Wegranglijsten 2015 mannen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december (update van 27 augustus 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 27.35 Abraham Cheroben (KEN) 1992 27-09-15 1 Utrecht
* 27.58 John Langat (KEN) 1996 27-06-15 1 Appingedam
* 27.58 Philip Langat (KEN) 1990 27-06-15 2 Appingedam
* 28.02 Philip Langat (KEN) 1990 27-09-15 2 Utrecht
* 28.07 Amos Mitei (KEN) 1994 06-04-15 1 Musselkanaal
* 28.13 Merhawi Kesete (ERI) 27-06-15 3 Appingedam
* 28.14 Isaac Langat (KEN) 1994 19-04-15 1 Hilversum
* 28.22 Richard Mengich (KEN) 1989 27-06-15 4 Appingedam
* 28.24 Charles Cheruiyot (KEN) 1988 27-06-15 5 Appingedam
* 28.29 Nicodemus Kipkurui (KEN) 1994 29-03-15 1 Brunssum
(10)
* 28.29 Amos Mitei (KEN) 1994 29-03-15 2 Brunssum
* 28.30 Lawi Lalang (KEN) 1991 27-09-15 3 Utrecht
* 28.32 Philip Kipyeko (UGA) 27-09-15 4 Utrecht
* 28.33 Taoufik Allam (MAR) 1989 29-03-15 3 Brunssum
* 28.35 Noureddine Htaibi (MAR) 1984 29-03-15 4 Brunssum
* 28.36 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 29-03-15 5 Brunssum
* 28.37 Silas Ngetich (KEN) 1988 19-04-15 2 Hilversum
* 28.40 Kinde Atenaw (ETH) 1993 29-03-15 6 Brunssum
* 28.41 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 19-04-15 3 Hilversum
* 28.50 Abdi Nageeye 1989 Cifla 08-02-15 1 Schoorl
(20)
* 28.51 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 08-02-15 2 Schoorl
* 28.54 Mogos Shumay Solomon (ERI) 31-05-15 2 Den Haag
* 28.54 Brehane Tdegay Tekle (ERI) 1983 31-05-15 1 Den Haag
* 28.55 Soufiane Bouchikhi (BEL) 1990 08-02-15 3 Schoorl
* 28.56 Michel Butter 1985 Castricum 08-02-15 4 Schoorl
* 28.58 Roy Hoornweg 1989 Passaat 08-02-15 5 Schoorl
* 28.59 Daniel Kipkosgei Yator (KEN) 1988 27-06-15 6 Appingedam
* 29.06 Charles Cheruiyot (KEN) 1988 30-08-15 1 Hem
* 29.06 Tom Wiggers 1987 Haarlem 08-02-15 6 Schoorl
* 29.08 Ezrah Sang (KEN) 1994 29-03-15 7 Brunssum
(30)
* 29.14 Bethwel Chemweno (KEN) 1988 29-03-15 8 Brunssum
* 29.14 Mogos Shumay Solomon (ERI) 27-06-15 7 Appingedam
* 29.16 Ibrahim Omar (DJI) 1986 27-06-15 8 Appingedam
* 29.17 Tsegaye Tufa (ETH) 27-06-15 9 Appingedam
* 29.17 Koen Naert (BEL) 1989 08-02-15 7 Schoorl
* 29.18 Titus Kirwa (KEN) 1991 17-05-15 1 Leiden
* 29.19 Hillary Langat (KEN) 30-08-15 2 Hem
* 29.19 Daniel Rotich (UGA) 1992 19-04-15 4 Hilversum
* 29.21 Noureddine Htaibi (MAR) 1984 08-02-15 8 Schoorl
* 29.24 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 08-02-15 9 Schoorl
(40)
* 29.25 Louis Ndiema (KEN) 1986 17-05-15 2 Leiden
* 29.25 Mats Lunders (BEL) 1991 08-02-15 10 Schoorl
* 29.25 Abdi Ulad Hakin (DEN) 1991 29-03-15 9 Brunssum
* 29.27 Moges Tuemay (ETH) 27-09-15 5 Utrecht
* 29.31 Justus Kiptoo Kanda (KEN), JA 1997 29-03-15 10 Brunssum
* 29.32 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 27-06-15 10 Appingedam
* 29.33 Michael Mutai (KEN) 1983 16-05-15 1 Heukelum
* 29.33 Elvis Cheboi (BRN) 27-09-15 6 Utrecht
* 29.33 Henri Kosgei (KEN) 1983 17-05-15 3 Leiden
* 29.35 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 27-06-15 11 Appingedam
(50)
* 29.36 Bart van Nunen 1995 Passaat 08-02-15 11 Schoorl
* 29.37 Isaac Kimeli (BEL) 1994 27-09-15 7 Utrecht
29.38 Alfred Cherop (KEN) 1986 28-06-15 1 Roosendaal
* 29.40 Mohamed Ali Mohamed (SOM) 1989 Eindhoven Atletiek 27-09-15 8 Utrecht
* 29.42 Mohamed Ali Mohamed (SOM) 1989 Eindhoven Atletiek 08-02-15 12 Schoorl
* 29.43 Abdelhadi El Hachimi (BEL), M35 1975 27-09-15 9 Utrecht
* 29.44 Nicodemus Kipkurui (KEN) 1994 06-04-15 2 Musselkanaal
* 29.47 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 15-03-15 1 Nijmegen
* 29.47 Dmytro Lashyn (UKR) 1988 17-05-15 4 Leiden
* 29.48 Ibrahim Mukunga (KEN) 1992 29-03-15 11 Brunssum
(60)
* 29.49 Flavio Sehole (RSA) 1990 31-05-15 3 Den Haag
* 29.50 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 08-02-15 13 Schoorl
* 29.51 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 08-02-15 14 Schoorl
* 29.53 Ezamzami (MAR) 31-05-15 4 Den Haag
*,R 29.54 Roy Hoornweg 1989 Passaat 15-08-15 1 Wierden
* 29.54 Ronald Schröer 1984 Zaanland 08-02-15 15 Schoorl
* 29.54 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 29-03-15 12 Brunssum
* 29.58 David Cherop (UGA) 1986 16-05-15 2 Heukelum
* 29.59 Yannick Michiels (BEL) 1991 31-05-15 5 Den Haag
* 30.01 Tiidrik Nurme (EST) 1985 29-03-15 13 Brunssum
(70)
* 30.02 Luc Schout 1987 GAC Gemert 08-02-15 16 Schoorl
* 30.02 Nick van Peborgh (BEL) 1984 19-04-15 5 Hilversum
* 30.02 Thijs Nijhuis (DEN) 1992 29-03-15 14 Brunssum
30.08 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 31-12-15 1 Elsloo
30.09 Bart van Nunen 1995 Passaat 09-05-15 1 Papendrecht
* 30.09 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 08-02-15 17 Schoorl
* 30.10 Koskei Evans Kiprotich (KEN) 1989 31-05-15 6 Den Haag
* 30.10 Joeri Wolf 1991 Cifla 19-04-15 6 Hilversum
* 30.12 Mohamed Ali Mohamed (SOM) 1989 Eindhoven Atletiek 29-03-15 15 Brunssum
* 30.14 Flavio Sehole (RSA) 1990 20-06-15 1 Bavoloop
(80)
* 30.15 Ronald Schröer 1984 Zaanland 30-08-15 3 Hem
* 30.15 Roy Hoornweg 1989 Passaat 07-11-15 1 Nunspeet
* 30.15 Edwin de Vries 1992 Almere'81 08-02-15 18 Schoorl
* 30.15 Mike Teekens 1988 Achilles EL 08-02-15 19 Schoorl
* 30.15 Kjell de Hondt (BEL) 1988 20-06-15 2 Bavoloop
* 30.16 Yannick Michiels (BEL) 1991 19-04-15 7 Hilversum
30.17 Zerom Gebrihiwet 1993 Unitas 31-12-15 2 Elsloo
* 30.18 Hamid El Mouaziz (MAR), M35 1979 31-05-15 7 Den Haag
* 30.18 Kjell de Hondt (BEL) 1988 08-02-15 20 Schoorl
* 30.18 Yakoub Labquira (MAR) 1994 08-02-15 21 Schoorl
(90)
* 30.19 Regis Thonon (BEL) 1987 29-03-15 16 Brunssum
* 30.19 Daniel Kipkosgei Yator (KEN) 1988 06-04-15 3 Musselkanaal
* 30.19 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 08-02-15 22 Schoorl
*,R 30.20 Regis Thonon (BEL) 1987 15-08-15 2 Wierden
* 30.20 Regis Thonon (BEL) 1987 20-06-15 3 Bavoloop
* 30.21 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 06-06-15 1 Aalten
* 30.22 Mourad El Bannouri (MAR), M35 1979 31-05-15 9 Den Haag
30.22 Michiel de Ruiter 1986 NOVA 13-05-15 1 Alkmaar
* 30.22 Henri Kosgei (KEN) 1983 31-05-15 8 Den Haag
* 30.23 Roy Hoornweg 1989 Passaat 29-03-15 1 Dordrecht
(100)
