Wegranglijsten 2014 vrouwen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december (update van 27 augustus 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 30.46 Betsy Saina (KEN) 1988 07-09-14 1 Tilburg
* 31.05 Emily Chebet (KEN) 1986 07-09-14 2 Tilburg
* 31.34 Margaret Wangari Muriuki (KEN) 1986 07-09-14 3 Tilburg
* 32.03 Caroline Kilel (KEN) 1981 28-06-14 1 Appingedam
* 32.04 Edith Chelimo (KEN) 06-04-14 1 Brunssum
* 32.08 Leonidah Mosop (KEN) 1991 28-06-14 2 Appingedam
* 32.19 Joyce Chepkirui (KEN) 1988 07-09-14 4 Tilburg
* 32.21 Viola Jepchumba (KEN) 1990 06-04-14 2 Brunssum
* 32.25 Beatrice Mutai (KEN) 06-04-14 1 Hilversum
* 32.25 Maryanne Wanjiru (KEN) 1986 06-04-14 3 Brunssum
(10)
* 32.26 Lucy Macharia (KEN) 1991 28-09-14 1 Utrecht
* 32.35 Beatrice Chepkoech (KEN) 1986 31-08-14 1 Hem
* 32.36 Julia Mumbi (KEN) 28-06-14 3 Appingedam
* 32.49 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 09-02-14 1 Schoorl
* 32.52 Lucy Macharia (KEN) 1991 21-04-14 1 Stadskanaal
* 32.54 Viola Jelagat (KEN) 1983 06-04-14 4 Brunssum
* 32.57 Jane Moraa (KEN) 1991 28-09-14 2 Utrecht
* 33.02 Mihret Derbe (ETH) 06-04-14 2 Hilversum
* 33.05 Adrienne Herzog 1985 Running2000 09-02-14 2 Schoorl
* 33.05 Elizeba Cherono (KEN) 1988 18-05-14 1 Leiden
(20)
* 33.10 Rose Chelimo (KEN) 1989 28-09-14 3 Utrecht
* 33.14 Elena Nagovitsyna (RUS) 1982 07-09-14 5 Tilburg
* 33.22 Beatrice Chepkoech (KEN) 1986 21-04-14 2 Stadskanaal
* 33.26 Jane Moraa (KEN) 1991 06-04-14 3 Hilversum
33.26 Beatrice Chepkoech (KEN) 1986 05-10-14 1 Zuidwolde
* 33.26 Beatrice Chepkoech (KEN) 1986 28-09-14 4 Utrecht
* 33.29 Alice Serser (KEN) 1982 28-09-14 5 Utrecht
* 33.30 Rose Kosgei (KEN) 1981 25-05-14 1 Den Haag
* 33.33 Martha Akeno (KEN) 1993 25-05-14 2 Den Haag
* 33.37 Damaris Areba (KEN) 21-04-14 3 Stadskanaal
(30)
* 33.37 Rose Kosgei (KEN) 1981 31-08-14 2 Hem
* 33.37 Beatrice Chepkoech (KEN) 1986 06-04-14 5 Brunssum
* 33.39 Adero Nyakisi (UGA) 1986 07-09-14 6 Tilburg
* 33.40 Agnes Chebet (KEN) 1992 06-04-14 4 Hilversum
* 33.42 Charlotta Fougberg (SWE) 1985 09-02-14 3 Schoorl
* 33.42 Diana Lebo Phalula (RSA) 1983 28-09-14 6 Utrecht
* 33.43 Fatiha Benchetki (MAR) 1982 06-04-14 6 Brunssum
* 33.50 Beatrice Cherono (KEN) 1990 14-06-14 1 Rijsbergen
* 33.51 Irene van Lieshout 1993 De Keien 09-02-14 4 Schoorl
* 33.55 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 09-02-14 5 Schoorl
(40)
*,R 33.56 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 05-07-14 1 Wierden
33.58 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 31-12-14 1 Hilvarenbeek
* 33.59 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 28-09-14 7 Utrecht
* 34.00 Elle Vernon (GBR) 1983 07-09-14 7 Tilburg
* 34.00 Emily Wicks (GBR) 1985 07-09-14 8 Tilburg
* 34.01 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 07-09-14 9 Tilburg
* 34.02 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 25-05-14 3 Den Haag
* 34.02 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 09-02-14 6 Schoorl
* 34.04 Lucy Macharia (KEN) 1991 28-06-14 4 Appingedam
* 34.11 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 06-04-14 7 Brunssum
(50)
34.11 Maureen Koster 1992 Phanos 26-10-14 1 Huizen
* 34.25 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 28-09-14 8 Utrecht
* 34.26 Jamie van Lieshout 1991 Attila 09-02-14 7 Schoorl
* 34.27 Maureen Koster 1992 Phanos 07-09-14 10 Tilburg
* 34.27 Salima Charki (MAR) 1985 18-05-14 2 Leiden
* 34.29 Pamela Cherotich (KEN) 14-06-14 2 Rijsbergen
* 34.32 Alicent Rutto (KEN) 1987 31-08-14 3 Hem
* 34.34 Susanne Hahn (GER), V35 1978 09-02-14 8 Schoorl
* 34.36 Patty den Ouden 1991 Daventria 28-09-14 9 Utrecht
* 34.37 Minna Lamminen (FIN) 1982 28-09-14 10 Utrecht
(60)
*,R 34.39 Diana Lebo Phalula (RSA) 1983 05-07-14 2 Wierden
* 34.40 Johanna Lehtinen (FIN) 09-02-14 9 Schoorl
* 34.41 Miranda Boonstra, V40 1972 Nijmegen Atletiek 06-04-14 8 Brunssum
* 34.45 Sabine van de Reijt 1981 Sprint 06-04-14 5 Hilversum
* 34.48 Miranda Boonstra, V40 1972 Nijmegen Atletiek 14-06-14 3 Rijsbergen
34.51 Martha Akeno (KEN) 1993 07-06-14 1 Aalten
* 34.51 Emily Cheruiyot Jemuta (KEN) 1979 14-06-14 4 Rijsbergen
* 34.52 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 09-02-14 10 Schoorl
34.52 Beatrice Cherono (KEN) 1990 27-06-14 1 Eindhoven
34.54 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 05-10-14 2 Zuidwolde
(70)
* 34.54 Sabine van de Reijt 1981 Sprint 09-02-14 11 Schoorl
* 35.02 Daisy Langat (KEN) 06-04-14 9 Brunssum
* 35.10 Alicent Rutto (KEN) 1987 26-08-14 1 Zwolle
* 35.10 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 21-04-14 4 Stadskanaal
* 35.10 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 07-09-14 11 Tilburg
