Wegranglijsten 2019 mannen

bijgewerkt t/m 31 december (update van 10 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. We nemen alleen bruto-prestaties (dwz de tijd vanaf het startschot) mee. Voor deze ranglijst komen alle Nederlandse atleten in aanmerking plus buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 28.42 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 24-03-19 5 Brunssum
* 28.54 Michel Butter 1985 Castricum 10-02-19 4 Schoorl
* 28.57 Bart van Nunen 1995 Passaat 10-02-19 6 Schoorl
* 29.00 Richard Douma 1993 Zaanland 19-10-19 5 Hole (NOR)
* 29.03 Stan Niesten 1996 DEM 10-02-19 7 Schoorl
* 29.05 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 19-10-19 8 Hole (NOR)
R 29.17 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 24-05-19 1 Vriezenveen
* 29.20 Frank Futselaar 1991 De Liemers 24-03-19 13 Brunssum
* 29.37 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 06-10-19 4 Utrecht
* 29.52 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 10-02-19 13 Schoorl
(10)
* 29.52 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 10-02-19 14 Schoorl
* 29.52 Niek Blikslager Groningen Atletiek 10-02-19 12 Schoorl
* 29.53 Luuk Maas 1995 Cifla 10-02-19 16 Schoorl
* 29.53 Luc Schout 1987 GAC Gemert 10-02-19 17 Schoorl
* 29.53 Kalid Amin 1997 Cifla 10-02-19 18 Schoorl
* 29.53 Roy Hoornweg 1989 Passaat 22-06-19 5 Wierden
* 29.53 Jelmer van der Linden Statina 10-02-19 15 Schoorl
* 29.54 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 10-02-19 19 Schoorl
* 29.58 Edwin de Vries 1992 Castricum 24-03-19 29 Brunssum
* 30.01 Tim Bolink 1992 AAC 10-02-19 21 Schoorl
(20)
* 30.07 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 29-06-19 6 Appingedam
30.13 Rick Hartogs 1989 DAK 24-02-19 1 Moergestel
* 30.13 Jorit van Malsen 1988 Cifla 24-03-19 35 Brunssum
30.15 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 31-12-19 1 Elsloo
* 30.19 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 10-02-19 23 Schoorl
* 30.20 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 10-02-19 24 Schoorl
* 30.21 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 10-02-19 25 Schoorl
* 30.22 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 10-02-19 26 Schoorl
R 30.26 Mohamed Bensghir >Weert 28-06-19 1 Weert
* 30.27 Illian Martens, JA Cifla 10-02-19 27 Schoorl
(30)
* 30.31 Joeri Wolf 1991 Cifla 06-10-19 6 Utrecht
* 30.31 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 27-10-19 2 Holten
* 30.32 Sven Schoonebeek 1997 19-10-19 32 Hole (NOR)
* 30.33 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 06-10-19 7 Utrecht
* 30.34 Freek van de Weerd 1997 Sprint 10-02-19 29 Schoorl
* 30.37 Cas Lutz 1993 GAC Hilversum 10-02-19 32 Schoorl
30.39 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 01-12-19 32 Valencia (ESP)
* 30.40 Max Polak PAC 24-03-19 45 Brunssum
* 30.41 Rik Goethals 1992 Triathlon 10-02-19 34 Schoorl
* 30.52 Daan Reintjes 1993 De Liemers 10-02-19 36 Schoorl
(40)
* 30.52 Yorben Ruiter 1995 PAC 24-03-19 49 Brunssum
30.52 Ralph van Houwelingen 1994 Prins Hendrik 31-12-19 1 Weert
* 30.53 Wesley Mols 1996 Cifla 10-02-19 37 Schoorl
R 30.54 Erik Bolding, M35 1983 Start'78 21-08-19 1 Alteveer-Kerkenveld
R 30.54 Wadie Moussaoui >Weert 06-07-19 1 Chaam
* 30.56 Remyo Tielsema 1990 Phanos 06-10-19 10 Utrecht
* 30.56 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 10-02-19 39 Schoorl
* 30.56 Tim Pleijte 1985 Dynamica 10-02-19 38 Schoorl
31.03 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 07-05-19 1 Utrecht
* 31.04 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 10-02-19 41 Schoorl
(50)
* 31.07 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 27-10-19 3 Holten
* 31.08 Wouter Jansen 1987 Cifla 24-03-19 55 Brunssum
* 31.08 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 10-11-19 1 Amsterdam
* 31.09 Floris Willeboordse Gonz lez Running Team 06-10-19 14 Utrecht
* 31.14 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 27-10-19 4 Holten
R 31.15 Christiaan van Beusichem, M35 1980 Flakkee 22-12-19 1 Barendrecht
31.18 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 07-09-19 1 Noordeloos
* 31.18 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 10-02-19 43 Schoorl
31.19 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 24-08-19 1 Apeldoorn
* 31.22 Lars Gerritsen 1994 Passaat 24-03-19 60 Brunssum
(60)
* 31.23 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 10-02-19 46 Schoorl
R 31.24 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 31-03-19 1 Rotterdam
* 31.25 Luuk Metselaar 1992 Hellas 06-10-19 15 Utrecht
R 31.27 Arjan Marchand, M40 1977 Groningen Atletiek 07-09-19 1 Wagenborgen
* 31.27 Wybe Sesink, JA Cifla 10-02-19 48 Schoorl
31.28 Pim Lambregts Swift 31-12-19 2 Elsloo
* 31.29 Melvin Franken 1991 DJA 15-06-19 5 Rijsbergen
31.30 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 16-04-19 2 Utrecht
* 31.30 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 10-02-19 50 Schoorl
* 31.31 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 10-02-19 51 Schoorl
(70)
* 31.31 Ronald Cockx 1994 DJA 27-10-19 1 Etten-Leur
R 31.32 Jeroen van Damme, M45 1972 THOR 20-09-19 1 Rucphen
* 31.33 Jorrit Cleij 1987 Cifla 10-02-19 52 Schoorl
* 31.34 Pieter Bakx 1985 Rotterdam Atletiek 10-02-19 53 Schoorl
* 31.36 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 10-02-19 55 Schoorl
* 31.40 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 10-02-19 56 Schoorl
* 31.41 Henk Kramer 1988 Groningen Atletiek 10-02-19 57 Schoorl
R 31.41 Niels Verhagen >Berghem 03-11-19 1 Veghel
* 31.41 Jarreau Suijkerbuijk, JA Scorpio 10-02-19 58 Schoorl
* 31.43 Zac Freudenburg (USA), M40 1978 AV'23 10-02-19 61 Schoorl
(80)
* 31.43 Arne Mulder 1990 PEC1910 10-02-19 60 Schoorl
* 31.43 Floris Willebroordse 24-03-19 70 Brunssum
* 31.44 Edwin Sjerps SAV 10-02-19 63 Schoorl
31.44 Menno Koolhaas 1995 Unitas 31-12-19 3 Elsloo
* 31.44 Emmanuel Biwott 1984 >Voorthuizen 13-07-19 3 Voorthuizen
R 31.45 Stan Schipperen Scorpio 08-12-19 1 Waspik
R 31.45 Hein de Groot 1987 Oss'78 03-11-19 2 Veghel
* 31.46 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 10-02-19 64 Schoorl
* 31.47 Lauran Beijens 1992 TRR 10-02-19 65 Schoorl
* 31.47 Dominic Bersee Olympus'70 10-02-19 66 Schoorl
(90)
* 31.48 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 29-06-19 10 Appingedam
* 31.48 Jasper Boot 1993 Leiden Atletiek 10-02-19 67 Schoorl
* 31.51 Paul Zwama 1987 Groningen Atletiek 29-06-19 11 Appingedam
* 31.52 Ibrahim Abdi Ali, JA 1901 Hanzesport 10-02-19 69 Schoorl
* 31.54 Thomas Lewis Phanos 10-02-19 70 Schoorl
* 31.55 Mels Lambregts 1996 THOR 27-10-19 2 Etten-Leur
31.55 Maarten van Zetten Ilion 26-01-19 2 Hoornaar
* 31.56 Peter van der Velden, M50 1968 Eindhoven Atletiek 10-02-19 72 Schoorl
* 31.56 Corn‚ Timmer 1998 Aalsmeer 10-02-19 71 Schoorl
* 31.57 Wouter Dilling 1990 Cifla 10-02-19 73 Schoorl
(100)
31.58 Lars Cazander 1992 Hellas 16-04-19 3 Utrecht
R 31.58 Mark van Kessel 1989 LGD 08-09-19 1 Deurne
  Mannen 15km (tot 50.00)
* 43.57 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 17-11-19 13 Nijmegen
* 44.36 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 17-11-19 17 Nijmegen
* 44.47 Frank Futselaar 1991 De Liemers 01-12-19 13 's Heerenberg
* 44.50 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 17-11-19 20 Nijmegen
* 45.24 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 01-12-19 15 's Heerenberg
* 45.24 Niels Theloosen 1996 Cifla 01-12-19 14 's Heerenberg
* 45.25 Bart van Nunen 1995 Passaat 17-11-19 23 Nijmegen
* 45.27 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 01-12-19 16 's Heerenberg
* 45.29 Daan Reintjes 1993 De Liemers 01-12-19 17 's Heerenberg
* 45.30 Joeri Wolf 1991 Cifla 17-11-19 24 Nijmegen
(10)
* 45.57 Michel Butter 1985 Castricum 01-12-19 19 's Heerenberg
* 46.11 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 17-11-19 31 Nijmegen
* 46.12 Yorben Ruiter 1995 PAC 17-11-19 32 Nijmegen
* 46.13 Max Polak PAC 01-12-19 20 's Heerenberg
* 46.19 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 17-11-19 33 Nijmegen
* 46.23 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 17-11-19 35 Nijmegen
* 46.29 Luc Schout 1987 GAC Gemert 17-11-19 36 Nijmegen
* 46.38 Ronald Schr”er, M35 1984 Zaanland 17-11-19 37 Nijmegen
* 46.40 Rik Goethals 1992 Triathlon 17-11-19 39 Nijmegen
46.52 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 31-12-19 1 Schoonhoven
(20)
* 46.54 Lars Cazander 1992 Hellas 17-11-19 40 Nijmegen
* 47.20 Rick Hartogs 1989 DAK 17-11-19 42 Nijmegen
* 47.20 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 01-12-19 22 's Heerenberg
* 47.25 Ties van den Hurk 't Haasje 17-11-19 43 Nijmegen
* 47.31 Arjan Marchand, M40 1977 Groningen Atletiek 17-11-19 45 Nijmegen
* 47.31 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 01-12-19 23 's Heerenberg
* 47.31 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 17-11-19 44 Nijmegen
* 47.36 Nick van der Poel 1987 Ilion 17-11-19 46 Nijmegen
* 47.37 Ruben Sansom Atletiek Maastricht 17-11-19 47 Nijmegen
* 47.53 Dominic Bersee Olympus'70 17-11-19 48 Nijmegen
(30)
* 47.54 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 01-12-19 24 's Heerenberg
* 47.57 Robert Ton 1985 Phanos 01-12-19 25 's Heerenberg
* 47.58 Jorrit Cleij 1987 Cifla 17-11-19 49 Nijmegen
* 48.00 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 17-11-19 50 Nijmegen
* 48.04 Erik Bolding, M35 1983 Start'78 17-11-19 51 Nijmegen
* 48.08 Ronald Cockx 1994 DJA 17-11-19 52 Nijmegen
* 48.08 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 17-11-19 53 Nijmegen
* 48.24 Tim Bolink 1992 AAC 17-11-19 56 Nijmegen
* 48.25 Wouter Jansen 1987 Cifla 17-11-19 58 Nijmegen
* 48.25 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 57 Nijmegen
(40)
* 48.26 Melvin Franken 1991 DJA 17-11-19 59 Nijmegen
* 48.28 Ronald Poel 1991 DEM 17-11-19 61 Nijmegen
* 48.28 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 17-11-19 60 Nijmegen
* 48.28 Abdi Hassan Cifla 17-11-19 62 Nijmegen
* 48.31 Mathijs Weijkamp 't Haasje 17-11-19 63 Nijmegen
* 48.32 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 64 Nijmegen
* 48.32 Edwin Wissema, M40 1978 De Liemers 17-11-19 65 Nijmegen
* 48.33 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 01-12-19 27 's Heerenberg
* 48.36 Pim Lambregts Swift 01-12-19 28 's Heerenberg
* 48.37 Guus Reijngoud 1988 Hellas 17-11-19 66 Nijmegen
(50)
* 48.38 Koen Vossers 1989 Hanzesport 17-11-19 67 Nijmegen
* 48.41 Wouter Dilling 1990 Cifla 01-12-19 30 's Heerenberg
* 48.42 Freek van de Weerd 1997 Sprint 17-11-19 68 Nijmegen
* 48.45 Tim Pleijte 1985 Dynamica 17-11-19 69 Nijmegen
* 48.47 Mike Teekens 1988 Achilles EL 17-11-19 70 Nijmegen
* 48.49 Christiaan Ernst 1988 >Amersfoort 01-12-19 31 's Heerenberg
* 48.51 Paul Geertsma 1985 Lionitas 17-11-19 71 Nijmegen
* 48.56 Michiel Kallenberg, M35 1983 Cifla 17-11-19 72 Nijmegen
* 49.01 Thomas Cremers NTB 17-11-19 75 Nijmegen
* 49.01 Jeroen Kramer Zaanland 17-11-19 76 Nijmegen
(60)
49.24 Peter-Jan Hardenbol 1991 Hellas 23-03-19 1 Ameide
* 49.26 Yke Zoetendal, M45 1972 Horror 17-11-19 80 Nijmegen
49.27 Leendert van der Lugt >Capelle aan den Ijssel 23-03-19 2 Ameide
* 49.27 Yahala Awal Aman 1997 Argo 01-12-19 35 's Heerenberg
* 49.28 Hein de Groot 1987 Oss'78 17-11-19 81 Nijmegen
R 49.30 Tim Verbaandert GVAC 07-09-19 1 Waalre
49.32 Timo de Geus 1990 Fortius 10-02-19 1 Zoetermeer
* 49.32 Marco van Erp 1993 Leiden Atletiek 17-11-19 84 Nijmegen
* 49.42 Jan Schra 1988 BB Lopers 17-11-19 86 Nijmegen
* 49.45 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 17-11-19 88 Nijmegen
(70)
* 49.45 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 01-12-19 36 's Heerenberg
* 49.48 Rick Heutinck 1985 Argo 01-12-19 37 's Heerenberg
* 49.49 Mark te Brake 1995 AVA'70 01-12-19 38 's Heerenberg
* 49.50 Nick van Nieuwenhuizen Ciko'66 01-12-19 39 's Heerenberg
* 49.52 Kamiel Jacobs 't Haasje 17-11-19 89 Nijmegen
49.55 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 17-11-19 1 Spijkenisse
* 49.58 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 17-11-19 90 Nijmegen
* 50.00 Koen van Dijk 1991 Triathlon 17-11-19 93 Nijmegen
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 46.18 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 01-09-19 3 Tilburg
* 46.51 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 22-09-19 4 Zaandam
* 48.34 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 22-09-19 9 Zaandam
* 48.34 Edwin de Vries 1992 Castricum 01-09-19 7 Tilburg
* 48.43 Frank Futselaar 1991 De Liemers 22-09-19 10 Zaandam
* 48.54 Joeri Wolf 1991 Cifla 22-09-19 12 Zaandam
* 48.59 Michel Butter 1985 Castricum 22-09-19 13 Zaandam
* 49.26 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 22-09-19 16 Zaandam
* 49.34 Stan Niesten 1996 DEM 22-09-19 17 Zaandam
* 49.46 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 22-09-19 18 Zaandam
