Wegranglijsten 2019 vrouwen

bijgewerkt t/m 31 december 2019 (update van 10 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. We nemen alleen bruto-prestaties (dwz de tijd vanaf het startschot) mee. Voor deze ranglijst komen alle Nederlandse atleten in aanmerking plus buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 31.11 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 10-02-19 2 Schoorl
33.21 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 27-10-19 8 Leeds (GBR)
* 33.31 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 20-04-19 8 Paderborn (GER)
* 33.50 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 10-02-19 3 Schoorl
* 34.02 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 24-03-19 10 Brunssum
* 34.08 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 10-02-19 5 Schoorl
* 34.09 Bo Ummels 1993 Unitas 01-09-19 7 Tilburg
* 34.27 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 01-09-19 8 Tilburg
* 34.28 Adrienne Herzog 1985 Running2000 17-03-19 2 Nederhorst den Berg
* 34.37 Britt Ummels 1993 Unitas 10-02-19 7 Schoorl
(10)
* 34.40 Anne Luijten 1994 Olympus'70 10-02-19 8 Schoorl
R 34.45 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 19-09-19 1 Hengelo
* 34.46 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 27-10-19 2 Holten
34.56 Giselle Slotboom 1993 De Spartaan 03-11-19 1 Mijdrecht
* 35.00 Jill Holterman 1991 Zaanland 01-09-19 11 Tilburg
* 35.00 Saskia Weinans 1994 De Liemers 10-02-19 9 Schoorl
* 35.03 Marijke de Visser 1993 Dolichos 06-10-19 5 Utrecht
* 35.07 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 17-03-19 1 Nijmegen
* 35.08 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 01-09-19 12 Tilburg
* 35.22 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 15-12-19 1 Dronten
(20)
* 35.28 Diane van Es 1999 PAC 10-02-19 13 Schoorl
35.33 Irene van der Reijken 1993 Rotterdam Atletiek 10-02-19 1 Delft
* 35.35 Elisa de Jong 1992 Groningen Atletiek 24-03-19 19 Brunssum
* 35.36 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 10-02-19 15 Schoorl
* 35.38 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 06-10-19 6 Utrecht
* 35.49 Lotte van der Pol 't Haasje 10-02-19 17 Schoorl
* 35.52 Lotte Krause 1992 AKU 10-02-19 18 Schoorl
35.58 Yasmin Hillebrink 1989 Loopgroep Aart Stigter 20-01-19 1 Amsterdam
* 35.58 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 06-10-19 7 Utrecht
* 35.59 Kristel van den Berg 1998 Fortuna 10-02-19 20 Schoorl
(30)
R 36.01 Maartje Kusters 1997 Attila 06-07-19 1 Chaam
36.04 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 31-12-19 1 Elsloo
* 36.06 Marina van Dijk 1986 Altis 19-01-19 1 Heerde
R 36.06 Dagmar Smid AAV'36 01-08-19 1 De Kwakel
36.07 Miriam van Reijen, V35 1983 Phanos 20-01-19 2 Amsterdam
* 36.11 Tess Boekema 1993 BB Lopers 10-02-19 21 Schoorl
* 36.12 Ellen van der Kolk 1998 AC TION 10-02-19 22 Schoorl
36.21 Luula Weldegebriel (ERI) 1999 Fortius 14-04-19 1 Den Haag
* 36.25 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 10-11-19 1 Amsterdam
* 36.26 Mariska Dute 1985 Loopgroep PK 17-03-19 2 Nijmegen
(40)
* 36.29 Marije Geurtsen 1985 Hellas 07-12-19 2 Nijkerk
* 36.33 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 10-02-19 26 Schoorl
36.38 Ren‚e van Es-Vranken 1991 Caesar 31-12-19 2 Elsloo
* 36.41 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 10-02-19 28 Schoorl
* 36.43 Silke Schmidt (GER), V60 1959 Leiden Atletiek 20-10-19 3 Utrecht
* 36.45 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 15-06-19 1 Rijsbergen
* 36.52 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 10-02-19 29 Schoorl
* 36.53 Marlies Jongerius, V35 1979 Olympus'70 10-02-19 30 Schoorl
* 36.53 Iris Dijkstra 1995 NTB 10-11-19 2 Amsterdam
* 36.53 Elsemieke Kin 1990 >Rotterdam 06-10-19 1 Breda
(50)
R 36.54 Marije Peters 1993 Cifla 25-05-19 1 Groesbeek
37.01 Eline Langeveld Zaanland 14-09-19 1 Zaandam
R 37.07 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 23-03-19 1 Leek
R 37.10 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 21-09-19 1 Oosterhesselen
* 37.12 Marije Hijman, MA PAC 10-02-19 31 Schoorl
37.19 Rose Enthoven, V35 1983 Loopgroep PK 14-04-19 1 Delft
37.20 Renee Sijbesma Eindhoven Atletiek 13-10-19 1 Eindhoven
* 37.25 Silke Jonkman 1997 Vitalis 27-10-19 4 Holten
37.26 Suzan Nieman 1985 NOVA 03-11-19 1 Warmenhuizen
37.28 Fanos Tekle (ETH) 1993 Loopgroep Aart Stigter 29-05-19 1 Alkmaar
(60)
* 37.28 Susanne van Leeuwen 1991 Athlos 09-11-19 1 Nunspeet
* 37.31 Eva van Zoonen 1984 Castricum 10-02-19 34 Schoorl
R 37.33 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 15-06-19 1 Maarn
37.34 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 27-04-19 1 Wijk bij Duurstede
* 37.36 Fleur Baljet 1995 Horror 27-10-19 5 Holten
* 37.41 Mirjam Koersen, V40 1974 GAC Hilversum 10-02-19 35 Schoorl
37.42 Annemieke de Lange 1989 >Ruinen 27-04-19 1 Beilen
R 37.44 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 10-03-19 1 Amsterdam
* 37.49 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 10-02-19 37 Schoorl
R 37.55 Judith Janszen-Loekemeijer, V35 1984 Rotterdam Atletiek 30-05-19 1 Dordrecht
(70)
* 37.56 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 06-10-19 2 Breda
R 37.58 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 07-09-19 2 Wagenborgen
R 37.58 Dinie Ras 1991 AV NOP 10-03-19 2 Amsterdam
R 37.58 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 20-09-19 1 Rucphen
* 37.59 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 11-05-19 2 Gemert
* 38.00 Paddy Herijgers, V40 1976 DJA 24-03-19 25 Brunssum
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
* 49.08 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 01-12-19 4 's Heerenberg
* 51.17 Jill Holterman 1991 Zaanland 17-11-19 7 Nijmegen
* 52.58 Saskia Weinans 1994 De Liemers 17-11-19 11 Nijmegen
* 53.00 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 17-11-19 13 Nijmegen
* 53.35 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 17-11-19 14 Nijmegen
* 53.42 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 17-11-19 15 Nijmegen
R 54.02 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 29-09-19 1 Eersel
* 54.52 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 17-11-19 16 Nijmegen
* 55.15 Samantha Luitwieler Dynamica 17-11-19 17 Nijmegen
* 55.25 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 17-11-19 18 Nijmegen
(10)
* 55.37 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 17-11-19 19 Nijmegen
* 55.41 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 17-11-19 20 Nijmegen
* 55.46 Marije Peters 1993 Cifla 17-11-19 21 Nijmegen
* 55.50 Iris Dijkstra 1995 NTB 01-12-19 7 's Heerenberg
* 55.53 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 01-12-19 8 's Heerenberg
* 56.09 Marije Geurtsen 1985 Hellas 17-11-19 22 Nijmegen
* 56.29 Christine Venhuizen, V35 1981 Cifla 17-11-19 24 Nijmegen
* 56.46 Eline Langeveld Zaanland 17-11-19 25 Nijmegen
56.48 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 08-12-19 1 Rotterdam
* 57.12 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 17-11-19 27 Nijmegen
(20)
* 57.17 Esm‚ M”ricke, V40 1979 Cifla 17-11-19 28 Nijmegen
* 57.33 Fleur Baljet 1995 Horror 17-11-19 29 Nijmegen
57.37 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 08-12-19 2 Rotterdam
* 57.50 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 01-12-19 10 's Heerenberg
* 57.59 Bezayt Asefa Wondamgegn 1993 >Giesbeek 14-04-19 1 Deventer
58.05 Annick Taselaar 1992 Rotterdam Atletiek 08-12-19 3 Rotterdam
* 58.14 Marleen Honkoop, V35 1982 Passaat 17-11-19 30 Nijmegen
58.22 Natascha Schippers 1990 Running Holland 08-12-19 4 Rotterdam
* 58.26 Laura Hermans 1986 Almere'81 17-11-19 32 Nijmegen
* 58.38 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 17-11-19 33 Nijmegen
(30)
* 58.41 An Bennema 1993 Vitalis 17-11-19 34 Nijmegen
* 58.46 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 17-11-19 35 Nijmegen
58.46 Ciska Hensen, V45 1971 DAK 02-03-19 1 Tilburg
* 58.48 Vienna Roman‚e Leiden Atletiek 17-11-19 36 Nijmegen
* 58.53 Lieve Tollet, V35 1980 BB Lopers 17-11-19 38 Nijmegen
* 58.56 Karen Wijlaars, V40 1977 Prins Hendrik 17-11-19 40 Nijmegen
* 58.56 Marleen Meij Triathlon 17-11-19 39 Nijmegen
R 58.58 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 22-04-19 1 Aarlanderveen
* 58.58 Marije Hulzebos 1993 HAC'63 17-11-19 41 Nijmegen
* 59.04 Ilse van de Wijgert 1994 NTB 17-11-19 42 Nijmegen
(40)
* 59.14 Imme Lammertink 1991 Cifla 01-12-19 11 's Heerenberg
59.24 Steffie Broere >Rotterdam 08-12-19 5 Rotterdam
* 59.25 Dione Scheuten, V35 1980 LAAC Twente 01-12-19 12 's Heerenberg
* 59.26 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 17-11-19 44 Nijmegen
* 59.45 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 45 Nijmegen
* 59.57 Irene Kalter, V50 1968 Daventria 17-11-19 47 Nijmegen
* 59.59 Sianne Bosch 1991 Nijmegen Atletiek 17-11-19 48 Nijmegen
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 56.29 Bo Ummels 1993 Unitas 22-09-19 5 Zaandam
* 57.13 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 22-09-19 6 Zaandam
* 57.21 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 22-09-19 7 Zaandam
* 57.24 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 22-09-19 8 Zaandam
* 58.27 Jill Holterman 1991 Zaanland 22-09-19 9 Zaandam
* 58.59 Lotte Krause 1992 AKU 22-09-19 10 Zaandam
* 58.59 Ellis Jacobs 1984 STB 28-04-19 5 Roermond
* 59.17 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 22-09-19 11 Zaandam
* 59.26 Saskia Weinans 1994 De Liemers 22-09-19 12 Zaandam
* 59.27 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 05-01-19 1 Woudenberg
(10)
* 59.35 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 05-01-19 2 Woudenberg
* 59.50 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 22-09-19 13 Zaandam
60.12 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 02-03-19 1 Groningen
* 61.54 Britt Ummels 1993 Unitas 22-09-19 16 Zaandam
* 62.00 Marije Geurtsen 1985 Hellas 05-01-19 3 Woudenberg
62.00 Leone de Voogd 1986 LRRC 17-03-19 1 Voorschoten
R 62.49 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 22-12-19 1 Barendrecht
* 63.07 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 05-01-19 4 Woudenberg
R 63.23 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 24-03-19 1 Haaksbergen
* 63.36 Joyce Caro 1999 Almere'81 03-02-19 2 Apeldoorn
(20)
* 63.40 Gerja Zielman, V35 1980 BB Lopers 03-02-19 3 Apeldoorn
R 63.44 Yvonne Meijer, V40 1979 ACO Van Elderen 26-05-19 1 Dalfsen
* 63.48 Eline Langeveld Zaanland 22-09-19 17 Zaandam
R 63.52 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 26-05-19 1 Dalfsen
* 63.54 Jacolien Ruizendaal, V35 1983 AV NOP 05-01-19 5 Woudenberg
* 63.55 Mariska Poel 22-09-19 18 Zaandam
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.14.56 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 24-03-19 2 Alphen aan den Rijn
* 1.17.24 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 24-03-19 4 Alphen aan den Rijn
1.17.25 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 31-12-19 1 Westkapelle
* 1.18.09 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 31-08-19 1 Sneek
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.05.45 Sifan Hassan 1993 Eindhoven Atletiek 07-04-19 1 Berlin (GER)
* 1.12.33 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 06-10-19 7 Breda
* 1.12.38 Bo Ummels 1993 Unitas 06-10-19 8 Breda
* 1.13.19 Jill Holterman 1991 Zaanland 15-12-19 2 Dronten
* 1.14.18 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 13-10-19 2 Manchester (GBR)
* 1.14.34 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 31-03-19 5 Warszawa (POL)
* 1.15.53 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 06-10-19 12 Breda
* 1.17.08 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 27-10-19 23 Valencia (ESP)
* 1.17.24 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 15-12-19 4 Dronten
1.17.41 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 13-01-19 5 Egmond
(10)
* 1.18.10 Adrienne Herzog 1985 Running2000 29-09-19 6 Remich (LUX)
* 1.18.13 Saskia Weinans 1994 De Liemers 31-03-19 11 Venlo
* 1.18.50 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 15-06-19 5 Zwolle
* 1.18.54 Marije Geurtsen 1985 Hellas 15-09-19 44 K›benhavn (DEN)
* 1.19.09 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 17-03-19 1 Drunen
1.19.14 Giselle Slotboom 1993 De Spartaan 18-05-19 2 Napier (NZL)
* 1.19.19 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 15-12-19 5 Dronten
1.19.42 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 07-04-19 1 Roelofarendsveen
* 1.19.43 Sanne Broeksma 1985 PAC 10-02-19 2 Schoorl
1.20.05 Britt Ummels 1993 Unitas 13-01-19 7 Egmond
(20)
1.20.36 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 13-01-19 8 Egmond
* 1.20.39 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 06-10-19 16 Breda
R 1.20.46 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 10-03-19 1 Oostvoorne
* 1.20.50 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 31-03-19 16 Venlo
R 1.20.55 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 01-09-19 1 Beneden-Leeuwen
* 1.21.05 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 14-04-19 2 Enschede
1.21.09 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 11-05-19 1 Gieten
1.21.19 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 13-01-19 9 Egmond
* 1.21.24 Elsemieke Kin 1990 >Rotterdam 03-11-19 3 Dordrecht
* 1.21.33 Silke Schmidt (GER), V60 1959 Leiden Atletiek 03-11-19 4 Dordrecht
(30)
* 1.21.34 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 10-02-19 3 Schoorl
1.21.45 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 03-11-19 1 Terschelling
* 1.21.47 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 19-01-19 1 Heerde
* 1.21.49 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 15-12-19 6 Dronten
* 1.22.11 Marlene de Boer 1988 >Amsterdam 14-04-19 3 Enschede
1.22.14 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 11-05-19 2 Gieten
*,R 1.22.14 Marlies Jongerius, V40 1979 Olympus'70 08-09-19 1 Pijnacker
* 1.22.19 Myriam van Roeden 1992 Haag Atletiek 20-10-19 6 Amsterdam
* 1.22.36 Paddy Herijgers, V40 1976 DJA 31-03-19 19 Venlo
* 1.22.38 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 15-12-19 1 Spijkenisse
(40)
* 1.22.47 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 17-03-19 1 Nijmegen
R 1.22.48 Iris Dijkstra 1995 NTB 27-12-19 2 Arnhem
* 1.22.53 Marije Peters 1993 Cifla 15-12-19 7 Dronten
* 1.22.56 Els Visser 1990 Hellas 12-05-19 2 Utrecht
* 1.23.09 Suzan Nieman 1985 NOVA 10-02-19 4 Schoorl
* 1.23.23 Lineke Kroon, V40 1978 KAV Holland 10-02-19 5 Schoorl
R 1.23.35 Jacolien Ruizendaal, V35 1983 AV NOP 21-12-19 2 Linschoten
* 1.23.39 Eartha Weber 1995 >Maastricht 31-03-19 21 Venlo
1.23.40 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 14-12-19 3 Ameland
* 1.23.51 Laura Hermans 1986 Almere'81 15-12-19 8 Dronten
(50)
* 1.23.59 Ciska Hensen, V45 1971 DAK 19-05-19 1 Leiden
1.24.00 Leone de Voogd 1986 LRRC 07-04-19 2 Roelofarendsveen
R 1.24.00 Elsemieke de Vos, V40 1977 Climax 21-12-19 3 Linschoten
* 1.24.03 Marrijtje Molenhuis 1990 AAC'61 31-03-19 22 Venlo
* 1.24.13 Juriena de Vries 1988 Sprint 06-10-19 18 Breda
R 1.24.33 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 17-03-19 2 Sluis
* 1.24.34 Issa Harrou, V35 1979 31-03-19 25 Venlo
* 1.24.41 Marlou Propst 1989 Sprint 06-10-19 19 Breda
1.24.43 Lotte de Hosson 1985 Groningen Atletiek 11-05-19 3 Gieten
* 1.25.01 Suzanne Brummel >Amsterdam 20-10-19 10 Amsterdam
(60)
* 1.25.04 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 13-10-19 1 Eindhoven
R 1.25.07 Eva Janssen, V40 1977 NTB 21-12-19 4 Linschoten
* 1.25.13 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 15-12-19 2 Spijkenisse
1.25.19 Inge Felter-de Jong, V40 1976 Trias 13-01-19 15 Egmond
* 1.25.24 Saskia Heijnen 1992 Leiden Atletiek 19-05-19 2 Leiden
1.25.24 Tess Boekema 1993 BB Lopers 03-11-19 2 Terschelling
* 1.25.27 Ann Schoot Uiterkamp >Amsterdam 10-02-19 6 Schoorl
R 1.25.30 Serena van Ramele >Den Haag 10-11-19 1 Gouda
* 1.25.37 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 20-10-19 14 Amsterdam
R 1.25.42 Samantha Luitwieler Dynamica 10-03-19 2 Oostvoorne
(70)
R 1.25.55 Leonie Ton, V40 1975 Delta Sport 17-03-19 5 Sluis
1.25.56 Sietske Altena Triathlon 13-04-19 1 Nijkerk
* 1.25.57 Luula Weldegebriel (ERI) 1999 Fortius 03-11-19 5 Dordrecht
1.25.58 Sianne Bosch 1991 Nijmegen Atletiek 27-10-19 2 Doetichem
R 1.25.59 Emma Strien >Utrecht 21-12-19 5 Linschoten
* 1.26.00 Jacqueline Rustidge, V50 1968 Isala'96 19-01-19 3 Heerde
