Wegranglijsten 2019 vrouwen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december (update van 24 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 30.05 Lonah Salpeter (ISR) 1988 01-09-19 1 Tilburg
* 30.51 Eva Cherono (KEN) 1996 06-10-19 1 Utrecht
* 31.09 Meraf Bahta (SWE) 10-02-19 1 Schoorl
* 31.11 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 10-02-19 2 Schoorl
* 31.17 Carolyne Jepkosgei (KEN) 1991 24-03-19 2 Brunssum
* 31.17 Evalina Chirchir (KEN) 1998 24-03-19 1 Brunssum
* 31.21 Selamawit Dagnachew (ISR) 1994 01-09-19 2 Tilburg
* 31.40 Laura Weightman (GBR) 24-03-19 3 Brunssum
* 32.08 Cynthia Kosgei (KEN) 24-03-19 4 Brunssum
* 32.14 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 24-03-19 5 Brunssum
(10)
* 32.34 Caroline Chepkemoi (KEN) 1993 06-10-19 2 Utrecht
* 32.37 Rose Chelimo (BRN) 1989 01-09-19 3 Tilburg
* 32.46 Betty Chepkwony (KEN) 1995 24-03-19 6 Brunssum
* 32.51 Lilian Jelagat (KEN) 1989 22-04-19 1 Musselkanaal
* 32.52 Sarah Lahti (SWE) 1995 24-03-19 7 Brunssum
* 33.15 Fabienne Amrhein (GER) 24-03-19 8 Brunssum
* 33.20 Mercy Njoroge (KEN) 01-09-19 4 Tilburg
* 33.20 Lilian Jelagat (KEN) 1989 01-09-19 5 Tilburg
* 33.23 Bone Cheluke (ETH) 1998 22-06-19 1 Wierden
* 33.31 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 01-09-19 6 Tilburg
(20)
* 33.40 Sylvia Medugu (KEN) 1990 24-03-19 9 Brunssum
* 33.50 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 10-02-19 3 Schoorl
* 34.02 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 24-03-19 10 Brunssum
* 34.02 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 10-02-19 4 Schoorl
* 34.08 Lisa Rooms (BEL) 1996 24-03-19 11 Brunssum
* 34.08 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 10-02-19 5 Schoorl
* 34.09 Bo Ummels 1993 Unitas 01-09-19 7 Tilburg
* 34.11 Bo Ummels 1993 Unitas 24-03-19 12 Brunssum
* 34.12 Nancy Cheptegei (UGA) 1994 22-06-19 2 Wierden
* 34.16 Danielle Hodgkinson (GBR) 24-03-19 13 Brunssum
(30)
* 34.18 Judicah Nyabera (KEN), MA 1900 17-03-19 1 Nederhorst den Berg
* 34.22 Bo Ummels 1993 Unitas 10-02-19 6 Schoorl
* 34.26 Carolyne Biwott (KEN) 1992 27-10-19 1 Holten
* 34.27 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 01-09-19 8 Tilburg
* 34.28 Adrienne Herzog 1985 Running2000 17-03-19 2 Nederhorst den Berg
* 34.33 Hanna Vandenbussche (BEL) 1987 01-09-19 9 Tilburg
* 34.36 Judicah Nyabera (KEN), MA 1900 24-03-19 14 Brunssum
* 34.37 Britt Ummels 1993 Unitas 10-02-19 7 Schoorl
* 34.38 Fanny Pruvost (FRA), V40 1979 06-10-19 3 Utrecht
* 34.38 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 06-10-19 4 Utrecht
(40)
* 34.40 Lucy Crookes (GBR) 24-03-19 15 Brunssum
* 34.40 Anne Luijten 1994 Olympus'70 10-02-19 8 Schoorl
R 34.45 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 19-09-19 1 Hengelo
* 34.46 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 27-10-19 2 Holten
* 34.48 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 01-09-19 10 Tilburg
R 34.51 Mercy Njoroge (KEN) 10-09-19 1 Zwolle
34.56 Giselle Slotboom 1993 De Spartaan 03-11-19 1 Mijdrecht
* 35.00 Jill Holterman 1991 Zaanland 01-09-19 11 Tilburg
* 35.00 Saskia Weinans 1994 De Liemers 10-02-19 9 Schoorl
* 35.03 Marijke de Visser 1993 Dolichos 06-10-19 5 Utrecht
(50)
* 35.06 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 29-06-19 1 Appingedam
* 35.07 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 17-03-19 1 Nijmegen
* 35.08 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 01-09-19 12 Tilburg
R 35.14 Saskia Weinans 1994 De Liemers 06-10-19 1 Babberich
* 35.14 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 10-02-19 10 Schoorl
* 35.14 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 22-06-19 3 Wierden
* 35.16 Dani Nimmock (GBR) 24-03-19 16 Brunssum
* 35.19 Saskia Weinans 1994 De Liemers 22-06-19 4 Wierden
* 35.19 Saskia Weinans 1994 De Liemers 20-10-19 1 Utrecht
* 35.22 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 14-04-19 1 Deventer
(60)
* 35.22 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 15-12-19 1 Dronten
* 35.22 Britt Ummels 1993 Unitas 24-03-19 17 Brunssum
* 35.23 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 10-02-19 11 Schoorl
* 35.27 Kim Geypen (BEL) 1984 10-02-19 12 Schoorl
* 35.28 Diane van Es 1999 PAC 10-02-19 13 Schoorl
* 35.30 Marijke de Visser 1993 Dolichos 10-02-19 14 Schoorl
* 35.30 Nancy Cheptegei (UGA) 1994 29-06-19 2 Appingedam
* 35.30 Saskia Weinans 1994 De Liemers 24-03-19 18 Brunssum
35.33 Irene van der Reijken 1993 Rotterdam Atletiek 10-02-19 1 Delft