(10)
* 49.48 Kalid Amin 1997 Cifla 01-09-19 14 Tilburg
* 49.57 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 22-09-19 19 Zaandam
* 50.38 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 22-09-19 20 Zaandam
* 50.41 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 22-09-19 21 Zaandam
* 50.46 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 22-09-19 22 Zaandam
* 50.48 Luuk Metselaar 1992 Hellas 22-09-19 23 Zaandam
* 50.53 Luuk Maas 1995 Cifla 01-09-19 22 Tilburg
* 50.54 Luc Schout 1987 GAC Gemert 01-09-19 23 Tilburg
* 50.57 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 22-09-19 24 Zaandam
50.57 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 05-10-19 1 Alblasserdam
(20)
* 51.11 Tim Bolink 1992 AAC 22-09-19 25 Zaandam
* 51.13 Justin Freeman (USA), M40 1976 Leiden Atletiek 22-09-19 26 Zaandam
* 51.27 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 01-09-19 25 Tilburg
* 51.38 Bart van Nunen 1995 Passaat 22-09-19 29 Zaandam
* 51.44 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 01-09-19 27 Tilburg
* 51.47 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 22-09-19 30 Zaandam
51.47 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 28-04-19 12 Antwerpen (BEL)
* 51.50 Ambroise Uwiragiye (RWA), M35 1980 SAV 22-09-19 31 Zaandam
R 52.01 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 22-12-19 1 Barendrecht
* 52.06 Christiaan Bosselaar, M35 1982 KAV Holland 01-09-19 30 Tilburg
(30)
R 52.15 Timo de Geus 1990 Fortius 22-12-19 2 Barendrecht
* 52.21 Freek van de Weerd 1997 Sprint 28-04-19 8 Roermond
* 52.22 Mike Teekens 1988 Achilles EL 01-09-19 32 Tilburg
* 52.29 Lars Cazander 1992 Hellas 05-01-19 1 Woudenberg
* 52.35 MesginaÿTesfay Ghede (ERI) 1993 Eindhoven Atletiek 01-09-19 34 Tilburg
R 52.40 Melvin Franken 1991 DJA 22-12-19 3 Barendrecht
* 52.44 Ronald Poel 1991 DEM 22-09-19 35 Zaandam
52.52 Henry Rutgers, M40 1977 HAC'63 14-04-19 4 Hoogeveen
* 52.53 Yorben Ruiter 1995 PAC 22-09-19 37 Zaandam
* 53.05 Colin Bekers, M35 1979 Scorpio 01-09-19 35 Tilburg
(40)
* 53.07 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 22-09-19 38 Zaandam
* 53.12 Rik Goethals 1992 Triathlon 22-09-19 40 Zaandam
R 53.26 Boris de Bruijn, M35 1982 AV'56 22-12-19 4 Barendrecht
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.01.03 Roy Hoornweg 1989 Passaat 24-03-19 2 Alphen aan den Rijn
* 1.06.08 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 24-03-19 7 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 0.59.55 Abdi Nageeye 1989 Cifla 08-09-19 3 South Shields (GBR)
* 1.02.56 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 31-03-19 11 Venlo
* 1.03.09 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 06-10-19 2 Breda
1.03.22 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 15-03-19 20 Manama (BRN)
* 1.04.17 Roy Hoornweg 1989 Passaat 06-10-19 6 Breda
* 1.04.22 Michel Butter 1985 Castricum 31-03-19 14 Venlo
* 1.04.24 Bart van Nunen 1995 Passaat 31-03-19 15 Venlo
* 1.04.56 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 07-09-19 2 Dalfsen
* 1.05.01 Stan Niesten 1996 DEM 27-10-19 43 Valencia (ESP)
* 1.05.11 Frank Futselaar 1991 De Liemers 06-10-19 9 Breda
(10)
* 1.05.19 Edwin de Vries 1992 Castricum 31-03-19 16 Venlo
* 1.05.48 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 31-03-19 19 Venlo
* 1.05.59 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 31-03-19 22 Venlo
* 1.06.10 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 06-10-19 14 Breda
* 1.06.22 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 06-10-19 15 Breda
* 1.06.36 Paul Zwama 1987 Groningen Atletiek 06-10-19 16 Breda
1.06.40 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 21-09-19 8 Usti nad Labem (CZE)
* 1.06.55 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 31-03-19 26 Venlo
* 1.07.17 Colin Bekers, M35 1979 Scorpio 10-02-19 2 Schoorl
*,R 1.07.19 Nick van der Poel 1987 Ilion 08-09-19 1 Pijnacker
(20)
* 1.07.23 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 06-10-19 21 Breda
* 1.07.24 Luc Schout 1987 GAC Gemert 31-03-19 27 Venlo
* 1.07.36 Rick Hartogs 1989 DAK 17-03-19 1 Drunen
* 1.07.37 Jasper Boot 1993 Leiden Atletiek 06-10-19 24 Breda
R 1.07.46 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 21-12-19 1 Linschoten
* 1.08.01 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 31-03-19 31 Venlo
* 1.08.11 Tim Bolink 1992 AAC 06-10-19 25 Breda
* 1.08.12 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 03-11-19 1 Dordrecht
* 1.08.16 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 06-10-19 26 Breda
1.08.20 Christiaan van Beusichem, M35 1980 Flakkee 20-01-19 1 Maassluis
(30)
R 1.08.28 Guus Reijngoud 1988 Hellas 21-12-19 2 Linschoten
R 1.08.28 Lars Cazander 1992 Hellas 21-12-19 3 Linschoten
* 1.08.34 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 15-12-19 7 Dronten
* 1.08.39 Emmanuel Biwott 1984 >Voorthuizen 17-03-19 2 Hapert
* 1.08.40 Daan Reintjes 1993 De Liemers 03-11-19 2 Dordrecht
1.08.43 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 13-01-19 15 Egmond
* 1.08.48 Wouter Jansen 1987 Cifla 31-03-19 36 Venlo
* 1.08.50 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 31-03-19 37 Venlo
1.08.58 Jorik van Egdom 1995 VAV Veenendaal 13-01-19 18 Egmond
* 1.09.27 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 14-04-19 2 Enschede
(40)
1.09.31 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 24-03-19 1 Amstelveen
* 1.09.33 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 07-09-19 3 Dalfsen
1.09.36 Simon Rio >Amsterdam 01-09-19 1 Hoofddorp
* 1.09.40 Jeroen van Damme, M45 1972 THOR 03-11-19 5 Dordrecht
1.09.49 Vincent Hazeleger 1995 Phanos 13-01-19 23 Egmond
* 1.09.50 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 31-03-19 42 Venlo
* 1.09.51 Anders Grahl (SWE) 1987 Zweden 31-03-19 43 Venlo
* 1.09.53 Yahala Awal Aman 1997 Argo 14-04-19 3 Enschede
* 1.09.54 MesginaÿTesfay Ghede (ERI) 1993 Eindhoven Atletiek 31-03-19 45 Venlo
* 1.09.54 Arne Mulder 1990 PEC1910 31-03-19 44 Venlo
(50)
* 1.09.57 Lauran Beijens 1992 TRR 06-10-19 30 Breda
* 1.10.00 Cas Lutz 1993 GAC Hilversum 15-12-19 9 Dronten
* 1.10.00 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 31-03-19 46 Venlo
* 1.10.00 Maarten van Zetten Ilion 09-03-19 2 Dordrecht
* 1.10.04 Henry Rutgers, M40 1977 HAC'63 25-05-19 1 Klazienaveen
* 1.10.13 Rob Maas 1984 Scorpio 10-02-19 6 Schoorl
R 1.10.20 Richie Azombo 1991 Heerenveen 21-12-19 4 Linschoten
* 1.10.20 Justin Freeman (USA), M40 1976 Leiden Atletiek 31-03-19 47 Venlo
* 1.10.29 Michiel de Ruiter 1986 NOVA 10-02-19 7 Schoorl
*,R 1.10.33 Mike Teekens 1988 Achilles EL 08-09-19 2 Pijnacker
(60)
* 1.10.34 Ivo Bijl 1993 Passaat 03-11-19 7 Dordrecht
1.10.46 Jorrit Cleij 1987 Cifla 13-01-19 31 Egmond
* 1.10.47 Erik Bolding, M35 1983 Start'78 15-06-19 17 Zwolle
* 1.10.48 Yunis Stitan 1989 Haag Atletiek 15-12-19 2 Spijkenisse
* 1.10.52 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 06-10-19 33 Breda
* 1.10.55 Hein de Groot 1987 Oss'78 15-12-19 3 Spijkenisse
R 1.10.57 Geert Tuinstra 1990 SISU 22-12-19 1 Borne
* 1.10.59 Mathias Meijer Climax 10-02-19 103 Barcelona (ESP)
R 1.11.00 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 22-12-19 2 Borne
* 1.11.01 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 03-11-19 8 Dordrecht
(70)
* 1.11.01 Niels Theloosen 1996 Cifla 17-03-19 2 Nijmegen
1.11.01 Leendert van der Lugt >Capelle aan den Ijssel 14-12-19 1 Houten
1.11.03 David Bouman 1988 PAC 20-01-19 3 Maassluis
* 1.11.05 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 06-10-19 35 Breda
R 1.11.06 Yorben Ruiter 1995 PAC 10-03-19 1 Lekkerkerk
1.11.08 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 13-01-19 34 Egmond
* 1.11.09 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 31-03-19 51 Venlo
1.11.10 Robert Ton 1985 Phanos 13-01-19 36 Egmond
* 1.11.13 Cristiaen Schaap 1985 Phanos 06-10-19 36 Breda
* 1.11.19 Marcel Laros, M45 1971 Scorpio 31-03-19 53 Venlo
(80)
R 1.11.20 Dominic Bersee Olympus'70 23-03-19 1 Naaldwijk
1.11.20 Tim Pleijte 1985 Dynamica 24-08-19 1 Burgh-Haamstede
R 1.11.20 Alwin Heijting 1986 HAC'63 23-03-19 1 Leek
* 1.11.26 Wesley Mols 1996 Cifla 17-03-19 3 Nijmegen
*,R 1.11.28 Issak Berhane 1986 Sparta 08-09-19 3 Pijnacker
* 1.11.30 Ben Souwen 1989 Eindhoven Atletiek 17-03-19 13 Hapert
1.11.32 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 01-09-19 2 Hoofddorp
* 1.11.38 Christiaan Bosselaar, M35 1982 KAV Holland 23-06-19 1 Heemskerk
1.11.39 Rene de Lange, M40 1977 De Koplopers 20-01-19 5 Maassluis
* 1.11.42 Timo de Geus 1990 Fortius 15-12-19 4 Spijkenisse
(90)
* 1.11.42 Peter-Jan Hardenbol 1991 Hellas 09-03-19 3 Dordrecht
* 1.11.42 Patrick de Vos 1996 AV'56 31-03-19 55 Venlo
* 1.11.43 Ties van den Hurk 't Haasje 17-03-19 4 Nijmegen
1.11.44 Paul Geertsma 1985 Lionitas 03-11-19 1 Terschelling
1.11.44 Menno Koolhaas 1995 Unitas 13-01-19 40 Egmond
* 1.11.49 Tim Kragten 1989 Eindhoven Atletiek 17-03-19 15 Hapert
* 1.11.52 Patrick Kwist, M50 1968 Rotterdam Atletiek 23-06-19 1 Roosendaal
1.11.54 Dez de Eerens 1987 >Amsterdam 24-03-19 2 Amstelveen
* 1.11.59 Robert Jongh, M45 1971 Spiridon 15-12-19 5 Spijkenisse
*,R 1.12.00 Maarten Jumelet 1989 Leiden Atletiek 08-09-19 4 Pijnacker
(100)
1.12.03 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 14-12-19 5 Ameland
* 1.12.10 Wouter Dilling 1990 Cifla 15-12-19 16 Dronten
* 1.12.13 Erik Negerman, M40 1975 GAC Hilversum 15-06-19 20 Zwolle
R 1.12.16 Gijsbert van de Vuurst, M35 1984 Phanos 21-12-19 5 Linschoten
* 1.12.18 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 09-03-19 1 Haren
R 1.12.19 Jean-Andrew Fingal PAC 10-03-19 2 Oostvoorne
R 1.12.20 Nick van Tol 1990 GAC Hilversum 21-12-19 6 Linschoten
* 1.12.21 Imo Muller, M35 1980 AAC 31-03-19 57 Venlo
* 1.12.22 Maarten van Dijk 1987 HAC'63 15-06-19 21 Zwolle
1.12.23 Remyo Tielsema 1990 Phanos 13-01-19 45 Egmond
(110)
* 1.12.23 Mark te Brake 1995 AVA'70 06-10-19 42 Breda
R 1.12.23 Erwin Adan 1992 Dynamica 17-03-19 4 Sluis
R 1.12.24 Bart Zomer Hellas 21-12-19 7 Linschoten
1.12.26 Jeroen Kramer Zaanland 13-01-19 47 Egmond
1.12.27 Thomas Cremers NTB 13-01-19 48 Egmond
* 1.12.30 Michiel van Nispen, M35 1982 Sprint 06-10-19 43 Breda
* 1.12.31 Marco Keijzers Scorpio 06-10-19 44 Breda
R 1.12.35 Bram van Dongen, M35 1979 Haag Atletiek 23-03-19 2 Naaldwijk
1.12.35 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 03-11-19 2 Terschelling
R 1.12.38 Erwin Harmes, M35 1981 Gonz lez Running Team 17-03-19 6 Sluis
(120)
* 1.12.40 David Hemstede, M35 1979 Climax 31-03-19 61 Venlo
* 1.12.42 Henk van der Stelt, M40 1977 Scorpio 06-10-19 45 Breda
1.12.46 Michal Migala, M35 >Hillegom 28-04-19 1 Noordwijkerhout
* 1.12.48 Pieter Cappon 1993 NTB 06-10-19 47 Breda
* 1.12.50 Leon Sanderman, M35 1981 Rijssen 14-04-19 4 Enschede
* 1.12.50 Roger Smeets, M45 1973 Caesar 31-03-19 64 Venlo
1.12.52 Riekele Kobes 1986 SV Friesland 30-03-19 1 Leeuwarden
R 1.12.55 Dennis Oomkens 1993 >Maastricht 20-01-19 3 Posterholt
R 1.12.56 Erwin Sparreboom, M45 1971 Olympus'70 10-03-19 5 Oostvoorne
* 1.12.56 Frank Meijer, M35 1981 Atletics Nijverdal 14-04-19 5 Enschede
(130)
* 1.12.59 Bas Hollegien 1987 AV NOP 15-12-19 17 Dronten
* 1.13.01 Erik Leusink 1989 HAC'63 25-05-19 2 Klazienaveen
* 1.13.02 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 15-12-19 18 Dronten
* 1.13.03 Ruben Mureau 1987 Scorpio 19-05-19 5 Leiden
* 1.13.03 Timo van Beek 1989 Pijnenburg 15-12-19 19 Dronten
*,R 1.13.05 Robert Willemse, M50 1968 Rotterdam Atletiek 08-09-19 5 Pijnacker
1.13.05 Niek Blikslager Groningen Atletiek 02-03-19 1 Groningen
R 1.13.06 Wilfred Verhagen, M35 1981 Clytoneus 21-12-19 9 Linschoten
1.13.10 Aggrey Agaba (UGA) >Bergen op Zoom 13-01-19 53 Egmond
* 1.13.11 Guy Maas Atletiek Maastricht 24-11-19 2 Ell
(140)
* 1.13.16 Erwin Akkerman, M40 1979 HAC'63 31-03-19 67 Venlo
* 1.13.17 Niels Esmeijer, M35 1983 Loopgroep Aart Stigter 14-04-19 6 Enschede
1.13.18 Pim Venderbosch NTB 13-01-19 55 Egmond
* 1.13.18 Jef Poelman, M35 1982 HAC'63 31-03-19 68 Venlo
* 1.13.18 Dennis de Freytas 1990 TRR 06-10-19 48 Breda
* 1.13.20 Ivo Meex, M40 1978 Ciko'66 31-03-19 69 Venlo
1.13.25 Iwan Kamminga, M40 1978 Aquilo 07-12-19 1 Nijeveen
1.13.26 Gayri Hawery 1990 Spirit Lelystad 13-04-19 1 Nijkerk
1.13.27 Erwin de Vries >Leeuwarden 28-12-19 1 Marrum
1.13.31 Nico Altorf, M50 1967 NSL 28-04-19 2 Noordwijkerhout
(150)
R 1.13.32 Robert Hogerwerf 1985 Phoenix 21-12-19 10 Linschoten
R 1.13.32 Arnold Klieverik, M40 1975 LAAC Twente 06-10-19 1 Oldenzaal
1.13.34 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 13-01-19 57 Egmond
1.13.35 Daan van Doorn, M35 1984 Pijnenburg 01-09-19 3 Hoofddorp
1.13.36 Ben Stellingwerf, M35 1981 Loopgroep Bedum 14-04-19 1 Sneek
* 1.13.36 Jordy Kloet 1993 Argo 14-04-19 7 Enschede
* 1.13.38 Michel Kerkdijk 1987 Atletics Nijverdal 20-10-19 18 Amsterdam