  Mannen 15km (tot 50.00)
* 42.39 Joshua Cheptegei (UGA), JA 1996 15-11-15 1 Nijmegen
* 42.54 Abraham Cheroben (KEN) 1992 06-12-15 1 's Heerenberg
* 42.54 Geoffrey Yegon (KEN) 06-12-15 2 's Heerenberg
* 43.02 Mule Wasihun (ETH) 1993 15-11-15 2 Nijmegen
* 43.08 Frederick Kipkosgei (KEN), JA 1996 06-12-15 3 's Heerenberg
* 43.09 Yenew Alamirew (ETH) 1990 15-11-15 3 Nijmegen
* 43.17 Tesfaye Abera (ETH) 1992 15-11-15 4 Nijmegen
* 43.20 Nicholas Korir (KEN) 1984 06-12-15 4 's Heerenberg
* 43.35 Yohanes Ghebregergis (ERI) 1989 15-11-15 5 Nijmegen
* 44.18 Abdi Nageeye 1989 Cifla 15-11-15 6 Nijmegen
(10)
* 44.19 Ghirmay Ghebreselassie (ERI) 1995 15-11-15 7 Nijmegen
* 44.41 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 15-11-15 8 Nijmegen
* 44.59 Nicholas Bor (KEN) 1988 15-11-15 9 Nijmegen
* 45.00 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 15-11-15 11 Nijmegen
* 45.00 Roy Hoornweg 1989 Passaat 15-11-15 10 Nijmegen
* 45.18 Titus Komen (KEN) 1989 14-05-15 1 Vleuten
* 45.19 Youssef Kamali (MAR), M35 1979 15-11-15 12 Nijmegen
* 45.29 Leonard Komon (KEN) 1988 06-12-15 5 's Heerenberg
* 45.36 Sammy Kiprono Kirui (KEN) 06-12-15 6 's Heerenberg
* 45.42 Louis Ndiema (KEN) 1986 14-05-15 2 Vleuten
(20)
* 45.46 Dennis Licht 1984 AV'34 Apeldoorn 06-12-15 7 's Heerenberg
* 45.48 Jameson Kabuku Wangechi (KEN) 1996 06-12-15 8 's Heerenberg
* 45.52 Michel Butter 1985 Castricum 06-12-15 9 's Heerenberg
* 45.58 David Nilsson (SWE) 1987 06-12-15 10 's Heerenberg
* 46.07 Henri Kosgei (KEN) 1983 14-05-15 3 Vleuten
* 46.08 Regis Thonon (BEL) 1987 15-11-15 13 Nijmegen
* 46.12 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 15-11-15 14 Nijmegen
* 46.13 Bart van Nunen 1995 Passaat 15-11-15 15 Nijmegen
* 46.23 Joeri Wolf 1991 Cifla 15-11-15 16 Nijmegen
* 46.50 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 06-12-15 11 's Heerenberg
(30)
* 46.56 Marius Ionescu (ROM) 1984 15-11-15 17 Nijmegen
* 47.07 Koen Naert (BEL) 1989 15-11-15 18 Nijmegen
* 47.17 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 15-11-15 19 Nijmegen
* 47.32 Wouter Jansen 1987 Cifla 06-12-15 12 's Heerenberg
* 47.48 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 15-11-15 20 Nijmegen
* 47.52 Frank Blikslager 1992 Groningen Atletiek 15-11-15 21 Nijmegen
* 47.59 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 15-11-15 22 Nijmegen
* 48.07 Wouter Jansen 1987 Cifla 15-11-15 23 Nijmegen
48.14 Mike Teekens 1988 Achilles EL 07-06-15 1 Capelle aan den Ijssel
* 48.19 Stijn Fincioen (BEL) 1980 15-11-15 24 Nijmegen
(40)
* 48.20 Jorrit Cleij 1987 Cifla 06-12-15 13 's Heerenberg
48.29 Jop van der Steen 1994 TRR 14-02-15 1 Tilburg
48.36 Patrick Kwist, M45 1968 Rotterdam Atletiek 13-12-15 1 Rotterdam
48.43 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 14-02-15 2 Tilburg
* 48.44 Jorrit Cleij 1987 Cifla 15-11-15 25 Nijmegen
48.48 Jos Elfring 1985 Eindhoven Atletiek 14-05-15 1 Deurne
* 48.53 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 15-11-15 26 Nijmegen
* 48.56 Vincent Mensen 1990 Leiden Atletiek 06-12-15 14 's Heerenberg
* 48.57 Joeri Wolf 1991 Cifla 06-12-15 15 's Heerenberg
* 48.58 Krijn van Koolwijk (BEL) 1981 15-11-15 27 Nijmegen
(50)
* 49.00 Justin Freeman (USA), M35 1976 Leiden Atletiek 15-11-15 28 Nijmegen
R 49.03 Henry Rutgers, M35 1977 HAC'63 10-05-15 1 Emmen
* 49.07 Christiaan Bosselaar 1982 KAV Holland 15-11-15 29 Nijmegen
R 49.18 Toon Heeren, M45 1967 Achilles EL 14-05-15 1 Standdaarbuiten
*,R 49.22 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 01-03-15 1 Venlo
* 49.23 Said Kanfaoui (MAR), M40 1973 Gouda 17-05-15 1 Den Bosch
* 49.24 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 14-05-15 4 Vleuten
* 49.24 Koen Vossers 1989 Hanzesport 06-12-15 16 's Heerenberg
*,R 49.30 Jorrit Cleij 1987 Cifla 01-03-15 2 Venlo
*,R 49.33 Wouter Jansen 1987 Cifla 01-03-15 3 Venlo
(60)
* 49.35 Jos Elfring 1985 Eindhoven Atletiek 15-11-15 30 Nijmegen
* 49.37 Niels Theloosen, JA 1996 Nijmegen Atletiek 15-11-15 31 Nijmegen
49.43 Said Kanfaoui (MAR), M40 1973 Gouda 21-03-15 1 Reeuwijk
* 49.45 Rik Goethals 1992 Pijnenburg 15-11-15 32 Nijmegen
49.45 Christiaan Bosselaar 1982 KAV Holland 06-04-15 1 Overveen
49.46 Freek van de Weerd, JA 1997 Loopvereniging TOF 17-05-15 1 Terheijden
* 49.49 Roger Smeets, M40 1973 Caesar 15-11-15 33 Nijmegen
* 49.49 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 17-05-15 2 Den Bosch
* 49.50 Koen Vossers 1989 Hanzesport 15-11-15 34 Nijmegen
* 49.50 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 06-12-15 17 's Heerenberg
(70)
49.50 Nick van der Poel 1987 Ilion 13-12-15 2 Rotterdam
* 49.51 Jop van der Steen 1994 TRR 31-05-15 1 Breda
* 49.52 Tim Bolink 1992 AAC 15-11-15 35 Nijmegen
49.53 Pieter Hendrickx (BEL) 1980 17-05-15 2 Terheijden
* 49.56 Lars Gerritsen 1994 Passaat 15-11-15 36 Nijmegen
49.58 Christiaan Bosselaar 1982 KAV Holland 12-09-15 1 Velsen
49.58 Greg van Hest, M40 1973 TRR 14-02-15 3 Tilburg
49.59 Patrick Kwist, M45 1968 Rotterdam Atletiek 08-11-15 1 Zoetermeer
* 49.59 Remyo Tielsema 1990 Phanos 06-12-15 18 's Heerenberg
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 45.19 Edwin Kiptoo (KEN) 1987 20-09-15 1 Zaandam
* 45.21 Bernard Koech (KEN) 1988 06-09-15 1 Tilburg
* 45.37 Yohanes Ghebregergis (ERI) 1989 06-09-15 3 Tilburg
* 45.37 John Langat (KEN) 1996 06-09-15 2 Tilburg
* 45.40 Gilbert Kirwa (KEN) 1985 06-09-15 4 Tilburg
* 45.50 Vincent Chepkok (KEN) 1988 06-09-15 5 Tilburg
* 45.58 John Mwangangi (KEN) 1990 20-09-15 2 Zaandam
* 46.04 Yenew Alamirew (ETH) 1990 20-09-15 3 Zaandam
46.23 Aleme Zewdu Mekonnen (ETH), JA 1996 26-04-15 3 Roermond
* 46.27 Kenneth Kipkemoi (KEN) 1984 06-09-15 6 Tilburg
(10)
* 46.30 Bonsa Diba (ETH) 1995 20-09-15 4 Zaandam
46.32 Koskei Evans Kiprotich (KEN) 1989 26-04-15 4 Roermond
* 46.35 Merhawi Kesete (ERI) 20-09-15 5 Zaandam
46.35 Isaac Langat (KEN) 1994 26-04-15 5 Roermond
* 46.36 Wilson Too (KEN) 1991 06-09-15 7 Tilburg
* 46.40 Abdi Nageeye 1989 Cifla 06-09-15 8 Tilburg
* 46.40 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 06-09-15 9 Tilburg
* 46.40 Abdi Bashir (BEL) 1989 20-09-15 6 Zaandam