35.10 Stefanie Bouma 1982 Impala 29-05-14 1 Groningen
*,R 35.11 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 02-03-14 1 Bemmel
35.18 Marcella Herzog 1993 Running2000 08-06-14 1 Groningen
* 35.18 Flomena Chepchirchir (KEN) 1981 28-06-14 5 Appingedam
35.18 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 28-09-14 1 Texel
(80)
35.19 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 31-12-14 1 Gorredijk
* 35.20 Irene van Lieshout 1993 De Keien 07-09-14 12 Tilburg
* 35.22 Marije te Raa 1984 AAC 06-04-14 6 Hilversum
* 35.22 Simone Glad Christense (DEN) 1990 28-09-14 11 Utrecht
* 35.26 Lesley Smit 1989 LAAC 07-09-14 13 Tilburg
* 35.27 Elizeba Cherono (KEN) 1988 12-07-14 1 Voorthuizen
*,R 35.27 Jamie van Lieshout 1991 Attila 05-07-14 3 Wierden
35.27 Stefanie Bouma 1982 Impala 08-06-14 2 Groningen
* 35.30 Manon Kruiver 1988 NOVA 09-02-14 12 Schoorl
* 35.30 Ilse Pol 1982 Running2000 28-06-14 6 Appingedam
(90)
* 35.30 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 14-06-14 5 Rijsbergen
* 35.31 Patty den Ouden 1991 Daventria 09-02-14 13 Schoorl
35.32 Ilse Pol 1982 Running2000 26-04-14 1 Elburg
* 35.35 Stefanie Bouma 1982 Impala 09-05-14 1 Hardenberg
* 35.38 Evelien Ruijters 1985 Unitas 09-02-14 14 Schoorl
* 35.38 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 28-06-14 7 Appingedam
35.38 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 05-10-14 1 Drachten
* 35.40 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 12-07-14 2 Voorthuizen
? 35.42 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 01-03-14 1 Drachten
* 35.42 Helen Hofstede 1980 Atverni 09-02-14 15 Schoorl
(100)
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
* 46.59 Priscah Jeptoo (KEN) 1984 16-11-14 1 Nijmegen
* 47.32 Emily Chebet (KEN) 1986 16-11-14 2 Nijmegen
* 48.43 Gladys Chesire (KEN) 1993 16-11-14 3 Nijmegen
* 49.20 Emebeth Antene (ETH) 1992 16-11-14 4 Nijmegen
* 50.28 Askali Merachi (ETH) 16-11-14 5 Nijmegen
* 50.32 Lucy Macharia (KEN) 1991 29-05-14 1 Vleuten/De Meern
* 50.37 Rose Kosgei (KEN) 1981 29-05-14 2 Vleuten/De Meern
* 50.44 Yomogi Akasaka (JPN) 16-11-14 6 Nijmegen
* 50.44 Askali Merachi (ETH) 07-12-14 1 's Heerenberg
* 50.47 Kanako Kitamoto (JPN) 16-11-14 7 Nijmegen
(10)
* 51.10 Jamie van Lieshout 1991 Attila 16-11-14 8 Nijmegen
* 51.14 Hilda Kibet 1981 Castricum 16-11-14 9 Nijmegen
* 51.20 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 16-11-14 10 Nijmegen
* 51.45 Miranda Boonstra, V40 1972 Nijmegen Atletiek 16-11-14 11 Nijmegen
* 51.59 Irene van Lieshout 1993 De Keien 07-12-14 2 's Heerenberg
* 52.00 Helen Clitheroe (GBR), V40 1974 16-11-14 12 Nijmegen
* 52.00 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 07-12-14 3 's Heerenberg
* 52.04 Miranda Boonstra, V40 1972 Nijmegen Atletiek 07-12-14 4 's Heerenberg
* 52.14 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 16-11-14 13 Nijmegen
* 52.22 Mio Muraoka (JPN), MA 1995 16-11-14 14 Nijmegen
(20)
* 52.43 Marije te Raa 1984 AAC 16-11-14 15 Nijmegen
* 52.48 Paula Radcliffe (GBR), V40 1973 07-12-14 5 's Heerenberg
* 53.20 Beatrice Cherono (KEN) 1990 25-05-14 1 Den Bosch
* 53.27 Martha Akeno (KEN) 1993 29-05-14 3 Vleuten/De Meern
* 53.27 Leah Rottich (KEN) 1989 25-05-14 2 Den Bosch
* 53.34 Patty den Ouden 1991 Daventria 16-11-14 16 Nijmegen
* 53.57 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 16-11-14 17 Nijmegen
* 54.09 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 16-11-14 18 Nijmegen
* 54.29 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 29-05-14 4 Vleuten/De Meern
* 54.31 Miriam van Reijen 1983 Phanos 29-05-14 5 Vleuten/De Meern
(30)
* 54.39 Natsumi Saito (JPN) 1994 16-11-14 19 Nijmegen
* 54.39 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 25-05-14 3 Den Bosch
* 54.41 Karen van Proeyen (BEL) 1984 29-05-14 6 Vleuten/De Meern
* 54.56 Tasha Doel (GBR) 1989 16-11-14 20 Nijmegen
* 55.04 Anna-Lina Dahlbeck (GER) 1981 16-11-14 21 Nijmegen
* 55.19 Evelien Ruijters 1985 Unitas 16-11-14 22 Nijmegen
* 55.47 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 16-11-14 23 Nijmegen
* 55.52 Evelien Ruijters 1985 Unitas 07-12-14 6 's Heerenberg
* 55.55 Marije Peters 1993 Seven Hills RT 16-11-14 24 Nijmegen
* 55.57 Ydwine van der Veen 1993 Heerenveen 16-11-14 25 Nijmegen
(40)
56.45 Yasmin Hillebrink 1989 >Groningen 29-05-14 1 Groningen
* 56.53 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 16-11-14 26 Nijmegen
* 56.56 Mirjam Koersen, V40 1974 GAC Hilversum 16-11-14 27 Nijmegen
* 57.22 Hellen de Vries, V35 1979 BB Lopers 16-11-14 28 Nijmegen
* 57.28 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 28-06-14 1 Heerde
* 57.31 Mireille Baart 1981 Pallas'67 16-11-14 29 Nijmegen