* 1.13.39 Sebastiaan Pol, M35 1981 HAC'63 06-10-19 52 Breda
* 1.13.40 Christ Donders, M45 1971 TRR 31-03-19 72 Venlo
* 1.13.42 Jan Schra 1988 BB Lopers 15-06-19 23 Zwolle
(160)
R 1.13.47 Lars van der Knaap >Sittard 20-01-19 4 Posterholt
R 1.13.53 Remko Rinia 1985 Atletiek Maastricht 20-01-19 5 Posterholt
* 1.13.53 Bas Diederen, M35 1980 NTB 24-11-19 3 Ell
1.13.53 Patrick Stitzinger, M35 1981 Pegasus 13-01-19 63 Egmond
* 1.13.54 Rick Heutinck 1985 Argo 14-04-19 8 Enschede
R 1.13.55 Huub van Noorden 1988 AV'56 21-09-19 2 Tholen
* 1.13.56 Mark van Kessel 1989 LGD 13-10-19 5 Eindhoven
* 1.14.00 Rob Vijver 1991 Lionitas 31-03-19 74 Venlo
* 1.14.02 Pol Nabben, M35 1983 Passaat 03-11-19 13 Dordrecht
* 1.14.06 Edwin de Neijs, M45 1972 TRR 06-10-19 53 Breda
(170)
R 1.14.16 Daan Jacobs >Enschede 06-10-19 2 Oldenzaal
1.14.16 Wouter Heinrich 1993 Phanos 13-01-19 64 Egmond
*,R 1.14.19 Roy Werner, M35 1984 Fortius 08-09-19 6 Pijnacker
* 1.14.19 Kidane Kelete Gebremariam 1992 Prins Hendrik 27-10-19 5 Etten-Leur
* 1.14.23 Gerben Solleveld 1987 Rotterdam Atletiek 06-10-19 54 Breda
* 1.14.24 Fabian Dickhans, M35 1982 31-03-19 77 Venlo
1.14.24 Piet Wiersma 1997 Jahn II 13-07-19 2 Bovensmilde
1.14.25 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 14-04-19 2 Den Helder
1.14.27 Ton Hettema, M35 1984 Rotterdam Atletiek 03-11-19 4 Terschelling
* 1.14.27 Jelle Janse, M35 1982 17-03-19 21 Hapert
(180)
R 1.14.28 Jan Stuursma 1987 Veendam 06-04-19 1 Dokkum
* 1.14.29 Luuk Janssen, M40 1979 Atletiek Maastricht 24-11-19 4 Ell
* 1.14.32 Freek Hoolsema 1986 AAC'61 07-09-19 6 Dalfsen
R 1.14.33 Pieter Bakx 1985 Rotterdam Atletiek 21-12-19 11 Linschoten
R 1.14.34 Wilbert van Vliet 1989 Venloop Running Team 01-09-19 2 Beneden-Leeuwen
R 1.14.35 Mick Claessens 1992 Haag Atletiek 21-12-19 12 Linschoten
* 1.14.37 Menno Mud, M45 1974 Lionitas 31-03-19 80 Venlo
R 1.14.37 Bj”rn Vennema 1990 AAC 21-12-19 13 Linschoten
1.14.39 Alexander Spasov >Amstelveen 02-11-19 1 Renswoude
R 1.14.41 Cornelis Chatziioannou, M40 1979 Passaat 10-03-19 6 Oostvoorne
(190)
* 1.14.41 Glenn ten Berge 1992 >Diepenheim 14-04-19 10 Enschede
* 1.14.42 Devi Wolthuizen 1987 TION 14-04-19 11 Enschede
* 1.14.46 Rob Musters, M35 1981 Triathlon 06-10-19 57 Breda
* 1.14.47 Peter Bruinsma, M45 1971 Atletics Nijverdal 31-03-19 3 Hengelo
R 1.14.48 Sven van Munster 22-12-19 3 Borne
1.14.49 Thys de Jong Lionitas 03-11-19 6 Terschelling
* 1.14.50 Henkjan den Braven 1989 Passaat 17-03-19 6 Drunen
1.14.53 Jeroen van Aken, M35 1979 Haag Atletiek 13-01-19 66 Egmond
R 1.14.54 Niels Kerdel 1986 >Hellevoetsluis 01-09-19 1 Nieuwkoop
* 1.14.55 Joan School, M45 1974 GVAC 03-11-19 1 Valkenswaard
(200)
R 1.14.55 Leon Graumans 1988 Phoenix 21-12-19 14 Linschoten
R 1.14.57 Tim Jacobs >Enschede 06-10-19 4 Oldenzaal
* 1.14.58 Joep Emmen, M35 1982 PEC1910 15-06-19 25 Zwolle
* 1.14.59 Jurre van Rooden 1987 Phanos 17-03-19 6 Nijmegen
1.15.00 Hagos Berkane Lionitas 14-12-19 8 Ameland
R 1.15.03 Boudewijn Emo, M40 1979 Atverni 21-12-19 15 Linschoten
1.15.03 Ronald Poel 1991 DEM 13-01-19 68 Egmond
* 1.15.04 Rob Linders, M40 1975 Veteranen Nederland 31-03-19 82 Venlo
* 1.15.05 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 31-03-19 83 Venlo
R 1.15.07 Remko Vleerlaag, M40 1974 Loopgroep Aart Stigter 01-09-19 2 Nieuwkoop
(210)
R 1.15.10 Siem Uittenhout 1985 Phoenix 21-12-19 16 Linschoten
* 1.15.10 Mark Saathof, M45 1973 >Nijverdal 14-04-19 13 Enschede
* 1.15.11 Richard Loendersloot, M40 1977 LAAC Twente 31-03-19 84 Venlo
R 1.15.12 Jozias Boone, M35 1982 AV'56 21-09-19 3 Tholen
* 1.15.12 Joep Harmsen 1993 Phanos 20-10-19 31 Amsterdam
1.15.14 Luca Ferroglio, M35 Eindhoven Atletiek 27-10-19 3 Gent (BEL)
* 1.15.14 Jurriaan Schuring 1999 >Rotterdam 17-03-19 7 Drunen
* 1.15.14 Rowdy Speldenbrink 1987 Zaanland 20-10-19 32 Amsterdam
R 1.15.15 Martin Vermeer, M35 >Den Haag 21-12-19 17 Linschoten
1.15.15 Oukubay Huruy >Heerenveen 22-06-19 3 Sneek
(220)
* 1.15.16 Luc Velzeboer Almere'81 10-02-19 251 Barcelona (ESP)
1.15.17 Maikel Stolwijk, M35 Leiden Atletiek 28-04-19 3 Noordwijkerhout
* 1.15.17 Dennis Westra 1996 Vitalis 15-06-19 26 Zwolle
1.15.19 Luuk Wagenaar 13-01-19 69 Egmond
* 1.15.20 Casper Koelma, M40 1977 MPM 14-04-19 14 Enschede
R 1.15.22 Martijn Klaasse >Gouda 03-02-19 2 Gouda
1.15.23 Jan Sytze Jonker 1986 Heerenveen 03-11-19 7 Terschelling
1.15.23 Willem de Boer, M40 1977 Lionitas 28-12-19 3 Marrum
1.15.25 Rik Wolswinkel, M40 1977 Altis 13-04-19 3 Nijkerk
* 1.15.25 Rob Keuning 1986 Hollandia 10-02-19 11 Schoorl
(230)
R 1.15.29 Martin Dubbeld, M35 Energie 21-12-19 18 Linschoten
* 1.15.29 Leon Hendrikx, M35 1984 Scopias 31-03-19 86 Venlo
* 1.15.30 Tom Driessen, M35 1979 NTB 14-04-19 15 Enschede
* 1.15.30 Gert-Jan Liefers, M40 1978 Veluwe 15-12-19 26 Dronten
1.15.31 Yennick Wolthuizen 1984 DOKEV 13-01-19 70 Egmond
R 1.15.31 Harmen den Boer, M40 1977 De Kieviten 21-12-19 19 Linschoten
* 1.15.33 Rik van Wijlick Scopias 13-10-19 6 Eindhoven
R 1.15.36 Tjibbe van den Veen 1986 De Koplopers 21-12-19 20 Linschoten
* 1.15.38 Remon van Lunzen, M50 1969 Lionitas 31-03-19 88 Venlo
R 1.15.38 Jos Boonstra, M35 1981 Groningen Atletiek 28-09-19 1 Thesinge
(240)
* 1.15.39 Marnix Langenveld 1992 Pijnenburg 15-12-19 27 Dronten
1.15.42 Martijn de Groot AKU 28-04-19 4 Noordwijkerhout
1.15.45 Didier Frambach 1990 Atletiek Maastricht 16-06-19 3 Maastricht
* 1.15.48 Erik Driesen, M40 1978 BB Lopers 25-05-19 3 Klazienaveen
* 1.15.49 Maarten Vliex 1987 Cifla 12-05-19 7 Utrecht
* 1.15.49 Steven Mengels 1985 TION 14-04-19 17 Enschede
R 1.15.50 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 23-03-19 3 Leek
* 1.15.51 Freek Hoolsma 1986 AAC'61 31-03-19 90 Venlo
* 1.15.52 Sam Landman, M40 1976 MPM 31-03-19 4 Hengelo
* 1.15.53 Jim Kruiver 1992 NOVA 10-02-19 13 Schoorl
(250)
* 1.15.53 Milan Brons 1994 NTB 15-12-19 28 Dronten
R 1.15.54 Maarten Almekinders, M45 1974 Pijnenburg 21-12-19 21 Linschoten
* 1.15.55 Jarno van Miltenburg 1988 Hellas 12-05-19 8 Utrecht
R 1.15.56 Ad Sluijter, M35 Loopgroep Aart Stigter 22-04-19 3 Haarzuilens
R 1.15.56 Michael van Baal Cifla 01-09-19 3 Beneden-Leeuwen
R 1.15.56 Maarten Haegens, M40 1978 Pijnenburg 15-06-19 1 Maarn
* 1.15.57 Kevin Boon 1988 >Beusichem 15-12-19 6 Spijkenisse
R 1.15.59 Arco Poot, M35 1984 Olympus'70 21-12-19 22 Linschoten
* 1.16.01 Tom Wortel, M35 Fortius 03-11-19 15 Dordrecht
* 1.16.03 Mario Poldervaart >Zuidland 15-12-19 7 Spijkenisse
(260)
* 1.16.06 Huub Maas, M45 1970 THOR 23-06-19 8 Roosendaal
1.16.08 Joep Staps >Tilburg 13-01-19 73 Egmond
* 1.16.08 Joshua de Vriend 1984 NOVA 12-05-19 9 Utrecht
R 1.16.09 Matthijs Krones 1985 >Bergen op Zoom 21-09-19 4 Tholen
* 1.16.10 Willem Boon 1961 De Spartaan 15-09-19 285 K›benhavn (DEN)
* 1.16.11 Jasper van der Ploeg 1989 Phanos 12-05-19 10 Utrecht
* 1.16.12 Gerben Tiekstra Loopgroep Coevorden 20-10-19 41 Amsterdam
R 1.16.15 Jorn Jansman 1992 Atletics Nijverdal 22-12-19 5 Borne
1.16.15 Arjan Marchand, M40 1977 Groningen Atletiek 30-03-19 3 Leeuwarden
* 1.16.16 Bereket Jeman 19-05-19 7 Leiden
(270)
* 1.16.16 Martijn Keijsers, M40 1978 >Arnhem 31-03-19 5 Hengelo
* 1.16.18 Dennis de Knijff 1986 Phanos 15-12-19 29 Dronten
1.16.18 Lars Nelen 1988 Loopgroep Aart Stigter 20-01-19 8 Maassluis
* 1.16.18 Jorn Leistra, M35 1982 Ciko'66 31-03-19 94 Venlo
* 1.16.23 Almir Fetahovic 1986 Cifla 17-03-19 7 Nijmegen
R 1.16.24 Bert Vanwersch, M50 1966 Achilles Top 20-01-19 6 Posterholt
* 1.16.26 Jan Arie Portegijs 1992 DOKEV 12-05-19 11 Utrecht
R 1.16.28 Ruud Schurink, M35 1982 LAAC Twente 06-10-19 5 Oldenzaal
R 1.16.29 Lars Duistermaat 1986 Archeus 29-12-19 1 Winterswijk
* 1.16.30 Tom Sluiter >Arnhem 17-03-19 8 Nijmegen
(280)
* 1.16.30 Wout van den Boom 1989 LAAC Twente 06-10-19 62 Breda
1.16.30 Ricardo Scholten 1990 GAC Hilversum 13-01-19 74 Egmond
* 1.16.31 Harm Sengers, M35 1982 Eindhoven Atletiek 13-10-19 9 Eindhoven
* 1.16.31 Brent Pieterse 1992 >Nieuwkoop 19-05-19 9 Leiden
1.16.32 Ben van Oeveren 1985 Climax 15-06-19 1 Wekerom
1.16.34 Pim Molenaar 1987 Trias 14-04-19 4 Den Helder
* 1.16.34 Niels de Jong 1988 Scorpio 06-10-19 63 Breda
1.16.34 Mechiel Zantema 1986 SV Friesland 03-11-19 8 Terschelling
* 1.16.37 Gertjan Konings, M35 1984 Sprint 06-10-19 64 Breda
* 1.16.38 Steven Greveling Zaanland 16-06-19 2 Amersfoort
(290)
* 1.16.40 Arjan Kaashoek, M35 1983 Typhoon 09-03-19 7 Dordrecht
* 1.16.41 Tjeerd Popkema, M40 1978 AV NOP 31-03-19 97 Venlo
R 1.16.42 Willem Anker >Waddinxveen 21-12-19 23 Linschoten
* 1.16.42 Kibrom Hadgu, JA 1901 >Zwolle 15-06-19 28 Zwolle
* 1.16.42 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 31-03-19 98 Venlo
R 1.16.43 Martijn Horstman >De Meern 22-04-19 4 Haarzuilens
* 1.16.43 Jardy van den Heuvel 1995 Triathlon 06-10-19 65 Breda
1.16.46 Rene van der Stap, M40 1974 Olympus'70 20-01-19 9 Maassluis
* 1.16.46 Pieter Mijnhout 1994 GAC Hilversum 15-12-19 30 Dronten
* 1.16.47 Niels Kerkhof 1987 Loopgroep PK 31-03-19 99 Venlo
(300)
1.16.48 Coen Visser 1991 PAC 20-01-19 10 Maassluis
1.16.49 Eric van der Linden, M40 1974 HERA 13-01-19 75 Egmond
* 1.16.50 Milan Verheugen 1998 Ciko'66 15-12-19 32 Dronten
* 1.16.50 Fedor Wesseling, M40 1975 THOR 06-10-19 66 Breda
1.16.51 Marco Muller 1992 Holten 24-02-19 1 Vroomshoop
R 1.16.53 Coen Smiers >Utrecht 10-03-19 8 Oostvoorne
1.16.53 Gerard de Lange, M50 1965 Waterweg 20-01-19 11 Maassluis
1.16.53 Maarten Schreuder 1985 >Utrecht 13-04-19 1 Houten
1.16.55 Floris Willeboordse Gonz lez Running Team 13-01-19 77 Egmond
R 1.16.55 Wilfred Bruil, M35 1979 Loopgroep PK 09-02-19 1 Bennekom
(310)
1.16.56 Tjebbe Venema >Amsterdam 24-03-19 4 Amstelveen
1.16.57 Diederik van Zessen 1987 Loopgroep Aart Stigter 13-01-19 78 Egmond
1.16.57 Anton Sneller 24-03-19 5 Amstelveen
* 1.16.57 Johan Kats, M45 1969 Daventria 31-03-19 100 Venlo
* 1.16.58 Jaimy Voogt >Barendrecht 03-11-19 16 Dordrecht
1.16.58 Robbie van der Hoek 1984 PAC 20-01-19 12 Maassluis
* 1.16.58 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 15-12-19 34 Dronten
* 1.16.58 Jay Sauer, M45 1972 Cifla 31-03-19 6 Hengelo
* 1.16.59 Maurice Niessen >Amersfoort 16-06-19 3 Amersfoort
* 1.16.59 Mohamed Mohammadi, M45 1971 AAC 19-05-19 10 Leiden
(320)
1.17.02 David Lipman >Amsterdam 24-03-19 6 Amstelveen
1.17.02 Bas Arentz, M35 1982 Argo 27-10-19 2 Doetichem
* 1.17.02 Raymond Lozekoot 1992 Almere'81 10-02-19 339 Barcelona (ESP)
* 1.17.02 Murat Celik, M35 1983 31-03-19 102 Venlo
R 1.17.02 Harald Huijssoon, M35 1981 Atletics Nijverdal 22-12-19 6 Borne
R 1.17.05 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 10-11-19 2 Gouda
* 1.17.05 Barry van Beers, M40 1977 AVO'83 23-06-19 9 Roosendaal
R 1.17.08 Corn‚ van Oirschot, M45 1970 TRR 06-07-19 3 Chaam
1.17.08 Stefan Wolkers 1993 Aalsmeer 28-04-19 5 Noordwijkerhout
* 1.17.09 Roy Sparenburg, M45 1974 >Hendrik-Ido-Ambacht 03-11-19 17 Dordrecht
(330)
R 1.17.11 Michiel Otten, M50 1968 Leiden Atletiek 21-12-19 24 Linschoten
R 1.17.15 Ivan Smid 1989 >Emmen 10-03-19 9 Oostvoorne
* 1.17.15 Marc Janssen, M35 1983 Scorpio 17-03-19 9 Drunen
* 1.17.17 Richard Stel, M40 1978 Groningen Atletiek 17-03-19 10 Drunen
R 1.17.18 Hein Tjoelker 1987 Groningen Atletiek 23-03-19 4 Leek
R 1.17.20 Jim Doornbosch >Hellevoetsluis 10-03-19 10 Oostvoorne
* 1.17.23 Rick Salom‚, M35 1982 Phanos 01-12-19 1 Landsmeer
1.17.23 Jelle Jansen GAC Hilversum 13-01-19 80 Egmond
* 1.17.24 Rene Kuijs, M40 1979 >Rotterdam 03-11-19 18 Dordrecht
* 1.17.29 Bert Venema >Balk 10-02-19 15 Schoorl
(340)
1.17.29 Roel Smeets, M40 1979 Atletiek Maastricht 16-06-19 5 Maastricht
* 1.17.30 Herwin Veenstra, M45 1973 Groningen Atletiek 09-03-19 4 Haren
1.17.30 Patrick van Buuren >Westzaan 24-03-19 7 Amstelveen
R 1.17.31 Karel-Jan Lensen, M35 1982 >Groningen 23-03-19 5 Leek
* 1.17.31 Alex da Conceicao Frederico Hellas 12-05-19 12 Utrecht
R 1.17.32 Okbargi Kidane >Poortvliet 21-09-19 5 Tholen
* 1.17.32 Paul Coolegem, M50 1967 Veteranen Nederland 31-03-19 108 Venlo
* 1.17.32 Seare Gebreberhan 1994 GVAC 31-03-19 107 Venlo
* 1.17.32 Caimin Stevens 1987 LAAC Twente 27-10-19 3 Holten
R 1.17.32 Frank Schotman, M35 1983 Gouda 03-02-19 3 Gouda
(350)
* 1.17.34 Nick van den Bleeken, M40 1978 Spado 06-10-19 67 Breda
1.17.35 Douwe Nauta, M40 1977 Lionitas 28-12-19 4 Marrum
* 1.17.36 Wouter Baas >Meteren 15-12-19 9 Spijkenisse
* 1.17.37 Jan Venhuizen, M50 1968 Lionitas 31-03-19 111 Venlo
R 1.17.37 Piet Pascha Vitalis 23-03-19 6 Leek
1.17.38 Bernard te Boekhorst, M45 1972 Phoenix 03-11-19 9 Terschelling
R 1.17.39 Marijn de Jonge 1987 Hellas 10-03-19 12 Oostvoorne
* 1.17.41 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 17-03-19 28 Hapert
R 1.17.43 Jaap Bouwman, M35 1983 Dutch Runners 23-03-19 7 Leek
1.17.44 Freek Goedhart 1984 Flakkee 20-01-19 14 Maassluis
(360)
* 1.17.45 Herman Leeman, M45 1969 AAC 19-05-19 12 Leiden
* 1.17.46 Jorn Hofstra, M35 1982 AV NOP 31-03-19 115 Venlo
R 1.17.46 Maurik de Groot, M35 Running Holland 15-09-19 1 Soerendonk