* 1.26.06 Carolien van de Kreeke, V45 1974 Dynamica 31-03-19 29 Venlo
* 1.26.10 Saskia Schutte, V45 1972 Cialfo 07-09-19 1 Dalfsen
* 1.26.13 Carla Ophorst, V60 1958 Olympus'70 31-03-19 30 Venlo
* 1.26.14 Hanna Leemreize 15-09-19 104 K›benhavn (DEN)
(80)
1.26.14 Hillie Koops, V40 1978 Loopgroep Gieten 22-06-19 2 Sneek
* 1.26.16 Ilona Schra 1987 Groningen Atletiek 27-10-19 1 Etten-Leur
* 1.26.21 An Bennema 1993 Vitalis 14-04-19 5 Enschede
1.26.23 Lotte Krause 1992 AKU 13-01-19 18 Egmond
* 1.26.26 Maud Golsteyn, V35 1980 Caesar 24-11-19 1 Ell
* 1.26.28 Anne Zijderveld, V35 1983 Passaat 03-11-19 6 Dordrecht
1.26.31 Lisanne Langerijs De Sperwers 03-11-19 4 Terschelling
R 1.26.33 Ingrid Prigge, V55 1963 LAAC Twente 06-10-19 1 Oldenzaal
* 1.26.44 Irma Heeren, V50 1967 Veteranen Nederland 19-01-19 4 Heerde
1.26.45 Lynn Lossie >Woensdrecht 20-01-19 2 Maassluis
(90)
* 1.26.48 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 19-05-19 3 Leiden
1.26.48 Marlies Kort, V45 1972 AV'56 28-04-19 1 Noordwijkerhout
* 1.26.53 Gerja Zielman, V35 1980 BB Lopers 15-06-19 8 Zwolle
* 1.26.57 Vanessa Gosselink, V45 1971 Flevo Delta 12-05-19 4 Utrecht
1.26.58 Marije Hulzebos 1993 HAC'63 03-11-19 5 Terschelling
1.26.59 Karen Wijlaars, V40 1977 Prins Hendrik 13-01-19 20 Egmond
R 1.26.59 Marit Schwantje 1994 Phoenix 21-12-19 6 Linschoten
R 1.27.01 Japke Janneke Sybesma 1991 Loopsport Groningen 21-12-19 7 Linschoten
1.27.07 Milou Berends 1998 NTB 11-05-19 4 Gieten
R 1.27.10 Janneke de Bruijn, V40 1979 AV'34 Apeldoorn 06-10-19 2 Hoenderloo
(100)
* 1.27.11 Hendrike Oosterhof 1985 HRR 09-03-19 2 Haren
* 1.27.13 Marion Hofenk-van Oosten, V50 1969 Cialfo 07-09-19 2 Dalfsen
R 1.27.16 Hilde Pape 1989 Haag Atletiek 21-12-19 8 Linschoten
* 1.27.19 Leila van der Pal 1993 Leiden Atletiek 27-10-19 2 Etten-Leur
* 1.27.21 Marieke ten Brinke, V35 1981 ACO van Elderen 31-03-19 11 Hengelo
1.27.26 Evelien Hupkens Suomi 01-09-19 2 Hoofddorp
R 1.27.26 Saskia Lensink Haag Atletiek 21-12-19 9 Linschoten
1.27.29 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 13-01-19 22 Egmond
1.27.34 Marije Pieterse-te Raa 1984 AAC 13-01-19 23 Egmond
1.27.34 Kristy Timmers 1995 Phanos 22-06-19 4 Sneek
(110)
* 1.27.35 Amy van den Broek, V35 1982 Sprint 03-11-19 7 Dordrecht
1.27.38 Annemieke Witte 1992 >Leiden 15-12-19 10 Malaga (ESP)
* 1.27.39 Annemieke de Lange 1989 >Ruinen 15-06-19 9 Zwolle
* 1.27.41 Floortje Cieraad 1992 Haag Atletiek 31-03-19 31 Venlo
* 1.27.42 Vivian van Deursen 1991 >Amsterdam 03-02-19 1 Landsmeer
* 1.27.43 Sanne Tebbens-Buisman, V35 1979 >Groningen 09-03-19 3 Haren
R 1.27.49 Judith van der Meer, V45 1973 Lionitas 06-04-19 1 Dokkum
* 1.27.52 Ilse van de Wijgert 1994 NTB 31-03-19 32 Venlo
1.27.54 Dani‰lle Krijgsman, V40 1976 Arena 22-06-19 3 Sneek
R 1.27.59 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 29-09-19 1 Almere
(120)
* 1.28.00 Petra Sloots, V45 1971 Spark 17-03-19 4 Drunen
1.28.03 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 24-03-19 3 Amstelveen
* 1.28.07 Eline Kellij 1993 Start'78 15-06-19 11 Zwolle
* 1.28.09 Tine Diels, V35 13-10-19 2 Eindhoven
1.28.11 Nancy Sieling, V40 1977 NSL 28-04-19 2 Noordwijkerhout
1.28.13 Eline Kelly 1993 Start'78 16-02-19 1 Langezwaag
* 1.28.17 Annemarie Kersbergen 1992 Fortius 09-03-19 1 Dordrecht
* 1.28.20 Margriet Nijnens, V40 1975 >Amsterdam 20-10-19 20 Amsterdam
* 1.28.25 Renee Ligteringen, V50 1967 Loopgroep Aart Stigter 31-03-19 36 Venlo
* 1.28.26 Larissa Mars 1994 Altis 14-04-19 6 Enschede
(130)
1.28.30 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 24-08-19 2 Burgh-Haamstede
1.28.31 Corien Jansen 1986 Groningen Atletiek 07-12-19 1 Nijeveen
R 1.28.31 Carola van Assem Energie 21-12-19 10 Linschoten
1.28.36 Hilde Kiers >Groningen 22-06-19 6 Sneek
* 1.28.42 Kyra Meulenberg 1994 >Zeist 20-10-19 23 Amsterdam
* 1.28.45 Trix Hakstege 1986 Altis 15-12-19 11 Dronten
* 1.28.49 Jacobien van der Kleij >Amstelveen 20-10-19 24 Amsterdam
* 1.28.52 Joke Pollet, V40 1975 GAC Hilversum 15-12-19 12 Dronten
1.28.54 Marije Dankelman >Arrien 14-12-19 4 Ameland
* 1.29.07 Nathalie Klaassen, V45 1971 AAV'36 03-11-19 8 Dordrecht
(140)
* 1.29.12 Bernard, V40 1974 >Holten 14-04-19 7 Enschede
1.29.14 Jacobien Ruitenberg-Kanis 1989 >Kampen 13-04-19 3 Nijkerk
1.29.16 Ilse Rooks Invictus 03-11-19 9 Terschelling
R 1.29.22 Petra Pubben 1990 Rotterdam Atletiek 21-12-19 11 Linschoten
1.29.24 Menke Knol 1992 >Groningen 11-05-19 5 Gieten
1.29.24 Henrieke Prins 1986 PAC 20-01-19 3 Maassluis
1.29.24 Tanya ten Velden 1987 Sportlust 14-04-19 2 Den Helder
1.29.25 Marjon de Kok, V40 1974 Prins Hendrik 13-01-19 25 Egmond
* 1.29.29 onbekend 15-06-19 12 Zwolle
R 1.29.42 Mirte Leloup 1985 Cifla 08-09-19 1 Amsterdam
(150)
1.29.44 Ylona Kruis, V45 1973 Horror 14-04-19 1 Sneek
*,R 1.29.45 Moniek van Lieshout 1985 Haag Atletiek 08-09-19 3 Pijnacker
R 1.29.46 Marloes de Boer, V45 >Delft 21-12-19 13 Linschoten
* 1.29.47 Juli‰tte ten Have >Leiden 19-05-19 6 Leiden
* 1.29.47 Eefje Ottevanger, V40 1979 Eindhoven Atletiek 13-10-19 4 Eindhoven
R 1.29.47 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 10-03-19 3 Oostvoorne
* 1.29.48 Marieke van Lierop, V40 1977 NOVA 10-02-19 9 Schoorl
* 1.29.54 Sandra Laros-Hofmans, V45 1971 Scorpio 10-02-19 10 Schoorl
* 1.29.55 Sjoukje van den Boom, V35 1983 De Keien 31-03-19 42 Venlo
* 1.29.55 Sarah-Lynn Reuver 1986 >Wijhe 07-09-19 4 Dalfsen
(160)
* 1.29.55 Amber Bongertman 1997 THOR 15-12-19 3 Spijkenisse
* 1.29.57 Marleen Haakma, V45 1970 ATOS 10-02-19 11 Schoorl
1.29.57 Marjan Andringa, V35 1982 Lionitas 03-11-19 10 Terschelling
1.30.01 Mieke Aanen, V55 1963 De Spartaan 28-04-19 3 Noordwijkerhout
* 1.30.01 Ellen Venekamp 1987 TION 31-03-19 13 Hengelo
* 1.30.03 Sanne Heidinga, V40 1976 Lionitas 09-03-19 5 Haren
1.30.10 Petra Hasper-ten Kate, V55 1963 De Sprinter 07-12-19 2 Nijeveen
1.30.12 Anita van den Bogert, V50 1967 Altis 13-04-19 4 Nijkerk
* 1.30.14 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 15-06-19 13 Zwolle
* 1.30.14 Dani‰lle Ammerlaan >Bleiswijk 20-10-19 33 Amsterdam
(170)
* 1.30.17 Jacoline van der Klip, V40 1977 Altis 31-03-19 44 Venlo
* 1.30.18 Nathalie van Noort >Vianen 19-05-19 7 Leiden
1.30.22 Samantha Wolfslag 1986 Lionitas 30-03-19 2 Leeuwarden
R 1.30.23 Sandra Wassink, V40 1977 Archeus 29-12-19 1 Winterswijk
R 1.30.23 Marjan Helmantel-Oostinga, V45 1972 Veteranen Nederland 21-09-19 3 Harkstede
* 1.30.25 Anne Huver-Castelijns, V35 1984 Eindhoven Atletiek 17-03-19 5 Drunen
* 1.30.26 Kim Smits, V35 1979 GVAC 17-03-19 6 Hapert
R 1.30.26 Mariska Visser, V35 1982 De Spartaan 01-09-19 1 Nieuwkoop
R 1.30.36 Aniek Lith 29-09-19 2 Zoetermeer
* 1.30.36 Maaike Bakker 1982 >Nederhorst den Berg 10-02-19 12 Schoorl
(180)
* 1.30.37 Priscilla Fransen 1984 >Valburg 31-03-19 46 Venlo
* 1.30.39 Linda Schra, V35 1981 Running Holland 10-02-19 13 Schoorl
R 1.30.42 Simche Heringa, V35 1981 U-Track 09-02-19 1 Bennekom
R 1.30.48 Marieke Koerts, V35 1983 >Amsterdam 21-12-19 16 Linschoten
1.30.49 Irene Kalter, V50 1968 Daventria 03-11-19 11 Terschelling
* 1.30.54 Renee Tijdink 1991 Caesar 17-03-19 3 Nijmegen
R 1.30.54 Linda van Vliet, V35 1980 >Nijmegen 27-12-19 4 Arnhem
1.30.55 Stefanie Bouma, V35 1982 Groningen Atletiek 14-12-19 5 Ameland
1.30.55 Lisanne Vels, V35 1984 De Sperwers 15-12-19 17 Malaga (ESP)
1.30.57 Venetia Berk, V35 1983 Unitas 16-06-19 1 Maastricht
(190)
* 1.30.57 Annemerel de Jongh 1989 Olympus'70 19-05-19 8 Leiden
* 1.30.57 Dyanne Verpaalen 1985 Spiridon 17-03-19 6 Drunen
R 1.30.58 Yvette Ressel, V40 1977 Scopias 20-01-19 1 Posterholt
R 1.30.58 Mirjam Weerd, V40 1975 >Amersfoort 01-09-19 3 Beneden-Leeuwen
* 1.30.59 Iris Harsveld-Dekker, V45 >Sint Pancras 10-02-19 14 Schoorl
* 1.30.59 Talisa van der Fluit 1989 Hylas 10-02-19 15 Schoorl
1.31.01 Marjolein Menheere, V40 1975 Prins Hendrik 13-01-19 27 Egmond
* 1.31.02 Chantel de Lange, V35 1980 TRR 06-10-19 23 Breda
1.31.05 Emma Boertjes Rotterdam Atletiek 01-09-19 4 Hoofddorp
* 1.31.06 Danique Ploegmakers 1991 Oss'78 12-05-19 7 Utrecht
(200)
R 1.31.06 Nicole Vernhout 21-09-19 1 Bleiswijk
* 1.31.07 Eva van der Linden >Amsterdam 20-10-19 37 Amsterdam
* 1.31.09 Imke van Gog >Ospel 24-11-19 2 Ell
* 1.31.09 Sanne Mesu >Amsterdam 20-10-19 38 Amsterdam
* 1.31.10 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 20-10-19 39 Amsterdam
1.31.16 Rosanne Meijboom >Utrecht 03-11-19 12 Terschelling
* 1.31.22 Tamara Guelen >Berghem 20-10-19 40 Amsterdam
1.31.23 Nienke Morren 1991 Triathlon 13-01-19 29 Egmond
1.31.24 Monique Doornekamp >Nijkerk 13-04-19 5 Nijkerk
* 1.31.33 Femke van Gog >Ospel 24-11-19 3 Ell
(210)
1.31.34 Janneke Molenhuis, V40 1977 De Sprinter 07-12-19 3 Nijeveen
* 1.31.35 Inge Mutsaers, V40 1976 Phoenix 17-03-19 4 Nijmegen
* 1.31.36 Cecile JumeletÿvanÿHeijningen, V60 1957 NSL 31-03-19 51 Venlo
R 1.31.36 Cindy van der Avoort 1990 Cifla 16-03-19 2 St. Anthonis
1.31.40 Katia Ganda (ITA), V35 1979 Zaanland 22-06-19 7 Sneek
* 1.31.42 Vivianne Steegstra, V35 1981 Atverni 09-03-19 3 Dordrecht
R 1.31.44 Rosanne Vlasveld 1985 PAC 21-12-19 17 Linschoten
1.31.44 Helen Steingroever 1988 >Amsterdam 24-03-19 4 Amstelveen
* 1.31.55 Sara van Engelen 13-10-19 6 Eindhoven
R 1.31.58 Sonja van Hamersveld, V40 1976 Triathlon 21-12-19 18 Linschoten
(220)
R 1.31.59 Jia-Lian Yin, V40 1976 Sparta 23-03-19 2 Naaldwijk
R 1.32.01 Anjolie Engels, V40 1976 Dynamica 19-05-19 1 Renesse
* 1.32.03 Serana Tielbeek- Kemp, V35 1984 Eindhoven Atletiek 13-10-19 7 Eindhoven
R 1.32.08 Teruska Llasaca Takacs, V40 1975 WZK Tri Team Wassenaar 07-09-19 1 Bodegraven
R 1.32.09 Anne van der Put 1994 Phoenix 23-03-19 3 Naaldwijk
R 1.32.10 Anne van Kooten 1990 >Eindhoven 16-03-19 3 St. Anthonis
R 1.32.15 Inge Pustjens, V35 1979 Loopgroep Aart Stigter 20-01-19 2 Posterholt
R 1.32.16 Anouschka Humblet-Lievaart, V35 1982 >Leusden 09-03-19 2 Driebergen
* 1.32.16 Rinske Platvoet, V35 1982 >Nijmegen 17-03-19 5 Nijmegen
* 1.32.17 Yvette van Wegen-de Kruif, V50 1969 Almere'81 20-10-19 43 Amsterdam
(230)
* 1.32.19 Claudia van Tellingen, V45 1974 HAC'63 15-06-19 15 Zwolle
R 1.32.19 Marion Tuin 1985 Impala 21-12-19 19 Linschoten
1.32.20 Anna Mersmann, V35 1981 AAC 03-11-19 13 Terschelling
* 1.32.20 Rebecca Bolwerk Altis 20-10-19 46 Amsterdam
R 1.32.21 Mariska Heeman 1994 Phoenix 21-12-19 20 Linschoten
R 1.32.22 Julia de Leeuw 1991 NTB 21-12-19 21 Linschoten
* 1.32.23 Sissie Vogelzang 1988 >Nijmegen 20-10-19 47 Amsterdam
* 1.32.24 Laura Kessels 1996 >Wageningen 31-03-19 53 Venlo
R 1.32.24 Marieke van den Brink >Barneveld 01-09-19 5 Beneden-Leeuwen
* 1.32.25 Hermine van 't Hul, V40 1978 De Gemzen 15-06-19 16 Zwolle
(240)
R 1.32.27 Alejandra Hern ndez >Groningen 29-09-19 4 Almere
* 1.32.28 Justine Bosch 1987 Loopgroep Rosmalen 27-10-19 4 Etten-Leur
* 1.32.28 Judith Vlaarkamp, V40 1976 >Assendelft 20-10-19 48 Amsterdam
1.32.28 Mireille Thierry 1989 Olympus'70 20-01-19 5 Maassluis
R 1.32.31 Esther Veldhuizen 1995 >Nijmegen 09-02-19 2 Bennekom
* 1.32.32 Lies Lunen, V45 >Den Hoorn 03-11-19 10 Dordrecht
* 1.32.34 Maureen Houtman, V40 1977 De Gemzen 19-01-19 6 Heerde
1.32.35 Vera Souverijn >Nijverdal 16-02-19 2 Langezwaag
* 1.32.36 Ilonka Betjes-Langeberg, V45 1972 Lycurgus 10-02-19 16 Schoorl
1.32.36 Anja van 't Schip, V45 1970 Loopgroep Aart Stigter 01-09-19 5 Hoofddorp
(250)
1.32.37 Grietje Boorsma 1986 >Alkmaar 14-04-19 3 Den Helder
* 1.32.39 Ingrid van Baal 1987 THOR 31-03-19 54 Venlo
1.32.40 Nienke Kluft 1986 Castricum 14-12-19 10 Ameland
1.32.43 Anke van Mil, V55 1962 >Vlaardingen 20-01-19 6 Maassluis
R 1.32.46 Eefje Swinkels, V35 1981 >Haarlem 21-12-19 22 Linschoten
* 1.32.50 Elke Wouters 1990 Sprint 17-03-19 7 Drunen
* 1.32.52 Lysanne Aarden 1990 Phoenix 15-06-19 17 Zwolle
R 1.32.54 Klaske Hoekstra 1990 >Amsterdam 21-12-19 23 Linschoten
1.32.57 Jeanette Tas 1990 >Pijnacker 16-06-19 2 Maastricht
R 1.32.57 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 31-03-19 2 Zandvoort
(260)
1.33.02 Larissa Praat >Hoogwoud 22-06-19 8 Sneek
1.33.04 Anouk Perey 1988 Rotterdam Atletiek 03-11-19 14 Terschelling
1.33.06 Mandy van As, V40 1974 Sparta 14-04-19 5 Den Helder
R 1.33.08 Kim Geerts, V35 1981 >Gemert 16-03-19 4 St. Anthonis
R 1.33.11 Carola Schot, V50 1968 Energie 10-03-19 4 Oostvoorne
R 1.33.12 Renate van Loon, V35 Energie 21-12-19 24 Linschoten
* 1.33.12 Mirthe Overkamp 1994 Dynamica 31-03-19 55 Venlo
R 1.33.14 Dana Tiggelman >Vleuten 22-04-19 3 Haarzuilens
* 1.33.14 Sharon Zuijdervliet 1992 NTB 15-12-19 14 Dronten
1.33.15 Alieke Hoogenboom, V40 1976 >Roelofarendsveen 13-01-19 34 Egmond
(270)
* 1.33.21 Laura Jansen, V35 >Horst 13-10-19 8 Eindhoven
R 1.33.23 Noor van Steenbeek Clytoneus 21-12-19 26 Linschoten
* 1.33.24 Lieve Teugels, V50 1965 >Hedel 12-05-19 9 Utrecht
1.33.25 Heleen Moes 1987 NTB 03-11-19 15 Terschelling
* 1.33.26 Marina Lane >Amsterdam 20-10-19 56 Amsterdam
* 1.33.27 Maryll Koenraadt, V40 1976 Eindhoven Atletiek 03-11-19 2 Valkenswaard
* 1.33.30 Hanneke van Riel, V40 1976 >Dordrecht 20-10-19 57 Amsterdam
1.33.32 Luca Reniers >Hoofddorp 24-03-19 5 Amstelveen
1.33.32 Susan Tuk, V50 >Brielle 03-11-19 16 Terschelling
1.33.32 Madelief Falkmann >Amsterdam 16-06-19 3 Maastricht
(280)
R 1.33.33 Marianne Goijert-Hoogerbrugge, V45 1973 Olympus'70 21-12-19 27 Linschoten
1.33.33 Anita Flapper, V40 >Berltsum 03-11-19 17 Terschelling
*,R 1.33.39 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 08-09-19 4 Pijnacker
* 1.33.40 Mart Jongmans 06-10-19 25 Breda
* 1.33.41 Jossy van den Boogaard, V35 1980 >Peize 09-03-19 10 Haren
* 1.33.43 Marielle Hoefnagels, V50 1965 TRR 27-10-19 5 Etten-Leur
* 1.33.44 Katie King (GBR) Bury ST Edmunds 20-10-19 61 Amsterdam
* 1.33.45 Debbie Ammerlaan 1986 >Amersfoort 16-06-19 5 Amersfoort
* 1.33.46 Hilde Tempel, V45 1970 Athlos 15-12-19 15 Dronten
* 1.33.47 Simone van Heijden Spark 15-12-19 5 Spijkenisse
(290)
1.33.47 Trudy Veenstra 1991 NTB 13-01-19 35 Egmond
1.33.48 Moma Marrabou, V55 Loopgroep Aart Stigter 01-09-19 6 Hoofddorp
R 1.33.53 Evelyn van der Heijden, V35 >De Lier 21-12-19 28 Linschoten
R 1.33.54 Manon Tolboom >Soest 22-04-19 4 Haarzuilens
* 1.33.56 Mathilde Plantenberg >Haarlem 19-05-19 10 Leiden
* 1.33.57 Sabiena Feenstra, V45 1971 Cifla 31-03-19 58 Venlo
* 1.33.58 Heidi de Vries, V35 1980 >Heerhugowaard 10-02-19 18 Schoorl
1.33.58 Clarissa van Vlijmen, V50 1967 Startbaan 24-03-19 6 Amstelveen
* 1.34.00 Christien Koning, V50 1967 Loopgroep Aart Stigter 09-03-19 11 Haren
1.34.05 Martine Hendriksen, V45 1971 Voorschoten'97 28-04-19 4 Noordwijkerhout
(300)
R 1.34.05 Caroline Willems >Oosterbeek 27-12-19 5 Arnhem
R 1.34.08 Ilse Mol 1990 PAC 21-12-19 29 Linschoten
R 1.34.08 Ramona Sour De Keien 15-06-19 1 Oss
* 1.34.11 Katherine de Kruiff >Amersfoort 17-03-19 7 Nijmegen
* 1.34.12 Petra Bruijs, V50 1968 Spado 31-03-19 59 Venlo
* 1.34.13 Nienke Elzinga, V35 1982 NTB 15-06-19 18 Zwolle
1.34.13 Monique Arkenbout-Andriessen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 13-01-19 38 Egmond
* 1.34.13 Alinda Lindeboom, V35 1982 >Zwolle 19-01-19 7 Heerde
* 1.34.13 Mirjam Graat, V35 1980 HRR 20-10-19 64 Amsterdam
1.34.16 Leonie Schuitemaker 14-04-19 6 Den Helder
(310)
1.34.16 Nicole Warnier, V45 1973 Maasrunners 16-06-19 4 Maastricht
R 1.34.18 Cathy Poppe, V40 1977 Scheldesport 17-03-19 13 Sluis
* 1.34.19 Judith Ament >Nijmegen 17-03-19 8 Nijmegen
1.34.20 Judith Grob >Utrecht 03-11-19 19 Terschelling
R 1.34.20 Elinny Diakakis >Terneuzen 17-03-19 14 Sluis
1.34.21 Laura Batterink, V45 1970 HAC'63 11-05-19 6 Gieten
R 1.34.23 Emmy Vink, V35 1981 Altena Road Runners 21-12-19 30 Linschoten
* 1.34.24 Heidie van der Horst, V40 1977 De Loper 31-03-19 63 Venlo
1.34.24 Judy van den Berg, V45 1972 Sportlust 14-04-19 7 Den Helder
* 1.34.29 Antien van der Vegt, V40 1977 HAC'63 15-06-19 20 Zwolle
(320)
1.34.30 Ydwine van der Veen 1993 Heerenveen 30-03-19 4 Leeuwarden
* 1.34.33 Gerda de Jong, V40 1975 PEC1910 18-05-19 3 Hardenberg
R 1.34.37 Esmoreit van Eck >Arnhem 06-10-19 5 Hoenderloo
* 1.34.38 Brechtje Brugman, V40 1977 Sprint 06-10-19 26 Breda
R 1.34.39 Manon Mensink, V40 1975 Ciko'66 09-02-19 3 Bennekom
R 1.34.40 Annemarie Cox, V45 1972 >Utrecht 16-06-19 1 Heerlen
* 1.34.41 Simone Romijn 1992 Leiden Atletiek 27-10-19 6 Etten-Leur
R 1.34.41 Anne-Marie van de Wiel, V50 1968 Nijmegen Atletiek 27-12-19 6 Arnhem
* 1.34.42 Hanna Moonen 1991 >Rotterdam 20-10-19 70 Amsterdam
R 1.34.43 Sandra van den Berg, V45 HRR 23-03-19 5 Naaldwijk
(330)
* 1.34.43 Milou Cruijsen 1990 >Amsterdam 20-10-19 71 Amsterdam
1.34.44 Evelien Sikkema Heerenveen 03-11-19 20 Terschelling
R 1.34.45 Annego Fokker >Bloemendaal 31-03-19 3 Zandvoort
R 1.34.46 Christine den Besten 1987 >Amsterdam 01-09-19 2 Nieuwkoop
