Wegranglijsten 2020 mannen

bijgewerkt t/m 31 december 2020 (update van 24 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. Hiervoor in aanmerking komen Nederlandse atleten en buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 28.08 Richard Douma 1993 Zaanland 12-01-20 13 Valencia (ESP)
* 28.14 Mike Foppen 1996 Cifla 31-12-20 4 Madrid (ESP)
* 28.49 Jesper van der Wielen 1991 Cifla 12-01-20 23 Valencia (ESP)
* 29.10 Luuk Maas 1995 Cifla 12-01-20 31 Valencia (ESP)
29.28 Roy Hoornweg 1989 Passaat 25-01-20 1 Hoornaar
R 30.03 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 26-01-20 1 Wervershoof
R 30.24 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 26-01-20 2 Wervershoof
R 31.09 Christiaan van Beusichem, M35 1980 Flakkee 04-01-20 1 Oud-Beijerland
R 31.11 Rick Hartogs 1989 DAK 12-01-20 1 Nieuwkuijk
31.16 Nick van der Poel 1987 Ilion 25-01-20 2 Hoornaar
(10)
31.18 Maarten van Zetten Ilion 25-01-20 3 Hoornaar
R 31.19 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 20-09-20 1 Venlo
31.24 Albert Meijer, M35 1984 Running2000 25-01-20 4 Hoornaar
31.27 Ilias El Khattabi Rotterdam Atletiek 19-01-20 1 Maassluis
31.27 Leendert van der Lugt 1988 >Capelle aan den Ijssel 25-01-20 5 Hoornaar
31.35 Tom Disveld, M35 AAC 19-01-20 1 Amsterdam
31.38 Shaun Dixon (GBR), M35 1982 Phanos 19-01-20 2 Amsterdam
31.46 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 29-02-20 1 Groningen
31.50 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 08-03-20 1 Amsterdam
R 31.53 Patrick de Vos 1996 AV'56 11-10-20 1 Bergen op Zoom
(20)
31.56 Jeroen Kramer Zaanland 08-03-20 2 Amsterdam
31.58 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 19-01-20 4 Amsterdam
  Mannen 15km (tot 50.00)
48.28 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 22-02-20 1 Tilburg
49.40 Timo de Geus 1990 Fortius 22-02-20 2 Tilburg
49.51 Niels Verhagen Oss'78 22-02-20 3 Tilburg
  Mannen 10EM (tot 53.30)
* 51.02 Lars Cazander 1992 >Huis ter Heide 04-01-20 1 Woudenberg
52.28 Maurice Smit >Delfzijl 29-02-20 1 Groningen
* 53.16 Abrha Gesesew Spurt'88 02-02-20 4 Apeldoorn
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
* 1.00.57 Roy Hoornweg 1989 Passaat 01-03-20 3 Alphen aan den Rijn
* 1.03.01 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 01-03-20 5 Alphen aan den Rijn
* 1.04.59 Bart van Nunen 1995 Passaat 01-03-20 6 Alphen aan den Rijn
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.02.44 Björn Koreman 1991 Leiden Atletiek 08-11-20 4 Dresden (GER)
* 1.03.11 Frank Futselaar 1991 De Liemers 16-02-20 23 Barcelona (ESP)
* 1.03.22 Michel Butter 1985 Castricum 08-03-20 11 Den Haag
* 1.03.35 Stan Niesten 1996 DEM 08-03-20 13 Den Haag
* 1.03.37 Bart van Nunen 1995 Passaat 16-02-20 Barcelona (ESP)
1.03.51 Mohamed Ali Mohammed, M35 1985 Nijmegen Atletiek 13-09-20 2 Frankfurt (GER)
* 1.05.36 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 18-01-20 1 Heerde
* 1.05.57 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 08-03-20 24 Den Haag
* 1.05.58 Christiaan van Beusichem, M35 1980 Flakkee 08-03-20 25 Den Haag
* 1.06.00 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 08-03-20 26 Den Haag
(10)
* 1.06.02 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 16-02-20 Barcelona (ESP)