* 35.35 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 19-05-19 1 Leiden
(70)
* 35.35 Elisa de Jong 1992 Groningen Atletiek 24-03-19 19 Brunssum
* 35.35 Diane van Es 1999 PAC 17-03-19 3 Nederhorst den Berg
* 35.36 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 10-02-19 15 Schoorl
* 35.38 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 06-10-19 6 Utrecht
* 35.41 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 22-06-19 5 Wierden
* 35.41 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 10-02-19 16 Schoorl
* 35.42 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 29-06-19 3 Appingedam
* 35.49 Lotte van der Pol 't Haasje 10-02-19 17 Schoorl
* 35.52 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 10-02-19 19 Schoorl
* 35.52 Lotte Krause 1992 AKU 10-02-19 18 Schoorl
(80)
* 35.56 Sophia Kaiser (GER) 24-03-19 20 Brunssum
* 35.58 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 06-10-19 7 Utrecht
35.58 Yasmin Hillebrink 1989 Loopgroep Aart Stigter 20-01-19 1 Amsterdam
* 35.59 Kristel van den Berg 1998 Fortuna 10-02-19 20 Schoorl
R 36.01 Maartje Kusters 1997 Attila 06-07-19 1 Chaam
* 36.03 Maurine Ricour (BEL) 1991 01-09-19 13 Tilburg
36.04 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 31-12-19 1 Elsloo
* 36.06 Maartje Kusters 1997 Attila 01-09-19 14 Tilburg
* 36.06 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 26-05-19 1 Den Haag
* 36.06 Marina van Dijk 1986 Altis 19-01-19 1 Heerde
(90)
R 36.06 Dagmar Smid AAV'36 01-08-19 1 De Kwakel
* 36.06 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 27-10-19 3 Holten
36.07 Miriam van Reijen, V35 1983 Phanos 20-01-19 2 Amsterdam
36.09 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 07-05-19 1 Utrecht
* 36.09 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 20-10-19 2 Utrecht
R 36.10 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 01-08-19 2 De Kwakel
* 36.11 Tess Boekema 1993 BB Lopers 10-02-19 21 Schoorl
* 36.12 Finn Ponick (GER), MB 1903 14-04-19 1 Enschede
* 36.12 Ellen van der Kolk 1998 AC TION 10-02-19 22 Schoorl
* 36.15 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 07-12-19 1 Nijkerk
(100)
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
* 44.20 Letensebet Gidey (ETH) 1998 17-11-19 1 Nijmegen
* 46.33 Evaline Chirchir (KEN) 1998 17-11-19 2 Nijmegen
* 47.29 Tsigie Gebreselama Gebrerufal (ETH) 01-12-19 1 's Heerenberg
* 47.37 Joan Melly (KEN) 1990 01-12-19 2 's Heerenberg
* 48.15 Eva Cherono (KEN) 1996 17-11-19 3 Nijmegen
* 48.48 Yuka Suzuki (JPN) 1999 17-11-19 4 Nijmegen
* 48.56 Rediet Daniel Molla (ETH) 01-12-19 3 's Heerenberg
* 49.08 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 01-12-19 4 's Heerenberg
* 49.38 Susan Krumins-Kuijken 1986 Cifla 17-11-19 5 Nijmegen
* 50.37 Camille Buscomb (NZL) 1990 17-11-19 6 Nijmegen
(10)
* 50.40 Bone Cheluke (ETH) 1998 01-12-19 5 's Heerenberg
* 51.17 Jill Holterman 1991 Zaanland 17-11-19 7 Nijmegen
* 51.37 Nina Lauwaert (BEL) 1988 17-11-19 8 Nijmegen
* 52.04 Hiyori Takahashi (JPN) 17-11-19 9 Nijmegen
* 52.32 Carolyne Biwott (KEN) 1992 17-11-19 10 Nijmegen
* 52.58 Saskia Weinans 1994 De Liemers 17-11-19 11 Nijmegen
* 52.59 Yuna Arai (JPN) 17-11-19 12 Nijmegen
* 53.00 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 17-11-19 13 Nijmegen
* 53.35 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 17-11-19 14 Nijmegen
* 53.42 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 17-11-19 15 Nijmegen
(20)
* 53.45 Saskia Weinans 1994 De Liemers 01-12-19 6 's Heerenberg
R 54.02 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 29-09-19 1 Eersel
* 54.52 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 17-11-19 16 Nijmegen
* 55.15 Samantha Luitwieler Dynamica 17-11-19 17 Nijmegen
* 55.25 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 17-11-19 18 Nijmegen
* 55.37 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 17-11-19 19 Nijmegen
* 55.41 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 17-11-19 20 Nijmegen
* 55.46 Marije Peters 1993 Cifla 17-11-19 21 Nijmegen
* 55.50 Iris Dijkstra 1995 NTB 01-12-19 7 's Heerenberg
* 55.53 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 01-12-19 8 's Heerenberg
(30)
* 56.05 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 01-12-19 9 's Heerenberg
* 56.09 Marije Geurtsen 1985 Hellas 17-11-19 22 Nijmegen
* 56.18 Iris Dijkstra 1995 NTB 17-11-19 23 Nijmegen
* 56.23 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 26-05-19 1 Den Bosch
* 56.29 Christine Venhuizen, V35 1981 Cifla 17-11-19 24 Nijmegen
