Wegranglijsten 2016 mannen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december (update van 27 augustus 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 27.58 Nicholas Korir (KEN) 1990 03-04-16 1 Brunssum
* 27.59 Wilson Kipsang (KEN) 1982 25-06-16 2 Appingedam
* 27.59 John Langat (KEN) 1996 25-06-16 1 Appingedam
* 28.02 Wilfred Kimitei (KEN) 1984 03-04-16 2 Brunssum
* 28.05 Daniel Wanjiru (KEN) 1992 25-06-16 3 Appingedam
* 28.16 Jacob Kendagor (KEN) 1984 25-06-16 4 Appingedam
* 28.29 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 25-06-16 5 Appingedam
* 28.31 Abdi Bashir (BEL) 1989 02-10-16 1 Utrecht
* 28.32 Abraham Cheroben (BRN) 1992 02-10-16 2 Utrecht
* 28.33 Philip Kipyeko (UGA) 1995 02-10-16 3 Utrecht
(10)
* 28.34 Andrew Lorot (KEN) 1997 02-10-16 4 Utrecht
* 28.42 Alfred Cherop (KEN) 1986 03-04-16 3 Brunssum
* 28.43 Alex Kapcheromit (UGA) 1993 25-06-16 6 Appingedam
* 28.46 Nicodemus Kimotai (KEN) 1994 03-04-16 4 Brunssum
* 28.51 Nicholas Mulinge Makau (KEN) 1990 29-05-16 1 Den Haag
* 28.59 Michel Butter 1985 Castricum 02-10-16 5 Utrecht
* 29.15 David Bett (KEN) 1992 03-04-16 5 Brunssum
* 29.15 Awet Nftalem Kibrab (ERI) 1997 02-10-16 6 Utrecht
* 29.18 Charles Maina (KEN) 1982 03-04-16 6 Brunssum
29.20 Alfred Cherop (KEN) 1986 26-06-16 1 Roosendaal
(20)
* 29.20 Davis Kiplagat (KEN), JA 1999 02-10-16 7 Utrecht
* 29.20 Yassine Rachik (ITA) 1993 03-04-16 7 Brunssum
* 29.28 Dominic Kiptarus (KEN) 1996 02-10-16 8 Utrecht
* 29.29 Geoffrey Yegon (KEN) 1988 28-03-16 1 Stadskanaal
* 29.30 Bernard Muide Matheka (KEN) 29-05-16 2 Den Haag
* 29.31 Ross Millington (GBR) 1989 14-02-16 1 Schoorl
* 29.34 Roy Hoornweg 1989 Passaat 02-10-16 9 Utrecht
* 29.34 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 02-10-16 10 Utrecht
* 29.37 Bethwel Chemweno (KEN) 1988 03-04-16 8 Brunssum
* 29.40 Hillary Kiptoo Maiyo (KEN) 1992 17-04-16 1 Hilversum
(30)
* 29.40 Kiprotich Kirui (KEN) 1984 29-05-16 1 Klazienaveen
* 29.42 Haimanot Mateb (ETH) 25-06-16 7 Appingedam
* 29.42 Edwin de Vries 1992 Castricum 02-10-16 11 Utrecht
* 29.43 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 14-02-16 2 Schoorl
* 29.44 Michel Butter 1985 Castricum 14-02-16 3 Schoorl
* 29.47 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 14-02-16 4 Schoorl
* 29.47 Victor Kirui (KEN) 1994 03-04-16 9 Brunssum
* 29.52 Nicholas Korir (KEN) 1990 28-03-16 2 Stadskanaal
* 29.53 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 02-10-16 12 Utrecht
29.55 Sam Cherop (UGA) 28-08-16 1 Hem
(40)
29.57 Alpha Kisa (KEN) 1986 28-08-16 2 Hem
* 29.59 Gilbert Kipkosgei (KEN) 1984 17-04-16 2 Hilversum
30.01 Bart van Nunen 1995 Passaat 24-09-16 1 Sommelsdijk
* 30.02 Evans Kiprotich Kosgei (KEN) 13-03-16 1 Nijmegen
* 30.04 Mourad El Bannouri (MAR), M35 1979 03-04-16 10 Brunssum
* 30.05 Mats Lunders (BEL) 1991 25-06-16 8 Appingedam
* 30.07 Thijs Nijhuis (DEN) 1992 14-02-16 5 Schoorl
30.08 Victore Kamuren Ketienya (KEN) 1990 28-08-16 3 Hem
30.09 David Rutoh (KEN), M35 1980 05-06-16 1 Hoorn
* 30.13 Edwin Kimwetich Tarus (KEN) 1984 17-04-16 3 Hilversum
(50)
30.16 Michel Butter 1985 Castricum 28-08-16 4 Hem
* 30.16 Joeri Wolf 1991 Cifla 02-10-16 13 Utrecht
*,R 30.17 Roy Hoornweg 1989 Passaat 16-07-16 1 Wierden
* 30.18 Daniel Komoi (KEN) 29-05-16 3 Den Haag
30.20 Moses Yator (KEN) 28-08-16 5 Hem
* 30.21 Kennedy Kimengwa (KEN) 1994 03-04-16 11 Brunssum
* 30.23 Mohammed Berok (BEL) 1985 03-04-16 12 Brunssum
* 30.23 Kennedy Kimengwa (KEN) 1994 28-03-16 3 Stadskanaal
* 30.23 Mike Teekens 1988 Achilles EL 17-04-16 4 Hilversum
* 30.24 Thorben Dietz (GER) 1989 14-02-16 6 Schoorl
(60)
* 30.25 Yakoud Labquira (MAR) 29-05-16 4 Den Haag
* 30.25 Ronald Schröer 1984 Zaanland 14-02-16 7 Schoorl
* 30.26 Bart van Nunen 1995 Passaat 14-02-16 8 Schoorl
* 30.27 Benjamin Barbier (BEL) 1982 14-02-16 10 Schoorl
* 30.27 Patrick Stitzinger 1981 Pegasus 14-02-16 9 Schoorl
* 30.28 Tom Wiggers 1987 Castricum 14-02-16 11 Schoorl
* 30.29 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 14-02-16 12 Schoorl
* 30.29 Joeri Wolf 1991 Cifla 17-04-16 5 Hilversum
* 30.30 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 03-04-16 13 Brunssum
* 30.32 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 14-02-16 13 Schoorl
(70)
* 30.33 Victor Kirui (KEN) 1994 28-03-16 4 Stadskanaal
* 30.36 Alpha Kisa (KEN) 1986 06-09-16 1 Zwolle
* 30.37 Zerom Ghebriwet (ERI) 1993 Unitas 03-04-16 14 Brunssum
* 30.37 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 02-10-16 14 Utrecht
30.38 Wouter Ploeger 1992 AAC'61 25-09-16 1 Texel
* 30.38 Edwin de Vries 1992 Castricum 14-02-16 14 Schoorl
* 30.38 Moses Yator (KEN) 06-09-16 2 Zwolle
* 30.39 Joeri Wolf 1991 Cifla 03-04-16 15 Brunssum
* 30.40 Tom Koetsenruijter 1993 THOR 14-02-16 16 Schoorl
* 30.40 Mike Teekens 1988 Achilles EL 14-02-16 15 Schoorl
(80)
* 30.41 Yakoud Labquira (MAR) 22-05-16 1 Leiden
* 30.41 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 25-06-16 9 Appingedam
