amstelveen 13-03-11 83 Den Haag
1.39.14 Martha van Hal, V65 1946 Energie 06-11-11 38 Terschelling-West
1.39.14 Edwige van Haasteren Loopgroep Oegstgeest 16-10-11 135 Amsterdam
R 1.39.17 Erna de Leyre, V45 1964 >Gorredijk 12-03-11 1 Houten
(550)
1.39.17 Jolanda van Andel >Sliedrecht 16-10-11 136 Amsterdam
* 1.39.18 Maaike Spoor 1981 >Amersfoort 17-12-11 10 Dronten
* 1.39.18 Suzanne Helsloot 1977 Improve Road Runners 13-03-11 84 Den Haag
1.39.18 Clara Huisinga-Fischer, V40 1968 Castricum 22-05-11 11 Hoorn
1.39.19 Inge Smit, V45 1965 Loopgroep Hoorn 20-03-11 2 Hoorn
1.39.19 Enge Zeuner, V40 1970 Veendam 12-03-11 5 Haren
R 1.39.21 Lydia Doornbos-Kremer 1978 Loopgroep Bedum 30-07-11 17 Ulrum
* 1.39.22 Annika Soutendijk, V40 1970 13-03-11 85 Den Haag
1.39.23 Yvonne Hoogzaad 1985 09-10-11 50 Eindhoven
1.39.24 Marije de Boer >Amsterdam 16-10-11 138 Amsterdam
(560)
1.39.25 Heidie Jentink 1984 AVA'70 30-10-11 5 Doetinchem
1.39.25 Eva van der Linden >Amsterdam 16-10-11 139 Amsterdam
1.39.26 Bernice Pennings >Amsterdam 16-10-11 140 Amsterdam
* 1.39.27 Corina Knijnenburg, V35 1972 Oss'78 22-05-11 4 Oss
R 1.39.27 Sibilla Eymael-Mosenije, V45 1962 Achilles Top 27-11-11 2 Ell
1.39.27 Hanneke van de Velde, V40 1966 ATC'75 26-03-11 2 Diever
* 1.39.27 Monique van der Aa, V40 1967 Prins Hendrik 09-10-11 6 Hoenderloo
R 1.39.28 Wilmi van Harten, V50 1957 >Poortugaal 26-11-11 5 Mijnsheerenland
R 1.39.28 Renske Verbrugge >Goes 12-03-11 8 Oostvoorne
* 1.39.29 Marleen van den Oetelaar >Den Haag 02-10-11 31 Breda
(570)
1.39.29 Jose Stolze, V50 1960 Olympus'70 26-03-11 12 Naaldwijk
1.39.30 Edith Appel, V45 1965 Veteranen Nederland 06-11-11 39 Terschelling-West
1.39.33 Karin van Gorp, V40 1968 Sparta 16-10-11 142 Amsterdam
1.39.33 Elske van den Berg >Voorschoten 16-10-11 141 Amsterdam
1.39.33 Karin Slootweg, V40 1969 >Katwijk 09-01-11 55 Egmond
R 1.39.33 Sandra Smeets 1978 >Heythuysen 27-11-11 1 Ell
1.39.34 Rianne Kremers, V40 1966 Typhoon 09-01-11 56 Egmond
1.39.34 Antoinette van de Laar, V50 1957 Fortuna'67 13-11-11 14 Valkenswaard
R 1.39.35 Lisa van den Heuvel >Dodewaard 27-12-11 6 Arnhem
* 1.39.35 Marianne van der Veen 1983 Veluwe 12-03-11 4 Harderwijk
(580)
* 1.39.36 Marlies Friedrich 1976 13-03-11 86 Den Haag
1.39.36 Yvonne Ovink >Amsterdam 16-10-11 144 Amsterdam
R 1.39.36 Paula de Gier, V55 1953 Triathlon 11-06-11 7 IJsselstein
R 1.39.37 Autilia Stapper, V40 1967 >Westmaas 26-11-11 6 Mijnsheerenland
1.39.37 Cordien Schreurs, V35 1974 Ciko'66 30-10-11 6 Doetinchem
* 1.39.37 Margriet Poel, V45 1962 Haag Atletiek 13-03-11 87 Den Haag
1.39.38 Saskia Groeneboer >Amsterdam 16-10-11 146 Amsterdam
R 1.39.38 Patries Zijlstra, V35 1972 Dutch Runners Gold 30-07-11 18 Ulrum
1.39.39 Miriam Knepper, V35 1973 Triathlon 09-01-11 54 Egmond
* 1.39.39 Hermien van de Kerk, V40 1968 >Oldebroek 17-09-11 4 Hattem
(590)
* 1.39.39 Roelie Lennips, V45 1964 Spurt'88 05-11-11 3 Epe
* 1.39.39 Teresa Sotomayor Ventosa, V40 1967 >Voorburg 13-03-11 88 Den Haag
1.39.39 Rifka Hesseling, V40 1969 Clytoneus 26-02-11 4 Woerden
1.39.40 Marleen van Genechten, V35 1972 09-10-11 51 Eindhoven
1.39.40 Hanneke Nikkels >Amsterdam 16-10-11 147 Amsterdam
1.39.40 Esme Fantozzi, V40 1968 >Den Haag 09-01-11 58 Egmond
* 1.39.41 Marleen Herbert 1986 Spurt '88 18-06-11 30 Zwolle
1.39.41 Yvonne van Laarhoven >Amsterdam 16-10-11 148 Amsterdam
1.39.41 Mai Neijens, V45 1962 ATOS 09-01-11 60 Egmond
* 1.39.42 Charlotte Montauban 1981 PEC1910 17-09-11 5 Hattem
(600)
* 1.39.44 Monique Jonker, V40 1969 HAC'63 18-06-11 31 Zwolle
1.39.45 Marjon Douma, V35 1972 SV Friesland 09-01-11 62 Egmond
R 1.39.46 Jeannine Liebrand, V55 1953 Cifla 19-06-11 5 Gennep
* 1.39.46 Sonja van Hecke, V40 1971 THOR 26-06-11 4 Roosendaal
1.39.47 Jeanine te Velthuis >Leiden 16-10-11 151 Amsterdam
* 1.39.48 Lizet Klein Nagelvoort 1986 >Zwolle 18-06-11 33 Zwolle
R 1.39.49 Paula Groot, V40 >Hellevoetsluis 12-03-11 9 Oostvoorne
1.39.50 Lize Vlaming, V35 1972 >Oosterend 22-05-11 12 Hoorn
1.39.52 Mariette van de Langerijt, V40 1968 Hylas 27-02-11 2 Beek
1.39.52 Marie Krebs >Amsterdam 16-10-11 153 Amsterdam
(610)
1.39.52 Tjarda Rodenhuis >Hilversum 16-10-11 152 Amsterdam
1.39.53 Lutgart van Kollenburg, V45 1964 09-10-11 52 Eindhoven
* 1.39.54 Miriam Leunig, V40 1969 >Den Helder 10-04-11 7 Den Helder
* 1.39.56 Monique Kropmans, V45 1964 LAAC 03-04-11 11 Hengelo
1.39.56 Regina Veerman 1988 Edam 16-10-11 155 Amsterdam
R 1.39.57 Adri Wierenga, V35 1971 Artemis 30-07-11 19 Ulrum
* 1.40.00 Wendy Steenbeke, V35 1972 Iphitos 17-04-11 21 Enschede
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.37.12 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 20-03-11 1 Losser
* 1.42.17 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 06-03-11 1 Brielle
* 1.46.50 Carola Schot, V40 1968 Energie 12-02-11 1 Oud Beijerland
1.47.23 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 13-03-11 1 Purmerend
1.49.35 Gea Siekmans, V45 1963 TION 20-03-11 2 Losser
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
1.57.05 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 06-03-11 1 Vorden
* 1.58.17 Miriam van Reijen 1983 Phanos 13-02-11 1 Schoorl
* 1.59.47 Danielle Schrauwers 1977 >Amsterdam 13-02-11 2 Schoorl
2.00.41 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 06-03-11 2 Vorden
* 2.01.46 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 04-09-11 1 Amsterdam
* 2.04.07 Inge van Bergen, V35 1972 Unitas 13-02-11 3 Schoorl
* 2.06.35 Ilonka van den Hengel 1987 Triathlon 13-02-11 4 Schoorl
* 2.06.42 Susan Hagevoort, V45 1962 Triathlon 04-09-11 2 Amsterdam
2.08.56 Carola Schot, V40 1968 Energie 06-03-11 1 Brielle
* 2.09.10 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 13-02-11 5 Schoorl
(10)
* 2.09.58 Inez-Anne Haagen, V45 1963 Loopservice.nl 13-02-11 6 Schoorl
2.10.01 Anita Valen-de Vries, V40 1968 PEC1910 06-03-11 3 Vorden
2.10.31 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 06-03-11 4 Vorden
2.11.28 Petra Hasper-ten Kate, V45 1963 De Sprinter 16-07-11 1 Diever
2.11.40 Anne van Schuppen, V50 1960 Cialfo 06-03-11 5 Vorden
* 2.12.53 Arenda Abbink 1977 Atletics 13-02-11 8 Schoorl
* 2.13.14 Hanneke de Boer-Bouma 1979 >Leiden 13-02-11 9 Schoorl
* 2.14.24 Polly Nkambi, V45 1965 Athlos 13-02-11 10 Schoorl
2.14.42 Martine Lust, V45 1965 Voorne Atletiek 06-03-11 2 Brielle
R 2.14.50 Ingrid Spapens, V40 1970 Achil'87 12-03-11 1 Tilburg
(20)
2.15.39 Wilma van Galen, V45 1962 Start'78 26-03-11 1 Diever
R 2.17.16 Fiona Jaberg, V45 1964 LGD 12-03-11 2 Tilburg