* 56.46 Eline Langeveld Zaanland 17-11-19 25 Nijmegen
56.48 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 08-12-19 1 Rotterdam
* 57.03 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 17-11-19 26 Nijmegen
* 57.12 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 17-11-19 27 Nijmegen
* 57.17 Esm‚ M”ricke, V40 1979 Cifla 17-11-19 28 Nijmegen
(40)
* 57.27 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 26-05-19 2 Den Bosch
* 57.33 Fleur Baljet 1995 Horror 17-11-19 29 Nijmegen
57.37 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 08-12-19 2 Rotterdam
* 57.50 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 01-12-19 10 's Heerenberg
* 57.59 Bezayt Asefa Wondamgegn 1993 >Giesbeek 14-04-19 1 Deventer
58.05 Annick Taselaar 1992 Rotterdam Atletiek 08-12-19 3 Rotterdam
* 58.14 Marleen Honkoop, V35 1982 Passaat 17-11-19 30 Nijmegen
* 58.22 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 17-11-19 31 Nijmegen
58.22 Natascha Schippers 1990 Running Holland 08-12-19 4 Rotterdam
* 58.26 Laura Hermans 1986 Almere'81 17-11-19 32 Nijmegen
(50)
* 58.38 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 17-11-19 33 Nijmegen
* 58.41 An Bennema 1993 Vitalis 17-11-19 34 Nijmegen
58.46 Ciska Hensen, V45 1971 DAK 02-03-19 1 Tilburg
* 58.46 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 17-11-19 35 Nijmegen
* 58.48 Vienna Roman‚e Leiden Atletiek 17-11-19 36 Nijmegen
* 58.49 Ciara Brady (IRL) 17-11-19 37 Nijmegen
* 58.53 Lieve Tollet, V35 1980 BB Lopers 17-11-19 38 Nijmegen
R 58.56 Iris Dijkstra 1995 NTB 29-09-19 1 Velp
* 58.56 Marleen Meij Triathlon 17-11-19 39 Nijmegen
* 58.56 Karen Wijlaars, V40 1977 Prins Hendrik 17-11-19 40 Nijmegen
(60)
* 58.58 Marije Hulzebos 1993 HAC'63 17-11-19 41 Nijmegen
R 58.58 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 22-04-19 1 Aarlanderveen
* 59.04 Ilse van de Wijgert 1994 NTB 17-11-19 42 Nijmegen
* 59.06 Natascha Schippers 1990 Running Holland 17-11-19 43 Nijmegen
* 59.14 Imme Lammertink 1991 Cifla 01-12-19 11 's Heerenberg
R 59.19 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 29-09-19 2 Velp
59.24 Steffie Broere >Rotterdam 08-12-19 5 Rotterdam
* 59.25 Dione Scheuten, V35 1980 LAAC Twente 01-12-19 12 's Heerenberg
* 59.26 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 17-11-19 44 Nijmegen
* 59.45 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 17-11-19 45 Nijmegen
(70)
* 59.55 Dione Scheuten, V35 1980 LAAC Twente 17-11-19 46 Nijmegen
* 59.57 Irene Kalter, V50 1968 Daventria 17-11-19 47 Nijmegen
* 59.59 Sianne Bosch 1991 Nijmegen Atletiek 17-11-19 48 Nijmegen
R 59.59 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 29-09-19 2 Eersel
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 50.32 Evaline Chirchir (KEN) 1998 22-09-19 1 Zaandam
* 50.35 Irene Cheptai (KEN) 1992 22-09-19 2 Zaandam
* 50.48 Selamawit Dagnachew (ISR) 1994 22-09-19 3 Zaandam
* 53.44 Lilian Jelagat (KEN) 1989 28-04-19 1 Roermond
* 54.00 Nina Lauwaert (BEL) 1988 28-04-19 2 Roermond
54.06 Gichumbi Janet Ruguru (KEN) 14-04-19 1 Hoogeveen
* 54.21 Caroline Chepkemoi (KEN) 1993 28-04-19 3 Roermond
* 56.17 Bone Cheluke (ETH) 1998 22-09-19 4 Zaandam
56.20 Philes Ongori (KEN) 1986 14-04-19 1 Hoogeveen
* 56.29 Bo Ummels 1993 Unitas 22-09-19 5 Zaandam
(10)
* 56.43 Philes Ongori (KEN) 1986 28-04-19 4 Roermond
* 57.13 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 22-09-19 6 Zaandam
* 57.21 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 22-09-19 7 Zaandam
* 57.24 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 22-09-19 8 Zaandam
* 58.27 Jill Holterman 1991 Zaanland 22-09-19 9 Zaandam
* 58.59 Lotte Krause 1992 AKU 22-09-19 10 Zaandam
* 58.59 Ellis Jacobs 1984 STB 28-04-19 5 Roermond
* 59.13 Judicah Nyabera (KEN), MA 1900 28-04-19 6 Roermond
* 59.17 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 22-09-19 11 Zaandam
* 59.26 Saskia Weinans 1994 De Liemers 22-09-19 12 Zaandam
(20)
* 59.27 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 05-01-19 1 Woudenberg
* 59.35 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 05-01-19 2 Woudenberg
* 59.50 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 22-09-19 13 Zaandam
* 59.59 Eleonoora Kirk (GBR), V35 1983 22-09-19 14 Zaandam
60.12 Jacelyn Gruppen 1989 Eindhoven Atletiek 02-03-19 1 Groningen
60.13 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 02-03-19 2 Groningen
* 60.28 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 22-09-19 15 Zaandam
* 61.27 Petra Kam¡nkov -Drajzajtlova (CZE), V45 1973 03-02-19 1 Apeldoorn
