Wegranglijsten 2019 mannen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december (update van 24 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 27.56 Mande Bushendich (UGA) 1997 24-03-19 1 Brunssum
* 28.03 Geoffrey Koech (KEN) 1993 22-06-19 1 Wierden
* 28.07 Bashir Abdi (BEL) 1989 10-02-19 1 Schoorl
* 28.17 Abraham Cheroben (BRN) 1992 06-10-19 1 Utrecht
* 28.17 Kelvin Kiptum (KEN) 1999 06-10-19 2 Utrecht
* 28.18 Mathew Job Chekurui (UGA), JA 1901 06-10-19 3 Utrecht
* 28.22 Shadrack Koech (KEN) 29-06-19 1 Appingedam
* 28.24 Bethwel Biwott Yegon (KEN) 1993 29-06-19 2 Appingedam
* 28.29 Yakoub Labquira (MAR) 1994 24-03-19 2 Brunssum
* 28.31 Kevin Kibet (KEN) 1998 24-03-19 3 Brunssum
(10)
* 28.33 Joel Ayeko (UGA) 1998 22-06-19 2 Wierden
* 28.36 Geoffrey Koech (KEN) 1993 29-06-19 3 Appingedam
* 28.37 Koen Naert (BEL) 1989 10-02-19 2 Schoorl
* 28.38 Kevin Kibet (KEN) 1998 22-06-19 3 Wierden
* 28.41 Ezra Kering (KEN) 1986 24-03-19 4 Brunssum
* 28.42 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 24-03-19 5 Brunssum
* 28.43 Samuel Fitwi (GER) 24-03-19 6 Brunssum
* 28.43 Daniel Kiprotich (KEN) 1994 24-03-19 7 Brunssum
* 28.44 Youssouf Ben Hadi (MAR) 24-03-19 8 Brunssum
* 28.45 Josphat Kiprotich (KEN) 24-03-19 9 Brunssum
(20)
* 28.46 Ahmed El Mazoury (ITA) 1990 24-03-19 10 Brunssum
* 28.52 Yakoub Labquira (MAR) 1994 10-02-19 3 Schoorl
* 28.54 Michel Butter 1985 Castricum 10-02-19 4 Schoorl
* 28.55 Victor Kiplagat () 19-05-19 1 Leiden
* 28.55 Ilyas Yonis Osman (SOM) 10-02-19 5 Schoorl
* 28.57 Bart van Nunen 1995 Passaat 10-02-19 6 Schoorl
* 28.57 Ilyas Yonis Osman (SOM) 24-03-19 11 Brunssum
* 29.03 Stan Niesten 1996 DEM 10-02-19 7 Schoorl
* 29.06 Joseph Nzoki (KEN) 26-05-19 1 Den Haag
* 29.12 Yakoub Labquira (MAR) 1994 26-05-19 2 Den Haag
(30)
* 29.14 Michel Butter 1985 Castricum 24-03-19 12 Brunssum
* 29.15 Youssouf Ben Hadi (MAR) 26-05-19 3 Den Haag
* 29.15 Ole Hesselbjerg (DEN) 10-02-19 8 Schoorl
R 29.17 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 24-05-19 1 Vriezenveen
R 29.17 Hillary Kipkoech (KEN) 10-09-19 1 Zwolle
* 29.20 Frank Futselaar 1991 De Liemers 24-03-19 13 Brunssum
* 29.21 Mohamed Agourram (MAR) 1991 24-03-19 14 Brunssum
* 29.22 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 10-02-19 9 Schoorl
* 29.22 Jack Gray (GBR) 24-03-19 15 Brunssum
* 29.25 Abel Chebet (UGA) 1998 19-05-19 2 Leiden
(40)
* 29.29 George Kimotho (KEN) 26-05-19 4 Den Haag
* 29.29 Dame Tasama (BEL) 1987 24-03-19 16 Brunssum
* 29.30 Sila Kiptoo (KEN) 24-03-19 17 Brunssum
* 29.34 Frank Futselaar 1991 De Liemers 10-02-19 10 Schoorl
* 29.34 Nicolas Schyns (BEL) 24-03-19 18 Brunssum
* 29.36 Lahsen Bouchiki (BEL) 1993 24-03-19 19 Brunssum
* 29.37 Richard Douma 1993 Zaanland 24-03-19 20 Brunssum
* 29.37 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 06-10-19 4 Utrecht
* 29.38 Thorben Dietz (GER) 1989 24-03-19 22 Brunssum
* 29.38 Adam Nowicki (POL) 1990 24-03-19 21 Brunssum
(50)
* 29.40 Evans Mayaka (KEN) 06-10-19 5 Utrecht
* 29.41 Enos Kakopil (KEN) 1999 27-10-19 1 Holten
* 29.41 Johan Rogestedt (SWE) 1993 10-02-19 11 Schoorl
* 29.41 David Nilsson (SWE) 1987 19-05-19 3 Leiden
* 29.44 Edward Kibet (KEN) 1999 29-06-19 4 Appingedam
* 29.45 Stan Niesten 1996 DEM 24-03-19 23 Brunssum
* 29.46 Dominic Mutili (KEN) 26-05-19 5 Den Haag
* 29.46 Paulos Surafel (GBR) 24-03-19 24 Brunssum
* 29.47 Solomon Boit (KEN) 1999 29-06-19 5 Appingedam
* 29.47 Simone Colombini (ITA) 24-03-19 25 Brunssum
(60)
* 29.49 Hlynurr Andresson (ISL) 24-03-19 26 Brunssum
* 29.50 Josphat Chumo (KEN) 1996 22-06-19 4 Wierden
* 29.52 Niek Blikslager Groningen Atletiek 10-02-19 12 Schoorl
* 29.52 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 10-02-19 14 Schoorl
* 29.52 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 10-02-19 13 Schoorl
* 29.53 Luc Schout 1987 GAC Gemert 10-02-19 17 Schoorl
* 29.53 Luuk Maas 1995 Cifla 10-02-19 16 Schoorl
* 29.53 Roy Hoornweg 1989 Passaat 22-06-19 5 Wierden
29.53 Niek Blikslager Groningen Atletiek 20-01-19 1 Amsterdam
* 29.53 Jelmer van der Linden Statina 10-02-19 15 Schoorl
(70)
* 29.53 Kalid Amin 1997 Cifla 10-02-19 18 Schoorl
* 29.54 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 10-02-19 19 Schoorl
* 29.55 Steven Casteele (BEL) 1994 24-03-19 27 Brunssum
* 29.57 Chakib Lachgar (ESP) 1989 24-03-19 28 Brunssum
* 29.58 Edwin de Vries 1992 Castricum 24-03-19 29 Brunssum
* 29.58 Ezra Kering (KEN) 1986 22-04-19 1 Musselkanaal
* 30.01 Edwin de Vries 1992 Castricum 10-02-19 20 Schoorl
* 30.01 Tim Bolink 1992 AAC 10-02-19 21 Schoorl
* 30.02 Tony Lingangoi (KEN) 26-05-19 6 Den Haag
* 30.02 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 17-03-19 1 Nijmegen
(80)
* 30.05 Niek Blikslager Groningen Atletiek 14-04-19 1 Hilversum
* 30.05 Regis Thonon (BEL) 1987 24-03-19 30 Brunssum
* 30.06 Dejene Gezimu (GBR), M35 24-03-19 31 Brunssum
* 30.07 Mariusz Gidzynski (POL), M35 24-03-19 32 Brunssum
* 30.07 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 29-06-19 6 Appingedam
* 30.09 Willy Mycroft (GBR) 1991 24-03-19 33 Brunssum