1.34.47 Rian van Buren, V35 1984 Running Holland 22-06-19 9 Sneek
* 1.34.47 Annel Lameijer 1988 Vitalis 27-10-19 1 Holten
* 1.34.47 Bien Ferrari >Den Haag 20-10-19 74 Amsterdam
* 1.34.49 Jarka Kortleve >Hardinxveld-Giessendam 03-11-19 13 Dordrecht
1.34.55 Marieke Falkmann 1987 Groningen Atletiek 07-12-19 11 Lanzarote (ESP)
* 1.34.56 Claudia Hilboldt, V45 >Hengelo Ov 31-03-19 14 Hengelo
(340)
R 1.34.57 Silvia Treur-de Jong, V45 1969 >Mijdrecht 01-09-19 3 Nieuwkoop
* 1.34.58 Esmeralda Veldkamp >Almere 20-10-19 76 Amsterdam
R 1.34.59 Elke Jacobs, V35 De Koplopers 21-12-19 31 Linschoten
* 1.34.59 Erna van Es-Keen, V40 1976 De Gemzen 15-06-19 21 Zwolle
* 1.35.01 Lotte van Dinther 1984 Cifla 10-02-19 20 Schoorl
1.35.03 Tamara de Vries HAC'63 03-11-19 21 Terschelling
1.35.03 Simone Gouw 1987 Hellas 01-09-19 7 Hoofddorp
R 1.35.04 Anna van Stigt Fortius 01-09-19 4 Nieuwkoop
1.35.06 Lydia Klessens, V55 1964 SV Friesland 03-11-19 22 Terschelling
1.35.09 Majella Geerdink, V40 >Burgum 03-11-19 23 Terschelling
(350)
* 1.35.14 Dani‰lle de Vos De Spartaan 19-05-19 12 Leiden
* 1.35.15 Rinske Becks >Amsterdam 20-10-19 80 Amsterdam
R 1.35.15 Duan Li, V35 1982 Hellas 21-12-19 32 Linschoten
1.35.17 Carla van Rooijen, V45 1974 Loopgroep Aart Stigter 24-03-19 7 Amstelveen
* 1.35.17 Herlinde Roke 1993 >Amersfoort 15-12-19 16 Dronten
R 1.35.17 Marieke Heemskerk 1991 >Rotterdam 10-11-19 3 Gouda
* 1.35.17 Anne van Schuppen, V55 1960 Cialfo 25-05-19 2 Klazienaveen
* 1.35.18 Meriem van Triest, V35 1982 >Putte 27-10-19 8 Etten-Leur
R 1.35.19 Consuela Dekkers, V40 >Almere 22-04-19 5 Haarzuilens
* 1.35.20 Ada Geuze, V35 1983 >Middelburg 15-12-19 6 Spijkenisse
(360)
R 1.35.22 Agnes Schipper, V50 1968 Hellas 21-12-19 33 Linschoten
* 1.35.22 Anique Scheerder 1992 >Enschede 14-04-19 9 Enschede
* 1.35.23 Kirsten Hogebrug 1992 >Vaassen 19-01-19 8 Heerde
* 1.35.23 Lisanne Wigboldus >Utrecht 12-05-19 11 Utrecht
R 1.35.23 Annet Verhoeff Hellas 21-12-19 34 Linschoten
* 1.35.24 Tanja Nijboer, V40 >Zeist 12-05-19 12 Utrecht
* 1.35.24 Gea Siekmans, V55 1963 TION 31-03-19 66 Venlo
1.35.30 Kelley Hess >Groningen 02-03-19 1 Groningen
1.35.32 Simone Rodewijk, V45 Rijnsoever 20-01-19 8 Maassluis
R 1.35.34 Marije Blankvoort >Apeldoorn 07-04-19 1 Diepenheim
(370)
R 1.35.34 Sandra Medendorp, V45 1974 HAC'63 07-09-19 1 Appelscha
* 1.35.34 Aafke Reijnen >Amsterdam 12-05-19 13 Utrecht
1.35.35 Hanna van Rheenen >Amsterdam 02-03-19 2 Groningen
* 1.35.37 Margit Leipoldt, V45 1973 Scopias 31-03-19 70 Venlo
* 1.35.37 Iris van Dalen 1998 TRR 17-03-19 9 Drunen
* 1.35.38 Karin Verheijden, V60 1958 GVAC 31-03-19 71 Venlo
* 1.35.40 Johanna van Rooden 19-05-19 14 Leiden
* 1.35.40 Laura Koch >Son en Breugel 03-11-19 3 Valkenswaard
1.35.40 Aniek Honsbeek >Zoeterwoude 14-04-19 9 Den Helder
1.35.40 Kim Fairley 1985 Cifla 13-01-19 44 Egmond
(380)
* 1.35.41 Sylvia Roskam, V50 1966 >Amsterdam 20-10-19 84 Amsterdam
* 1.35.41 Lisa Hissink >Utrecht 12-05-19 14 Utrecht
R 1.35.41 Milou Lendfers, V40 1974 HAC'63 08-06-19 1 Tiendeveen
* 1.35.42 Julia Holmes >Amsterdam 20-10-19 85 Amsterdam
* 1.35.43 Mijke de Rooy >Leiden 19-05-19 15 Leiden
* 1.35.45 Chantal van de Wal-Goldman, V40 >Alkmaar 10-02-19 22 Schoorl
R 1.35.46 Monique Janssens, V55 1963 Scopias 20-01-19 3 Posterholt
* 1.35.47 Barbara Vroom, V40 >Delft 19-05-19 16 Leiden
R 1.35.55 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 06-04-19 3 Dokkum
1.35.55 Marleen van Dusseldorp >Amsterdam 24-03-19 8 Amstelveen
(390)
R 1.35.55 Regine Postma 1988 Horror 21-12-19 2 Balk
1.35.55 Mariska Boek, V35 Lionitas 16-02-19 4 Langezwaag
R 1.35.55 Petra Bus, V45 1969 Loopgroep Bedum 28-09-19 1 Thesinge
1.35.57 Esther van Vroonhoven, V40 1976 Groningen Atletiek 11-05-19 7 Gieten
* 1.35.57 Sarine van Leeuwen >Hazerswoude-Dorp 19-05-19 17 Leiden
* 1.35.57 Nay Seddik (ESP) Fortius 09-03-19 5 Dordrecht
* 1.35.59 Ilona Benneker, V35 1982 >Prinsenbeek 27-10-19 9 Etten-Leur
* 1.36.00 Anita Monen, V50 1968 GVAC 17-03-19 10 Hapert
R 1.36.01 Judith van den Broek, V35 1983 De Koplopers 21-12-19 36 Linschoten
* 1.36.01 Marlin Snuverink-Nijhof, V35 1983 MPM 14-04-19 10 Enschede
(400)
R 1.36.02 Hedwig van Bree, V40 1974 GAC Hilversum 07-04-19 2 Diepenheim
* 1.36.04 Joyce Maas 1984 Veteranen Nederland 17-03-19 10 Drunen
* 1.36.06 Iris Bakker-Strieker, V35 1979 De Gemzen 19-01-19 9 Heerde
1.36.06 Bertha Bruggenkamp, V50 1968 AAC'61 03-11-19 26 Terschelling
* 1.36.09 Jos‚ van der Linden, V55 1964 Achilles EL 27-10-19 10 Etten-Leur
R 1.36.09 Esther Verhaegen 1985 De Wielingen 17-03-19 16 Sluis
* 1.36.10 Janneke Heetkamp 1992 >Groningen 16-06-19 8 Amersfoort
* 1.36.10 Anna van Dam >Achterveld 16-06-19 7 Amersfoort
* 1.36.11 Kirsten Marinussen, V40 1976 Eindhoven Atletiek 03-11-19 5 Valkenswaard
R 1.36.12 Corien Wegkamp, V35 1981 >Zwartemeer 06-10-19 3 Oldenzaal
(410)
* 1.36.14 Tinka Vinks 1993 Sprint 27-10-19 11 Etten-Leur
R 1.36.16 Dimphy Ariaens, V40 1974 >Cuijk 16-03-19 5 St. Anthonis
1.36.17 Sedef Ozcelik >Eindhoven 24-03-19 9 Amstelveen
* 1.36.17 Bianca Broumels 1984 Eindhoven Atletiek 17-03-19 11 Drunen
* 1.36.18 Rianne Kremers, V50 1966 Typhoon 27-10-19 123 Valencia (ESP)
R 1.36.22 Manon van Tunen >Heemskerk 31-03-19 4 Zandvoort
* 1.36.23 Michaela Hermans 20-10-19 90 Amsterdam
R 1.36.24 Helmie Ramakers, V45 1969 Haag Atletiek 23-03-19 7 Naaldwijk
* 1.36.25 Iris Heuckeroth-Vromans, V40 1977 MarathonPlus 20-10-19 91 Amsterdam
* 1.36.26 Karin Nieuwenhuis-Gielen, V35 1979 >Tegelen 31-03-19 74 Venlo
(420)
* 1.36.27 Arenda K”nnecke, V40 1977 Atletics 27-10-19 2 Holten
* 1.36.27 Joske van Schijndel Prins Hendrik 17-03-19 9 Nijmegen
1.36.28 Cynthia Zegers, V45 Monnickendam 13-01-19 45 Egmond
1.36.29 Magali FlŠche (FRA) 1984 Phoenix 13-01-19 46 Egmond
R 1.36.31 Esther Kalkman, V35 1979 Loopgroep Aart Stigter 17-02-19 2 Vinkeveen
R 1.36.31 Monique Weening, V55 1960 Olympus'70 10-11-19 1 Vlaardingen
* 1.36.32 Maria Weenink, V60 1958 LVG 14-04-19 11 Enschede
* 1.36.33 Kalleigh van den Hemel 1992 Hellas 17-03-19 10 Nijmegen
R 1.36.33 Inge van 't Veer Phoenix 21-12-19 37 Linschoten
R 1.36.34 Femke Brands Oss'78 01-09-19 6 Beneden-Leeuwen
(430)
R 1.36.35 Marit Stuurman RRZ 21-12-19 38 Linschoten
* 1.36.36 Maureen Leemrijse, V40 1976 >Winterswijk 14-04-19 12 Enschede
R 1.36.37 Anne Smeets, V35 1980 >Aarle-Rixtel 16-03-19 6 St. Anthonis
* 1.36.38 Esther Lauret 1987 Loopgroep AS 10-02-19 24 Schoorl
* 1.36.39 Sandra Wiersma >Nijmegen 17-03-19 11 Nijmegen
* 1.36.39 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 >Amersfoort 16-06-19 9 Amersfoort
R 1.36.42 Sipkje Spijksma, V35 1981 >Delft 21-12-19 39 Linschoten
* 1.36.43 Doris Mayrhofer, V40 13-10-19 15 Eindhoven
* 1.36.44 Lida Deen, V50 1966 HERA 10-02-19 25 Schoorl
* 1.36.44 Eileen Groenland 1990 Trias 20-10-19 97 Amsterdam
(440)
1.36.44 Annick Mooij >Renswoude 02-11-19 2 Renswoude
* 1.36.46 Steffie van den Oord, V45 Nijmegen Atletiek 17-03-19 12 Nijmegen
1.36.50 Wilma Bottema >Leeuwarden 03-11-19 28 Terschelling
1.36.51 Rianne Kortekaas >Hillegom 01-09-19 8 Hoofddorp
* 1.36.51 Inge Sengers >Amsterdam 13-10-19 17 Eindhoven
1.36.51 Anja Esveldt, V50 1965 BB Lopers 03-11-19 29 Terschelling
R 1.36.51 Wanda Sloos, V35 1980 >Nieuwegein 21-12-19 40 Linschoten
1.36.51 Lydia van Middendorp, V40 >Zeewolde 13-04-19 6 Nijkerk
R 1.36.52 Cindy Bruss‚ AVA'70 29-12-19 2 Winterswijk
* 1.36.52 Gwynny Hamilton, V40 1975 Eindhoven Atletiek 13-10-19 18 Eindhoven
(450)
* 1.36.52 Femke van Hamersveld 1990 Triathlon 15-12-19 17 Dronten
* 1.36.53 Yvette Voermans 1992 >Amsterdam 20-10-19 99 Amsterdam
R 1.36.54 Lydia Kleinjan >Goes 21-09-19 1 Tholen
R 1.36.54 Annemieke van Soest 1987 >Valburg 15-06-19 2 Oss
1.36.55 Pamela Hall >Eindhoven 16-06-19 5 Maastricht
R 1.36.56 Famke M”lenberg RRZ 21-12-19 41 Linschoten
R 1.36.56 Yvonne Versteegh, V40 1977 Loopgroep PK 31-03-19 6 Zandvoort
* 1.36.57 Milou de Kleijn >Arnhem 12-05-19 16 Utrecht
* 1.36.58 Katinka Becker >Amsterdam 01-12-19 1 Landsmeer
* 1.37.03 Michelle van Hooft 1992 Tartl‚tos 14-04-19 13 Enschede
(460)
* 1.37.03 Stephanie de Bont >Amsterdam 12-05-19 17 Utrecht
* 1.37.04 Esther Wunderink, V35 >Leiden 19-05-19 20 Leiden
R 1.37.06 Benia van Asperen, V40 1977 Pallas'67 09-02-19 4 Bennekom
* 1.37.07 Emma van Dijk >Amsterdam 12-05-19 18 Utrecht
R 1.37.07 Femke Schoenmaekers >Heveadorp 27-12-19 7 Arnhem
* 1.37.08 Loes Smeets >Echt 24-11-19 7 Ell
R 1.37.11 Ruda van Zeijst, V50 1964 Loopgroep Aart Stigter 08-06-19 2 Ijsselstein
* 1.37.13 Fiona Jaberg, V55 1964 LGD 03-11-19 7 Valkenswaard
* 1.37.15 H. Rijks, V50 1965 15-06-19 25 Zwolle
R 1.37.19 Anne Siersema Triathlon 21-12-19 42 Linschoten
(470)
* 1.37.20 Michelle van der Pols >Amsterdam 20-10-19 102 Amsterdam
* 1.37.21 Emilie Mura >Utrecht 20-10-19 103 Amsterdam
1.37.22 Maartje van Stralen >Amstelveen 24-03-19 10 Amstelveen
1.37.22 Cynthia Ghijsels, V35 1982 Haag Atletiek 20-01-19 9 Maassluis
* 1.37.23 Renate van Huffel, V40 Scheldesport 24-11-19 8 Ell
* 1.37.25 Esther van Brandwijk >Amsterdam 20-10-19 104 Amsterdam
* 1.37.25 Ingrid van Horick, V45 1971 Reeuwijk 06-10-19 27 Breda
R 1.37.26 Annemarie Dijksman, V40 1976 Waterweg 01-09-19 5 Nieuwkoop
* 1.37.26 Claudia Kuijlenburg, V45 1971 >Aalsmeer 15-09-19 375 K›benhavn (DEN)
R 1.37.26 Joyce van der Meer, V45 1972 >Veenendaal 10-11-19 4 Gouda
(480)
* 1.37.26 Kim Kessels 1995 >Echt 31-03-19 78 Venlo
1.37.28 Lisa te Molder 1991 Atletico'73 27-10-19 4 Doetichem
* 1.37.29 Tineke Zweers, V35 1982 Loopgroep Zuidhorn 09-03-19 12 Haren
* 1.37.30 Anke Koenraads, V35 1982 >Breda 17-03-19 13 Drunen
* 1.37.31 Yvonne Boot, V35 1981 AVR'90 27-10-19 13 Etten-Leur
* 1.37.32 Olivia Koster >Stokkum 20-10-19 106 Amsterdam
* 1.37.32 Lianne Verloop GM 13-10-19 20 Eindhoven
* 1.37.32 Rianne Jansen, V40 1977 OSS-VOLO 27-10-19 14 Etten-Leur
R 1.37.34 Aster Boeschoten >Utrecht 27-12-19 8 Arnhem
R 1.37.37 Tessa Geeve >Leiden 01-09-19 6 Nieuwkoop
(490)
1.37.38 Maaike Slingerland, V40 1978 PAC 20-01-19 10 Maassluis
1.37.38 Marieke Musegaas >Maarsbergen 02-11-19 3 Renswoude
R 1.37.39 Eline Martens >Weert 15-09-19 2 Soerendonk
* 1.37.39 Annet van der Linde, V45 1970 AV'56 31-03-19 79 Venlo
* 1.37.39 Marie-Sophie Schamp, V50 1969 DES 03-11-19 8 Valkenswaard
* 1.37.40 Loes Krebbers, V40 >Nijmegen 17-03-19 14 Nijmegen
* 1.37.41 Sophie Habets 1987 >Zwolle 15-06-19 27 Zwolle
* 1.37.41 Maaike Roefs 1985 Eindhoven Atletiek 31-03-19 80 Venlo
1.37.43 Lizzy Verdonk 1987 >Egmond aan Zee 02-08-19 1 Amsterdam
1.37.43 Marit Smit, V35 1980 >West-Terschelling 03-11-19 30 Terschelling
(500)
R 1.37.45 Ieneke Voets, V35 1983 >Elst 27-12-19 9 Arnhem
* 1.37.45 Lee van Zunderd, V50 1966 Olympia Halsteren 27-10-19 15 Etten-Leur
R 1.37.46 Nina Koopmann 1986 >Wesel 19-05-19 4 Renesse
R 1.37.48 Pien Schotman Atverni 21-12-19 43 Linschoten
1.37.51 Hilde Bos, V60 >Gieten 03-11-19 31 Terschelling
R 1.37.51 Sanne de Bruin 1986 Hellas 21-12-19 44 Linschoten
* 1.37.52 Kim Bouwman >Utrecht 12-05-19 20 Utrecht
* 1.37.53 Judith Gijsbers, V35 1983 Weert 17-03-19 12 Hapert
* 1.37.53 Hanneke Koenjer 1986 PEC1910 15-06-19 28 Zwolle
1.37.54 Monique Raaijmakers, V40 1976 Parthenon 13-01-19 49 Egmond
(510)
R 1.37.56 Brigitte van Buuren 1985 >Berkel en Rodenrijs 10-03-19 5 Oostvoorne
* 1.37.56 Eline Lam 1991 Phanos 20-10-19 110 Amsterdam
* 1.37.57 Susanne van den Broek, V45 1974 >Breda 06-10-19 28 Breda
* 1.37.57 Andrea Scharmga 1986 >Bemelen 31-03-19 82 Venlo
* 1.37.58 Yvet Spronk 27-10-19 146 Valencia (ESP)
1.37.59 Jolanda Wilkens, V35 1982 >Spanga 16-02-19 5 Langezwaag
1.37.59 Loes Evers >Zutphen 03-03-19 1 Vorden
* 1.38.01 Hetty Wierenga-Groen, V45 1972 De Gemzen 19-01-19 11 Heerde
R 1.38.02 Nelleke Baide >Grijpskerke 17-03-19 19 Sluis
* 1.38.02 Marieka op den Dries 1987 >Hellendoorn 31-03-19 15 Hengelo
(520)
* 1.38.03 Karin van Gorp, V50 1968 Sparta 12-05-19 21 Utrecht
* 1.38.04 Jacinta Deuling, V35 1979 >Zwolle 02-11-19 2 Epe
R 1.38.05 Hanke van Ek 1991 Rotterdam Atletiek 10-03-19 6 Oostvoorne
R 1.38.07 Lobke de Hollander NTB 21-12-19 45 Linschoten
R 1.38.08 Inge Groenewegen 1990 >Haarlem 10-03-19 7 Oostvoorne
* 1.38.09 Christa Verploeg, V40 >Culemborg 17-03-19 15 Nijmegen
* 1.38.09 Gertie Beurskens, V55 1963 ATV Venray 20-10-19 114 Amsterdam
* 1.38.09 Catherine Skae >Loenen aan de Vecht 20-10-19 113 Amsterdam
1.38.09 Femke Bruls >Maastricht 16-06-19 6 Maastricht
R 1.38.09 Leonie Koopman >Amersfoort 21-12-19 46 Linschoten
(530)
1.38.10 Ilse van Lier >Neer 16-06-19 7 Maastricht
1.38.10 Mirjam Fiselier, V45 1970 >Amstelveen 24-03-19 11 Amstelveen
R 1.38.10 Eline Verbon 1991 >Utrecht 29-12-19 3 Winterswijk
1.38.12 Alie Brouwer >Joure 14-04-19 2 Sneek
* 1.38.14 Bibi Bond >Edam 20-10-19 116 Amsterdam
R 1.38.14 Annemiek Breshamer >Utrecht 21-12-19 47 Linschoten
* 1.38.15 Rianne Niewold 1990 15-06-19 29 Zwolle
1.38.15 Sharone Davelaar >Voorthuizen 03-11-19 33 Terschelling
R 1.38.15 Alie Snoek >Urk 21-12-19 3 Balk
1.38.17 Ashley Pesek >Den Haag 11-05-19 8 Gieten
(540)
* 1.38.17 Nienke van Pijkeren >Utrecht 10-02-19 27 Schoorl
* 1.38.17 Arinka Bongertman, V50 1966 THOR 15-12-19 9 Spijkenisse
* 1.38.17 Sofie Kersbergen 1995 >Dordrecht 09-03-19 7 Dordrecht
1.38.18 Mariska van den Engel, V40 >Drachten 14-12-19 15 Ameland
1.38.18 Jenny ten Haaf-Neven, V45 1973 Maasrunners 16-06-19 8 Maastricht
1.38.19 Monique van Vliet-Heijnen, V45 1970 Scorpio 02-11-19 4 Woudrichem
* 1.38.21 Alinda van Luijk 1986 15-06-19 30 Zwolle
1.38.23 Astrid Lensink 1997 Tartl‚tos 01-09-19 9 Hoofddorp
* 1.38.26 Lieke Beentjes, V35 1980 >Amsterdam 31-03-19 87 Venlo
* 1.38.27 niet bekend >Utrecht 12-05-19 22 Utrecht
(550)
* 1.38.27 Anouk Bakker, V40 1977 TRR 13-10-19 23 Eindhoven
* 1.38.29 Ilona Holthaus >Zuidoostbeemster 20-10-19 117 Amsterdam
* 1.38.29 Anne Marsman, V35 1984 >Amersfoort 27-10-19 4 Holten
R 1.38.31 Eliny Nuijten >Terneuzen 15-06-19 2 Maarn
* 1.38.31 Irma Rosendaal, V45 1971 >Dalfsen 15-06-19 31 Zwolle
R 1.38.33 Bart Alberts >Nijmegen 21-12-19 48 Linschoten
* 1.38.34 Kristina Parwani 1990 15-06-19 32 Zwolle
1.38.36 Sandra Ruissen, V35 1983 Groningen Atletiek 11-05-19 9 Gieten
R 1.38.36 Madeleine Dijkman >Nijmegen 15-06-19 3 Oss
1.38.36 Evelyne Abeln/avezaat, V60 1958 >Smalle Ee 03-11-19 35 Terschelling
(560)
1.38.37 Bianca Juffermans, V40 1974 NSL 13-01-19 51 Egmond
* 1.38.38 Sophie Geelen >Amsterdam 19-05-19 24 Leiden
1.38.39 Ingrid Verheij, V35 1979 >Rotterdam 20-01-19 11 Maassluis
* 1.38.39 Marieke Gimbel >Utrecht 10-02-19 28 Schoorl
1.38.40 Judith Peterink, V35 1980 Castricum 13-01-19 53 Egmond
1.38.41 Janine van Rooden, V35 1982 >Amstelveen 24-03-19 12 Amstelveen
* 1.38.42 Samantha Stienstra 1986 >Alphen aan den Rijn 20-10-19 120 Amsterdam
1.38.43 Anna-Katharina Muhr >Maastricht 16-06-19 9 Maastricht
R 1.38.46 Karen Eshuis, V35 Hellas 21-12-19 49 Linschoten
* 1.38.47 Daniella Bastiaan, V40 1978 PEC1910 15-06-19 33 Zwolle
(570)
R 1.38.47 Hilde van Nieuw Amerongen, V35 >Breuken 21-12-19 50 Linschoten
* 1.38.50 Anja Hofman, V55 1964 LAAC Twente 14-04-19 15 Enschede
* 1.38.50 Jacqueline van den Bercken >Amsterdam 20-10-19 123 Amsterdam
* 1.38.50 Jolien Schutte, V45 1970 >Olst 15-06-19 34 Zwolle
* 1.38.51 Cynthia Nieborg 1995 >Hoogezand 31-03-19 88 Venlo
* 1.38.51 Marijn Verwiel 1993 Atletiek Maastricht 17-03-19 16 Nijmegen
R 1.38.52 Jeannine Liebrand, V65 1953 Cifla 01-09-19 7 Beneden-Leeuwen
* 1.38.52 Elles van de Vorst, V35 1983 Eindhoven Atletiek 17-03-19 15 Drunen
* 1.38.53 Anne Balter 1989 AVON 13-10-19 24 Eindhoven
* 1.38.54 Monique Nijkamp, V35 1981 Cifla 31-03-19 89 Venlo
(580)
R 1.38.56 Gabri‰lla Broos >Alphen aan den Rijn 21-12-19 51 Linschoten
1.38.56 Willy Risselada, V45 1969 Loopgroep Hoorn 13-01-19 54 Egmond
R 1.38.57 Nanda Clarisse, V40 1979 Running2000 21-12-19 52 Linschoten
* 1.38.58 Tesse Theidersen >Zaandam 20-10-19 124 Amsterdam
1.38.58 Dorien Tange, V40 1977 Startbaan 24-03-19 13 Amstelveen
1.39.00 Barbara de Gouw >Groningen 12-05-19 1 Lauwersoog
* 1.39.00 Bouchra van Wijnen 1993 >'s Gravenmoer 06-10-19 29 Breda
* 1.39.00 Nielke van Geffen, V35 1979 >Terheijden 17-03-19 16 Drunen
* 1.39.01 Maaike Vriend, V35 >Hoorn 20-10-19 126 Amsterdam
R 1.39.01 Irene Kuin >Enschede 22-12-19 2 Borne
(590)
1.39.01 Irene van Enckevort, V45 1973 Loopgroep Houten 12-10-19 1 Houten
* 1.39.02 Rosalie Koops >Assen 20-10-19 127 Amsterdam
1.39.02 Anita Kleijweg, V50 1966 Olympus'70 20-01-19 12 Maassluis
* 1.39.02 Patricia van den Broek, V40 1975 >Eindhoven 17-03-19 17 Drunen
* 1.39.07 Anne-Floor van Tilburg >Amsterdam 20-10-19 129 Amsterdam
* 1.39.07 Maaike Kempes, V40 >Alphen aan den Rijn 10-02-19 30 Schoorl
* 1.39.08 Annemarie Pasveer 1993 De Loper 15-06-19 35 Zwolle