* 30.43 Joeri Wolf 1991 Cifla 14-02-16 17 Schoorl
* 30.44 Nicholas Mulinge Makau (KEN) 1990 13-03-16 2 Nijmegen
R 30.44 Bart van Nunen 1995 Passaat 06-02-16 1 Tilburg
* 30.44 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 25-06-16 10 Appingedam
* 30.45 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 17-04-16 6 Hilversum
* 30.46 Jorik van Egdom 1995 VAV Veenendaal 14-02-16 18 Schoorl
* 30.46 Gilbert Kipkosgei (KEN) 1984 29-05-16 5 Den Haag
* 30.47 Richard Douma 1993 Zaanland 03-04-16 16 Brunssum
(90)
* 30.49 Wouter Heinrich 1993 Phanos 17-04-16 7 Hilversum
30.50 Zerom Ghebriwet (ERI) 1993 Unitas 31-12-16 1 Elsloo
* 30.51 Ezamzami Abida (MAR) 22-05-16 2 Leiden
* 30.51 Johan Rogestedt (SWE) 1993 14-02-16 19 Schoorl
30.51 Roel Wijmenga 1992 Unitas 31-12-16 2 Elsloo
* 30.52 Jorrit Cleij 1987 Cifla 17-04-16 8 Hilversum
* 30.52 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 17-04-16 9 Hilversum
* 30.53 Dennis Laerte (BEL) 1985 14-02-16 20 Schoorl
* 30.54 Wouter Jansen 1987 Cifla 17-04-16 10 Hilversum
* 30.55 Patrick Stitzinger, M35 1981 Pegasus 02-10-16 15 Utrecht
(100)
  Mannen 15km (tot 50.00)
* 42.08 Joshua Cheptegei (UGA) 1996 20-11-16 1 Nijmegen
* 43.02 Herpasa Negasa (ETH) 1993 04-12-16 1 's Heerenberg
* 43.04 Abrar Osman (ERI) 1994 20-11-16 2 Nijmegen
* 43.06 Frederick Kipkosgei (KEN) 1996 04-12-16 2 's Heerenberg
* 43.06 Hiskel Tewelde (ERI) 1986 20-11-16 3 Nijmegen
* 43.28 Geoffrey Ronoh (KEN) 1982 20-11-16 4 Nijmegen
* 43.35 Abdallah Mande (UGA) 1995 20-11-16 5 Nijmegen
* 43.40 Peter Kiprotich (KEN), JA 1998 04-12-16 3 's Heerenberg
* 43.45 Abdi Nageeye 1989 Cifla 20-11-16 6 Nijmegen
* 43.58 Abdi Nageeye 1989 Cifla 04-12-16 4 's Heerenberg
(10)
* 44.08 Evans Kurui (KEN) 1993 04-12-16 5 's Heerenberg
* 44.15 Ben Chelimo Somikwo (UGA) 1996 20-11-16 7 Nijmegen
* 44.18 Kengo Suzuki (JPN) 1995 20-11-16 8 Nijmegen
* 44.20 Bernard Koech (KEN) 1988 04-12-16 6 's Heerenberg
* 44.26 Kedir Besher Yousuf (ETH) 1997 04-12-16 7 's Heerenberg
* 44.30 Thomas Muke (KEN) 1995 29-05-16 1 Vleuten
* 44.54 Thomas Muke (KEN) 1995 04-12-16 8 's Heerenberg
* 45.07 Haj Hamed Suleman (ERI) 04-12-16 9 's Heerenberg
* 45.09 Roy Hoornweg 1989 Passaat 20-11-16 9 Nijmegen
* 45.11 Ayele Abshero (ETH) 1990 20-11-16 10 Nijmegen
(20)
* 45.18 Joshua Lemushen (BRN), JA 1999 04-12-16 10 's Heerenberg
* 45.24 Homare Morita (JPN) 20-11-16 11 Nijmegen
* 45.25 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 04-12-16 11 's Heerenberg
* 45.35 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 20-11-16 12 Nijmegen
45.41 Bart van Nunen 1995 Passaat 19-03-16 1 Reeuwijk
* 46.01 Jonathan Mellor (GBR) 1986 20-11-16 13 Nijmegen
* 46.10 Yuki Nakamura (JPN), M35 1981 20-11-16 14 Nijmegen
* 46.14 Akiar Tomiyasu (JPN) 20-11-16 15 Nijmegen
* 46.18 Nick van Peborgh (BEL) 1984 20-11-16 16 Nijmegen
* 46.46 Wouter Ploeger 1992 AAC'61 04-12-16 12 's Heerenberg
(30)
* 47.02 Sebastian Reinwand (GER), M35 1979 20-11-16 17 Nijmegen
* 47.05 Frank Futselaar 1991 De Liemers 04-12-16 13 's Heerenberg
* 47.19 Zerom Ghebriwet (ERI) 1993 Unitas 20-11-16 18 Nijmegen
* 47.23 Dadafo Dhagabi (NOR) 1989 20-11-16 19 Nijmegen
* 47.30 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 04-12-16 14 's Heerenberg
* 47.38 Shiki Shinsako (JPN) 1997 20-11-16 20 Nijmegen
* 47.49 Alfred Cherop (KEN) 1986 29-05-16 2 Vleuten
* 47.53 Patrick Stitzinger, M35 1981 Pegasus 20-11-16 21 Nijmegen
48.06 Jeroen Maas 1982 Sprint 06-02-16 1 Tilburg
* 48.10 Wesley Mols 1996 Cifla 20-11-16 22 Nijmegen
(40)
*,R 48.13 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 28-02-16 1 Venlo
* 48.14 Wouter Jansen 1987 Cifla 04-12-16 15 's Heerenberg
* 48.15 Colin Bekers, M35 1979 TRR 20-11-16 23 Nijmegen
* 48.19 Daan Reintjes 1993 De Liemers 04-12-16 16 's Heerenberg
* 48.19 Koen Vossers 1989 Hanzesport 20-11-16 24 Nijmegen
* 48.26 Frank Futselaar 1991 De Liemers 20-11-16 25 Nijmegen
* 48.29 Tim Bolink 1992 Hellas 20-11-16 26 Nijmegen
48.44 Jop van der Steen 1994 TRR 06-02-16 2 Tilburg
* 48.46 Wouter Jansen 1987 Cifla 20-11-16 27 Nijmegen
* 48.52 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 04-12-16 17 's Heerenberg
(50)
* 48.59 Justin Freeman, M35 1976 Leiden Atletiek 20-11-16 28 Nijmegen
* 49.01 Lars Gerritsen 1994 Passaat 20-11-16 29 Nijmegen
* 49.03 Edwin Slijkhuis 1987 Vitalis 02-07-16 1 Heerde
* 49.06 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 20-11-16 30 Nijmegen
49.08 Huub Maas, M45 1970 THOR 15-05-16 1 Terheijden
* 49.10 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 20-11-16 31 Nijmegen
* 49.10 Jop van der Steen 1994 TRR 29-05-16 1 Breda
* 49.12 Yahala Awal Aman 1997 Argo 04-12-16 18 's Heerenberg
R 49.13 Ben Stellingwerf, M35 1981 Loopgroep PK 22-05-16 1 Emmen
* 49.15 Jop van der Steen 1994 TRR 20-11-16 32 Nijmegen
(60)
* 49.17 Christiaan Bosselaar 1982 KAV Holland 20-11-16 33 Nijmegen
* 49.17 Jeroen Maas 1982 Sprint 20-11-16 34 Nijmegen