1.17.47 Reinout van der Bok, M40 1978 Hellas 15-12-19 23 Malaga (ESP)
* 1.17.48 Bob Martens 1988 Caesar 31-03-19 116 Venlo
* 1.17.48 Koen van Haaster >Heerhugowaard 10-02-19 17 Schoorl
* 1.17.48 Boy Foks >Haaksbergen 20-10-19 49 Amsterdam
1.17.49 Eduard Grob 1993 GAC Hilversum 13-01-19 82 Egmond
* 1.17.49 Niek Rijnja 1985 >Zwolle 27-10-19 4 Holten
* 1.17.51 Machiel Haasjes, JA 1900 15-06-19 29 Zwolle
(370)
1.17.51 Roelof Oostra, M35 1983 SV Friesland 30-03-19 5 Leeuwarden
* 1.17.52 Jordy Vinke, M40 >Oudeschild 10-02-19 18 Schoorl
1.17.55 Peter Res, M40 1978 Hellas 13-01-19 83 Egmond
1.17.55 Thomas Straathof >Marknesse 03-11-19 10 Terschelling
* 1.17.59 Maurice Kram 1996 Groningen Atletiek 09-03-19 5 Haren
* 1.17.59 Lino van Enckevort 1992 't Haasje 31-03-19 117 Venlo
* 1.18.00 Rob Nijskens 1985 OSS-VOLO 31-03-19 118 Venlo
* 1.18.01 Frank Faber >Amersfoort 16-06-19 4 Amersfoort
* 1.18.02 Yvo Oudman 1984 PAC 06-10-19 68 Breda
1.18.02 Bram op den Camp >Meerssen 16-06-19 6 Maastricht
(380)
* 1.18.06 Sytze van Stempvoort >Amsterdam 20-10-19 53 Amsterdam
1.18.08 Ezequiel Neyra Hernandez >Utrecht 24-08-19 4 Burgh-Haamstede
* 1.18.08 Gerwin Wessels, M35 1984 Cifla 14-04-19 22 Enschede
R 1.18.13 Ali Shugul, M40 1975 PAC 23-03-19 4 Naaldwijk
R 1.18.17 Peter-Paul Derks, M35 1983 Eindhoven Atletiek 20-01-19 9 Posterholt
R 1.18.17 Jasper Kunst 1991 Running Holland 01-09-19 4 Nieuwkoop
* 1.18.19 Jeremy Cornuau >Amsterdam 20-10-19 59 Amsterdam
1.18.22 Ruud Hoosemans, M35 1982 Dynamica 13-01-19 86 Egmond
* 1.18.23 Maarten Mast, M35 1981 Flevo Delta 02-11-19 2 Epe
1.18.24 Wilco Kooistra, M35 1979 >Leeuwarden 30-03-19 6 Leeuwarden
(390)
1.18.25 Ruben Scheurwater, M35 1980 Parthenon 13-01-19 87 Egmond
R 1.18.25 Guido Stolle 1990 >Gouda 10-11-19 4 Gouda
1.18.25 Roy Lagerburg 1986 NTB 24-03-19 8 Amstelveen
* 1.18.28 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 15-06-19 31 Zwolle
* 1.18.28 Maarten Muskens 1986 >Eindhoven 17-03-19 11 Drunen
* 1.18.29 Lamko Hulzebos, M50 1967 HAC'63 07-09-19 8 Dalfsen
* 1.18.30 Thomas de Vos 1985 >Deventer 15-06-19 32 Zwolle
* 1.18.30 Peter Eshuis, M35 Generaal Michaelis 24-11-19 9 Ell
1.18.31 Hlawutelo Khosa 24-03-19 9 Amstelveen
R 1.18.31 John Verhoeven, M45 Altena Road Runners 21-12-19 27 Linschoten
(400)
R 1.18.32 Wilfred van Holst 1988 Groningen Atletiek 21-09-19 3 Harkstede
1.18.33 Wouter Dijkstra Vitalis 03-11-19 11 Terschelling
* 1.18.33 Henri Veldman, M55 1962 Heerenveen 15-12-19 36 Dronten
R 1.18.34 Jurgen Claassen, M45 1974 NTB 16-03-19 1 St. Anthonis
* 1.18.34 Dave Matthews >Amsterdam 20-10-19 62 Amsterdam
* 1.18.35 Martijn Nagtegaal 1993 Leiden Atletiek 19-05-19 14 Leiden
1.18.36 Tim Grelling >Stadskanaal 03-08-19 1 Oude Willem
R 1.18.36 Henk Galenkamp 1985 NTB 09-03-19 1 Driebergen
R 1.18.37 Arik Burghout >Meeuwen 09-02-19 2 Bennekom
1.18.37 Dimitri Nicolas >Amsterdam 24-03-19 10 Amstelveen
(410)
* 1.18.38 Niels van Gent, M40 1975 Suomi 15-12-19 37 Dronten
* 1.18.40 Arnoud Runia 1986 NTB 31-03-19 121 Venlo
1.18.41 Ruud Beerepoot, M50 1968 HERA 13-01-19 88 Egmond
1.18.41 Gerrit Duits, M40 1979 Horror 28-12-19 5 Marrum
* 1.18.41 Erik Deenen 1989 Loopgroep Groningen 09-03-19 6 Haren
R 1.18.42 Andr‚ Heeren, M50 1969 Clytoneus 21-12-19 28 Linschoten
* 1.18.43 Tristan Vlogman 1997 Kronos 17-03-19 12 Nijmegen
* 1.18.43 Kasper Bisschop, M45 1972 >Rouveen 15-06-19 33 Zwolle
* 1.18.43 Said Kanfaoui (MAR), M45 1973 Gouda 06-10-19 70 Breda
* 1.18.43 Florian Hupkes, M40 1975 Hellas 17-03-19 13 Nijmegen
(420)
R 1.18.44 Edwin Jansen >Heenvliet 10-03-19 13 Oostvoorne
* 1.18.44 Maikel Taks 1989 Oss'78 14-04-19 23 Enschede
* 1.18.44 Stephan Stam, M45 1974 Olympus'70 03-11-19 19 Dordrecht
* 1.18.45 Raoul Buijs >Amsterdam 20-10-19 68 Amsterdam
* 1.18.45 Floris de Roy van Zuidewijn Running Holland 19-05-19 15 Leiden
* 1.18.46 Menno Brendeke Zaanland 20-10-19 69 Amsterdam
* 1.18.47 Tobias Pennekamp >De Goorn 23-06-19 3 Heemskerk
1.18.48 Thijs Wiggers >Groningen 13-01-19 90 Egmond
* 1.18.48 Filip Lijnen (BEL), M50 1969 Eindhoven Atletiek 03-11-19 2 Valkenswaard
1.18.48 Remco Schraa, M45 1973 Loopgroep Leeuwarden 28-12-19 6 Marrum
(430)
1.18.50 Alex van Ginkel >Eindhoven 20-01-19 17 Maassluis
* 1.18.51 Oscar Mulder, M35 1983 Eindhoven Atletiek 31-03-19 124 Venlo
* 1.18.51 Merlijn Wijn, M35 1982 Eindhoven Atletiek 17-03-19 31 Hapert
1.18.52 Gosse Beerda, M45 1970 AAC 24-03-19 11 Amstelveen
* 1.18.52 Eelco van der Wind, M40 1975 Hollandia 10-02-19 19 Schoorl
1.18.52 Roger Rousseau, M45 1972 Atletiek Maastricht 16-06-19 8 Maastricht
* 1.18.52 Merijn de RuijterÿvanÿSteveninck, M35 1983 Hellas 31-03-19 125 Venlo
* 1.18.53 Crum van der Linden 1985 Dynamica 03-11-19 20 Dordrecht
R 1.18.53 Martijn van Wensveen >Bodegraven 21-12-19 29 Linschoten
* 1.18.53 Valentijn Zonjee >Amsterdam 20-10-19 72 Amsterdam
(440)
* 1.18.54 Foppe van der Heide, M45 1971 Impala 10-02-19 20 Schoorl
1.18.55 Sandor Stuut, M35 1981 Haag Atletiek 28-04-19 6 Noordwijkerhout
* 1.18.55 Tim Janssen 1989 Cifla 17-03-19 14 Nijmegen
R 1.18.56 Maarten Kole, M40 Ciko'66 27-12-19 2 Arnhem
R 1.18.56 Rick Hendriks 1993 >Geffen 16-03-19 2 St. Anthonis
1.18.56 Bram Veenboer >Hoogeveen 07-12-19 2 Nijeveen
* 1.18.57 Erik Schr”der 1984 NTB 09-03-19 7 Haren
R 1.18.57 Bjorn de Groot >Groningen 21-12-19 1 Balk
R 1.18.57 Dave Kroon, M35 >Leiden 21-12-19 30 Linschoten
* 1.18.57 Jan Sinke, M40 1979 AV NOP 02-11-19 3 Epe
(450)
* 1.18.58 Alex Smeets, JA 1900 Caesar 31-03-19 126 Venlo
1.18.58 Thijs van der Haar, M35 Altis 13-04-19 4 Nijkerk
R 1.18.59 Tijmen Bouw >Apeldoorn 30-03-19 2 Putten
* 1.18.59 Lars Aarts, M45 1973 >Zwolle 15-06-19 34 Zwolle
* 1.18.59 Nelson Matembissa Ciko'66 19-05-19 16 Leiden
R 1.19.00 Jan van Hoeven, M50 1968 Olympus'70 23-03-19 5 Naaldwijk
* 1.19.00 Henk Slager 1991 BB Lopers 07-09-19 9 Dalfsen
* 1.19.00 Steven Schless 1992 Rotterdam Atletiek 03-11-19 21 Dordrecht
R 1.19.00 Willem de Haan, M40 1976 Impala 06-04-19 3 Dokkum
* 1.19.01 Erik Verboon >Amsterdam 20-10-19 74 Amsterdam
(460)
1.19.02 Erik Kallenberg 1985 GAC Hilversum 13-01-19 93 Egmond
* 1.19.02 Rob Goutbeek 1989 BB Lopers 15-06-19 35 Zwolle
R 1.19.02 Edwin Achterberg, M45 1973 >Nuenen 16-03-19 3 St. Anthonis
R 1.19.03 Gideon Habtab, M35 Hellas 23-03-19 8 Leek
* 1.19.04 Evert van Nigtevecht, M35 1981 Sprint 06-10-19 72 Breda
1.19.05 Ralph Apeldoorn, M40 1976 DEM 13-01-19 95 Egmond
R 1.19.05 Koen de Geus >Woerden 21-12-19 31 Linschoten
* 1.19.05 Jelmer Keur >Utrecht 20-10-19 76 Amsterdam
1.19.06 Michiel Meulemans LG Run-Inn Utrecht 13-01-19 96 Egmond
* 1.19.08 Maarten Hendrickx 1995 >Baarle-Nassau 06-10-19 73 Breda
(470)
* 1.19.08 Rene Bremer, M35 1980 >Amersfoort 15-12-19 38 Dronten
* 1.19.10 Ruerd Nauta, M40 1978 Sprint 06-10-19 74 Breda
R 1.19.11 Volkan Bugur >Rotterdam 23-03-19 6 Naaldwijk
R 1.19.12 Mischa Stolker 1987 Hellas 09-03-19 2 Driebergen
* 1.19.13 Vincent Vergeer, M35 1983 NTB 19-05-19 17 Leiden
1.19.14 Victor Phaff, M40 1975 Pallas'93 20-01-19 18 Maassluis
R 1.19.15 Frank Verduin, M35 1982 >Amsterdam 01-09-19 6 Nieuwkoop
* 1.19.15 Marijn van der Meer >Utrecht 13-10-19 14 Eindhoven
R 1.19.15 Bert Wessels, M40 1978 LAAC Twente 22-12-19 9 Borne
* 1.19.16 Taco Prinsenberg, M35 1980 Vught 31-03-19 128 Venlo
(480)
R 1.19.16 Geert Jurrie Schutte, M35 1982 Hellas 22-09-19 4 Willemstad
* 1.19.17 Muharrem Yilmaz, M45 1971 31-03-19 129 Venlo
R 1.19.17 Jeffrey van Horn, M35 1980 NTB 21-09-19 2 Bleiswijk
R 1.19.18 Mohamet Jeylani 22-04-19 5 Haarzuilens
* 1.19.18 Thijs van den Berg >Eindhoven 03-11-19 4 Valkenswaard
1.19.18 Michael Emmerik, M35 1983 >Alkmaar 13-01-19 100 Egmond
1.19.18 Boudewijn Happ‚, M50 1969 Atverni 14-09-19 1 Houten
R 1.19.20 Wouter Michiels >Olen 19-05-19 2 Renesse
* 1.19.21 Tom Reep >Heerlen 13-10-19 15 Eindhoven
* 1.19.22 Daniel Korevaar 1986 Loopgroep Aart Stigter 03-03-19 1 Landsmeer
(490)
R 1.19.23 Ralf Smets 1987 AVV Valkenswaard 16-03-19 4 St. Anthonis
* 1.19.24 Ralph Steegh, M35 1981 ATV Venray 31-03-19 131 Venlo
* 1.19.25 Thijs Talboom 1989 >Breda 06-10-19 75 Breda
* 1.19.25 Niels Damen 1985 Achilles EL 17-03-19 14 Drunen
R 1.19.26 Tein Somers, M40 1977 Eindhoven Atletiek 08-09-19 2 Deurne
R 1.19.27 Karst Lenzen PAC 21-12-19 33 Linschoten
1.19.27 Evert-Jan van Dasselaar, M35 >Nijkerk 13-04-19 5 Nijkerk
R 1.19.28 Wouter de Bruin 1986 >Goudriaan 15-06-19 2 Maarn
1.19.28 Mark Muller 1992 Holten 03-03-19 1 Vorden
R 1.19.28 Roy Vervoort, M35 1980 >Groningen 21-09-19 4 Harkstede
(500)
* 1.19.29 Patrick van der Zande >Den Haag 20-10-19 81 Amsterdam
*,R 1.19.30 Freek Verbakel >Rotterdam 08-09-19 9 Pijnacker
R 1.19.33 Eric Crombaghs, M40 1977 Eindhoven Atletiek 08-09-19 3 Deurne
1.19.33 Thijs Hagelstijn >Utrecht 02-11-19 2 Renswoude
R 1.19.34 Mario Bl”te >Kampen 05-10-19 2 Kampen
* 1.19.34 Erik de Laat, M45 1970 Weert 17-03-19 36 Hapert
R 1.19.35 Jim Otter >Leersum 09-02-19 3 Bennekom
1.19.35 Sander van Dijk 1988 De Koplopers 20-01-19 20 Maassluis
1.19.36 Edwin de Vos, M35 >Amersfoort 13-04-19 6 Nijkerk
R 1.19.36 Tom Horst Loopgroep Houten 21-12-19 34 Linschoten
(510)
* 1.19.37 Sander de Bart 1987 >Breda 13-10-19 16 Eindhoven
1.19.38 Cees Kersten, M50 1964 TAS'82 13-01-19 103 Egmond
* 1.19.38 Kees Offringa >Kootstertille 12-05-19 13 Utrecht
R 1.19.38 Jeroen Woltinge AVNOP 21-12-19 35 Linschoten
* 1.19.38 Sander Vis 1987 Loopgroep PK 10-02-19 21 Schoorl
R 1.19.39 Stefan Zegers, M35 Hellas 21-12-19 36 Linschoten
R 1.19.39 Patrick Karlas >Utrecht 22-04-19 7 Haarzuilens
R 1.19.39 Johannes Postma, M45 1973 Lionitas 08-06-19 2 Ijsselstein
1.19.39 Thomas Konings 27-10-19 3 Doetichem
R 1.19.40 Freek van der Vlist, M35 1984 >Gouda 10-11-19 5 Gouda
(520)
* 1.19.40 Rik van den Bos >Heemstede 19-05-19 18 Leiden
1.19.40 Jesse van Straaten, M35 1979 Haag Atletiek 20-01-19 21 Maassluis
R 1.19.41 Martin Veenhuizen, M50 1969 Veendam 21-09-19 5 Harkstede
* 1.19.41 Marijn Emans, M35 1979 >Venlo 31-03-19 133 Venlo
* 1.19.42 Philip van der Weijde >Rotterdam 20-10-19 85 Amsterdam
* 1.19.43 Guido van den Boogaard 1990 >Groningen 09-03-19 8 Haren
R 1.19.44 Marck de Haan 1986 Loopgroep Aart Stigter 08-06-19 3 Ijsselstein
1.19.44 Bram Smit >Groningen 24-02-19 2 Vroomshoop
R 1.19.44 Lars van der Meulen, M35 Hellas 21-12-19 37 Linschoten
R 1.19.45 Jim Portegies >Eindhoven 08-09-19 4 Deurne
(530)
R 1.19.46 Stefan Overmars 1986 >Hilversum 17-02-19 5 Vinkeveen
*,R 1.19.47 Karim Amghar 08-09-19 10 Pijnacker
* 1.19.48 Fransua Woldemariam, M45 1970 Almere'81 15-06-19 40 Zwolle
* 1.19.49 Hans van Loon, M35 1980 Prins Hendrik 17-03-19 15 Drunen
R 1.19.49 Thierry Felkers, M35 1984 >Valburg 27-12-19 4 Arnhem
* 1.19.50 Bart van de Voort, M40 GVAC 03-11-19 6 Valkenswaard
1.19.50 Anne Wiersma, M40 1974 Climax 15-06-19 3 Wekerom
1.19.50 Tibor Zwaan, M40 >Egmond aan Zee 13-01-19 104 Egmond
* 1.19.51 Walter Roza 1985 Altis 31-03-19 10 Hengelo
* 1.19.51 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 09-03-19 10 Dordrecht
(540)
* 1.19.53 Tim Geraedts 1986 NTB 31-03-19 138 Venlo
* 1.19.54 Michel Besseling, M45 1974 Triathlon 15-12-19 40 Dronten
* 1.19.54 Gies de Jonghe 1999 14-04-19 24 Enschede
* 1.19.54 Jeroen ten Klooster, M40 1974 BB Lopers 19-01-19 4 Heerde
R 1.19.54 Geert Brouwer >Gouda 10-11-19 6 Gouda
R 1.19.54 Tobias Bakker, M35 Hellas 21-12-19 38 Linschoten
R 1.19.54 Rick Heldoorn 1990 >Kampen 31-12-19 1 Kampen
R 1.19.55 Wout van Dijk, M35 1983 Hellas 21-12-19 39 Linschoten
* 1.19.56 Ewout Middelburg, M45 1973 Athlos 15-12-19 41 Dronten
*,R 1.19.56 Erik Scheers, M45 1974 Phanos 08-09-19 11 Pijnacker
(550)
* 1.19.56 Maurice Vriend 1985 AAC 12-05-19 14 Utrecht
* 1.19.57 Bram Cuijpers, M35 1980 Eindhoven Atletiek 03-11-19 8 Valkenswaard
1.19.57 Hans Hoorweg, M35 1980 Hellas 27-10-19 4 Doetichem
R 1.19.57 Hans Coenraads ATC'75 21-09-19 6 Harkstede
1.19.58 Martijn van Haren Vitalis 03-11-19 15 Terschelling
* 1.19.58 Jeroen Willemsen, M45 1972 Veluwe 14-04-19 27 Enschede
* 1.19.58 Walter de Graaf, M40 1975 Castricum 06-10-19 77 Breda
* 1.19.58 Wouter Vollenbroek 1988 LAAC Twente 14-04-19 26 Enschede
R 1.19.59 Krijn Bustraan, M40 1976 Eindhoven Atletiek 20-01-19 10 Posterholt
* 1.19.59 Tim van Vrijaldenhoven, M40 1979 PAC 15-12-19 12 Spijkenisse
(560)
1.20.00 Rob van de Graaf, M55 1962 Loopgroep PK 13-04-19 7 Nijkerk
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
* 1.25.21 Emmanuel Biwott 1984 >Voorthuizen 03-02-19 2 Apeldoorn
1.27.20 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 03-03-19 1 Schagen
R 1.27.27 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 03-02-19 1 Oud-Beijerland
R 1.28.17 Erwin Harmes, M35 1981 Gonz lez Running Team 30-03-19 1 Hulst
* 1.29.29 Jan Schra 1988 BB Lopers 03-02-19 7 Apeldoorn
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
R 1.42.03 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 08-09-19 1 Amsterdam
* 1.42.12 Alwin Heijting 1986 HAC'63 10-02-19 3 Schoorl