* 1.39.08 Samirah Fremouw 1988 Sprint 27-10-19 16 Etten-Leur
* 1.39.09 Angelique Schraven 1989 31-03-19 91 Venlo
R 1.39.09 Moniek Vlasveld, V35 >Hazerswoude-Rijndijk 21-12-19 53 Linschoten
(600)
* 1.39.11 Lesley Dreyling 1999 Almere'81 15-12-19 19 Dronten
* 1.39.11 Annemarie van Berkel, V40 1974 Hardlopen.nl 31-03-19 93 Venlo
1.39.12 Annet Roest 1990 NTB 13-01-19 55 Egmond
* 1.39.12 Helen Tibboel, V35 1982 >Rotterdam 12-05-19 23 Utrecht
1.39.13 Silviya Mladenova >Amstelveen 02-11-19 4 Renswoude
* 1.39.14 Lieve Bouwman >Amsterdam 16-06-19 10 Amersfoort
* 1.39.16 Agnes van Brug, V35 >Alkmaar 10-02-19 31 Schoorl
* 1.39.16 Tamar Schermer >Castricum 10-02-19 32 Schoorl
1.39.16 Henri‰tte Pepels, V50 1968 >Beilen 13-07-19 4 Bovensmilde
1.39.16 Yvonne Tinga, V40 1974 Horror 22-06-19 14 Sneek
(610)
* 1.39.16 Marjolein Bijwaard-Reitsma 06-10-19 1 Landsmeer
1.39.17 Heleen Zandstra 1988 >Maastricht 14-12-19 18 Ameland
R 1.39.17 Emma Custers 1996 >Heijen 16-03-19 7 St. Anthonis
1.39.18 Linda van den Berg, V35 NSL 28-04-19 6 Noordwijkerhout
R 1.39.19 Sanne Sprong >Utrecht 29-09-19 5 Almere
* 1.39.19 Wendy Holdijk, V35 Athlos 20-10-19 132 Amsterdam
1.39.20 Anne Zagt >Zwolle 16-02-19 6 Langezwaag
R 1.39.20 Mandy Beukers >Clytoneus 21-12-19 54 Linschoten
1.39.21 Sandra Sikkema 1985 Impala 14-12-19 19 Ameland
R 1.39.21 Laura Pranger >Enschede 06-10-19 4 Oldenzaal
(620)
* 1.39.22 Heleen Schoonenberg 1988 >Utrecht 12-05-19 24 Utrecht
* 1.39.23 Vicky van den Broek 1992 >Amsterdam 16-06-19 11 Amersfoort
* 1.39.23 Lizzy Bastiaansen 1996 >Dongen 27-10-19 18 Etten-Leur
* 1.39.24 Annemarie Veerman-Karhof, V35 >Volendam 10-02-19 33 Schoorl
1.39.25 Renate Post >Emmen 03-08-19 2 Oude Willem
1.39.26 Floor Gordon >Amstelveen 24-03-19 14 Amstelveen
R 1.39.27 Judith Mooy, V45 1970 AAV'36 21-12-19 55 Linschoten
R 1.39.28 Leonie Meijer 1985 >Roden 05-01-19 2 De Wilp
R 1.39.30 Anna Overas >Amsterdam 15-06-19 3 Maarn
* 1.39.30 Louiza Veelenturf, V35 >Alphen aan den Rijn 10-02-19 34 Schoorl
(630)
R 1.39.30 Annelies van Dorp, V50 1966 >Gouda 03-02-19 1 Gouda
* 1.39.31 Ewa Roman, V40 1979 >Ulvenhout 06-10-19 30 Breda
R 1.39.32 Dani O'Sullivan >Oegstgeest 07-09-19 2 Bodegraven
1.39.33 Dieuwertje Bax 1986 Loopgroep Aart Stigter 13-01-19 57 Egmond
* 1.39.34 Machteld Mulder 1989 Groningen Atletiek 09-03-19 14 Haren
1.39.34 Stephanie de Linde >Leeuwarden 03-11-19 36 Terschelling
R 1.39.34 Selina Vink U-Track 21-12-19 56 Linschoten
* 1.39.35 Anoesjka Timmermans, V45 1970 Suomi 20-10-19 137 Amsterdam
* 1.39.35 Merel van Voorst Goossensen 1990 >Harderwijk 15-06-19 38 Zwolle
1.39.36 Wilma Cruiming >Grijpskerk 12-05-19 2 Lauwersoog
(640)
* 1.39.36 Mathilde Kruize, V35 1980 PEC1910 15-06-19 39 Zwolle
R 1.39.37 Anne van Loon, V40 AV Standdaarbuiten 22-04-19 8 Haarzuilens
R 1.39.40 Astrid van Tol, V45 1970 Trecho 21-12-19 57 Linschoten
* 1.39.40 Cuny van der Kroon, V45 1969 HERA 10-02-19 35 Schoorl
* 1.39.41 Yvonne Hoogzaad 1985 Phanos 10-02-19 36 Schoorl
* 1.39.42 Yvonne Steegh, V35 ATV Venray 13-10-19 26 Eindhoven
*,R 1.39.42 Mireille van Starrenburg, V40 1974 >Pijnacker 08-09-19 5 Pijnacker
* 1.39.42 Lynn Vos 1992 >Breda 27-10-19 19 Etten-Leur
R 1.39.43 Margreet Koopman Hellas 21-12-19 58 Linschoten
* 1.39.43 Emma Pirson 1991 >Utrecht 12-05-19 25 Utrecht
(650)
* 1.39.43 Sylvie Pirson 1991 >Utrecht 12-05-19 26 Utrecht
R 1.39.43 Liane van Egmond, V40 1975 >Ter Aar 21-12-19 59 Linschoten
* 1.39.43 Tamara Kiewiet 1990 >Amsterdam 10-02-19 37 Schoorl
* 1.39.45 Hoda Bille >Amsterdam 20-10-19 140 Amsterdam
* 1.39.45 Ayaan Bille >Alphen aan den Rijn 20-10-19 139 Amsterdam
* 1.39.45 Laura van Lotringen >Nijmegen 17-03-19 19 Nijmegen
* 1.39.46 Annebeth Roepman-Goossens, V35 1982 >Ermelo 15-06-19 41 Zwolle
* 1.39.46 Lisa Nijhuis >Amsterdam 20-10-19 141 Amsterdam
* 1.39.48 Kirsten Jochems, V45 1970 Haarlem 20-10-19 142 Amsterdam
* 1.39.49 Sameena van der Mijden 1991 MarathonPlus 17-03-19 21 Nijmegen
(660)
R 1.39.49 Laura Kotte, V45 1973 LAAC Twente 06-10-19 5 Oldenzaal
* 1.39.49 Cora Vlot, V55 1964 Passaat 09-03-19 9 Dordrecht
* 1.39.49 Daphne Schinkel, V35 >Utrecht 17-03-19 22 Nijmegen
1.39.51 Lucie van Genugten, V35 1984 NTB 03-11-19 37 Terschelling
1.39.51 Henri‰t Koornberg, V40 1978 PEC1910 14-12-19 20 Ameland
* 1.39.51 Eva van Drumpt >Amsterdam 20-10-19 144 Amsterdam
R 1.39.52 Marieke Elferink >Zeist 21-12-19 61 Linschoten
1.39.53 Yvonne Nijssen NSL 01-09-19 10 Hoofddorp
R 1.39.54 Maartje Buter, V35 1982 >Gouda 03-02-19 2 Gouda
* 1.39.54 Hannah Floor Geerlings 1992 >Zwolle 15-06-19 42 Zwolle
(670)
* 1.39.55 Bettina Hamming, V50 1966 Groningen Atletiek 09-03-19 15 Haren
* 1.39.55 Saskia Kersbergen >Dordrecht 09-03-19 10 Dordrecht
R 1.39.55 Kristel Peters, V45 1974 Loopgroep Houten 21-12-19 62 Linschoten
R 1.39.56 Bregtje Hermans >Geldrop 22-04-19 9 Haarzuilens
1.39.59 Marloes Frickel, V40 >Malden 16-06-19 10 Maastricht
* 1.39.59 Evelien Reef, V45 1969 Loopgroep Enschede 31-03-19 16 Hengelo
* 1.39.59 Marionne Kat, V50 1968 Spiridon 06-10-19 33 Breda
* 1.40.00 Lise van Genuchten >Amsterdam 12-05-19 28 Utrecht
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
* 1.36.58 Marije Geurtsen 1985 Hellas 03-02-19 3 Apeldoorn
* 1.38.53 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 03-02-19 4 Apeldoorn
1.38.57 Suzan Nieman 1985 NOVA 03-03-19 1 Schagen
R 1.40.27 Elsemieke de Vos, V40 1977 Climax 03-02-19 1 Oud-Beijerland
* 1.44.04 Jacqueline Rustidge, V50 1968 Isala'96 03-02-19 6 Apeldoorn
* 1.45.19 Denise van der Donk, V35 1983 AVA'70 03-02-19 7 Apeldoorn
* 1.46.10 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 03-02-19 9 Apeldoorn
* 1.46.14 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 03-02-19 10 Apeldoorn
* 1.48.02 Sabine Wassink 1989 >Rijssen 03-02-19 11 Apeldoorn
* 1.48.24 Larissa Mars 1994 Altis 03-02-19 12 Apeldoorn
(10)
* 1.49.18 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 03-02-19 13 Apeldoorn
1.49.44 Finnula van den Berg, V40 1978 >'t Zand 03-03-19 2 Schagen
* 1.49.59 Irma de Leeuw, V50 1965 >Hilversum 03-02-19 14 Apeldoorn
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
R 1.56.11 Yvonne van Roestel Spiridon 10-03-19 1 Tilburg
* 1.56.14 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 10-02-19 1 Schoorl
R 1.56.29 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 08-09-19 1 Amsterdam
R 2.03.05 Laura Hermans 1986 Almere'81 29-09-19 1 Almere
R 2.06.53 Vanessa Gosselink, V45 1971 Flevo Delta 08-09-19 2 Amsterdam
R 2.07.43 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 08-09-19 3 Amsterdam
R 2.08.23 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 08-09-19 4 Amsterdam
R 2.08.35 Evelien Hupkens Suomi 08-09-19 5 Amsterdam
* 2.08.57 Venetia Berk, V35 1983 Unitas 10-02-19 4 Schoorl
R 2.09.15 Moniek van Lieshout 1985 Haag Atletiek 29-09-19 2 Almere
(10)
R 2.09.16 Bonnie van Wilgenburg 1987 NTB 08-09-19 6 Amsterdam
* 2.09.26 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 10-02-19 6 Schoorl
R 2.10.12 Nienke Morren 1991 Triathlon 08-09-19 7 Amsterdam
R 2.11.28 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 29-09-19 3 Almere
* 2.11.34 Hinde Fokkema 1991 Start'78 10-02-19 3 Schoorl
* 2.11.43 Margriet Nijnens, V40 1975 >Amsterdam 10-02-19 7 Schoorl
2.12.03 Anne van Schuppen, V55 1960 Cialfo 03-03-19 1 Vorden
R 2.12.05 Nienke Kluft 1986 Castricum 08-09-19 8 Amsterdam
R 2.13.46 Trix Hakstege 1986 Altis 17-03-19 1 Almere
* 2.13.52 Larissa Praat >Hoogwoud 10-02-19 8 Schoorl
(20)
* 2.13.53 Magali FlŠche (FRA) 1984 Phoenix 10-02-19 9 Schoorl
* 2.14.24 Amber Bongertman 1997 THOR 10-02-19 12 Schoorl
* 2.14.50 Bianca van Bree 1985 Unitas 10-02-19 10 Schoorl
2.15.04 Ylona Kruis, V45 1973 Horror 03-03-19 1 Leeuwarden
R 2.15.14 Marieke Koerts, V35 1983 >Amsterdam 29-09-19 4 Almere
R 2.15.18 Linda Schra, V35 1981 Running Holland 08-09-19 9 Amsterdam
R 2.16.18 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 10-03-19 2 Tilburg
2.16.43 Katia Ganda (ITA), V35 1979 Zaanland 20-07-19 1 Diever
R 2.16.45 Marieke Brouwers 1992 >Tilburg 08-09-19 10 Amsterdam
R 2.17.03 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 29-09-19 5 Almere
(30)
* 2.17.32 Sarah-Lynn Reuver 1986 >Wijhe 10-02-19 15 Schoorl
* 2.17.34 Finnula van den Berg, V40 1978 >'t Zand 10-02-19 11 Schoorl
R 2.17.38 Arinka Bongertman, V50 1966 THOR 29-09-19 6 Almere
2.17.47 Ellen Venekamp 1987 TION 03-03-19 3 Vorden
2.17.50 Anke van Mil, V55 1962 >Vlaardingen 03-03-19 4 Vorden
R 2.18.30 Birgit Voorn, V50 1966 RR Etten-Leur 10-03-19 3 Tilburg
R 2.19.58 Heidi de Vries, V35 1980 >Heerhugowaard 08-09-19 11 Amsterdam
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.31.29 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 29-09-19 11 Berlin (GER)
* 2.32.34 Bo Ummels 1993 Unitas 20-10-19 8 Amsterdam
* 2.35.42 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 19-05-19 5 K›benhavn (DEN)
* 2.42.45 Marije Geurtsen 1985 Hellas 29-09-19 37 Berlin (GER)
* 2.43.05 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 15-04-19 37 Boston (USA)
* 2.44.54 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 29-09-19 46 Berlin (GER)
* 2.45.02 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 20-10-19 11 Amsterdam
* 2.46.12 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 29-09-19 48 Berlin (GER)
* 2.47.23 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 03-03-19 32 Tokyo (JPN)
2.47.53 Yvonne van Vlerken, V40 1978 Spiridon 14-04-19 1 Leipzig (GER)
(10)
* 2.49.18 Suzan Nieman 1985 NOVA 24-03-19 1 Amstelveen
* 2.49.58 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 14-04-19 8 Enschede
R 2.50.15 Samantha Luitwieler Dynamica 05-10-19 1 Zoutelande
* 2.51.05 Jamie van Lieshout 1991 Cifla 07-04-19 10 Deagu (KOR)
* 2.51.34 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 07-04-19 34 Rotterdam
* 2.51.55 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 20-10-19 18 Amsterdam
R 2.54.28 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 05-10-19 2 Zoutelande
* 2.54.36 Mirte Leloup 1985 Cifla 20-10-19 22 Amsterdam
* 2.58.13 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 20-10-19 25 Amsterdam
* 2.58.29 Samantha de Knijff 1988 >Almere 10-03-19 Barcelona (ESP)
(20)
* 2.58.54 Lineke Kroon, V40 1978 KAV Holland 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 2.58.55 Laura Hermans 1986 Almere'81 03-11-19 70 New York City (USA)
* 2.59.06 Lotte de Hosson 1985 Groningen Atletiek 07-04-19 43 Rotterdam
* 2.59.24 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 14-04-19 9 Enschede
R 2.59.25 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 13-04-19 2 Hulst
* 2.59.30 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 20-10-19 27 Amsterdam
* 3.00.11 Evelien Hupkens Suomi 03-11-19 110 New York City (USA)
* 3.00.34 Marieke Brouwers 1992 >Tilburg 29-09-19 131 Berlin (GER)
* 3.01.10 Annemarie Kersbergen 1992 Fortius 07-04-19 51 Rotterdam
* 3.01.30 Emma van Emmerik 1992 >Amsterdam 20-10-19 29 Amsterdam
(30)
* 3.01.31 Natascha Schippers 1990 Running Holland 29-09-19 133 Berlin (GER)
* 3.01.46 Bonnie van Wilgenburg 1987 NTB 20-10-19 30 Amsterdam
* 3.01.48 Irene Kinnegim, V40 1975 Triathlon 19-05-19 4 Leiden
* 3.02.02 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 07-04-19 54 Rotterdam
* 3.02.08 Elsemieke de Vos, V40 1977 Climax 07-04-19 55 Rotterdam
* 3.02.08 Sophie Crommelinck 1992 LAAC Twente 14-04-19 10 Enschede
* 3.02.43 Selina van der Vliet, V45 1972 Pijnenburg 14-04-19 11 Enschede
* 3.03.13 Teruska Llasaca Takacs, V40 1975 WZK Tri Team Wassenaar 29-09-19 150 Berlin (GER)
* 3.03.24 Corine Spaans, V40 1976 Eindhoven Atletiek 17-02-19 36 Sevilla (ESP)
* 3.03.41 Leonie Ton, V40 1975 Delta Sport 15-12-19 1 Spijkenisse
(40)
* 3.03.42 Moniek van Lieshout 1985 Haag Atletiek 13-10-19 7 Eindhoven
* 3.03.47 Annick Taselaar 1992 Rotterdam Atletiek 07-04-19 59 Rotterdam
* 3.05.36 Nienke Kluft 1986 Castricum 20-10-19 41 Amsterdam
* 3.05.38 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 13-10-19 11 K”ln (GER)
* 3.06.15 Linda Schra, V35 1981 Running Holland 20-10-19 42 Amsterdam
* 3.07.19 Myriam van Roeden 1992 Haag Atletiek 28-04-19 Hamburg (GER)
3.07.20 Marjan Helmantel-Oostinga, V45 1972 Veteranen Nederland 03-11-19 1 Terschelling
* 3.07.49 Kristy Timmers 1995 Phanos 20-10-19 46 Amsterdam
* 3.07.53 Marjolein Menheere, V40 1975 Prins Hendrik 20-10-19 47 Amsterdam
*,# 3.08.00 Kalleigh van den Hemel 1992 Hellas 13-10-19 321 Chicago (USA)
(50)
* 3.08.01 Hendrike Oosterhof 1985 HRR 20-10-19 49 Amsterdam
* 3.08.25 Vanessa Gosselink, V45 1971 Flevo Delta 03-11-19 199 New York City (USA)
* 3.08.35 Marlou Propst 1989 Sprint 03-11-19 186 New York City (USA)
* 3.08.55 Heidi de Vries, V35 1980 >Heerhugowaard 20-10-19 54 Amsterdam
* 3.09.06 Cunera Koeleman, V35 1982 >Amsterdam 07-04-19 66 Rotterdam
* 3.09.23 Irene Kalter, V50 1968 Daventria 20-10-19 56 Amsterdam
* 3.09.56 Hanna Leemreize 19-05-19 25 K›benhavn (DEN)
* 3.09.57 Annemieke Witte 1992 >Leiden 07-04-19 69 Rotterdam
* 3.10.44 Marieke Koerts, V35 1983 >Amsterdam 20-10-19 62 Amsterdam
3.11.01 Petra Sloots, V45 1971 Spark 12-05-19 1 Vis‚ (BEL)
(60)
*,# 3.11.23 Margriet Nijnens, V40 1975 >Amsterdam 28-04-19 302 London (GBR)
* 3.11.27 Nina Bakker, V55 1962 NTB 07-04-19 71 Rotterdam
3.11.54 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 05-05-19 Vancouver (CAN)
R 3.12.20 Ada Geuze, V35 1983 >Middelburg 13-04-19 4 Hulst
* 3.12.27 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 07-04-19 74 Rotterdam
* 3.12.29 Florence Weiss 1995 >Son en Breugel 20-10-19 67 Amsterdam
* 3.12.59 Isabel van der Ent 1995 Oss'78 07-04-19 76 Rotterdam
* 3.13.00 Heather Bray (CAN) 1984 Feniks 17-11-19 1 Las Vegas (USA)
* 3.13.04 Renee Ligteringen, V50 1967 Loopgroep Aart Stigter 28-04-19 Hamburg (GER)
*,# 3.13.25 Sanne de Bruin 1986 Hellas 13-10-19 473 Chicago (USA)
(70)
* 3.13.33 Yvonne Versteegh, V40 1977 Loopgroep PK 03-11-19 10 Cannes (FRA)
* 3.13.39 Margreet Dietz, V45 1970 >Squamish, CAN 15-04-19 617 Boston (USA)
* 3.14.18 Silke Nienhuis, V45 1972 14-04-19 14 Enschede
* 3.14.23 Jasmijn Arts, V35 >Laren 07-04-19 81 Rotterdam
3.14.25 Jossy van den Boogaard, V35 1980 >Peize 03-11-19 2 Terschelling
* 3.14.32 Suzanne Brummel >Amsterdam 03-11-19 345 New York City (USA)
* 3.14.33 Katia Ganda (ITA), V40 1979 Zaanland 20-10-19 70 Amsterdam
* 3.15.04 Tamara Kuijlen, V35 Diomedon 15-12-19 3 Spijkenisse
* 3.15.06 Marion Hofenk, V50 1969 >Epe 20-10-19 74 Amsterdam
* 3.15.11 Sissie Vogelzang 1988 >Nijmegen 01-12-19 Valencia (ESP)
(80)
* 3.15.16 Japke Janneke Sybesma 1991 Loopsport Groningen 15-04-19 700 Boston (USA)
* 3.15.55 Emmy Vink, V35 1981 Altena Road Runners 24-03-19 2 Amstelveen
*,# 3.16.14 Hedwig van Bree, V40 1974 GAC Hilversum 28-04-19 480 London (GBR)
* 3.16.17 Fleur Pijper 1989 >Rotterdam 20-10-19 76 Amsterdam
* 3.16.30 Lisanne Vels 1984 De Sperwers 15-04-19 786 Boston (USA)
*,# 3.16.31 Janneke van Beijnum, V35 1979 Hellas 28-04-19 496 London (GBR)
* 3.16.33 Julia Holmes, V35 >Amsterdam 22-06-19 5 Troms› (NOR)
* 3.16.49 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 27-10-19 4 Etten-Leur
* 3.16.51 Manon van Tunen, V35 >Heemskerk 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.17.18 Amber Bongertman 1997 THOR 07-04-19 89 Rotterdam
(90)
3.17.27 Dani‰lle Krijgsman, V40 1976 Arena 01-06-19 1 Spitsbergen (NOR)
* 3.17.30 Patricia Neijtzell de Wilde 1987 >Amsterdam 10-03-19 Barcelona (ESP)
3.17.31 Silvia Treur-de Jong, V45 1969 >Mijdrecht 17-11-19 1 Abcoude
* 3.17.35 Sanne Heidinga, V40 1976 Lionitas 20-10-19 81 Amsterdam
* 3.18.06 Hilde Tempel, V45 1970 Athlos 20-10-19 83 Amsterdam
* 3.18.20 Lai Sue Yin 10-11-19 Athens (GRE)
* 3.18.28 Duan Li, V35 1982 Hellas 20-10-19 86 Amsterdam
3.18.29 Laura Batterink, V45 1970 HAC'63 03-11-19 3 Terschelling
* 3.18.33 Esther van Vroonhoven, V40 1976 Groningen Atletiek 20-10-19 87 Amsterdam
* 3.18.35 Julia de Leeuw 1991 NTB 20-10-19 88 Amsterdam
(100)
* 3.18.36 Relin van Vliet 1995 >Amsterdam 20-10-19 89 Amsterdam
* 3.18.39 Yvette van Wegen-de Kruif, V50 1969 Almere'81 01-12-19 Valencia (ESP)
3.19.11 Larissa Mars 1994 Altis 03-11-19 5 Terschelling
* 3.19.15 Brenda Burrichter, V35 1984 >Maastricht 27-10-19 5 Etten-Leur
* 3.19.24 Vivianne Steegstra, V35 1981 Atverni 07-04-19 95 Rotterdam
* 3.19.26 Vivian van Deursen 1991 >Amsterdam 14-04-19 Paris (FRA)
* 3.19.30 Mariska Heeman 1994 Phoenix 14-04-19 Paris (FRA)
* 3.19.42 Arinka Bongertman, V50 1966 THOR 20-10-19 93 Amsterdam
* 3.20.11 Elisabeth den Boer Rotterdam Atletiek 15-12-19 5 Spijkenisse
* 3.20.25 Anke van Mil, V55 1962 >Vlaardingen 07-04-19 101 Rotterdam
(110)
3.20.34 Samantha Wolfslag 1986 Lionitas 22-06-19 2 Sneek