* 49.20 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 20-11-16 35 Nijmegen
* 49.23 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 29-05-16 3 Vleuten
* 49.25 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 20-11-16 36 Nijmegen
* 49.40 Gert-Jan Liefers, M35 1978 AV'34 Apeldoorn 04-12-16 19 's Heerenberg
* 49.53 Joep Kluwen 1989 Tartlétos 20-11-16 37 Nijmegen
49.55 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 27-11-16 1 Enschede
* 49.57 Erik Driesen, M35 1978 BB Lopers 20-11-16 38 Nijmegen
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 45.25 Edwin Kiptoo (KEN) 1987 18-09-16 1 Zaandam
* 45.38 Joshua Cheptegei (UGA) 1996 18-09-16 2 Zaandam
* 46.04 Rodgers Chumo Kwemoi (KEN), JA 1997 04-09-16 1 Tilburg
* 46.04 John Langat (KEN) 1996 04-09-16 2 Tilburg
* 46.05 Moses Kurong (UGA) 1994 04-09-16 3 Tilburg
* 46.12 Abrar Osman (ERI) 1994 18-09-16 3 Zaandam
* 46.41 Merhawi Kesete (ERI) 1986 04-09-16 4 Tilburg
46.42 Nicholas Mulinge Makau (KEN) 1990 24-04-16 1 Roermond
* 46.44 Abel Kirui (KEN) 1982 04-09-16 5 Tilburg
* 47.05 Nicholas Makau (KEN) 17-04-16 1 Hoogeveen
(10)
* 47.07 Japhet Korir (KEN) 04-09-16 6 Tilburg
* 47.09 Gilbert Kirwa (KEN) 1985 04-09-16 7 Tilburg
* 47.13 Bira Seboka (ETH) 1994 18-09-16 4 Zaandam
* 47.20 Hiskel Tewelde (ERI) 1986 18-09-16 5 Zaandam
* 47.21 Abdi Bashir (BEL) 1989 18-09-16 6 Zaandam
* 47.32 Vitalis Kwemoi (UGA) 18-09-16 7 Zaandam
* 47.32 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 18-09-16 8 Zaandam
47.39 Hillary Kiptoo Maiyo (KEN) 1992 24-04-16 2 Roermond
* 47.40 Yenew Alamirew (ETH) 1990 18-09-16 9 Zaandam
47.40 Joseph Kyengo Munywoki (KEN) 1992 24-04-16 3 Roermond
(20)
* 47.51 Sam Cherop (UGA) 04-09-16 8 Tilburg
* 47.56 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 04-09-16 9 Tilburg
* 47.56 Abera Kuma (ETH) 1990 04-09-16 10 Tilburg
48.12 Gilbert Kipkosgei (KEN) 1984 24-04-16 4 Roermond
* 48.14 Victor Kirui (KEN) 1994 17-04-16 2 Hoogeveen
* 48.17 Jonathan Mellor (GBR) 1986 18-09-16 10 Zaandam
* 48.29 Michel Butter 1985 Castricum 04-09-16 11 Tilburg
* 48.30 Abdi Nageeye 1989 Cifla 18-09-16 11 Zaandam
* 48.38 Roy Hoornweg 1989 Passaat 04-09-16 12 Tilburg
* 48.48 Ronald Schröer 1984 Zaanland 18-09-16 12 Zaandam
(30)
* 48.52 Koen Naert (BEL) 1989 18-09-16 13 Zaandam
* 48.54 Evans Koskei (KEN) 17-04-16 3 Hoogeveen
* 48.55 Soufiane Bouchikhi (BEL) 1990 04-09-16 13 Tilburg
* 48.57 Nick van Peborgh (BEL) 1984 18-09-16 14 Zaandam
* 48.58 Edwin de Vries 1992 Castricum 18-09-16 15 Zaandam
* 49.06 Bart van Nunen 1995 Passaat 04-09-16 14 Tilburg
* 49.10 Andrzej Starzynski (UKR) 1990 07-02-16 1 Apeldoorn
49.11 Edwin Kimwetich Tarus (KEN) 1984 24-04-16 5 Roermond
* 49.12 Regis Thonon (BEL) 1987 18-09-16 16 Zaandam
* 49.20 Ronald Schröer 1984 Zaanland 04-09-16 16 Tilburg
(40)
* 49.20 Edwin de Vries 1992 Castricum 04-09-16 15 Tilburg
* 49.21 Nick van Peborgh (BEL) 1984 04-09-16 17 Tilburg
* 49.23 Regis Thonon (BEL) 1987 04-09-16 18 Tilburg
* 49.27 Paul Sadira Selian (KEN) 18-09-16 17 Zaandam
* 49.38 Michel Butter 1985 Castricum 18-09-16 18 Zaandam
* 49.40 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 04-09-16 19 Tilburg
* 49.45 Dennis Laerte (BEL) 1985 04-09-16 20 Tilburg
* 49.47 Mohammed Berok (BEL) 1985 07-02-16 2 Apeldoorn
* 49.50 Stijn de Vulder (BEL) 1982 04-09-16 21 Tilburg
49.54 Frank Futselaar 1991 De Liemers 24-04-16 6 Roermond
(50)
* 49.55 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 18-09-16 19 Zaandam
* 49.59 Joeri Wolf 1991 Cifla 18-09-16 20 Zaandam
* 50.01 Yakoud Labquira (MAR) 18-09-16 21 Zaandam
50.05 Hamid El Mouaziz (MAR), M35 1979 24-04-16 7 Roermond
* 50.46 Victore Kamuren Ketienya (KEN) 1990 18-09-16 22 Zaandam
* 50.53 Kim Ruell (BEL) 1987 18-09-16 23 Zaandam
* 50.58 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 04-09-16 22 Tilburg
* 50.59 Jorrit Cleij 1987 Cifla 18-09-16 24 Zaandam
* 50.59 Frank Futselaar 1991 De Liemers 18-09-16 25 Zaandam
* 51.02 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 18-09-16 26 Zaandam
(60)
* 51.09 Shaun Dixon (GBR) 1982 18-09-16 27 Zaandam
* 51.13 Patrick Stitzinger, M35 1981 Pegasus 18-09-16 28 Zaandam
* 51.14 Lander van Droogenbroeck (BEL) 1983 18-09-16 29 Zaandam
* 51.15 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 18-09-16 30 Zaandam
* 51.27 Jonas Sergooris (BEL) 1990 04-09-16 23 Tilburg
* 51.30 Luc Schout 1987 GAC Gemert 04-09-16 24 Tilburg
* 51.33 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 18-09-16 31 Zaandam
* 51.37 Jeroen van Damme, M40 1972 Loopgroep PK 04-09-16 25 Tilburg
* 51.38 Kjell de Hondt (BEL) 1988 04-09-16 26 Tilburg
* 51.38 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 18-09-16 32 Zaandam
(70)
* 51.39 Kim Ruell (BEL) 1987 04-09-16 27 Tilburg
* 51.41 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 18-09-16 33 Zaandam
* 51.46 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 04-09-16 28 Tilburg
* 51.53 Jorrit Cleij 1987 Cifla 04-09-16 29 Tilburg