* 46.42 Wilson Kipsang (KEN) 1982 20-09-15 7 Zaandam
* 47.27 Azmeraw Bekele (ETH) 20-09-15 8 Zaandam
(20)
* 47.28 Ayele Abshero (ETH) 1990 20-09-15 9 Zaandam
47.47 Silas Ngetich (KEN) 1988 26-04-15 6 Roermond
* 47.55 Scott Overall (GBR) 1983 06-09-15 10 Tilburg
* 48.13 Tom Wiggers 1987 Haarlem 06-09-15 11 Tilburg
* 48.14 Ronald Schröer 1984 Zaanland 06-09-15 12 Tilburg
* 48.14 Matthew Hynes (GBR) 1988 06-09-15 13 Tilburg
48.31 Daniel Rotich (UGA) 1992 26-04-15 7 Roermond
* 48.34 Roy Hoornweg 1989 Passaat 06-09-15 14 Tilburg
* 48.45 Stijn de Vulder (BEL) 1982 06-09-15 15 Tilburg
* 48.46 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 06-09-15 16 Tilburg
(30)
* 48.58 Noureddine Htaibi (MAR) 1984 20-09-15 10 Zaandam
49.00 Hamid El Mouaziz (MAR), M35 1979 26-04-15 8 Roermond
49.01 Rachid Ezzouniou (MAR) 1982 26-04-15 9 Roermond
R 49.04 Tom Wiggers 1987 Haarlem 04-10-15 1 Bergen
* 49.04 Tom Wiggers 1987 Haarlem 20-09-15 11 Zaandam
* 49.12 Mohamed Ali Mohamed (SOM) 1989 Eindhoven Atletiek 06-09-15 17 Tilburg
* 49.22 Jesse Stroobants (BEL) 1980 06-09-15 18 Tilburg
* 49.30 Regis Thonon (BEL) 1987 06-09-15 19 Tilburg
* 49.45 Dame Tasama (ETH) 1987 20-09-15 12 Zaandam
* 49.51 Roman Fosti (EST) 20-09-15 13 Zaandam
(40)
* 49.54 Florent Caelen (BEL) 1989 20-09-15 14 Zaandam
* 50.06 Joeri Wolf 1991 Cifla 20-09-15 15 Zaandam
* 50.11 Stijn Fincioen (BEL) 1980 06-09-15 20 Tilburg
* 50.25 Michel Butter 1985 Castricum 20-09-15 16 Zaandam
* 50.29 Channi Mostafa (MAR) 1982 01-02-15 1 Apeldoorn
* 50.37 Marcel Bräutigam (GER) 1987 01-02-15 2 Apeldoorn
* 50.38 Regis Thonon (BEL) 1987 20-09-15 17 Zaandam
* 50.43 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 20-09-15 18 Zaandam
50.46 Hamid El Mouaziz (MAR), M35 1979 12-12-15 1 Zierikzee
* 50.51 Mohammed Berok (MTN) 1985 01-02-15 3 Apeldoorn
(50)
* 51.08 Stan Niesten, JA 1996 DEM 20-09-15 19 Zaandam
* 51.09 Wouter Jansen 1987 Cifla 20-09-15 20 Zaandam
* 51.14 Ronald Schröer 1984 Zaanland 20-09-15 21 Zaandam
51.16 Dickson Terer Kipkoros (KEN) 25-01-15 1 Uithoorn
51.17 Stijn de Vulder (BEL) 1982 26-04-15 10 Roermond
* 51.21 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 20-09-15 22 Zaandam
* 51.29 Gert-Jan Liefers, M35 1978 AV'34 Apeldoorn 01-02-15 4 Apeldoorn
* 51.30 Richard Douma 1993 Zaanland 20-09-15 23 Zaandam
* 51.37 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 06-09-15 21 Tilburg
51.41 Francies van Steenbrugge (BEL), M35 1976 25-01-15 2 Uithoorn
(60)
51.46 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 06-04-15 1 Oirsbeek
51.54 Roel Wijmenga 1992 Unitas 06-04-15 2 Oirsbeek
* 52.00 Maciek Miereczko (POL), M35 1979 01-02-15 5 Apeldoorn
52.05 Shewit Andrebrehan Gebr, M35 1978 Unitas 06-04-15 3 Oirsbeek
* 52.06 Volker Goineau (GER) 20-09-15 24 Zaandam
* 52.08 Justin Freeman (USA), M35 1976 Leiden Atletiek 20-09-15 26 Zaandam
* 52.08 Lander van Droogenbroeck (BEL) 1983 20-09-15 25 Zaandam
52.18 Jop van der Steen 1994 TRR 28-06-15 1 Berkel-Enschot
52.19 Said Ribag (MAR), M40 1971 26-04-15 11 Roermond
* 52.20 Jorrit Cleij 1987 Cifla 20-09-15 27 Zaandam
(70)
* 52.20 Mourad El Bannouri (MAR), M35 1979 20-09-15 28 Zaandam
* 52.21 Pieter Hendrickx (BEL), M35 1980 06-09-15 22 Tilburg
* 52.25 Hugo van den Broek, M35 1976 Castricum 20-09-15 29 Zaandam
* 52.36 Jeroen Maas 1982 Sprint 06-09-15 23 Tilburg
* 52.39 Edo Baart, M45 1968 ATOS 20-09-15 30 Zaandam
* 52.43 Jan Wera (BEL) 1985 06-09-15 24 Tilburg
* 52.48 Erik Negerman, M40 1975 GAC Hilversum 20-09-15 31 Zaandam
* 52.49 Björn Koreman 1991 TRR 06-09-15 25 Tilburg
52.49 Stanislas Talontsi 1981 Sparta 06-09-15 1 Voorschoten
* 52.51 Henry Rutgers, M35 1977 HAC'63 19-04-15 1 Hoogeveen
(80)
* 52.56 Frank Futselaar 1991 De Liemers 20-09-15 32 Zaandam
52.56 Erwin Harmes 1981 Dynamica 12-12-15 2 Zierikzee
* 52.57 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 20-09-15 33 Zaandam
* 52.57 Paul de Zutter (BEL) 1983 06-09-15 26 Tilburg
* 52.58 Davy Stieperare (BEL) 1985 19-04-15 2 Hoogeveen
* 52.58 Huub Maas, M40 1970 THOR 20-09-15 34 Zaandam
*,# 52.58 Tim Bolink 1992 AAC 20-09-15 Zaandam
* 53.01 Jeroen van Damme, M40 1972 Loopgroep PK 06-09-15 27 Tilburg
53.10 Tom van Rooy (BEL) 1982 04-04-15 1 Reusel
53.13 Davy Stieperare (BEL) 1985 26-04-15 12 Roermond
(90)
* 53.13 Lauran Beijens 1992 TRR 06-09-15 28 Tilburg
53.13 Vincent Nardozza (BEL) 1981 06-04-15 4 Oirsbeek
* 53.19 Marcin Zagorny (POL) 1988 01-02-15 6 Apeldoorn
53.21 Kas van Veen 1981 Prins Hendrik 28-06-15 2 Berkel-Enschot
* 53.22 Martijn de Kok 1982 Dynamica 06-09-15 29 Tilburg
53.23 Lander van der Spikken (BEL) 1983 04-04-15 2 Reusel
53.26 Lander van der Spikken (BEL) 1983 26-04-15 13 Roermond
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.01.27 Marius Ionescu (ROM) 1984 01-03-15 1 Alphen aan den Rijn
* 1.01.59 Dennis Licht 1984 AV'34 Apeldoorn 01-03-15 2 Alphen aan den Rijn
* 1.02.03 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 01-03-15 3 Alphen aan den Rijn
* 1.02.08 Mats Lunders (BEL) 1991 01-03-15 4 Alphen aan den Rijn
* 1.03.30 Luc Schout 1987 GAC Gemert 01-03-15 5 Alphen aan den Rijn
* 1.03.30 Paul Zwama 1987 Phanos 01-03-15 6 Alphen aan den Rijn
* 1.03.41 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 01-03-15 7 Alphen aan den Rijn
* 1.04.48 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 01-03-15 8 Alphen aan den Rijn
* 1.05.16 Mike Teekens 1988 Achilles EL 01-03-15 9 Alphen aan den Rijn
* 1.05.27 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 01-03-15 10 Alphen aan den Rijn
(10)
* 1.05.38 Erik Negerman, M40 1975 GAC Hilversum 01-03-15 11 Alphen aan den Rijn
* 1.06.22 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 01-03-15 12 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 0.59.20 Stanley Biwott (KEN) 1986 08-03-15 1 Den Haag
* 0.59.28 Cyprian Kotut (KEN) 1992 08-03-15 2 Den Haag
* 0.59.35 Edwin Kiptoo (KEN) 1987 08-03-15 3 Den Haag
* 1.00.04 Eliud Tarus (KEN) 1993 08-03-15 4 Den Haag
* 1.00.05 Bernard Kimani (KEN) 1993 08-03-15 5 Den Haag
* 1.00.33 Alfers Lagat (KEN) 1986 22-03-15 1 Venlo
* 1.00.36 Ezrah Sang (KEN) 1994 22-03-15 2 Venlo
* 1.00.52 Vincent Rono (KEN) 1990 08-03-15 6 Den Haag