* 1.06.25 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 08-03-20 29 Den Haag
* 1.06.30 Tim Bolink 1992 AAC'61 08-03-20 30 Den Haag
* 1.06.35 Nick van der Poel 1987 Ilion 08-03-20 31 Den Haag
* 1.06.44 Daan Reintjes 1993 De Liemers 16-02-20 Barcelona (ESP)
R 1.08.05 Menno Koolhaas 1995 Unitas 19-01-20 1 Posterholt
* 1.08.44 Erwin Adan 1992 Dynamica 08-03-20 44 Den Haag
* 1.08.44 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 08-03-20 45 Den Haag
* 1.08.57 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 08-03-20 49 Den Haag
* 1.08.59 Ronald Poel 1991 DEM 08-03-20 52 Den Haag
(20)
* 1.09.07 Luuk Metselaar 1992 Hellas 08-03-20 54 Den Haag
1.09.09 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 12-01-20 4 Egmond aan Zee
R 1.09.22 Lars van der Knaap NTB 19-01-20 2 Posterholt
* 1.09.23 Cameron Milne (GBR) 1993 Hellas 08-03-20 59 Den Haag
R 1.09.25 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 08-02-20 1 Bennekom
* 1.09.25 Ruben Mureau 1987 Scorpio 08-03-20 60 Den Haag
* 1.09.45 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 08-03-20 64 Den Haag
* 1.09.46 Michiel Kallenberg, M35 1983 Cifla 08-03-20 66 Den Haag
1.09.51 Leendert van der Lugt 1988 >Capelle aan den Ijssel 08-02-20 1 Houten
1.10.01 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 12-01-20 7 Egmond aan Zee
(30)
* 1.10.05 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 08-03-20 70 Den Haag
1.10.14 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 12-01-20 9 Egmond aan Zee
* 1.10.16 Jurre van Rooden 1987 Phanos 08-03-20 75 Den Haag
1.10.28 Roy Hoornweg 1989 Passaat 12-01-20 10 Egmond aan Zee
1.10.46 Kalid Amin 1997 Triathlon 12-01-20 12 Egmond aan Zee
* 1.10.46 Cornelis Chatziioannou, M40 1979 Passaat 08-03-20 79 Den Haag
R 1.10.53 Dennis de Knijff 1986 Phanos 27-09-20 1 Almere
* 1.10.58 Nick van Nieuwenhuizen Ciko'66 08-03-20 80 Den Haag
* 1.10.59 Boris de Bruijn, M35 1982 AV'56 08-03-20 81 Den Haag
* 1.11.00 Nico Altorf, M50 1967 NSL 08-03-20 82 Den Haag
(40)
* 1.11.29 Mike Teekens 1988 Achilles EL 08-03-20 84 Den Haag
* 1.11.32 Jan Willem Hagen 1990 Athlos 08-03-20 85 Den Haag
1.11.32 Niels Esmeijer, M35 1983 NTB 19-01-20 4 Maassluis
* 1.11.32 Ellen Zijden >Den Haag 08-03-20 86 Den Haag
* 1.11.34 Maarten Haegens, M40 1978 Pijnenburg 08-03-20 88 Den Haag
1.11.34 Maarten van Zetten Ilion 08-02-20 2 Houten
* 1.11.34 Kasper Koeleman, M35 1980 Phanos 08-03-20 87 Den Haag
1.11.37 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 12-01-20 17 Egmond aan Zee
R 1.11.38 Wilko Bakker 1985 Horror 29-02-20 1 Langezwaag
* 1.11.39 Rick Salomé, M35 1982 Phanos 08-03-20 90 Den Haag
(50)
* 1.11.40 Emmanuel Biwott, M35 1984 >Voorthuizen 08-03-20 91 Den Haag
1.11.40 Joeri Wolf 1991 Cifla 12-01-20 18 Egmond aan Zee
* 1.11.43 Arjan Marchand, M40 1977 Groningen Atletiek 07-03-20 1 Haren
1.11.46 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 12-01-20 20 Egmond aan Zee
R 1.11.49 Patrick Stitzinger, M35 1981 Pegasus 19-01-20 4 Posterholt
* 1.12.10 Maarten Jumelet 1989 Leiden Atletiek 08-03-20 96 Den Haag
1.12.13 Henk van der Stelt, M40 1977 Scorpio 29-02-20 1 Groningen
* 1.12.29 Alex da Conceicao Frederico Hellas 08-03-20 102 Den Haag