2.18.22 Zerline de Boer, V40 1967 Veteranen Nederland 06-03-11 6 Vorden
2.19.12 Gerry Borne >Borne 06-03-11 7 Vorden
2.19.24 Anita Spieker, V45 1962 Daventria 06-03-11 8 Vorden
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.24.27 Hilda Kibet 1981 Castricum 10-04-11 2 Rotterdam
* 2.25.52 Lornah Kiplagat, V35 1974 Hylas 16-10-11 3 Amsterdam
* 2.29.23 Miranda Boonstra, V35 1972 Nijmegen Atletiek 25-09-11 10 Berlin (GER)
* 2.35.23 Heleen Plaatzer 1979 Cifla 16-10-11 9 Amsterdam
* 2.35.46 Mariska Kramer-Postma, V35 1974 SV Friesland 19-11-11 Philadelphia (USA)
* 2.37.40 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 10-04-11 10 Rotterdam
* 2.42.05 Miriam van Reijen 1983 Phanos 16-10-11 10 Amsterdam
* 2.45.10 Ingrid Prigge, V45 1963 LAAC 17-04-11 1 Enschede
* 2.51.34 Fa Adda, V35 1972 AV'23 16-10-11 16 Amsterdam
* 2.52.42 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 16-10-11 18 Amsterdam
(10)
* 2.53.08 Barbara Zutt 1981 HERA 16-10-11 19 Amsterdam
* 2.55.30 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 17-04-11 2 Enschede
* 2.56.01 Wilma van Onna, V45 1965 PAC 28-01-11 1 Luxor (EGY)
* 2.56.22 Pauline Claessen 1980 Nijmegen Atletiek 25-04-11 1 Utrecht
* 2.56.31 Jacqueline Rustidge, V40 1968 Isala'96 08-05-11 13 Praha (CZE)
* 2.58.11 Tineke van den Berg 1979 Rotterdam Atletiek 16-10-11 25 Amsterdam
* 2.58.25 Agnes Hijman, V45 1966 De Veenlopers 16-10-11 26 Amsterdam
* 2.58.59 Ines van Rinsum 1979 >Arnhem 10-04-11 1 Nijmegen
* 2.59.10 Susan Hagevoort, V45 1962 Triathlon 16-10-11 32 Amsterdam
* 2.59.16 Ilonka van den Hengel 1987 Triathlon 10-04-11 30 Rotterdam
(20)
* 2.59.22 Angelica Esparza 1977 AAC 10-04-11 31 Rotterdam
* 2.59.57 Marka van Blitterswijk 1984 Hellas 25-04-11 2 Utrecht
* 3.02.37 Polly Nkambi, V45 1965 Athlos 25-04-11 3 Utrecht
* 3.02.50 Vanessa Gosselink, V40 1971 Flevo Delta 16-10-11 36 Amsterdam
* 3.03.06 Petra Hasper-ten Kate, V45 1963 De Sprinter 16-10-11 38 Amsterdam
* 3.03.42 Anne Zijderveld 1983 Loopgroep PK 06-03-11 Barcelona (ESP)
3.07.11 Bertha Bruggenkamp, V40 1968 AAC'61 06-11-11 2 Terschelling-West
* 3.07.53 Sonja van Hamersveld, V35 1976 Triathlon 16-10-11 46 Amsterdam
* 3.09.38 Arenda Abbink 1977 Atletics 17-04-11 5 Enschede
3.09.50 Vanessa Hartman, V35 1973 Voorne Atletiek 06-11-11 3 Terschelling-West
(30)
* 3.10.27 Carla Ophorst, V50 1958 Olympus'70 13-11-11 15 Athene (GRE)
* 3.11.09 Yvonne van der Helm, V40 1967 Hellas 10-04-11 40 Rotterdam
* 3.11.41 Martine Lust, V45 1965 Voorne Atletiek 10-04-11 42 Rotterdam
* 3.11.49 Nesrine Leene 1983 Loopgroep AS 16-10-11 51 Amsterdam
* 3.11.49 Inge van Schaick, V50 1961 Lionitas 16-10-11 52 Amsterdam
* 3.12.00 Elsemieke de Vos 1977 Spark 18-12-11 1 Spijkenisse
*,# 3.12.21 Ylona Kruis, V35 1973 Horror 06-11-11 199 New York City (USA)
* 3.12.38 Mariette ten Bokkel-Ammerlaan, V50 1961 Argo 25-06-11 2 Löningen (GER)
* 3.13.05 Rianne Kremers, V40 1966 Typhoon 10-04-11 43 Rotterdam
3.13.08 Inge van Bergen, V35 1972 Unitas 11-09-11 2 Meerssen
(40)
* 3.14.14 Gea Siekmans, V45 1963 TION 17-04-11 7 Enschede
3.14.18 Inge van der Meulen, V35 1973 Eindhoven Atletiek 28-05-11 Mont Saint Michel (FRA)
* 3.14.58 Margot Testers, V45 1963 Olympia Halsteren 16-10-11 65 Amsterdam
* 3.15.21 Clarissa van Vlijmen, V40 1967 Startbaan 16-10-11 66 Amsterdam
* 3.15.46 Mechteld Bontes 1979 >Amsterdam 16-10-11 67 Amsterdam
* 3.15.59 Ainhoa Ostolaza 1984 >Delft 16-10-11 69 Amsterdam
* 3.16.42 Anke Linssen 1984 STB 16-10-11 71 Amsterdam
* 3.16.43 Monique Leentvaar, V40 1968 Fortuna 18-12-11 2 Spijkenisse
* 3.17.17 Berdina Seinstra, V40 1968 >Leeuwarden 16-10-11 72 Amsterdam
* 3.17.20 Ilona Duits, V55 1955 Groningen Atletiek 16-10-11 73 Amsterdam
(50)
* 3.17.21 Cindy Akerboom-Elsnerus 1982 >Leiden 10-04-11 49 Rotterdam
* 3.17.25 Ingeborg Couvee, V35 1974 AKU 27-11-11 24 San Sebastián (ESP)
* 3.17.53 Jacqueline Klein Gunnewiek, V40 1967 Nijmegen Atletiek 28-05-11 73 Stockholm (SWE)
* 3.17.55 Gien San Tan, V40 1966 Phanos 13-02-11 Sevilla (ESP)
* 3.18.09 Jolanda ten Brinke, V40 1970 AKU 25-04-11 7 Utrecht
* 3.18.10 Irene Zonneveld, V35 1975 >Bergen 16-10-11 75 Amsterdam
* 3.18.14 Marjolein Goos, V45 1961 Fortuna 10-04-11 56 Rotterdam
* 3.18.47 Zerline de Boer, V40 1967 Veteranen Nederland 10-04-11 58 Rotterdam
* 3.19.14 Ilonka Betjes-Langeberg, V35 1972 Lycurgus 16-10-11 77 Amsterdam
* 3.19.32 Petra Panneman, V40 1970 Veendam 16-10-11 80 Amsterdam
(60)
* 3.19.32 Jolien van Hooff 1988 >Utrecht 16-10-11 79 Amsterdam
* 3.19.35 Anita Valen-de Vries, V40 1968 PEC1910 10-04-11 60 Rotterdam
* 3.19.41 Marjolein Bil 1985 >Utrecht 02-10-11 3 Brussel (BEL)
* 3.19.41 Anita Joziasse, V45 1962 AV'56 16-10-11 81 Amsterdam
* 3.20.21 Anneke Lam-Witt, V40 1966 Haarlemmermeer 16-10-11 85 Amsterdam
* 3.20.36 Dimphy Ariaens, V35 1974 >Cuijk 10-04-11 97 Paris (FRA)
* 3.20.42 Andrea van der Sluijs, V40 1970 Flakkee 10-04-11 63 Rotterdam
* 3.20.44 Karien Evers, V45 1962 Rotterdam Running Ambassadors 10-04-11 64 Rotterdam
R 3.20.55 Anjolie Engels, V35 1976 Dynamica 01-10-11 2 Zoutelande
* 3.21.34 Jeanne Huijser van Reenen, V35 1976 >Amsterdam 16-10-11 93 Amsterdam
(70)
* 3.21.50 Lydia de Graaf 1981 Veteranen Nederland 10-04-11 67 Rotterdam
3.21.58 Karin Sluis, V45 1965 >Diepenveen 06-11-11 5 Terschelling-West
* 3.22.42 Martine Withag, V35 1975 LAAC 16-10-11 103 Amsterdam
* 3.23.01 Harriëtte Lalkens 1985 Zeewolde 09-10-11 30 Eindhoven
* 3.23.07 Gerry Visser, V45 1963 LAAC 17-04-11 8 Enschede
* 3.23.38 Kitty Groothedde, V45 1962 >Apeldoorn 09-10-11 31 Eindhoven
* 3.23.45 Karlijn van Rooijen 1981 >Amersfoort 16-10-11 111 Amsterdam
* 3.23.49 Irma Oosterman, V40 1967 Spark 10-04-11 71 Rotterdam
* 3.23.56 Alien Kruize, V40 1969 LAAC 20-08-11 11 Reykjavík (ISL)
* 3.24.04 Lilian Childress 1978 >Delft 10-04-11 73 Rotterdam
(80)
* 3.24.07 Francien Lenssen, V50 1959 GAC Gemert 09-10-11 32 Eindhoven
* 3.24.07 Catharina Kosse, V50 1959 Phanos 16-10-11 112 Amsterdam
* 3.24.08 Marian van Hilst, V40 1969 SV Friesland 18-12-11 3 Spijkenisse
*,# 3.24.11 Kim Bohnenn 06-11-11 516 New York City (USA)
* 3.24.14 Petra Rasenberg, V45 1965 Scheldesport 16-10-11 113 Amsterdam
* 3.24.35 Nicole van Gerwen, V40 1971 GVAC 16-10-11 115 Amsterdam
* 3.24.42 Anita Spieker, V45 1962 Daventria 16-10-11 116 Amsterdam
* 3.24.46 Cecile Jumelet-van Heijningen, V50 1957 Rijnsoever 25-09-11 204 Berlin (GER)
* 3.24.48 Monique van Vliet-Heijnen, V40 1970 Scorpio 10-04-11 77 Rotterdam
* 3.25.46 Elly Visser, V50 1957 Altis 16-10-11 124 Amsterdam
(90)
* 3.26.01 Grada Boschker, V35 1976 Argo 06-02-11 8 Apeldoorn