* 1.42.31 Pim Quist, M35 1979 Haag Atletiek 10-02-19 4 Schoorl
* 1.44.45 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 10-02-19 6 Schoorl
* 1.44.48 David Bouman 1988 PAC 10-02-19 7 Schoorl
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.06.17 Abdi Nageeye 1989 Cifla 07-04-19 4 Rotterdam
* 2.12.56 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 13-10-19 9 Eindhoven
* 2.13.38 Edwin de Vries 1992 Castricum 29-09-19 20 Berlin (GER)
* 2.14.06 Frank Futselaar 1991 De Liemers 20-10-19 14 Amsterdam
* 2.16.00 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 28-04-19 8 D?sseldorf (GER)
* 2.17.26 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 13-10-19 13 Eindhoven
* 2.19.55 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 20-10-19 19 Amsterdam
* 2.22.20 Mike Teekens 1988 Achilles EL 20-10-19 22 Amsterdam
* 2.22.36 Ambroise Uwiragiye (RWA), M35 1980 SAV 20-10-19 23 Amsterdam
* 2.22.50 Luuk Metselaar 1992 Hellas 20-10-19 24 Amsterdam
(10)
* 2.23.21 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 07-04-19 32 Rotterdam
* 2.23.36 Remyo Tielsema 1990 Phanos 20-10-19 25 Amsterdam
* 2.23.38 Nick van der Poel 1987 Ilion 20-10-19 26 Amsterdam
* 2.24.00 Guus Reijngoud 1988 Hellas 29-09-19 96 Berlin (GER)
* 2.25.03 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 31 Amsterdam
* 2.25.06 Michel Butter 1985 Castricum 03-11-19 35 New York City (USA)
* 2.26.34 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 14-04-19 1 Enschede
* 2.26.57 Colin Bekers, M35 1979 Scorpio 28-04-19 2 Antwerpen (BEL)
* 2.27.17 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 20-10-19 36 Amsterdam
* 2.27.19 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 29-09-19 131 Berlin (GER)
(20)
* 2.27.32 Lars Cazander 1992 Hellas 29-09-19 134 Berlin (GER)
* 2.27.40 Imo Muller, M35 1980 AAC 20-10-19 39 Amsterdam
* 2.27.53 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 14-04-19 4 Enschede
R 2.28.07 Maarten van Zetten Ilion 13-04-19 1 Hulst
* 2.28.26 Michiel Kallenberg, M35 1983 Cifla 20-10-19 43 Amsterdam
* 2.28.54 David Helfferich, M35 1981 BAV 29-09-19 163 Berlin (GER)
* 2.28.55 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 07-04-19 53 Rotterdam
2.28.59 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 03-11-19 1 Terschelling
* 2.29.15 Alwin Heijting 1986 HAC'63 14-04-19 6 Enschede
* 2.29.27 Geert Tuinstra 1990 SISU 17-02-19 46 Sevilla (ESP)
(30)
2.29.33 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 15-12-19 18 Malaga (ESP)
* 2.29.52 Maarten Jumelet 1989 Leiden Atletiek 29-09-19 189 Berlin (GER)
* 2.30.05 Erwin Harmes, M35 1981 Gonz lez Running Team 14-04-19 7 Enschede
* 2.30.16 Floris Willeboordse Gonz lez Running Team 03-11-19 59 New York City (USA)
* 2.30.18 Pim Quist, M35 1979 Haag Atletiek 03-03-19 151 Tokyo (JPN)
R 2.30.57 Leendert van der Lugt >Capelle aan den Ijssel 13-04-19 2 Hulst
* 2.30.58 Justin Freeman (USA), M40 1976 Leiden Atletiek 20-10-19 58 Amsterdam
* 2.31.20 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 13-10-19 24 Eindhoven
* 2.31.22 Abhinabha Tangerman, M40 1977 AAC 07-04-19 63 Rotterdam
* 2.31.49 Mark te Brake 1995 AVA'70 20-10-19 59 Amsterdam
(40)
* 2.32.16 Bram van Dongen, M40 1979 Haag Atletiek 07-04-19 68 Rotterdam
* 2.32.18 Patrick Kwist, M50 1968 Rotterdam Atletiek 20-10-19 62 Amsterdam
* 2.32.29 David Bouman 1988 PAC 07-04-19 69 Rotterdam
* 2.32.31 David Hemstede, M35 1979 Climax 14-04-19 8 Enschede
* 2.32.34 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 13-10-19 25 Eindhoven
* 2.32.42 Freek Hoolsema 1986 AAC'61 14-04-19 9 Enschede
* 2.32.44 Rene de Lange, M40 1977 De Koplopers 07-04-19 74 Rotterdam
* 2.32.57 Jos Boonstra, M35 1981 Groningen Atletiek 20-10-19 66 Amsterdam
* 2.33.06 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 07-04-19 75 Rotterdam
R 2.33.14 Tim Pleijte 1985 Dynamica 05-10-19 1 Zoutelande
(50)
2.33.15 Erik Negerman, M40 1975 GAC Hilversum 22-06-19 1 Sneek
2.33.16 Iwan Kamminga, M40 1978 Aquilo 03-11-19 2 Terschelling
* 2.33.18 Jorn Jansman 1992 Atletics Nijverdal 14-04-19 10 Enschede
* 2.33.20 Dennis Licht 1984 AV'34 Apeldoorn 14-04-19 70 Paris (FRA)
* 2.33.26 Emmanuel Biwott 1984 >Voorthuizen 07-04-19 33 Wien (AUT)
2.33.34 Yoshi Groen 1990 AV'23 24-11-19 14 San Sebasti n (ESP)
R 2.33.47 Erwin Adan 1992 Dynamica 13-04-19 3 Hulst
* 2.33.47 Hein de Groot 1987 Oss'78 07-04-19 81 Rotterdam
* 2.34.12 Ivo Meex, M40 1978 Ciko'66 20-10-19 75 Amsterdam
* 2.34.26 Rutger op den Dries 1987 >Hellendoorn 07-04-19 84 Rotterdam
(60)
* 2.34.31 Wouter Berghuijs 1989 >Z?rich, SUI 28-04-19 10 Z?rich (SUI)
* 2.34.33 Tim Kragten 1989 Eindhoven Atletiek 14-04-19 11 Enschede
* 2.34.38 Maarten Zeegers, M35 1983 Atletiek Maastricht 07-04-19 86 Rotterdam
* 2.34.48 Jorin Kamps 1993 AAC 14-04-19 12 Enschede
* 2.34.58 Jurre van Rooden 1987 Phanos 03-11-19 95 New York City (USA)
* 2.35.07 Peter Bruinsma, M45 1971 Atletics Nijverdal 29-09-19 304 Berlin (GER)
* 2.35.12 Nick van den Bleeken, M40 1978 Spado 15-12-19 1 Spijkenisse
* 2.35.17 Cornelis Chatziioannou, M40 1979 Passaat 29-09-19 317 Berlin (GER)
2.35.24 Roy Werner, M35 1984 Fortius 17-11-19 1 Abcoude
* 2.35.48 Merlijn Wijn, M35 1982 Eindhoven Atletiek 14-04-19 13 Enschede
(70)
* 2.35.56 Chris Wouters, M45 1954 THOR 13-10-19 32 Eindhoven
* 2.35.59 Rob Linders, M40 1975 Veteranen Nederland 28-04-19 48 D?sseldorf (GER)
* 2.36.02 Maurice Niessen, M35 >Amersfoort 07-04-19 97 Rotterdam
* 2.36.03 Guy Maas Atletiek Maastricht 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.36.06 Casper Koelma, M40 1977 MPM 20-10-19 81 Amsterdam
* 2.36.07 Joeri Wolf 1991 Cifla 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.36.14 Boudewijn Happ‚, M50 1969 Atverni 20-10-19 83 Amsterdam
* 2.36.14 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 15-12-19 3 Spijkenisse
* 2.36.17 Jeroen van Aken, M35 1979 Haag Atletiek 28-04-19 50 D?sseldorf (GER)
* 2.36.19 Rik Wolswinkel, M40 1977 Altis 29-09-19 342 Berlin (GER)
(80)
* 2.36.32 Marco Muller 1992 Holten 14-04-19 14 Enschede
* 2.36.50 Rene Wiering, M50 1968 AV'23 20-10-19 89 Amsterdam
* 2.36.54 Bj”rn de Laat 1987 TRR 29-09-19 357 Berlin (GER)
* 2.36.55 Daan van Doorn 1984 Pijnenburg 24-03-19 2 Amstelveen
* 2.37.05 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 13-10-19 36 Eindhoven
* 2.37.19 Jacco Langerak 1986 Hellas 24-03-19 4 Amstelveen
* 2.37.28 Pip Tesselaar, M50 1969 HERA 20-10-19 97 Amsterdam
* 2.37.45 Joep Harmsen 1993 Phanos 14-04-19 15 Enschede
* 2.37.45 Ton Hettema 1984 Rotterdam Atletiek 07-04-19 106 Rotterdam
* 2.38.00 Henk van der Stelt, M40 1977 Scorpio 20-10-19 101 Amsterdam
(90)
* 2.38.00 Bram Som, M35 1980 Atletico'73 03-11-19 135 New York City (USA)
* 2.38.13 Rowdy Speldenbrink 1987 Zaanland 29-09-19 387 Berlin (GER)
* 2.38.21 Herman Leeman, M50 1969 AAC 20-10-19 105 Amsterdam
* 2.38.22 Remko Vleerlaag, M40 1974 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 106 Amsterdam
* 2.38.27 Ruud Timmers 1990 20-10-19 107 Amsterdam
* 2.38.30 Riekele Kobes 1986 SV Friesland 20-10-19 108 Amsterdam
* 2.38.34 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 13-10-19 43 Eindhoven
* 2.38.40 Rob Maas 1984 Scorpio 07-04-19 114 Rotterdam
* 2.38.44 Dennis Oomkens 1993 >Maastricht 07-04-19 117 Rotterdam
* 2.38.46 Edwin de Neijs, M45 1972 TRR 07-04-19 118 Rotterdam
(100)
* 2.38.56 Wouter Hordijk 1986 Phanos 20-10-19 113 Amsterdam
R 2.39.01 Ralph Wiessner, M40 1977 Dynamica 05-10-19 3 Zoutelande
2.39.03 Willem de Boer, M40 1977 Lionitas 03-11-19 3 Terschelling
* 2.39.06 Niels Kerdel 1986 >Hellevoetsluis 15-12-19 5 Spijkenisse
2.39.11 Menno Mud, M45 1974 Lionitas 22-06-19 2 Sneek
* 2.39.12 Frank Meijer, M35 1981 Atletics Nijverdal 28-04-19 57 D?sseldorf (GER)
* 2.39.16 Geert Jurrie Schutte, M35 1982 Hellas 13-10-19 45 Eindhoven
* 2.39.24 Dez de Eerens 1987 >Amsterdam 07-04-19 124 Rotterdam
* 2.39.45 Joan School, M40 1974 GVAC 13-10-19 47 Eindhoven
2.39.55 Roelof Oostra, M35 1983 SV Friesland 22-06-19 4 Sneek
(110)
* 2.40.00 Daniel Korevaar 1986 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 130 Amsterdam
* 2.40.07 Arnoud Runia 1986 NTB 20-10-19 132 Amsterdam
* 2.40.12 Jasper de Taeye >Warmond 07-04-19 130 Rotterdam
R 2.40.18 Huub van Noorden 1988 AV'56 13-04-19 7 Hulst
R 2.40.23 Ronnie Overgaauw 1985 Dynamica 05-10-19 5 Zoutelande
* 2.40.29 Maikel Stolwijk, M35 Leiden Atletiek 19-05-19 6 Leiden
2.40.29 Rick Salom‚, M35 1982 Phanos 03-11-19 4 Terschelling
* 2.40.30 Gijs Wanders, M40 >Amsterdam 07-04-19 135 Rotterdam
* 2.40.30 Richard Loendersloot, M40 1977 LAAC Twente 14-04-19 17 Enschede
* 2.40.30 Vincent van der Lans, M35 1981 Phanos 03-11-19 201 New York City (USA)
(120)
* 2.40.53 Sander Vis 1987 Loopgroep PK 07-04-19 136 Rotterdam
* 2.40.55 Wout van den Boom 1989 LAAC Twente 20-10-19 138 Amsterdam
* 2.41.10 Bart Hoeksma, M35 1980 Phanos 17-02-19 125 Sevilla (ESP)
* 2.41.35 Peter Wielaard, M50 1967 Gouda 20-10-19 142 Amsterdam
* 2.41.52 Jan Baltink, M35 1983 AV'23 20-10-19 143 Amsterdam
R 2.41.54 Nico Altorf, M50 1967 NSL 05-10-19 6 Zoutelande
* 2.41.56 Kasper Koeleman, M35 1980 >Amsterdam 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.41.56 Michiel van Nispen, M35 1982 Sprint 27-10-19 3 Etten-Leur
* 2.42.04 Christoph Janssens, M35 >onze lieve vrouw waver 13-10-19 52 Eindhoven
* 2.42.05 Dennis de Knijff 1986 Phanos 10-03-19 Barcelona (ESP)
(130)
* 2.42.17 Pascal Schepers 1989 Argo 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.42.24 Matthijs Krones 1985 >Bergen op Zoom 20-10-19 149 Amsterdam
* 2.42.31 Kevin Sleegers 1988 Triathlon 07-04-19 142 Rotterdam
* 2.42.45 Tjeerd Popkema, M40 1978 AV NOP 29-09-19 609 Berlin (GER)
* 2.42.46 Jorn Leistra, M35 1982 Ciko'66 20-10-19 153 Amsterdam
* 2.42.48 Timo van Beek 1989 Pijnenburg 07-04-19 146 Rotterdam
* 2.42.54 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 20-10-19 156 Amsterdam
2.42.54 Maurits Dalm, M35 1980 >Amsterdam 05-05-19 12 Mainz (GER)
* 2.43.00 Jonathan Windsfeld 1989 20-10-19 159 Amsterdam
* 2.43.01 Jozias Boone, M35 1982 AV'56 07-04-19 148 Rotterdam
(140)
* 2.43.05 Andr‚ Heeren, M50 1969 Clytoneus 20-10-19 161 Amsterdam
*,# 2.43.11 Floris van Drunen 1991 >Nijmegen 13-10-19 390 Chicago (USA)
R 2.43.14 Robert Willemse, M50 1968 Rotterdam Atletiek 05-10-19 9 Zoutelande
* 2.43.28 Jaap Bouwman, M35 1983 Dutch Runners 20-10-19 165 Amsterdam
* 2.43.29 Gerben Solleveld 1987 Rotterdam Atletiek 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.43.31 Leslie Pangemanan, M45 1973 >Amsterdam 20-10-19 166 Amsterdam
* 2.43.32 Frank van der Sluis 1985 Lycurgus 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.43.36 Maarten Hendriks, M40 1978 Cifla 28-04-19 27 Z?rich (SUI)
* 2.43.49 Christiaan Ernst 1988 >Amersfoort 20-10-19 173 Amsterdam
* 2.43.53 Joris van der Voort, M35 1981 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 177 Amsterdam
(150)
* 2.43.57 Fedor Wesseling, M40 1975 THOR 27-10-19 5 Etten-Leur
* 2.43.57 Arjan Kaashoek, M35 1983 Typhoon 07-04-19 160 Rotterdam
* 2.44.04 Tein Somers, M40 1977 Eindhoven Atletiek 27-10-19 6 Etten-Leur
2.44.05 Raoul Buijs >Amsterdam 15-12-19 57 Malaga (ESP)
* 2.44.08 Martijn Nagtegaal 1993 Leiden Atletiek 20-10-19 181 Amsterdam
* 2.44.08 Tristan Vlogman 1997 Kronos 20-10-19 180 Amsterdam
2.44.11 Remon van Lunzen, M50 1969 Lionitas 22-06-19 5 Sneek
2.44.11 Marijn van der Meer >Utrecht 15-12-19 58 Malaga (ESP)
* 2.44.14 Dennis Westra 1996 Vitalis 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.44.22 Arno van Triest, M35 1980 Triathlon 27-10-19 7 Etten-Leur
(160)
* 2.44.33 Arco Poot, M35 1984 Olympus'70 20-10-19 189 Amsterdam
2.44.36 Jaap Norbruis 15-12-19 61 Malaga (ESP)
* 2.44.40 Jeroen Veldhuis, M40 1975 AAC 03-03-19 570 Tokyo (JPN)
* 2.44.42 Mick Herfkens 1989 29-09-19 599 Berlin (GER)
* 2.44.53 Ruud Hadders 1986 Phanos 19-05-19 7 Leiden
* 2.44.54 Jorn Hofstra, M35 1982 AV NOP 14-04-19 21 Enschede
* 2.44.55 Lars Duistermaat 1986 Archeus 14-04-19 22 Enschede
* 2.45.04 Herwin Veenstra, M45 1973 Groningen Atletiek 07-04-19 175 Rotterdam
* 2.45.04 Scott Newton, M35 1982 20-10-19 200 Amsterdam
* 2.45.06 Filip Lijnen (BEL), M50 1969 Eindhoven Atletiek 20-10-19 201 Amsterdam
(170)
* 2.45.08 Guido Drissen, M45 1973 29-09-19 731 Berlin (GER)
2.45.12 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 19-10-19 7 Bilbao (ESP)
2.45.13 Roeland Slagter 24-11-19 65 Firenze (ITA)
* 2.45.19 Jan Pullen 1986 BB Lopers 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.45.20 Tom van Beusekom 1990 De Liemers 07-04-19 178 Rotterdam
R 2.45.21 John Melaard >Middelharnis 13-04-19 8 Hulst
* 2.45.30 Maurik de Groot, M35 Running Holland 15-04-19 628 Boston (USA)
* 2.45.33 Erwin Poldervaart 1992 >Geervliet 07-04-19 184 Rotterdam
* 2.45.34 Johan Kats, M45 1969 Daventria 20-10-19 206 Amsterdam
* 2.45.37 Rene Bremer, M35 1980 >Amersfoort 20-10-19 207 Amsterdam
(180)