* 3.20.36 Tosca Rana 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.20.41 Meryl Burger 1990 >Utrecht 20-10-19 105 Amsterdam
* 3.20.52 Inge Pustjens, V35 1979 Loopgroep Aart Stigter 07-04-19 105 Rotterdam
* 3.20.52 Christine den Besten 1987 >Amsterdam 20-10-19 107 Amsterdam
* 3.20.53 Anne Duijsens, V40 >Astene 07-04-19 106 Rotterdam
* 3.20.54 Karien Evers, V55 1962 Rotterdam Running Ambassadors 07-04-19 107 Rotterdam
* 3.20.57 Trix Hakstege 1986 Altis 13-10-19 26 M?nchen (GER)
* 3.21.07 Inge Groenewegen 1990 >Haarlem 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.21.26 Jeanette Tas 1990 >Pijnacker 07-04-19 111 Rotterdam
(120)
* 3.21.29 Birgit Voorn, V50 1966 RR Etten-Leur 07-04-19 112 Rotterdam
R 3.21.37 Anne Zijderveld, V35 1983 Passaat 05-10-19 6 Zoutelande
* 3.21.58 Valerie Fictorie, V35 1984 Phanos 20-10-19 110 Amsterdam
* 3.22.13 Marlies Galesloot, V35 1981 >Amsterdam 29-09-19 446 Berlin (GER)
* 3.22.16 Esmee Engelmann 03-03-19 438 Tokyo (JPN)
R 3.22.21 Mirthe Overkamp 1994 Dynamica 05-10-19 8 Zoutelande
* 3.22.30 Dani‰lle Ammerlaan >Bleiswijk 07-04-19 116 Rotterdam
3.22.39 Selma Roth 1986 >Nieuwegein 09-03-19 1 Hamilton (NZL)
* 3.23.05 Patty Lakenman 1991 >Rotterdam 27-10-19 6 Etten-Leur
* 3.23.52 Dimphy Ariaens, V40 1974 >Cuijk 28-04-19 64 D?sseldorf (GER)
(130)
* 3.24.01 Martha Giebels 1993 >Groningen 20-10-19 125 Amsterdam
R 3.24.16 Karin Verheijden, V60 1958 GVAC 13-04-19 9 Hulst
* 3.24.25 Eefje Swinkels, V35 1981 >Haarlem 13-10-19 37 K”ln (GER)
* 3.24.56 Rosanne Teeuwen Rotterdam Atletiek 03-11-19 621 New York City (USA)
* 3.24.58 Michelle van der Pols >Amsterdam 03-11-19 710 New York City (USA)
* 3.24.59 Maaike van Gelder >Utrecht 07-04-19 121 Rotterdam
* 3.25.03 Elsje Benthem >Amsterdam 07-04-19 122 Rotterdam
* 3.25.10 Margit Leipoldt, V45 1973 Scopias 28-04-19 65 D?sseldorf (GER)
* 3.25.20 Kim Smits, V35 1979 GVAC 20-10-19 130 Amsterdam
* 3.25.27 Maureen Houtman, V40 1977 De Gemzen 20-10-19 131 Amsterdam
(140)
*,# 3.25.34 Eline Collombon 1996 >Heerlen 13-10-19 1110 Chicago (USA)
* 3.25.37 Hanneke van Riel, V40 1976 >Dordrecht 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.25.50 Ylona Kruis, V45 1973 Horror 07-04-19 126 Rotterdam
* 3.25.57 Saskia Bregten, V55 >Den Haag 07-04-19 128 Rotterdam
*,# 3.26.00 Nienke Morren 1991 Triathlon 13-10-19 1144 Chicago (USA)
* 3.26.07 Julia van Tuijl 1992 >Nijmegen 20-10-19 137 Amsterdam
*,# 3.26.12 Barbara Rijntjes-Besancon, V40 >Kilchberg (SUI) 13-10-19 1162 Chicago (USA)
* 3.26.14 Lieke Gillhaus >Amsterdam 03-11-19 709 New York City (USA)
* 3.26.14 Anja Ciere 1984 Ilion 15-04-19 1697 Boston (USA)
* 3.26.16 Susan Gregoire 1993 PAC 07-04-19 129 Rotterdam
(150)
* 3.26.21 Maaike Bakker 1982 >Nederhorst den Berg 20-10-19 139 Amsterdam
*,# 3.26.25 Annemarie van Berkel, V40 1974 Hardlopen.nl 13-10-19 1180 Chicago (USA)
* 3.26.25 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 15-04-19 1729 Boston (USA)
* 3.26.32 Rosanne Boekestijn 1995 >Ruurlo 07-04-19 130 Rotterdam
3.26.33 Wilma Bottema >Leeuwarden 22-06-19 3 Sneek
* 3.26.34 Janneke Heetkamp 1992 >Groningen 22-09-19 Moskou (RUS)
* 3.26.35 Emma Boertjes Rotterdam Atletiek 27-10-19 23 Venezia (ITA)
* 3.26.47 Justine Bosch 1987 Loopgroep Rosmalen 07-04-19 132 Rotterdam
3.27.01 Lydia Doornbos, V40 1978 MarathonPlus 18-08-19 2 Bremerhaven (GER)
*,# 3.27.04 Karlijn Stalenhoef >Amsterdam 13-10-19 1233 Chicago (USA)
(160)
* 3.27.04 Sjamke de Voogd, V45 1970 KAV Holland 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.27.05 Sarah Schep >Utrecht 07-04-19 133 Rotterdam
* 3.27.27 Renee Naber 1991 >Amsterdam 20-10-19 146 Amsterdam
R 3.27.35 Frouke Duijzer, V35 1979 Prins Hendrik 10-02-19 4 Zaltbommel
* 3.27.38 Rosanne Vlasveld 1985 PAC 10-03-19 Barcelona (ESP)
* 3.27.39 Angeli de Koning, V55 1963 Thof running 14-04-19 16 Enschede
* 3.27.40 Henny Strating, V50 1968 AV'56 27-10-19 9 Etten-Leur
* 3.27.43 Marieke Schooneman, V40 1979 Phanos 03-11-19 760 New York City (USA)
* 3.27.47 Marieke Raemakers 1985 Weert 05-05-19 Praha (CZE)
* 3.27.52 Jolanda van Ginkel 01-12-19 Valencia (ESP)
(170)
* 3.28.00 Boukje Mannens, V35 1980 >Nijkerk 07-04-19 142 Rotterdam
* 3.28.01 Gabrielle ten Velde 07-04-19 63 Roma (ITA)
* 3.28.07 Carola Schot, V50 1968 Energie 07-04-19 145 Rotterdam
* 3.28.08 Renda van der Klooster, V40 1974 >Rotterdam 07-04-19 69 Milano (ITA)
* 3.28.08 Marieke van den Brink, V35 >Barneveld 01-12-19 Valencia (ESP)
*,# 3.28.09 Anne de Weger, V45 >Bussum 13-10-19 1324 Chicago (USA)
* 3.28.17 Simone Gouw 1987 Hellas 07-04-19 147 Rotterdam
3.28.17 Mariska Boek, V40 Lionitas 22-06-19 4 Sneek
*,# 3.28.18 Ilse van de Meerendonk, V40 1977 >Overveen 13-10-19 1334 Chicago (USA)
* 3.28.18 Jacqueline Klein Gunnewiek, V50 1967 Nijmegen Atletiek 01-12-19 Valencia (ESP)
(180)
* 3.28.30 Gabri‰lla Rietmeijer 1987 AAV'36 15-04-19 2021 Boston (USA)
*,# 3.28.34 Maxime van Kemenade >Den Bosch 13-10-19 1351 Chicago (USA)
* 3.28.47 Finnula van den Berg, V40 1978 >'t Zand 07-04-19 151 Rotterdam
* 3.29.03 Jose Agneta van der Veen, V35 >Boston, USA 15-04-19 2099 Boston (USA)
* 3.29.10 Erna van Es, V40 1976 De Gemzen 20-10-19 159 Amsterdam
R 3.29.12 Andrea Scharmga 1986 >Bemelen 13-04-19 12 Hulst
* 3.29.17 Manon Otter 1993 >Uden 20-10-19 162 Amsterdam
* 3.29.22 Danique Ploegmakers 1991 Oss'78 07-04-19 154 Rotterdam
* 3.29.22 Susanne van den Broek, V40 1974 >Breda 01-06-19 159 Stockholm (SWE)
3.29.23 Caroline Dijkstra, V45 1970 >Haarlem 03-11-19 6 Terschelling
(190)
* 3.29.31 Bregje Smits 1994 >Eindhoven 13-10-19 29 Eindhoven
* 3.29.34 Martine Lust, V50 1965 Voorne Atletiek 07-04-19 155 Rotterdam
* 3.29.36 Lonneke Kok, V40 >Amsterdam 07-04-19 157 Rotterdam
* 3.29.37 Esm‚e Teeling 1993 HRR 07-04-19 158 Rotterdam
* 3.29.40 Claudia Kuijlenburg, V45 1971 >Aalsmeer 07-04-19 160 Rotterdam
* 3.29.45 Mieke Aanen, V55 1963 De Spartaan 19-05-19 7 Leiden
* 3.29.51 Judith Ament >Nijmegen 07-04-19 163 Rotterdam
* 3.29.53 Bregje van der Meer, V45 1971 >Ede Gld 29-09-19 41 Budapest (HUN)
* 3.29.57 Monique Oude Nijeweme, V35 1981 >Haarlem 14-04-19 18 Enschede
* 3.30.08 Ines van Rinsum, V40 1979 >Arnhem 10-11-19 Athens (GRE)
(200)
* 3.30.08 Helen Steigr”ver 1988 >Amsterdam 20-10-19 176 Amsterdam
*,# 3.30.09 Marlie Dijkhorst, V40 >Leischendam 13-10-19 1494 Chicago (USA)
3.30.11 Yvonne van Laarhoven, V40 1978 >Amsterdam 15-12-19 62 Malaga (ESP)
* 3.30.12 Daphne Schinkel, V35 >Utrecht 12-05-19 2 Utrecht
*,# 3.30.16 Birgit van Lieshout 1988 >Amsterdam 28-04-19 1246 London (GBR)
* 3.30.22 Anouk Perey 1988 Rotterdam Atletiek 07-04-19 169 Rotterdam
* 3.30.23 Leonie Meijer 1985 >Roden 20-10-19 178 Amsterdam
3.30.34 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 03-11-19 7 Terschelling
* 3.30.40 Anouk Bakker, V40 1977 TRR 07-04-19 171 Rotterdam
* 3.30.40 Bianca van Vugt De Keien 29-09-19 765 Berlin (GER)
(210)
* 3.30.52 Eliny de Bruijne >Terneuzen 07-04-19 173 Rotterdam
* 3.30.56 Rianne Jansen, V40 1977 OSS-VOLO 07-04-19 174 Rotterdam
* 3.31.02 Eline Lam 1991 Phanos 07-04-19 176 Rotterdam
* 3.31.03 Joanne Palsma 1990 >Amsterdam 28-04-19 Antwerpen (BEL)
* 3.31.07 Jetske van der Vegt, V50 1968 Isala'96 20-10-19 183 Amsterdam
* 3.31.13 Jenneke Reesink, V40 1977 >Amsterdam 24-03-19 4 Amstelveen
* 3.31.13 Mirthe Nieuwstraten 1987 >Schijndel 20-10-19 184 Amsterdam
* 3.31.20 Kirsten Jochems, V45 1970 Haarlem 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.31.22 Anna van Stigt Fortius 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.31.24 Inge van Bergen, V45 1972 Unitas 24-11-19 3 Willemstad (CUR)
(220)
3.31.25 Carlijn de Wit, V35 1983 Triathlon 17-11-19 3 Abcoude
* 3.31.31 Sandra Rijkers, V45 1969 Eindhoven Atletiek 07-04-19 177 Rotterdam
* 3.31.37 Iris Jolink >Utrecht 07-04-19 179 Rotterdam
* 3.31.37 Marjolijn Rots 1988 >Utrecht 07-04-19 178 Rotterdam
* 3.31.40 Malgorzata Szpakowska, V35 1981 >Haarlem 28-04-19 44 Krak¢w (POL)
* 3.31.40 Hanneke van de Velde, V50 1966 ATC'75 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 3.31.41 Monique Smith, V40 1976 De Kieviten 07-04-19 182 Rotterdam
* 3.31.41 ChristŠl van den Hoek >Rotterdam 07-04-19 180 Rotterdam
* 3.31.42 Monique Stok, V35 1981 >Bergschenhoek 07-04-19 183 Rotterdam
3.31.43 Cassandra Gonzalez >Rotterdam 22-06-19 5 Sneek
(230)
* 3.31.47 Emy Theunissen >Tilburg 13-10-19 36 Eindhoven
* 3.31.48 Mieke Kuilder, V55 1959 De Sperwers 14-04-19 19 Enschede
* 3.31.50 Lisenka Beenders, V45 1971 >Den Haag 27-10-19 10 Etten-Leur
* 3.31.50 Bien Ferrari >Den Haag 19-05-19 8 Leiden
* 3.31.52 Silve Schoorl 1988 >Den Burg 14-04-19 20 Enschede
* 3.31.53 Danniek Vinkenvleugel >Amsterdam 07-04-19 185 Rotterdam
* 3.31.59 Jente Marit Althuis 1993 >Bontebok 08-09-19 51 Tallinn (EST)
* 3.31.59 Miriam Teeuwssen >Schiedam 07-04-19 186 Rotterdam
* 3.32.01 Laura Smits >Rhenen 07-04-19 187 Rotterdam
R 3.32.09 Stijntje Reulen-Langel, V50 1967 Loopgroep Aart Stigter 17-03-19 1 Maastricht
(240)
*,# 3.32.11 Jantine Konijn, V35 1984 Zaanland 13-10-19 1641 Chicago (USA)
* 3.32.18 Astrid Heida >Zeist 19-05-19 9 Leiden
R 3.32.19 Petra Bus, V45 1969 Loopgroep Bedum 05-10-19 12 Zoutelande
* 3.32.21 Cindy van der Avoort 1990 Cifla 07-04-19 189 Rotterdam
* 3.32.22 Lisette Verbrugge, V40 1974 >Rotterdam 07-04-19 190 Rotterdam
* 3.32.27 Michelle van Hooft 1992 Tartl‚tos 08-09-19 52 Tallinn (EST)
3.32.28 Anne-Marie van de Wiel, V50 1968 Nijmegen Atletiek 03-11-19 8 Terschelling
* 3.32.28 Maaike Kempes, V40 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 191 Rotterdam
* 3.32.29 Weiching Lee, V35 1982 >Rotterdam 08-09-19 38 M?nster (GER)
* 3.32.31 Janneke Sinnige 1986 NTB 20-10-19 198 Amsterdam
(250)
* 3.32.32 Tamara Harte, V40 1977 >Amsterdam 20-10-19 199 Amsterdam
* 3.32.35 Barbara Saat, V45 Eindhoven Atletiek 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.32.35 Serena van Ramele >Den Haag 07-04-19 193 Rotterdam
* 3.32.38 Carien Gibcus, V35 >Rotterdam 07-04-19 194 Rotterdam
* 3.32.41 Linda Werner, V45 1974 Lionitas 07-04-19 195 Rotterdam
* 3.32.45 Danya Emmelot, V35 Hollandia 03-11-19 1034 New York City (USA)
3.32.55 Krista van Soldt, V35 1983 OSS VOLO 03-11-19 9 Terschelling
* 3.32.57 Jos Schubert, V35 1983 >Huissen 19-05-19 10 Leiden
* 3.33.02 Simone van Beek, V45 >Rijswijk 07-04-19 196 Rotterdam
* 3.33.04 Nienke Paternotte 1989 Phanos 03-11-19 1184 New York City (USA)
(260)
* 3.33.21 Tjarda Rodenhuis, V40 1977 GAC Hilversum 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.33.28 Eline Cox >Utrecht 15-12-19 8 Spijkenisse
* 3.33.31 Maartje Haalboom 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.33.35 Lieke Sangers >Echt 13-10-19 38 Eindhoven
* 3.33.35 Ingrid van Arnhem 1988 Voorne Atletiek 07-04-19 200 Rotterdam
* 3.33.36 Ilse Mol 1990 PAC 07-04-19 201 Rotterdam
* 3.33.38 Sandra Ruissen, V35 1983 Groningen Atletiek 20-10-19 211 Amsterdam
* 3.33.39 Gea Siekmans, V55 1963 TION 14-04-19 22 Enschede
3.33.43 Jolanda Wilkens, V35 1982 >Spanga 22-06-19 6 Sneek
* 3.33.46 Marleen Haakma, V45 1970 ATOS 29-09-19 593 Berlin (GER)
(270)
* 3.33.47 Annemarie Dijksman, V40 1976 Waterweg 13-10-19 39 Eindhoven
* 3.33.53 Maria Noordam 1997 >Rotterdam 20-10-19 213 Amsterdam
3.33.54 Sanne van Munster 1989 24-11-19 San Sebasti n (ESP)
* 3.34.00 Lindsey Faken 1992 Energie 07-04-19 206 Rotterdam
* 3.34.01 Nicole Leinders 1985 Unitas 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 3.34.04 Ellen Venekamp 1987 TION 12-05-19 3 Utrecht
R 3.34.05 Karin van der Giessen, V45 1972 Loopgroep Aart Stigter 10-02-19 7 Zaltbommel
* 3.34.06 Stephanie de Bont >Amsterdam 07-04-19 207 Rotterdam
* 3.34.21 Brigje Willems, V45 1972 >Haarlem 07-04-19 209 Rotterdam
* 3.34.37 Charlotte Bausch 1991 >Rotterdam 07-04-19 213 Rotterdam
(280)
*,# 3.34.39 Yvonne Nijssen NSL 13-10-19 1873 Chicago (USA)
* 3.34.44 Melissa Post 1988 >Spijkenisse 07-04-19 214 Rotterdam
* 3.34.46 Magali FlŠche (FRA) 1984 Phoenix 24-03-19 5 Amstelveen
* 3.34.47 Christine Tanguy, V50 1968 Startbaan 24-03-19 6 Amstelveen
* 3.34.53 Sophie van den Dungen >Boxtel 07-04-19 215 Rotterdam
3.34.57 Susan Hagevoort, V55 1962 Triathlon 03-11-19 10 Terschelling
* 3.34.59 Maike den Houting, V45 1969 Argo 07-04-19 217 Rotterdam
3.35.04 Milou de Kleijn >Arnhem 15-12-19 82 Malaga (ESP)
* 3.35.08 Manon Dirksen 1989 >Apeldoorn 15-12-19 10 Spijkenisse
* 3.35.16 Melissa ten Kate >Terneuzen 07-04-19 219 Rotterdam
(290)
* 3.35.17 Karlijn van der Meer, V40 1977 Running Athletic Point 20-10-19 228 Amsterdam
* 3.35.26 Jael van den Oever, V40 1975 Dutch Runners 06-10-19 Inverness (GBR)
* 3.35.38 Femke van de Broek, V40 1978 >Nieuwpoort 07-04-19 221 Rotterdam
* 3.35.46 Nina de Winter 10-11-19 Athens (GRE)
3.35.57 Jitske Nijhuis Hellas 15-12-19 86 Malaga (ESP)
* 3.36.01 Frouke ten Broeke, V40 1977 >Grave 20-10-19 236 Amsterdam
* 3.36.04 Hanneke Koenjer 1986 PEC1910 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.36.05 Reinalda Heemskerk Athlos 12-05-19 4 Utrecht
3.36.07 Carola van Assem Energie 20-07-19 1 Diever
* 3.36.09 Iris Bakker-Strieker, V40 1979 De Gemzen 27-10-19 12 Etten-Leur
(300)
* 3.36.11 Judith Gijsbers, V35 1983 Weert 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.36.17 Yvette Voermans 1992 >Amsterdam 10-11-19 Athens (GRE)
* 3.36.24 Lea van Breukelen 1987 >Utrecht 07-04-19 228 Rotterdam
* 3.36.25 Winifred Schwegman 1988 >Haarlem 20-10-19 239 Amsterdam
* 3.36.30 Sarah-Lynn Reuver 1986 >Wijhe 13-10-19 42 Eindhoven
*,# 3.36.35 Marleen Janson 1991 Leiden Atletiek 13-10-19 2035 Chicago (USA)
* 3.36.38 Bianca Noorlander-Rens, V45 1972 >Dordrecht 07-04-19 230 Rotterdam
* 3.36.39 Carin Pieper, V35 1981 >Geldrop 13-10-19 44 Eindhoven
* 3.36.42 Danya Stumpel, V35 >Hoorn 07-04-19 231 Rotterdam
* 3.36.48 Sipkje Spijksma, V35 1981 >Delft 07-04-19 232 Rotterdam
(310)
3.36.49 Henri‰tte Pepels, V50 1968 >Beilen 12-05-19 2 Lauwersoog
* 3.36.50 Marloes van Schijndel, V35 1983 >Oisterwijk 20-10-19 245 Amsterdam
* 3.36.51 Wendi Linke, V45 >Vinkel 07-04-19 233 Rotterdam
* 3.36.56 Hetty Wierenga-Groen, V45 1972 De Gemzen 20-10-19 246 Amsterdam
* 3.36.57 Daniella Bastiaan, V40 1978 PEC1910 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.37.00 Ivonne van der Pad-Blanker, V55 1964 Veteranen Nederland 20-10-19 247 Amsterdam
* 3.37.15 Lineke Reuvekamp, V35 1979 >Barendrecht 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.37.15 Miriam Saschowa, V45 1971 >Driebergen-Rijsenburg 20-10-19 251 Amsterdam
* 3.37.19 Christianne Kemner, V45 1972 >Katwijk Nb 13-10-19 45 Eindhoven
* 3.37.22 Merel van Dijk >Rotterdam 07-04-19 237 Rotterdam
(320)
* 3.37.32 Chinouk Jongerius 1996 >Hilversum 20-10-19 255 Amsterdam
* 3.37.36 Caroline Siegers, V45 >Barendrecht 07-04-19 239 Rotterdam
3.37.37 Marijn Verwiel 1993 Atletiek Maastricht 17-11-19 4 Abcoude
* 3.37.39 Sanne van Helmond Sprint 07-04-19 240 Rotterdam
* 3.37.39 Rosa van Werven 08-09-19 49 M?nster (GER)
R 3.37.41 Irene van Enckevort, V45 1973 Loopgroep Houten 10-02-19 8 Zaltbommel
*,# 3.37.48 Saskia Merelle, V45 28-04-19 1823 London (GBR)
* 3.37.48 Angelique van der Linden, V45 1971 >Arnhem 07-04-19 242 Rotterdam
R 3.37.49 Arenda K”nnecke, V40 1977 Atletics 15-06-19 1 Oss
* 3.37.50 Mey Ping Low (MAS), V40 1979 De Gemzen 20-10-19 259 Amsterdam
(330)
* 3.37.53 Elles Dijkema 1990 >Utrecht 20-10-19 260 Amsterdam
* 3.38.00 Jeannine Liebrand, V65 1953 Cifla 13-10-19 46 Eindhoven
*,# 3.38.00 Judith Janssen, V45 1972 >Prinsenbeek 13-10-19 2175 Chicago (USA)
R 3.38.01 Ingrid IJsebaert, V50 1966 RKHAV 13-04-19 15 Hulst
* 3.38.06 Edine Pape 1987 >Vriezenveen 14-04-19 24 Enschede
* 3.38.06 Sandra Kleine, V50 1969 Loopvereniging TOF 19-05-19 13 Leiden
* 3.38.18 Lydia Rehorst, V35 1981 Veteranen Nederland 07-04-19 246 Rotterdam
* 3.38.18 Evelyne Abeln/avezaat, V60 1958 >Smalle Ee 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.38.21 Helen Tibboel, V35 1982 >Rotterdam 03-11-19 Cannes (FRA)
R 3.38.23 Astrid Verhage, V35 1980 Scheldesport 13-04-19 16 Hulst
(340)
* 3.38.24 Dani‰lle Toret, V40 1975 >Oegstgeest 20-10-19 263 Amsterdam
* 3.38.24 Louiza Veelenturf, V35 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 248 Rotterdam
* 3.38.32 Ellen Jooren 1989 >Den Bosch 07-04-19 249 Rotterdam
* 3.38.33 Monique Reniers 1984 10-03-19 Barcelona (ESP)
* 3.38.33 Tialda Brouwers, V40 1974 22-09-19 85 Oslo (NOR)
*,R 3.38.34 Jannet Lange, V50 1964 Veteranen Nederland 27-01-19 1 Amstelveen
* 3.38.40 Ellen van den Maagdenberg, V50 1968 Fortuna 07-04-19 251 Rotterdam
* 3.38.42 Lizzy Bastiaansen 1996 >Dongen 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.38.46 Hanke van Ek 1991 Rotterdam Atletiek 07-04-19 253 Rotterdam
* 3.38.48 Lisette Smits-van Oyen >Amsterdam 03-11-19 1495 New York City (USA)