* 3.26.19 Esther Koning, V45 1965 Veteranen Nederland 13-11-11 34 Athene (GRE)
* 3.26.22 Saskia Bussemaker 1978 >Haarlem 10-04-11 81 Rotterdam
* 3.26.23 Marjolijn Swart 1982 >Amsterdam 10-04-11 82 Rotterdam
* 3.26.26 Laura de Veth, V35 1972 PAC 10-04-11 83 Rotterdam
* 3.26.30 Jennifer Lueck-Wheeler, V40 1969 >Doetinchem 16-10-11 126 Amsterdam
3.26.41 Elles de Vries, V40 1968 SV Friesland 06-11-11 8 Terschelling-West
R 3.26.47 Saskia Goole, V40 1970 AV'56 16-04-11 1 Terneuzen
* 3.27.44 Gwen Andeweg, V50 1957 Prins Hendrik 25-09-11 263 Berlin (GER)
* 3.27.49 Carola Schot, V40 1968 Energie 10-04-11 86 Rotterdam
(100)
* 3.27.51 Cathy van Es-Bode, V40 1969 HAC'63 09-10-11 37 Eindhoven
* 3.27.54 Hermina van Dijk, V40 1971 >Franeker 16-10-11 131 Amsterdam
3.27.58 Cinta Groos, V45 1962 DGLA 13-11-11 1 Kasterlee (BEL)
* 3.27.59 Sjamke de Voogd, V40 1970 13-11-11 40 Athene (GRE)
* 3.28.00 Silvia Verhoeven, V45 1963 Achilles E-L 06-02-11 9 Apeldoorn
* 3.28.08 Simone Guikema, V40 1970 AV'23 16-10-11 133 Amsterdam
* 3.28.08 Sandra van Strien, V35 1974 SV Friesland 17-04-11 11 Enschede
* 3.28.24 Marie-Louise Galesloot 1981 02-10-11 15 Budapest (HUN)
* 3.28.34 Joleen Jansen-Melse, V55 1952 Spado 10-04-11 88 Rotterdam
* 3.28.46 Paula de Gier, V55 1953 Triathlon 09-10-11 38 Eindhoven
(110)
* 3.28.46 Mai Neijens, V45 1962 ATOS 18-04-11 1259 Boston (USA)
3.28.49 Lara Klaassen, V35 1971 STB 14-08-11 2 Monschau (GER)
* 3.29.04 Annet van Vliet 1980 Typhoon 16-10-11 142 Amsterdam
* 3.29.08 Nienke Kluft 1986 Castricum 25-09-11 275 Berlin (GER)
* 3.29.15 Magali Fleche 1984 Sprint 09-10-11 39 Eindhoven
* 3.29.31 Annet Hartnack, V55 1955 Lycurgus 16-10-11 146 Amsterdam
3.29.34 Anneke de Boer, V40 1967 Horror 06-11-11 9 Terschelling-West
* 3.29.42 Claudia van Soest, V35 1973 >Den Haag 25-09-11 257 Berlin (GER)
* 3.29.50 Birgit van Lieshout 1988 >Amsterdam 16-10-11 148 Amsterdam
* 3.29.54 Ingrid Spapens, V40 1970 Achil'87 10-04-11 94 Rotterdam
(120)
R 3.29.58 Miranda Rijsdijk >Driehuis 09-10-11 1 Soest
* 3.30.13 Gonny Houtman, V55 1951 Artemis 30-10-11 200 Frankfurt (GER)
* 3.30.29 Marieke Faber 1977 >Amsterdam 08-05-11 58 Praha (CZE)
* 3.30.31 Sigrid Martin, V35 1975 >Rotterdam 10-04-11 97 Rotterdam
3.30.35 Geke Venema, V40 1966 Athleta 06-11-11 11 Terschelling-West
* 3.30.57 Martine de Min, V40 1967 >Amsterdam 10-04-11 99 Rotterdam
* 3.30.57 Janine Timmer 1982 >Amsterdam 16-10-11 154 Amsterdam
* 3.31.09 Bianca de Breij 1976 >Rotterdam 10-04-11 101 Rotterdam
* 3.31.10 Anoesjka Timmermans, V40 1970 Suomi 06-03-11 Barcelona (ESP)
3.31.13 Bernadet Schuurman, V50 1958 Aquilo 16-10-11 18 Palma de Mallorca (ESP)
(130)
* 3.31.16 Mirjam Aghbal 1985 25-09-11 353 Berlin (GER)
3.31.18 Klara Davina, V50 1961 LAAC 06-11-11 12 Terschelling-West
* 3.31.26 Nicole van Veen 1979 >Den Haag 16-10-11 160 Amsterdam
* 3.31.26 Sonja van Hecke, V40 1971 THOR 30-10-11 3 Etten-Leur
* 3.32.04 Rita Quist-Kuip, V35 1973 Loopgroep Hoorn 25-09-11 313 Berlin (GER)
* 3.32.05 Claudia Vroom 1976 >Naaldwijk 10-04-11 105 Rotterdam
* 3.32.09 Madelinde Buijs, V35 1975 TRR 10-04-11 106 Rotterdam
* 3.32.11 Inge Wulffele, V45 1966 Lionitas 10-04-11 107 Rotterdam
* 3.32.19 Anke Smit van Mil, V45 1962 >Vlaardingen 10-04-11 108 Rotterdam
* 3.32.34 Elly Buijvoets, V55 1956 LAAC 16-10-11 165 Amsterdam
(140)
* 3.32.35 Ciska van Vliet 1984 >Den Haag 16-10-11 166 Amsterdam
* 3.32.37 Sonja Vesseur, V35 1974 AV'34 Apeldoorn 06-02-11 11 Apeldoorn
* 3.32.46 Fatima Goncalves, V40 1969 Dynamica 30-10-11 4 Etten-Leur
* 3.32.47 Theresia Bijl, V40 1968 Runners 10-04-11 112 Rotterdam
* 3.32.47 Ingeborg de Boorder-Bartelds, V45 1964 Voorschoten'97 25-09-11 312 Berlin (GER)
* 3.32.52 Ivonne van der Pad-Blanker, V45 1964 Veteranen Nederland 15-05-11 3 Leiden
* 3.32.59 Liesbeth Solleveld, V40 1971 13-11-11 59 Athene (GRE)
* 3.33.06 Martine Lemson, V40 1969 RRZ 30-10-11 5 Etten-Leur
* 3.33.12 Bep van Dijk, V50 1957 Vitesse'08 09-10-11 48 Eindhoven
3.33.24 Ilse Bouman, V35 1975 Haag Atletiek 06-11-11 13 Terschelling-West
(150)
* 3.33.28 Rian Lambregts, V45 1962 Sprint 10-04-11 114 Rotterdam
* 3.33.30 Marielle ter Laak, V40 1971 Olympus'70 10-04-11 115 Rotterdam
3.33.35 Ingrid IJsebaert, V40 1966 RKHAV 05-06-11 3 Hoogerheide
* 3.33.43 Chantal van der Geest 1977 Hellas 06-02-11 12 Apeldoorn
* 3.33.53 Mirjam Fiselier, V40 1970 >Amstelveen 16-10-11 177 Amsterdam
* 3.33.54 Elly Burgering, V50 1957 RRZ 16-10-11 178 Amsterdam
* 3.33.54 Monique Leijen, V40 1969 TAS'82 25-09-11 342 Berlin (GER)
* 3.34.04 Sylvia Daniels, V35 1972 Sparta 25-09-11 350 Berlin (GER)
R 3.34.04 Bantita Haeve-Busicha, V35 1973 Dutch Runners Gold 16-04-11 3 Terneuzen
* 3.34.08 Monique Weening, V50 1960 Veteranen Nederland 25-09-11 323 Berlin (GER)
(160)
* 3.34.13 Jacqueline Prins, V40 1970 >Hoorn 25-09-11 367 Berlin (GER)
* 3.34.18 Jeanette Langeberg, V45 1964 Ciko'66 22-05-11 2 Oss
* 3.34.22 Ingrid Koene, V45 1963 AV'56 16-10-11 181 Amsterdam
* 3.34.39 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 25-04-11 12 Utrecht
* 3.34.44 Tieneke de Jong-Brouwer, V35 1972 >Zwolle 10-04-11 117 Rotterdam
R 3.35.00 Leonie Ton, V35 1975 Delta Sport 01-10-11 4 Zoutelande
* 3.35.07 Jeannine Liebrand, V55 1953 Cifla 10-04-11 2 Nijmegen
* 3.35.15 Gerda Huiskamp, V40 1968 Hercules 10-04-11 120 Rotterdam
* 3.35.16 Corina Cecilia, V35 1972 >Amsterdam 16-10-11 189 Amsterdam
* 3.35.27 Clara Grubben-Ciardullo, V45 25-09-11 444 Berlin (GER)
(170)
* 3.35.44 Renate Kramer 1978 Aquilo 25-09-11 277 Berlin (GER)
* 3.35.47 Anne-Marie Li-Kwai-Cheung 1978 >Almere 16-10-11 193 Amsterdam
* 3.35.49 Inge Smit, V45 1965 Loopgroep Hoorn 22-05-11 1 Hoorn
* 3.35.51 Marjan de Ruiter, V40 1967 SV Friesland 17-04-11 13 Enschede
* 3.35.56 Saskia Veerman 1981 Edam 16-10-11 194 Amsterdam
* 3.36.08 Sandra Vermeulen-Somers, V40 1967 Dutch Runners Gold 10-04-11 126 Rotterdam
3.36.09 Diana den Hertog, V40 1968 Nijkerk 06-11-11 14 Terschelling-West
* 3.36.09 Daniela Schellenberg, V35 1975 >Rotterdam 10-04-11 128 Rotterdam
* 3.36.13 Karin van Es, V45 1965 Spark 10-04-11 129 Rotterdam
* 3.36.18 Fleur Mulders 1985 >Amsterdam 23-10-11 87 Venezia (ITA)
(180)
* 3.36.22 Liz van Ruiten 1980 LRRC 10-04-11 211 Paris (FRA)
* 3.36.22 Jackelien Kuntz, V45 1965 LRRC 10-04-11 212 Paris (FRA)
* 3.36.28 Kim van Waversveld 1983 >Nieuwegein 25-04-11 13 Utrecht
* 3.36.35 Marja Bosje, V50 1956 Loopgroep AS 10-04-11 130 Rotterdam
* 3.36.40 Marja Dijkzeul, V45 1966 >Heemstede 09-10-11 50 Eindhoven
3.36.43 Yvonne van der Knaap, V40 1967 Groningen Atletiek 10-04-11 Maam Cross (IRL)