* 61.36 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 01-12-19 1 Landsmeer
* 61.54 Britt Ummels 1993 Unitas 22-09-19 16 Zaandam
(30)
* 62.00 Marije Geurtsen 1985 Hellas 05-01-19 3 Woudenberg
62.00 Leone de Voogd 1986 LRRC 17-03-19 1 Voorschoten
R 62.49 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 22-12-19 1 Barendrecht
* 63.07 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 05-01-19 4 Woudenberg
R 63.23 Ingrid Klaassen, V35 1983 NTB 24-03-19 1 Haaksbergen
* 63.36 Joyce Caro 1999 Almere'81 03-02-19 2 Apeldoorn
* 63.40 Gerja Zielman, V35 1980 BB Lopers 03-02-19 3 Apeldoorn
R 63.44 Yvonne Meijer, V40 1979 ACO Van Elderen 26-05-19 1 Dalfsen
* 63.48 Eline Langeveld Zaanland 22-09-19 17 Zaandam
* 63.51 Lies Deruddere (BEL) 1986 28-04-19 7 Roermond
(40)
R 63.52 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 26-05-19 1 Dalfsen
* 63.54 Jacolien Ruizendaal, V35 1983 AV NOP 05-01-19 5 Woudenberg
* 63.55 Mariska Poel 22-09-19 18 Zaandam
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.10.42 Hanne Verbruggen (BEL) 1993 24-03-19 1 Alphen aan den Rijn
* 1.14.56 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 24-03-19 2 Alphen aan den Rijn
* 1.15.21 Eleonoora Kirk (GBR), V35 1983 24-03-19 3 Alphen aan den Rijn
* 1.17.24 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 24-03-19 4 Alphen aan den Rijn
1.17.25 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 31-12-19 1 Westkapelle
* 1.18.09 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 31-08-19 1 Sneek
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.08.16 Naom Jebet Rotich (KEN) 1994 06-10-19 1 Breda
* 1.08.19 Dorca ÿJepchumba Kimeli (KEN) 1997 31-03-19 1 Venlo
* 1.08.23 Gete Alemayehu (ETH) 1998 31-03-19 2 Venlo
* 1.08.29 Selamawit Dagnachew (ISR) 1994 06-10-19 2 Breda
* 1.09.29 Melat Yisak Kejeta (GER) 1992 15-06-19 1 Zwolle
* 1.09.57 Haven Hailu (ETH) 1998 15-06-19 2 Zwolle
* 1.11.01 Abebech Mulugeta Gela (ETH) 06-10-19 3 Breda
* 1.11.09 Tabitha Gichia Wambui (KEN), V35 1983 15-12-19 1 Dronten
* 1.11.27 Linet Chebet (UGA) 1992 15-06-19 3 Zwolle
* 1.11.31 Ruth Chebitok (KEN) 1990 15-06-19 4 Zwolle
(10)
* 1.11.44 Adawork Sadura (ETH) 06-10-19 4 Breda
* 1.11.45 Carolyne Jepkosgei (KEN) 1991 06-10-19 5 Breda
* 1.12.14 Perendis Lekapana (KEN) 1991 06-10-19 6 Breda
* 1.12.33 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 06-10-19 7 Breda
* 1.12.38 Bo Ummels 1993 Unitas 06-10-19 8 Breda
* 1.12.39 Hanna Lindholm (SWE), V35 1979 31-03-19 3 Venlo
* 1.12.40 Rkia El Moukim (MAR) 1988 06-10-19 9 Breda
* 1.13.19 Jill Holterman 1991 Zaanland 15-12-19 2 Dronten
* 1.14.02 Bo Ummels 1993 Unitas 31-03-19 4 Venlo
* 1.14.04 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 31-03-19 5 Venlo
(20)
* 1.14.47 PernillaÿEugenie Epland (NOR) 1990 31-03-19 6 Venlo
* 1.14.49 Soukaina Atanane (MAR) 1994 06-10-19 10 Breda
1.14.51 Haven Hailu (ETH) 1998 13-01-19 1 Egmond
* 1.14.58 Vienna Dahle (NOR) 1992 31-03-19 7 Venlo
1.15.06 Jackline Chepngeno (KEN) 1993 13-01-19 2 Egmond
* 1.15.14 Anne Le Cunuder (FRA) 20-10-19 1 Amsterdam
* 1.15.19 Jill Holterman 1991 Zaanland 06-10-19 11 Breda
* 1.15.28 Samrawit Mengsteab (SWE) 1990 31-03-19 8 Venlo
* 1.15.39 Hayat Allaoui (MAR) 1992 31-03-19 9 Venlo
* 1.15.53 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 06-10-19 12 Breda
(30)
* 1.16.07 Stephanie Barnes (GBR) 1988 06-10-19 13 Breda
1.16.49 Maeregu Hayelom (ETH) 13-01-19 3 Egmond
* 1.16.52 Aude Salord (FRA) 20-10-19 2 Amsterdam
* 1.17.02 Karen van Proeyen (BEL), V35 1984 15-12-19 3 Dronten
1.17.20 Ruth van der Meijden 1984 Cifla 13-01-19 4 Egmond
* 1.17.24 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 15-12-19 4 Dronten
* 1.17.33 Kim Geypen (BEL) 1984 17-03-19 1 Hapert
1.17.41 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 13-01-19 5 Egmond
* 1.17.45 Caroline Almkwist (SWE) 10-02-19 1 Schoorl
* 1.17.47 Michelle Rannacher (GER) 1994 31-03-19 10 Venlo
(40)
* 1.17.48 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 14-04-19 1 Enschede
R 1.18.12 Astrid Verhoeven (BEL) 06-07-19 1 Chaam
* 1.18.13 Saskia Weinans 1994 De Liemers 31-03-19 11 Venlo
* 1.18.50 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 15-06-19 5 Zwolle
* 1.18.50 Saskia Weinans 1994 De Liemers 03-11-19 1 Dordrecht
* 1.19.09 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 17-03-19 1 Drunen
* 1.19.19 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 15-12-19 5 Dronten
R 1.19.21 Marije Geurtsen 1985 Hellas 21-12-19 1 Linschoten