* 30.10 Bart van Nunen 1995 Passaat 19-05-19 4 Leiden
* 30.11 Desmond Mokgobu (RSA) 1988 19-05-19 5 Leiden
* 30.12 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 09-11-19 1 Nunspeet
* 30.12 Ezra Kering (KEN) 1986 17-03-19 1 Nederhorst den Berg
(90)
* 30.13 Bart van Nunen 1995 Passaat 29-06-19 7 Appingedam
* 30.13 Patrick Kimeli (KEN) 1989 24-03-19 34 Brunssum
* 30.13 Jorit van Malsen 1988 Cifla 24-03-19 35 Brunssum
30.13 Rick Hartogs 1989 DAK 24-02-19 1 Moergestel
30.15 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 31-12-19 1 Elsloo
30.15 Roy Hoornweg 1989 Passaat 26-01-19 1 Hoornaar
* 30.16 Dennis Laerte (BEL) 1985 10-02-19 22 Schoorl
* 30.17 Luc Schout 1987 GAC Gemert 24-03-19 36 Brunssum
* 30.19 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 10-02-19 23 Schoorl
* 30.20 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 10-02-19 24 Schoorl
(100)
  Mannen 15km (tot 50.00)
* 41.49 Stephen Kissa (UGA) 1995 17-11-19 1 Nijmegen
* 41.51 Edwin Kiptoo (KEN) 1987 17-11-19 2 Nijmegen
* 42.06 Moses Koech (KEN) 1997 17-11-19 3 Nijmegen
* 42.13 Geoffrey Koech (KEN) 1993 01-12-19 1 's Heerenberg
* 42.18 Josphat Boit (KEN) 1995 01-12-19 2 's Heerenberg
* 42.21 Tesfahun Akinew (ETH) 1999 17-11-19 4 Nijmegen
* 42.23 Tesfahun Akinew (ETH) 1999 01-12-19 3 's Heerenberg
* 42.25 Vincent Kiprotich Kibet (KEN) 1999 17-11-19 5 Nijmegen
* 42.28 Robert Keter (KEN) 01-12-19 4 's Heerenberg
* 42.29 Bashir Abdi (BEL) 1989 01-12-19 5 's Heerenberg
(10)
* 42.44 Stanley Kurgat (KEN) 01-12-19 6 's Heerenberg
* 42.50 Shadrack Kimutai Koech (KEN) 1999 17-11-19 6 Nijmegen
* 43.03 Mule Wasihun (ETH) 1993 17-11-19 8 Nijmegen
* 43.03 Davis Kiplangat (KEN) 1998 17-11-19 7 Nijmegen
* 43.08 Peter Kiprotich (KEN) 1998 17-11-19 9 Nijmegen
* 43.27 Victor Kiplangat (UGA) 1999 17-11-19 10 Nijmegen
* 43.34 Aychew Bantie (SUD) 1995 01-12-19 7 's Heerenberg
* 43.34 David Nilsson (SWE) 1987 17-11-19 11 Nijmegen
* 43.34 Willy Ngetich (KEN) 01-12-19 8 's Heerenberg
* 43.43 Conseslus Kipruto (KEN) 01-12-19 9 's Heerenberg
(20)
* 43.45 Birmin Kipruto (KEN) 01-12-19 10 's Heerenberg
* 43.54 Rodgers Maiyo (KEN) 1995 17-11-19 12 Nijmegen
* 43.57 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 17-11-19 13 Nijmegen
* 44.02 Bernard Soi (KEN) 01-12-19 11 's Heerenberg
* 44.16 Vedic Kipkoech (KEN) 1996 17-11-19 14 Nijmegen
* 44.19 Fuma Nakamura (JPN) 17-11-19 15 Nijmegen
* 44.21 Daichi Endo (JPN) 17-11-19 16 Nijmegen
* 44.35 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 01-12-19 12 's Heerenberg
* 44.36 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 17-11-19 17 Nijmegen
* 44.43 Nagiya Mori (JPN) 17-11-19 18 Nijmegen
(30)
* 44.45 Mikael Ekvall (SWE) 1989 17-11-19 19 Nijmegen
* 44.47 Frank Futselaar 1991 De Liemers 01-12-19 13 's Heerenberg
* 44.50 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 17-11-19 20 Nijmegen
* 45.10 Frank Futselaar 1991 De Liemers 17-11-19 21 Nijmegen
* 45.14 Hassan Waiss Rayaleh (DJI) 17-11-19 22 Nijmegen
* 45.24 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 01-12-19 15 's Heerenberg
* 45.24 Niels Theloosen 1996 Cifla 01-12-19 14 's Heerenberg
* 45.25 Bart van Nunen 1995 Passaat 17-11-19 23 Nijmegen
* 45.27 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 01-12-19 16 's Heerenberg
* 45.29 Daan Reintjes 1993 De Liemers 01-12-19 17 's Heerenberg
(40)
* 45.30 Joeri Wolf 1991 Cifla 17-11-19 24 Nijmegen
* 45.31 Hassan Waiss Rayaleh (DJI) 01-12-19 18 's Heerenberg
* 45.37 Niels Theloosen 1996 Cifla 17-11-19 26 Nijmegen
* 45.37 Shota Ezomori (JPN) 17-11-19 25 Nijmegen
* 45.51 Jonathan Mellor (GBR) 1986 17-11-19 27 Nijmegen
* 45.57 Michel Butter 1985 Castricum 01-12-19 19 's Heerenberg
* 46.00 Nick van Peborgh (BEL), M35 1984 17-11-19 28 Nijmegen
* 46.08 Benoit Goethals (BEL) 1992 17-11-19 29 Nijmegen
* 46.09 Daan Reintjes 1993 De Liemers 17-11-19 30 Nijmegen
* 46.11 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 17-11-19 31 Nijmegen
(50)
* 46.12 Yorben Ruiter 1995 PAC 17-11-19 32 Nijmegen
* 46.13 Max Polak PAC 01-12-19 20 's Heerenberg
* 46.19 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 17-11-19 33 Nijmegen
* 46.23 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 17-11-19 35 Nijmegen
* 46.23 Enos Kakopil (KEN) 1999 17-11-19 34 Nijmegen
* 46.29 Luc Schout 1987 GAC Gemert 17-11-19 36 Nijmegen
* 46.35 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 01-12-19 21 's Heerenberg
* 46.38 Ronald Schr”er, M35 1984 Zaanland 17-11-19 37 Nijmegen
* 46.39 Kevin Schauwaers (BEL) 1986 17-11-19 38 Nijmegen
* 46.40 Rik Goethals 1992 Triathlon 17-11-19 39 Nijmegen
(60)
46.52 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 31-12-19 1 Schoonhoven
* 46.54 Lars Cazander 1992 Hellas 17-11-19 40 Nijmegen
* 47.09 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 17-11-19 41 Nijmegen
* 47.20 Rick Hartogs 1989 DAK 17-11-19 42 Nijmegen
* 47.20 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 01-12-19 22 's Heerenberg
R 47.22 Niels Theloosen 1996 Cifla 29-09-19 1 Velp
* 47.25 Ties van den Hurk 't Haasje 17-11-19 43 Nijmegen