* 3.36.46 Mieke Kuilder, V50 1959 De Sperwers 25-09-11 475 Berlin (GER)
* 3.37.08 Esther van Vroonhoven, V35 1976 Groningen Atletiek 10-04-11 131 Rotterdam
* 3.37.08 Marijke Stok, V60 1949 Phanos 16-10-11 204 Amsterdam
* 3.37.10 Emile Bornebroek 1984 13-11-11 74 Athene (GRE)
(190)
* 3.37.16 Nina Joosten, V45 1965 Pallas'67 09-10-11 51 Eindhoven
* 3.37.23 Marianne de Schipper, V50 1959 THOR 10-04-11 132 Rotterdam
* 3.37.39 Esther Vink, V45 1964 KAV Holland 09-10-11 693 Chicago (USA)
* 3.37.43 Petra van Bekkum, V40 1968 Pallas'67 16-10-11 206 Amsterdam
* 3.37.45 Sandra Huntink, V45 1965 >Drempt 09-10-11 52 Eindhoven
* 3.37.47 Klaziena Johanna Huizing, V40 20-03-11 152 Roma (ITA)
* 3.37.49 Petra Bus, V40 1969 Loopgroep Bedum 25-06-11 10 Tromsø (NOR)
* 3.38.01 Marieke van Hemert 1982 >Nereus 16-10-11 208 Amsterdam
* 3.38.01 Karlijn Roest, V35 1973 Sprint 28-01-11 3 Luxor (EGY)
* 3.38.07 Mascha Schelling, V40 1970 LOGO 25-04-11 14 Utrecht
(200)
* 3.38.10 Christine Tanguy, V40 1968 Startbaan 16-10-11 209 Amsterdam
* 3.38.13 Martine Dattin, V40 1971 Fortuna 15-05-11 5 Leiden
* 3.38.14 Lorna Wilson, V35 1975 >Amsterdam 16-10-11 211 Amsterdam
* 3.38.18 Jacqueline Nieuwenhuizen 1977 DAK 25-04-11 735 London (GBR)
R 3.38.21 Annette Heijman, V40 >Terneuzen 16-04-11 4 Terneuzen
* 3.38.33 Ellen Bijlsma, V35 1976 Unitas 02-10-11 Köln (GER)
* 3.38.39 Danielle Gorgels, V50 1961 Prins Hendrik 10-04-11 134 Rotterdam
* 3.38.40 Lianne Gronert, V45 1962 Sprint 10-04-11 135 Rotterdam
* 3.38.41 Wally van Laarhoven, V40 1969 GVAC 17-04-11 Antwerpen (BEL)
* 3.38.48 Arianne Beckers 1989 >Susteren 10-04-11 137 Rotterdam
(210)
* 3.38.49 Bianca Noorlander-Rens, V35 1972 >Dordrecht 10-04-11 138 Rotterdam
* 3.38.57 Linda Kouters-Arets, V35 1974 >Munstergeleen 02-10-11 Köln (GER)
* 3.39.01 Sandra Ulle-de Jong, V35 1975 Improve Road Runners 25-09-11 488 Berlin (GER)
* 3.39.12 Ellen Duijzer, V50 1961 RRZ 31-10-11 Dublin (IRL)
* 3.39.17 Lysette Schimmel 25-04-11 775 London (GBR)
* 3.39.25 Jolanda Gijsman, V40 1970 Loopgroep Oegstgeest 28-05-11 304 Stockholm (SWE)
* 3.39.26 Karin Verheijden, V50 1958 GVAC 09-10-11 55 Eindhoven
* 3.39.44 Wilmi van Harten, V50 1957 >Poortugaal 10-04-11 144 Rotterdam
* 3.39.46 Linda Velders, V35 1974 Sparta 10-04-11 145 Rotterdam
* 3.39.47 Miebeth Lucassen, V50 1961 >Amsterdam 09-10-11 56 Eindhoven
(220)
* 3.39.59 Alice Otte-van Houte, V55 1951 >Hilvarenbeek 10-04-11 146 Rotterdam
* 3.40.11 Nicole Braem, V40 1971 Scopias 02-10-11 Köln (GER)
* 3.40.15 Astrid van Tol, V40 1970 Delta Lloyd Running Team 09-10-11 57 Eindhoven
* 3.40.18 Claudia Wesselman, V40 1969 SV Friesland 10-04-11 3 Nijmegen
* 3.40.22 Monique Kropmans, V45 1964 LAAC 17-04-11 14 Enschede
*,# 3.40.25 Anke Kalisvaart 06-11-11 1476 New York City (USA)
* 3.40.27 Brigitte Ypma, V40 1970 Veendam 16-10-11 227 Amsterdam
* 3.40.28 Lotte de Hosson 1985 Nijmegen Atletiek 16-10-11 228 Amsterdam
* 3.40.30 Anita Vestering, V35 1972 >Nunspeet 16-10-11 229 Amsterdam
* 3.40.30 Ingrid Dekker, V45 1965 Haarlemmermeer 16-10-11 230 Amsterdam
(230)
*,# 3.40.41 Karina Vink 06-11-11 1499 New York City (USA)
* 3.40.42 Ingrid Bistervels 1989 >Amsterdam 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.40.47 Nel Bonnema, V50 1958 Haarlemmermeer 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.40.51 Belinda Talens, V40 1970 >Amsterdam 16-10-11 237 Amsterdam
*,# 3.40.51 Esther de Joode, V35 1972 Statina 06-11-11 1512 New York City (USA)
* 3.40.52 Marijke Krutzen, V45 1962 Loopgroep PK 06-02-11 15 Apeldoorn
* 3.40.55 Christel Korzelius-Foekeman, V40 1969 Triathlon 02-10-11 25 Brussel (BEL)
3.40.56 Marie-Cécile Stutvoet, V45 1965 >Joppe 06-11-11 15 Terschelling-West
* 3.40.57 Yvette Solognier, V35 1971 Haag Atletiek 10-04-11 151 Rotterdam
* 3.41.05 Haydee Dijkstal 1982 >Den Haag 16-10-11 238 Amsterdam
(240)
* 3.41.20 Loes van Tuijn, V45 1963 Dutch Runners Gold 13-11-11 84 Athene (GRE)
* 3.41.25 Heidi van Oers 1976 >Den Bosch 10-04-11 156 Rotterdam
* 3.41.29 Rietje Klappe, V45 1963 PEC1910 16-10-11 242 Amsterdam
* 3.41.39 Els Annegarn, V50 1956 Loopgroep PK 06-02-11 16 Apeldoorn
* 3.41.42 Nathalie Timmermans 1986 >Spijkenisse 10-04-11 157 Rotterdam
3.41.43 Karin van Gorp, V40 1968 Sparta 06-11-11 16 Terschelling-West
* 3.41.50 Wendy Deenik, V40 1971 Zuidwal 16-10-11 247 Amsterdam
* 3.42.03 Kim Brand 1980 >Nijmegen 10-04-11 159 Rotterdam
R 3.42.04 Sonja van Zeelt, V45 1964 >Wormerveer 11-12-11 1 Purmerend
*,# 3.42.10 Anneke Knol, V40 1968 06-11-11 1609 New York City (USA)
(250)
* 3.42.10 Mathilde Slabbekoorn, V35 1974 Haag Atletiek 10-04-11 160 Rotterdam
* 3.42.26 Alex Ceglarski >Rotterdam 27-11-11 173 Firenze (ITA)
* 3.42.39 Sibilla Eymael-Mosenije, V45 1962 Achilles Top 16-10-11 40 Istanbul (TUR)
* 3.42.39 Dorette Lambregts, V40 1966 >Veghel 10-04-11 164 Rotterdam
* 3.42.42 Sofie Mellema 1981 16-10-11 256 Amsterdam
* 3.42.43 Rian Flikweert, V45 1961 Dynamica 15-05-11 6 Leiden
* 3.42.46 Christel Brandhoff, V40 1968 Loopgroep Hoorn 16-10-11 257 Amsterdam
* 3.42.48 Henriette Lagerwerf, V40 1970 Veendam 16-10-11 259 Amsterdam
* 3.42.57 Saskia Warmer, V55 1952 Veteranen Nederland 17-04-11 60 Madrid (ESP)
* 3.42.57 Majoie Hemelaar, V35 1972 >Haarlem 16-10-11 262 Amsterdam
(260)
* 3.42.59 Marileen Fabels, V45 1962 >Hilversum 10-04-11 165 Rotterdam
* 3.43.04 Astrid Caubo, V60 1950 AV'23 16-10-11 263 Amsterdam
* 3.43.05 Anita Veron, V40 1966 >Hilvarenbeek 10-04-11 166 Rotterdam
* 3.43.09 Irene Kok 1984 AV'34 Apeldoorn 16-10-11 265 Amsterdam
* 3.43.21 Joyce Teunissen, V40 1971 >Houten 16-10-11 270 Amsterdam
* 3.43.35 Caroline Berk 1977 Almere'81 16-10-11 271 Amsterdam
*,# 3.43.38 Carolien Oor, V40 06-11-11 1723 New York City (USA)
* 3.43.51 Harriette Foppen, V35 1971 Flevo Delta 10-04-11 170 Rotterdam
* 3.43.51 Karin Bergmans, V35 1971 Flevo Delta 10-04-11 169 Rotterdam
3.44.03 Anje Rienstra, V40 1971 Haag Atletiek 06-11-11 19 Terschelling-West
(270)
* 3.44.08 Hetty Hellinga, V45 1964 >Schiermonnikoog 10-04-11 174 Rotterdam
* 3.44.10 Katia Ganda 1979 >Zaandam 16-10-11 278 Amsterdam
* 3.44.12 Helene Bergs, V35 1971 >Maastricht 10-04-11 176 Rotterdam
R 3.44.18 Heidy Snijders, V40 1970 HAC'63 13-03-11 2 Zandvoort
* 3.44.23 Miranda Zwarthoed, V40 1970 Waterland 25-06-11 15 Tromsø (NOR)
3.44.28 Maria van Summeren, V55 1954 De Keien 06-11-11 20 Terschelling-West
*,# 3.44.33 Joelle Lokhorst 06-11-11 1789 New York City (USA)
3.44.34 Harriet Speelman-Komen, V55 1956 >Nijeveen 06-11-11 21 Terschelling-West