(350)
3.38.58 Ilonka de Boer 17-11-19 46 Verona (ITA)
* 3.38.58 Lea Chvalovsk  1998 >Nootdorp 20-10-19 270 Amsterdam
* 3.39.09 Patty Kuiper HRR 12-05-19 6 Utrecht
R 3.39.09 Leonie Verstegen, V45 1971 >Heemstede 05-10-19 16 Zoutelande
* 3.39.10 Pau Lin Kho, V35 1982 >Den Bosch 20-10-19 274 Amsterdam
* 3.39.14 Eileen Groenland 1990 Trias 07-04-19 254 Rotterdam
3.39.14 Manon Schutter, V35 1981 >Amstelveen 24-11-19 Firenze (ITA)
* 3.39.15 Hanneke Habets >Eindhoven 13-10-19 48 Eindhoven
* 3.39.16 Mireille van Starrenburg, V40 1974 >Pijnacker 20-10-19 276 Amsterdam
* 3.39.18 Jolanda Houben, V40 1976 >Thorn 07-04-19 256 Rotterdam
(360)
* 3.39.24 Anke Wulms, V40 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.39.24 Sandra Rullens >Amsterdam 12-05-19 7 Utrecht
* 3.39.27 Melanie Scherders, V40 1977 Scorpio 07-04-19 258 Rotterdam
* 3.39.30 Elle Schoenmakers >Breda 03-11-19 1487 New York City (USA)
3.39.40 Sandra Medendorp, V45 1974 HAC'63 20-07-19 3 Diever
* 3.39.45 Maryse de Koning, V50 1969 >Doorn 20-10-19 282 Amsterdam
* 3.39.46 Carla Frankruijter, V45 1971 Loopgroep Bedum 24-03-19 7 Amstelveen
* 3.39.51 Jacqueline van Broeckhuysen, V55 1963 >Delft 07-04-19 263 Rotterdam
* 3.39.52 Ingrid Broeren, V35 1983 >Nieuwerkerk ad IJssel 07-04-19 264 Rotterdam
* 3.39.53 Cindy de Miranda, V35 1980 KAV Holland 28-04-19 Antwerpen (BEL)
(370)
3.39.53 Joke Schutte, V40 >Zwolle 03-11-19 11 Terschelling
* 3.40.00 Elsbeth Haasnoot, V35 >Middelburg 07-04-19 266 Rotterdam
* 3.40.02 Gerda de Zwart, V45 1970 Rijnsoever 07-04-19 267 Rotterdam
*,# 3.40.02 Maria van der Hooft, V40 28-04-19 2017 London (GBR)
* 3.40.05 Ingrid Verheij, V35 1979 >Rotterdam 07-04-19 268 Rotterdam
3.40.07 Dorian van den Burg >Amsterdam 03-11-19 12 Terschelling
R 3.40.11 Annet van der Linde, V45 1970 AV'56 13-04-19 18 Hulst
* 3.40.16 Lieneke de Jong-Goris Lionitas 27-10-19 Frankfurt (GER)
R 3.40.18 Esther Noteboom >Goes 05-10-19 18 Zoutelande
3.40.22 Ann-Marie Pluim, V35 1980 >Haarlem 15-12-19 106 Malaga (ESP)
(380)
* 3.40.22 Dianne Keur 1992 >Den Haag 20-10-19 289 Amsterdam
* 3.40.22 Anne Christel Hengeveld >Westminster, GBR 03-11-19 1519 New York City (USA)
* 3.40.23 Vicky Wiessner, V40 >Middelburg 07-04-19 270 Rotterdam
R 3.40.28 Hanneke Vliet Vlieland, V45 1970 De Kieviten 10-02-19 9 Zaltbommel
R 3.40.28 Evelien de Visser, V35 >IJzendijke 13-04-19 19 Hulst
3.40.28 Irene Bosma LRRC 03-11-19 13 Terschelling
* 3.40.32 Judith Heijnen, V40 1977 Scopias 07-04-19 271 Rotterdam
* 3.40.32 Monique Janssens, V55 1963 Scopias 07-04-19 272 Rotterdam
*,# 3.40.35 Angelique Bueler, V40 28-04-19 2052 London (GBR)
* 3.40.37 Hilde de Bruijn >Den Haag 07-04-19 273 Rotterdam
(390)
* 3.40.39 Francien Mooijekind, V50 1967 Suomi 07-04-19 274 Rotterdam
3.40.42 Anouck van Belkom, V40 1978 >Riel 17-11-19 51 Verona (ITA)
* 3.40.47 L‚one Sl?tter 1986 >Z?rich, SUI 28-04-19 104 Z?rich (SUI)
* 3.40.59 Agnieszka Kraj, V40 1975 >Oegstgeest 20-10-19 297 Amsterdam
* 3.40.59 Eline Verbon 1991 >Utrecht 12-05-19 8 Utrecht
* 3.41.10 Nancy Wisotzki, V45 1973 >Venlo 07-04-19 277 Rotterdam
* 3.41.11 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 24-03-19 8 Amstelveen
* 3.41.12 Anneli Dijkslag Hellas 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.41.16 Linda Wilken, V40 1977 Runners Stadskanaal 29-09-19 975 Berlin (GER)
* 3.41.16 Marieke van Loon, V45 1971 De Koplopers 24-11-19 4 Willemstad (CUR)
(400)
* 3.41.17 Maartje Bregman >Driebergen 12-05-19 9 Utrecht
* 3.41.22 Loes Krebbers, V40 >Nijmegen 07-04-19 279 Rotterdam
* 3.41.26 Sandra Smeets, V40 1978 >Heythuysen 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.41.29 Hanna Moonen 1991 >Rotterdam 07-04-19 280 Rotterdam
* 3.41.29 Quirina van Zessen 1991 Nijkerk 27-10-19 13 Etten-Leur
* 3.41.31 Dani‰lle Niesing, V40 >Hilversum 13-10-19 52 Eindhoven
R 3.41.38 Mariska Luiten, V40 >Middelburg 05-10-19 23 Zoutelande
* 3.41.39 Lee van Zunderd, V50 1966 Olympia Halsteren 07-04-19 281 Rotterdam
* 3.41.39 Anne Diehle 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.41.43 Annet van Vliet, V35 1980 Typhoon 07-04-19 283 Rotterdam
(410)
* 3.41.46 Annelie Bruin, V35 1981 >Heerhugowaard 20-10-19 304 Amsterdam
* 3.41.49 Angelique Zellmann, V45 1970 >Rhoon 07-04-19 286 Rotterdam
* 3.41.53 Romy de Bruijn 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.41.54 Anouk Mentink >Den Haag 07-04-19 287 Rotterdam
* 3.41.55 Annemieke Kooper >Den Haag 12-05-19 10 Utrecht
R 3.41.57 Elisa Rijk 1986 De Wielingen 13-04-19 20 Hulst
R 3.41.58 Nicole Spruit, V45 1970 GVAC 13-04-19 21 Hulst
* 3.42.06 Puck Voorneveld 01-12-19 Valencia (ESP)
R 3.42.08 Elinny Diakakis >Terneuzen 13-04-19 22 Hulst
* 3.42.10 Kim Kessels 1995 >Echt 10-03-19 Barcelona (ESP)
(420)
* 3.42.10 Renske Verbrugge, V45 1970 AV'56 07-04-19 288 Rotterdam
3.42.14 Charlotte Keetels, V50 Cifla 03-11-19 14 Terschelling
* 3.42.16 Sijtske Visser 1992 29-09-19 1300 Berlin (GER)
* 3.42.16 Simone Evertse 1990 >Grou 29-09-19 1299 Berlin (GER)
* 3.42.18 Marlies Addicks, V45 1974 >Krimpen aan den IJssel 07-04-19 290 Rotterdam
* 3.42.19 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 20-10-19 311 Amsterdam
* 3.42.19 Isabel van Papenrecht-Welten >Amsterdam 12-05-19 11 Utrecht
R 3.42.21 Karin Nieuwenhuis-Gielen, V35 1979 >Tegelen 05-10-19 25 Zoutelande
* 3.42.21 Bibi Bond >Edam 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.42.35 Stientje van Veldhoven, V45 >Rijswijk 07-04-19 292 Rotterdam
(430)
* 3.42.39 Kirsten Hogebrug 1992 >Vaassen 08-09-19 65 M?nster (GER)
*,# 3.42.40 Erlinde Scheps, V35 1981 >Arnhem 13-10-19 2651 Chicago (USA)
* 3.42.41 Sylvie Pirson 1991 >Utrecht 13-10-19 73 K”ln (GER)
* 3.42.41 Imke Janssen, V35 >Weert 13-10-19 56 Eindhoven
* 3.42.42 Leonie van de Graaf >Schiedam 07-04-19 294 Rotterdam
* 3.42.43 Emma Pirson 1991 >Utrecht 13-10-19 74 K”ln (GER)
* 3.42.43 Juka Smits, V50 >Houston, USA 15-04-19 3996 Boston (USA)
* 3.42.44 Julie Faiazza Haag Atletiek 29-09-19 1017 Berlin (GER)
* 3.42.49 Linda Voets, V35 1981 Loopgroep Aart Stigter 24-03-19 9 Amstelveen
R 3.42.51 Angelique Jansen, V45 1970 >Middelburg 05-10-19 26 Zoutelande
(440)
* 3.42.52 Anoek Vincent, V35 1983 AV'23 10-11-19 Istanbul (TUR)
* 3.42.54 Vicky van den Broek 1992 >Amsterdam 20-10-19 105 Lisboa (POR)
* 3.42.56 Ingrid Koene, V55 1963 AV'56 27-10-19 14 Etten-Leur
* 3.42.59 Sanne van der Meer, V35 >Maastricht 07-04-19 296 Rotterdam
R 3.43.01 Martje van Dixhoorn >Kapelle 05-10-19 27 Zoutelande
* 3.43.03 Ella Witjes, V60 1957 Altis 20-10-19 316 Amsterdam
* 3.43.06 Nikay Rakitow, V40 1975 Loopgroep Jan Strijker 20-10-19 317 Amsterdam
* 3.43.10 Dorien Salentijn >Amsterdam 03-11-19 1859 New York City (USA)
* 3.43.20 Petra Bresseleers, V40 >Putte-Kapellen 15-12-19 14 Spijkenisse
* 3.43.24 Brigitte van Buuren 1985 >Berkel en Rodenrijs 07-04-19 302 Rotterdam
(450)
* 3.43.25 Christa van der Veen Hellas 12-05-19 12 Utrecht
* 3.43.26 Bianca de Breij, V40 1976 >Rotterdam 07-04-19 303 Rotterdam
* 3.43.30 Marjo Negerman, V40 1975 AV'34 Apeldoorn 17-02-19 242 Sevilla (ESP)
* 3.43.32 Ingrid Arnold, V50 1965 >Rhoon 07-04-19 304 Rotterdam
* 3.43.34 Liesbeth Baas >Amstelveen 24-03-19 11 Amstelveen
R 3.43.35 Karin Goes 1990 >Kockengen 10-02-19 10 Zaltbommel
* 3.43.36 Caroline Jansen >Heenvliet 15-12-19 15 Spijkenisse
3.43.37 Gerry Visser, V55 1963 LAAC Twente 03-11-19 15 Terschelling
* 3.43.39 Jos Kleijn >Huissen 10-11-19 Athens (GRE)
* 3.43.40 Joyce Maas 1984 Veteranen Nederland 10-11-19 Athens (GRE)
(460)
* 3.43.44 Hanneke Rijstenberg, V50 1964 Loopgroep De Drentsche Aa 28-04-19 Antwerpen (BEL)
* 3.43.44 Wendy Holdijk, V35 Athlos 07-04-19 307 Rotterdam
R 3.43.45 Bianca van Aartsen de Regt >Middelburg 13-04-19 24 Hulst
* 3.43.47 Ine vanÿder Fels-Klerx, V45 1971 Pallas'67 13-10-19 59 Eindhoven
* 3.43.51 Heidie van der Horst, V40 1977 De Loper 29-09-19 75 Budapest (HUN)
* 3.43.54 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 29-09-19 819 Berlin (GER)
3.43.59 Rianne Boek, V50 1968 >Delft 12-05-19 3 Lauwersoog
* 3.44.00 Kim Beerhorst, V40 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.44.04 Eva van der Linden >Amsterdam 14-04-19 Paris (FRA)
3.44.04 Fiona Jaberg, V55 1964 LGD 13-10-19 18 Essen (GER)
(470)
* 3.44.06 Diana van der Laan, V45 1970 Almere'81 07-04-19 310 Rotterdam
* 3.44.06 Karen Lammerts van Bueren, V55 1963 Haag Atletiek 07-04-19 311 Rotterdam
* 3.44.07 Jeltje Loomans >Houten 07-04-19 312 Rotterdam
* 3.44.13 Lise Houwer >Groningen 07-04-19 313 Rotterdam
R 3.44.20 Anne van Schijndel, V35 LOGO 13-04-19 25 Hulst
* 3.44.20 Debby Bosch van Rosenthal -Zavaleta, V40 >Rotterdam 07-04-19 315 Rotterdam
* 3.44.20 Maaike van der Kaaij >Rotterdam 07-04-19 316 Rotterdam
3.44.21 Aleida Groothoff, V50 1966 Artemis 12-05-19 4 Lauwersoog
3.44.21 Laurie van Mierlo >Weert 27-10-19 Gent (BEL)
* 3.44.22 Camila Correa >Amsterdam 19-05-19 16 Leiden
(480)
R 3.44.23 Bianca van Bree 1985 Unitas 17-03-19 2 Maastricht
3.44.24 Corry Buma, V50 Loopgroep Sneek 03-11-19 16 Terschelling
* 3.44.26 Bertine Lentink, V40 1978 >Brummen 07-04-19 317 Rotterdam
* 3.44.26 Christine Toonstra, V50 1966 GAC Hilversum 07-04-19 Wien (AUT)
* 3.44.27 Simone Mons, V45 1970 Energie 07-04-19 318 Rotterdam
3.44.27 Jacqueline le Sage, V45 1971 Sprint 17-11-19 5 Abcoude
* 3.44.35 Simche Heringa, V35 1981 U-Track 12-05-19 13 Utrecht
R 3.44.47 Marielle van Rooden, V40 1978 Rotterdam Running Ambassadors 05-10-19 28 Zoutelande
* 3.44.47 Anne van der Put 1994 Phoenix 13-10-19 61 Eindhoven
* 3.44.49 Evelien Aerts GAC Hilversum 19-05-19 18 Leiden
(490)
* 3.44.53 Amber Grubben >Amsterdam 07-04-19 323 Rotterdam
* 3.44.54 Renate van Oort, V40 >Apeldoorn 29-09-19 1004 Berlin (GER)
* 3.44.56 Marissa Bonants 17-02-19 262 Sevilla (ESP)
* 3.44.59 Rowan Jans 1988 >Groningen 07-04-19 325 Rotterdam
*,# 3.45.01 Monique Maasland, V45 1969 >Giessenburg 27-04-19 117 Madrid (ESP)
* 3.45.04 Willemijn van der Bijl, V55 1961 Leiden Atletiek 07-04-19 328 Rotterdam
* 3.45.04 Petra de Knecht, V50 1965 Scheldesport 27-10-19 15 Etten-Leur
3.45.05 Alie Brouwer, V50 >Joure 22-06-19 7 Sneek
* 3.45.06 Manon van Kessel 1990 >Velddriel 07-04-19 329 Rotterdam
* 3.45.07 Gerda Edelman, V35 1980 ZOEV 20-10-19 336 Amsterdam
(500)
* 3.45.08 Marieke ten Katen >Rotterdam 19-05-19 19 Leiden
* 3.45.09 Sibilla Eymael-Mosenije, V55 1962 Achilles Top 14-04-19 27 Enschede
* 3.45.10 Milou Lendfers, V40 1974 HAC'63 12-05-19 15 Utrecht
* 3.45.12 Claudia Harleman >Leiden 07-04-19 331 Rotterdam
* 3.45.14 Cat Bostantzis, V35 1981 Energie 07-04-19 333 Rotterdam
*,# 3.45.16 Elzemiek Wijnen, V35 >Wien, AUT 13-10-19 2970 Chicago (USA)
*,# 3.45.16 Natasja Jelsma, V45 >Amsterdam 28-04-19 2464 London (GBR)
3.45.19 Marijke Westra, V40 Lionitas 03-11-19 17 Terschelling
* 3.45.22 Kasia Straatman-Nowak, V45 1973 01-06-19 387 Stockholm (SWE)
* 3.45.22 Judith van Holland, V35 >Zwolle 07-04-19 334 Rotterdam
(510)
* 3.45.22 Rosemarijn Steger 1992 >Amsterdam 20-10-19 339 Amsterdam
* 3.45.24 Irene Vink-van der Plank, V55 1961 Parthenon 07-04-19 335 Rotterdam
* 3.45.26 Britt van Ballekom 20-10-19 124 Lisboa (POR)
* 3.45.26 Steffi Menzinga >Hoogezand 07-04-19 336 Rotterdam
* 3.45.26 Geke Overvliet, V35 1982 >Amsterdam 27-01-19 35 Marrakech (MAR)
R 3.45.30 Annemiek Verhage >Biggekerke 10-02-19 13 Zaltbommel
* 3.45.33 Marieke Vermue 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.45.34 Lisanne Soemanta >Alkmaar 07-04-19 338 Rotterdam
* 3.45.37 Marjan Vermeij, V45 >Badhoevedorp 07-04-19 339 Rotterdam
*,# 3.45.40 Fleur Hakkesteegt >Hoorn 13-10-19 3014 Chicago (USA)
(520)
*,# 3.45.42 Birgit Cunningham 28-04-19 2499 London (GBR)
* 3.45.43 Marion Mulder >Rotterdam 07-04-19 342 Rotterdam
* 3.45.45 Susanne van Bijnen 1986 >Haaren 20-10-19 343 Amsterdam
* 3.45.48 Janine van Rooden, V35 1982 >Amstelveen 20-10-19 344 Amsterdam
R 3.45.50 Lara Klaassen, V45 1971 STB 17-03-19 3 Maastricht
* 3.45.51 Cathelijne Huis in 't Veld, V40 >Rotterdam 15-12-19 17 Spijkenisse
* 3.45.52 Thu Hien Nguyen, V40 1976 >Arnhem 07-04-19 345 Rotterdam
* 3.45.53 Janice de Wijs, V45 1972 >Hoogezand 25-01-19 34 Dubai (UAE)
* 3.45.55 Ruth Lalkens, V35 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.45.57 Pamela Hall >Eindhoven 07-04-19 346 Rotterdam
(530)
* 3.45.57 Mascha Favre, V40 1976 AV'40 20-10-19 347 Amsterdam
* 3.45.59 Judith Weijers, V35 1984 >Vught 20-10-19 348 Amsterdam
* 3.46.04 Caroline Kerkhoff, V40 >IJmuiden 07-04-19 347 Rotterdam
* 3.46.15 Maaike Roefs 1985 Eindhoven Atletiek 13-10-19 62 Eindhoven
* 3.46.19 Nienke Willems 1989 >Zutphen 07-04-19 348 Rotterdam
3.46.21 Sylvia van den Hurk, V40 1975 >Brussel (BEL) 26-05-19 Mont Saint-Michel (FRA)
* 3.46.26 Maaike Veenkamp >Sydney, AUS 07-07-19 222 Gold Coast (AUS)
R 3.46.26 Sanne Heymann >Veenendaal 10-02-19 15 Zaltbommel
* 3.46.29 Charlotte Eijkelboom >Utrecht 20-10-19 131 Lisboa (POR)
R 3.46.29 Renate van Huffel, V40 Scheldesport 13-04-19 27 Hulst
(540)
* 3.46.35 Giny Steggink, V50 1968 >Rossum Ov 07-04-19 350 Rotterdam
3.46.39 Juliette Tammenga, V45 1971 HRR 27-10-19 Gent (BEL)
* 3.46.43 Kareshma Soedhwa 1985 >Nieuw-Vennep 20-10-19 356 Amsterdam
* 3.46.49 Iris Theunisse >Graauw 07-04-19 353 Rotterdam
* 3.46.52 Sytske Visser >Warten 07-04-19 355 Rotterdam
3.46.53 Cathelijne Hazewinkel, V40 >Zeist 06-10-19 Brussel (BEL)
* 3.46.54 Tamara Kiewiet 1990 >Amsterdam 07-04-19 356 Rotterdam
* 3.46.57 Anna van den Hombergh, V65 27-10-19 712 Dublin (IRL)
* 3.46.59 Gertine Quirijns, V45 1973 Pallas'93 07-04-19 357 Rotterdam
* 3.47.02 Aagje Evers >Geldrop 07-04-19 359 Rotterdam
(550)
*,# 3.47.03 Karin Muijrers, V35 1979 28-04-19 2620 London (GBR)
* 3.47.05 Odilia van Wassenaer >Amsterdam 07-04-19 360 Rotterdam
* 3.47.06 Iris Munten, V50 27-10-19 715 Dublin (IRL)
3.47.06 Christl Foekema, V50 1969 Triathlon 12-05-19 5 Lauwersoog
* 3.47.11 Susan Rijk-Niesen, V45 1974 >Reuver 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.47.12 Mascha Eckhardt-Krijtenburg, V40 >Roosendaal 28-04-19 144 D?sseldorf (GER)
* 3.47.12 Anje Norden >Groningen 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.47.13 Aniek Honsbeek >Zoeterwoude 19-05-19 21 Leiden
* 3.47.14 Lisanne Jansen 1987 >Nijmegen 12-05-19 18 Utrecht
* 3.47.14 Doris Breedveld >Amersfoort 12-05-19 17 Utrecht
(560)
* 3.47.14 Sylvie Houbiers, V40 >Maastricht 07-04-19 365 Rotterdam
R 3.47.15 Kristel Peters, V40 1974 Loopgroep Houten 10-02-19 16 Zaltbommel
* 3.47.16 Anjo van Randwijk, V60 1957 Fortuna 07-04-19 366 Rotterdam
* 3.47.18 Lia Gonzalez-Melis, V55 1960 Gonz lez Running Team 20-10-19 366 Amsterdam
* 3.47.19 Hazan Ozkuzugudenli, V35 >Den Haag 07-04-19 368 Rotterdam
* 3.47.23 Esther van den Berg, V45 1969 Spado 13-10-19 65 Eindhoven
* 3.47.24 Joyce van der Meer, V45 1972 >Veenendaal 17-02-19 284 Sevilla (ESP)
* 3.47.31 Sharon Bal, V35 >Monster 28-04-19 Antwerpen (BEL)
* 3.47.33 Moniek Spigt 1985 >Venhuizen 20-10-19 372 Amsterdam
* 3.47.33 Sofie Kersbergen 1995 >Dordrecht 07-04-19 370 Rotterdam
(570)
* 3.47.34 Maaike Heintz, V45 1972 >Haarlem 15-04-19 4736 Boston (USA)
* 3.47.36 Wilma van Nistelrooij, V55 1962 Loopgroep Rosmalen 07-04-19 373 Rotterdam
* 3.47.41 Sofie Wisse 1988 >Amsterdam 20-10-19 375 Amsterdam
* 3.47.43 Lisanne Bruijsten >Nederasselt 13-10-19 67 Eindhoven
3.47.44 Saskia Leenders Wolfs, V40 1979 24-11-19 San Sebasti n (ESP)
3.47.44 Monique Verreussel, V45 1972 24-11-19 San Sebasti n (ESP)
* 3.47.46 Juann‚e Cilliers (RSA), V35 1982 Prins Hendrik 20-10-19 377 Amsterdam
3.47.46 Gieny van Niejenhuis, V55 1961 Veteranen Nederland 17-11-19 8 Abcoude
* 3.47.46 Susan Meeuwis 1988 >Tilburg 20-10-19 376 Amsterdam
* 3.47.48 Henrieke Prins 1986 PAC 07-04-19 376 Rotterdam
(580)
* 3.47.51 Caroline Bakels >Groningen 07-04-19 379 Rotterdam
* 3.47.51 Chantal Damsma, V35 >Rotterdam 07-04-19 378 Rotterdam
* 3.47.52 Aukje Steijvers, V40 1979 >Maasbree 13-10-19 68 Eindhoven
* 3.47.52 Emilie Maas >Haps 07-04-19 380 Rotterdam
* 3.47.55 Floor Abbink, V50 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.47.59 Attje Boom, V60 1957 MPM 20-10-19 381 Amsterdam
* 3.48.07 Esmoreit van Eck, V35 >Arnhem 07-04-19 383 Rotterdam
3.48.07 Janke Pranger-Douma, V45 1969 >Lichtaard 12-05-19 6 Lauwersoog
* 3.48.10 Anna du Toit >Amsterdam 12-05-19 20 Utrecht
* 3.48.13 Natasja Batenburg, V35 1983 >Rotterdam 19-05-19 22 Leiden
(590)
* 3.48.14 Muriel Salimin, V45 1971 >Brooklyn, NY (USA) 15-04-19 4844 Boston (USA)
* 3.48.14 Kristie Kamphorst 1993 PAC 13-10-19 70 Eindhoven
* 3.48.14 Liselore Mosterd, V35 >Maasland 07-04-19 384 Rotterdam
* 3.48.18 Monique Sapthu, V50 1966 >Dieren 29-09-19 1336 Berlin (GER)
* 3.48.18 Leonie Krijger 1990 >Den Haag 27-10-19 104 Venezia (ITA)