* 2.45.38 Boudewijn Sliepen, M35 Phanos 29-09-19 736 Berlin (GER)
* 2.45.40 Patrick de Man 1985 Phanos 20-10-19 209 Amsterdam
* 2.45.44 Martijn de Ridder 1991 Sprint 20-10-19 210 Amsterdam
* 2.45.51 Gerben Tiekstra Loopgroep Coevorden 29-09-19 779 Berlin (GER)
R 2.45.52 Sander d'Hont >Kuitaart 13-04-19 9 Hulst
* 2.45.55 Sam Landman, M40 1976 MPM 14-04-19 24 Enschede
* 2.45.56 Nikola Horvat, M35 >Utrecht 07-04-19 191 Rotterdam
* 2.46.04 Ricky Sung >Veghel 13-10-19 65 Eindhoven
* 2.46.06 Jeffrey van Horn, M35 1980 NTB 20-10-19 216 Amsterdam
* 2.46.09 Richard Stel, M40 1978 Groningen Atletiek 14-04-19 25 Enschede
(190)
R 2.46.09 Eric Wolfert 1990 Flakkee 13-04-19 10 Hulst
* 2.46.11 Arjan Weijenborg 1992 De Koplopers 07-04-19 195 Rotterdam
* 2.46.12 Falco van Dijck, M40 1975 Hellas 29-09-19 772 Berlin (GER)
* 2.46.12 Maarten Vermeij, M40 1976 Phanos 20-10-19 219 Amsterdam
* 2.46.23 Dennis van der Spoel, M45 1971 NTB 20-10-19 225 Amsterdam
* 2.46.24 Rene Kuijs, M40 1979 >Rotterdam 07-04-19 197 Rotterdam
* 2.46.25 Willem Boon, M55 1961 De Spartaan 17-02-19 202 Sevilla (ESP)
*,# 2.46.29 Jeroen Mast 1986 >Blaricum 28-04-19 786 London (GBR)
* 2.46.29 Hein Tjoelker 1987 Groningen Atletiek 14-04-19 300 Paris (FRA)
* 2.46.34 Bart Uiterwijk 1984 Hellas 29-09-19 821 Berlin (GER)
(200)
* 2.46.35 Jan Schra 1988 BB Lopers 07-04-19 199 Rotterdam
2.46.41 Ralph Steegh, M35 1981 ATV Venray 06-01-19 2 Kevelaer (GER)
* 2.46.41 Henk Galenkamp 1985 NTB 20-10-19 230 Amsterdam
* 2.46.44 Coen Visser 1991 PAC 07-04-19 201 Rotterdam
* 2.46.51 Maarten Vliex 1987 Cifla 20-10-19 234 Amsterdam
* 2.46.53 Bram Arets, M45 >Nijmegen 07-04-19 203 Rotterdam
2.46.54 Ben van Oeveren 1985 Climax 03-11-19 6 Terschelling
* 2.46.56 Pim de Kok, M35 1982 NTB 20-10-19 235 Amsterdam
* 2.47.16 Matthijs van Scheijen, M35 1982 Arena Atletiek 20-10-19 241 Amsterdam
* 2.47.23 Sil van Aalst 1987 >Amsterdam 20-10-19 243 Amsterdam
(210)
* 2.47.26 Robert Kras, M50 1968 >Zwijndrecht 27-10-19 9 Etten-Leur
* 2.47.32 Peter Schoch, M35 1983 >Wageningen 15-12-19 7 Spijkenisse
* 2.47.32 Edwin Jansen >Heenvliet 15-12-19 6 Spijkenisse
* 2.47.37 Ruud Buteijn, M35 1981 >Vlissingen 07-04-19 214 Rotterdam
* 2.47.42 Orestes Carpaij 1988 >Groningen 20-10-19 249 Amsterdam
R 2.47.44 Marcel Suurmond, M40 1976 Dynamica 13-04-19 11 Hulst
* 2.47.55 Bob Martens 1988 Caesar 28-04-19 94 D?sseldorf (GER)
* 2.47.56 Martijn Dekker 1989 Rotterdam Atletiek 13-10-19 72 Eindhoven
2.47.58 Jan Venhuizen, M50 1968 Lionitas 12-05-19 1 Lauwersoog
R 2.48.00 Richard Dijkhuizen, M45 1972 Castricum 13-04-19 12 Hulst
(220)
* 2.48.06 Siem Uittenhout 1985 Phoenix 07-04-19 216 Rotterdam
* 2.48.08 Sander van Dijk 1988 De Koplopers 20-10-19 262 Amsterdam
* 2.48.09 Harmen den Boer, M40 1977 De Kieviten 29-09-19 894 Berlin (GER)
* 2.48.15 Stefan Leeflang, M35 1981 BAV 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.48.19 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 20-10-19 266 Amsterdam
* 2.48.23 Erik de Laat, M45 1970 Weert 14-04-19 28 Enschede
*,# 2.48.23 Jurriaan de Rouw, M40 1975 Heerenveen 13-10-19 611 Chicago (USA)
* 2.48.26 Sjaak Hoogstraaten 1993 >Amsterdam 20-10-19 267 Amsterdam
* 2.48.27 Romke Rodrigo de Jong 1985 Lionitas 29-09-19 912 Berlin (GER)
* 2.48.27 Florian Hupkes, M40 1975 Hellas 20-10-19 268 Amsterdam
(230)
* 2.48.28 Johan Pluim, M35 1982 Running Holland 20-10-19 269 Amsterdam
* 2.48.32 Vincent Vergeer, M35 1983 NTB 27-10-19 11 Etten-Leur
* 2.48.34 John van Heeswijk, M45 1973 DAK 20-10-19 270 Amsterdam
* 2.48.37 Erben Wennemars, M40 1975 >Dalfsen 20-10-19 273 Amsterdam
* 2.48.38 Boudewijn Emo, M40 1979 Atverni 20-10-19 275 Amsterdam
R 2.48.38 Ruud Hoosemans, M35 1982 Dynamica 05-10-19 12 Zoutelande
* 2.48.43 Martin Keulemans, M50 1967 GAC Hilversum 20-10-19 278 Amsterdam
R 2.48.48 Remko Rinia 1985 Atletiek Maastricht 17-03-19 1 Maastricht
2.48.50 Dick Wobbes Lionitas 22-06-19 6 Sneek
* 2.48.50 Guido van den Boogaard 1990 >Groningen 07-04-19 222 Rotterdam
(240)
* 2.48.52 Merijn de RuijterÿvanÿSteveninck, M35 1983 Hellas 01-12-19 Valencia (ESP)
*,# 2.48.58 Tim Meijer, M35 >Almere 13-10-19 653 Chicago (USA)
* 2.49.02 Co Post, M45 1973 Altis 14-04-19 29 Enschede
*,# 2.49.03 Reinout van der Bok, M40 1978 Hellas 28-04-19 962 London (GBR)
* 2.49.04 Roel Kennis 1989 >Weert 29-09-19 942 Berlin (GER)
* 2.49.06 Joost Posthuma, M35 1981 TION 14-04-19 30 Enschede
* 2.49.08 Jurrien Knibbe 1987 >Amsterdam 20-10-19 282 Amsterdam
* 2.49.10 Martin Veenhuizen, M50 1969 Veendam 20-10-19 284 Amsterdam
* 2.49.14 Onno Poorterman, M35 1982 Atletics Nijverdal 29-09-19 967 Berlin (GER)
* 2.49.15 Maurits Kramer, M40 >Zoetermeer 13-10-19 76 Eindhoven
(250)
* 2.49.15 Willem de Haan, M40 1976 Impala 20-10-19 287 Amsterdam
* 2.49.15 Christiaan Franken, M35 1981 Phanos 03-03-19 797 Tokyo (JPN)
* 2.49.17 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 24-03-19 5 Amstelveen
* 2.49.29 Koos-Jelmer de Vries 1987 SV Friesland 20-10-19 291 Amsterdam
* 2.49.30 Kevin Schaap 1987 LAAC Twente 14-04-19 31 Enschede
*,# 2.49.33 Vincent van Woerkom, M40 28-04-19 998 London (GBR)
* 2.49.33 Floris de Roy van Zuidewijn Running Holland 29-09-19 924 Berlin (GER)
* 2.49.34 Erik Kallenberg 1985 GAC Hilversum 07-04-19 225 Rotterdam
R 2.49.36 Wouter de Vries, M40 1979 >Zierikzee 05-10-19 14 Zoutelande
* 2.49.42 Pieter Cappon 1993 NTB 07-04-19 227 Rotterdam
(260)
* 2.49.44 Steve Bakker 1992 Suomi 20-10-19 300 Amsterdam
R 2.49.45 Tjitte van den Buys >Middelburg 13-04-19 13 Hulst
2.49.48 Erik Verboon >Amsterdam 24-11-19 San Sebasti n (ESP)
* 2.49.49 Jasper Kunst 1991 Running Holland 20-10-19 303 Amsterdam
*,# 2.49.53 Gert Brienne, M50 1968 >Medemblik 28-04-19 1027 London (GBR)
* 2.49.54 Wilco Kooistra, M40 1979 >Leeuwarden 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.49.55 Michel Besseling, M40 1974 Triathlon 16-06-19 1 Amersfoort
2.49.56 Erwin de Vries >Leeuwarden 22-06-19 7 Sneek
* 2.49.56 Walter Roza 1985 Altis 20-10-19 305 Amsterdam
* 2.49.56 Bj”rn Vennema 1990 AAC 15-04-19 1012 Boston (USA)
(270)
* 2.49.57 Haiko Smid 1985 >Amsterdam 07-04-19 230 Rotterdam
* 2.49.57 Guy Geeraedts, M35 07-04-19 Wien (AUT)
* 2.50.01 Gideon Habtab, M40 Hellas 07-04-19 231 Rotterdam
* 2.50.03 Philip van der Weijde >Rotterdam 03-11-19 574 New York City (USA)
* 2.50.06 Chris Eidhof 29-09-19 995 Berlin (GER)
* 2.50.07 Jelle Broersma Lionitas 29-09-19 1040 Berlin (GER)
2.50.10 Stefan Woudwijk 1985 AV NOP 03-11-19 7 Terschelling
2.50.16 Ilan Palstra, M45 1972 >Workum 22-06-19 8 Sneek
R 2.50.17 S‚basti‚n Schletterer, M45 1972 Dynamica 05-10-19 15 Zoutelande
* 2.50.19 Ivo van den Bongaardt >Amsterdam 07-04-19 236 Rotterdam
(280)
* 2.50.21 Lars Nelen 1988 Loopgroep Aart Stigter 13-10-19 26 K”ln (GER)
* 2.50.26 Tom Janssen 1991 NTB 20-10-19 316 Amsterdam
2.50.29 Brent Pieterse 1992 >Nieuwkoop 17-11-19 3 Abcoude
* 2.50.29 Jeffrey de Groot 1990 KAV Holland 20-10-19 319 Amsterdam
* 2.50.34 Noud Doeleman 1989 >Gendt 20-10-19 320 Amsterdam
* 2.50.36 Rick Heldoorn 1990 >Kampen 20-10-19 322 Amsterdam
* 2.50.40 Sam Blom, M50 1968 KAV Holland 29-09-19 1130 Berlin (GER)
* 2.50.40 Tjibbe van den Veen 1986 De Koplopers 20-10-19 324 Amsterdam
* 2.50.42 Reinardus van Wel, M40 29-09-19 1126 Berlin (GER)
* 2.50.44 Robbie van der Hoek, M35 1984 PAC 07-04-19 246 Rotterdam
(290)
* 2.50.44 Johan Horst 1984 Running Holland 12-05-19 1 Utrecht
* 2.50.48 Lourens Bijsma 1984 >Amsterdam 15-04-19 1086 Boston (USA)
* 2.50.49 Marck de Haan 1986 Loopgroep Aart Stigter 29-09-19 1108 Berlin (GER)
* 2.50.50 Marijn Rodenburg 1984 EURR 07-04-19 250 Rotterdam
R 2.50.50 Niels Goudswaard, M45 1969 Delta Sport 13-04-19 14 Hulst
* 2.50.54 Wouter Jansen 1987 Cifla 07-04-19 252 Rotterdam
* 2.50.54 Hans Coenraads ATC'75 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.50.57 Johan Karelse, M45 1973 AV'56 20-10-19 327 Amsterdam
* 2.50.59 Maurice Vriend 1985 AAC 20-10-19 328 Amsterdam
* 2.51.05 Ruud Nefkens, M40 1977 Cifla 07-04-19 255 Rotterdam
(300)
*,# 2.51.09 Dave Kroon >Leiden 28-04-19 1116 London (GBR)
* 2.51.10 Jan van Hoeven, M50 1968 Olympus'70 20-10-19 330 Amsterdam
* 2.51.15 Hendrik van der Zande 03-11-19 647 New York City (USA)
* 2.51.17 Erik Scheers, M45 1974 Phanos 10-11-19 51 Athens (GRE)
* 2.51.18 Wim Ritsema, M55 1964 Gelre 20-10-19 333 Amsterdam
* 2.51.20 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 20-10-19 335 Amsterdam
* 2.51.23 Freek Goedhart 1984 Flakkee 14-04-19 32 Enschede
* 2.51.30 Ivan Smid 1989 >Emmen 01-06-19 127 Stockholm (SWE)
R 2.51.34 Tom Werrelmann, M40 1975 Energie 15-09-19 1 Hilvarenbeek
* 2.51.45 Rob Musters, M35 1981 Triathlon 07-04-19 263 Rotterdam
(310)
* 2.51.48 Maurits Heikoop, M45 1972 Loopgroep PK 07-04-19 265 Rotterdam
* 2.51.48 Tim van Vrijaldenhoven, M35 1979 PAC 14-04-19 33 Enschede
* 2.51.51 Remco Vetter, M40 >Driebergen-Rijsenburg 07-04-19 269 Rotterdam
* 2.51.54 Daan Nieuwenhuis 20-10-19 344 Amsterdam
* 2.51.55 Jan van den Bossche (BEL), M35 NTB 07-04-19 271 Rotterdam
* 2.51.56 Robert-Jan Arke 29-09-19 1053 Berlin (GER)
* 2.51.59 Roel van Es, M35 >Waalre 07-04-19 275 Rotterdam
* 2.51.59 Luc van Es 1984 Caesar 07-04-19 274 Rotterdam
* 2.52.00 Anne Wiersma, M45 1974 Climax 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.52.05 Dorus Arts >Arnhem 07-04-19 277 Rotterdam
(320)
* 2.52.08 Nathan Bade 1988 Hellas 29-09-19 1234 Berlin (GER)
* 2.52.09 Mark Trewren, M40 1978 20-10-19 346 Amsterdam
2.52.17 Mechiel Zantema 1986 SV Friesland 22-06-19 9 Sneek
* 2.52.23 Sibrand Rinzema >Utrecht 03-11-19 726 New York City (USA)
2.52.34 Sebastian Sterk 1986 >Arnhem 03-11-19 8 Terschelling
* 2.52.38 Jens Nederpel Oss'78 15-12-19 9 Spijkenisse
* 2.52.41 Jeroen-Pieter van der Vliet 1986 HAC'63 29-09-19 1225 Berlin (GER)
* 2.52.41 Antoine Clemot 1986 >Amsterdam 20-10-19 356 Amsterdam
* 2.52.41 Ricardo Roodenrijs >Vleuten 07-04-19 291 Rotterdam
* 2.52.43 Bouke Kooreman 1989 Hellas 07-04-19 292 Rotterdam
(330)
* 2.52.44 Yvo Oudman 1984 PAC 07-04-19 293 Rotterdam
* 2.52.46 Tim Baas, M35 1981 HRR 20-10-19 358 Amsterdam
* 2.52.46 Edwin Veenstra, M50 1967 TION 14-04-19 37 Enschede
* 2.52.49 Dani‰l Spijker, M35 1979 Noordkop 20-10-19 361 Amsterdam
* 2.52.50 Jeff Duyn 15-04-19 1297 Boston (USA)
* 2.52.51 Jeroen Paap, M45 1974 DEM 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.52.52 Fons van Workum 1988 >Utrecht 07-04-19 301 Rotterdam
R 2.52.53 Bert Vanwersch, M50 1966 Achilles Top 17-03-19 2 Maastricht
* 2.52.55 Joop Vriend, M50 1967 LAAC Twente 14-04-19 38 Enschede
2.52.55 Gosse Beerda, M45 1970 AAC 17-11-19 4 Abcoude
(340)
* 2.53.02 Gijs Romer 1991 >Amsterdam 20-10-19 369 Amsterdam
* 2.53.03 Stijn van Kessel 1991 LGD 07-04-19 304 Rotterdam
* 2.53.07 Erik de Jongh, M40 1976 Phanos 20-10-19 371 Amsterdam
R 2.53.09 Mark Verhage 1986 Scheldesport 13-04-19 15 Hulst
* 2.53.12 Mohamed Mohammadi, M45 1971 AAC 07-04-19 310 Rotterdam
* 2.53.12 Matthijs Monster, M40 1978 Hellas 13-10-19 35 K”ln (GER)
* 2.53.19 Niels van Gent 1975 Suomi 15-04-19 1359 Boston (USA)
* 2.53.23 Martin Kleinjan, M45 1970 >Rotterdam 07-04-19 316 Rotterdam
* 2.53.24 Wannie Friderichs, M45 1972 Almere'81 20-10-19 376 Amsterdam
* 2.53.25 Erik van Caem, M45 1971 >Amsterdam 20-10-19 378 Amsterdam
(350)
* 2.53.25 Thom Egberts 1992 >Utrecht 14-04-19 40 Enschede
R 2.53.28 Crum van der Linden 1985 Dynamica 13-04-19 17 Hulst
* 2.53.28 Jelle Roozenburg, M35 1981 De Koplopers 20-10-19 380 Amsterdam
R 2.53.33 Joeri Versluis, M35 1984 Dynamica 05-10-19 16 Zoutelande
* 2.53.39 Karim Amghar 07-04-19 319 Rotterdam
*,R 2.53.43 Emile Dercksen, M40 1977 >Harderwijk 27-01-19 1 Amstelveen
* 2.53.43 Bas van Veen, M45 1973 Pijnenburg 20-10-19 386 Amsterdam
*,# 2.53.45 Frank Broers, M40 >Oosterhout 13-10-19 970 Chicago (USA)
* 2.53.45 Farid Oilad Adj Amer, M45 1974 >Rotterdam 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.53.46 Roy Sparenburg, M40 1974 >Hendrik-Ido-Ambacht 07-04-19 321 Rotterdam
(360)
*,# 2.53.49 Frank Verduin, M35 1982 >Amsterdam 13-10-19 979 Chicago (USA)
* 2.53.50 Tim Sweep 1990 >Amsterdam 20-10-19 389 Amsterdam
* 2.53.57 Michael Nijland, M45 1972 ATOS 20-10-19 395 Amsterdam
* 2.53.57 Alfred Roelen, M50 1968 NSL 07-04-19 324 Rotterdam
* 2.54.00 Erik Tange, M45 1973 Aalsmeer 12-05-19 2 Utrecht
* 2.54.00 Vincent Van Beek, M40 1979 Loopwijzer 20-10-19 396 Amsterdam
* 2.54.01 Tim Tolboom >Amersfoort 07-04-19 328 Rotterdam
* 2.54.01 Gilles Bouman >Amsterdam 15-04-19 1442 Boston (USA)
2.54.03 Johannes Postma, M45 1973 Lionitas 03-11-19 9 Terschelling
* 2.54.03 Nils van Elzelingen, M50 1965 Veluwe 27-10-19 Frankfurt (GER)
(370)
* 2.54.04 Olaf van den Bergh 1994 Prins Hendrik 07-04-19 329 Rotterdam
* 2.54.07 Robert de Boer >Wieringerwerf 07-04-19 331 Rotterdam
* 2.54.11 Jo Walakutty, M35 >Haarlem 07-04-19 333 Rotterdam
R 2.54.11 Michel Schrier, M35 1979 Dynamica 13-04-19 18 Hulst
* 2.54.11 Martin Stolk, M45 Pijnenburg 29-09-19 1317 Berlin (GER)