* 3.44.34 Carla Gubbels, V40 1966 Scopias 02-10-11 Köln (GER)
* 3.44.35 Marije Geurtsen 1985 >Utrecht 25-04-11 19 Utrecht
(280)
* 3.44.40 Susan van Duijl 1978 >Rotterdam 10-04-11 178 Rotterdam
* 3.44.42 Lydia Doornbos-Kremer 1978 Loopgroep Bedum 10-04-11 179 Rotterdam
* 3.44.43 Ellen van der Velden 1981 Haag Atletiek 10-04-11 180 Rotterdam
3.44.46 Mieke Hekkers, V45 1964 Daventria 06-11-11 22 Terschelling-West
* 3.44.49 Katelijne Lodde, V35 1976 Phanos 20-03-11 219 Roma (ITA)
* 3.44.51 Suzanne Roelofs, V40 1970 PAC 10-04-11 181 Rotterdam
* 3.44.54 Angeli de Koning, V45 1963 Thof running 10-04-11 182 Rotterdam
* 3.45.00 Bernadette Westhovens, V45 1962 HAC 30-10-11 8 Etten-Leur
* 3.45.07 Rita Sessink, V50 1960 Atletico'73 17-04-11 15 Enschede
* 3.45.07 Matty Geurink, V35 1976 LRRC 18-12-11 11 Spijkenisse
(290)
*,# 3.45.26 Maria Schilder, V40 06-11-11 1856 New York City (USA)
* 3.45.27 Jarna Lanjouw, V35 1973 Loopgroep De Drentsche Aa 10-04-11 183 Rotterdam
3.45.28 Gerda Weitkamp, V55 1956 Houten 06-11-11 23 Terschelling-West
* 3.45.30 Manon Herbert 1990 Spurt'88 17-04-11 16 Enschede
* 3.45.33 Bets Gerritsen-van Amerongen, V60 1949 Ron Clarke 16-10-11 286 Amsterdam
* 3.45.35 Marijke Scholtemeijer, V55 1954 Ron Clarke 16-10-11 288 Amsterdam
* 3.45.40 Klara Wright, V40 1969 >Utrecht 16-10-11 291 Amsterdam
* 3.45.40 Jenny Hu 1982 >Rotterdam 10-04-11 186 Rotterdam
* 3.45.41 Evelien Hoogendoorn, V40 1967 Groningen Atletiek 20-03-11 226 Roma (ITA)
* 3.45.42 Catherine Bolman, V40 1968 No Limits 10-04-11 188 Rotterdam
(300)
* 3.45.42 Johanna van Amerongen, V50 1959 10-04-11 351 Paris (FRA)
* 3.45.44 Argen van Rijk, V55 1954 Avantri 16-10-11 294 Amsterdam
* 3.45.45 Naima El Bouzidi 1980 >Den Haag 10-04-11 189 Rotterdam
* 3.45.52 Trijnie Heeres, V55 1951 Veteranen Nederland 17-04-11 Kraków (POL)
* 3.45.54 Helen Gonzales, V50 1960 Sparta 10-04-11 192 Rotterdam
* 3.45.55 Judith Wolvenne, V45 1966 GAC Hilversum 16-10-11 295 Amsterdam
* 3.46.03 Conny Wijnands, V35 >Zeist 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.46.03 Marlies Heetebrij, V40 1970 Ciko'66 10-04-11 193 Rotterdam
* 3.46.04 Patricia Zweers-Hollander, V40 1969 Loopgroep Leeuwarden 10-04-11 194 Rotterdam
* 3.46.10 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep AS 06-02-11 17 Apeldoorn
(310)
* 3.46.10 Jantsje Lageveen, V50 1960 Impala 22-05-11 15 R?ga (LAT)
* 3.46.17 Anne Molenberg-Voortman, V50 1960 >Finsterwolde 10-04-11 196 Rotterdam
3.46.17 Laetitia Ouillet 1978 >Utrecht 06-11-11 24 Terschelling-West
* 3.46.27 Isabelle Verhoeven-Vos, V40 1968 >Hilversum 16-10-11 301 Amsterdam
* 3.46.27 Gonnie Janssens, V45 1962 Prins Hendrik 10-04-11 197 Rotterdam
* 3.46.30 Sandra Verwoerd, V40 1971 >Boskoop 16-10-11 303 Amsterdam
3.46.37 Jorien van den Doel, V45 1962 Fortuna 06-11-11 25 Terschelling-West
* 3.46.42 Betty Verwegen, V50 1959 Oss'78 06-02-11 18 Apeldoorn
* 3.46.44 Yvette van Wegen, V40 1969 Almere'81 10-04-11 198 Rotterdam
* 3.46.47 Kerrylee Ellis 1985 >Den Haag 10-04-11 200 Rotterdam
(320)
* 3.46.48 Christel Jaarsma 1983 >Utrecht 16-10-11 308 Amsterdam
* 3.46.58 Diana Wolff-Hoogendijk, V40 1967 PAC 10-04-11 202 Rotterdam
3.47.04 Naomi Hendriksen, V35 1974 Hylas 06-11-11 26 Terschelling-West
* 3.47.05 Martine Hofstede, V45 1964 >Rotterdam 10-04-11 203 Rotterdam
3.47.06 Hanneke Verheul, V55 1955 AAC'61 06-11-11 27 Terschelling-West
* 3.47.06 Marjan Oskam, V35 1971 >Driebergen-Rijsenburg 16-10-11 310 Amsterdam
* 3.47.09 Maroula Imkamp, V50 1960 Loopgroep PK 16-10-11 311 Amsterdam
* 3.47.09 Pascale Terlaak, V40 1968 13-11-11 109 Athene (GRE)
* 3.47.10 Jeannette Dijkstra, V40 1968 Atletiek Maastricht 10-04-11 204 Rotterdam
* 3.47.17 Jacobien Kool 1983 >Amsterdam 10-04-11 206 Rotterdam
(330)
* 3.47.19 Fabienne Capostagno 1982 >Wassenaar 16-10-11 312 Amsterdam
* 3.47.20 Hetty van der Heiden, V45 1965 Avantri 10-04-11 208 Rotterdam
* 3.47.21 Ingrid Kuijpers, V50 1959 PAC 25-04-11 21 Utrecht
* 3.47.26 José van de Hoef, V40 1966 Haag Atletiek 10-04-11 209 Rotterdam
* 3.47.39 Maaike Raaijmakers 1979 >Rotterdam 10-04-11 211 Rotterdam
* 3.47.44 Vera van Utrecht, V35 1973 >Rotterdam 10-04-11 214 Rotterdam
* 3.47.48 Irma Winters, V40 25-09-11 559 Berlin (GER)
* 3.47.49 Pauline Heuff 20-03-11 253 Roma (ITA)
* 3.47.50 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep AS 06-02-11 19 Apeldoorn
* 3.48.03 Iris Thoutenhoofd 1978 >Amsterdam 16-10-11 318 Amsterdam
(340)
* 3.48.10 Lotte Harbers 1980 >Amsterdam 16-10-11 320 Amsterdam
* 3.48.11 Anna Catharina Geselschap, V45 >Arnhem 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.48.11 Alice Poel, V40 1966 Athlos 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.48.16 Olga Schattke, V50 25-09-11 636 Berlin (GER)
* 3.48.18 Kim Wolf 1976 >Bavel 10-04-11 220 Rotterdam
3.48.30 Ria van Dam-de Haan, V55 1953 Loopgroep De Drentsche Aa 06-11-11 28 Terschelling-West
* 3.48.31 Nélien Zeldenrust, V40 1967 >Woudsend 16-10-11 323 Amsterdam
* 3.48.31 Els Moorman, V45 1962 Argo 16-10-11 324 Amsterdam
* 3.48.36 Marga Vrijhoeven, V40 1967 Pallas'93 10-04-11 223 Rotterdam
* 3.48.37 Lonneke van Bree, V35 1976 >Vlijmen 16-10-11 326 Amsterdam
(350)
* 3.48.37 Rie-Jeanne Strik, V55 1955 30-10-11 407 Frankfurt (GER)
* 3.48.46 Jacoba Marinus, V45 1965 Sportlust 16-10-11 328 Amsterdam
* 3.48.48 Wies Blommers, V50 1959 Passaat 10-04-11 225 Rotterdam
* 3.48.52 Hermine van der Marel, V45 1962 Olympus'70 10-04-11 227 Rotterdam
* 3.48.52 Judith van den Brule 1976 >Nijmegen 10-04-11 226 Rotterdam
R 3.49.01 Vicky Maeijer 1986 >Capelle aan den Ijssel 30-10-11 2 Lekkerkerk
*,# 3.49.04 Karien Guinée, V45 06-11-11 2176 New York City (USA)
* 3.49.05 Marjo Negerman, V35 >Apeldoorn 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.49.09 Wijnanda Heupink, V40 1968 >Schiedam 10-04-11 229 Rotterdam
*,# 3.49.11 Natasja Batenburg 1983 >Rotterdam 06-11-11 2186 New York City (USA)
(360)
3.49.16 Rianne Vossers, V40 1969 LAAC 06-11-11 29 Terschelling-West
* 3.49.26 Heleen van Eekelen, V45 1962 >Numansdorp 10-04-11 231 Rotterdam
3.49.27 Wil Vos, V55 1954 Energie 08-05-11 15 Visé (BEL)
3.49.29 Eveline van Leeuwen, V45 1962 Haag Atletiek 06-11-11 30 Terschelling-West
* 3.49.37 Wilma van der Linde, V50 1958 Fortuna 20-03-11 276 Roma (ITA)
* 3.49.39 Hester Zegers 1977 >Nijmegen 09-10-11 68 Eindhoven
* 3.49.48 Paulien Spithoven, V40 1967 17-04-11 17 Enschede
* 3.49.49 Linda Voets 1981 >Amsterdam 02-10-11 49 Brussel (BEL)
R 3.49.52 Marjan Thuy, V40 1970 RKHAV 16-04-11 6 Terneuzen
* 3.49.52 Karin van Eck, V50 1960 Daventria 11-09-11 66 Münster (GER)