*,# 3.48.19 Irene Bakker, V45 28-04-19 2703 London (GBR)
* 3.48.22 Daphne Maas 1995 29-09-19 832 Berlin (GER)
* 3.48.24 Jeannette van der Rhee 1986 >Rotterdam 07-04-19 387 Rotterdam
* 3.48.25 Samantha Stienstra 1986 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 388 Rotterdam
R 3.48.27 Simone Cornelisse >Middelburg 05-10-19 32 Zoutelande
(600)
* 3.48.28 Anna Vervelde >Rotterdam 07-04-19 389 Rotterdam
* 3.48.28 Suzanne van der Lee >Bussum 03-11-19 2481 New York City (USA)
3.48.28 Cinta Groos, V55 1962 DGLA 06-04-19 18 Ibiza (ESP)
3.48.30 Merel van der Mast, V45 1971 Sprint 07-12-19 10 Lanzarote (ESP)
* 3.48.30 Anne-Lotte van der Kooi >Rotterdam 07-04-19 390 Rotterdam
*,# 3.48.32 Petra de Kam, V50 28-04-19 2736 London (GBR)
* 3.48.34 Carina Slingerland, V45 1971 Haaksbergen 20-10-19 388 Amsterdam
* 3.48.39 Sandra Duitemeijer, V35 >Spijkenisse 15-12-19 18 Spijkenisse
* 3.48.39 Sofie Deen >Nijmegen 13-10-19 72 Eindhoven
* 3.48.40 Vivi‰n Pu?ic, V45 1970 Parthenon 20-10-19 392 Amsterdam
(610)
* 3.48.42 Elbreg de Jong, V40 >Den Bosch 07-04-19 391 Rotterdam
R 3.48.43 Marloes van Eijkelenburg >London, GBR 05-10-19 33 Zoutelande
* 3.48.45 Bregtje Hermans >Geldrop 13-10-19 73 Eindhoven
* 3.48.45 Marieke Geurts 25-01-19 41 Dubai (UAE)
*,# 3.48.46 Eiske van der Storm, V40 1976 >Heemstede 13-10-19 3367 Chicago (USA)
* 3.48.46 Kim Thi Dang Trinh, V40 1975 >Hoogkarspel 20-10-19 393 Amsterdam
* 3.48.46 Helena Mennen >Eindhoven 13-10-19 74 Eindhoven
* 3.48.47 Liset de Groot, V40 1974 Loopgroep Nienoord 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.48.47 Julia Noordegraaf 1985 >Rotterdam 07-04-19 392 Rotterdam
* 3.48.47 Lizzy Verdonk 1987 >Egmond aan Zee 20-10-19 394 Amsterdam
(620)
* 3.48.48 Anke 't Jong >Den Haag 07-04-19 393 Rotterdam
* 3.48.49 Ieneke Voets, V35 1983 >Elst 07-04-19 394 Rotterdam
* 3.48.54 Eveline van Nes, V55 01-12-19 Valencia (ESP)
3.48.54 Marieke Hendriks 15-12-19 146 Malaga (ESP)
* 3.48.57 Marijke van Duuren-Oldenhof, V35 1983 MPM 20-10-19 397 Amsterdam
* 3.48.58 Sandra de Ridder, V45 1972 >Zaandijk 20-10-19 398 Amsterdam
* 3.49.00 Harijati Rademaker 1991 >Enschede 14-04-19 29 Enschede
* 3.49.04 Angela Videler, V45 >Rockanje 07-04-19 400 Rotterdam
* 3.49.05 Sieneke Ribberink, V35 1982 Hellas 14-04-19 30 Enschede
3.49.08 Meike Kuipers >Nuis 03-11-19 19 Terschelling
(630)
* 3.49.09 Marinda Lub-Kievit, V35 >Hellevoetsluis 07-04-19 401 Rotterdam
* 3.49.13 Beata Jednorog 1987 >Breda 13-10-19 77 Eindhoven
* 3.49.18 Mirka Bugaj 20-10-19 149 Lisboa (POR)
* 3.49.20 Rita Martins, V35 1982 >Amsterdam 20-10-19 403 Amsterdam
3.49.22 Matty Geurink, V40 1976 LRRC 17-11-19 9 Abcoude
* 3.49.26 Liesbeth Meershoek, V55 1963 >Gouda 20-10-19 410 Amsterdam
3.49.27 Kayung Cheung, V40 >Rotterdam 27-10-19 Gent (BEL)
*,# 3.49.28 Belinda Meusen >Soest 13-10-19 3466 Chicago (USA)
R 3.49.29 Inez St„rk, V50 1965 >Culemborg 10-02-19 17 Zaltbommel
R 3.49.30 Nay Seddik (ESP), V40 Fortius 17-03-19 4 Maastricht
(640)
* 3.49.32 Sharone Davelaar >Voorthuizen 07-04-19 406 Rotterdam
* 3.49.32 Patricia Kloonen, V45 1970 >Ulvenhout 07-04-19 405 Rotterdam
3.49.33 Majke Jansen, V35 1982 >Arnhem 03-11-19 20 Terschelling
* 3.49.34 Marjolijn Geluk, V35 1982 >Amsterdam 17-02-19 313 Sevilla (ESP)
* 3.49.35 Margreet van Zyl, V40 22-06-19 48 Troms› (NOR)
R 3.49.40 Angela Goedman, V40 >Zoutelande 05-10-19 34 Zoutelande
* 3.49.40 Monica Peeters, V55 >Barendrecht 08-12-19 90 Honolulu (USA)
3.49.41 Inge van Bakel, V55 1964 Wijchen 03-11-19 21 Terschelling
* 3.49.45 Maaike Vriend, V35 >Hoorn 07-04-19 409 Rotterdam
*,# 3.49.52 Yu-mei Yen, V45 1974 >Uithoorn 13-10-19 3518 Chicago (USA)
(650)
* 3.49.56 Sabine Smit 1987 >Ridderkerk 07-04-19 411 Rotterdam
R 3.49.57 Lisette van de Griendt, V45 1973 >Waalwijk 05-10-19 35 Zoutelande
* 3.49.58 Sandra van der Mast, V45 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.49.59 Loes van Puijenbroek Triathlon 06-10-19 Inverness (GBR)
* 3.50.07 Lisette van den Hurk, V45 1971 Climax 14-04-19 31 Enschede
* 3.50.08 Lisa Mills, V35 1981 >Amsterdam 20-10-19 414 Amsterdam
* 3.50.09 Tessa Eerenberg-van Kesteren 24-03-19 12 Amstelveen
* 3.50.09 Jacinta Deuling, V35 1979 >Zwolle 29-09-19 1128 Berlin (GER)
* 3.50.14 Saskia Bras, V45 1972 03-11-19 Cannes (FRA)
* 3.50.14 Stance Wardenburg 10-11-19 Athens (GRE)
(660)
R 3.50.14 Tessa Caspers >Rotterdam 05-10-19 36 Zoutelande
R 3.50.16 Marieke Dijkzeul >Ugchelen 10-02-19 18 Zaltbommel
* 3.50.17 Marlou Siroen 28-04-19 151 D?sseldorf (GER)
* 3.50.17 Anja Ligthart, V55 1962 LAAC Twente 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.50.17 Margryt Gerritsma 1991 >Heerenveen 07-04-19 415 Rotterdam
R 3.50.23 Dore Priester >Middelburg 05-10-19 37 Zoutelande
* 3.50.23 Sanne de Groot 1984 Social Mile 28-04-19 Hamburg (GER)
* 3.50.25 Saskia Boon, V40 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.50.32 Yvette Ploeg, V35 >Vlaardingen 13-10-19 78 Eindhoven
* 3.50.33 Meta Sipkens, V55 1964 TRR 27-10-19 18 Etten-Leur
(670)
* 3.50.47 Miriam Busstra 1995 >Den Haag 20-10-19 423 Amsterdam
* 3.50.51 Janine Linde >Schiedam 07-04-19 422 Rotterdam
* 3.50.56 Sharon Buurman, V45 1969 >Puttershoek 07-04-19 424 Rotterdam
3.50.57 Aline Bouma 1986 >Assen 03-11-19 22 Terschelling
*,# 3.50.58 Saskia Kramer, V45 >Den Haag 13-10-19 3668 Chicago (USA)
* 3.51.00 Anh Hong Hoang, V45 1973 >Arnhem 07-04-19 425 Rotterdam
3.51.01 Bianca Vermeulen, V45 1973 NTB 03-11-19 23 Terschelling
R 3.51.01 Elke Hagenaars, V35 1982 PAC 05-10-19 38 Zoutelande
* 3.51.02 Anita Kleijweg, V50 1966 Olympus'70 07-04-19 426 Rotterdam
3.51.06 Petra Westdorp, V50 1966 >Blokker 14-04-19 34 Thessaloniki (GRE)
(680)
* 3.51.10 Karolien van Bezooijen >Utrecht 07-04-19 427 Rotterdam
* 3.51.11 Kayleigh Nijland 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.51.14 Bo Irish'Stephenson, V45 1972 >Den Haag 29-09-19 1601 Berlin (GER)
* 3.51.15 Lisa Toemen >Maastricht 07-04-19 429 Rotterdam
* 3.51.24 Lisette Schmidt 1985 >Amsterdam 25-08-19 59 Reykjav¡k (ISL)
* 3.51.25 Marlou van de Ven >Tilburg 07-04-19 433 Rotterdam
* 3.51.27 Anita Spieker, V55 1962 Daventria 20-10-19 436 Amsterdam
* 3.51.29 Elise Nuhoff, V40 1977 >Maarssen 20-10-19 437 Amsterdam
* 3.51.30 L‚andra Sprenkels, V45 1973 >Breda 20-10-19 438 Amsterdam
* 3.51.32 Liza de Vries 1988 >Utrecht 03-11-19 2413 New York City (USA)
(690)
* 3.51.37 Marieke Walma >Utrecht 07-04-19 434 Rotterdam
* 3.51.39 Saskia Kersbergen >Dordrecht 07-04-19 435 Rotterdam
* 3.51.39 Celine Wijsman >Leiden 19-05-19 24 Leiden
* 3.51.42 Tessa Houtzager 1987 29-09-19 1092 Berlin (GER)
* 3.51.43 Monique van Benthem, V45 1970 >Oldenzaal 20-10-19 440 Amsterdam
* 3.51.45 Ingrid Nauta-van der Linden, V45 >Muiden 07-04-19 436 Rotterdam
* 3.51.47 Sharon Schreuder, V40 06-10-19 Inverness (GBR)
* 3.51.48 Sylvia Wichink, V50 1967 >Raalte 20-10-19 444 Amsterdam
* 3.51.49 Nienke Nauta >Haarlem 07-04-19 438 Rotterdam
* 3.51.54 Haitske Graveland, V35 >Utrecht 07-04-19 440 Rotterdam
(700)
R 3.51.54 Rosan van Eijkelenburg 1989 >Amsterdam 10-02-19 21 Zaltbommel
* 3.51.55 Maria Dooyenburg, V60 1959 Prins Hendrik 20-10-19 447 Amsterdam
* 3.51.56 Eva Claassen >Eindhoven 07-04-19 443 Rotterdam
* 3.51.57 Wilma van der Linde, V60 1958 Fortuna 07-04-19 444 Rotterdam
* 3.52.00 Miranda Vink, V40 >Winsum 07-04-19 445 Rotterdam
3.52.01 Marjolijn Bakker-van Heeswijk, V40 >Numansdorp 03-11-19 24 Terschelling
* 3.52.07 Anne-Sophie van Rijswijk >Amsterdam 15-04-19 5417 Boston (USA)
*,# 3.52.12 Dani‰lle Gorgels, V55 1961 Prins Hendrik 13-10-19 3828 Chicago (USA)
* 3.52.12 Marjolein Keijzer, V35 >Zeewolde 29-09-19 1414 Berlin (GER)
* 3.52.15 Eline Reitsma 27-10-19 966 Dublin (IRL)
(710)
* 3.52.16 Inge Teunissen 07-04-19 238 Milano (ITA)
* 3.52.16 Mireille Thierry 1989 Olympus'70 07-04-19 449 Rotterdam
* 3.52.26 Nancy Ho, V35 1980 >Heerhugowaard 20-10-19 464 Amsterdam
* 3.52.26 Val‚rie Biemond, V45 1969 >Capelle aan den IJssel 07-04-19 453 Rotterdam
* 3.52.28 Suzanne Colsen, V45 1974 Achil'87 07-04-19 454 Rotterdam
* 3.52.30 Tamara Buschgens, V40 >Papendrecht 07-04-19 455 Rotterdam
* 3.52.32 Katienke van der Mark, V60 1958 Atverni 20-10-19 466 Amsterdam
* 3.52.33 Annelies Postema, V40 1975 THOR 07-04-19 457 Rotterdam
3.52.33 Manon Donkelaar, V40 >Bloemendaal 03-11-19 25 Terschelling
* 3.52.34 Harriette Foppen, V45 1971 Flevo Delta 14-04-19 32 Enschede
(720)
* 3.52.35 Simone Tanner, V45 1973 >Heemstede 20-10-19 467 Amsterdam
* 3.52.37 Zo‰ Spaaij >Utrecht 19-05-19 26 Leiden
* 3.52.37 Inez Slagt >Rotterdam 07-04-19 459 Rotterdam
*,# 3.52.39 Ellen Langezaal, V50 1968 Leiden Atletiek 28-04-19 3159 London (GBR)
* 3.52.39 Barbara Beijen, V35 >Elst 07-04-19 460 Rotterdam
* 3.52.43 Ineke Krijt, V45 1972 Hellas 07-04-19 461 Rotterdam
* 3.52.44 Carmen Hagenaars, V45 1971 >Den Haag 20-10-19 472 Amsterdam
3.52.45 Benia van Asperen, V40 1977 Pallas'67 17-11-19 10 Abcoude
* 3.52.50 Maria Sonneveld, V45 1972 Hylas 07-04-19 462 Rotterdam
* 3.52.50 Rita Sessink, V55 1960 >Gaanderen 20-10-19 473 Amsterdam
(730)
*,# 3.52.50 Lidia Chericoni, V45 1972 Kombijsport 13-10-19 3919 Chicago (USA)
*,# 3.52.51 Daisy Meekes, V35 >Enschede 13-10-19 3921 Chicago (USA)
* 3.52.55 Jessica Knapen, V35 >Hoensbroek 07-04-19 463 Rotterdam
* 3.52.56 Marloes van Laarhoven >Utrecht 12-05-19 21 Utrecht
* 3.52.56 Deniece Teterissa >Purmerend 07-04-19 464 Rotterdam
R 3.52.57 Joukje de Jong >Uden 10-02-19 22 Zaltbommel
* 3.53.06 Marieke Jacobs >Bavel 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 3.53.06 Karin Pouls >Warnsveld 24-03-19 15 Amstelveen
R 3.53.07 Anna Bukowinska, V50 1965 NSL 05-10-19 42 Zoutelande
* 3.53.07 Brigitte Rapati, V45 >Amsterdam 13-10-19 86 Eindhoven
(740)
R 3.53.10 Jos‚ van Laarhoven 17-03-19 6 Maastricht
* 3.53.11 Marloes Mertens 1991 >Amsterdam 20-10-19 482 Amsterdam
3.53.13 Monique Agthoven, V40 1978 HRR 27-10-19 Gent (BEL)
* 3.53.17 Karin van Hees, V40 1975 >Alkmaar 24-03-19 16 Amstelveen
3.53.18 Paula Fokkema, V35 1981 Triathlon 03-11-19 26 Terschelling
* 3.53.18 Fleur Pernet >Breda 29-09-19 1520 Berlin (GER)
3.53.22 Irma de Leeuw, V50 1965 >Hilversum 03-11-19 28 Terschelling
3.53.22 InŠz Trechsel 1991 Groningen Atletiek 03-11-19 27 Terschelling
3.53.23 Julia van Bohemen, V50 Loopgroep Leeuwarden 03-11-19 29 Terschelling
* 3.53.24 Jo Toebosch, V50 1967 >Rosmalen 07-04-19 468 Rotterdam
(750)
3.53.25 Saskia van Deursen, V45 1972 Weert 03-11-19 30 Terschelling
* 3.53.25 Marleen Postma, V45 >Zwolle 07-04-19 469 Rotterdam
* 3.53.27 Alja Buseman, V40 1974 Argo 07-04-19 470 Rotterdam
3.53.28 Lydia van Oosten, V50 >Siddeburen 03-11-19 31 Terschelling
* 3.53.28 Johanna Denker, V35 >Utrecht 07-04-19 471 Rotterdam
3.53.29 Lise Swinkels 06-04-19 23 Ibiza (ESP)
* 3.53.30 Petra van den Berg, V50 1964 28-04-19 160 Krak¢w (POL)
* 3.53.32 Linda Bleeker 1986 >Abcoude 03-11-19 Cannes (FRA)
* 3.53.35 Eline Zaad, V35 1979 AVON 07-04-19 473 Rotterdam
3.53.35 Anne Rietveld >Utrecht 17-11-19 12 Abcoude
(760)
* 3.53.36 Eveline Sintnicolaas 06-10-19 Inverness (GBR)
* 3.53.37 Linda de Roo, V40 1977 Flevo Delta 20-10-19 488 Amsterdam
* 3.53.38 Saskia Hopman-Snels, V50 >Rosmalen 07-04-19 475 Rotterdam
* 3.53.45 Annemiek Hamelinck, V50 >Pleasant Hill, USA 15-04-19 5677 Boston (USA)
* 3.53.45 Marsja Hoogvorst, V35 >Vleuten 07-04-19 479 Rotterdam
* 3.53.45 Arjanne Caniels, V45 1970 >Nijmegen 20-10-19 492 Amsterdam
* 3.53.55 Joyce Pots 1986 28-04-19 Hamburg (GER)
R 3.53.58 Bertine Engelsman >Wezep 10-02-19 23 Zaltbommel
3.53.59 Petra Lemaire, V45 24-11-19 Firenze (ITA)
* 3.54.01 Patou Vellekoop >Amsterdam 07-04-19 482 Rotterdam
(770)
* 3.54.03 Berna Brandts, V50 Ciko'66 13-10-19 88 Eindhoven
* 3.54.06 Corine van Die, V50 1965 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 3.54.11 Kim Cortenraad, V40 >Tilburg 12-05-19 22 Utrecht
* 3.54.11 Sofie de Schutter, V35 1980 >Amsterdam 20-10-19 505 Amsterdam
* 3.54.15 Lidia Meijer >Hollandscheveld 07-04-19 485 Rotterdam
* 3.54.15 Elise Voss 1990 >Hengelo Ov 25-08-19 71 Reykjav¡k (ISL)
* 3.54.17 Nienke van den Esschert, V40 >Vreeland 07-04-19 486 Rotterdam
3.54.17 Wilma van der Geer >Zwolle 03-11-19 32 Terschelling
* 3.54.17 Dagmar Althuizen >Maarssen 29-09-19 1788 Berlin (GER)
* 3.54.17 Simone Avery, V45 >Schiedam 19-05-19 28 Leiden
(780)
* 3.54.19 Miranda Kaslander-Stolze, V45 1970 Olympus'70 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.54.22 Mariska van Sprundel >Utrecht 27-10-19 Frankfurt (GER)
* 3.54.23 Hilda Wijnja 1989 >Sneek 07-04-19 487 Rotterdam
* 3.54.24 Fransisca van Schaik, V40 1976 >Zwolle 07-04-19 489 Rotterdam
3.54.27 Marion Overmeer, V45 1971 >Heiloo 22-06-19 8 Sneek
* 3.54.28 Anjuli de Geest >Rotterdam 19-05-19 29 Leiden
* 3.54.28 Angelique van Dijk 08-09-19 101 M?nster (GER)
3.54.31 Rosalien Faber >Sneek 22-06-19 10 Sneek
R 3.54.33 Marijke Voets >Haaren 10-02-19 25 Zaltbommel
* 3.54.36 Saskia Spapen, V45 1970 >Haarlem 28-04-19 Hamburg (GER)
(790)
* 3.54.36 Hanneke Dukelo, V35 >Eindhoven 15-12-19 21 Spijkenisse
* 3.54.37 Marietje Bolle, V65 1952 AVNOP 14-04-19 33 Enschede
* 3.54.43 Marlies Huijsmans, V35 >Utrecht 12-05-19 23 Utrecht
3.54.43 Ingrid Boender, V40 SOS 03-11-19 33 Terschelling
*,# 3.54.44 Sylvia de Bood, V45 28-04-19 3379 London (GBR)
* 3.54.44 Tineke van den Heuvel, V60 1959 Oirschot 24-03-19 17 Amstelveen
* 3.54.45 Tess Schuurman-Visser, V45 1974 >Heemstede 20-10-19 520 Amsterdam
* 3.54.47 Martina van Dalsen, V45 >Gorinchem 07-04-19 492 Rotterdam
* 3.54.54 Adrie Polack, V45 1974 >Ede Gld 07-04-19 496 Rotterdam
* 3.54.54 Iris van Daalen >Oud-Beijerland 07-04-19 497 Rotterdam
(800)
R 3.54.56 Arma Kleinepier, V45 >Middelburg 05-10-19 44 Zoutelande
* 3.54.56 Susanne Lek >Nieuwe Niedorp 29-09-19 1488 Berlin (GER)
3.54.58 Inge Neimeijer 24-11-19 Firenze (ITA)
* 3.55.03 Jiska de Wit, V35 01-12-19 Valencia (ESP)
3.55.04 Tallechiena Huizeling, V50 >Zuidbroek 12-05-19 9 Lauwersoog
* 3.55.05 Loes Arendse >Amsterdam 24-03-19 18 Amstelveen
* 3.55.06 Aniek van Heeren >Rotterdam 07-04-19 501 Rotterdam
* 3.55.06 Annet Verhoeff Hellas 07-04-19 502 Rotterdam
* 3.55.06 Ingrid van Doorn, V50 1965 >Zandvoort 20-10-19 528 Amsterdam
* 3.55.06 An Rindt, V60 1958 Eindhoven Atletiek 07-04-19 500 Rotterdam
(810)
* 3.55.09 Marsy Oliver >Amsterdam 24-03-19 19 Amstelveen
3.55.12 Peggy Mulderij, V45 1969 >Oss 24-11-19 San Sebasti n (ESP)
* 3.55.12 Danuta Mazurel >Amsterdam 07-04-19 506 Rotterdam
* 3.55.15 Anne Groenewegen 08-09-19 102 M?nster (GER)
* 3.55.16 Martine Hofstede, V50 1964 >Rotterdam 07-04-19 507 Rotterdam
R 3.55.17 Gerda Weitkamp, V60 1956 Houten 10-02-19 26 Zaltbommel
* 3.55.17 Inge Conradi, V35 >Voorschoten 19-05-19 30 Leiden
* 3.55.20 Vivianne Breuer, V35 1983 >Heerlen 20-10-19 533 Amsterdam
* 3.55.21 Bianca van Diepen, V40 1975 HERA 20-10-19 535 Amsterdam
R 3.55.22 Marieke de Ponti >Nederweert 10-02-19 27 Zaltbommel
(820)
* 3.55.23 Johanna Zuidersma, V50 03-03-19 1166 Tokyo (JPN)
* 3.55.24 Machteld de Vries 1993 >Amsterdam 03-11-19 2830 New York City (USA)
* 3.55.25 Liesbeth Philippi, V45 HRR 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.55.28 Frederique Haverhals >Chestnut Hill, USA 15-04-19 5921 Boston (USA)
* 3.55.28 Roosmarijn van Velzen >Leiden 07-04-19 511 Rotterdam
3.55.29 Henri‰tte Klomp, V50 1965 MarathonPlus 12-05-19 Vis‚ (BEL)
* 3.55.32 Nicole Loeve, V55 1964 HAC Helmond 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.55.33 Marlies van der Meulen, V40 >Maarsbergen 12-05-19 24 Utrecht
* 3.55.34 Monique Leeuwen >Rotterdam 07-04-19 512 Rotterdam
*,# 3.55.34 Anika de Haas, V40 1984 27-04-19 213 Madrid (ESP)
(830)
* 3.55.36 Sandra van Delft, V50 >Harderwijk 07-04-19 513 Rotterdam
* 3.55.37 Morena Stevens 1995 20-10-19 542 Amsterdam
* 3.55.39 Ellen van Kuppeveld, V55 >Malden 07-04-19 514 Rotterdam
* 3.55.43 Marjolein Kroft >Amsterdam 19-05-19 32 Leiden
3.55.43 Irene Paassen 1995 't Haasje 05-05-19 Vancouver (CAN)
* 3.55.44 Heleen Ligtelijn-Dekker, V35 1982 >Ede Gld 20-10-19 544 Amsterdam
* 3.55.44 Annemarie Brons >Hoogland 28-04-19 Antwerpen (BEL)
* 3.55.45 Sandra Gerber, V45 1971 >Pijnacker 27-10-19 22 Etten-Leur
* 3.55.45 Bets Gerritsen, V65 1949 Ron Clarke 14-04-19 35 Enschede
3.55.53 Suzanne Wartenbergh, V40 1975 >Heemstede 03-11-19 35 Terschelling
(840)
* 3.55.54 Katelijn van Bentum 07-04-19 37 SÆo Paulo (BRA)
* 3.55.54 Lotte Witbreuk >Rotterdam 07-04-19 517 Rotterdam
* 3.55.57 Vivian Schepen >Dordrecht 07-04-19 520 Rotterdam
* 3.56.02 Debbie Bosch-Zavaleta, V40 1977 13-10-19 K”ln (GER)
* 3.56.02 Jorien van Lookeren Campagne >Amsterdam 12-05-19 25 Utrecht
* 3.56.02 Wietske Trompetter-deÿVries, V35 1981 >Den Haag 20-10-19 547 Amsterdam