* 47.31 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 17-11-19 44 Nijmegen
* 47.31 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 01-12-19 23 's Heerenberg
* 47.31 Arjan Marchand, M40 1977 Groningen Atletiek 17-11-19 45 Nijmegen
(70)
* 47.36 Nick van der Poel 1987 Ilion 17-11-19 46 Nijmegen
* 47.37 Ruben Sansom Atletiek Maastricht 17-11-19 47 Nijmegen
R 47.47 Joeri Wolf 1991 Cifla 03-11-19 1 Lelystad
47.48 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 08-12-19 1 Rotterdam
47.49 Rick Hartogs 1989 DAK 02-03-19 1 Tilburg
* 47.50 Rick Hartogs 1989 DAK 26-05-19 1 Den Bosch
* 47.53 Dominic Bersee Olympus'70 17-11-19 48 Nijmegen
* 47.54 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 01-12-19 24 's Heerenberg
* 47.57 Robert Ton 1985 Phanos 01-12-19 25 's Heerenberg
* 47.58 Jorrit Cleij 1987 Cifla 17-11-19 49 Nijmegen
(80)
* 48.00 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 17-11-19 50 Nijmegen
* 48.04 Luc Schout 1987 GAC Gemert 26-05-19 2 Den Bosch
* 48.04 Erik Bolding, M35 1983 Start'78 17-11-19 51 Nijmegen
* 48.08 Ronald Cockx 1994 DJA 17-11-19 52 Nijmegen
* 48.08 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 17-11-19 53 Nijmegen
* 48.09 Laurent Bierinckx (BEL) 1995 17-11-19 54 Nijmegen
* 48.15 Andreas Keil-Forneck (GER) 1987 17-11-19 55 Nijmegen
R 48.21 Rik Thijs (BEL) 1988 29-09-19 1 Eersel
* 48.24 Tim Bolink 1992 AAC 17-11-19 56 Nijmegen
* 48.25 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 57 Nijmegen
(90)
* 48.25 Wouter Jansen 1987 Cifla 17-11-19 58 Nijmegen
* 48.26 Melvin Franken 1991 DJA 17-11-19 59 Nijmegen
* 48.28 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 17-11-19 60 Nijmegen
* 48.28 Abdi Hassan Cifla 17-11-19 62 Nijmegen
* 48.28 Ronald Poel 1991 DEM 17-11-19 61 Nijmegen
* 48.31 Wouter Jansen 1987 Cifla 01-12-19 26 's Heerenberg
* 48.31 Mathijs Weijkamp 't Haasje 17-11-19 63 Nijmegen
* 48.32 Edwin Wissema, M40 1978 De Liemers 17-11-19 65 Nijmegen
* 48.32 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 64 Nijmegen
* 48.33 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 01-12-19 27 's Heerenberg
(100)
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 45.22 Joseph Mbatha Nzoki (KEN) 28-04-19 1 Roermond
* 45.24 Peter Kiprotich (KEN) 1998 28-04-19 2 Roermond
* 45.51 Solomon Berihu (ETH) 1999 22-09-19 1 Zaandam
* 46.13 Abel Chebet (UGA) 1998 01-09-19 1 Tilburg
* 46.14 Enyew Alem Mekonnen (ETH) 01-09-19 2 Tilburg
* 46.18 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 01-09-19 3 Tilburg
* 46.20 John Langat (KEN) 1996 22-09-19 2 Zaandam
* 46.42 Joel Ayeko (UGA) 1998 22-09-19 3 Zaandam
* 46.51 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 22-09-19 4 Zaandam
* 46.57 Ayele Abshero (ETH) 1990 22-09-19 5 Zaandam
(10)
* 47.27 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 01-09-19 4 Tilburg
* 47.35 Bernard Kimani Kitavi (KEN) 1993 28-04-19 3 Roermond
47.55 Joseph Kennecki (KEN) 14-04-19 1 Hoogeveen
* 47.59 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 28-04-19 4 Roermond
* 48.08 Taoufik Allam (MAR) 22-09-19 6 Zaandam
* 48.09 Peter Kiprotich (KEN) 1998 01-09-19 5 Tilburg
* 48.31 Malcolm Hicks (NZL) 1987 01-09-19 6 Tilburg
* 48.32 Chala Regasa (ETH) 22-09-19 7 Zaandam
* 48.34 Edwin de Vries 1992 Castricum 01-09-19 7 Tilburg
* 48.34 Mikael Ekvall (SWE) 1989 22-09-19 8 Zaandam
(20)
* 48.34 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 22-09-19 9 Zaandam
* 48.35 Jonathan Mellor (GBR) 1986 01-09-19 8 Tilburg
* 48.43 Frank Futselaar 1991 De Liemers 22-09-19 10 Zaandam
* 48.46 Napoleon Solomon (SWE) 1994 22-09-19 11 Zaandam
48.50 Tony Ingangoi (KEN) 14-04-19 2 Hoogeveen
* 48.54 Joeri Wolf 1991 Cifla 22-09-19 12 Zaandam
* 48.55 Thomas de Bock (BEL) 01-09-19 9 Tilburg
* 48.57 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 01-09-19 10 Tilburg
* 48.59 Michel Butter 1985 Castricum 22-09-19 13 Zaandam
* 49.10 Nicola‹ Sak‚ (BEL) 1996 22-09-19 14 Zaandam
(30)
* 49.12 Justin Mahieu (BEL) 1985 22-09-19 15 Zaandam
* 49.22 Michel Butter 1985 Castricum 01-09-19 11 Tilburg
* 49.26 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 22-09-19 16 Zaandam
* 49.34 Stan Niesten 1996 DEM 22-09-19 17 Zaandam
* 49.36 Nick van Peborgh (BEL), M35 1984 01-09-19 12 Tilburg
* 49.38 Yannick Michiels (BEL) 1991 01-09-19 13 Tilburg
* 49.46 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 22-09-19 18 Zaandam
* 49.48 Kalid Amin 1997 Cifla 01-09-19 14 Tilburg
49.53 Nicholas Mulinge Makau (KEN) 1990 14-04-19 3 Hoogeveen
* 49.54 Nicola‹ Sak‚ (BEL) 1996 01-09-19 15 Tilburg
(40)
* 49.57 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 22-09-19 19 Zaandam
* 49.58 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 01-09-19 16 Tilburg
* 50.00 Joeri Wolf 1991 Cifla 01-09-19 18 Tilburg
* 50.00 Arnaud Dely (BEL) 01-09-19 17 Tilburg
* 50.14 Clinton Maina (KEN) 28-04-19 5 Roermond
* 50.38 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 22-09-19 20 Zaandam
* 50.41 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 22-09-19 21 Zaandam
* 50.41 Frank Futselaar 1991 De Liemers 01-09-19 19 Tilburg