(370)
* 3.49.56 Hanee Dentz, V50 1961 Dutch Runners Gold 18-04-11 4280 Boston (USA)
* 3.50.00 Martine van Aalst 1983 >Utrecht 10-04-11 235 Rotterdam
* 3.50.04 Joli Ruitenberg, V45 1965 Typhoon 16-10-11 351 Amsterdam
* 3.50.05 To Lam Trang 1985 08-05-11 135 Praha (CZE)
3.50.08 Geertje de Schiffart 1977 >Deventer 06-11-11 31 Terschelling-West
* 3.50.08 Mieke Pleumeekers 1983 16-10-11 55 Istanbul (TUR)
* 3.50.09 Helma Janssen, V45 1962 >Veenendaal 10-04-11 237 Rotterdam
* 3.50.11 Monique Kranenburg, V45 1965 Gelre 02-10-11 Brussel (BEL)
3.50.12 Elly Rutgers-Tillema, V50 1957 Loopgroep Bedum 06-11-11 32 Terschelling-West
* 3.50.12 Anjo van Randwijk, V50 1957 Fortuna 10-04-11 238 Rotterdam
(380)
* 3.50.15 Judith Suiker, V40 1970 >Landsmeer 16-10-11 352 Amsterdam
* 3.50.15 Petra de Boer, V45 1966 >Amsterdam 16-10-11 353 Amsterdam
* 3.50.17 Jeannet Leppink-de Haan, V40 1968 PEC1910 25-04-11 23 Utrecht
* 3.50.17 Monika Hille, V55 1953 >Almere 06-02-11 21 Apeldoorn
*,# 3.50.19 Christine Oldenburg-Ligtenberg, V50 06-11-11 2302 New York City (USA)
* 3.50.22 Margot Heerink, V45 1963 Iphitos 17-04-11 18 Enschede
*,# 3.50.23 Stefani Nellen 1977 >Groningen 06-11-11 2310 New York City (USA)
* 3.50.23 Emilie van Dijk, V40 1971 >Heemstede 16-10-11 354 Amsterdam
* 3.50.24 Corry de Haan, V45 1961 Olympus'70 10-04-11 239 Rotterdam
* 3.50.25 Katja Duurland, V35 1975 Almere'81 10-04-11 240 Rotterdam
(390)
* 3.50.30 Graziella Runchina, V40 1967 >Stein 16-10-11 359 Amsterdam
* 3.50.31 Corine Visser, V35 1972 SV Friesland 10-04-11 242 Rotterdam
* 3.50.34 Judith van der Veen 1985 Athlos 06-03-11 Barcelona (ESP)
* 3.50.37 Christina Dekker, V50 1957 Hellas 09-10-11 73 Eindhoven
* 3.50.48 Maartje Dankbaar 1988 >Rijen 25-04-11 1265 London (GBR)
* 3.50.49 Liesbeth van Arnhem-Gessel, V50 1960 Veteranen Nederland 10-04-11 243 Rotterdam
* 3.50.52 Monique Panis 1980 >Rotterdam 10-04-11 244 Rotterdam
* 3.50.54 Linda Nouwens 1979 >Amstelveen 16-10-11 364 Amsterdam
* 3.51.01 Martine Schey, V45 1963 Rotterdam Running Ambassadors 10-04-11 246 Rotterdam
* 3.51.09 Marian Zonnevijlle 1979 Swift 16-10-11 367 Amsterdam
(400)
* 3.51.10 Susanne Geschiere, V45 1964 Dynamica 30-10-11 13 Etten-Leur
* 3.51.11 Lucenda Baal, V40 1970 >Rotterdam 10-04-11 248 Rotterdam
* 3.51.12 Christel van Ham, V50 1960 Veteranen Nederland 10-04-11 249 Rotterdam
3.51.16 Mariëtte Spoelder, V35 1971 Triathlon 16-07-11 3 Diever
* 3.51.20 Sandy Lefebvre, V40 1967 >Rotterdam 10-04-11 250 Rotterdam
* 3.51.20 Jolande Hendrikse, V40 1970 Spirit Lelystad 16-10-11 369 Amsterdam
*,# 3.51.23 Ineke Altenburg, V40 1968 Horror 06-11-11 2396 New York City (USA)
* 3.51.25 Selinde Moolenburgh 1982 >Utrecht 16-10-11 370 Amsterdam
*,# 3.51.27 Anna de Boer 06-11-11 2414 New York City (USA)
* 3.51.29 Monique Verreussel, V35 25-09-11 744 Berlin (GER)
(410)
* 3.51.29 Tamsin Marsh 10-04-11 515 Paris (FRA)
* 3.51.30 Manon Breuer, V40 1968 Heythuysen 16-10-11 371 Amsterdam
* 3.51.34 Leny Kusters, V50 1956 Scorpio 10-04-11 252 Rotterdam
* 3.51.34 Jessica Kroezen 1982 Dutch Runners Gold 16-10-11 373 Amsterdam
R 3.51.36 Henriëtte Klomp, V45 1965 AVA'70 09-10-11 2 Soest
* 3.51.39 Elsa van Wezel, V50 25-09-11 1100 Berlin (GER)
* 3.51.47 Ingrid Beckers, V40 1970 >Maastricht 10-04-11 255 Rotterdam
* 3.51.50 Leny Kievit, V50 1960 BAV 10-04-11 258 Rotterdam
* 3.51.53 Lineke van der Sneppen 1981 >Breda 09-10-11 76 Eindhoven
* 3.51.54 Marielle Hoop, V40 1970 >Zeist 25-04-11 26 Utrecht
(420)
* 3.51.59 Chantal de Lede, V35 1975 PAC 10-04-11 259 Rotterdam
* 3.52.04 Nathaly Erens 1980 >Valkenburg 16-10-11 377 Amsterdam
*,# 3.52.07 Jirina Kaal, V35 1973 >'s Heerenberg 06-11-11 2467 New York City (USA)
* 3.52.10 Madeleen van Elsberg, V50 1959 Phanos 22-05-11 3 Hoorn
* 3.52.11 Joke Toepoel, V65 1945 >Arnhem 17-04-11 Antwerpen (BEL)
* 3.52.12 Ineke Eleveld 15-05-11 9 Leiden
* 3.52.13 Loes Broekmate, V45 10-04-11 Bonn (GER)
* 3.52.16 Marleen Herbert 1986 Spurt '88 09-10-11 77 Eindhoven
*,# 3.52.16 Martine Baarschers 06-11-11 2482 New York City (USA)
* 3.52.16 Trudie de Jong-Snijders, V50 1961 Spado 09-10-11 78 Eindhoven
(430)
* 3.52.22 Lidewij van den Berg 1982 PEC1910 10-04-11 577 Paris (FRA)
R 3.52.25 Gerda van Hattem, V40 Cifla 19-11-11 1 Leens
* 3.52.27 Eke van der Schaaf, V45 1961 De Sperwers 10-04-11 262 Rotterdam
* 3.52.29 Hedwig Wiggers, V40 1966 MPM 17-04-11 19 Enschede
R 3.52.30 Ina Oortwijn, V40 1967 Dutch Runners Gold 19-11-11 2 Leens
* 3.52.32 Irene van Wijk, V55 1952 AV'23 16-10-11 386 Amsterdam
* 3.52.38 Esther van den Berg 1976 Energie 10-04-11 263 Rotterdam
* 3.52.39 Desiree Kooloos, V45 1961 Houten 10-04-11 265 Rotterdam
* 3.52.52 Anna Hekman 1985 PAC 10-04-11 267 Rotterdam
*,# 3.52.52 Karen Geerts, V45 1965 >Groningen 06-11-11 2528 New York City (USA)
(440)
* 3.52.57 Anne-Lise Bullock, V35 1973 >Oegstgeest 16-10-11 391 Amsterdam
* 3.52.59 Amy Rettler 1980 >Den Bosch 16-10-11 393 Amsterdam
* 3.52.59 Mariette Faber, V45 1966 >Wormer 16-10-11 394 Amsterdam
* 3.53.02 Conny Hoogweg 15-05-11 8 Leiden
* 3.53.03 Tineke Wind, V45 1961 Atletiek Maastricht 10-04-11 268 Rotterdam
* 3.53.06 Cisca Kiffers, V50 1956 >Assen 10-04-11 269 Rotterdam
* 3.53.09 Beatrijs de Groot 1987 >Leiderdorp 10-04-11 270 Rotterdam
* 3.53.10 Ingrid Eelkema 1979 >Leiden 10-04-11 271 Rotterdam
*,# 3.53.11 Anne Wilbers, V50 1961 Team 10 06-11-11 2557 New York City (USA)
* 3.53.11 Irma de Leeuw, V45 1965 >Hilversum 10-04-11 430 Paris (FRA)
(450)
*,# 3.53.14 Marieke Timmerman 06-11-11 2565 New York City (USA)
* 3.53.17 Carola Linschooten, V35 1975 >Amsterdam 16-10-11 399 Amsterdam
* 3.53.21 Maartje Schouwenburg 1987 >Utrecht 16-10-11 400 Amsterdam
3.53.23 Betty van Zoelen, V40 1967 Parthenon 16-07-11 4 Diever
* 3.53.26 Charlotte van der Laag 1986 >Amsterdam 16-10-11 401 Amsterdam
* 3.53.33 Hilda Mulder, V40 1969 >Hoogeveen 16-10-11 405 Amsterdam
* 3.53.42 Sjoerdtje de Boer, V55 1952 Dutch Runners Gold 10-04-11 273 Rotterdam
* 3.53.44 Karin van Straaten, V50 1958 Veteranen Nederland 25-09-11 986 Berlin (GER)
* 3.53.49 Jildou van der Kaaij 10-04-11 486 Paris (FRA)
* 3.53.50 Danielle Westra 1977 Running 2000 16-10-11 409 Amsterdam
(460)
* 3.53.51 Maria de Nies, V50 1958 04-12-11 Lisboa (POR)
R 3.53.53 Astrid Verhage >Zuiddorp 16-04-11 7 Terneuzen
* 3.53.58 Nienke Meijer 1981 HRR 16-10-11 411 Amsterdam
* 3.54.01 Anna Korteweg 1981 >Amsterdam 10-04-11 275 Rotterdam
* 3.54.05 Paula van der Pouw-Kuiper, V40 1968 >Weesp 16-10-11 414 Amsterdam
*,# 3.54.05 Marieke Timmermans 06-11-11 2666 New York City (USA)