* 51.56 Jop van der Steen 1994 TRR 04-09-16 30 Tilburg
* 51.57 Justin Freeman, M35 1976 Leiden Atletiek 18-09-16 34 Zaandam
* 51.57 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 04-09-16 31 Tilburg
* 51.58 Christiaan Bosselaar 1982 KAV Holland 04-09-16 32 Tilburg
* 52.21 Uwiragiy Ambroise (RWA), M35 1980 SAV 18-09-16 35 Zaandam
52.23 Jop van der Steen 1994 TRR 26-06-16 1 Berkel-Enschot
(80)
52.26 Stanislas Talontsi 1981 Sparta 20-03-16 1 Voorschoten
R 52.31 Paul Sadira Selian (KEN) 02-10-16 1 Bergen
52.35 Laurens Vanderlinden (BEL) 1995 02-04-16 1 Reusel
* 52.36 Jeroen Maas 1982 Sprint 04-09-16 33 Tilburg
* 52.39 Henry Rutgers, M35 1977 HAC'63 17-04-16 4 Hoogeveen
52.49 Lander van der Spikken (BEL) 1983 24-04-16 8 Roermond
*,R 52.52 Milco Driessen 1988 Hellas 09-01-16 1 Woudenberg
* 52.53 Michael Brandenbourg (BEL) 1986 18-09-16 36 Zaandam
52.59 Steven Heemskerk (BEL), M35 1978 28-03-16 1 Oirsbeek
* 52.59 Wouter Jansen 1987 Cifla 18-09-16 37 Zaandam
(90)
* 53.08 Frank Futselaar 1991 De Liemers 04-09-16 34 Tilburg
* 53.10 Björn Koreman 1991 TRR 04-09-16 35 Tilburg
53.13 Davy Stieperare (BEL) 1985 24-04-16 9 Roermond
53.15 Emmanuel Loverie (BEL), M40 1974 02-04-16 2 Reusel
* 53.22 Ben Stellingwerf, M35 1981 Loopgroep PK 17-04-16 5 Hoogeveen
53.22 Kas van Veen 1981 Prins Hendrik 24-04-16 10 Roermond
* 53.23 Davy Stieperare (BEL) 1985 17-04-16 6 Hoogeveen
* 53.25 Wouter Heinrich 1993 Phanos 18-09-16 38 Zaandam
53.25 Roger Smeets, M40 1973 Caesar 28-03-16 2 Oirsbeek
* 53.25 Jan Wera (BEL) 1985 04-09-16 36 Tilburg
(100)
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.01.10 Marius Ionescu (ROM) 1984 06-03-16 1 Alphen aan den Rijn
* 1.01.24 Alexandru Corneschi (ROM) 06-03-16 2 Alphen aan den Rijn
* 1.02.12 Benjamin Barbier (BEL) 1982 06-03-16 3 Alphen aan den Rijn
* 1.02.36 Mike Teekens 1988 Achilles EL 06-03-16 4 Alphen aan den Rijn
* 1.03.06 Stijn Fincioen (BEL), M35 1980 06-03-16 5 Alphen aan den Rijn
* 1.03.17 Olfert Molenhuis 1983 Groningen Atletiek 06-03-16 6 Alphen aan den Rijn
* 1.03.22 Kjell de Hondt (BEL) 1988 06-03-16 7 Alphen aan den Rijn
* 1.04.01 Nicolae Soare (ROM) 06-03-16 8 Alphen aan den Rijn
* 1.04.57 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 06-03-16 9 Alphen aan den Rijn
* 1.05.06 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 06-03-16 10 Alphen aan den Rijn
(10)
* 1.05.47 Paul Zwama 1987 Leiden Atletiek 06-03-16 11 Alphen aan den Rijn
* 1.05.52 Jeroen Maas 1982 Sprint 06-03-16 12 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 0.59.44 Geoffrey Yegon (KEN) 1988 20-03-16 1 Venlo
* 0.59.48 Kenneth Keter (KEN) 1996 20-03-16 2 Venlo
* 0.59.49 Yigrem Demelash (ETH) 1994 20-03-16 3 Venlo
* 0.59.50 Nicholas Korir (KEN) 1990 02-10-16 1 Breda
* 1.00.06 Peter Kirui (KEN) 1988 02-10-16 2 Breda
* 1.00.27 Edwin Kipyego (KEN) 06-03-16 1 Den Haag
* 1.00.33 Stephen Kibet (KEN) 06-03-16 2 Den Haag
* 1.00.35 Abraham Cheroben (BRN) 1992 06-03-16 3 Den Haag
* 1.00.37 Richard Mengich (KEN) 1989 11-06-16 1 Zwolle
* 1.00.41 Benard Kimani Kitavi (KEN) 06-03-16 4 Den Haag
(10)
* 1.01.02 Abraham Kapsis Kipyatich (KEN) 1993 20-03-16 4 Venlo
* 1.01.11 Eliud Tarus (KEN) 1993 06-03-16 5 Den Haag
* 1.01.36 Albert Kangogo (KEN) 11-06-16 2 Zwolle
* 1.01.48 Henry Kiplagat (KEN) 1992 20-03-16 5 Venlo
* 1.01.49 Jameson Kabuku (KEN) 06-03-16 6 Den Haag
* 1.02.02 Edwin Kiptoo (KEN) 1987 11-06-16 3 Zwolle
* 1.02.03 Tadesse Abraham (SUI) 1982 10-07-16 1 Amsterdam
* 1.02.08 Abdi Nageeye 1989 Cifla 06-03-16 7 Den Haag
* 1.02.27 Kaan Kigen Özbilen (TUR) 1986 10-07-16 2 Amsterdam
* 1.02.37 Gilbert Masai (KEN), M35 1981 02-10-16 3 Breda
(20)
* 1.02.38 Daniele Meucci (ITA) 1985 10-07-16 3 Amsterdam
* 1.02.39 Mike Kiprotich (KEN) 06-03-16 8 Den Haag
* 1.02.45 Sondre Nordstad Moen (NOR) 1991 06-03-16 9 Den Haag
* 1.02.54 Marcin Chabowski (POL) 1986 10-07-16 4 Amsterdam
* 1.02.56 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 02-10-16 4 Breda
* 1.02.56 Bira Seboka (ETH) 1994 20-03-16 6 Venlo
* 1.02.57 Yassine Rachik (ITA) 1993 02-10-16 5 Breda
* 1.02.58 Ezrah Sang (KEN) 1994 20-03-16 7 Venlo
* 1.02.58 Abdi Ulad Hakin (DEN) 1991 06-03-16 10 Den Haag
* 1.03.08 Kedir Besher Yousuf (ETH) 1997 17-12-16 1 Dronten
(30)
* 1.03.15 Erick Koskei (KEN) 1993 11-06-16 4 Zwolle
* 1.03.16 Mousaab Hadout (MAR) 1988 17-12-16 2 Dronten
* 1.03.19 Sisay Yazew Tola (ETH) 1994 20-03-16 8 Venlo
* 1.03.22 Abdi Hakin Ulad (DEN) 1991 10-07-16 5 Amsterdam
* 1.03.22 Kevin Kipkemoi (KEN) 1986 20-03-16 9 Venlo
* 1.03.27 Bernard Kipyego (KEN) 1986 11-06-16 5 Zwolle
1.03.28 Kiptum James Barmasai (KEN) 25-09-16 1 Haarlem
* 1.03.31 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 22-05-16 1 Leiden
* 1.03.43 Hassan Chahdi (FRA) 1989 10-07-16 7 Amsterdam
* 1.03.43 Abdi Nageeye 1989 Cifla 10-07-16 6 Amsterdam
(40)
* 1.03.49 Abdelhadi El Hachimi (MAR), M40 1975 06-03-16 11 Den Haag
* 1.03.50 Simon Tesfay (ERI) 1985 11-06-16 6 Zwolle
* 1.03.52 Carles Castillejo (ESP), M35 1978 10-07-16 8 Amsterdam