* 57.36 Eveline Martens 1987 Atletiek Maastricht 16-11-14 30 Nijmegen
*,R 57.39 Pauline Claessen 1980 Cifla 16-03-14 1 Venlo
57.41 Mariska Scholtes 1982 TRR 19-04-14 1 Oisterwijk
* 57.42 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 28-09-14 1 Velp
(50)
* 57.45 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 07-12-14 7 's Heerenberg
57.55 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 09-11-14 1 Enschede
58.20 Miriam van Reijen 1983 Phanos 01-03-14 1 Tilburg
* 58.26 Kim Fairley 1985 Cifla 16-11-14 31 Nijmegen
* 58.29 Renske Smetsers-Weeda, V35 1978 Nijmegen Atletiek 16-11-14 32 Nijmegen
58.36 Rosalie Teeuwen 1980 ATOS 06-04-14 1 Amsterdam
* 58.37 Jelly van der Kloet 1981 Impala 16-11-14 33 Nijmegen
* 58.40 Femke van der Pal, MA 1995 Zaanland 16-11-14 34 Nijmegen
58.43 Paddy Herijgers-van Heijst, V35 1976 Loopgroep PK 18-05-14 1 Terheijden
58.45 Lotte de Hosson 1985 Groningen Atletiek 29-05-14 2 Groningen
(60)
58.48 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 01-03-14 2 Tilburg
58.49 Marlies Jongerius, V35 1979 Olympus'70 09-11-14 1 Zoetermeer
58.51 Paddy Herijgers-van Heijst, V35 1976 Loopgroep PK 01-03-14 3 Tilburg
* 58.53 Inge van der Meulen, V40 1973 Eindhoven Atletiek 16-11-14 35 Nijmegen
* 58.53 Lia Wijnberger, V45 1969 Ciko'66 28-09-14 2 Velp
* 58.55 Saffira Kiewiet 1987 Groningen Atletiek 07-12-14 8 's Heerenberg
* 58.57 Tess Boekema 1993 BB Lopers 16-11-14 36 Nijmegen
* 58.58 Esther Platteeuw 1992 Scheldesport 16-11-14 37 Nijmegen
* 58.59 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 16-11-14 38 Nijmegen
R 59.05 Els van Hooydonck (BEL), V45 1967 29-05-14 1 Standdaarbuiten
(70)
R 59.09 Britt Vanthillo (BEL) 1991 29-05-14 2 Standdaarbuiten
* 59.09 Sandra de Jonge-ter Horst, V40 1973 Ciko'66 16-11-14 39 Nijmegen
* 59.22 Hilde Gilissen 1988 Parcival 16-11-14 40 Nijmegen
* 59.24 Mireille Baart 1981 Pallas'67 07-12-14 9 's Heerenberg
R 59.29 Nina Bakker, V50 1962 Loopgroep PK 28-09-14 1 Almere
* 59.31 Petra Hasper-ten Kate, V50 1963 De Sprinter 16-11-14 41 Nijmegen
59.32 Vicky Lieckens (BEL) 1980 18-05-14 2 Terheijden
* 59.33 Jara Geißler (GER) 16-11-14 42 Nijmegen
* 59.34 Lia Wijnberger, V45 1969 Ciko'66 16-11-14 43 Nijmegen
59.35 Iris Meerts, V40 1972 Rotterdam Atletiek 07-12-14 1 Rotterdam
(80)
* 59.35 Karen Wijlaars, V35 1977 Prins Hendrik 16-11-14 44 Nijmegen
* 59.37 Lia Wijnberger, V45 1969 Ciko'66 07-12-14 10 's Heerenberg
* 59.49 Lotte van Dinther 1984 Cifla 16-11-14 45 Nijmegen
59.49 Dadinha Evora Almeida, V40 1971 PAC 07-12-14 2 Rotterdam
* 59.50 Amy van den Broek 1982 Sprint 16-11-14 46 Nijmegen
* 59.52 Brechtje Kraan 1989 Cifla 16-11-14 47 Nijmegen
59.52 Hilde de Boer, V40 1970 Attila 19-04-14 2 Oisterwijk
* 59.55 Marjon van der Wansem 1991 LADB 16-11-14 48 Nijmegen
59.55 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 05-01-14 1 Glanerbrug
* 59.55 Ingrid Zwets-Pelkmans, V35 1975 Sprint 16-11-14 49 Nijmegen
(90)
* 59.58 Esther Pullens-Albers 1982 Oss'78 16-11-14 50 Nijmegen
59.59 An Claes (BEL) 1982 18-05-14 3 Terheijden
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 53.09 Linet Masai (KEN) 1988 21-09-14 1 Zaandam
* 53.57 Tiki Gelana (ETH) 1987 21-09-14 2 Zaandam
* 54.25 Hilda Kibet 1981 Castricum 21-09-14 3 Zaandam
* 56.14 Almensch Belete (BEL) 1989 21-09-14 4 Zaandam
* 56.32 Adero Nyakisi (UGA) 1986 21-09-14 5 Zaandam
* 56.33 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 21-09-14 6 Zaandam
* 57.14 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 21-09-14 7 Zaandam
* 57.25 Jamie van Lieshout 1991 Attila 21-09-14 8 Zaandam
* 57.44 Daisy Langat (KEN) 13-04-14 1 Hoogeveen
* 58.02 Miranda Boonstra, V40 1972 Nijmegen Atletiek 21-09-14 9 Zaandam
(10)
* 58.07 Patty den Ouden 1991 Daventria 21-09-14 10 Zaandam
* 58.24 Patty den Ouden 1991 Daventria 25-10-14 1 Holten
* 58.35 Marije te Raa 1984 AAC 21-09-14 11 Zaandam
59.00 Kemeli Daisy Jeptoo (KEN) 1994 27-04-14 1 Roermond
59.25 Lesley Smit 1989 LAAC 23-03-14 1 Haaksbergen
* 59.32 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 13-04-14 2 Hoogeveen
* 59.47 Ella Teunisse Zaanland 21-09-14 12 Zaandam
59.48 Ria Thienpont (BEL), V35 1975 27-04-14 2 Roermond
* 59.49 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 21-09-14 13 Zaandam
59.52 Jamie van Lieshout 1991 Attila 30-08-14 1 Veldhoven
(20)
* 60.05 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 21-09-14 14 Zaandam
60.06 Christine Venhuizen 1981 Seven Hills RT 27-04-14 3 Roermond
* 60.14 Jill Holterman 1991 Haarlemmermeer 21-09-14 15 Zaandam
* 60.15 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 21-09-14 16 Zaandam
60.40 Amina Mhih (MAR) 1983 Sparta 26-01-14 1 Uithoorn