* 3.54.07 Danielle Kruijen, V35 1976 >Maastricht 16-10-11 415 Amsterdam
* 3.54.09 Babette van Beek, V35 1975 >Bloemendaal 16-10-11 417 Amsterdam
* 3.54.15 Esther van Duijnhoven, V40 1971 Loopservice.nl 17-04-11 Antwerpen (BEL)
R 3.54.20 Jeanette Verkoeijen >Lomm 01-10-11 9 Zoutelande
(470)
* 3.54.20 Monique Kramer, V45 1963 TAS'82 25-09-11 778 Berlin (GER)
* 3.54.28 Danielle Thuijs 1977 Dutch Runners Gold 16-10-11 421 Amsterdam
* 3.54.28 Janneke van Beijnum 1979 Hellas 16-10-11 423 Amsterdam
R 3.54.31 Marie-Paule Ketelegers, V50 >Hasselt 16-04-11 8 Terneuzen
* 3.54.41 Geke Doornhof, V35 Athlos 06-03-11 Barcelona (ESP)
*,# 3.54.41 Maria van Berkel, V40 06-11-11 2738 New York City (USA)
* 3.54.43 Dorien Klein Teeselink, V40 1969 >Markelo 16-10-11 430 Amsterdam
*,# 3.54.45 Heleen Bunker, V40 06-11-11 2742 New York City (USA)
* 3.54.46 Anita van Dorst, V40 1971 Achilles E-L 30-10-11 16 Etten-Leur
* 3.54.53 Evelien Hillen, V35 1971 AVA'70 17-04-11 Antwerpen (BEL)
(480)
* 3.54.55 J. Lagerwij, V45 1965 >'s-Gravenzande 10-04-11 283 Rotterdam
*,# 3.54.56 Tessa van Kesteren 06-11-11 2761 New York City (USA)
* 3.54.56 Kristine Kofman 1985 Dutch Runners Gold 25-04-11 27 Utrecht
* 3.54.57 Monique Maasland, V40 1969 Typhoon 10-04-11 284 Rotterdam
* 3.55.03 Dianne Boevenbrink, V40 1970 AV'34 Apeldoorn 20-03-11 347 Roma (ITA)
* 3.55.05 Ingrid Peperkamp, V45 1963 06-02-11 22 Apeldoorn
* 3.55.05 Frouwkje Herder, V50 1958 Invictus 16-10-11 437 Amsterdam
*,# 3.55.07 Vera Kuipers 06-11-11 2786 New York City (USA)
* 3.55.10 Edith Margadant, V55 1955 Delta Sport 10-04-11 286 Rotterdam
3.55.14 Marion van de Veerdonk, V50 1958 Veteranen Nederland 04-09-11 2 Beneden-Leeuwen
(490)
*,# 3.55.23 Saskia Hendriks 06-11-11 2810 New York City (USA)
* 3.55.24 Monique Verbeem, V40 1967 Phanos 16-10-11 446 Amsterdam
* 3.55.26 Marjo Eshuis, V45 1963 OSS VOLO 25-09-11 859 Berlin (GER)
* 3.55.28 Annemarie Bakker, V35 1972 Waterland 16-10-11 447 Amsterdam
* 3.55.38 Mariette van de Langerijt, V40 1968 Hylas 25-09-11 848 Berlin (GER)
* 3.55.41 Anique Houben 1983 >Weert 09-10-11 86 Eindhoven
*,# 3.55.48 Roos Garben 06-11-11 2847 New York City (USA)
* 3.55.50 Loes Hartman 1978 >Haarlem 16-10-11 455 Amsterdam
* 3.55.52 Nicole Krekel 1983 >Amsterdam 16-10-11 456 Amsterdam
* 3.55.53 Tamara Kleijwegt, V35 1974 >Maasland 10-04-11 289 Rotterdam
(500)
* 3.56.00 Bernice Fieten, V35 1976 >Zaandam 16-10-11 457 Amsterdam
* 3.56.02 Najat Belhaj 1976 >Den Haag 10-04-11 290 Rotterdam
* 3.56.05 Martje van Boxtel, V35 1974 >Veghel 09-10-11 88 Eindhoven
*,# 3.56.08 Carmen Hagenaars, V35 1971 >Den Haag 06-11-11 2895 New York City (USA)
3.56.13 Joyce Dijkhuizen, V45 1964 RRZ 26-03-11 6 Diever
R 3.56.13 Marry Teeuwen, V50 1959 Avantri 30-10-11 3 Lekkerkerk
* 3.56.14 Evelyn Vullings, V40 1970 Wijchen 13-11-11 157 Athene (GRE)
* 3.56.23 Carina Aukes, V45 1964 Houten 17-04-11 Antwerpen (BEL)
3.56.23 Nicole Warnier, V35 1973 >Eijsden 08-05-11 24 Visé (BEL)
* 3.56.27 Paula Beukers, V40 1968 >Zoetermeer 30-10-11 20 Etten-Leur
(510)
* 3.56.27 Samantha Collings, V35 1974 >Amstelveen 16-10-11 462 Amsterdam
* 3.56.34 Alet Fransen, V50 1959 De Sperwers 06-03-11 Barcelona (ESP)
*,# 3.56.34 Myrthe Perquin 06-11-11 2957 New York City (USA)
* 3.56.37 Marjan van Garderen, V35 1971 >Driebergen-Rijsenburg 25-04-11 29 Utrecht
* 3.56.37 Janny van de Berkt, V50 1960 >Leusden 25-04-11 30 Utrecht
* 3.56.42 Emily Cross 1979 >Nijmegen 25-04-11 1585 London (GBR)
* 3.56.44 Nellie van der Made, V55 1955 AAC'61 06-02-11 25 Apeldoorn
* 3.56.45 Francisca Kapinga, V40 1969 Hanzesport 31-10-11 Dublin (IRL)
*,# 3.56.45 Magda Geheniau, V45 1965 No Limits 06-11-11 2979 New York City (USA)
* 3.56.47 Marieke Kruitwagen 1978 >Amsterdam 16-10-11 467 Amsterdam
(520)
* 3.56.48 Marjo van den Essen, V45 1964 >Venlo 30-10-11 21 Etten-Leur
*,# 3.56.49 Johanna de Wit, V40 06-11-11 2987 New York City (USA)
*,# 3.56.49 Karin Elshof, V40 06-11-11 2990 New York City (USA)
* 3.56.50 Din van Helden 1980 Castricum 16-10-11 468 Amsterdam
* 3.56.51 Nicolette Zeestraten, V50 1958 >Sassenheim 10-04-11 296 Rotterdam
* 3.56.52 Sija Speelman, V55 1951 >Amsterdam 16-10-11 470 Amsterdam
* 3.56.53 Corrie Lansing, V45 1961 LRRC 09-10-11 91 Eindhoven
R 3.56.54 Els Duivenvoorde, V50 >Lisse 16-04-11 10 Terneuzen
* 3.56.56 Stefanie Henriet 1976 >Nijmegen 10-04-11 297 Rotterdam
* 3.56.59 Nikki Kolfschoten 1982 >Den Haag 10-04-11 298 Rotterdam
(530)
* 3.56.59 Tinie Bambacht, V40 1968 >Hellouw 10-04-11 299 Rotterdam
*,# 3.57.03 Birgit Pellenkoft 06-11-11 3020 New York City (USA)
* 3.57.05 Manoes Groot, V40 1971 >Hoofddorp 16-10-11 474 Amsterdam
* 3.57.07 Jolanda Pater, V40 1969 AV NOP 09-10-11 92 Eindhoven
* 3.57.08 Mary Langerak, V55 1951 GAC Hilversum 20-08-11 56 Reykjavík (ISL)
* 3.57.10 Linda Thoen, V45 1966 >Etten-Leur 30-10-11 22 Etten-Leur
* 3.57.13 Herma Vink, V40 1968 AAV'36 20-03-11 386 Roma (ITA)
* 3.57.15 Monique Hoeven, V45 1965 Spirit Oud Beijerland 10-04-11 300 Rotterdam
3.57.20 Jolanda Jansen 1978 SV Friesland 06-11-11 36 Terschelling-West
R 3.57.21 Nicole Spruit, V40 >Veldhoven 16-04-11 12 Terneuzen
(540)
*,# 3.57.30 Esther Kwaks, V40 06-11-11 3085 New York City (USA)
* 3.57.35 Thea van der Meulen, V35 1974 SV Friesland 10-04-11 301 Rotterdam
* 3.57.35 Will Elsman, V50 1959 Loopservice.nl 29-05-11 44 Duisburg (GER)
* 3.57.35 Sylvia Friebel-van Belijswijk, V40 1969 >Delfgauw 10-04-11 302 Rotterdam
* 3.57.37 Martine Nolan, V35 1974 >Breda 10-04-11 304 Rotterdam
* 3.57.40 Marian van Weenen, V50 1960 >Bergschenhoek 10-04-11 306 Rotterdam
3.57.44 Viola Gijsbers van Wijk, V35 >Hilversum 16-10-11 57 Palma de Mallorca (ESP)
* 3.57.46 Judith van der Wielen 25-09-11 860 Berlin (GER)
* 3.57.48 Anke de Jong, V50 1959 Groningen Atletiek 16-10-11 483 Amsterdam
*,# 3.57.51 Stella Petric, V35 06-11-11 3147 New York City (USA)
(550)
3.57.54 Carla Rooijers, V55 1953 >Haarlem 06-11-11 38 Terschelling-West
3.57.56 Marike Robbers 1983 Veluwe 16-10-11 58 Palma de Mallorca (ESP)
* 3.57.59 Petra van den Berg, V45 23-10-11 262 Venezia (ITA)
* 3.58.00 Cokky Jooren, V45 1964 Prins Hendrik 09-10-11 94 Eindhoven
* 3.58.07 Lizette Diem 1981 >Leerdam 16-10-11 488 Amsterdam
* 3.58.08 Jacquelien van Bloois, V45 1964 AV NOP 10-04-11 309 Rotterdam
* 3.58.10 Conny Lie-a-Lien-Bosch, V45 1965 >Rotterdam 09-10-11 95 Eindhoven
* 3.58.11 Roos Hordijk 1986 >Leiden 10-04-11 310 Rotterdam
*,# 3.58.11 Eline Gunning 06-11-11 3189 New York City (USA)
* 3.58.12 Esther Mohunlol-van Nijf, V35 1971 RR Etten-Leur 10-04-11 311 Rotterdam