* 1.03.56 Tom Wiggers 1987 Castricum 06-03-16 12 Den Haag
* 1.03.57 Callum Hawkins (GBR) 1992 10-07-16 9 Amsterdam
* 1.04.01 Jesús España (ESP), M35 1978 10-07-16 10 Amsterdam
* 1.04.02 Nick van Peborgh (BEL) 1984 20-03-16 10 Venlo
1.04.06 Thomas Muke (KEN) 1995 26-06-16 1 Roosendaal
* 1.04.11 Dmytro Lashyn (UKR) 1988 10-07-16 11 Amsterdam
* 1.04.13 Ayad Lamdassem (ESP) 1981 10-07-16 12 Amsterdam
(50)
* 1.04.14 Asbjörn Ellefsen Persen (NOR) 1987 06-03-16 13 Den Haag
* 1.04.15 Stefano La Rosa (ITA) 1985 10-07-16 13 Amsterdam
* 1.04.18 Japhet Kosgei (KEN) 11-06-16 7 Zwolle
* 1.04.18 Thomas Muke (KEN) 1995 17-12-16 3 Dronten
* 1.04.22 Okubay Tsegay (ERI) 1986 02-10-16 6 Breda
* 1.04.28 Mikael Ekvall (SWE) 1989 10-07-16 14 Amsterdam
* 1.04.35 David Kogei (KEN) 1985 02-10-16 7 Breda
* 1.04.39 Alfred Cherop (KEN) 1986 11-06-16 8 Zwolle
* 1.04.39 Thomas Muke (KEN) 1995 11-06-16 9 Zwolle
* 1.04.39 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 20-03-16 11 Venlo
(60)
* 1.04.40 Julien Lyon (SUI) 1989 10-07-16 15 Amsterdam
* 1.04.43 Ronald Schröer 1984 Zaanland 06-03-16 14 Den Haag
* 1.04.45 Vladislau Pramau (BLR) 1984 17-12-16 4 Dronten
* 1.04.47 Szymon Kulka (POL) 1993 10-07-16 16 Amsterdam
* 1.04.47 Koen Naert (BEL) 1989 02-10-16 8 Breda
* 1.04.58 Paul Pollock (IRL) 1986 10-07-16 17 Amsterdam
* 1.04.59 Abdelhadi El Hachimi (MAR), M40 1975 02-10-16 9 Breda
* 1.05.00 Ercan Muslu (TUR) 1988 10-07-16 18 Amsterdam
* 1.05.01 Evans Kiplagat (AZE) 1988 10-07-16 19 Amsterdam
* 1.05.06 Ronald Schröer 1984 Zaanland 02-10-16 10 Breda
(70)
* 1.05.07 Benjamin Barbier (BEL) 1982 20-03-16 12 Venlo
* 1.05.10 Lemawork Ketema (AUT) 1985 10-07-16 20 Amsterdam
* 1.05.11 Mustafa Mohamed (SWE), M35 1979 10-07-16 21 Amsterdam
* 1.05.14 Roman Prodius (MDA), M35 1981 10-07-16 22 Amsterdam
* 1.05.16 David Nilsson (SWE) 1987 10-07-16 23 Amsterdam
* 1.05.17 Abraham Adhanom (ERI), M35 1977 20-03-16 13 Venlo
* 1.05.18 Julian Flügel (GER) 1986 10-07-16 24 Amsterdam
* 1.05.19 Ronald Schröer 1984 Zaanland 20-03-16 14 Venlo
* 1.05.21 Marius Ionescu (ROM) 1984 10-07-16 25 Amsterdam
* 1.05.21 Adrian Lehmann (SUI) 1989 10-07-16 26 Amsterdam
(80)
* 1.05.24 Michel Butter 1985 Castricum 10-07-16 27 Amsterdam
* 1.05.26 Gaspar Csere (HUN) 1991 06-03-16 15 Den Haag
* 1.05.28 Saji Abdelkabir (MAR), M40 1976 02-10-16 11 Breda
* 1.05.31 Soufiane Bouchikhi (BEL) 1990 10-07-16 28 Amsterdam
* 1.05.41 Edwin de Vries 1992 Castricum 20-03-16 15 Venlo
* 1.05.44 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 20-03-16 16 Venlo
* 1.05.47 Nasir Adam Dawoud (ERI) 1991 20-03-16 17 Venlo
* 1.05.48 Philip Kimutai Sanga (KEN) 11-06-16 10 Zwolle
* 1.05.48 Ruggero Pertile (ITA), M40 1974 10-07-16 29 Amsterdam
* 1.05.48 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 11-06-16 11 Zwolle
(90)
* 1.05.56 Asbjørn Ellefsen Persen (NOR) 1987 10-07-16 30 Amsterdam
1.05.56 Alpha Kisa (KEN) 1986 25-09-16 2 Haarlem
1.05.58 Tom Mwendwa Mutie (KEN) 25-09-16 3 Haarlem
* 1.05.59 Finn McNally (GBR) 06-03-16 16 Den Haag
* 1.06.00 Mick Clohisey (IRL) 1986 10-07-16 32 Amsterdam
* 1.06.00 Roman Fosti (EST) 1983 10-07-16 31 Amsterdam
* 1.06.01 Philipp Pflieger (GER) 1987 10-07-16 33 Amsterdam
1.06.03 Mohamed Oumaarir (MAR) 1985 20-03-16 1 Sluis
* 1.06.03 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 06-03-16 17 Den Haag
* 1.06.07 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 11-06-16 12 Zwolle
(100)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
1.21.36 Kjell de Hondt (BEL) 1988 07-02-16 1 Apeldoorn
1.21.43 Marcel Bräutigam (GER) 1987 07-02-16 2 Apeldoorn
1.22.19 Stefan Vandebroek (BEL), M40 1972 07-02-16 3 Apeldoorn
1.22.33 Maciek Miereczko (POL), M35 1979 07-02-16 4 Apeldoorn
1.22.56 Paul Zwama 1987 Leiden Atletiek 07-02-16 5 Apeldoorn
1.23.11 Marcin Zagórny (POL) 1988 07-02-16 6 Apeldoorn
1.24.40 Petr Pechek (CZE) 1983 07-02-16 7 Apeldoorn
1.25.03 Jan Petralia (BEL) 1992 07-02-16 8 Apeldoorn
1.25.21 Koen Henkes 1982 Zeewolde 07-02-16 9 Apeldoorn
1.25.46 Christian de Lie, M35 1976 Castricum 07-02-16 10 Apeldoorn
(10)
1.25.55 Anton Costeris 1982 Phanos 07-02-16 11 Apeldoorn
1.26.11 Imo Muller, M35 1980 AAC 07-02-16 12 Apeldoorn
1.26.15 Riekele Kobes 1986 SV Friesland 07-02-16 13 Apeldoorn
1.26.39 Gert-Jan Liefers, M35 1978 AV'34 Apeldoorn 07-02-16 14 Apeldoorn
R 1.27.22 Erwin Harmes 1981 Dynamica 26-03-16 1 Hulst
* 1.27.30 Patrick Kwist, M45 1968 Rotterdam Atletiek 06-02-16 2 Oud-Beijerland
1.27.42 Dennis Licht 1984 AV'34 Apeldoorn 07-02-16 15 Apeldoorn
1.28.00 Wouter Decock (BEL) 1983 07-02-16 16 Apeldoorn
* 1.28.13 Pol Nabben 1983 Passaat 06-02-16 1 Oud-Beijerland
1.28.23 Mark Muller 1992 >Holten 07-02-16 17 Apeldoorn
(20)
1.28.47 Pip Tesselaar, M45 1969 HERA 06-03-16 1 Den Helder
1.28.53 Cees Kersten, M50 1964 TAS'82 06-03-16 2 Den Helder
1.29.36 Leon Sanderman 1981 Rijssen 07-02-16 18 Apeldoorn
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.38.59 Michael Brandenbourg (BEL) 1986 14-02-16 1 Schoorl