1.19.31 Bo Ummels 1993 Unitas 13-01-19 6 Egmond
* 1.19.34 Sarah Edsberger (SWE) 1989 31-03-19 12 Venlo
(50)
* 1.19.34 Katharina Wehr (GER) 20-10-19 3 Amsterdam
* 1.19.36 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 06-10-19 14 Breda
1.19.42 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 07-04-19 1 Roelofarendsveen
* 1.19.43 Sanne Broeksma 1985 PAC 10-02-19 2 Schoorl
* 1.19.51 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 12-05-19 1 Utrecht
* 1.20.04 Sara Tran‚ (SWE) 20-10-19 4 Amsterdam
1.20.05 Britt Ummels 1993 Unitas 13-01-19 7 Egmond
R 1.20.06 Astrid Verhoeven (BEL) 17-03-19 1 Sluis
* 1.20.14 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 31-03-19 13 Venlo
* 1.20.17 Jolien Boonen (BEL) 1990 17-03-19 2 Hapert
(60)
* 1.20.18 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 06-10-19 15 Breda
* 1.20.24 Jill Holterman 1991 Zaanland 31-03-19 14 Venlo
1.20.36 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 13-01-19 8 Egmond
* 1.20.38 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 03-11-19 2 Dordrecht
* 1.20.39 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 06-10-19 16 Breda
* 1.20.43 Ellis Jacobs 1984 STB 31-03-19 15 Venlo
R 1.20.46 Sanne Mooldijk Rotterdam Atletiek 10-03-19 1 Oostvoorne
* 1.20.50 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 31-03-19 16 Venlo
R 1.20.55 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 01-09-19 1 Beneden-Leeuwen
* 1.20.56 Jolien Boonen (BEL) 1990 06-10-19 17 Breda
(70)
* 1.21.05 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 14-04-19 2 Enschede
1.21.09 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 11-05-19 1 Gieten
1.21.18 Marije Geurtsen 1985 Hellas 24-03-19 1 Amstelveen
* 1.21.19 Lisanne Gevelaar-Meuleman 1989 LAAC Twente 31-03-19 17 Venlo
1.21.19 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 13-01-19 9 Egmond
* 1.21.24 Elsemieke Kin 1990 >Rotterdam 03-11-19 3 Dordrecht
1.21.26 Saskia Weinans 1994 De Liemers 14-12-19 1 Ameland
1.21.32 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 22-06-19 1 Sneek
* 1.21.33 Silke Schmidt (GER), V60 1959 Leiden Atletiek 03-11-19 4 Dordrecht
* 1.21.34 Esm‚ M”ricke, V35 1979 Cifla 10-02-19 3 Schoorl
(80)
R 1.21.39 Mirjam Niederberger (SUI) 27-12-19 1 Arnhem
* 1.21.45 Clara Costadura (ITA) 20-10-19 5 Amsterdam
1.21.45 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 03-11-19 1 Terschelling
R 1.21.47 Esm‚ M”ricke, V40 1979 Cifla 06-10-19 1 Hoenderloo
* 1.21.47 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 19-01-19 1 Heerde
* 1.21.49 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 15-12-19 6 Dronten
1.21.51 Kim Geypen (BEL) 1984 13-01-19 10 Egmond
R 1.21.56 Esm‚ M”ricke, V40 1979 Cifla 01-09-19 2 Beneden-Leeuwen
* 1.21.59 Xenia Luxem (BEL), V35 1982 31-03-19 18 Venlo
1.22.05 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 27-10-19 1 Doetichem
(90)
* 1.22.11 Marlene de Boer 1988 >Amsterdam 14-04-19 3 Enschede
1.22.14 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 11-05-19 2 Gieten
*,R 1.22.14 Marlies Jongerius, V40 1979 Olympus'70 08-09-19 1 Pijnacker
* 1.22.19 Myriam van Roeden 1992 Haag Atletiek 20-10-19 6 Amsterdam
* 1.22.27 Mandana nouri Noughabi (IRN) 20-10-19 7 Amsterdam
* 1.22.36 Paddy Herijgers, V40 1976 DJA 31-03-19 19 Venlo
1.22.37 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 13-01-19 11 Egmond
* 1.22.38 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 15-12-19 1 Spijkenisse
* 1.22.38 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 19-01-19 2 Heerde
* 1.22.47 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 17-03-19 1 Nijmegen
(100)
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
* 1.36.15 Manuela Soccol (BEL) 1988 03-02-19 1 Apeldoorn
* 1.36.33 Radka Churanova (CZE), V40 1977 03-02-19 2 Apeldoorn
* 1.36.58 Marije Geurtsen 1985 Hellas 03-02-19 3 Apeldoorn
* 1.38.53 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 03-02-19 4 Apeldoorn
1.38.57 Suzan Nieman 1985 NOVA 03-03-19 1 Schagen
R 1.40.27 Elsemieke de Vos, V40 1977 Climax 03-02-19 1 Oud-Beijerland
* 1.42.45 Regina Proch zkov  (CZE) 1986 03-02-19 5 Apeldoorn
* 1.44.04 Jacqueline Rustidge, V50 1968 Isala'96 03-02-19 6 Apeldoorn
* 1.45.19 Denise van der Donk, V35 1983 AVA'70 03-02-19 7 Apeldoorn
* 1.46.10 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 03-02-19 9 Apeldoorn
(10)
* 1.46.14 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 03-02-19 10 Apeldoorn
* 1.48.02 Sabine Wassink 1989 >Rijssen 03-02-19 11 Apeldoorn