* 60.51 Christine Venhuizen 1981 Seven Hills RT 21-09-14 17 Zaandam
R 61.14 Eeva Sajanti (FIN) 1987 28-05-14 1 Dalfsen
61.14 Vanessa Gosselink, V40 1971 Flevo Delta 23-03-14 2 Haaksbergen
61.19 Nadezhda Wijenberg, V50 1964 Unitas 21-04-14 1 Oirsbeek
61.27 Marlies Jongerius, V35 1979 Olympus'70 27-09-14 1 's Gravenzande
(30)
61.28 Els van Hooydonck (BEL), V45 1967 26-04-14 1 Oud-Gastel
61.30 Sandra van Doorn 1984 HRR 26-01-14 2 Uithoorn
61.33 Renée Vranken 1991 Caesar 27-04-14 4 Roermond
*,R 61.42 Esmé Möricke 1979 Cifla 04-01-14 1 Woudenberg
61.45 Eveline Martens 1987 Atletiek Maastricht 15-06-14 1 Maastricht
*,# 61.47 Floor van Zaane >Rotterdam 21-09-14 Zaandam
* 61.51 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 25-10-14 2 Holten
R 61.53 Sandra van Doorn 1984 HRR 25-05-14 1 Amsterdam
61.57 Annelies Deketelaere (BEL) 1986 27-04-14 5 Roermond
61.58 Suzan Nieman 1985 HERA 25-05-14 1 Schagen
(40)
* 62.02 Nadezhda Wijenberg, V50 1964 Unitas 13-04-14 3 Hoogeveen
* 62.07 Hellen de Vries, V35 1979 BB Lopers 25-10-14 3 Holten
*,R 62.35 Nicole Philippens, V40 1972 Triathlon 04-01-14 2 Woudenberg
62.36 Hellen de Vries 1979 BB Lopers 13-05-14 1 Epe
* 62.42 Manon Kruiver 1988 NOVA 21-09-14 18 Zaandam
62.51 Agnes Schipper, V45 1968 Hellas 23-03-14 1 Zeist
R 62.51 Jacqueline Rustidge, V45 1968 Isala'96 28-05-14 2 Dalfsen
63.02 Stijntje Reulen, V45 1967 Loopgroep Aart Stigter 27-04-14 6 Roermond
*,# 63.06 Natasja Janssen 1989 >Amsterdam 21-09-14 Zaandam
* 63.07 Nina Mathijssen 1980 Phanos 21-09-14 19 Zaandam
(50)
* 63.08 Ydwine van der Veen 1993 Heerenveen 25-10-14 4 Holten
*,R 63.15 Mireille Baart 1981 Pallas'67 04-01-14 3 Woudenberg
63.18 Anja van 't Schip, V40 1970 Loopgroep Aart Stigter 26-01-14 3 Uithoorn
* 63.23 Saffira Kiewiet 1987 Groningen Atletiek 21-09-14 20 Zaandam
* 63.24 Marlies Jongerius, V35 1979 Olympus'70 21-12-14 1 Barendrecht
R 63.31 Tess Boekema 1993 BB Lopers 28-05-14 3 Dalfsen
* 63.33 Hellen de Vries 1979 BB Lopers 13-04-14 4 Hoogeveen
*,# 63.33 Solange Beeks >Zaandam 21-09-14 Zaandam
* 63.35 Mirjam Koersen, V40 1974 GAC Hilversum 21-09-14 21 Zaandam
* 63.35 Marjon de Kok, V35 1974 Prins Hendrik 07-09-14 1 Tilburg
(60)
*,R 63.36 Marina van Dijk 1986 Altis 04-01-14 4 Woudenberg
63.44 Jacqueline Rustidge, V45 1968 Isala'96 13-05-14 2 Epe
*,# 63.46 Sianne van Rhee >Amsterdam 21-09-14 Zaandam
* 63.50 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 25-10-14 5 Holten
*,R 63.57 Tess Boekema 1993 BB Lopers 06-04-14 1 Zwolle
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.11.45 Jamie van Lieshout 1991 Attila 02-03-14 1 Alphen aan den Rijn
* 1.13.37 Mariska Kramer-Postma, V40 1974 SV Friesland 30-08-14 1 Sneek
* 1.14.42 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 30-08-14 2 Sneek
* 1.17.15 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 02-03-14 2 Alphen aan den Rijn
* 1.17.53 Mariska Scholtes 1982 TRR 02-03-14 3 Alphen aan den Rijn
* 1.18.59 Marianne de Kok, V40 1971 Dynamica 02-03-14 5 Alphen aan den Rijn
* 1.19.30 Yvonne Kassenberg, V35 1974 Lionitas 02-03-14 4 Alphen aan den Rijn
1.20.10 Anjolie Engels, V35 1976 Dynamica 12-04-14 1 Goes
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.08.40 Rose Chelimo (KEN) 1989 05-10-14 1 Breda
* 1.09.46 Helah Kiprop (KEN) 1985 14-06-14 1 Zwolle
* 1.10.15 Elizeba Cherono (KEN) 1988 30-03-14 1 Venlo
* 1.10.30 Agnes Mutune (KEN) 14-06-14 2 Zwolle
* 1.10.41 Lucy Macharia (KEN) 1991 05-10-14 2 Breda
* 1.10.55 Jane Moraa (KEN) 1991 05-10-14 3 Breda
* 1.11.42 Alice Serser (KEN) 1982 05-10-14 4 Breda
1.11.55 Guteni Shone (ETH) 1991 12-01-14 1 Egmond aan Zee
* 1.11.56 Lucy Macharia (KEN) 1991 20-12-14 1 Dronten
1.12.32 Flomena Chepchirchir (KEN) 1981 12-01-14 2 Egmond aan Zee
(10)
* 1.12.44 Martha Akeno (KEN) 1993 18-05-14 1 Leeuwarden
1.12.58 Adrienne Herzog 1985 Running2000 12-01-14 3 Egmond aan Zee
1.13.06 Caroline Kilel (KEN) 1981 12-01-14 4 Egmond aan Zee
* 1.13.15 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 09-03-14 1 Den Haag
* 1.13.21 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 09-03-14 2 Den Haag
* 1.13.30 Rose Cheruiyot (KEN), V35 1976 18-05-14 1 Leiden
* 1.13.42 Jane Moraa (KEN) 1991 30-03-14 2 Venlo
* 1.13.48 Lucy Macharia (KEN) 1991 14-06-14 3 Zwolle
1.13.52 Valentine Kibet (KEN) 1989 12-01-14 5 Egmond aan Zee
* 1.14.04 Veerle Dejaeghere (BEL), V40 1973 05-10-14 5 Breda
(20)
* 1.14.09 Tatyana Vilisova (RUS), V40 1973 05-10-14 6 Breda
* 1.14.19 Leonidah Mosop (KEN) 1991 22-06-14 1 Roosendaal
* 1.15.01 Agnes Chebet (KEN) 1992 14-06-14 4 Zwolle
1.15.02 Beatrice Cherono (KEN) 1990 22-06-14 1 Heemskerk
* 1.15.14 Agnes Chebet (KEN) 1992 30-03-14 3 Venlo
1.15.20 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 12-01-14 6 Egmond aan Zee