* 1.40.04 Stijn Fincioen (BEL), M35 1980 14-02-16 2 Schoorl
* 1.43.48 Milco Driessen 1988 Hellas 14-02-16 3 Schoorl
* 1.44.27 Jelle Bertels (BEL) 1985 14-02-16 4 Schoorl
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.05.21 Daniel Wanjiru (KEN) 1992 16-10-16 1 Amsterdam
* 2.05.45 Sammy Kitwara (KEN) 1986 16-10-16 2 Amsterdam
* 2.05.47 Marius Kimutai (KEN) 1992 16-10-16 3 Amsterdam
* 2.05.54 Laban Korir (KEN) 1985 16-10-16 4 Amsterdam
* 2.06.07 Ezekiel Chebii (KEN) 1991 16-10-16 5 Amsterdam
* 2.06.11 Marius Kipserem (KEN) 1988 10-04-16 1 Rotterdam
* 2.06.22 Solomon Deksisa (ETH) 1994 10-04-16 2 Rotterdam
* 2.06.25 Felix Kandie (KEN) 1987 16-10-16 6 Amsterdam
* 2.06.26 Festus Talam (KEN) 1994 09-10-16 1 Eindhoven
* 2.06.27 Geoffrey Kirui (KEN) 1993 16-10-16 7 Amsterdam
(10)
* 2.06.45 Bernard Kipyego (KEN) 1986 16-10-16 8 Amsterdam
* 2.07.19 Mule Wasihun (ETH) 1993 16-10-16 9 Amsterdam
* 2.07.23 Geoffrey Kirui (KEN) 1993 10-04-16 3 Rotterdam
* 2.07.48 Abera Kuma (ETH) 1990 16-10-16 10 Amsterdam
* 2.08.00 Marius Kipserem (KEN) 1988 09-10-16 2 Eindhoven
* 2.08.19 Wilson Chebet (KEN) 1985 16-10-16 12 Amsterdam
* 2.08.19 Sammy Korir (KEN), M40 1971 16-10-16 11 Amsterdam
* 2.08.48 Limenih Getachew (ETH) 1990 10-04-16 4 Rotterdam
* 2.09.08 Amos Kipruto (KEN), M35 1977 16-10-16 13 Amsterdam
* 2.09.19 Nobert Kigen (KEN) 1993 09-10-16 3 Eindhoven
(20)
* 2.09.25 Duncan Maiyo (KEN) 1990 09-10-16 4 Eindhoven
* 2.10.13 Dejene Debela Gonfa (ETH) 1995 09-10-16 5 Eindhoven
* 2.10.39 Richard Mengich (KEN) 1989 09-10-16 6 Eindhoven
* 2.10.56 Tsegay Kebede (ETH) 1987 10-04-16 5 Rotterdam
* 2.10.59 Stephen Chebogut (KEN) 1985 09-10-16 7 Eindhoven
* 2.11.00 Deriba Robi (ETH) 1990 09-10-16 8 Eindhoven
* 2.11.23 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 16-10-16 14 Amsterdam
* 2.11.50 Allan Kiprono (KEN) 1990 10-04-16 6 Rotterdam
* 2.11.58 Lani Rutto (KEN) 10-04-16 7 Rotterdam
* 2.12.16 Christian Pacheco Mendoza (PER) 1993 10-04-16 8 Rotterdam
(30)
* 2.12.18 Ayele Abshero (ETH) 1990 10-04-16 9 Rotterdam
* 2.13.26 Raul Machacuay Huaman (PER) 1983 10-04-16 10 Rotterdam
* 2.13.39 Merhawi Kesete (ERI) 1986 16-10-16 15 Amsterdam
* 2.13.39 Dereje Tesfaye (ETH) 1985 16-10-16 16 Amsterdam
* 2.14.43 Mariusz Gizynski (POL) 1981 10-04-16 11 Rotterdam
* 2.14.52 Fernando Cabada (USA) 1982 16-10-16 17 Amsterdam
* 2.14.53 Workneh Fikre (ETH) 1988 16-10-16 18 Amsterdam
* 2.15.27 Mariano Mastromarino (ARG) 1982 10-04-16 12 Rotterdam
* 2.15.40 Aguelmis Rojas (URU), M35 1978 16-10-16 19 Amsterdam
* 2.15.47 Edwin Kemboi (AUT) 1984 10-04-16 13 Rotterdam
(40)
* 2.15.49 Koen Raymaekers, M35 1980 Hellas 16-10-16 20 Amsterdam
* 2.15.59 Hassan Chahdi (FRA) 1989 10-04-16 14 Rotterdam
* 2.16.10 Emmanuel Bett (KEN) 1985 09-10-16 9 Eindhoven
* 2.16.24 Mert Girmaligesse (TUR) 1987 10-04-16 15 Rotterdam
* 2.16.30 Carmine Buccilli (ITA) 1982 10-04-16 16 Rotterdam
* 2.16.45 Ercan Muslu (TUR) 1988 10-04-16 17 Rotterdam
* 2.16.59 David Rutoh (KEN), M35 1980 29-05-16 1 Klazienaveen
* 2.17.15 Yavuz Agrali (TUR) 1992 10-04-16 18 Rotterdam
* 2.17.32 Derlys Ayala (PAR) 1990 10-04-16 19 Rotterdam
* 2.17.49 Serkan Kaya (TUR) 1984 10-04-16 20 Rotterdam
(50)
* 2.18.00 Dickson Terer (KEN), M35 1981 29-05-16 2 Klazienaveen
* 2.18.13 Justin Mahieu (BEL) 1985 10-04-16 21 Rotterdam
* 2.18.16 Manuel Jesus Cabrera Leal (CHI) 1983 10-04-16 22 Rotterdam
* 2.18.19 Teferi Marhu (ISR) 1993 10-04-16 23 Rotterdam
* 2.18.26 Uwiragiy Ambroise (RWA), M35 1980 SAV 10-04-16 24 Rotterdam
* 2.18.45 Leslie Encina (CHI) 1982 10-04-16 25 Rotterdam
* 2.18.53 Luis Orta (USA) 1989 10-04-16 26 Rotterdam
* 2.18.54 Guadie Ageze (ISR) 1989 10-04-16 27 Rotterdam
* 2.19.00 David Duquesnoy (FRA), M35 1977 10-04-16 28 Rotterdam
* 2.19.07 Fatih Bilgiç (TUR) 1985 10-04-16 29 Rotterdam
(60)
* 2.19.17 Nelson Ito Ccuro (PER) 1990 10-04-16 30 Rotterdam
* 2.19.18 Stijn de Vulder (BEL) 1982 10-04-16 31 Rotterdam
* 2.19.28 Cesar Lizano (USA) 1982 10-04-16 32 Rotterdam
* 2.19.48 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 09-10-16 10 Eindhoven
* 2.19.50 Berihun Weve (ISR) 1982 10-04-16 33 Rotterdam
* 2.19.52 Mark Hanrahan (IRL) 1985 10-04-16 34 Rotterdam
* 2.19.52 John Leonard Karori (TAN) 1990 09-10-16 11 Eindhoven
* 2.19.53 Edgardo Ríos (ARG), M35 1980 10-04-16 35 Rotterdam
* 2.19.54 Stijn de Vulder (BEL) 1982 09-10-16 12 Eindhoven
* 2.20.20 Luis Carlos Rivero (GUA) 1986 10-04-16 36 Rotterdam
(70)
* 2.20.48 Willy Canchanya Canchanya (PER) 1991 10-04-16 37 Rotterdam
* 2.21.03 Juan Carlos Hernandez Gonzalez (COL), M35 1979 10-04-16 38 Rotterdam
* 2.21.08 Albert Minczer (HUN) 1986 10-04-16 39 Rotterdam
* 2.21.20 Yosef Yimharan (ISR) 1986 10-04-16 40 Rotterdam
* 2.21.34 Melkam Jember (ISR) 1991 10-04-16 41 Rotterdam
* 2.21.47 Eoin Callaghan (IRL) 1987 10-04-16 42 Rotterdam
* 2.21.47 Asrat Mamo (ISR) 1984 10-04-16 43 Rotterdam
* 2.21.49 Tecle Mekonen (ERI) 1982 Nijmegen Atletiek 10-04-16 44 Rotterdam