* 1.01.06 Philip Langat (KEN) 1990 04-10-15 1 Breda
* 1.01.18 Nguse Amlosom (ERI) 1986 22-03-15 3 Venlo
(10)
* 1.01.18 Justus Kiptoo Kanda (KEN), JA 1997 22-03-15 4 Venlo
* 1.01.22 Richard Mengich (KEN) 1989 13-06-15 1 Zwolle
* 1.01.23 Wilson Kipsang (KEN) 1982 13-06-15 2 Zwolle
* 1.01.26 Benard Kitus (KEN) 1990 22-03-15 5 Venlo
* 1.01.39 Tsegay Tuemay (ERI) 1995 04-10-15 2 Breda
* 1.01.59 Geoffrey Mutai (KEN) 1981 13-06-15 3 Zwolle
* 1.02.21 Mark Kiptoo (KEN), M35 1976 08-03-15 7 Den Haag
* 1.02.31 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 22-03-15 6 Venlo
* 1.02.32 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 22-03-15 7 Venlo
* 1.02.52 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 08-03-15 8 Den Haag
(20)
1.03.01 Azmeraw Mengist (ETH) 1992 11-01-15 1 Egmond
* 1.03.10 Okbayt Tsegay Gebretnsae (ERI) 04-10-15 3 Breda
* 1.03.28 Hirpha Temesgen (ETH) 1994 22-03-15 8 Venlo
1.03.36 Bonsa Diba (ETH) 1995 11-01-15 2 Egmond
* 1.03.43 Mohammed Burka (ETH) 08-03-15 9 Den Haag
* 1.03.45 Soufiane Bouchikhi (BEL) 1990 08-03-15 10 Den Haag
* 1.03.48 Felix Kandie (KEN) 04-10-15 4 Breda
* 1.03.51 Philipp Pflieger (GER) 1987 22-03-15 9 Venlo
* 1.03.52 Tom Wiggers 1987 Haarlem 08-03-15 11 Den Haag
1.03.53 John Mwangangi (KEN) 1990 11-01-15 3 Egmond
(30)
* 1.03.55 Mats Lunders (BEL) 1991 08-03-15 12 Den Haag
1.03.59 Abdi Nageeye 1989 Cifla 11-01-15 4 Egmond
* 1.04.04 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 22-03-15 10 Venlo
* 1.04.06 Jesse Stroobants (BEL) 1980 22-03-15 11 Venlo
1.04.10 Lucas Rotich (KEN) 1990 11-01-15 5 Egmond
* 1.04.11 David Nilsson (SWE) 1987 22-03-15 12 Venlo
* 1.04.12 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 22-03-15 13 Venlo
* 1.04.14 Marius Vedvik (NOR) 1992 22-03-15 14 Venlo
* 1.04.16 Mats Lunders (BEL) 1991 22-03-15 15 Venlo
* 1.04.16 Koen Naert (BEL) 1989 08-03-15 13 Den Haag
(40)
1.04.17 Bernard Kipyego (KEN) 1986 11-01-15 6 Egmond
* 1.04.17 Mariusz Gizynski (POL) 1981 22-03-15 16 Venlo
* 1.04.17 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 08-03-15 14 Den Haag
* 1.04.21 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 22-03-15 17 Venlo
* 1.04.35 Bart van Nunen 1995 Passaat 17-05-15 1 Leiden
* 1.04.39 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 08-03-15 15 Den Haag
1.04.43 Hillary Mayo (KEN) 1992 31-05-15 1 Klazienaveen
* 1.04.49 Beyene Effa Soffoka (ETH) 08-03-15 16 Den Haag
1.04.54 Wondesen Fekele (ETH) 11-01-15 8 Egmond
1.04.54 Feyisa Bekele (ETH) 1983 11-01-15 7 Egmond
(50)
1.05.06 Mats Lunders (BEL) 1991 11-01-15 10 Egmond
1.05.06 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 11-01-15 9 Egmond
* 1.05.17 Abdelhadi El Hachimi (BEL), M35 1975 08-03-15 17 Den Haag
1.05.18 Louis Ndiema (KEN) 1986 31-05-15 2 Klazienaveen
* 1.05.20 Bart van Nunen 1995 Passaat 08-03-15 18 Den Haag
* 1.05.24 Noureddine Htaibi (MAR) 1984 13-06-15 4 Zwolle
* 1.05.25 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 13-06-15 5 Zwolle
1.05.26 Regis Thonon (BEL) 1987 15-03-15 1 Hapert
* 1.05.26 Michel Butter 1985 Castricum 04-10-15 5 Breda
1.05.30 Roy Hoornweg 1989 Passaat 11-01-15 11 Egmond
(60)
* 1.05.32 Nick van Peborgh (BEL) 1984 22-03-15 18 Venlo
* 1.05.33 Christian Pflügl (AUT), M35 1978 22-03-15 19 Venlo
* 1.05.35 Uwiragiy Ambroise (RWA) 1980 Tartlétos 22-03-15 20 Venlo
1.05.38 Soufiane Bouchikhi (BEL) 1990 11-01-15 12 Egmond
1.05.43 Noureddine Htaibi (MAR) 1984 11-01-15 13 Egmond
1.05.43 Jesse Stroobants (BEL) 1980 11-01-15 14 Egmond
1.05.45 Tsegasew Kibret (ETH) 1985 11-01-15 15 Egmond
* 1.05.45 Hamid El Mouaziz (MAR), M35 1979 19-12-15 1 Dronten
1.05.45 Ibrahim Omar (DJI) 1986 11-01-15 16 Egmond
* 1.05.50 Michel Butter 1985 Castricum 22-03-15 21 Venlo
(70)
* 1.05.53 Ronald Schröer 1984 Zaanland 04-10-15 6 Breda
* 1.06.00 Channi Mostafa (MAR) 1982 19-12-15 2 Dronten
* 1.06.05 Henri Manninen (FIN) 1985 08-03-15 19 Den Haag
* 1.06.06 Stuart Spencer (GBR) 1982 08-03-15 20 Den Haag
* 1.06.08 Simon Tsegay (SUI) 04-10-15 7 Breda
1.06.09 Luc Schout 1987 GAC Gemert 15-03-15 2 Hapert
* 1.06.10 Uwiragiy Ambroise (RWA) 1980 Tartlétos 04-10-15 8 Breda
1.06.11 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 11-01-15 17 Egmond
* 1.06.11 Nick van Peborgh (BEL) 1984 04-10-15 9 Breda
* 1.06.12 Regis Thonon (BEL) 1987 04-10-15 10 Breda
(80)
* 1.06.12 Rolf Steier (NOR) 1984 08-03-15 21 Den Haag
1.06.13 Tom Wiggers 1987 Haarlem 11-01-15 18 Egmond
1.06.18 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 11-01-15 19 Egmond
* 1.06.25 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 22-03-15 22 Venlo
* 1.06.30 Mike Teekens 1988 Achilles EL 17-05-15 2 Leiden
1.06.33 Ronald Schröer 1984 Zaanland 11-01-15 20 Egmond
1.06.35 Yannick Michiels (BEL) 1991 11-01-15 21 Egmond
* 1.06.36 Joeri Wolf 1991 Cifla 19-12-15 3 Dronten
* 1.06.47 Vladislau Pramau (BLR) 1984 19-12-15 4 Dronten
* 1.06.51 Regis Thonon (BEL) 1987 19-12-15 5 Dronten
(90)
* 1.06.51 Nicodemus Kipkurui (KEN) 1994 13-06-15 6 Zwolle
* 1.06.58 Jesse Stroobants (BEL) 1980 04-10-15 11 Breda
* 1.06.59 Neil Renault (GBR) 1983 08-03-15 22 Den Haag
* 1.07.02 Alexander O'Gorman (GBR) 1986 08-03-15 23 Den Haag
1.07.06 Lander van Droogenbroeck (BEL) 1983 15-03-15 3 Hapert
* 1.07.11 Florent Caelen (BEL) 1989 08-03-15 24 Den Haag
* 1.07.12 Fredrik Uhrbom (SWE), M35 1977 22-03-15 23 Venlo
* 1.07.13 Ronald Schröer 1984 Zaanland 22-03-15 24 Venlo
* 1.07.15 Colin Bekers, M35 1979 TRR 08-03-15 25 Den Haag
* 1.07.15 Justin Mahieu (BEL) 1985 08-03-15 26 Den Haag
(100)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
1.24.30 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 16-05-15 1 Gieten
1.26.21 Imo Muller 1980 AAC 01-02-15 1 Apeldoorn
1.26.27 Said Ribag (MAR), M40 1971 01-02-15 2 Apeldoorn
1.26.36 Koen Henkes 1982 Zeewolde 01-02-15 3 Apeldoorn
1.26.37 Mark Oude Bennink 1987 Triathlon 29-03-15 1 Losser
1.26.56 Radek Brunner (CZE), M40 1974 01-02-15 4 Apeldoorn
1.27.14 Paul Verkleij, M40 1973 Loopgroep Aart Stigter 01-02-15 5 Apeldoorn
1.27.22 Anton Costeris 1982 SV Friesland 01-02-15 6 Apeldoorn
1.27.44 Jos Timans 1981 Atletiek Maastricht 01-02-15 7 Apeldoorn