* 1.48.24 Larissa Mars 1994 Altis 03-02-19 12 Apeldoorn
* 1.49.18 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 03-02-19 13 Apeldoorn
1.49.44 Finnula van den Berg, V40 1978 >'t Zand 03-03-19 2 Schagen
* 1.49.59 Irma de Leeuw, V50 1965 >Hilversum 03-02-19 14 Apeldoorn
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
R 1.56.11 Yvonne van Roestel Spiridon 10-03-19 1 Tilburg
* 1.56.14 Ingrid Versteegh, V40 1978 Sprint 10-02-19 1 Schoorl
R 1.56.29 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 08-09-19 1 Amsterdam
* 2.02.58 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 10-02-19 2 Schoorl
R 2.03.05 Laura Hermans 1986 Almere'81 29-09-19 1 Almere
R 2.06.53 Vanessa Gosselink, V45 1971 Flevo Delta 08-09-19 2 Amsterdam
R 2.07.43 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 08-09-19 3 Amsterdam
R 2.08.23 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 08-09-19 4 Amsterdam
R 2.08.35 Evelien Hupkens Suomi 08-09-19 5 Amsterdam
* 2.08.57 Venetia Berk, V35 1983 Unitas 10-02-19 4 Schoorl
(10)
* 2.09.08 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 10-02-19 5 Schoorl
R 2.09.15 Moniek van Lieshout 1985 Haag Atletiek 29-09-19 2 Almere
R 2.09.16 Bonnie van Wilgenburg 1987 NTB 08-09-19 6 Amsterdam
* 2.09.26 Inez-Anne Haagen, V55 1963 Loopgroep Aart Stigter 10-02-19 6 Schoorl
R 2.10.12 Nienke Morren 1991 Triathlon 08-09-19 7 Amsterdam
R 2.11.28 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 29-09-19 3 Almere
* 2.11.34 Hinde Fokkema 1991 Start'78 10-02-19 3 Schoorl
* 2.11.43 Margriet Nijnens, V40 1975 >Amsterdam 10-02-19 7 Schoorl
2.12.03 Anne van Schuppen, V55 1960 Cialfo 03-03-19 1 Vorden
R 2.12.05 Nienke Kluft 1986 Castricum 08-09-19 8 Amsterdam
(20)
2.13.13 Monique Fibbe, V35 1981 De Gemzen 03-03-19 2 Vorden
R 2.13.46 Trix Hakstege 1986 Altis 17-03-19 1 Almere
* 2.13.52 Larissa Praat >Hoogwoud 10-02-19 8 Schoorl
* 2.13.53 Magali FlŠche (FRA) 1984 Phoenix 10-02-19 9 Schoorl
* 2.14.24 Amber Bongertman 1997 THOR 10-02-19 12 Schoorl
* 2.14.38 Trix Hakstege 1986 Altis 10-02-19 13 Schoorl
* 2.14.50 Bianca van Bree 1985 Unitas 10-02-19 10 Schoorl
2.15.04 Ylona Kruis, V45 1973 Horror 03-03-19 1 Leeuwarden
R 2.15.14 Marieke Koerts, V35 1983 >Amsterdam 29-09-19 4 Almere
R 2.15.18 Linda Schra, V35 1981 Running Holland 08-09-19 9 Amsterdam
(30)
* 2.15.41 Ylona Kruis, V45 1973 Horror 10-02-19 14 Schoorl
R 2.16.18 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 10-03-19 2 Tilburg
2.16.43 Katia Ganda (ITA), V35 1979 Zaanland 20-07-19 1 Diever
R 2.16.45 Marieke Brouwers 1992 >Tilburg 08-09-19 10 Amsterdam
R 2.17.03 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 29-09-19 5 Almere
* 2.17.32 Sarah-Lynn Reuver 1986 >Wijhe 10-02-19 15 Schoorl
* 2.17.34 Finnula van den Berg, V40 1978 >'t Zand 10-02-19 11 Schoorl
R 2.17.38 Arinka Bongertman, V50 1966 THOR 29-09-19 6 Almere
2.17.47 Ellen Venekamp 1987 TION 03-03-19 3 Vorden
2.17.50 Anke van Mil, V55 1962 >Vlaardingen 03-03-19 4 Vorden
(40)
R 2.18.30 Birgit Voorn, V50 1966 RR Etten-Leur 10-03-19 3 Tilburg
R 2.19.58 Heidi de Vries, V35 1980 >Heerhugowaard 08-09-19 11 Amsterdam
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.19.26 Degitu Azimeraw (ETH) 1999 20-10-19 1 Amsterdam
* 2.19.52 Tigist Girma (ETH) 1993 20-10-19 2 Amsterdam
* 2.20.48 Azmera Gebru (ETH) 1992 20-10-19 3 Amsterdam
* 2.21.03 Besu Sado (ETH) 1996 20-10-19 4 Amsterdam
* 2.21.22 Mimi Belete (BRN) 1988 20-10-19 5 Amsterdam
* 2.22.55 Ashete Bekere (ETH) 1988 07-04-19 1 Rotterdam
* 2.23.36 Stella Barsosio (KEN) 1993 07-04-19 2 Rotterdam
* 2.24.42 Worknesh Alemu (ETH) 1990 20-10-19 6 Amsterdam
* 2.26.50 Aliphine Tuliamuk (USA) 1989 07-04-19 3 Rotterdam
* 2.27.00 Caroline Chepkwony (KEN) 1985 14-04-19 1 Enschede
(10)
* 2.27.38 Rodah Jepkorir Tanui (KEN) 1991 14-04-19 2 Enschede
* 2.27.53 Bethlehem Moges (ETH) 1991 07-04-19 4 Rotterdam
* 2.28.43 Betty Chepleting (KEN) 1988 13-10-19 1 Eindhoven
* 2.29.09 Roberta Groner (USA), V40 1978 07-04-19 5 Rotterdam
* 2.29.11 Giovanna Epis (ITA) 1988 07-04-19 6 Rotterdam
* 2.29.58 Natsuki Omori (JPN) 1994 07-04-19 7 Rotterdam
* 2.30.15 Marta Galimany (ESP) 1985 07-04-19 8 Rotterdam
* 2.30.40 Maria Korobitskaya (KGZ) 1989 20-10-19 7 Amsterdam
* 2.32.34 Bo Ummels 1993 Unitas 20-10-19 8 Amsterdam
* 2.33.20 Melanie Meyrand (CAN) 1985 07-04-19 9 Rotterdam
(20)
* 2.35.31 Gloria Privileggio (GRE) 1988 07-04-19 10 Rotterdam
* 2.35.47 Emily Setlack (CAN), V35 1980 07-04-19 11 Rotterdam
* 2.36.28 Beverly Ramos (PUR) 1987 07-04-19 12 Rotterdam