* 2.21.58 Darko Ivanovic (SRB) 1987 10-04-16 45 Rotterdam
* 2.22.39 Ömer Alkanoglu (TUR) 1991 10-04-16 46 Rotterdam
(80)
* 2.22.48 Dennis Laerte (BEL) 1985 10-04-16 47 Rotterdam
* 2.22.56 Francois Holzerny (FRA), M40 1972 10-04-16 48 Rotterdam
* 2.22.57 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 09-10-16 13 Eindhoven
* 2.22.59 Antonis Papadimitriou (GRE), M35 1980 10-04-16 49 Rotterdam
* 2.23.29 Üzeyir Söylemez (TUR) 1988 10-04-16 50 Rotterdam
* 2.23.30 Wouter Jansen 1987 Cifla 16-10-16 21 Amsterdam
* 2.24.00 Mohammed El Kasmi (MAR) 1983 16-10-16 22 Amsterdam
* 2.24.03 Gerd Devos (BEL) 1989 09-10-16 14 Eindhoven
* 2.24.05 Jorrit Cleij 1987 Cifla 16-10-16 23 Amsterdam
* 2.24.19 Cédric Plovier (FRA), M35 1978 10-04-16 51 Rotterdam
(90)
* 2.24.50 Didimo Sanchez (VEN) 10-04-16 52 Rotterdam
* 2.25.00 Olivier van Hoey (BEL) 1987 09-10-16 15 Eindhoven
* 2.25.19 Serapio Galindo Bustincio (PER) 1983 10-04-16 53 Rotterdam
* 2.25.23 Tomas Fitzpatrick (IRL) 1981 10-04-16 54 Rotterdam
* 2.25.50 Jakub Szymankiewicz (POL) 1990 09-10-16 16 Eindhoven
* 2.25.53 Erik Anfält (SWE), M40 1976 10-04-16 55 Rotterdam
* 2.25.55 Leonardo Tenepaguay (ECU) 1986 10-04-16 56 Rotterdam
* 2.26.01 Paulino Canchanya Canchanya (PER), M35 1979 10-04-16 57 Rotterdam
* 2.26.18 Jeroen van Damme, M40 1972 Loopgroep PK 10-04-16 58 Rotterdam
* 2.26.24 Matti Rauma (FIN) 1982 16-10-16 24 Amsterdam
(100)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
3.08.22 Iwan Kamminga, M35 1978 Aquilo 14-05-16 1 Gieten
* 3.09.39 Gerrit Wegener (GER) 1981 10-09-16 1 Winschoten
* 3.12.40 Ton Verbaandert, M45 1969 Eindhoven Atletiek 10-09-16 2 Winschoten
* 3.14.32 Martin Ahlburg (GER) 1988 10-09-16 3 Winschoten
* 3.19.38 Gino Casier (BEL), M40 1972 10-09-16 4 Winschoten
3.26.48 Jan Suijkerbuijk, M50 1963 Diomedon 14-05-16 2 Gieten
R 3.32.28 Rombout Breedveld, M45 1967 Loopgroep Aart Stigter 28-05-16 1 Amstelveen
R 3.32.36 Gayri Hawery 1990 Spirit Lelystad 21-05-16 1 Bunschoten
R 3.33.18 Mark van Hoorn, M40 1974 Altis 21-05-16 2 Bunschoten
R 3.33.29 Gert Mertens (BEL), M50 1964 28-05-16 2 Amstelveen
(10)
* 3.39.58 Fabian Campanini (ESP) 1976 10-09-16 5 Winschoten
3.40.52 Wolter de Lange, M35 1979 >Steenwijk 14-05-16 3 Gieten
R 3.44.01 Vincent Meers (BEL), M40 1973 28-05-16 3 Amstelveen
3.45.26 Peter Ligthart, M50 1964 BB Lopers 14-05-16 4 Gieten
R 3.47.09 Wouter Baas 1986 >Geldermalsen 21-05-16 3 Bunschoten
* 3.52.06 Rainer Knust (GER) 1963 10-09-16 6 Winschoten
R 3.53.16 Claes Jansson (SWE), M45 1968 >Amersfoort 21-05-16 4 Bunschoten
3.53.37 Wessel Dekker, M50 1963 Runners Stadskanaal 14-05-16 5 Gieten
R 3.53.51 Co Post, M40 1973 >Amersfoort 21-05-16 5 Bunschoten
* 3.56.15 Claes Jansson (SWE), M45 1968 >Amersfoort 10-09-16 7 Winschoten
(20)
3.59.11 Diemer Top, M50 1963 >Groningen 14-05-16 6 Gieten
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 7.06.30 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 10-09-16 1 Winschoten
* 7.10.55 David Liviau (BEL), M35 10-09-16 2 Winschoten
* 7.25.54 Ond?ej Veli?ka (CZE) 10-09-16 3 Winschoten
* 7.39.57 Marco Lombardi (ITA) 10-09-16 4 Winschoten
* 8.13.43 Menno van Bruggen, M45 1971 >Lunteren 10-09-16 5 Winschoten
* 8.18.42 Daniel Oralek (CZE), M45 1970 10-09-16 6 Winschoten
* 8.19.27 Stefan Woudwijk 1985 AV NOP 10-09-16 7 Winschoten
* 8.23.02 Rombout Breedveld, M45 1967 Loopgroep Aart Stigter 10-09-16 8 Winschoten
* 8.23.30 Karim Atiki (FRA), M35 1977 10-09-16 9 Winschoten
R 8.36.35 Chris Dhooge (BEL), M45 1970 28-05-16 1 Amstelveen
(10)
* 8.41.04 Dan Välitalo (SWE), M50 10-09-16 10 Winschoten
* 8.41.22 Petr Škrabánek (CZE), M50 10-09-16 11 Winschoten
* 8.44.24 Wim Douw, M50 1963 Diomedon 10-09-16 12 Winschoten
* 8.47.48 Joris Wulfert 1988 EURR 10-09-16 13 Winschoten
* 9.11.34 Dušan Alman (CZE), M40 10-09-16 14 Winschoten
* 9.21.18 Alex Olieman, M45 1970 >Gouda 18-12-16 Driehuis
* 9.21.56 Tobias Lundgren (SWE) 1987 10-09-16 15 Winschoten
* 9.22.53 Vincent Kalkman, M40 1976 MarathonPlus 10-09-16 16 Winschoten
* 9.38.29 Balázs Koranyi (HUN), M40 10-09-16 17 Winschoten
* 9.44.39 Tarique Shakir-Khalil (GBR) 1970 18-12-16 Driehuis
(20)
* 9.47.28 Dik Jagersma, M60 1954 SV Friesland 10-09-16 18 Winschoten
* 9.50.12 Stefaan D'Espallier (BEL) 1978 18-12-16 Driehuis
* 9.53.53 Willem van Wijngaarden 10-09-16 19 Winschoten
* 10.08.16 Bas Haasnoot, M40 1975 Rijnsoever 10-09-16 20 Winschoten
* 10.12.59 Dick Abee, M55 1959 Aquilo 10-09-16 21 Winschoten
* 10.16.27 Roelof uit Beijerse, M40 10-09-16 22 Winschoten
R 10.18.08 Steven Vanmolecot (BEL) 28-05-16 2 Amstelveen
* 10.26.58 Gerben Oevermans 10-09-16 23 Winschoten
* 10.26.59 Roger Kempinski, M40 1972 >Bemelen 10-09-16 24 Winschoten
* 10.27.48 Filippos Chatzimichail (GRE), M35 1980 10-09-16 25 Winschoten
(30)
* 10.35.40 Mirsad Abdakovic (BIH) 1974 18-12-16 Driehuis
* 10.50.31 David van Vooren (BEL), M45 1970 18-12-16 Driehuis
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