1.29.13 Johan Kats, M45 1969 Daventria 01-02-15 8 Apeldoorn
(10)
1.29.19 Robert Willemse, M45 1968 Rotterdam Atletiek 07-02-15 1 Oud Beijerland
1.29.22 Berthold Berger, M45 1968 PEC1910 01-02-15 9 Apeldoorn
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.39.17 Michael Brandenbourg (BEL) 1986 08-02-15 1 Schoorl
* 1.39.42 Erik Negerman, M40 1975 GAC Hilversum 08-02-15 2 Schoorl
* 1.40.08 Ruben Scheurwater 1980 Parthenon 08-02-15 3 Schoorl
* 1.42.12 Tim Stessens (BEL) 1982 08-02-15 4 Schoorl
* 1.43.24 Jelle Bertels (BEL) 1985 08-02-15 5 Schoorl
* 1.43.40 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 08-02-15 6 Schoorl
* 1.44.35 Patrick Kwist, M45 1968 Rotterdam Atletiek 08-03-15 1 Tilburg
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.05.52 Stephen Chebogut (KEN) 1990 11-10-15 1 Eindhoven
* 2.05.58 Deriba Robi (ETH) 1984 11-10-15 2 Eindhoven
* 2.06.00 Mark Kiptoo (KEN), M35 1976 11-10-15 3 Eindhoven
* 2.06.19 Bernard Kipyego (KEN) 1986 18-10-15 1 Amsterdam
* 2.06.47 Abera Kuma (ETH) 12-04-15 1 Rotterdam
* 2.07.16 Abayneh Ayele (ETH) 1987 11-10-15 4 Eindhoven
* 2.07.18 Ezekiel Chebii (KEN) 1991 18-10-15 2 Amsterdam
* 2.07.21 Mark Kiptoo (KEN) 1976 12-04-15 2 Rotterdam
* 2.07.45 Mike Kigen (KEN) 1986 18-10-15 3 Amsterdam
* 2.08.02 Bernard Koech (KEN) 1988 12-04-15 3 Rotterdam
(10)
* 2.08.17 Edwin Kibet (KEN), JA 1996 11-10-15 5 Eindhoven
* 2.08.25 Chala Dechase (ETH) 1984 18-10-15 4 Amsterdam
* 2.08.45 Wilson Chebet (KEN) 1985 18-10-15 5 Amsterdam
* 2.09.04 Stephen Chemlany (KEN) 1982 11-10-15 6 Eindhoven
* 2.09.14 Seboka Nigusse (ETH) 1984 18-10-15 6 Amsterdam
* 2.09.21 Abayneh Ayele (ETH) 1987 12-04-15 4 Rotterdam
* 2.09.40 Evans Cheruiyot (KEN) 1982 19-04-15 1 Enschede
* 2.09.44 Kaleb Keshebo (ETH) 1993 19-04-15 2 Enschede
* 2.09.47 Edwin Kimaiyo (KEN) 1986 19-04-15 3 Enschede
* 2.09.55 Feyisa Lilesa (ETH) 12-04-15 5 Rotterdam
(20)
* 2.10.13 Jacob Kendagor (KEN) 1984 18-10-15 7 Amsterdam
* 2.10.24 Abdi Nageeye 1989 Cifla 18-10-15 8 Amsterdam
* 2.10.45 Eliud Tarus (KEN) 1993 18-10-15 9 Amsterdam
* 2.10.55 Abel Kirui (KEN) 1982 18-10-15 10 Amsterdam
* 2.11.01 Raul Pacheco (PER) 12-04-15 6 Rotterdam
* 2.11.08 Michel Butter 1985 Castricum 18-10-15 11 Amsterdam
* 2.11.11 Stefano La Rosa (ITA) 1985 18-10-15 12 Amsterdam
* 2.11.24 Reid Coolsaet (CAN) 12-04-15 7 Rotterdam
* 2.11.29 Feyisa Bekele (ETH) 1983 18-10-15 13 Amsterdam
* 2.11.34 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 18-10-15 14 Amsterdam
(30)
* 2.11.59 Vincent Chepkok (KEN) 1988 11-10-15 7 Eindhoven
* 2.12.03 Asmare Abate (ETH) 12-04-15 8 Rotterdam
* 2.12.14 Million Feyssa (ETH) 1988 19-04-15 4 Enschede
* 2.12.33 Abdi Nageeye 1989 Cifla 12-04-15 9 Rotterdam
* 2.12.58 Mergersa Bacha (ETH) 12-04-15 10 Rotterdam
* 2.13.06 Jackson Kiprop (UGA) 1986 19-04-15 5 Enschede
* 2.13.06 Tebalu Zawude (ETH) 12-04-15 11 Rotterdam
* 2.13.40 Dadi Yami (ETH) 1982 18-10-15 15 Amsterdam
* 2.14.02 Michel Butter 1985 Castricum 12-04-15 12 Rotterdam
* 2.14.18 Essa Rashed (QAT) 1986 18-10-15 16 Amsterdam
(40)
* 2.14.28 Gilbert Yegon (KEN) 1988 11-10-15 8 Eindhoven
* 2.14.31 Samuel Kalalei (KEN) 11-10-15 9 Eindhoven
* 2.15.13 Abdelhadi El Hachimi (BEL), M35 1975 11-10-15 10 Eindhoven
* 2.15.19 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 12-04-15 13 Rotterdam
* 2.15.26 Joash Mutai (KEN) 1980 19-04-15 6 Enschede
* 2.15.31 Raul Machacuay (PER) 12-04-15 14 Rotterdam
* 2.16.15 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 18-10-15 17 Amsterdam
* 2.16.45 Carmine Buccilli (ITA) 1982 12-04-15 15 Rotterdam
* 2.17.19 David Nilsson (SWE) 1987 12-04-15 16 Rotterdam
* 2.17.27 David Rutoh (KEN) 17-05-15 1 Leiden
(50)
* 2.17.34 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 12-04-15 17 Rotterdam
* 2.17.43 Mick Clohisey (IRL) 1986 12-04-15 18 Rotterdam
* 2.17.45 Thomas Frazer (USA) 1981 12-04-15 19 Rotterdam
* 2.17.53 Ronald Schröer 1984 Zaanland 18-10-15 18 Amsterdam
* 2.18.22 Gary Thornton (IRL), M35 1979 12-04-15 20 Rotterdam
* 2.18.30 Paulino Canchanya (PER) 12-04-15 21 Rotterdam
* 2.19.00 Robert Winslow (CAN) 1988 12-04-15 22 Rotterdam
* 2.19.08 Stijn de Vulder (BEL) 1982 11-10-15 11 Eindhoven
* 2.19.24 Sean Hehir (IRL) 1985 12-04-15 23 Rotterdam
* 2.19.40 Uwiragiy Ambroise (RWA) 1980 Tartlétos 18-10-15 20 Amsterdam
(60)
* 2.19.40 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 18-10-15 19 Amsterdam
* 2.19.48 Moges Tessema (ISR) 1988 12-04-15 24 Rotterdam
* 2.20.00 Luis Orta (USA) 1989 12-04-15 25 Rotterdam
* 2.20.13 Uwiragiy Ambroise (RWA) 1980 Tartlétos 12-04-15 26 Rotterdam
* 2.21.07 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 11-10-15 12 Eindhoven
* 2.21.36 Vladimir Bondarenko (RUS) 1988 18-10-15 21 Amsterdam
* 2.22.10 Pasquale Roberto Rutigliano (ITA), M35 1978 18-10-15 22 Amsterdam
* 2.22.43 David Duquesnoy (FRA), M35 1977 12-04-15 27 Rotterdam
* 2.23.38 Michael Guldbamse Jeppesen (DEN) 1988 12-04-15 28 Rotterdam
* 2.24.23 David Marus (UGA) 1986 17-05-15 2 Leiden
(70)
* 2.24.33 Antony Ndungu Mugo (KEN) 1986 31-05-15 1 Klazienaveen
* 2.24.41 John Mason (CAN) 1987 12-04-15 29 Rotterdam
* 2.24.55 Tony Payne (NZL) 1989 12-04-15 30 Rotterdam
* 2.25.30 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 11-10-15 13 Eindhoven
* 2.25.33 Jeroen Veldhuis, M35 1975 AAC 12-04-15 31 Rotterdam
* 2.25.34 Peter Thompson (GBR) 1984 18-10-15 23 Amsterdam
* 2.25.35 Colin Bekers, M35 1979 TRR 18-10-15 24 Amsterdam
* 2.25.38 Imo Muller, M35 1980 AAC 18-10-15 25 Amsterdam
* 2.25.39 Alberto Mosca (ITA), M35 1978 18-10-15 26 Amsterdam
* 2.25.51 Ben MacCronan (AUS) 1992 12-04-15 32 Rotterdam
(80)
* 2.25.55 Abdeljebbar Sihammane (BEL) 1982 12-04-15 33 Rotterdam
* 2.26.20 Benjamin Choquert (FRA) 1986 12-04-15 34 Rotterdam
* 2.26.27 Colin Bekers, M35 1979 TRR 12-04-15 36 Rotterdam
* 2.26.27 Keith Gerrard (GBR) 12-04-15 35 Rotterdam
* 2.26.51 Thijs Feuth 1981 Leiden Atletiek 18-10-15 27 Amsterdam
* 2.27.07 Raivo Alla (EST) 1982 12-04-15 37 Rotterdam
* 2.27.09 Olivier van Hoey (BEL) 1987 11-10-15 14 Eindhoven
* 2.27.14 Dairus Kiptum Too (KEN) 1986 31-05-15 2 Klazienaveen
* 2.27.39 Romain Carette (FRA) 1990 12-04-15 38 Rotterdam