* 2.54.12 Hans van Loon, M35 1980 Prins Hendrik 07-04-19 334 Rotterdam
* 2.54.12 Bart van den Haak, M40 1978 GAC Hilversum 15-12-19 10 Spijkenisse
* 2.54.13 Frank Faber, M35 >Amersfoort 07-04-19 335 Rotterdam
* 2.54.14 Lieuwe Palstra >Bolsward 24-03-19 6 Amstelveen
* 2.54.15 Teun Brinkman 1984 >Amsterdam 03-11-19 846 New York City (USA)
(380)
* 2.54.17 Rob van den Elzen De Keien 29-09-19 1356 Berlin (GER)
* 2.54.19 Raymon van den Berg, M35 1982 OSS VOLO 08-09-19 50 M?nster (GER)
* 2.54.20 Mick Claessens 1992 Haag Atletiek 07-04-19 337 Rotterdam
* 2.54.23 Joost Fortkamp, M40 1978 MPM 14-04-19 41 Enschede
* 2.54.26 Elebert Noordam, M55 1964 Ilion 20-10-19 408 Amsterdam
* 2.54.29 Hans Doolaar, M40 1978 Loopgroep Zeeland 07-04-19 340 Rotterdam
* 2.54.29 Niels Aarns 1994 Cifla 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.54.30 Marc Heesbeen, M35 >Megen 07-04-19 343 Rotterdam
R 2.54.33 Boris de Bruijn, M35 1982 AV'56 05-10-19 18 Zoutelande
2.54.33 Menno Lieven, M35 1982 Dutch Runners 17-11-19 5 Abcoude
(390)
* 2.54.33 Thijs van Putten 1987 >Sassenheim 20-10-19 410 Amsterdam
R 2.54.33 Iwan Theunissen, M45 1972 STB 10-02-19 6 Zaltbommel
* 2.54.33 Jacco Koot >Alkmaar 13-10-19 103 Eindhoven
* 2.54.34 Geert-Jan van der Wal 1985 AV NOP 07-04-19 344 Rotterdam
* 2.54.34 Ewout Middelburg, M45 1973 Athlos 20-10-19 412 Amsterdam
* 2.54.34 Tako Horsley, M45 1972 Tempo 20-10-19 411 Amsterdam
* 2.54.35 Jordy Stoelwinder 1986 >Utrecht 20-10-19 413 Amsterdam
* 2.54.35 Bart van Haaren >Amsterdam 07-04-19 345 Rotterdam
* 2.54.36 Paul Vriend 07-04-19 184 Milano (ITA)
* 2.54.37 Luc Schout 1987 GAC Gemert 20-10-19 416 Amsterdam
(400)
* 2.54.37 Marco Winkel, M45 1971 03-03-19 1058 Tokyo (JPN)
* 2.54.38 Erik Deenen 1989 Loopgroep Groningen 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.54.41 Randolf van Lambalgen 1986 PAC 07-04-19 346 Rotterdam
* 2.54.41 Jasper Vis 1992 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 348 Rotterdam
R 2.54.43 Peter Biewenga, M35 >Middelburg 05-10-19 19 Zoutelande
* 2.54.48 Joram Hobo, M35 >Nieuw-Vennep 07-04-19 352 Rotterdam
* 2.54.48 Ruud Vos, M35 1980 >Almere 20-10-19 426 Amsterdam
* 2.54.50 Frans Krooswijk, M40 1977 OSS VOLO 13-10-19 105 Eindhoven
* 2.54.50 Rob Bravenboer, M45 1970 Prins Hendrik 20-10-19 428 Amsterdam
* 2.54.51 Thijs Mossel 1989 Edam 29-09-19 1273 Berlin (GER)
(410)
* 2.54.51 Pim Freriks >Utrecht 12-05-19 3 Utrecht
* 2.54.54 Maurice van der Velden, M45 1974 Energie 07-04-19 353 Rotterdam
* 2.54.56 Uwe Kemmer, M50 1968 20-10-19 435 Amsterdam
* 2.54.56 Rob van de Graaf, M55 1962 Loopgroep PK 20-10-19 436 Amsterdam
2.54.56 John Cantelberg, M50 >Stein 24-11-19 Firenze (ITA)
* 2.54.57 Nico Zwarthoed Edam 29-09-19 1282 Berlin (GER)
* 2.54.58 Iman Brinkman, M40 03-03-19 1080 Tokyo (JPN)
* 2.54.59 Wouter Dilling 1990 Cifla 07-04-19 354 Rotterdam
* 2.55.01 Marcel de Romph, M50 03-03-19 1084 Tokyo (JPN)
* 2.55.02 Ruud van Leeuwen, M40 1976 >Nijmegen 20-10-19 440 Amsterdam
(420)
R 2.55.04 Stefaan Capoen 13-04-19 20 Hulst
R 2.55.06 Erwin van den Broeke, M40 1979 >Axel 13-04-19 21 Hulst
*,# 2.55.08 Martijn Gildemeester, M40 1978 Loopgroep PK 28-04-19 1471 London (GBR)
* 2.55.08 Bauke Rietveld HRR 07-04-19 356 Rotterdam
* 2.55.17 Maarten Caminada, M45 1973 >Zandvoort 24-03-19 9 Amstelveen
* 2.55.18 Jeroen Zuidwijk BAV 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.55.19 Thijs Hagelstein >Utrecht 24-03-19 10 Amstelveen
* 2.55.19 Joeri van Leeuwen, M40 >Utrecht 07-04-19 362 Rotterdam
* 2.55.23 Masaomi Sakaguchi, M35 1980 >Amstelveen 20-10-19 446 Amsterdam
* 2.55.24 Sander de Boer 1984 28-04-19 Hamburg (GER)
(430)
* 2.55.24 Guido Stolle 1990 >Gouda 07-04-19 366 Rotterdam
2.55.25 Wim van Sparrentak, M45 1969 Dynamica 26-05-19 22 Liverpool (GBR)
2.55.25 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 12-05-19 2 Lauwersoog
2.55.32 Hendrik de Boer, M40 >Wiuwert 22-06-19 10 Sneek
* 2.55.35 Izaak de Bruijne, M60 1958 Altis 20-10-19 452 Amsterdam
*,# 2.55.36 Pascal Bus 13-10-19 1157 Chicago (USA)
R 2.55.40 Willem de Vos, M40 1978 >Middelburg 05-10-19 21 Zoutelande
* 2.55.41 Martijn van Dam 17-02-19 454 Sevilla (ESP)
* 2.55.43 Dani‰l Borsje >Alblasserdam 07-04-19 374 Rotterdam
* 2.55.46 Frank Schrijver, M40 1977 >Baarn 20-10-19 459 Amsterdam
(440)
2.55.46 Jan Smit, M35 1983 AAC 17-11-19 6 Abcoude
2.55.49 Leon Graumans 1988 Phoenix 17-11-19 7 Abcoude
* 2.55.49 Luuk Janssen, M35 1979 Atletiek Maastricht 07-04-19 381 Rotterdam
* 2.55.51 Mike Rolink 1993 >Enschede 14-04-19 42 Enschede
* 2.55.51 Ad van Erp 1986 Groningen Atletiek 20-10-19 462 Amsterdam
* 2.55.52 Maxim Wolters 1989 >Rotterdam 07-04-19 385 Rotterdam
* 2.55.54 Maurits Greving 1986 GAC Hilversum 20-10-19 464 Amsterdam
* 2.55.54 Emiel van Tongerlo, M35 1983 Sportlust 24-03-19 11 Amstelveen
* 2.55.55 Jordi Hoek 1993 >Rotterdam 20-10-19 466 Amsterdam
* 2.55.55 Willem Gerritsen, M35 1979 Loopgroep Aart Stigter 27-01-19 53 Marrakech (MAR)
(450)
* 2.55.56 Bart Combee 1986 >Arnhem 13-10-19 115 Eindhoven
* 2.55.58 Roald Smit 1985 Rotterdam Atletiek 07-04-19 388 Rotterdam
* 2.55.58 Jamal Malik, M35 1981 Altis 20-10-19 469 Amsterdam
2.55.59 Adri Verhoef 1986 Phanos 15-12-19 147 Malaga (ESP)
* 2.55.59 Jeroen Brinkhoff, M45 1972 DGLA 14-04-19 43 Enschede
* 2.56.03 Teun Schurink >Rotterdam 13-10-19 116 Eindhoven
* 2.56.03 Robert Jan de Kraker, M55 1964 Altis 20-10-19 475 Amsterdam
* 2.56.05 Barry van Amsterdam, M35 1981 >Haarlem 20-10-19 478 Amsterdam
* 2.56.09 Ren‚ Kleizen 1987 PAC 07-04-19 394 Rotterdam
* 2.56.11 Edwin Wentink, M35 1982 NTB 14-04-19 44 Enschede
(460)
* 2.56.11 Tyas Visser Edam 29-09-19 1398 Berlin (GER)
R 2.56.11 Edwin de Jaeger, M45 1972 RKHAV 13-04-19 23 Hulst
* 2.56.12 Erik Lathouwers 1987 >Den Bosch 13-10-19 117 Eindhoven
* 2.56.13 Dani‰l Br„nholm 1987 20-10-19 490 Amsterdam
* 2.56.13 Angelo Antonietti >Utrecht 24-03-19 12 Amstelveen
R 2.56.15 Daan Glorie >Heemskerk 10-02-19 8 Zaltbommel
* 2.56.16 Steven Hemstra SV Friesland 19-05-19 9 Leiden
* 2.56.20 Sjir Timmermans >Zurich 15-04-19 1761 Boston (USA)
*,# 2.56.23 Kevin van 't Klooster >Eemnes 13-10-19 1244 Chicago (USA)
* 2.56.24 Sander van der Heiden, M35 >Delfgauw 07-04-19 398 Rotterdam
(470)
* 2.56.24 Han Wolsing, M50 1965 Altis 24-03-19 15 Amstelveen
* 2.56.24 Rene ter Maten >Barneveld 24-03-19 14 Amstelveen
* 2.56.25 Ben Vermeulen, M40 29-09-19 1486 Berlin (GER)
* 2.56.27 Jan Verwoert, M50 1967 Aquilo 29-09-19 1540 Berlin (GER)
* 2.56.27 Gert Jan Boerman, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 496 Amsterdam
* 2.56.30 Nick Tameris >Hellevoetsluis 15-12-19 12 Spijkenisse
* 2.56.31 Alastair Cameron 1984 03-03-19 1194 Tokyo (JPN)
* 2.56.32 Walter Heijmans, M40 >Haarlem 07-04-19 403 Rotterdam
* 2.56.32 Daan Noij 1991 >Rotterdam 27-10-19 15 Etten-Leur
* 2.56.34 Herman Verra, M45 1970 GAC Hilversum 20-10-19 498 Amsterdam
(480)
* 2.56.36 Rutger Grijsbach >Utrecht 24-03-19 16 Amstelveen
* 2.56.36 Joep Emmen, M35 1982 PEC1910 07-04-19 406 Rotterdam
* 2.56.36 Bastiaan Vervoort >Rotterdam 07-04-19 407 Rotterdam
* 2.56.37 Thomas de Vos 1985 >Deventer 07-04-19 409 Rotterdam
* 2.56.39 Gennaro de Spirt 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.56.39 Arnoud Halmingh, M35 >Amsterdam 07-04-19 410 Rotterdam
* 2.56.39 Edwin van den Berk, M50 28-04-19 136 D?sseldorf (GER)
* 2.56.40 Steven Le Fevre >Haarlem 07-04-19 411 Rotterdam
R 2.56.40 Peter-Jan Dillo, M45 1970 >Schagen 10-02-19 9 Zaltbommel
*,# 2.56.42 Jeroen Simons, M35 >Echt 13-10-19 1280 Chicago (USA)
(490)
* 2.56.43 Ruud Bergmann, M45 1970 Loopgroep PK 20-10-19 503 Amsterdam
* 2.56.50 Auke Timmerman, M35 >Utrecht 07-04-19 416 Rotterdam
R 2.56.51 Jako Sterrenburg, M50 >Alblasserdam 05-10-19 23 Zoutelande
* 2.56.51 Arjan de Mik >Veenendaal 24-03-19 17 Amstelveen
* 2.56.53 Ton Bosgoed, M50 1966 SAV 12-05-19 4 Utrecht
2.56.53 Raymond Limbourg, M45 12-05-19 16 Vis‚ (BEL)
*,# 2.56.54 Rick Cornelissen, M40 1975 28-04-19 1666 London (GBR)
* 2.56.54 Reinout Polders 1989 Loopgroep PK 20-10-19 515 Amsterdam
2.56.55 Rutger Wagenaar, M35 1981 Loopgroep Leeuwarden 12-05-19 4 Lauwersoog
* 2.56.57 Barry Bronsema, M40 1975 Groningen Atletiek 29-09-19 1468 Berlin (GER)
(500)
* 2.56.58 Erwin Koens, M35 1979 Rotterdam Atletiek 27-10-19 16 Etten-Leur
R 2.57.02 Maarten Sluijters >Bussum 10-02-19 10 Zaltbommel
* 2.57.03 Wouter Kanselaar, M35 1983 HRR 07-04-19 423 Rotterdam
* 2.57.04 Rogier Boogaard 1988 >Amsterdam 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.57.05 Michan Tolman, M35 1984 ATOS 20-10-19 523 Amsterdam
2.57.05 Edward Pechler, M50 1965 Loopgroep Bedum 12-05-19 5 Lauwersoog
R 2.57.06 Gert van der Vinden, M50 1964 Dynamica 13-04-19 24 Hulst
* 2.57.06 Hiren Patel 1987 >Amsterdam 20-10-19 525 Amsterdam
* 2.57.07 Jerrel Baas >Utrecht 12-05-19 5 Utrecht
* 2.57.09 Niek van Veen, M35 1981 Phanos 20-10-19 528 Amsterdam
(510)
* 2.57.10 Raymund Prins, M60 1958 NTB 20-10-19 530 Amsterdam
* 2.57.10 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 01-12-19 Valencia (ESP)
2.57.11 Tom Witjes, M40 1978 Ciko'66 03-11-19 11 Terschelling
* 2.57.11 Jay Sauer, M45 1972 Cifla 14-04-19 45 Enschede
* 2.57.13 Klaas van Pijkeren, M45 1972 >Dronten 14-04-19 46 Enschede
* 2.57.13 Bert de Wit, M40 >Nieuwerkerk aan den IJssel 07-04-19 431 Rotterdam
R 2.57.16 Geert van Houte >Hulst 13-04-19 25 Hulst
* 2.57.16 Samir Amghar >Berkel en Rodenrijs 28-04-19 62 Antwerpen (BEL)
* 2.57.16 Thierry Felkers, M35 1984 >Valburg 20-10-19 533 Amsterdam
2.57.17 Jetze Genee, M40 1978 Horror 03-11-19 12 Terschelling
(520)
*,# 2.57.18 Roderick Akihary 28-04-19 1713 London (GBR)
* 2.57.21 Steven Schless 1992 Rotterdam Atletiek 20-10-19 536 Amsterdam
* 2.57.22 Victor Bastiaansen Start'78 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.57.23 Peter ter Harmsel, M45 >Apeldoorn 07-04-19 438 Rotterdam
* 2.57.23 Joris Witjes >Utrecht 07-04-19 439 Rotterdam
* 2.57.26 Julius de Folter >Dordrecht 07-04-19 440 Rotterdam
* 2.57.28 Reinier Schep, M35 1982 Running Athletic Point 07-04-19 442 Rotterdam
* 2.57.33 Bernard Roelen, M50 1968 Loopgroep PK 12-05-19 6 Utrecht
* 2.57.34 Bas van de Kant, M35 1983 >Assen 20-10-19 545 Amsterdam
R 2.57.35 Peter Meeuwsen 13-04-19 27 Hulst
(530)
* 2.57.36 Ruben Ruigendijk, M35 1980 Loopgroep Aart Stigter 29-09-19 1754 Berlin (GER)
* 2.57.36 Erwin Keus, M40 1974 De Koplopers 07-04-19 448 Rotterdam
* 2.57.36 Valerio Targon, M35 1982 >Den Haag 20-10-19 546 Amsterdam
R 2.57.36 Corn‚ van Belzen, M40 >Middelburg 05-10-19 24 Zoutelande
* 2.57.36 Edwin de Vos, M35 >Amersfoort 16-06-19 4 Amersfoort
* 2.57.37 Rens van Hooydonk 1989 >Bavel 07-04-19 449 Rotterdam
* 2.57.43 Arjan Jonk, M45 1973 Sprint 20-10-19 550 Amsterdam
* 2.57.44 Niek Dijkstra, M40 1976 14-04-19 834 Paris (FRA)
* 2.57.46 Remko Dieker, M40 >Heemstede 15-04-19 1986 Boston (USA)
* 2.57.48 Martijn Schakelaar, M45 1974 BB Lopers 07-04-19 456 Rotterdam
(540)
* 2.57.49 Bart van de Voort, M40 GVAC 13-10-19 134 Eindhoven
* 2.57.50 Koen de Nijs >Rotterdam 07-04-19 457 Rotterdam
* 2.57.52 Remco Prins, M35 >Rotterdam 07-04-19 458 Rotterdam
* 2.57.52 Eduard Grob 1993 GAC Hilversum 07-04-19 459 Rotterdam
* 2.57.58 Niels Meens >Sittard 13-10-19 136 Eindhoven
* 2.57.58 Bernd Horsman, M45 1973 Prins Hendrik 07-04-19 462 Rotterdam
* 2.57.59 Marco Caspers >Amsterdam 07-04-19 463 Rotterdam
* 2.57.59 Arnout Salome, M35 1979 Pijnenburg 07-04-19 464 Rotterdam
* 2.58.01 Hessel Furst, M35 1984 >Heerlen 20-10-19 555 Amsterdam
* 2.58.03 Lars Kroese >Amsterdam 27-10-19 Frankfurt (GER)
(550)
* 2.58.05 Luuk Sluyter 1986 >Rotterdam 20-10-19 558 Amsterdam
* 2.58.05 Ren‚ van der Beek >Hardenberg 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.58.06 Jeroen ten Klooster, M45 1974 BB Lopers 07-04-19 468 Rotterdam
* 2.58.07 Bram Jochemsen >Groningen 12-05-19 7 Utrecht
* 2.58.08 Thomas Abbink 1988 >Rotterdam 20-10-19 559 Amsterdam
* 2.58.09 Niels van Helmond >Utrecht 07-04-19 471 Rotterdam
R 2.58.09 Edwin van Alphen, M45 1971 Dynamica 13-04-19 28 Hulst
* 2.58.11 Wout van Dijk, M35 1983 Hellas 20-10-19 563 Amsterdam
* 2.58.13 Jeroen Bussmann, M35 >Leiderdorp 07-04-19 476 Rotterdam
* 2.58.14 Elwin Brouwer, M40 1975 >Amsterdam 20-10-19 565 Amsterdam
(560)
* 2.58.15 Geert Meskers, M40 >Leiderdorp 07-04-19 477 Rotterdam
* 2.58.16 Rob Keuning 1986 Hollandia 15-04-19 2080 Boston (USA)
* 2.58.18 Emiel Speets, M40 1976 Veteranen Nederland 14-04-19 48 Enschede
* 2.58.22 Roel Reuser 1985 >Nijmegen 20-10-19 570 Amsterdam
* 2.58.23 Jiri Kemper, M40 1977 Leiden Atletiek 20-10-19 577 Amsterdam
* 2.58.24 Joost van Rens 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.58.24 Jeroen Akerboom, M35 Zaanland 13-10-19 138 Eindhoven
* 2.58.25 Matthijs Roks, M35 >Rucphen 13-10-19 139 Eindhoven
* 2.58.25 Niels Anders Zaanland 12-05-19 8 Utrecht
* 2.58.26 Bart Buijs, M35 >Barendrecht 07-04-19 481 Rotterdam
(570)
* 2.58.28 Martijn Nederveen, M40 1974 >Amsterdam 20-10-19 581 Amsterdam