* 1.15.21 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 20-12-14 2 Dronten
* 1.15.56 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 09-03-14 3 Den Haag
* 1.16.03 Stefanie Bouma 1982 Impala 30-03-14 4 Venlo
* 1.16.15 Leah Rottich (KEN) 1989 18-05-14 2 Leeuwarden
(30)
1.16.17 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 12-01-14 7 Egmond aan Zee
* 1.16.18 Manuela Soccol (BEL) 1988 05-10-14 7 Breda
* 1.16.18 Irene Mogaka Kemunto (KEN) 28-09-14 1 Haarlem
* 1.16.19 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 05-10-14 8 Breda
* 1.16.44 Stefanie Bouma 1982 Impala 14-06-14 5 Zwolle
* 1.16.48 Lesley Smit 1989 LAAC 05-10-14 9 Breda
* 1.16.54 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 09-03-14 4 Den Haag
* 1.17.19 Sabine van de Reijt 1981 Sprint 16-03-14 1 Drunen
* 1.17.22 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 02-11-14 1 Valkenswaard
* 1.17.27 Beatrice Cherono (KEN) 1990 26-10-14 1 Dordrecht
(40)
* 1.17.42 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 20-12-14 3 Dronten
* 1.17.51 Daisy Langat (KEN) 29-03-14 1 Naaldwijk
* 1.17.55 Patty den Ouden 1991 Daventria 09-03-14 5 Den Haag
1.17.55 Fatiha Benchetki (MAR) 1982 12-01-14 8 Egmond aan Zee
* 1.17.58 Karen van Proeyen (BEL) 1984 05-10-14 10 Breda
* 1.18.00 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 09-03-14 6 Den Haag
1.18.03 Jamie van Lieshout 1991 Attila 12-01-14 9 Egmond aan Zee
1.18.08 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 02-11-14 1 Terschelling-West
* 1.18.12 Inge de Jong, V35 1976 Trias 09-03-14 7 Den Haag
* 1.18.14 Feridah Chelanga (UGA) 1989 18-05-14 2 Leiden
(50)
* 1.18.19 Nataliya Soloveva (RUS) 05-10-14 11 Breda
* 1.18.28 Lesley Smit 1989 LAAC 27-04-14 1 Enschede
* 1.18.30 Fatiha Benchetki (MAR) 1982 05-10-14 12 Breda
1.18.35 Stefanie Bouma 1982 Impala 15-03-14 1 Dokkum
* 1.18.41 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 06-09-14 1 Dalfsen
1.18.41 Emily Collinge (GBR) 1988 12-01-14 10 Egmond aan Zee
* 1.18.52 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 09-03-14 8 Den Haag
* 1.19.01 Beatrice Cherono (KEN) 1990 18-05-14 3 Leeuwarden
* 1.19.24 Anna-Lina Dahlbeck (GER) 1981 21-09-14 1 Deurne
1.19.26 Gulzhanat Zhanatbek (KAZ) 1991 19-10-14 1 Amsterdam
(60)
1.19.29 Marije te Raa 1984 AAC 13-12-14 1 Ameland
* 1.19.31 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 05-10-14 13 Breda
* 1.19.33 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 16-03-14 2 Drunen
R 1.19.46 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 05-10-14 1 Hoenderloo
1.19.46 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 12-01-14 12 Egmond aan Zee
1.19.46 Patty den Ouden 1991 Daventria 12-01-14 11 Egmond aan Zee
* 1.19.48 Silke Schmidt (GER), V50 1959 09-03-14 9 Den Haag
* 1.19.48 Silke Schmidt (GER), V55 1959 26-10-14 2 Dordrecht
1.19.54 Loice Kiptoo (KEN) 1986 25-05-14 1 Klazienaveen
* 1.19.55 Petra Kamínková-Drajzajtlova (CZE), V40 1973 05-10-14 14 Breda
(70)
1.20.00 Evelien Ruijters 1985 Unitas 12-01-14 13 Egmond aan Zee
R 1.20.06 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 01-06-14 1 Renesse
1.20.07 Karen van Proeyen (BEL) 1984 12-01-14 14 Egmond aan Zee
1.20.12 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 12-01-14 15 Egmond aan Zee
1.20.24 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 13-12-14 2 Ameland
1.20.29 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 28-09-14 1 Texel
* 1.20.31 Karen van Proeyen (BEL) 1984 20-12-14 4 Dronten
* 1.20.37 Mariska Scholtes 1982 TRR 16-03-14 3 Drunen
1.20.48 Marta Gariglio (ITA) 1982 19-10-14 2 Amsterdam
* 1.20.49 Miriam van Reijen 1983 Phanos 09-03-14 10 Den Haag
(80)
* 1.20.51 Claudia van Rijn, V40 1972 Leiden Atletiek 05-10-14 15 Breda
1.21.02 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 12-01-14 16 Egmond aan Zee
1.21.05 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 02-11-14 2 Terschelling-West
1.21.05 Silke Schmidt (GER), V50 1959 19-01-14 1 Maassluis
1.21.14 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 07-09-14 1 Beneden-Leeuwen
* 1.21.14 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 11-10-14 1 Meppel
* 1.21.19 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 06-09-14 2 Dalfsen
* 1.21.22 Claudia van Rijn, V40 1972 Leiden Atletiek 09-03-14 11 Den Haag
R 1.21.27 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 21-06-14 1 Sneek
1.21.44 Tessa den Heijer, MA 1996 Groningen Atletiek 13-04-14 1 Sellingen
(90)
1.21.45 Miriam van Reijen 1983 Phanos 12-01-14 17 Egmond aan Zee
1.21.49 Ria Thienpont (BEL), V35 1975 16-03-14 1 Sluis
* 1.21.51 Lia Wijnberger, V40 1969 Ciko'66 08-03-14 1 Harderwijk