* 3.56.02 Clementine Combeau >Amsterdam 07-04-19 524 Rotterdam
* 3.56.03 Carly Dempster >Roosendaal 07-04-19 525 Rotterdam
* 3.56.03 Antje Collignon, V35 >Mijnsheerenland 07-04-19 526 Rotterdam
* 3.56.04 Laetitia Bolmers, V40 1975 >Ubbergen 07-04-19 527 Rotterdam
(850)
* 3.56.07 Ynske Rodenhuis, V35 >Amsterdam 01-12-19 Valencia (ESP)
3.56.08 Nicky Wijsen, V35 1983 >Eindhoven 15-12-19 175 Malaga (ESP)
R 3.56.09 Astrid van der Spoel >Amersfoort 10-02-19 28 Zaltbommel
* 3.56.10 Janneke Korteling, V40 >Nederhorst den Berg 08-12-19 138 Honolulu (USA)
* 3.56.11 Marlies Enderink 1990 29-09-19 1838 Berlin (GER)
* 3.56.11 Jacqueline van Brink, V45 >Bilthoven 12-05-19 26 Utrecht
* 3.56.13 Linda Stronks-ter Haar, V50 1966 Loopgroep De Zandloper 14-04-19 36 Enschede
* 3.56.14 Jantien van den Berg >Amsterdam 07-04-19 531 Rotterdam
* 3.56.14 Laura Hilderink >Amsterdam 07-04-19 530 Rotterdam
* 3.56.14 Jessica Luiten 1984 LRRC 19-05-19 33 Leiden
(860)
3.56.14 Gerdi Wicherson, V45 1969 AV NOP 12-05-19 10 Lauwersoog
* 3.56.16 Marieke Verkerk, V40 1977 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 532 Rotterdam
* 3.56.17 Babet van der Giesen 1992 >Rotterdam 07-04-19 533 Rotterdam
* 3.56.18 Nina Nijland 1996 >Vinkeveen 20-10-19 552 Amsterdam
* 3.56.18 Brenda Niks >Schiedam 07-04-19 534 Rotterdam
3.56.19 Nathalie Dragt, V45 1969 Noordkop 02-02-19 1 De Koog
* 3.56.21 Melin Walet 1995 >Amsterdam 20-10-19 554 Amsterdam
* 3.56.23 Lara Baldacci, V35 >Oegstgeest 19-05-19 34 Leiden
3.56.24 Adriana Rombouts 05-05-19 Vancouver (CAN)
* 3.56.25 Jacquelien Versteeg >Nijkerk 12-05-19 27 Utrecht
(870)
* 3.56.25 Heidy Snijders, V45 1970 HAC'63 07-04-19 537 Rotterdam
* 3.56.25 Susan Siemerink, V35 LAAC Twente 19-05-19 35 Leiden
3.56.27 Linda van der Ham 22-09-19 Ieper (BEL)
* 3.56.30 Karla Blom, V60 1957 Hanzesport 28-04-19 180 D?sseldorf (GER)
* 3.56.33 Jamie Behrendt 1997 13-10-19 K”ln (GER)
* 3.56.34 Iris Groeneveld, V35 >Amsterdam 07-04-19 540 Rotterdam
* 3.56.37 Margriet van Vilsteren-Rooks, V45 1972 HERA 20-10-19 560 Amsterdam
3.56.37 Agnes Bannink 01-06-19 20 Luxembourg (LUX)
* 3.56.38 Irma Sprangers >Breda 07-04-19 541 Rotterdam
* 3.56.39 Christiana van der Sloot 1984 >Nieuwegein 07-04-19 542 Rotterdam
(880)
3.56.40 Anita Bouma 1987 >Leeuwarden 03-11-19 36 Terschelling
3.56.43 Marjolein Elderson >Breda 05-05-19 Sint-Laureins (BEL)
* 3.56.46 Jolyn van Doorn >Amsterdam 07-04-19 545 Rotterdam
* 3.56.47 Dani‰lle van Roij >Tilburg 07-04-19 546 Rotterdam
*,# 3.56.47 Anouk Vos 28-04-19 3603 London (GBR)
* 3.56.49 Mya Vriens, V35 >Roosendaal 07-04-19 548 Rotterdam
* 3.56.51 Nicolle Boers, V35 >'s-Gravenzande 07-04-19 549 Rotterdam
3.56.51 Gillian Butler-Damon, V55 1963 >Maarssen 20-10-19 Brugge (BEL)
* 3.56.52 Claartje Freriks, V40 >Havelte 07-04-19 550 Rotterdam
* 3.56.54 Jeannette de Poot, V45 >Oss 19-05-19 36 Leiden
(890)
3.56.55 Hiltje Venema, V55 1964 Loopgroep De Drentsche Aa 27-10-19 Dresden (GER)
* 3.56.57 Wendy Pigmans 1992 >Rotterdam 20-10-19 564 Amsterdam
* 3.57.00 Anne Lathouwers, V35 >Den Bosch 13-10-19 93 Eindhoven
* 3.57.00 Yolinda Haijma >Dronryp 07-04-19 554 Rotterdam
3.57.00 Marise Geerdink-Gielen 1989 14-04-19 27 Cluj-Napoca (ROU)
* 3.57.00 Andrea Welsink >Wageningen 12-05-19 28 Utrecht
* 3.57.03 Philippa Phelp 1990 >Amsterdam 20-10-19 566 Amsterdam
* 3.57.03 Tamaryn dos Santos 1990 >Amsterdam 20-10-19 565 Amsterdam
* 3.57.05 Wendy Tabbernee, V40 1977 De Kieviten 07-04-19 556 Rotterdam
* 3.57.05 Nicky van de Sande, V35 >Beerse 13-10-19 94 Eindhoven
(900)
* 3.57.07 Marloes Sevenhuijsen 1993 >Zuid-Scharwoude 20-10-19 570 Amsterdam
* 3.57.09 Bernadet Jiskoot, V40 >Harderwijk 07-04-19 557 Rotterdam
* 3.57.13 Sandra Both 1992 >Lekkerkerk 24-03-19 21 Amstelveen
* 3.57.14 Anne de Haan >Leiden 07-04-19 558 Rotterdam
* 3.57.15 Kitty Volkers, V40 >Alkmaar 07-04-19 559 Rotterdam
* 3.57.19 Jolanda Hageman, V55 >Gouda 07-04-19 561 Rotterdam
* 3.57.19 Merijn Knoops >Dordrecht 07-04-19 562 Rotterdam
* 3.57.20 Mariska Lagerweij, V50 >Amersfoort 07-04-19 564 Rotterdam
* 3.57.21 Anne van der Meer 1991 >Amsterdam 20-10-19 574 Amsterdam
* 3.57.23 Sandra Spronk, V45 1969 >Werkhoven 01-06-19 661 Stockholm (SWE)
(910)
* 3.57.24 Jantine de Wit 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.57.24 Stephanie Blankespoor >Putten 07-04-19 565 Rotterdam
R 3.57.26 Bianca van Aartsen >Middelburg 05-10-19 46 Zoutelande
* 3.57.27 Dunja Dogan >Leiden 07-04-19 567 Rotterdam
* 3.57.33 Claudia Kruse, V45 1974 >Amsterdam 20-10-19 577 Amsterdam
* 3.57.34 Barbara Schmitz, V45 1972 03-11-19 Cannes (FRA)
R 3.57.35 Sonja van Hecke, V45 1971 THOR 13-04-19 33 Hulst
* 3.57.42 Marion Scharpfenecker, V45 1974 HRR 08-09-19 119 M?nster (GER)
* 3.57.43 Cicely van der Leij, V40 1977 Veluwe 27-10-19 23 Etten-Leur
* 3.57.44 Monique Bakker, V50 1966 Wijchen 07-04-19 573 Rotterdam
(920)
* 3.57.45 Rian Ottenhof, V40 1976 19-05-19 37 Leiden
*,# 3.57.45 Elisabeth Zuideveld-Jeremiasse, V45 1970 >Riehen, SUI 13-10-19 4650 Chicago (USA)
* 3.57.49 Mel Noordegraaf, V35 >Krimpen aan den IJssel 07-04-19 574 Rotterdam
* 3.57.50 Maxime Copsy 1989 >Schoonhoven 07-04-19 575 Rotterdam
* 3.57.52 Barbara Tempert, V40 1975 ASV Eibergen 12-05-19 30 Utrecht
* 3.58.01 Geartsje Hoekstra, V40 1979 >Groningen 20-10-19 593 Amsterdam
* 3.58.01 Inge Noordermeer, V50 >Barendrecht 07-04-19 580 Rotterdam
* 3.58.03 Veronique den Oudsten >Berkel en Rodenrijs 07-04-19 583 Rotterdam
* 3.58.03 Marije Meurs >Bemmel 07-04-19 582 Rotterdam
R 3.58.05 Heleen van 't Hof, V45 1970 Rijnsoever 10-02-19 29 Zaltbommel
(930)
* 3.58.06 Christa Gerrits >Amersfoort 07-04-19 587 Rotterdam
* 3.58.06 Kelly Mauer, V35 1981 >Zaandam 07-04-19 586 Rotterdam
* 3.58.07 Jolinda Lute 1988 Castricum 20-10-19 601 Amsterdam
* 3.58.08 Lisa Broeders >Utrecht 12-05-19 31 Utrecht
* 3.58.09 Daniek Ehrismann >Utrecht 12-05-19 32 Utrecht
* 3.58.10 Donna ten Hove 1991 Veluwe 14-04-19 37 Enschede
* 3.58.10 Simone Jonker-Hoek, V35 1980 >Aalsmeer 07-04-19 588 Rotterdam
* 3.58.10 Romy Schuttevaer >Rotterdam 07-04-19 589 Rotterdam
* 3.58.11 Nina van Dongen >Arnhem 29-09-19 1355 Berlin (GER)
* 3.58.11 Marieke van Oijen, V40 >Rotterdam 07-04-19 590 Rotterdam
(940)
R 3.58.11 Esther Franken, V50 >Bergen op Zoom 13-04-19 34 Hulst
R 3.58.12 Mari‰lle Mees, V45 1969 >Den Bosch 10-02-19 30 Zaltbommel
* 3.58.12 Zoe Baynes 1988 >Den Haag 20-10-19 603 Amsterdam
* 3.58.15 Debby Elstgeest, V40 >'s-Heerenhoek 07-04-19 593 Rotterdam
* 3.58.16 Elske Hetebrij, V40 1978 >Rijnsburg 07-04-19 Wien (AUT)
*,# 3.58.17 Christina Maria Vos >Oosterhout 13-10-19 4740 Chicago (USA)
* 3.58.18 Gabrielle Groenevelt 1992 >Castricum 20-10-19 605 Amsterdam
* 3.58.19 Brigitte de Laat-Young, V45 1974 Prins Hendrik 12-05-19 33 Utrecht
* 3.58.19 Willemijn Vlot >Amersfoort 16-06-19 5 Amersfoort
* 3.58.21 Marjolein Delahaye, V40 28-04-19 198 D?sseldorf (GER)
(950)
* 3.58.22 Digna de Boer, V70 1949 Delta Sport 27-10-19 24 Etten-Leur
* 3.58.22 Judith Stibbe 1991 >Amsterdam 20-10-19 613 Amsterdam
* 3.58.22 Danielle Koerhuis >Zeist 24-03-19 23 Amstelveen
* 3.58.22 Dymfke Kuijpers, V40 >Singpore, SIN 03-11-19 3445 New York City (USA)
* 3.58.22 Sanne Hesselink 1986 PEC1910 24-03-19 22 Amstelveen
* 3.58.23 Jolien Heijman >Utrecht 07-04-19 595 Rotterdam
* 3.58.24 Suzanne van Elsacker >Middelburg 07-04-19 596 Rotterdam
* 3.58.25 Meryem Abid, V40 1974 >Rotterdam 12-05-19 34 Utrecht
* 3.58.25 Ardie Gijsbers, V45 >Tilburg 07-04-19 598 Rotterdam
* 3.58.28 Jacoba Zomerdijk 03-03-19 1265 Tokyo (JPN)
(960)
3.58.30 Janny Veenstra >Drachten 22-06-19 12 Sneek
* 3.58.33 Gabry van Leeuwen, V40 >Boskoop 07-04-19 602 Rotterdam
3.58.33 Lisette van Kesteren, V40 >Houten 03-11-19 37 Terschelling
3.58.38 Jolien van Vliet-Doornenbal, V35 1983 >Wijk bij Duurstede 03-11-19 38 Terschelling
* 3.58.38 Fleur van Doorn >Nijmegen 07-04-19 603 Rotterdam
* 3.58.39 Shiva Zanoli, V35 1979 20-10-19 624 Amsterdam
* 3.58.40 Lauren Vegter 1992 >Haren 20-10-19 625 Amsterdam
* 3.58.41 Klaske Siegersma >Zeist 12-05-19 35 Utrecht
* 3.58.42 Femke van Wijk-van Tilburg, V40 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.58.42 Esm‚e Hogeman 1989 >Nijverdal 14-04-19 38 Enschede
(970)
* 3.58.43 Inge Kemper-Ordelmans, V50 1968 >Lochem 14-04-19 39 Enschede
* 3.58.45 Fleur van den Nieuwendijk >Alkmaar 24-03-19 24 Amstelveen
* 3.58.45 Henriette Toersche, V45 >Vleuten 07-04-19 605 Rotterdam
* 3.58.46 Yvonne van Melick, V40 >De Bilt 07-04-19 607 Rotterdam
* 3.58.47 Pascale Bekkering, V40 Running Holland 05-05-19 Praha (CZE)
* 3.58.47 Barbera Menten >Rotterdam 07-04-19 610 Rotterdam
3.58.48 Ingrid Boender-Dijkstra >Zuidbroek 12-05-19 11 Lauwersoog
* 3.58.48 Sophia Lee >Rotterdam 07-04-19 611 Rotterdam
* 3.58.49 Tine Slokkers de Kock, V55 1963 >Waalre 13-10-19 98 Eindhoven
* 3.58.50 Sanne Wolf, V40 1978 Gennep Atletiek 14-04-19 40 Enschede
(980)
* 3.58.51 Linda Vos >Delft 07-04-19 613 Rotterdam
* 3.58.52 Anita van Dorst, V45 1971 Achilles E-L 07-04-19 615 Rotterdam
* 3.58.53 Marjolijn Schell-Thijsse, V40 >Bergschenhoek 07-04-19 616 Rotterdam
* 3.58.56 Melissa Mulder, V35 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 617 Rotterdam
* 3.58.56 Karin van Leersum >Eindhoven 13-10-19 100 Eindhoven
* 3.58.57 Kim Bouwman >Utrecht 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.58.58 Laura Baas 1994 >Utrecht 20-10-19 630 Amsterdam
R 3.58.59 Marit Wisse, V45 >Krimpen aan den Ijssel 13-04-19 35 Hulst
* 3.59.00 Suzanne Euwe, V40 1976 >Breda 01-06-19 463 Stockholm (SWE)
* 3.59.00 Dominique van Dijk, V35 29-09-19 1883 Berlin (GER)
(990)
* 3.59.00 Margriet Westerik >Hoogeveen 24-03-19 25 Amstelveen
* 3.59.01 Yvette Vernel >Leiden 19-05-19 40 Leiden
* 3.59.01 WanÿYing Chow, V35 1982 Nijmegen Atletiek 15-12-19 23 Spijkenisse
* 3.59.01 Marieke Broeren, V40 >Berlijn, GER 07-04-19 620 Rotterdam
* 3.59.01 Anke te Boekhorst 1991 >Nijmegen 13-10-19 101 Eindhoven
* 3.59.04 Renate Bosman, V40 1975 De Sprinter 22-06-19 80 Troms› (NOR)
* 3.59.05 Helen Gonzales, V55 1960 Sparta 29-09-19 1745 Berlin (GER)
* 3.59.05 Miriam Knepper, V45 1973 Triathlon 16-06-19 6 Amersfoort
* 3.59.06 Katrien Asselman, V50 1965 >Amsterdam 20-10-19 635 Amsterdam
* 3.59.06 Valerie van Brouwershaven >Amsterdam 12-05-19 36 Utrecht
(1000)
R 3.59.07 Saskia Oosterbaan, V45 >Vlissingen 05-10-19 49 Zoutelande
* 3.59.07 Maryro Mendez, V40 >Rotterdam 07-04-19 621 Rotterdam
* 3.59.08 Aukje Mullenders, V35 >Leiden 07-04-19 623 Rotterdam
* 3.59.10 Saar Kandelaars >Utrecht 07-04-19 624 Rotterdam
* 3.59.12 Jolanda uit den Bogaard, V40 >Apeldoorn 07-04-19 625 Rotterdam
* 3.59.13 Johanna Verbrugge, V40 1975 >Kockengen 20-10-19 638 Amsterdam
* 3.59.13 Cynthia Enthoven 01-12-19 Valencia (ESP)
* 3.59.14 Ineke Plant, V55 1959 Loopgroep gRUNN 14-04-19 41 Enschede
* 3.59.16 Christa Schilperoort, V35 >Nigtevecht 07-04-19 628 Rotterdam
* 3.59.19 Celeste Engwerda 1991 >Utrecht 03-11-19 3767 New York City (USA)
(1010)
* 3.59.20 Marianne Janssen, V50 03-03-19 1314 Tokyo (JPN)
* 3.59.21 Sylvia van den Heerik, V50 01-12-19 Valencia (ESP)
R 3.59.21 Renee Lammerts >Noordgouwe 05-10-19 51 Zoutelande
* 3.59.23 Sandra van de Goor, V45 1970 >Oss 28-04-19 217 Z?rich (SUI)
3.59.25 Elisabeth de Vries >Soest 17-11-19 15 Abcoude
* 3.59.25 Judith Vording >Rotterdam 07-04-19 632 Rotterdam
* 3.59.27 Simone de Vrij, V45 >Castricum 07-04-19 633 Rotterdam
* 3.59.28 Jana Runze >Oegstgeest 15-12-19 25 Spijkenisse
* 3.59.28 Esther van der Waals, V45 >Alphen aan den Rijn 07-04-19 636 Rotterdam
* 3.59.28 Desiree de Bree, V35 >Dordrecht 07-04-19 634 Rotterdam
(1020)
* 3.59.29 Carmen Visser 1991 >Amersfoort 20-10-19 642 Amsterdam
* 3.59.29 Marlous van Duijn, V35 >Apeldoorn 13-10-19 102 Eindhoven
* 3.59.30 Marianne de Schipper, V55 1959 THOR 07-04-19 637 Rotterdam
* 3.59.31 Renee Kuijer >Utrecht 10-03-19 Barcelona (ESP)
*,# 3.59.32 Alexandra Tudor >Amsterdam 13-10-19 4959 Chicago (USA)
* 3.59.32 Jacqueline Zomerdijk >Heemskerk 07-04-19 639 Rotterdam
3.59.32 Eef Goedhart 26-05-19 Liverpool (GBR)
* 3.59.32 Wendy Mommer, V40 1976 >Lemiers 07-04-19 638 Rotterdam
* 3.59.33 Gea Benjamins, V50 1968 >Emmen 07-04-19 641 Rotterdam
* 3.59.35 Danielle Verzijl, V40 >Dordrecht 07-04-19 643 Rotterdam
(1030)
*,# 3.59.36 Vanessa Smeets 28-04-19 3933 London (GBR)
* 3.59.36 Linda Peereboom 1993 >Utrecht 07-04-19 644 Rotterdam
* 3.59.38 Adrie Feenstra, V45 >Warnsveld 07-04-19 646 Rotterdam
* 3.59.38 Elise Pover 1986 >Alkmaar 20-10-19 645 Amsterdam
3.59.38 Jos‚ van der Lijke, V40 >Joure 03-11-19 40 Terschelling
3.59.41 Maureen Posthumus-Schoonen >Moordrecht 12-05-19 12 Lauwersoog
* 3.59.42 Natalia Naranjo Guevara (COL) >Utrecht 12-05-19 37 Utrecht
* 3.59.43 Nicole Tol, V35 >Volendam 07-04-19 648 Rotterdam
* 3.59.44 Nina Joosten, V50 1965 Pallas'67 20-10-19 648 Amsterdam
* 3.59.45 Esther Vink, V50 1964 KAV Holland 24-03-19 26 Amstelveen
(1040)
* 3.59.45 Marja Bosje, V60 1956 Loopgroep Aart Stigter 07-04-19 649 Rotterdam
* 3.59.46 Anne Visser, V35 1983 >Deventer 14-04-19 42 Enschede
* 3.59.47 Nanette Speelman, V40 >Rotterdam 07-04-19 652 Rotterdam
* 3.59.47 Marjolijn Bastiaanse, V50 >Beek 07-04-19 651 Rotterdam
*,# 3.59.52 Sophie de Boeij, V35 1982 Sprint 28-04-19 3969 London (GBR)
* 3.59.52 Inge Haeck, V40 1979 >Delft 20-10-19 650 Amsterdam
* 3.59.53 Paulien Schut 1985 >Rotterdam 07-04-19 654 Rotterdam
* 3.59.54 Pauline Groenendaal >Houten 07-04-19 655 Rotterdam
* 3.59.55 Nicolien de Graaff >Weesp 13-10-19 104 Eindhoven
* 3.59.55 Ingrid Rook, V45 1970 Veluwe 13-10-19 103 Eindhoven
(1050)
R 3.59.55 Marcella Roks 1990 AVS'90 05-10-19 52 Zoutelande
* 3.59.55 Natascha Bergmans, V45 >Velserbroek 07-04-19 656 Rotterdam
* 3.59.56 Willemijn Laros, V35 >Warmond 19-05-19 41 Leiden
* 3.59.57 Janneke Vlake >Rotterdam 07-04-19 660 Rotterdam
* 3.59.57 Heleen Hectors-Heeris, V35 >Breda 07-04-19 658 Rotterdam
* 3.59.59 Loes Mehlkop, V35 >Heerlen 13-10-19 106 Eindhoven
* 4.00.00 Jo-Ann Veldhuizen, V35 1983 >Almere 20-10-19 653 Amsterdam
* 4.00.00 Anne Loes van den Boom, V35 >Rotterdam 07-04-19 662 Rotterdam
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
* 3.29.16 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 14-09-19 Winschoten
*,R 3.31.27 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 23-02-19 1 Steenwijk
* 3.54.17 Leonie Ton, V40 1975 Delta Sport 14-07-19 Aalter (BEL)
* 4.04.52 Arenda K”nnecke, V40 1977 Atletics 14-09-19 2 Winschoten
* 4.07.15 Sandra Medendorp, V45 1974 HAC'63 14-09-19 3 Winschoten
*,R 4.15.46 Jannet Lange, V50 1964 Veteranen Nederland 23-02-19 2 Steenwijk
* 4.16.08 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 14-09-19 5 Winschoten
4.17.27 Michelle van Vriesland 1988 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.22.38 Karina Vink, V45 1972 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.24.29 Nienke Pannekoek, V35 1983 20-04-19 Cape Town (RSA)
(10)
* 4.28.07 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 14-09-19 Winschoten
* 4.28.09 Leonie Meijer 1985 >Roden 14-09-19 6 Winschoten
* 4.30.15 Petra Bus, V45 1969 Loopgroep Bedum 14-09-19 7 Winschoten
4.30.58 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 19-05-19 1 Brielle
* 4.33.16 Bianca Schoonoord, V45 1972 >Noordwijk 14-09-19 8 Winschoten
4.35.11 Anoek Vincent, V35 1983 AV'23 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.36.24 Jente Marit Althuis 1993 >Bontebok 20-04-19 Cape Town (RSA)
*,R 4.37.49 Anita Spieker, V55 1962 Daventria 23-02-19 3 Steenwijk
4.38.48 Anna Bosch 1988 20-04-19 Cape Town (RSA)
* 4.42.05 Gerry Visser, V55 1963 LAAC Twente 14-09-19 9 Winschoten
(20)
4.49.12 Bianca van Bree 1985 Unitas 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.49.14 Nicole Leinders 1985 Unitas 20-04-19 Cape Town (RSA)
* 4.51.36 Anna Lemstra, V35 1980 >Dronrijp 14-09-19 11 Winschoten
* 4.51.43 Femke Veldman, V35 1981 Fivelstreek 14-09-19 12 Winschoten
4.55.16 Sylvia Noordermeer, V45 1972 >Waalre 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.56.09 Anne Vermeulen, V40 1978 >Vijfhuizen 20-04-19 Cape Town (RSA)
4.56.18 Eefje Swinkels, V35 1981 >Haarlem 20-04-19 Cape Town (RSA)
* 4.56.21 Marieke Otten, V35 1983 >Groningen 14-09-19 13 Winschoten
* 4.59.13 Aline Bouma 1986 >Assen 14-09-19 14 Winschoten
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
* 7.34.04 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 14-09-19 1 Winschoten
* 8.10.47 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 14-09-19 3 Winschoten
* 8.16.20 Leonie Ton, V40 1975 Delta Sport 09-06-19 1 Zwevezele (BEL)
9.53.54 Esther Devilee, V45 1970 Loopgroep Oegstgeest 02-11-19 12 Pia (FRA)
* 9.56.07 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 14-09-19 7 Winschoten