* 50.43 Filmon Ande (ERI) 1998 01-09-19 20 Tilburg
* 50.46 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 22-09-19 22 Zaandam
(50)
* 50.48 Luuk Metselaar 1992 Hellas 22-09-19 23 Zaandam
* 50.49 Thorben Dietz (GER) 1989 03-02-19 1 Apeldoorn
* 50.52 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 01-09-19 21 Tilburg
* 50.52 Sakong Ndiwa (KEN) 1993 28-04-19 6 Roermond
* 50.53 Luuk Maas 1995 Cifla 01-09-19 22 Tilburg
* 50.54 Luc Schout 1987 GAC Gemert 01-09-19 23 Tilburg
50.57 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 05-10-19 1 Alblasserdam
* 50.57 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 22-09-19 24 Zaandam
* 51.11 Tim Bolink 1992 AAC 22-09-19 25 Zaandam
* 51.13 Justin Freeman (USA), M40 1976 Leiden Atletiek 22-09-19 26 Zaandam
(60)
* 51.16 Tommy Kinders (BEL) 1988 28-04-19 7 Roermond
* 51.17 Edwin de Vries 1992 Castricum 22-09-19 27 Zaandam
* 51.27 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 01-09-19 25 Tilburg
* 51.27 Kevin Verluyten (BEL) 1989 01-09-19 24 Tilburg
* 51.36 Guilaume Ruel (FRA) 01-09-19 26 Tilburg
* 51.37 Fabian Lutz (GER) 22-09-19 28 Zaandam
* 51.38 Bart van Nunen 1995 Passaat 22-09-19 29 Zaandam
* 51.39 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 03-02-19 2 Apeldoorn
* 51.44 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 01-09-19 27 Tilburg
* 51.47 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 22-09-19 30 Zaandam
(70)
* 51.50 Ambroise Uwiragiye (RWA), M35 1980 SAV 22-09-19 31 Zaandam
* 51.54 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 01-09-19 28 Tilburg
* 52.01 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 22-09-19 32 Zaandam
R 52.01 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 22-12-19 1 Barendrecht
* 52.05 Laurent Bierinckx (BEL) 1995 01-09-19 29 Tilburg
* 52.06 Christiaan Bosselaar, M35 1982 KAV Holland 01-09-19 30 Tilburg
R 52.15 Timo de Geus 1990 Fortius 22-12-19 2 Barendrecht
* 52.16 Volker Goineau (FRA) 01-09-19 31 Tilburg
* 52.20 Marcel Krieghoff (GER) 1984 03-02-19 3 Apeldoorn
* 52.21 Freek van de Weerd 1997 Sprint 28-04-19 8 Roermond
(80)
* 52.22 Mike Teekens 1988 Achilles EL 01-09-19 32 Tilburg
* 52.28 Pierre Antoine Ruel (FRA) 1995 01-09-19 33 Tilburg
* 52.29 Lars Cazander 1992 Hellas 05-01-19 1 Woudenberg
* 52.34 Stefan Vandebroek (BEL), M45 1972 22-09-19 33 Zaandam
* 52.35 MesginaÿTesfay Ghede (ERI) 1993 Eindhoven Atletiek 01-09-19 34 Tilburg
R 52.40 Melvin Franken 1991 DJA 22-12-19 3 Barendrecht
* 52.42 Florent Caelen (BEL) 1989 22-09-19 34 Zaandam
* 52.44 Ronald Poel 1991 DEM 22-09-19 35 Zaandam
* 52.47 Sten Stoltenborg 1996 Haarlemmermeer 22-09-19 36 Zaandam
* 52.48 Stefan Vandebroek (BEL), M45 1972 28-04-19 9 Roermond
(90)
* 52.49 Maciek Miereczko (POL), M40 1974 03-02-19 4 Apeldoorn
52.52 Henry Rutgers, M40 1977 HAC'63 14-04-19 4 Hoogeveen
* 52.53 Yorben Ruiter 1995 PAC 22-09-19 37 Zaandam
* 52.54 Davy Stieperare (BEL) 1985 28-04-19 10 Roermond
* 53.05 Colin Bekers, M35 1979 Scorpio 01-09-19 35 Tilburg
* 53.07 Marc Cinjee 1994 Loopgroep Aart Stigter 22-09-19 38 Zaandam
* 53.10 Lander van Droogenbroeck (BEL), M35 1983 22-09-19 39 Zaandam
* 53.12 Rik Goethals 1992 Triathlon 22-09-19 40 Zaandam
* 53.23 Gunter Geens (BEL), M35 1981 28-04-19 11 Roermond
R 53.26 Boris de Bruijn, M35 1982 AV'56 22-12-19 4 Barendrecht
(100)
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.00.57 Tiidrek Nurme (EST) 24-03-19 1 Alphen aan den Rijn
* 1.01.03 Roy Hoornweg 1989 Passaat 24-03-19 2 Alphen aan den Rijn
* 1.01.57 Malcolm Hicks (NZL) 1987 24-03-19 3 Alphen aan den Rijn
* 1.02.46 Jonathan Mellor (GBR) 1986 24-03-19 4 Alphen aan den Rijn
* 1.03.12 Willem van Schuerbeeck (BEL) 1984 24-03-19 5 Alphen aan den Rijn
* 1.05.29 Marius Ionescu (ROU) 1984 24-03-19 6 Alphen aan den Rijn
* 1.06.08 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 24-03-19 7 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.00.21 Robert Kipchirchir Mwei (KEN) 1998 31-03-19 1 Venlo
* 1.00.24 William Wanjiku (KEN) 1995 15-06-19 1 Zwolle
* 1.00.44 Philemon Kiplimo Kimayo (KEN) 1998 31-03-19 2 Venlo
* 1.00.57 Bethwel Biwott Yegon (KEN) 1993 31-03-19 3 Venlo
* 1.01.03 Felix Chemonges (UGA) 1990 15-06-19 2 Zwolle
* 1.01.05 Albert Kangogo (KEN) 1987 15-06-19 3 Zwolle
* 1.01.07 John Langat (KEN) 1996 31-03-19 4 Venlo
* 1.01.08 Albert Kangogo (KEN) 1987 31-03-19 5 Venlo
* 1.01.10 Taoufik Allam (MAR) 15-06-19 4 Zwolle
* 1.01.19 Philemon Kimaiyo (KEN) 1998 15-06-19 5 Zwolle
(10)
* 1.02.09 Paul Kiprop (KEN) 1994 15-06-19 6 Zwolle
* 1.02.09 Daniel Kiprotich (KEN) 1994 15-06-19 7 Zwolle
* 1.02.11 Emmanuel Kipchirchir Kiprono (KEN) 1993 31-03-19 6 Venlo
* 1.02.31 Josphat Kiptoo Chumo (KEN) 1996 31-03-19 7 Venlo
* 1.02.32 Gilbert Kipkoech Bii (KEN) 1993 31-03-19 8 Venlo
* 1.02.52 Yakoub Labquira (MAR) 1994 31-03-19 10 Venlo
* 1.02.52 Taye Girma (ETH) 1996 31-03-19 9 Venlo
* 1.02.55 Vincent Rono (KEN) 1990 12-05-19 1 Utrecht
* 1.02.56 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 31-03-19 11 Venlo
* 1.03.03 Patrick Kipkorir Siele (KEN) 1996 31-03-19 12 Venlo