* 1.21.58 Frida Aspnäs (SWE) 1987 30-03-14 5 Venlo
R 1.22.01 Anjolie Engels, V35 1976 Dynamica 30-11-14 1 Nisse
* 1.22.01 Nadezhda Wijenberg, V45 1964 Unitas 30-03-14 6 Venlo
R 1.22.14 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 26-07-14 1 Ulrum
R 1.22.19 Immy-Auck Kersbergen 1987 Lionitas 02-02-14 1 Leeuwarden
* 1.22.24 Louise Deldicque (BEL) 1981 09-03-14 12 Den Haag
1.22.27 Ann Parmentier (BEL) 1979 16-03-14 2 Sluis
(100)
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.40.25 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 06-04-14 1 Losser
1.47.14 Marieke van Lierop, V35 1977 TAS'82 02-03-14 1 Schagen
* 1.48.12 Sigrid Martin, V35 1975 PAC 08-02-14 1 Oud-Beijerland
R 1.49.56 Leonie Ton, V35 1975 Delta Sport 29-03-14 1 Hulst
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
* 1.59.09 Heleen Plaatzer 1979 Cifla 09-02-14 1 Schoorl
* 2.02.47 Mireille Baart 1981 Pallas'67 09-02-14 2 Schoorl
R 2.05.11 Gudy van Klaveren, V50 1963 Energie 30-11-14 1 Geldrop
* 2.07.15 Claudia van Rijn, V40 1972 Leiden Atletiek 07-09-14 1 Amsterdam
* 2.07.34 Hilde Kippers (BEL) 1985 09-02-14 3 Schoorl
* 2.08.17 Inez-Anne Haagen, V50 1963 Loopservice.nl 09-02-14 4 Schoorl
R 2.10.24 Jacolien Ruizendaal-Kaptein 1983 AV NOP 28-09-14 1 Almere
* 2.10.40 Petra Hasper-ten Kate, V50 1963 De Sprinter 09-02-14 5 Schoorl
R 2.10.43 Marian Roest, V45 1965 Groene Ster 30-11-14 2 Geldrop
R 2.10.44 Carin Roest Rotterdam Atletiek 30-11-14 3 Geldrop
(10)
R 2.11.41 Yuki Hatazawa >Den Haag 30-11-14 4 Geldrop
* 2.12.22 Jacolien Ruizendaal-Kaptein 1983 AV NOP 07-09-14 2 Amsterdam
2.12.22 Melanie Spruyt 1979 Altis 21-09-14 1 Hilvarenbeek
2.13.22 Anoesjka Timmermans, V40 1970 Suomi 16-03-14 1 Velsen-Zuid
* 2.14.07 Patricia Schreurs, V35 1976 Hellas 07-09-14 3 Amsterdam
* 2.14.46 Ilonka Betjes-Langeberg, V40 1972 Lycurgus 09-02-14 6 Schoorl
2.18.27 Mieke Kuilder, V50 1959 De Sperwers 02-03-14 1 Vorden
2.18.43 Anita Spieker, V50 1962 MarathonPlus 02-03-14 2 Vorden
* 2.18.45 Ingrid Spanjaard, V40 1970 >Amstelveen 09-02-14 7 Schoorl
* 2.19.07 Naomi Hendriksen, V40 1974 Hylas 07-09-14 4 Amsterdam
(20)
2.19.50 Mariëtte ten Bokkel-Ammerlaan, V50 1961 Atletico'73 02-03-14 3 Vorden
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.27.50 Abebech Afework (ETH) 1990 13-04-14 1 Rotterdam
* 2.28.33 Iwona Lewandowska (POL) 1985 12-10-14 1 Eindhoven
* 2.28.35 Betelhem Moges (ETH) 1991 19-10-14 1 Amsterdam
* 2.29.15 Olga Kimaiyo (KEN) 1988 19-10-14 2 Amsterdam
* 2.29.35 Diane Nukuri Johnson (BDI) 1984 19-10-14 3 Amsterdam
* 2.30.23 Guteni Shone (ETH) 1991 13-04-14 2 Rotterdam
* 2.31.00 Beata Naigambo (NAM) 1980 13-04-14 3 Rotterdam
* 2.32.06 Olha Kalenarova-Ochal (POL) 1985 12-10-14 2 Eindhoven
* 2.32.16 Diana Chepkemboi Sigei (KEN) 13-04-14 4 Rotterdam
* 2.32.22 Maria Azucena Díaz (ESP) 1982 13-04-14 5 Rotterdam
(10)
* 2.32.25 Monika Stefanowicz (POL) 1980 12-10-14 3 Eindhoven
* 2.32.31 Megertu Ifa (ETH) 1991 19-10-14 4 Amsterdam
* 2.35.15 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 13-04-14 6 Rotterdam
* 2.35.57 Zana Jereb (SLO) 1984 13-04-14 7 Rotterdam
* 2.36.35 Kim Dillen 1983 Eindhoven Atletiek 12-10-14 4 Eindhoven
* 2.36.57 Guteni Shone (ETH) 1991 19-10-14 5 Amsterdam
* 2.37.13 Claudia Pereira (POR), V35 1976 19-10-14 6 Amsterdam
* 2.37.54 Stefanie Bouma 1982 Impala 13-04-14 8 Rotterdam
* 2.38.07 Worknesh Alemu (ETH) 1990 19-10-14 7 Amsterdam
* 2.38.53 Sarah Klein (AUS) 1985 13-04-14 9 Rotterdam
(20)
* 2.42.07 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 27-04-14 1 Enschede
* 2.43.57 Gina Slaby (USA) 1981 12-10-14 5 Eindhoven
* 2.44.44 Conny Berchtold (SUI), V35 1976 13-04-14 10 Rotterdam
* 2.46.09 Nathalie Vasseur (FRA), V45 1965 13-04-14 11 Rotterdam
* 2.46.53 Fiona Stack (IRL) 1983 13-04-14 12 Rotterdam
* 2.48.14 Maude Mathys (SUI) 1987 19-10-14 8 Amsterdam
* 2.48.42 Debelu Shewaye Gemechu (ETH) 18-05-14 1 Leiden
* 2.49.09 Annelies Deketelaere (BEL) 1986 12-10-14 6 Eindhoven
* 2.49.16 Elise Selvikvåg Molvik (NOR) 1994 19-10-14 9 Amsterdam
* 2.49.18 Miriam van Reijen 1983 Phanos 13-04-14 13 Rotterdam
(30)
2.49.34 Mariska Kramer-Postma, V40 1974 SV Friesland 02-11-14 1 Terschelling-West
* 2.49.47 Annelies Deketelaere (BEL) 1986 13-04-14 14 Rotterdam
* 2.49.56 Emily Shertzer (USA) 1979 12-10-14 7 Eindhoven
* 2.49.59 Ingrid Versteegh, V35 1978 Sprint 13-04-14 15 Rotterdam
* 2.50.16 Emma Murphy (IRL) 1983 13-04-14 16 Rotterdam
* 2.50.20 Katleen de Cupere (BEL) 1980 12-10-14 8 Eindhoven
* 2.52.02 Mariska Scholtes 1982 TRR 12-10-14 9 Eindhoven
* 2.52.20 Leigh James (GBR) 1983 12-10-14 10 Eindhoven
* 2.52.30 Esmé Möricke, V35 1979 Cifla 27-04-14 2 Enschede
* 2.52.47 Ingrid Prigge, V50 1963 LAAC 27-04-14 3 Enschede