* 2.58.28 Willy Kanters, M55 1961 LGD 28-04-19 83 Antwerpen (BEL)
* 2.58.31 Xander Schelfhout, M40 1977 10-11-19 113 Athens (GRE)
* 2.58.32 Michel Topper 17-02-19 614 Sevilla (ESP)
* 2.58.33 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 13-10-19 140 Eindhoven
R 2.58.35 Andre Gijsendorffer, M35 BB Lopers 10-02-19 11 Zaltbommel
* 2.58.37 Matthijs de Geus, M35 10-03-19 Barcelona (ESP)
* 2.58.40 Robert Geijsel >Amsterdam 03-11-19 1196 New York City (USA)
* 2.58.41 Lennart de Lange 1987 >Amsterdam 03-11-19 1198 New York City (USA)
R 2.58.42 Tjitte van den Buijs, M40 >Biggekerke 05-10-19 26 Zoutelande
(580)
2.58.43 Johan Postma >Almere 17-11-19 8 Abcoude
* 2.58.45 Arno de Jong, M40 29-09-19 1731 Berlin (GER)
* 2.58.47 Kees van Helmond, M50 1966 Scorpio 14-04-19 50 Enschede
* 2.58.51 Marco van Nek, M50 1968 Loopgroep PK 01-12-19 Valencia (ESP)
* 2.58.51 Vincent van Gemert >Oss 12-05-19 10 Utrecht
* 2.58.53 Patrick van Veghel, M45 1973 >Geffen 14-04-19 51 Enschede
* 2.58.55 Koen van Hees, M35 >Den Haag 07-04-19 490 Rotterdam
* 2.58.58 Marka van Blitterswijk, M35 1984 Hellas 15-04-19 2240 Boston (USA)
* 2.59.02 Rob den Bieman, M40 1978 Wijchen 07-04-19 495 Rotterdam
R 2.59.02 Gert-Jan Martens >Hulst 13-04-19 31 Hulst
(590)
* 2.59.03 Joris de Boer 29-09-19 2033 Berlin (GER)
* 2.59.04 Bert Wiendels, M35 1981 >Didam 20-10-19 615 Amsterdam
*,# 2.59.10 Jeroen Don, M40 >Breda 13-10-19 1624 Chicago (USA)
* 2.59.12 Wim Douma, M35 1983 Lionitas 07-04-19 503 Rotterdam
* 2.59.13 Ali Shugul, M40 1975 PAC 07-04-19 505 Rotterdam
* 2.59.14 Lars van Amsterdam 1989 >Amsterdam 20-10-19 627 Amsterdam
* 2.59.14 Jeroen Lanters, M40 1975 >Gaanderen 14-04-19 53 Enschede
* 2.59.16 Richard de Smit, M50 1969 >Wassenaar 20-10-19 628 Amsterdam
* 2.59.16 Ruerd Nauta, M40 1978 Sprint 07-04-19 506 Rotterdam
* 2.59.18 Mark Italiaander 1985 >Arnhem 20-10-19 632 Amsterdam
(600)
* 2.59.19 Karel Nanninga 29-09-19 1993 Berlin (GER)
R 2.59.21 Arik Burghout >Meeuwen 13-04-19 32 Hulst
* 2.59.22 Joost van Galen, M50 1967 Zaanland 27-10-19 17 Etten-Leur
* 2.59.25 Jan-Willem Koelemij 10-03-19 Barcelona (ESP)
* 2.59.25 Jeroen van der Liende >Den Haag 07-04-19 510 Rotterdam
* 2.59.25 Niek Kleinhesselink AVA'70 19-05-19 14 Leiden
* 2.59.25 Josh Rayner >Den Haag 24-03-19 18 Amstelveen
* 2.59.25 Paul Diepen, M50 1969 Prins Hendrik 20-10-19 640 Amsterdam
* 2.59.26 Egbert Zijlstra, M70 1949 De Sperwers 20-10-19 643 Amsterdam
* 2.59.26 Hafid Chaaby, M55 1963 Typhoon 03-11-19 1361 New York City (USA)
(610)
* 2.59.28 Bas Draijer >Amsterdam 07-04-19 514 Rotterdam
* 2.59.30 Frankwin Mussche, M45 1970 BB lopers 07-04-19 515 Rotterdam
* 2.59.30 R.C. Korevaar, M40 >Sliedrecht 07-04-19 516 Rotterdam
* 2.59.31 Wim Mandemakers, M35 >Amsterdam 07-04-19 517 Rotterdam
* 2.59.31 Emiel Flipse 1986 >Vlissingen 20-10-19 650 Amsterdam
* 2.59.31 Robert Falk, M35 03-11-19 1330 New York City (USA)
*,# 2.59.32 Bob Meijer 28-04-19 2064 London (GBR)
* 2.59.32 Albert-Jan Groen, M45 1974 Haag Atletiek 22-06-19 26 Troms› (NOR)
* 2.59.33 Bas Dijkstra, M35 1983 >Amsterdam 20-10-19 654 Amsterdam
* 2.59.36 Rudy Kaptein, M35 >Barneveld 07-04-19 523 Rotterdam
(620)
* 2.59.37 Mattheus van Blitterswijk, M35 >Singapore (SIN) 19-05-19 268 K›benhavn (DEN)
* 2.59.37 Frank Groenewoud 1986 >Bussum 27-10-19 18 Etten-Leur
* 2.59.37 Harm van Berkel, M35 1982 >Maasland 20-10-19 659 Amsterdam
* 2.59.38 Jos in 't panhuis, M35 >Utrecht 12-05-19 14 Utrecht
* 2.59.39 Jurjen Boog >Utrecht 07-04-19 526 Rotterdam
* 2.59.40 Marc Laeven, M50 1964 Statina 29-09-19 2164 Berlin (GER)
* 2.59.42 Bas Leenders, M40 LAAC Twente 13-10-19 152 Eindhoven
* 2.59.43 Jeroen Meijer, M35 1982 NTB 20-10-19 665 Amsterdam
* 2.59.43 Remco Schraa, M45 1973 Loopgroep Leeuwarden 14-04-19 55 Enschede
2.59.44 Jo Schoonbroodt, M65 1950 Maasrunners 12-05-19 19 Vis‚ (BEL)
(630)
* 2.59.44 Rune Verhoek 1991 Fortuna 07-04-19 529 Rotterdam
R 2.59.44 Edwin de la Ruelle, M50 1967 RKHAV 13-04-19 33 Hulst
R 2.59.45 Wouter Baas >Meteren 10-02-19 12 Zaltbommel
* 2.59.45 Freek Verbakel >Rotterdam 07-04-19 531 Rotterdam
* 2.59.45 Brian Janssen 1994 >Geldermalsen 20-10-19 667 Amsterdam
* 2.59.47 Richard van Waardenburg, M40 1977 Pallas'93 07-04-19 536 Rotterdam
* 2.59.47 David Klein, M40 1978 >Amsterdam-Duivendrecht 07-04-19 535 Rotterdam
* 2.59.48 Niels de Jong 1988 Scorpio 07-04-19 538 Rotterdam
* 2.59.48 Vincent van Beek >Almere 24-03-19 19 Amstelveen
* 2.59.48 Marcel Adriaanse, M40 >Middelburg 15-12-19 16 Spijkenisse
(640)
* 2.59.49 Jaap Schouten >Utrecht 07-04-19 539 Rotterdam
* 2.59.51 Vincent Koch >Arnhem 13-10-19 153 Eindhoven
*,# 2.59.52 Chris Berendse >Utrecht 13-10-19 1757 Chicago (USA)
* 2.59.52 Jeroen Cohen NTB 29-09-19 2126 Berlin (GER)
* 2.59.52 Ron H”fte, M55 1962 LAAC Twente 13-10-19 155 Eindhoven
* 2.59.53 Rick Broekmans, M35 >Nijmegen 07-04-19 547 Rotterdam
* 2.59.53 Johan van de Woestijne >Zoutelande 15-12-19 17 Spijkenisse
* 2.59.53 Jaap Witte, M35 1982 Texel 13-10-19 156 Eindhoven
* 2.59.54 Martijn Blommaert >Middelburg 15-12-19 18 Spijkenisse
* 2.59.54 Marcel Nijsten 1985 >Valkenburg 13-10-19 157 Eindhoven
(650)
* 2.59.54 Mark Leenders 1989 Ciko'66 20-10-19 683 Amsterdam
R 2.59.55 Kevin Voss >Hengelo 10-02-19 13 Zaltbommel
* 2.59.56 Marc Peeters, M50 1966 Rotterdam Atletiek 15-12-19 19 Spijkenisse
* 2.59.56 Stephan Stam, M40 1974 Olympus'70 16-06-19 6 Amersfoort
* 2.59.56 Maarten Kole, M40 Ciko'66 13-10-19 158 Eindhoven
* 2.59.57 Enno Roelofsen, M35 10-03-19 Barcelona (ESP)
* 2.59.58 Robert Schreurs 1985 Goor'75 14-04-19 56 Enschede
* 2.59.59 Jan Simonse, M40 1979 >Almere 20-10-19 689 Amsterdam
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 3.08.26 Zac Freudenburg (USA), M40 1978 AV'23 01-09-19 37 Brasov (ROU)
* 3.23.16 Piet Wiersma 1997 Jahn II 14-09-19 Winschoten
* 3.25.00 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 14-09-19 Winschoten
* 3.25.14 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 14-09-19 Winschoten
* 3.27.29 Jan-Albert Lantink, M60 1958 MPM 14-09-19 Winschoten
* 3.28.26 Herwin Veenstra, M45 1973 Groningen Atletiek 14-09-19 6 Winschoten
3.30.26 Leslie Pangemanan, M45 1973 >Amsterdam 20-04-19 Cape Town (RSA)
* 3.40.47 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 14-09-19 Winschoten
*,R 3.43.41 Dennis Ariens, M40 1979 >Almere 25-05-19 3 Amstelveen
* 3.44.56 Marc Gunter, M55 1964 THOR 14-09-19 7 Winschoten
(10)
* 3.45.51 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 14-09-19 Winschoten
*,R 3.46.23 Leo Martens, M45 1970 Eindhoven Atletiek 23-02-19 2 Steenwijk
* 3.47.34 Ron H”fte, M55 1962 LAAC Twente 26-01-19 27 Rodgau (GER)
*,R 3.52.50 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 23-02-19 3 Steenwijk
3.53.22 Stan Fijnaut, M50 1968 16-02-19 3 Alepochori (GRE)
3.55.42 Emile Dercksen, M40 1977 >Harderwijk 19-05-19 1 Brielle
* 3.58.06 Wessel Dekker, M55 1963 Runners Stadskanaal 14-09-19 9 Winschoten
* 3.58.58 Pascal Remminga 1990 >Haren 14-09-19 10 Winschoten
* 3.59.19 Dennis Haak, M40 1978 >Winschoten 14-09-19 11 Winschoten
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 7.13.55 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 14-09-19 4 Winschoten
* 7.28.54 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 14-09-19 6 Winschoten
* 7.39.06 Piet Wiersma 1997 Jahn II 14-09-19 8 Winschoten
* 7.41.06 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 14-09-19 9 Winschoten
* 7.53.15 Jan-Albert Lantink, M60 1958 MPM 14-09-19 10 Winschoten
* 8.26.44 Peter Ligthart, M50 1964 BB Lopers 14-09-19 11 Winschoten
* 8.32.14 Mark van Hoorn, M40 1974 Altis 25-01-19 2 Senftenberg (GER)
*,R 8.39.40 Adrian Kostera 1986 >Grubbenvorst 23-02-19 1 Steenwijk
* 8.50.56 Albert Heikens, M55 1960 ATC'75 14-09-19 12 Winschoten
*,R 8.53.23 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 23-02-19 2 Steenwijk
(10)
* 8.58.05 Alex Olieman, M45 1970 >Gouda 09-06-19 11 Zwevezele (BEL)
*,R 8.59.38 Casper Hamburger 1986 Phanos 25-05-19 1 Amstelveen
* 9.17.40 Wim Douw, M55 1963 Diomedon 09-06-19 12 Zwevezele (BEL)
* 9.18.28 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 14-09-19 17 Winschoten
* 9.19.20 Richard Lemstra, M40 1974 >Herbaijum 14-09-19 18 Winschoten
* 9.19.37 Sjirk Overal, M55 1961 Loopgroep De Drentsche Aa 14-09-19 19 Winschoten
*,R 9.27.32 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 25-05-19 2 Amstelveen
*,R 9.27.34 Jeroen Kuyper, M50 1969 >Purmerend 25-05-19 3 Amstelveen
*,R 9.31.29 Gerben Oevermans 1990 >Ridderkerk 23-02-19 3 Steenwijk
* 9.33.49 Lut van der Molen, M40 1977 >Groningen 14-09-19 22 Winschoten
(20)
*,R 9.35.13 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 25-05-19 4 Amstelveen
* 9.39.41 Ren‚ Sligman, M40 1976 >Markelo 14-09-19 23 Winschoten
* 9.41.53 Patrick van Beek 1985 >Ede Gld 14-09-19 24 Winschoten
*,R 9.45.15 Arie van der Steen, M50 1964 Heerenveen 23-02-19 4 Steenwijk
*,R 9.45.57 Ren‚ Schoen, M50 1965 Waterland 25-05-19 5 Amstelveen
* 9.52.01 Erik Bosscher 1985 >Delfzijl 14-09-19 25 Winschoten
* 9.58.36 Jaap Sije Bosgraaf, M50 1965 >Kollumerzwaag 14-09-19 26 Winschoten
10.00.32 Frank Groenewoud 1986 >Bussum 07-06-19 58 Biel (SUI)
*,R 10.03.53 Marc van Rooij, M45 1970 >Lent 23-02-19 6 Steenwijk
* 10.05.49 Robin Braam 1994 >Leer 14-09-19 30 Winschoten
(30)
* 10.12.59 Nitish Zuidema, M50 1967 U-Track 14-09-19 31 Winschoten
* 10.16.47 Jan van de Erve, M50 1964 De Kieviten 14-09-19 32 Winschoten
* 10.18.02 Roman Packbier, M45 1972 >Roosendaal 23-02-19 Espoo (FIN)
*,R 10.20.35 Sjaak Bus, M60 1955 Spiridon 25-05-19 6 Amstelveen
* 10.29.04 Erik Ariesen, M50 1968 >Veenendaal 14-09-19 33 Winschoten
* 10.29.40 Dik Vries, M45 1973 >Appingedam 14-09-19 34 Winschoten
* 10.32.48 Nico Swart, M40 1977 >Groningen 14-09-19 35 Winschoten
* 10.32.57 Michael McLoughlin, M45 1971 >Amsterdam 14-09-19 36 Winschoten
* 10.41.14 Martijn van den Boogaard 1986 >Spijkenisse 14-09-19 37 Winschoten
10.45.12 Gertjan Lahuis, M45 1972 Veluwe 15-06-19 11 L?neburg (GER)
(40)
*,R 10.50.00 Mark Wagenaars 1973 >Boxtel 25-05-19 7 Amstelveen
* 10.58.32 Fred van der Roest, M50 1967 >Hilversum 14-09-19 38 Winschoten
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
2.26.08 De mannelijke Ekiden Hazen 't Haasje 14-04-19 1 Eindhoven
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
* 13.59.44 Jan-Albert Lantink, M60 1958 MPM 05-10-19 1 Rothenburg ob Tauber (GER)
* 18.01.03 Roman Packbier, M45 1972 >Roosendaal 23-02-19 Espoo (FIN)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
*,R 78216 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 28-12-19 1 Almere
*,R 73846 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 12-05-19 3 Steenbergen
R 72936 Ricardo Scholten 1990 GAC Hilversum 28-09-19 2 Amstelveen
R 71397 Bas Haasnoot, M40 1975 Rijnsoever 28-09-19 3 Amstelveen
R 70694 Bob van der Weg, M50 1968 AV'55 03-08-19 1 Hoogeveen
*,R 70607 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 28-12-19 2 Almere
  Mannen 12 uur (tot 100000)
R 120553 Patrick Verbeek, M45 1972 >Werkendam 13-07-19 2 Deventer
R 120446 Sjirk Overal, M55 1961 Loopgroep De Drentsche Aa 13-07-19 3 Deventer
* 114671 Roman Packbier, M45 1972 >Roosendaal 23-02-19 Espoo (FIN)
* 113701 Edward de Leng, M55 1962 Dynamica 18-05-19 Basel (SUI)
* 112075 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 22-06-19 Stadtoldendorf (GER)
R 112048 Arie van der Steen, M55 1964 Heerenveen 13-07-19 4 Deventer
R 108860 Wessel Kranghand, M50 1966 HAC'63 13-07-19 6 Deventer
* 105964 Nitish Zuidema, M50 1967 U-Track 26-10-19 Albi (FRA)
* 104858 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 18-05-19 Basel (SUI)
* 104473 Arjan van Binsbergen, M45 1974 Astylos 26-10-19 Albi (FRA)
(10)
  Mannen 24 uur (tot 150000)
* 227790 Tobias Lundgren (SWE), M45 1973 Running Holland 18-05-19 4 Basel (SUI)
R 215404 Adrian Kostera 1986 >Grubbenvorst 13-07-19 1 Deventer
R 212329 Christiaan van Meurs, M40 1975 MarathonPlus 13-07-19 2 Deventer
* 207605 Edward de Leng, M55 1962 Dynamica 18-05-19 6 Basel (SUI)
* 203271 Nitish Zuidema, M50 1967 U-Track 26-10-19 88 Albi (FRA)
* 202437 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 22-06-19 1 Stadtoldendorf (GER)
* 201024 Roman Packbier, M45 1972 >Roosendaal 23-02-19 10 Espoo (FIN)
R 182638 Sjaak Bus, M60 1955 Spiridon 13-07-19 3 Deventer
R 181537 Frank van der Gulik, M40 1977 De Lat 13-07-19 4 Deventer
* 181004 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 26-10-19 Albi (FRA)
(10)
R 171108 Karel Hageman, M35 1979 Eindhoven Atletiek 13-07-19 5 Deventer
R 166088 Rene Kromkamp 1988 MarathonPlus 13-07-19 6 Deventer
164732 Gerben Oevermans 1990 >Ridderkerk 19-01-19 15 Athens (GRE)
R 161696 Mo Idrissi, M65 1952 MarathonPlus 13-07-19 7 Deventer
* 158891 Arjan van Binsbergen, M45 1974 Astylos 26-10-19 151 Albi (FRA)
R 151582 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 13-07-19 8 Deventer