* 2.36.53 Marcela Joglov  (CZE) 1987 07-04-19 13 Rotterdam
* 2.37.17 Jane Moraa (KEN) 1991 14-04-19 3 Enschede
* 2.37.50 Breege Connolly (IRL), V40 1978 07-04-19 14 Rotterdam
* 2.38.34 Vianey de la Rosa (MEX) 1986 07-04-19 15 Rotterdam
* 2.38.43 Caitriona Jennings (IRL), V35 1980 07-04-19 16 Rotterdam
* 2.39.07 Zwednesh Ayele (ETH) 1993 13-10-19 2 Eindhoven
* 2.39.19 Hanna Vandenbussche (BEL) 1987 20-10-19 9 Amsterdam
(30)
* 2.39.22 Ann-Marie Mcglynn (IRL), V35 1980 07-04-19 17 Rotterdam
* 2.39.30 Fentaye Zenebu (ETH) 19-05-19 1 Leiden
* 2.39.31 Alice Mogire (KEN) 1987 14-04-19 4 Enschede
* 2.39.41 Karen van Proeyen (BEL) 1984 07-04-19 18 Rotterdam
* 2.39.55 Hanae Tanaka (JPN) 1990 07-04-19 19 Rotterdam
* 2.40.55 Karine Pasquier (FRA), V40 1977 07-04-19 20 Rotterdam
* 2.41.24 Paulina Golec (POL), V35 1981 07-04-19 21 Rotterdam
* 2.41.35 Maria Berezhnaya (RUS) 1992 20-10-19 10 Amsterdam
* 2.41.36 Daiana Ocampo (ARG) 1991 07-04-19 22 Rotterdam
* 2.42.13 Karen van Proeyen (BEL) 1984 13-10-19 3 Eindhoven
(40)
* 2.42.37 Zwednesh Ayele (ETH) 1993 14-04-19 5 Enschede
* 2.43.14 Maurine Ricour (BEL) 1991 13-10-19 4 Eindhoven
* 2.43.52 Gedmanesh Mekuanent Yayeh (ETH) 1992 14-04-19 6 Enschede
* 2.44.01 Eleftheria Petroulaki (GRE) 1991 07-04-19 23 Rotterdam
* 2.44.45 Mariya Reznichenko (RUS) 1995 07-04-19 24 Rotterdam
* 2.44.50 Hilde Aders (NOR) 1991 07-04-19 25 Rotterdam
* 2.44.56 Dailin Belmonte (CUB) 1985 07-04-19 26 Rotterdam
* 2.45.02 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 20-10-19 11 Amsterdam
* 2.45.49 Neja Kr?inar (SLO) 1991 07-04-19 27 Rotterdam
* 2.45.58 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 20-10-19 12 Amsterdam
(50)
* 2.46.24 Asmerawork Bekele Wolkeba (ETH) 1991 14-04-19 7 Enschede
* 2.46.25 Bentu Shiferaw Wodajo (ETH) 19-05-19 2 Leiden
* 2.46.35 Anne Plaisant (FRA) 1988 07-04-19 28 Rotterdam
* 2.48.24 Vicky Hansen (RSA), V35 1981 20-10-19 13 Amsterdam
* 2.49.18 Suzan Nieman 1985 NOVA 24-03-19 1 Amstelveen
* 2.49.25 Petra Pastorov  (CZE), V40 1977 07-04-19 29 Rotterdam
* 2.49.31 Kim Geypen (BEL) 1984 07-04-19 30 Rotterdam
* 2.49.45 Ramadimetja Lizzy Babili (RSA) 1990 20-10-19 14 Amsterdam
* 2.49.58 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 14-04-19 8 Enschede
* 2.50.02 Marisol Romero (MEX), V35 1983 07-04-19 31 Rotterdam
(60)
* 2.50.04 Mary Hammond (GBR) 1988 20-10-19 15 Amsterdam
R 2.50.15 Samantha Luitwieler Dynamica 05-10-19 1 Zoutelande
* 2.50.29 Jenny Rutstr”m (SWE), V40 1977 20-10-19 16 Amsterdam
* 2.50.32 Leanne Butler (IRL) 1991 20-10-19 17 Amsterdam
* 2.51.14 Hannah Oldroyd (GBR) 1987 Haag Atletiek 19-05-19 3 Leiden
* 2.51.25 Aisling O'connor (IRL) 07-04-19 32 Rotterdam
* 2.51.31 Lelde Neimande (LAT), V35 1983 07-04-19 33 Rotterdam
* 2.51.34 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 07-04-19 34 Rotterdam
* 2.51.55 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 20-10-19 18 Amsterdam
* 2.52.17 Antonina Ushina (RUS) 1993 20-10-19 19 Amsterdam
(70)
* 2.52.18 Ann Ashworth (RSA), V35 1984 20-10-19 20 Amsterdam
* 2.52.54 Renata Vosloo (RSA), V35 1983 20-10-19 21 Amsterdam
* 2.53.39 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 07-04-19 35 Rotterdam
* 2.54.16 Magaly Garcia (VEN) 1989 07-04-19 36 Rotterdam
R 2.54.28 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 05-10-19 2 Zoutelande
* 2.54.36 Mirte Leloup 1985 Cifla 20-10-19 22 Amsterdam
* 2.55.48 Jenny Bj”rnberg (SWE), V35 1983 20-10-19 23 Amsterdam
* 2.55.57 Melina Frei (SUI) 1989 07-04-19 37 Rotterdam
* 2.56.18 Roussel Anne (FRA) 1985 20-10-19 24 Amsterdam
* 2.56.47 Mirjam Koersen, V40 1974 GAC Hilversum 07-04-19 38 Rotterdam
(80)
* 2.56.48 Carmen a Toaquisa (ECU) 07-04-19 39 Rotterdam
* 2.57.01 Karen van Herck (BEL), V45 13-10-19 5 Eindhoven
* 2.57.19 Annie Laperle (CAN), V40 07-04-19 40 Rotterdam
* 2.57.34 Elke Heirman (BEL), V35 07-04-19 41 Rotterdam
R 2.57.46 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 13-04-19 1 Hulst
* 2.58.13 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 20-10-19 25 Amsterdam
* 2.58.41 Donna Verge (CAN) 07-04-19 42 Rotterdam
R 2.58.52 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 05-10-19 3 Zoutelande
2.58.53 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 22-06-19 1 Sneek
* 2.59.06 Lotte de Hosson 1985 Groningen Atletiek 07-04-19 43 Rotterdam
(90)
* 2.59.12 Yanxing Ma (CHN), V40 1977 20-10-19 26 Amsterdam
* 2.59.24 Hellen Berger-de Vries, V35 1979 BB Lopers 14-04-19 9 Enschede
R 2.59.25 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 13-04-19 2 Hulst