* 2.27.48 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 12-04-15 39 Rotterdam
(90)
* 2.27.50 Fikadu Girma (ETH) 1984 19-04-15 7 Enschede
* 2.27.55 Tristan Woodfine (CAN) 1993 12-04-15 40 Rotterdam
* 2.28.09 Marc-André Ocklenburg (GER) 1985 18-10-15 28 Amsterdam
* 2.28.11 Mickey Wilson (USA) 1984 18-10-15 29 Amsterdam
* 2.28.27 Joxe Pastor Salvador (ESP), M35 1977 12-04-15 41 Rotterdam
* 2.28.38 Teemu Toivanen (FIN), M35 1978 12-04-15 42 Rotterdam
* 2.28.42 David Palmer (GBR), M40 1971 12-04-15 43 Rotterdam
* 2.28.42 Bart Verschoren (BEL), M35 1977 11-10-15 15 Eindhoven
* 2.28.46 Kenneth Smeby (NOR) 1981 11-10-15 16 Eindhoven
* 2.28.47 Hicham El Barouki (MAR), M35 1979 31-05-15 3 Klazienaveen
(100)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 2.53.48 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 12-09-15 1 Winschoten
* 2.57.09 Niels Bubel (GER) 12-09-15 2 Winschoten
* 3.05.31 James Walmsley (USA) 12-09-15 Winschoten
3.07.17 Iwan Kamminga, M35 1978 Aquilo 16-05-15 1 Gieten
* 3.09.36 Jonas Buud (SWE), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.10.06 Steven Way (GBR) 12-09-15 Winschoten
* 3.10.35 Jose Antonio Requejo (ESP) 12-09-15 Winschoten
* 3.11.07 Vasiliy Larkin (RUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.11.07 Huub van Noorden 1988 AV'56 12-09-15 Winschoten
* 3.11.55 Tatsuya Itagaki (JPN) 12-09-15 Winschoten
(10)
* 3.11.55 Giorgio Calcaterra (ITA), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.12.17 Asier Cuevas (ESP), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.13.04 Gabriel Picarelli Mafalda (BRA) 12-09-15 3 Winschoten
* 3.13.35 Oleksandr Holovnytskyy (UKR), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.13.35 Pavlo Stepanenko (UKR) 12-09-15 Winschoten
* 3.14.43 Zach Bitter (USA) 12-09-15 Winschoten
* 3.15.17 Aleksandr Sorokin (LTU) 12-09-15 Winschoten
* 3.15.24 Wouter Decock (BEL) 1983 12-09-15 Winschoten
* 3.15.24 Ivan Motorin (RUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.15.25 Fritjof Fagerlund (SWE), M40 12-09-15 Winschoten
(20)
* 3.15.25 Jerome Bellanca (FRA), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.15.26 Vsevolod Chudykov (RUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.15.52 Roman Gavryliuk (UKR) 12-09-15 Winschoten
* 3.19.08 Jarle Risa (NOR), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.20.39 Daniel Oralek (CZE), M45 12-09-15 Winschoten
3.20.59 Ralf Preibisch, M50 1962 Olympia Halsteren 16-05-15 2 Gieten
* 3.21.44 Brendan Davies (AUS), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.21.44 Chikara Omine (USA) 12-09-15 Winschoten
* 3.21.53 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 12-09-15 Winschoten
* 3.21.58 Matthew Flaherty (USA) 12-09-15 Winschoten
(30)
* 3.21.58 Yoshikazu Hara (JPN), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.22.10 Ibon Esparza (ESP), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.22.14 Barry Keem (AUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.22.16 Patrik Verme (SWE), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.22.22 Ivan Ramirez Bator (AND), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.22.23 Radek Brunner (CZE), M40 1974 12-09-15 Winschoten
* 3.22.45 Nick Accardo (USA) 12-09-15 Winschoten
* 3.23.08 Ludovic Dubreucq (FRA), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.23.51 Stephan Gunzelmann (GER), M45 12-09-15 4 Winschoten
R 3.23.55 Gert Mertens (BEL), M50 1964 06-06-15 1 Amstelveen
(40)
* 3.24.17 Murat Kaya (TUR), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.24.23 Florian Neuschwander (GER) 12-09-15 Winschoten
* 3.24.49 Joseph Binder (USA) 12-09-15 Winschoten
* 3.24.49 Linus Holmsäter (SWE) 12-09-15 Winschoten
* 3.24.49 Farnese Borges Silva (BRA), M45 12-09-15 Winschoten
* 3.24.49 Henrik Jannborg (SWE), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.24.56 Gary Mullins (AUS), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.24.58 Marko Vaittinen (FIN), M40 1970 12-09-15 Winschoten
* 3.24.58 Henri Ansio (FIN) 12-09-15 Winschoten
* 3.24.59 Hermann Achmuller (ITA), M40 12-09-15 Winschoten
(50)
* 3.24.59 Marcus Scotney (GBR), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.25.03 Craig Holgate (GBR), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.25.36 Timur Ponomarev (RUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.25.49 Erik Kuijer, M40 1973 MarathonPlus 08-11-15 1 Deventer
* 3.25.59 Raivis Zakis (LAT), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.26.16 Cleiser Alves dos Santos (BRA), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.26.29 Maris Babris (LAT), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.26.40 Yoshiki Takada (JPN) 12-09-15 Winschoten
* 3.26.59 Jerome Andrieu (FRA), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.26.59 Fabien Chartoire (FRA), M35 12-09-15 Winschoten
(60)
* 3.27.17 Jeremy Pignard (FRA) 12-09-15 Winschoten
R 3.27.20 Vincent Meers (BEL), M40 1973 06-06-15 2 Amstelveen
* 3.27.38 Silvano Beatrici (ITA), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.27.39 Marco Ferrari (ITA), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.27.50 Kleber Felipe Dos Santos (BRA), M35 12-09-15 5 Winschoten
* 3.27.58 Dominique Bordet (FRA), M45 12-09-15 Winschoten
* 3.28.11 Angelo Iademarco (ITA) 12-09-15 6 Winschoten
* 3.29.07 Jason Loutitt (CAN), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.29.16 Paolo Bravi (ITA), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.29.55 Andrea Zambelli (ITA), M40 12-09-15 Winschoten
(70)
* 3.30.46 Brian Arreborg Hansen (DEN) 12-09-15 Winschoten
* 3.30.51 Reinhard Buchgeher (AUT) 12-09-15 Winschoten
R 3.31.24 Bart Eigenhuis, M45 1967 Pijnenburg 09-05-15 1 Bunschoten
* 3.31.48 Adrian Gil Leon (MEX) 12-09-15 Winschoten
* 3.32.00 Keith Whyte (IRL), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.32.14 Iwan Kamminga, M35 1978 Aquilo 12-09-15 Winschoten
* 3.32.30 Bjørn Tore Taranger (NOR), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.32.32 Erik Kuijer, M40 1973 MarathonPlus 12-09-15 7 Winschoten
R 3.32.33 Frankie Leus (BEL), M50 1962 06-06-15 3 Amstelveen