(20)
* 1.03.07 Berhane Tesfaye (ERI) 06-10-19 1 Breda
* 1.03.09 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 06-10-19 2 Breda
* 1.03.11 Abel Chebet (UGA) 1998 06-10-19 3 Breda
* 1.03.18 Gilbert Kipkoech Bii (KEN) 1993 06-10-19 4 Breda
* 1.03.44 Yakoub Labquira (MAR) 1994 06-10-19 5 Breda
* 1.03.44 Isaac Too (KEN) 15-06-19 8 Zwolle
* 1.04.17 Roy Hoornweg 1989 Passaat 06-10-19 6 Breda
* 1.04.19 Mohamed Ali Mohammed 1985 Nijmegen Atletiek 31-03-19 13 Venlo
* 1.04.21 Youssouf Ben Hadi (MAR) 15-06-19 9 Zwolle
* 1.04.22 Michel Butter 1985 Castricum 31-03-19 14 Venlo
(30)
* 1.04.24 Bart van Nunen 1995 Passaat 31-03-19 15 Venlo
* 1.04.49 Bart van Nunen 1995 Passaat 07-09-19 1 Dalfsen
* 1.04.56 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 07-09-19 2 Dalfsen
1.04.57 Ayele Abshero (ETH) 1990 13-01-19 1 Egmond
* 1.04.58 Michel Butter 1985 Castricum 06-10-19 7 Breda
1.04.59 Taoufik Allam (MAR) 13-01-19 2 Egmond
* 1.04.59 Enos Kakopil (KEN) 1999 15-12-19 1 Dronten
1.05.00 William Wanjiku (KEN) 1995 13-01-19 3 Egmond
* 1.05.05 Elijah Cheruiyot (KEN) 15-06-19 10 Zwolle
* 1.05.05 El Hassan Oubaddi (ESP) 1991 06-10-19 8 Breda
(40)
1.05.05 Gideon Kipketer (KEN) 1992 13-01-19 4 Egmond
1.05.06 Martin Museau (UGA) 1998 13-01-19 5 Egmond
* 1.05.09 Nobert Mutai (KEN) 15-06-19 11 Zwolle
* 1.05.11 Frank Futselaar 1991 De Liemers 06-10-19 9 Breda
* 1.05.19 Edwin de Vries 1992 Castricum 31-03-19 16 Venlo
* 1.05.19 Chakib Lachgar (ESP) 1989 06-10-19 10 Breda
* 1.05.19 Julien Masciotra (FRA) 1985 31-03-19 17 Venlo
1.05.20 Dagnachew Adere (ETH) 1994 13-01-19 6 Egmond
* 1.05.25 Mohamed Zahir (MAR) 06-10-19 11 Breda
* 1.05.31 Abdelhadi El Hachimi (MAR), M40 1975 06-10-19 12 Breda
(50)
* 1.05.38 Eyob Habtesilasse Gosa (ETH) 1999 31-03-19 18 Venlo
* 1.05.48 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 31-03-19 19 Venlo
* 1.05.49 Thomas Hayes (IRL) 1989 31-03-19 20 Venlo
* 1.05.57 Regis Thonon (BEL) 1987 31-03-19 21 Venlo
* 1.05.59 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 31-03-19 22 Venlo
* 1.06.04 Justin Mahieu (BEL) 1985 31-03-19 23 Venlo
* 1.06.08 Youssef Bouissane (BEL) 06-10-19 13 Breda
* 1.06.10 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 06-10-19 14 Breda
1.06.16 Yakoub Labquira (MAR) 1994 13-01-19 7 Egmond
* 1.06.20 Frank Futselaar 1991 De Liemers 31-03-19 24 Venlo
(60)
1.06.21 Goytom Sahle (ERI) 13-01-19 8 Egmond
* 1.06.22 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 06-10-19 15 Breda
* 1.06.26 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 15-06-19 12 Zwolle
* 1.06.34 Oscar Carlsson (SWE) 1991 31-03-19 25 Venlo
* 1.06.35 Marcus ?berg (SWE) 20-10-19 1 Amsterdam
* 1.06.36 Paul Zwama 1987 Groningen Atletiek 06-10-19 16 Breda
R 1.06.46 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 27-12-19 1 Arnhem
* 1.06.52 Yakoub Labquira (MAR) 1994 15-12-19 2 Dronten
* 1.06.55 Gert-Jan Wassink 1985 Argo 31-03-19 26 Venlo
* 1.07.02 Michael Brandenbourg (BEL) 1986 10-02-19 1 Schoorl
(70)
* 1.07.06 Philip Langat (KEN) 1990 06-10-19 17 Breda
* 1.07.08 Hiroki Sugawa (JPN) 15-06-19 13 Zwolle
1.07.08 Ronald Schr”er 1984 Zaanland 13-01-19 9 Egmond
* 1.07.09 Abdelhadi El Hachimi (MAR), M40 1975 15-12-19 3 Dronten
* 1.07.10 Justin Mahieu (BEL) 1985 06-10-19 18 Breda
* 1.07.11 Hachem Migou (BEL) 1988 06-10-19 19 Breda
* 1.07.11 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 18-05-19 1 Hardenberg
* 1.07.15 Ronald Schr”er, M35 1984 Zaanland 06-10-19 20 Breda
* 1.07.17 Colin Bekers, M35 1979 Scorpio 10-02-19 2 Schoorl
*,R 1.07.19 Nick van der Poel 1987 Ilion 08-09-19 1 Pijnacker
(80)
* 1.07.20 Cl‚ment le Duc (FRA) 1997 15-12-19 4 Dronten
1.07.21 Ahmed El Mazoury (ITA) 1990 13-01-19 10 Egmond
* 1.07.23 Michiel Vink, M35 1979 Eindhoven Atletiek 06-10-19 21 Breda
* 1.07.24 Luc Schout 1987 GAC Gemert 31-03-19 27 Venlo
1.07.25 Regis Thonon (BEL) 1987 13-01-19 11 Egmond
* 1.07.27 Benoit Goethals (BEL) 1992 06-10-19 22 Breda
* 1.07.28 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 15-12-19 5 Dronten
* 1.07.31 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 15-12-19 6 Dronten
* 1.07.31 Julien Devanne (FRA) 1989 31-03-19 28 Venlo
* 1.07.32 Titus Kwemoi (KEN) 15-06-19 14 Zwolle
(90)
* 1.07.35 Noureddine Mansouri (MAR), M35 1981 06-10-19 23 Breda
* 1.07.36 Rick Hartogs 1989 DAK 17-03-19 1 Drunen
* 1.07.37 Jasper Boot 1993 Leiden Atletiek 06-10-19 24 Breda
* 1.07.41 Lars Lunde (NOR) 1997 31-03-19 29 Venlo
* 1.07.43 Paul Zwama 1987 Groningen Atletiek 10-02-19 3 Schoorl
* 1.07.44 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 31-03-19 30 Venlo
R 1.07.46 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 21-12-19 1 Linschoten
1.07.51 Stan Niesten 1996 DEM 13-01-19 12 Egmond
1.07.52 Frank Futselaar 1991 De Liemers 14-12-19 1 Ameland
* 1.07.54 Roy Hoornweg 1989 Passaat 09-03-19 1 Dordrecht
(100)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
* 1.21.57 Mohamed Oumaarir (MAR) 1985 03-02-19 1 Apeldoorn
* 1.25.21 Emmanuel Biwott 1984 >Voorthuizen 03-02-19 2 Apeldoorn
* 1.25.44 Torsten Graw (GER) 1991 03-02-19 3 Apeldoorn