(40)
* 2.53.43 Petra Kamínková-Drajzajtlova (CZE), V40 1973 02-02-14 1 Apeldoorn
* 2.54.43 Paula Tukiainen (FIN), V35 1975 13-04-14 17 Rotterdam
* 2.55.10 Els van Hooydonck (BEL), V45 1967 12-10-14 11 Eindhoven
* 2.55.14 Nina Bakker, V50 1962 Loopgroep PK 13-04-14 18 Rotterdam
* 2.55.22 Louise Deldicque (BEL) 1981 13-04-14 19 Rotterdam
* 2.55.23 Patricia Delvael (BEL), V35 1976 12-10-14 12 Eindhoven
* 2.55.43 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 19-10-14 10 Amsterdam
* 2.56.15 Maria Vranckx (BEL), V50 1964 12-10-14 13 Eindhoven
* 2.56.51 Sofia Linder (SWE) 1983 13-04-14 20 Rotterdam
* 2.57.12 Marjon de Kok, V35 1974 Prins Hendrik 19-10-14 11 Amsterdam
(50)
* 2.57.13 Isabelle Piller (SUI), V40 1971 13-04-14 21 Rotterdam
* 2.57.23 Emily Gelder (GBR), V35 1975 19-10-14 12 Amsterdam
* 2.57.25 Karima Makrof (SWE), V35 1976 13-04-14 22 Rotterdam
2.57.35 Mireille Baart 1981 Pallas'67 02-11-14 2 Terschelling-West
* 2.57.51 Claudia van Rijn, V40 1972 Leiden Atletiek 19-10-14 13 Amsterdam
* 2.58.03 Veronique Coene (BEL), V35 1977 13-04-14 23 Rotterdam
* 2.58.08 Selma Belmahdi (FRA) 1987 19-10-14 14 Amsterdam
* 2.58.33 Mireille Baart 1981 Pallas'67 27-04-14 4 Enschede
* 2.58.39 Selina van der Vliet, V40 1972 Pijnenburg 27-04-14 5 Enschede
* 2.58.43 Evelyne Barbaix (BEL), V35 1975 12-10-14 14 Eindhoven
(60)
* 2.58.59 Nina Bakker, V50 1962 Loopgroep PK 19-10-14 15 Amsterdam
* 2.59.02 Elsemieke de Vos, V35 1977 Climax 27-04-14 6 Enschede
* 2.59.19 Yvonne van der Helm, V45 1967 Hellas 13-04-14 24 Rotterdam
* 2.59.23 Ludivine Wissocque (FRA) 1981 19-10-14 16 Amsterdam
* 2.59.40 Tereza Zuzankova (CZE) 1986 25-05-14 1 Klazienaveen
* 2.59.48 Mirjam Bebi (SWE) 1982 13-04-14 25 Rotterdam
* 3.00.00 Riki Salem (ISR) 1986 13-04-14 26 Rotterdam
* 3.00.01 Anja van 't Schip, V40 1970 Loopgroep Aart Stigter 13-04-14 27 Rotterdam
* 3.00.02 Sylvia Klenkhart (AUT), V35 1978 19-10-14 17 Amsterdam
* 3.00.11 Tatiana Betta (ITA), V40 1969 19-10-14 18 Amsterdam
(70)
* 3.00.22 Simche Heringa 1981 U-Track 13-04-14 28 Rotterdam
* 3.00.35 Melanie Spruyt 1979 Altis 26-10-14 1 Etten-Leur
* 3.00.51 Magali Reymonenq (FRA), V40 1969 13-04-14 29 Rotterdam
* 3.01.08 Katherine Velasquez (ECU) 12-10-14 15 Eindhoven
* 3.01.09 Iris Meerts, V40 1972 Rotterdam Atletiek 13-04-14 30 Rotterdam
* 3.01.20 Mariya Nikolova (BUL) 1982 13-04-14 31 Rotterdam
* 3.01.52 Elissa Ballas (USA) 12-10-14 16 Eindhoven
* 3.01.56 Maria Dolan (IRL), V45 1968 13-04-14 32 Rotterdam
* 3.02.00 Brenda Schrank (USA) 12-10-14 17 Eindhoven
* 3.02.15 Faith Kiptoo (KEN) 18-05-14 2 Leiden
(80)
* 3.02.34 Anna Meria Costelloe (IRL) 1981 19-10-14 19 Amsterdam
* 3.03.23 Melanie Spruyt 1979 Altis 02-02-14 2 Apeldoorn
* 3.03.31 Anne Zijderveld 1983 Passaat 13-04-14 33 Rotterdam
* 3.04.27 Melissah Gibson (GBR) 1984 19-10-14 20 Amsterdam
* 3.04.34 Philippa Poulidou (GRE), V40 1969 13-04-14 34 Rotterdam
3.04.35 Ilonka van den Hengel 1987 Altis 19-04-14 1 Terneuzen
* 3.04.40 Elisabet Hokerberg (SWE) 12-10-14 18 Eindhoven
* 3.05.00 Magali Fleche 1984 Sprint 13-04-14 35 Rotterdam
* 3.05.36 Arianne Beckers 1989 >Susteren 12-10-14 19 Eindhoven
* 3.05.41 Wilma van Onna, V45 1965 PAC 13-04-14 36 Rotterdam
(90)
* 3.06.00 Sandra Martin (FRA), V40 1972 13-04-14 37 Rotterdam
* 3.06.39 Regina Procházková (CZE) 1986 19-10-14 21 Amsterdam
* 3.06.41 Katrine Borg Houlberg Thomsen (DEN) 1984 19-10-14 22 Amsterdam
R 3.06.45 Elsemieke de Vos, V35 1977 Climax 12-10-14 1 Soest
* 3.06.46 Keiko Ikarashi (JPN), V35 1975 13-04-14 38 Rotterdam
* 3.06.50 Ines van Rinsum 1979 >Arnhem 02-02-14 3 Apeldoorn
* 3.07.00 Georgette Mink (CAN) 12-10-14 20 Eindhoven
* 3.07.06 Sarah Murphy (GBR), V35 1977 19-10-14 23 Amsterdam
3.07.29 Agnes Schipper, V45 1968 Hellas 04-10-14 1 Zoutelande
* 3.07.52 Sofie Claus (BEL), V35 1978 12-10-14 21 Eindhoven
(100)
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
* 3.45.15 Mieke Dupont (BEL), V40 1973 13-09-14 1 Winschoten
3.47.52 Mieke Dupont (BEL), V40 1973 17-05-14 1 Gieten
* 4.08.21 Anita Spieker, V50 1962 MarathonPlus 06-07-14 1 Assen
R 4.13.48 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep Aart Stigter 17-05-14 1 Bunschoten-Spakenburg
* 4.14.07 Lydia Doornbos, V35 1978 Loopgroep Bedum 13-09-14 2 Winschoten
R 4.17.19 Joanet van den Berg, V45 1969 >Haarlem 17-05-14 2 Bunschoten-Spakenburg
4.19.09 Mirjam Steunebrink, V35 1977 >Eelde 17-05-14 2 Gieten
* 4.23.58 Gerry Visser, V50 1963 LAAC 13-09-14 3 Winschoten
4.25.12 Mieke Hekkers, V50 1964 Daventria 31-05-14 1 Amsterdam
* 4.27.54 Renate Kramer, V35 1978 Aquilo 13-09-14 4 Winschoten
(10)
* 4.31.41 Yvonne Rosenkamp, V45 1967 >Salland 06-07-14 2 Assen