* 3.33.00 Mathias Jorgensen (DEN) 12-09-15 Winschoten
(80)
* 3.33.12 David Overend (AUS), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.33.33 Erik Bergersen (NOR), M45 12-09-15 Winschoten
R 3.33.34 Mark van Hoorn, M40 1974 Altis 09-05-15 2 Bunschoten
* 3.33.35 Andy Heyden (AUS), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.33.51 Pieter Mans, M35 1979 MarathonPlus 12-09-15 Winschoten
* 3.34.11 Jacques Wijfje, M40 1970 MarathonPlus 08-11-15 2 Deventer
* 3.34.12 Rainer Knust (GER), M50 12-09-15 8 Winschoten
* 3.34.16 Vladislav Makarov (RUS) 12-09-15 Winschoten
* 3.34.35 Tomi Halme (FIN) 12-09-15 Winschoten
* 3.35.14 Paulo Espirito Santo Marcos (BRA), M40 12-09-15 Winschoten
(90)
* 3.35.59 Jan-Hendrik Hans (GER) 12-09-15 Winschoten
* 3.36.08 Marco Lombardi (ITA) 12-09-15 Winschoten
* 3.36.13 Mohamed Nekmouche (ALG), M50 12-09-15 Winschoten
* 3.36.15 Michael Sommer (GER), M50 12-09-15 Winschoten
R 3.36.58 Johan Watthy (BEL), M45 1967 06-06-15 4 Amstelveen
* 3.38.05 Moritz Kufferath (GER), M35 12-09-15 Winschoten
* 3.38.24 Christian Buchebner (AUT), M45 12-09-15 Winschoten
* 3.38.55 Sebastiaan Francke (GER), M40 12-09-15 Winschoten
* 3.39.01 Gert Mertens (BEL), M50 1964 12-09-15 Winschoten
* 3.39.35 Nid Rumphakwaen (BEL), M45 1968 12-09-15 Winschoten
(100)
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 6.22.44 Jonas Buud (SWE), M40 12-09-15 1 Winschoten
* 6.35.49 Asier Cuevas (ESP), M40 12-09-15 2 Winschoten
* 6.36.49 Giorgio Calcaterra (ITA), M40 12-09-15 3 Winschoten
* 6.38.48 Vasiliy Larkin (RUS) 12-09-15 4 Winschoten
* 6.41.27 Wouter Decock (BEL) 1983 12-09-15 5 Winschoten
* 6.42.51 Fritjof Fagerlund (SWE), M40 12-09-15 6 Winschoten
* 6.43.13 Vsevolod Chudykov (RUS) 12-09-15 7 Winschoten
* 6.43.41 Jerome Bellanca (FRA), M35 12-09-15 8 Winschoten
* 6.49.13 Florian Neuschwander (GER) 12-09-15 9 Winschoten
* 6.50.34 Aleksandr Sorokin (LTU) 12-09-15 10 Winschoten
(10)
* 6.52.37 Tatsuya Itagaki (JPN) 12-09-15 11 Winschoten
* 6.53.32 Craig Holgate (GBR), M35 12-09-15 12 Winschoten
* 6.54.05 Henrik Jannborg (SWE), M35 12-09-15 13 Winschoten
* 6.54.50 Hermann Achmuller (ITA), M40 12-09-15 14 Winschoten
* 6.56.02 Pavlo Stepanenko (UKR) 12-09-15 15 Winschoten
* 6.56.03 Oleksandr Holovnytskyy (UKR), M40 12-09-15 16 Winschoten
* 6.56.12 Marcus Scotney (GBR), M40 12-09-15 17 Winschoten
* 6.56.14 Dominique Bordet (FRA), M45 12-09-15 18 Winschoten
* 6.56.38 Brendan Davies (AUS), M35 12-09-15 19 Winschoten
* 6.57.49 Jerome Andrieu (FRA), M40 12-09-15 20 Winschoten
(20)
* 6.58.04 Joseph Binder (USA) 12-09-15 21 Winschoten
* 6.58.07 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 12-09-15 22 Winschoten
* 7.00.51 Andrea Zambelli (ITA), M40 12-09-15 23 Winschoten
* 7.01.08 Matthew Flaherty (USA) 12-09-15 24 Winschoten
* 7.01.50 Barry Keem (AUS) 12-09-15 25 Winschoten
* 7.02.14 Chikara Omine (USA) 12-09-15 26 Winschoten
* 7.03.19 Silvano Beatrici (ITA), M35 12-09-15 27 Winschoten
* 7.05.19 James Walmsley (USA) 12-09-15 28 Winschoten
* 7.06.49 Ludovic Dubreucq (FRA), M35 12-09-15 29 Winschoten
* 7.07.13 Henri Ansio (FIN) 12-09-15 30 Winschoten
(30)
* 7.08.29 Timur Ponomarev (RUS) 12-09-15 31 Winschoten
* 7.11.14 Jarle Risa (NOR), M35 12-09-15 32 Winschoten
* 7.11.31 Marco Ferrari (ITA), M40 12-09-15 33 Winschoten
* 7.13.22 Nick Accardo (USA) 12-09-15 34 Winschoten
* 7.13.33 Yoshikazu Hara (JPN), M40 12-09-15 35 Winschoten
* 7.15.30 Paolo Bravi (ITA), M40 12-09-15 36 Winschoten
* 7.15.47 Murat Kaya (TUR), M40 12-09-15 37 Winschoten
* 7.16.16 Brian Arreborg Hansen (DEN) 12-09-15 38 Winschoten
* 7.16.49 Michael Sommer (GER), M50 12-09-15 39 Winschoten
* 7.17.59 Erik Bergersen (NOR), M45 12-09-15 40 Winschoten
(40)
* 7.21.40 Jyrki Kukko (FIN), M50 12-09-15 41 Winschoten
* 7.21.52 Yoshiki Takada (JPN) 12-09-15 42 Winschoten
* 7.25.06 Andy Heyden (AUS), M40 12-09-15 43 Winschoten
* 7.25.48 Daniel Oralek (CZE), M45 12-09-15 44 Winschoten
* 7.26.37 Mathias Jorgensen (DEN) 12-09-15 45 Winschoten
* 7.26.52 Marco Lombardi (ITA) 12-09-15 46 Winschoten
* 7.27.11 Iwan Kamminga, M35 1978 Aquilo 12-09-15 47 Winschoten
* 7.27.49 Vladislav Makarov (RUS) 12-09-15 48 Winschoten
* 7.28.02 Bjørn Tore Taranger (NOR), M35 12-09-15 49 Winschoten
* 7.28.48 Sebastiaan Francke (GER), M40 12-09-15 50 Winschoten
(50)
* 7.29.10 Ivan Motorin (RUS) 12-09-15 51 Winschoten
* 7.29.19 Farnese Borges Silva (BRA), M45 12-09-15 52 Winschoten
* 7.29.34 Maris Babris (LAT), M40 12-09-15 53 Winschoten
* 7.30.36 Tomi Halme (FIN) 12-09-15 54 Winschoten
* 7.30.53 Pieter Mans, M35 1979 MarathonPlus 12-09-15 55 Winschoten
* 7.32.08 Moritz Kufferath (GER), M35 12-09-15 56 Winschoten
* 7.32.42 Linus Holmsäter (SWE) 12-09-15 57 Winschoten
* 7.33.29 Edgars Simanovich (LAT) 12-09-15 58 Winschoten
* 7.34.14 Gary Mullins (AUS), M35 12-09-15 59 Winschoten
* 7.35.19 Paulo Espirito Santo Marcos (BRA), M40 12-09-15 60 Winschoten
(60)
* 7.37.27 Gert Mertens (BEL), M50 1964 12-09-15 61 Winschoten
* 7.37.47 Ondrej Velicka (CZE) 12-09-15 62 Winschoten
* 7.41.07 Radek Brunner (CZE), M40 1974 12-09-15 63 Winschoten
* 7.42.39 David Overend (AUS), M35 12-09-15 64 Winschoten
* 7.43.52 Keith Whyte (IRL), M35 12-09-15 65 Winschoten
* 7.44.52 Leo Smets (BEL), M50 12-09-15 66 Winschoten
* 7.45.18 Reinhard Buchgeher (AUT) 12-09-15 67 Winschoten
* 7.45.57 Tsutomu Nagata (JPN) 12-09-15 68 Winschoten
* 7.47.17 Andreas Sageder (AUT) 12-09-15 69 Winschoten
* 7.48.55 Patrik Verme (SWE), M40 12-09-15 70 Winschoten
(70)
* 7.49.38 Jörg Hooß (GER), M50 12-09-15 71 Winschoten
* 7.54.11 Gino Casier (BEL), M40 1972 12-09-15 72 Winschoten
* 7.56.24 Jason Loutitt (CAN), M40 12-09-15 73 Winschoten
* 7.58.26 Cleiser Alves dos Santos (BRA), M35 12-09-15 74 Winschoten
* 7.59.24 Norbert Groot, M40 1973 Pallas'67 12-09-15 75 Winschoten
* 8.01.31 Hrvoje-Lovelos Slovinac (CRO), M40 12-09-15 76 Winschoten
* 8.05.14 Fabien Chartoire (FRA), M35 12-09-15 77 Winschoten
* 8.07.22 Herbert Hartl (AUT), M55 12-09-15 78 Winschoten
* 8.07.42 Wolfgang Braun (GER), M60 12-09-15 79 Winschoten
* 8.09.26 Hubert Morawetz (AUT), M45 12-09-15 80 Winschoten
(80)