* 1.26.34 Jannes Cottyn (BEL) 1992 03-02-19 4 Apeldoorn
1.27.20 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 03-03-19 1 Schagen
* 1.27.21 Ramdan Snoussi (MAR), M35 1982 03-02-19 5 Apeldoorn
R 1.27.27 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 03-02-19 1 Oud-Beijerland
R 1.28.17 Erwin Harmes, M35 1981 Gonz lez Running Team 30-03-19 1 Hulst
* 1.28.47 Marc-Andre Ocklenburg (GER) 1985 03-02-19 6 Apeldoorn
* 1.29.29 Jan Schra 1988 BB Lopers 03-02-19 7 Apeldoorn
(10)
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.40.20 Justin Mahieu (BEL) 1985 10-02-19 1 Schoorl
* 1.40.30 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 10-02-19 2 Schoorl
R 1.42.03 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 08-09-19 1 Amsterdam
* 1.42.12 Alwin Heijting 1986 HAC'63 10-02-19 3 Schoorl
* 1.42.31 Pim Quist, M35 1979 Haag Atletiek 10-02-19 4 Schoorl
* 1.43.17 Stan de Vleminck (BEL) 1988 10-02-19 5 Schoorl
* 1.44.45 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 10-02-19 6 Schoorl
* 1.44.48 David Bouman 1988 PAC 10-02-19 7 Schoorl
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.04.11 Marius Kipserem (KEN) 1988 07-04-19 1 Rotterdam
* 2.05.09 Vincent Kipchumba (KEN) 1990 20-10-19 1 Amsterdam
* 2.05.16 Solomon Deksisa (ETH) 1994 20-10-19 2 Amsterdam
* 2.05.18 Elisha Kipchirchir Rotich (KEN) 1990 20-10-19 3 Amsterdam
* 2.05.27 Kaan ™zbilen (TUR) 1986 07-04-19 2 Rotterdam
* 2.05.28 Betesfa Getahun (ETH) 1998 20-10-19 4 Amsterdam
* 2.05.42 Emanuel Saina (KEN) 1992 07-04-19 3 Rotterdam
* 2.06.04 Fentahun Hunegnaw (ETH) 1996 20-10-19 5 Amsterdam
* 2.06.13 Tadu Abate (ETH) 1997 20-10-19 6 Amsterdam
* 2.06.17 Abdi Nageeye 1989 Cifla 07-04-19 4 Rotterdam
(10)
* 2.06.24 Morris Gachaga (KEN) 1995 20-10-19 7 Amsterdam
* 2.06.31 Daniel Kemboi (KEN) 1986 20-10-19 8 Amsterdam
* 2.06.40 Laban Mutai (KEN) 1985 13-10-19 1 Eindhoven
* 2.07.00 Reuben Kerio (KEN) 1994 13-10-19 2 Eindhoven
* 2.07.10 Vincent Rono (KEN) 1990 07-04-19 5 Rotterdam
* 2.07.11 John Langat (KEN) 1996 13-10-19 3 Eindhoven
* 2.07.20 Josphat Boit (KEN) 1995 07-04-19 6 Rotterdam
* 2.07.35 Julius Tarus (KEN) 1991 13-10-19 4 Eindhoven
* 2.07.39 Koen Naert (BEL) 1989 07-04-19 7 Rotterdam
* 2.07.39 Abdi Nageeye 1989 Cifla 20-10-19 9 Amsterdam
(20)
* 2.07.46 Abrar Osman (ERI) 1994 20-10-19 10 Amsterdam
* 2.07.56 Leonard Korir (USA) 1986 20-10-19 11 Amsterdam
* 2.08.50 Bernard Koech (KEN) 1988 20-10-19 12 Amsterdam
* 2.09.03 Woldaregay Kelkile (ETH) 1996 07-04-19 8 Rotterdam
* 2.09.57 Gilbert Yegon (KEN) 1988 13-10-19 5 Eindhoven
* 2.10.28 Cyrus Mutai (KEN) 1993 13-10-19 6 Eindhoven
* 2.10.51 Bazezew Asmare (ETH) 1996 20-10-19 13 Amsterdam
* 2.10.53 Daniel Mateo (ESP) 1989 07-04-19 9 Rotterdam
* 2.10.56 Julius Tarus (KEN) 1991 07-04-19 10 Rotterdam
* 2.11.31 Bernard Kimani Kitavi (KEN) 1993 13-10-19 7 Eindhoven
(30)
* 2.12.45 Moses Mwarur (KEN) 1989 13-10-19 8 Eindhoven
* 2.12.56 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 13-10-19 9 Eindhoven
* 2.13.40 Moses Mwarur (KEN) 1989 07-04-19 11 Rotterdam
* 2.13.41 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 07-04-19 12 Rotterdam
* 2.14.06 Frank Futselaar 1991 De Liemers 20-10-19 14 Amsterdam
* 2.14.12 Segundo Jami (ECU) 1986 07-04-19 13 Rotterdam
* 2.14.50 Isaac Maiyo (KEN) 1986 07-04-19 14 Rotterdam
* 2.15.11 Nicholas Rotich (KEN) 1996 20-10-19 15 Amsterdam
* 2.15.17 John Mason (CAN) 1987 07-04-19 15 Rotterdam
* 2.15.24 Nicolas Cuestas (URU) 1986 07-04-19 16 Rotterdam
(40)
* 2.15.46 Paul Kibet Kosgei (KEN) 13-10-19 10 Eindhoven
* 2.15.48 Eulalio Mu¤oz (ARG) 1995 07-04-19 17 Rotterdam
* 2.16.09 Alemayehu Mekkonen Lema (ETH) 19-05-19 1 Leiden
* 2.16.25 Kamil Jastrzebski (POL) 13-10-19 11 Eindhoven
* 2.16.33 Felix Kirui (KEN) 13-10-19 12 Eindhoven
* 2.16.42 Leonard Komon (KEN) 1988 07-04-19 18 Rotterdam
* 2.17.26 Bj”rn Koreman 1991 Leiden Atletiek 13-10-19 13 Eindhoven
* 2.18.43 Wilson Kibet (KEN) 13-10-19 14 Eindhoven
* 2.18.49 Ebrahim Abdulaziz (ERI), M40 1978 07-04-19 19 Rotterdam
* 2.19.04 Ilia Tiapkin (KGZ) 1991 20-10-19 16 Amsterdam
(50)
* 2.19.07 Noah Droddy (USA) 1990 07-04-19 20 Rotterdam
* 2.19.15 Degefa Yohanesse Lafebo (ETH) 19-05-19 2 Leiden
* 2.19.21 Ross Skelton (GBR) 1993 20-10-19 17 Amsterdam
* 2.19.27 Thomas Toth (CAN) 1991 07-04-19 21 Rotterdam
* 2.19.40 G sp r Csere (HUN) 1991 20-10-19 18 Amsterdam
* 2.19.49 Luis Carlos Rivero (GUA) 1986 07-04-19 22 Rotterdam
* 2.19.53 Sergiu Ciobanu (IRL), M35 1983 07-04-19 23 Rotterdam
* 2.19.55 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 20-10-19 19 Amsterdam
* 2.20.05 Brendan Martin (USA) 1989 07-04-19 24 Rotterdam
* 2.20.40 Jeroen Hendrikx (BEL) 1986 20-10-19 20 Amsterdam
(60)
* 2.20.48 Jose Amado Garcia Gabriel (GUA), M40 1977 07-04-19 25 Rotterdam
* 2.21.21 Dan Harper (USA) 07-04-19 26 Rotterdam
* 2.21.43 Nelson Ito Ccuro (PER) 1990 07-04-19 27 Rotterdam
* 2.21.48 Abera Alemayehu (ETH) 20-10-19 21 Amsterdam
* 2.22.06 David Mansfield (IRL) 07-04-19 28 Rotterdam
* 2.22.11 Chris Balestrini (CAN) 1992 07-04-19 29 Rotterdam
* 2.22.20 Mike Teekens 1988 Achilles EL 20-10-19 22 Amsterdam