(560)
* 3.58.13 Jose Kloosterman, V55 1951 Houten 10-04-11 312 Rotterdam
3.58.17 Petra Polspoel, V35 1971 Spado 05-06-11 8 Hoogerheide
3.58.19 Nynke Hoogland, V45 1962 >Groningen 06-11-11 40 Terschelling-West
* 3.58.25 Rose-Minke Schure 1983 Triathlon 17-04-11 21 Enschede
R 3.58.38 Mariëlle Sprangers, V45 1962 Loopgroep PK 01-10-11 11 Zoutelande
* 3.58.40 Kazue Miyazaki 1978 >Rotterdam 10-04-11 313 Rotterdam
* 3.58.42 Laura Metz 1982 >Utrecht 25-04-11 31 Utrecht
* 3.58.43 Karina Martinez Sanchez 1979 >Amsterdam 16-10-11 503 Amsterdam
* 3.58.45 Ellen van der Meulen, V45 1964 13-11-11 170 Athene (GRE)
* 3.58.45 Tessa Mentink 1989 >Tilburg 09-10-11 97 Eindhoven
(570)
* 3.58.46 Ans Thole, V50 1958 SAV 25-09-11 992 Berlin (GER)
* 3.58.48 Anne de Rijk 1981 >Den Haag 10-04-11 314 Rotterdam
* 3.58.50 Petra Schoon-van der Tak, V45 1965 >Driebergen-Rijsenburg 10-04-11 315 Rotterdam
* 3.58.53 Kim Roelofs 1978 13-11-11 172 Athene (GRE)
* 3.58.53 Hermina Meurs, V45 1962 13-11-11 171 Athene (GRE)
* 3.58.58 Ivonne van der Velden, V45 1963 OSS VOLO 16-10-11 509 Amsterdam
* 3.58.58 Bertha Brijan 15-05-11 11 Leiden
* 3.58.59 Kirsten Verkooijen 1978 Pallas'67 10-04-11 318 Rotterdam
* 3.59.04 Claudine Jansen, V40 1971 >Amsterdam 16-10-11 511 Amsterdam
*,# 3.59.06 Linda Minderhout, V35 1972 TRR 06-11-11 3298 New York City (USA)
(580)
* 3.59.10 Isabella Pizzoli, V45 25-09-11 1072 Berlin (GER)
* 3.59.13 Annemei van Seggelen Desar, V50 1956 >Budel 10-04-11 321 Rotterdam
* 3.59.14 Anna Cruijsen 1988 >Den Haag 16-10-11 514 Amsterdam
* 3.59.14 Ineke Kosse, V50 1959 >Amsterdam 25-04-11 32 Utrecht
* 3.59.14 Tanja Bastiaansen, V40 1970 10-04-11 322 Rotterdam
* 3.59.14 Cornelie Peschar, V45 1962 GAC Hilversum 25-09-11 1056 Berlin (GER)
* 3.59.15 Sylvia Groenewoud, V35 1974 >Oud-Beijerland 10-04-11 323 Rotterdam
* 3.59.16 Natalie Sturkenboom 1982 >Utrecht 16-10-11 515 Amsterdam
* 3.59.18 Evelyne de Bruin-Montesinos, V40 25-04-11 1764 London (GBR)
*,# 3.59.22 Nancy Croes, V35 06-11-11 3342 New York City (USA)
(590)
* 3.59.22 Anne Kirschenmann, V40 1970 >Amsterdam 25-04-11 33 Utrecht
* 3.59.26 Priscilla Moorman, V35 1975 ATOS 16-10-11 517 Amsterdam
* 3.59.27 Marie-Louise van Bakel, V40 1967 >Heesch 25-09-11 1058 Berlin (GER)
* 3.59.31 Bo Irish'Stephenson, V35 1971 10-04-11 325 Rotterdam
*,# 3.59.33 Natalie Philipsen, V35 06-11-11 3367 New York City (USA)
* 3.59.33 Emilita Zizi Fernandes 1981 >Rotterdam 10-04-11 326 Rotterdam
* 3.59.35 Anouk Woudman, V40 1971 >Haarlem 10-04-11 328 Rotterdam
* 3.59.35 Talita Smits 1977 >Nijmegen 10-04-11 327 Rotterdam
* 3.59.36 Paula Groot, V40 >Hellevoetsluis 02-10-11 Brussel (BEL)
* 3.59.41 Ilona Stevens, V45 1964 Cifla 10-04-11 4 Nijmegen
(600)
* 3.59.43 Loes van Zuilen 1979 PAC 08-05-11 203 Praha (CZE)
* 3.59.43 Patricia Huisman-Hersbach, V45 1966 Olympus'70 25-09-11 1065 Berlin (GER)
* 3.59.45 Anne Marie Lueb, V40 1968 >Haarlem 16-10-11 522 Amsterdam
* 3.59.45 Gudy van Klaveren, V45 1963 Energie 18-12-11 13 Spijkenisse
* 3.59.47 Mirjam Verhagen-Mannaerts, V45 1962 Generaal Michaelis 09-10-11 103 Eindhoven
* 3.59.47 Mariel Kollau, V40 1970 Lycurgus 09-10-11 102 Eindhoven
*,# 3.59.48 Lynn Groskamp 06-11-11 3400 New York City (USA)
* 3.59.48 Brigitte de Laat-Young, V35 1974 Prins Hendrik 09-10-11 104 Eindhoven
* 3.59.52 Frederika Welle Donker, V50 1959 Fortuna 10-04-11 333 Rotterdam
* 3.59.54 Annie van den Wilmer, V55 1954 Dutch Runners Gold 10-04-11 Milano (ITA)
(610)
* 3.59.57 Yvonne Rosenkamp, V40 1967 Salland 17-04-11 23 Enschede
* 3.59.58 Marga de Bree, V45 1966 Spado 09-10-11 105 Eindhoven
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
* 4.18.01 Mieke Hekkers, V45 1964 Daventria 20-08-11 12 Assen
R 4.21.39 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 27-02-11 1 Glimmen
* 4.29.29 Anita Spieker, V45 1962 Daventria 10-09-11 2 Winschoten
* 4.30.44 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep AS 20-08-11 14 Assen
* 4.30.44 Henriëtte Klomp, V45 1965 AVA'70 20-08-11 13 Assen
* 4.31.23 Gerry Visser, V45 1963 LAAC 10-09-11 3 Winschoten
* 4.31.36 Lydia Doornbos-Kremer 1978 Loopgroep Bedum 10-09-11 4 Winschoten
R 4.39.02 Els Annegarn, V50 1956 Loopgroep PK 21-05-11 1 Bunschoten
* 4.44.09 Hanneke Verheul, V55 1955 AAC'61 20-08-11 16 Assen
R 4.52.46 Karin van Eck, V50 1960 Daventria 27-02-11 2 Glimmen
(10)
R 4.52.46 Arjanne van Heijningen, V40 1967 Veendam 27-02-11 3 Glimmen
* 4.56.29 Ina Oortwijn, V40 1967 Dutch Runners Gold 10-09-11 7 Winschoten
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
R 9.31.29 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep AS 13-11-11 1 Deventer
* 9.37.03 Jolanda Linschooten, V45 1966 >Akersloot 10-09-11 43 Winschoten
* 9.52.25 Mieke Hekkers, V45 1964 Daventria 10-09-11 49 Winschoten
* 10.09.05 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep AS 10-09-11 51 Winschoten
10.11.01 Els Annegarn, V50 1956 Loopgroep PK 26-02-11 3 Athene (GRE)
* 11.59.57 Nellie van der Made, V55 1955 AAC'61 10-09-11 57 Winschoten
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
3.01.46 PEC first Ladies PEC1910 03-04-11 1 Zwolle
3.04.41 BB-lopers DamesTeam 03-04-11 2 Zwolle
3.09.16 HAC'63 vrouwen 1 HAC'63 03-04-11 3 Zwolle
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
* 18.09.36 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep AS 14-05-11 1 Steenbergen
* 18.25.56 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 14-05-11 2 Steenbergen
18.35.17 Ria Buiten, V55 1954 Veteranen Nederland 10-09-11 2 Mors (DEN)
22.45.51 Els Annegarn, V50 1956 Loopgroep PK 20-08-11 5 Berlin (GER)
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
67971 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 30-12-11 1 Epe
65842 Henriëtte Klomp, V45 1965 AVA'70 30-12-11 2 Epe
* 65543 Mariëtte Spoelder, V35 1971 Triathlon 13-03-11 3 Stein
* 63923 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep AS 14-05-11 2 Steenbergen
* 61449 Els Annegarn, V50 1956 Loopgroep PK 13-03-11 7 Stein
* 60772 Hannah Wielenga, V40 1970 Loopgroep PK 14-05-11 3 Steenbergen
R 60435 Esther Devilee, V40 1970 Loopgroep Oegstgeest 01-10-11 1 Amstelveen
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
218759 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep AS 11-11-11 1 Aulnat (FRA)
* 206258 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 14-05-11 1 Steenbergen
* 201828 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep AS 14-05-11 2 Steenbergen
186224 Ria Buiten, V55 1954 Veteranen Nederland 17-12-11 3 Barcelona (ESP)