* 4.34.08 Angela Schulingkamp, V40 1974 Aquilo 13-09-14 5 Winschoten
R 4.35.44 Anke Striezenau, V40 1970 >Leusden 17-05-14 3 Bunschoten-Spakenburg
4.41.21 Nellie van der Made, V55 1955 AAC'61 09-11-14 1 Deventer
4.47.11 Henriette Lagerweg, V40 1970 >Veendam 17-05-14 3 Gieten
R 4.54.32 Laetitia Ouillet, V35 1978 >Utrecht 17-05-14 4 Bunschoten-Spakenburg
R 4.54.48 Corianne van Sluijs-Vonk, V40 1974 Altis 17-05-14 5 Bunschoten-Spakenburg
* 4.56.54 Iris Heuckeroth-Vromans, V35 1977 >Staphorst 06-07-14 3 Assen
* 4.57.44 Ina Oortwijn, V45 1967 MarathonPlus 06-07-14 4 Assen
* 4.58.11 Lenka Wágnerová (CZE), V40 1972 13-09-14 6 Winschoten
(20)
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
R 8.28.05 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep Aart Stigter 31-05-14 1 Amsterdam
* 8.45.34 Simone Stöppler (GER), V50 1964 13-09-14 1 Winschoten
* 9.01.30 Carola Schot, V45 1968 Energie 21-12-14 Santpoort
* 9.24.35 Antje Krause (GER), V40 1972 13-09-14 2 Winschoten
* 9.47.45 Veerle Beernaert (BEL), V45 1969 09-11-14 1 Deventer
* 10.05.34 Yvonne Rosenkamp, V45 1967 >Salland 13-09-14 2 Winschoten
* 10.27.41 Esther Devilee, V40 1970 Loopgroep Oegstgeest 09-11-14 2 Deventer
* 10.33.03 Iris Heuckeroth-Vromans, V35 1977 >Staphorst 13-09-14 3 Winschoten
* 10.42.13 Ina Oortwijn, V45 1967 MarathonPlus 13-09-14 4 Winschoten
* 11.14.13 Patricia Verschuere (BEL), V45 1968 21-12-14 Santpoort
(10)
* 11.43.16 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners 21-12-14 Santpoort
* 11.45.46 Monika Hille, V60 1953 >Almere 21-12-14 Santpoort
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
* 2.55.46 BB Lopers Dames BB Lopers 06-04-14 1 Zwolle
* 2.58.11 De Trein 05-07-14 1 Rotterdam
* 3.00.51 SMAC Namur (BEL) 06-04-14 2 Zwolle
* 3.03.31 RA MiLa-meiden Rotterdam Atletiek 05-07-14 2 Rotterdam
* 3.05.05 PAC dames 35+, V35 PAC 05-07-14 3 Rotterdam
* 3.10.08 RAZAMA Ladies Rotterdam Atletiek 05-07-14 4 Rotterdam
* 3.14.08 Nesselande team 5 05-07-14 5 Rotterdam
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
* 18.35.18 Patricia Verschuere (BEL), V45 1968 21-12-14 Santpoort
* 20.19.57 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners 21-12-14 Santpoort
* 20.30.48 Linda Voets 1981 >Amsterdam 21-12-14 Santpoort
* 21.19.17 Sandra Brown (GBR), V65 1949 07-06-14 1 Schiedam
* 21.22.40 Jane Foster (GBR), V40 1973 07-06-14 2 Schiedam
* 22.27.17 Caroline Mestdagh (BEL), V45 1965 07-06-14 3 Schiedam
* 23.34.19 Jane Farquhar (GBR), V45 1969 07-06-14 4 Schiedam
* 23.36.22 Louise Smith (GBR), V35 1979 07-06-14 5 Schiedam
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
* 69661 Marion Braun (GER), V55 1957 09-03-14 1 Stein
* 69284 Leonie van den Haak 1981 Loopgroep Aart Stigter 21-06-14 1 Vijfhuizen
* 67859 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep Aart Stigter 10-05-14 1 Steenbergen
* 67265 Inge van Bergen, V40 1972 Unitas 09-03-14 2 Stein
66633 Wilma Dierx, V45 1966 Loopgroep Aart Stigter 27-12-14 1 Heerde
* 66126 Heidi Janssens (BEL), V35 1975 09-03-14 3 Stein
65814 Jannet Lange, V50 1964 Veteranen Nederland 27-12-14 2 Heerde
* 65167 Heidi Janssens (BEL), V35 1975 10-05-14 2 Steenbergen
* 64364 Anita Joziasse, V50 1962 AV'56 09-03-14 4 Stein
* 63574 Vincianne Lerate (BEL), V45 1967 10-05-14 3 Steenbergen
(10)
R 63080 Petra Sliepers (BEL), V40 1970 04-10-14 1 Amstelveen
* 62359 Patricia Verschuere (BEL), V45 1968 10-05-14 4 Steenbergen
* 61714 Silvia Amodio (URU), V50 1961 09-03-14 5 Stein
61711 Jacolien Schreuder, V45 1965 KAV Holland 27-12-14 3 Heerde
* 61476 Veerle Beernaert (BEL), V40 1969 09-03-14 6 Stein
R 60964 Jannet Lange, V50 1964 Veteranen Nederland 04-10-14 2 Amstelveen
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
* 106000 Patricia Verschuere (BEL), V45 1968 21-12-14 Santpoort
* 102467 Monika Hille, V60 1953 >Almere 21-12-14 1 Santpoort
* 102200 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners 21-12-14 Santpoort
* 97985 Linda Voets 1981 >Amsterdam 21-12-14 Santpoort
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
* 206761 Allison Agostini (FRA) 1986 10-05-14 1 Steenbergen
* 190404 Linda Voets 1981 >Amsterdam 21-12-14 1 Santpoort
* 190130 Jannet Lange, V45 1964 Veteranen Nederland 10-05-14 2 Steenbergen
* 188977 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners 21-12-14 2 Santpoort
* 185834 Patricia Verschuere (BEL), V45 1968 21-12-14 3 Santpoort
* 182131 Katie Unoki (JPN), V40 1969 Dutch Runners 10-05-14 3 Steenbergen
* 171246 Linda Voets 1981 >Amsterdam 10-05-14 4 Steenbergen
* 151622 Sandra de Graaf, V45 1967 RWV 07-06-14 6 Schiedam
* 147656 Hanny Klumpkens, V60 1949 OLAT 07-06-14 7 Schiedam
* 143690 Marry Heuvelman-Goudriaan, V70 1943 RWV 07-06-14 8 Schiedam
(10)