* 2.59.26 Anne-Sophie Demagny (FRA), V35 07-04-19 44 Rotterdam
* 2.59.30 Charlotte Marijn, V40 1977 Altis 20-10-19 27 Amsterdam
* 2.59.48 Maria Luz Freire (ITA), V45 07-04-19 45 Rotterdam
* 2.59.56 Ilaria Novelli (ITA) 07-04-19 46 Rotterdam
* 2.59.57 Angela Moesch (GER), V45 1969 20-10-19 28 Amsterdam
* 2.59.58 Virginia Galvez (ARG) 1990 07-04-19 47 Rotterdam
* 3.00.10 Sabine Vanderzwalmen (BEL), V35 07-04-19 48 Rotterdam
(100)
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
* 3.29.16 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 14-09-19 Winschoten
*,R 3.31.27 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 23-02-19 1 Steenwijk
*,R 3.44.44 Helle Blak Petersen (DEN) 25-05-19 1 Amstelveen
* 3.50.38 Malgorzata Pazda-Pozorska (POL), V35 1982 14-09-19 Winschoten
* 3.52.37 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 14-09-19 Winschoten
* 4.02.16 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 14-09-19 1 Winschoten
* 4.04.52 Arenda K”nnecke, V40 1977 Atletics 14-09-19 2 Winschoten
* 4.07.15 Sandra Medendorp, V45 1974 HAC'63 14-09-19 3 Winschoten
*,R 4.07.30 Lisbeth Sch?tt Rasmussen (DEN) 25-05-19 2 Amstelveen
*,R 4.08.08 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 25-05-19 3 Amstelveen
(10)
* 4.13.46 Astrid Kamst (BEL) 1990 14-09-19 4 Winschoten
*,R 4.15.46 Jannet Lange, V50 1964 Veteranen Nederland 23-02-19 2 Steenwijk
* 4.16.08 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 14-09-19 5 Winschoten
* 4.18.29 Edina Simon (HUN), V45 1971 14-09-19 Winschoten
* 4.22.58 Hana Vicarova (CZE) 1988 14-09-19 Winschoten
* 4.28.07 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 14-09-19 Winschoten
* 4.28.09 Leonie Meijer 1985 >Roden 14-09-19 6 Winschoten
* 4.30.15 Petra Bus, V45 1969 Loopgroep Bedum 14-09-19 7 Winschoten
4.30.58 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 19-05-19 1 Brielle
* 4.33.16 Bianca Schoonoord, V45 1972 >Noordwijk 14-09-19 8 Winschoten
(20)
* 4.33.22 Alexandra Heiml (AUT), V40 1975 14-09-19 Winschoten
*,R 4.37.49 Anita Spieker, V55 1962 Daventria 23-02-19 3 Steenwijk
* 4.42.05 Gerry Visser, V55 1963 LAAC Twente 14-09-19 9 Winschoten
* 4.42.15 Anita Spieker, V55 1962 Daventria 14-09-19 10 Winschoten
* 4.51.36 Anna Lemstra, V35 1980 >Dronrijp 14-09-19 11 Winschoten
* 4.51.43 Femke Veldman, V35 1981 Fivelstreek 14-09-19 12 Winschoten
*,R 4.52.13 Leva Lobaciute (LIT) 25-05-19 4 Amstelveen
* 4.56.21 Marieke Otten, V35 1983 >Groningen 14-09-19 13 Winschoten
* 4.59.13 Aline Bouma 1986 >Assen 14-09-19 14 Winschoten
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
* 7.34.04 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 14-09-19 1 Winschoten
*,R 7.48.14 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 23-02-19 1 Steenwijk
* 7.55.19 Malgorzata Pazda-Pozorska (POL), V35 1982 14-09-19 2 Winschoten
* 8.10.47 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 14-09-19 3 Winschoten
* 9.22.56 Hana Vicarova (CZE) 1988 14-09-19 4 Winschoten
* 9.29.12 Edina Simon (HUN), V45 1971 14-09-19 5 Winschoten
* 9.34.33 Alexandra Heiml (AUT), V40 1975 14-09-19 6 Winschoten
* 9.56.07 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 14-09-19 7 Winschoten
*,R 10.50.00 Sameena van der Mijden 1991 MarathonPlus 25-05-19 1 Amstelveen
* 10.57.24 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners Gold 14-09-19 8 Winschoten
(10)
* 11.17.21 Ineke Plant, V60 1959 Loopgroep gRUNN 14-09-19 9 Winschoten
*,R 11.55.41 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners Gold 23-02-19 2 Steenwijk
*,R 11.55.49 Katie Unoki (JPN), V45 1969 Dutch Runners Gold 25-05-19 2 Amstelveen
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
R 2.56.53 BB Lopers dames BB Lopers 07-04-19 1 Zwolle
R 3.03.41 NSAV 't Haasje 't Haasje 07-04-19 2 Zwolle
R 3.09.10 avPEC1910 Dames PEC1910 07-04-19 3 Zwolle
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
*,R 65390 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 12-05-19 1 Steenbergen
*,R 64130 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 28-12-19 1 Almere
*,R 64074 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 12-05-19 2 Steenbergen
R 62498 Jannet Lange, V55 1964 Veteranen Nederland 13-07-19 1 Deventer
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
R 102795 Claudia von Bronk (GER), V45 1974 13-07-19 1 Deventer
R 95295 Yvonne Rosenkamp, V50 1967 Salland 13-07-19 2 Deventer
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
R 214312 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 13-07-19 1 Deventer