* 2.25.22 Kronos Twents Topteam Kronos 02-07-16 1 Rotterdam
* 2.25.28 Team Rauw Rotterdam Atletiek 02-07-16 2 Rotterdam
* 2.26.32 Altijd Alles Maximaal! 03-04-16 1 Zwolle
* 2.29.44 AV PEC 1 PEC1910 03-04-16 2 Zwolle
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
* 17.51.23 Rinus van der Wal 1964 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 Driehuis
* 18.35.55 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 18-12-16 Driehuis
* 20.48.57 Frank van der Gulik 1977 De Lat 18-12-16 Driehuis
* 20.55.06 Eric Ariens 1964 >Hoofddorp 18-12-16 Driehuis
* 21.10.23 Tom van der Veldt, M45 1968 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 Driehuis
* 21.34.18 Silvio Teunissen 1970 MarathonPlus 18-12-16 Driehuis
R 21.58.00 Tom van der Veldt, M45 1968 Loopgroep Aart Stigter 22-01-16 1 Den Helder
R 22.24.56 François Flisijn, M50 1963 Noordkop 22-01-16 2 Den Helder
* 22.44.56 Tim Weißbach (GER) 1985 18-12-16 Driehuis
* 23.34.02 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 Driehuis
(10)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
* 86592 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 22-05-16 1 Steenbergen
* 85453 Pascal van Norden, M40 1972 Gouda 06-03-16 1 Stein
* 83955 Tim Pleijte 1985 Dynamica 06-03-16 2 Stein
* 83462 Gert Mertens (BEL), M50 1964 06-03-16 3 Stein
* 82224 Gino Casier (BEL), M40 1972 06-03-16 4 Stein
* 81176 Werner Roels (BEL), M35 1978 22-05-16 2 Steenbergen
* 80246 David Liviau (BEL), M35 22-05-16 3 Steenbergen
* 78979 Gert Mertens (BEL), M50 1964 22-05-16 4 Steenbergen
* 78897 Gert Mertens (BEL), M50 1964 25-06-16 1 Hoofddorp
R 77710 Kees van Helmond, M50 1966 Scorpio 01-10-16 1 Amstelveen
(10)
* 77256 Leo Martens, M45 1970 Eindhoven Atletiek 06-03-16 5 Stein
* 77181 Emile Dercksen, M35 1977 >Harderwijk 28-12-16 1 Deventer
* 76782 Tobias Lundgren (SWE) 1987 25-06-16 2 Hoofddorp
* 76426 Geert Ceuppens (BEL), M40 1973 06-03-16 6 Stein
* 75746 Michel Buijck, M40 1975 Dynamica 22-05-16 5 Steenbergen
* 75050 Peter de Petter (BEL), M50 1963 06-03-16 7 Stein
* 74984 Leo Martens, M45 1970 Eindhoven Atletiek 28-12-16 2 Deventer
* 74772 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 25-06-16 3 Hoofddorp
* 74756 Jo Schoonbroodt, M65 1950 Maasrunners 06-03-16 8 Stein
* 74033 Chris Dhooge (BEL), M45 1970 06-03-16 9 Stein
(20)
* 73125 Rob Thielemans (BEL) 1981 06-03-16 10 Stein
* 72579 Jan Suijkerbuijk, M50 1963 Diomedon 18-06-16 1 Den Haag
* 72531 Erwin Deckers (BEL), M35 1977 06-03-16 11 Stein
* 72531 Wim Douw, M50 1963 Diomedon 06-03-16 12 Stein
* 70959 Xavier Verbruggen (BEL), M50 1963 25-06-16 4 Hoofddorp
* 70806 Peter Ligthart, M50 1964 BB Lopers 28-12-16 3 Deventer
* 70541 Kirsztán Szucs, M35 1976 06-03-16 13 Stein
R 70071 Arjan van den Berg, M50 1966 Veteranen Nederland 01-10-16 2 Amstelveen
* 70014 Frank Campo (GER), M45 1969 06-03-16 14 Stein
  Mannen 12 uur (tot 100000)
* 142507 Dan Lawson (GBR), M40 21-05-16 1 Steenbergen
* 120518 Gerrie Boersma, M50 1962 SV Friesland 21-05-16 2 Steenbergen
* 116991 Peter de Petter (BEL), M50 1963 21-05-16 3 Steenbergen
* 106968 David van Vooren (BEL), M45 1970 21-05-16 4 Steenbergen
* 105590 Dirk van Springel (BEL), M50 21-05-16 5 Steenbergen
* 104433 Rienk Scholtemeijer, M45 MarathonPlus 21-05-16 6 Steenbergen
  Mannen 24 uur (tot 150000)
* 241618 Christof Kuehner (GER), M45 21-05-16 1 Steenbergen
* 217418 Jan Spitael (BEL), M50 21-05-16 2 Steenbergen
* 215188 Wim Douw, M50 1963 Diomedon 21-05-16 3 Steenbergen
* 210122 David van den Bossche (BEL), M40 21-05-16 4 Steenbergen
* 208493 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 18-12-16 1 Driehuis
* 206618 Rinus van der Wal 1964 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 2 Driehuis
* 201000 Arjan van den Berg, M50 1966 Veteranen Nederland 21-05-16 5 Steenbergen
* 190334 Mo Idrissi, M60 1952 MarathonPlus 21-05-16 6 Steenbergen
* 187396 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 21-05-16 7 Steenbergen
* 183575 Frank van der Gulik 1977 De Lat 18-12-16 3 Driehuis
(10)
* 182307 Tom van der Veldt, M45 1968 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 4 Driehuis
* 180540 Timmy van Gorp (BEL), M35 21-05-16 8 Steenbergen
* 179874 Eric Ariens 1964 >Hoofddorp 18-12-16 5 Driehuis
* 179644 Vincent Kalkman, M40 1976 MarathonPlus 21-05-16 9 Steenbergen
* 175083 Wim Krijnen, M55 1957 MarathonPlus 21-05-16 10 Steenbergen
* 173450 Silvio Teunissen 1970 MarathonPlus 18-12-16 6 Driehuis
* 171905 Bob Bock, M60 1955 Loopgroep Aart Stigter 21-05-16 11 Steenbergen
* 168581 Garth Peterson (USA), M50 21-05-16 12 Steenbergen
* 166171 Tim Weißbach (GER) 1985 18-12-16 7 Driehuis
* 162843 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 18-12-16 8 Driehuis
(20)
* 159551 Ghislain Dops (BEL), M60 1955 21-05-16 13 Steenbergen
* 155002 Tarique Shakir-Khalil (GBR) 1970 18-12-16 9 Driehuis
* 153405 Johan Luijken (GER) 1964 18-12-16 10 Driehuis
* 152918 Misja van Esch, M45 1970 21-05-16 14 Steenbergen