* 8.10.18 Jan-Hendrik Hans (GER) 12-09-15 81 Winschoten
* 8.11.52 Adam Takacs (CAN), M35 12-09-15 82 Winschoten
* 8.13.14 Taras Chornyi (UKR) 12-09-15 83 Winschoten
* 8.15.56 John Harrison Pockler (GER) 12-09-15 84 Winschoten
* 8.16.18 Karl Gratzl (AUT), M45 12-09-15 85 Winschoten
* 8.17.23 Mohamed Nekmouche (ALG), M50 12-09-15 86 Winschoten
* 8.18.10 Tapio Talvitie (FIN), M55 12-09-15 87 Winschoten
* 8.18.40 Bart van Nijlen (BEL), M50 1962 12-09-15 88 Winschoten
* 8.18.45 Vaidotas Bauzys (LTU) 12-09-15 89 Winschoten
* 8.20.03 Vincent le Quintrec (FRA), M35 12-09-15 90 Winschoten
(90)
* 8.20.29 Seungryul Park (KOR), M45 12-09-15 91 Winschoten
* 8.21.19 Francisco Rivero Márquez (ESP), M45 12-09-15 92 Winschoten
* 8.21.21 Bogdan Barewski (POL), M60 12-09-15 93 Winschoten
* 8.21.52 José Daniel Vaz Cabral (CPV), M35 12-09-15 94 Winschoten
8.23.17 Christiaan van Meurs, M40 1975 MarathonPlus 08-11-15 1 Deventer
* 8.23.57 Xavier Abadie (FRA), M55 12-09-15 95 Winschoten
R 8.24.50 Christiaan van Meurs, M35 1975 MarathonPlus 06-06-15 1 Amstelveen
* 8.25.01 Vaidas Zlabys (LTU) 12-09-15 96 Winschoten
* 8.25.27 Ronny Hertogen (BEL), M40 1971 12-09-15 97 Winschoten
* 8.26.42 Kwangyeor Lee (KOR), M45 12-09-15 98 Winschoten
(100)
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
* 85168 Jan-Hendrik Hans (GER) 10-05-15 1 Steenbergen
* 84054 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 01-03-15 1 Stein
* 82536 Gert Mertens (BEL), M50 1964 01-03-15 2 Stein
* 81043 Gert Mertens (BEL), M50 1964 27-06-15 1 Hoofddorp
* 80008 Erik Kuijer, M40 1973 MarathonPlus 27-12-15 1 Epe
* 77891 Johan Watthy (BEL), M45 1967 10-05-15 2 Steenbergen
* 77533 Filip Detiège (BEL), M40 1974 01-03-15 3 Stein
76375 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 03-10-15 1 Amstelveen
* 75441 Johan Watthy (BEL), M45 1967 27-06-15 2 Hoofddorp
* 75291 Vincent Meers (BEL), M40 1973 10-05-15 3 Steenbergen
(10)
* 75123 Frankie Leus (BEL), M50 1962 10-05-15 4 Steenbergen
* 74939 Peter Kaminsky (GER), M35 1977 01-03-15 4 Stein
* 74905 Jan Muller, M50 1964 Achilles EL 10-05-15 5 Steenbergen
* 74772 Tobias Lundgren (SWE) 1973 27-06-15 3 Hoofddorp
* 73741 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 10-05-15 6 Steenbergen
* 73733 Wim Douw, M50 1963 Diomedon 27-06-15 4 Hoofddorp
* 73656 Jan Spitael (BEL), M50 27-06-15 5 Hoofddorp
73400 Joris Wulfert 1988 EURR 03-10-15 2 Amstelveen
* 72768 Xavier Verbruggen (BEL), M50 1963 10-05-15 7 Steenbergen
72724 Xavier Verbruggen (BEL), M50 1963 03-10-15 3 Amstelveen
(20)
* 72415 Kees van Helmond, M45 1966 Scorpio 10-05-15 8 Steenbergen
* 72231 Xavier Verbruggen (BEL), M50 1963 27-06-15 6 Hoofddorp
* 71866 Peter Janssen, M40 1973 Ciko'66 01-03-15 5 Stein
* 71224 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 27-06-15 7 Hoofddorp
* 71131 Leo Martens, M40 1970 10-05-15 9 Steenbergen
* 71014 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 01-03-15 6 Stein
* 70910 Herman Krijnen, M50 1960 DJA 01-03-15 7 Stein
* 70432 Ihar Navitski (BLR), M45 1969 01-03-15 8 Stein
* 70157 Marc Castricum, M50 1964 Veteranen Nederland 20-06-15 1 Den Haag
70035 Sander Berk, M35 1979 >Geleen 03-10-15 4 Amstelveen
(30)
  Mannen 12 uur (tot 100000)
* 124704 Arjan van Binsbergen, M40 1974 Astylos 09-05-15 Steenbergen
* 124704 Geert Stynen (BEL), M45 1969 09-05-15 Steenbergen
* 118680 Olivier Verhaege (BEL), M35 1980 21-12-15 Driehuis
* 117830 Janos Zahoran (HUN), M55 1960 21-12-15 Driehuis
* 117776 Tobias Lundgren (SWE), M40 1973 09-05-15 Steenbergen
* 115260 Henk Doorten, M50 1963 AAC'61 21-12-15 1 Driehuis
* 113157 Karl Graf (GER), M60 1950 09-05-15 Steenbergen
* 110848 Jan Spitael (BEL), M50 09-05-15 Steenbergen
* 110848 Rinus van der Wal, M50 1964 Loopgroep AS 09-05-15 Steenbergen
* 110848 Robin Leduc (BEL), M35 09-05-15 Steenbergen
(10)
* 108960 Sjaak Bus, M55 1955 Spiridon 21-12-15 Driehuis
* 108539 Andy Roodenburg, M40 1971 Energie 09-05-15 Steenbergen
* 106430 Søren Raarup (DEN), M45 1966 21-12-15 Driehuis
* 106229 David van den Bossche (BEL), M35 09-05-15 Steenbergen
* 106229 Didier Bauduin (BEL), M45 09-05-15 Steenbergen
* 106229 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 09-05-15 Steenbergen
* 106000 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 21-12-15 Driehuis
* 103920 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 09-05-15 Steenbergen
* 101611 Wojslaw Rubisz (POL), M35 09-05-15 Steenbergen
* 101611 Peter de Vriese (BEL), M45 09-05-15 Steenbergen
(20)
* 100510 Ludo Depoortere (BEL), M55 1958 21-12-15 Driehuis
  Mannen 24 uur (tot 150000)
* 242951 Geert Stynen (BEL), M45 1969 09-05-15 1 Steenbergen
* 224320 Janos Zahoran (HUN) 1960 21-12-15 1 Driehuis
* 222010 Tobias Lundgren (SWE) 1973 09-05-15 2 Steenbergen
* 208433 Arjan van Binsbergen, M40 1974 Astylos 09-05-15 3 Steenbergen
* 203698 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 09-05-15 4 Steenbergen
* 203696 Jan Spitael (BEL), M50 09-05-15 5 Steenbergen
* 202040 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 21-12-15 2 Driehuis
* 199619 Karl Graf (GER), M60 1950 09-05-15 6 Steenbergen
* 190489 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 09-05-15 7 Steenbergen
* 182908 David van den Bossche (BEL), M35 09-05-15 8 Steenbergen
(10)
* 180713 Didier Bauduin (BEL), M45 09-05-15 9 Steenbergen
* 180567 Ludo Depoortere (BEL), M55 1958 09-05-15 10 Steenbergen
* 175300 Ludo Depoortere (BEL), M55 1958 21-12-15 3 Driehuis
* 171352 Ronald Willemsen, M50 1963 Dynamica 09-05-15 11 Steenbergen
* 171169 Filippos Chatzimichail (GRE), M35 1980 Haag Atletiek 09-05-15 12 Steenbergen
* 164800 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 21-12-15 4 Driehuis
* 163210 Ronald Willemsen, M50 1963 Dynamica 21-12-15 5 Driehuis
* 162555 Bob Bock, M55 1955 Loopgroep Aart Stigter 09-05-15 13 Steenbergen
* 161760 Olivier Verhaege (BEL), M35 1980 21-12-15 6 Driehuis
* 161653 Robert Edward Pinnington (GBR), M50 09-05-15 14 Steenbergen
(20)
* 159809 Wim Krijnen, M55 1957 MarathonPlus 09-05-15 15 Steenbergen
* 157600 Eric Ariens, M50 1964 21-12-15 7 Driehuis
* 156549 Vincent Kalkman, M35 1976 Dutch Runners 09-05-15 16 Steenbergen