* 2.22.36 Ambroise Uwiragiye (RWA), M35 1980 SAV 20-10-19 23 Amsterdam
* 2.22.37 Ludwig Lefebvre (BEL) 1990 07-04-19 30 Rotterdam
* 2.22.50 Luuk Metselaar 1992 Hellas 20-10-19 24 Amsterdam
(70)
* 2.22.55 Moris Mosima (KEN) 1992 19-05-19 3 Leiden
* 2.23.11 Sage Canaday (USA) 1985 07-04-19 31 Rotterdam
* 2.23.21 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 07-04-19 32 Rotterdam
* 2.23.30 Tom Aldred (GBR), M40 1979 07-04-19 33 Rotterdam
* 2.23.36 Remyo Tielsema 1990 Phanos 20-10-19 25 Amsterdam
* 2.23.38 Nick van der Poel 1987 Ilion 20-10-19 26 Amsterdam
* 2.23.40 Seth DeMoor (USA) 1985 20-10-19 27 Amsterdam
* 2.23.42 Gerd Devos (BEL) 1989 13-10-19 15 Eindhoven
* 2.24.05 Kristof Nackaerts (BEL) 1992 13-10-19 16 Eindhoven
* 2.24.06 Tommy Kinders (BEL) 1988 13-10-19 17 Eindhoven
(80)
* 2.24.06 Abdi Rohble (SOM) 1990 20-10-19 28 Amsterdam
* 2.24.34 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 07-04-19 34 Rotterdam
* 2.24.38 Erik Anf„lt (SWE), M40 1976 07-04-19 35 Rotterdam
* 2.24.40 Nicola‹ Sak‚ (BEL) 1996 20-10-19 29 Amsterdam
* 2.24.45 Matti Rauma (FIN), M35 1982 20-10-19 30 Amsterdam
* 2.24.55 Dario Castro Perez (MEX) 1989 07-04-19 36 Rotterdam
* 2.25.01 Armin Fl?ckiger (SUI) 1990 07-04-19 37 Rotterdam
* 2.25.03 Cillian O'Leary (IRL), M35 1980 07-04-19 38 Rotterdam
* 2.25.03 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 31 Amsterdam
* 2.25.14 Jacob W‘ver (DEN), M35 1981 20-10-19 32 Amsterdam
(90)
* 2.25.35 Lu¡s Ricardo Beato Pereira (POR), M35 1981 07-04-19 39 Rotterdam
* 2.25.43 Benjamin Zywicki (USA) 1988 07-04-19 40 Rotterdam
* 2.25.48 Luca Solone (ITA) 1986 20-10-19 33 Amsterdam
* 2.26.01 Rik Thijs (BEL) 1988 13-10-19 18 Eindhoven
* 2.26.34 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 14-04-19 1 Enschede
* 2.26.44 Stef Simons (BEL) 1991 14-04-19 2 Enschede
* 2.26.48 Colin Griffin (IRL), M35 1982 07-04-19 41 Rotterdam
* 2.26.50 Williams Julajuj Solares (GUA) 1991 07-04-19 42 Rotterdam
* 2.26.51 Ben Bruce (USA), M35 1982 07-04-19 43 Rotterdam
* 2.27.04 Jonas Nilsson (SWE) 1992 07-04-19 44 Rotterdam
(100)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 2.59.05 Pierre Antoine Ruel (FRA) 1995 14-09-19 1 Winschoten
* 3.00.49 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 10-03-19 1 Stein
* 3.03.38 Jerome Bellanca (FRA), M40 1977 14-09-19 2 Winschoten
*,R 3.13.13 Iv n Penalba Lopez (ESP) 1991 23-02-19 1 Steenwijk
* 3.13.21 Adam Holland (GBR) 1987 14-09-19 3 Winschoten
* 3.14.11 Piotr Stachyra (POL), M35 1983 14-09-19 4 Winschoten
* 3.19.07 Matteo Lucchese (ITA), M35 1980 14-09-19 Winschoten
*,R 3.19.19 Wouter Decock (BEL), M35 1983 25-05-19 1 Amstelveen
* 3.19.42 Jeremy Pignard (FRA) 1985 14-09-19 Winschoten
* 3.20.02 David Duquesnoy (FRA), M40 1977 14-09-19 Winschoten
(10)
* 3.23.13 Leo Smets (BEL), M50 1964 14-09-19 5 Winschoten
* 3.23.16 Piet Wiersma 1997 Jahn II 14-09-19 Winschoten
* 3.25.00 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 14-09-19 Winschoten
* 3.25.14 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 14-09-19 Winschoten
* 3.25.15 Mikkel Kleis (DEN), M35 1980 14-09-19 Winschoten
*,R 3.26.17 Joris Beaumon (BEL), M40 1974 25-05-19 2 Amstelveen
* 3.27.29 Jan-Albert Lantink, M60 1958 MPM 14-09-19 Winschoten
* 3.28.26 Herwin Veenstra, M45 1973 Groningen Atletiek 14-09-19 6 Winschoten
* 3.30.19 Ond?ej Veli?ka (CZE), M35 1983 14-09-19 Winschoten
* 3.40.47 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 14-09-19 Winschoten
(20)
*,R 3.43.41 Dennis Ariens, M40 1979 >Almere 25-05-19 3 Amstelveen
* 3.44.56 Marc Gunter, M55 1964 THOR 14-09-19 7 Winschoten
* 3.45.51 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 14-09-19 Winschoten
*,R 3.46.23 Leo Martens, M45 1970 Eindhoven Atletiek 23-02-19 2 Steenwijk
*,R 3.51.19 Patrick Vandebeek (BEL), M40 1974 25-05-19 4 Amstelveen
*,R 3.51.36 Saulias Lazdauskas (LTU), M45 1972 25-05-19 5 Amstelveen
*,R 3.52.50 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 23-02-19 3 Steenwijk
* 3.53.48 Roland Meszaros (HUN), M40 1978 14-09-19 Winschoten
* 3.54.39 Robbie Bell (GBR), M40 1977 14-09-19 8 Winschoten
3.55.42 Emile Dercksen, M40 1977 >Harderwijk 19-05-19 1 Brielle
(30)
*,R 3.57.16 Gert Mertens (BEL), M50 1964 25-05-19 6 Amstelveen
* 3.58.06 Wessel Dekker, M55 1963 Runners Stadskanaal 14-09-19 9 Winschoten
* 3.58.58 Pascal Remminga 1990 >Haren 14-09-19 10 Winschoten
* 3.59.19 Dennis Haak, M40 1978 >Winschoten 14-09-19 11 Winschoten
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 6.53.02 Matteo Lucchese (ITA), M35 1980 14-09-19 1 Winschoten
* 7.02.39 David Duquesnoy (FRA), M40 1977 14-09-19 2 Winschoten
* 7.08.15 Ond?ej Veli?ka (CZE), M35 1983 14-09-19 3 Winschoten
* 7.13.55 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 14-09-19 4 Winschoten
* 7.16.10 Mikkel Kleis (DEN), M35 1980 14-09-19 5 Winschoten
* 7.28.54 Henry Visscher, M35 1981 BB Lopers 14-09-19 6 Winschoten
* 7.28.59 Jeremy Pignard (FRA) 1985 14-09-19 7 Winschoten
* 7.39.06 Piet Wiersma 1997 Jahn II 14-09-19 8 Winschoten
* 7.41.06 Nick Chavanu 1993 >Hellouw 14-09-19 9 Winschoten
* 7.53.15 Jan-Albert Lantink, M60 1958 MPM 14-09-19 10 Winschoten
(10)
* 8.26.44 Peter Ligthart, M50 1964 BB Lopers 14-09-19 11 Winschoten
*,R 8.39.40 Adrian Kostera 1986 >Grubbenvorst 23-02-19 1 Steenwijk
* 8.50.56 Albert Heikens, M55 1960 ATC'75 14-09-19 12 Winschoten
*,R 8.53.23 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 23-02-19 2 Steenwijk
*,R 8.59.38 Casper Hamburger 1986 Phanos 25-05-19 1 Amstelveen
* 8.59.50 Roland Meszaros (HUN), M40 1978 14-09-19 13 Winschoten
* 9.08.03 Stefaan Verfaille (BEL), M55 1964 14-09-19 14 Winschoten
* 9.15.56 Jean-Pierre Beaud (FRA), M45 1973 14-09-19 15 Winschoten
* 9.17.23 Lukas Dopan (CZE) 1988 14-09-19 16 Winschoten
* 9.18.28 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 14-09-19 17 Winschoten
(20)
* 9.19.20 Richard Lemstra, M40 1974 >Herbaijum 14-09-19 18 Winschoten
* 9.19.37 Sjirk Overal, M55 1961 Loopgroep De Drentsche Aa 14-09-19 19 Winschoten
* 9.22.53 Wim Douw, M55 1963 Diomedon 14-09-19 20 Winschoten
* 9.23.50 Johan Solbreck (SWE), M45 1973 14-09-19 21 Winschoten
*,R 9.27.32 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 25-05-19 2 Amstelveen
*,R 9.27.34 Jeroen Kuyper, M50 1969 >Purmerend 25-05-19 3 Amstelveen
*,R 9.31.29 Gerben Oevermans 1990 >Ridderkerk 23-02-19 3 Steenwijk
* 9.33.49 Lut van der Molen, M40 1977 >Groningen 14-09-19 22 Winschoten
*,R 9.35.13 Endymion Kasanardjo, M45 1969 Loopgroep Aart Stigter 25-05-19 4 Amstelveen
* 9.39.41 Ren‚ Sligman, M40 1976 >Markelo 14-09-19 23 Winschoten
(30)
* 9.41.53 Patrick van Beek 1985 >Ede Gld 14-09-19 24 Winschoten
*,R 9.45.15 Arie van der Steen, M50 1964 Heerenveen 23-02-19 4 Steenwijk
*,R 9.45.57 Ren‚ Schoen, M50 1965 Waterland 25-05-19 5 Amstelveen
* 9.52.01 Erik Bosscher 1985 >Delfzijl 14-09-19 25 Winschoten
*,R 9.53.54 Carsten Plitt (GER) 23-02-19 5 Steenwijk
* 9.58.36 Jaap Sije Bosgraaf, M50 1965 >Kollumerzwaag 14-09-19 26 Winschoten
* 10.00.26 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 14-09-19 27 Winschoten
*,R 10.03.53 Marc van Rooij, M45 1970 >Lent 23-02-19 6 Steenwijk
* 10.04.17 Jeroen Kuyper, M50 1969 >Purmerend 14-09-19 28 Winschoten
* 10.04.55 Marc van Rooij, M45 1970 >Lent 14-09-19 29 Winschoten
(40)
* 10.05.49 Robin Braam 1994 >Leer 14-09-19 30 Winschoten
* 10.12.59 Nitish Zuidema, M50 1967 U-Track 14-09-19 31 Winschoten
* 10.16.47 Jan van de Erve, M50 1964 De Kieviten 14-09-19 32 Winschoten
*,R 10.20.35 Sjaak Bus, M60 1955 Spiridon 25-05-19 6 Amstelveen
*,R 10.21.14 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 23-02-19 7 Steenwijk
* 10.29.04 Erik Ariesen, M50 1968 >Veenendaal 14-09-19 33 Winschoten
* 10.29.40 Dik Vries, M45 1973 >Appingedam 14-09-19 34 Winschoten
* 10.32.48 Nico Swart, M40 1977 >Groningen 14-09-19 35 Winschoten
* 10.32.57 Michael McLoughlin, M45 1971 >Amsterdam 14-09-19 36 Winschoten
* 10.41.14 Martijn van den Boogaard 1986 >Spijkenisse 14-09-19 37 Winschoten
(50)
*,R 10.50.00 Mark Wagenaars 1973 >Boxtel 25-05-19 7 Amstelveen
* 10.58.32 Fred van der Roest, M50 1967 >Hilversum 14-09-19 38 Winschoten
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
2.26.08 De mannelijke Ekiden Hazen 't Haasje 14-04-19 1 Eindhoven
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
*,R 78216 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 28-12-19 1 Almere
*,R 78097 Leo Smets (BEL), M50 1964 12-05-19 1 Steenbergen
*,R 77664 Tomas Prysmantas (LTU), M35 1983 12-05-19 2 Steenbergen
R 74749 Gert Mertens (BEL), M55 1964 28-09-19 1 Amstelveen
*,R 73846 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 12-05-19 3 Steenbergen
*,R 73031 Rudy van Daele (BEL), M55 1962 12-05-19 4 Steenbergen
R 72936 Ricardo Scholten 1990 GAC Hilversum 28-09-19 2 Amstelveen
R 71397 Bas Haasnoot, M40 1975 Rijnsoever 28-09-19 3 Amstelveen
R 70694 Bob van der Weg, M50 1968 AV'55 03-08-19 1 Hoogeveen
*,R 70607 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 28-12-19 2 Almere
(10)
*,R 70371 Saulias Lazdauskas (LTU), M45 1972 12-05-19 5 Steenbergen
  Mannen 12 uur (tot 100000)
R 142801 J”rg Heinder (GER), M45 1973 13-07-19 1 Deventer
R 120553 Patrick Verbeek, M45 1972 >Werkendam 13-07-19 2 Deventer
R 120446 Sjirk Overal, M55 1961 Loopgroep De Drentsche Aa 13-07-19 3 Deventer
R 112048 Arie van der Steen, M55 1964 Heerenveen 13-07-19 4 Deventer
R 110277 Janos Palfi (HUN), M40 1977 13-07-19 5 Deventer
R 108860 Wessel Kranghand, M50 1966 HAC'63 13-07-19 6 Deventer
R 102403 Norbert Madry (GER), M65 1954 13-07-19 7 Deventer
  Mannen 24 uur (tot 150000)
R 215404 Adrian Kostera 1986 >Grubbenvorst 13-07-19 1 Deventer
R 212329 Christiaan van Meurs, M40 1975 MarathonPlus 13-07-19 2 Deventer
R 182638 Sjaak Bus, M60 1955 Spiridon 13-07-19 3 Deventer
R 181537 Frank van der Gulik, M40 1977 De Lat 13-07-19 4 Deventer
R 171108 Karel Hageman, M35 1979 Eindhoven Atletiek 13-07-19 5 Deventer
R 166088 Rene Kromkamp 1988 MarathonPlus 13-07-19 6 Deventer
R 161696 Mo Idrissi, M65 1952 MarathonPlus 13-07-19 7 Deventer
R 151582 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 13-07-19 8 Deventer