1.12.31 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 12-01-20 21 Egmond aan Zee
1.12.33 Remyo Tielsema 1990 Phanos 12-01-20 22 Egmond aan Zee
(60)
1.12.36 Michel Kerkdijk 1987 Atletics Nijverdal 01-03-20 1 Vorden
* 1.12.36 Maikel Stolwijk, M35 Leiden Atletiek 08-03-20 103 Den Haag
* 1.12.39 Kidane Kelete Gebremariam 1992 Prins Hendrik 08-03-20 105 Den Haag
1.12.41 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 12-01-20 25 Egmond aan Zee
1.12.42 Robert Ton 1985 Phanos 12-01-20 26 Egmond aan Zee
* 1.12.42 Erik van Warmerdam 1988 KAV Holland 08-03-20 106 Den Haag
* 1.12.44 Sjef de Kimpe 1988 >Amsterdam 08-03-20 107 Den Haag
* 1.12.45 Jop van der Steen 1994 TRR 08-03-20 108 Den Haag
* 1.12.46 Patrick Kwist, M50 1968 Rotterdam Atletiek 27-09-20 1 Zoetermeer
* 1.12.46 Menco Schuurman 1991 De Koplopers 08-03-20 109 Den Haag
(70)
1.12.47 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 12-01-20 27 Egmond aan Zee
* 1.12.56 Jasper van der Ploeg 1989 Phanos 08-03-20 110 Den Haag
* 1.12.57 Luc Velzeboer Almere'81 16-02-20 Barcelona (ESP)
1.12.57 Rik Goethals 1992 Triathlon 12-01-20 28 Egmond aan Zee
* 1.12.57 Robert Hogerwerf 1985 Phoenix 08-03-20 111 Den Haag
* 1.12.57 Marnix Langeveld 1992 Pijnenburg 08-03-20 112 Den Haag
* 1.13.02 Bart van Trigt >Amsterdam 08-03-20 114 Den Haag
1.13.06 Niels te Pas 1996 TION 12-01-20 30 Egmond aan Zee
1.13.06 Wouter Jansen 1987 Cifla 12-01-20 31 Egmond aan Zee
1.13.07 Floris Willeboordse González Running Team 12-01-20 32 Egmond aan Zee
(80)
R 1.13.11 Dez de Eerens 1987 >Heerjansdam 19-01-20 1 Zoetermeer
* 1.13.12 Paul Waszink 1974 >Amsterdam 08-03-20 117 Den Haag
1.13.15 Charles van Cauwenberghe (BEL) 1988 PAC 19-01-20 5 Maassluis
* 1.13.20 Marco Keijsers 1985 Scorpio 08-03-20 118 Den Haag
* 1.13.20 Karel-Jan Lensen, M35 1982 ATC'75 07-03-20 2 Haren
R 1.13.27 Joey van 't Verlaat NTB 19-01-20 5 Posterholt
* 1.13.28 Hein de Groot 1987 Oss'78 08-03-20 119 Den Haag
R 1.13.29 David Bouman 1988 Flakkee 19-01-20 1 Twello
* 1.13.29 Christiaan Solleveld, M35 1984 Olympus'70 08-03-20 120 Den Haag
1.13.30 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 12-01-20 34 Egmond aan Zee
(90)
* 1.13.31 Tesfalem Zeresenay Kahase >Den Haag 08-03-20 121 Den Haag
1.13.32 Ties van den Hurk 't Haasje 12-01-20 35 Egmond aan Zee
* 1.13.36 Jan Schra 1988 BB Lopers 18-01-20 3 Heerde
* 1.13.40 Kim-Roger Trøite (NOR) Tromsø 08-03-20 123 Den Haag
1.13.41 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 12-01-20 36 Egmond aan Zee
* 1.13.42 Reinout Polders 1989 Loopgroep PK 08-03-20 124 Den Haag
* 1.13.43 Mick Herfkens 1989 >Amsterdam 08-03-20 126 Den Haag
* 1.13.43 Christoffer Hiding (SWE) Alingsås 08-03-20 125 Den Haag
R 1.13.44 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 20-09-20 2 Soerendonk
R 1.13.47 Maurik de Groot, M40 Running Holland 27-09-20 2 Almere
(100)
1.13.49 Coen Visser 1991 PAC 19-01-20 7 Maassluis
* 1.13.50 Gert-Jan Liefers, M40 1978 Veluwe 18-01-20 2 Heerde
1.13.55 Erwin Sparreboom, M45 1971 Olympus'70 19-01-20 8 Maassluis
1.13.59 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 12-01-20 38 Egmond aan Zee
* 1.14.02 Michel Schrier, M40 1979 Dynamica 08-03-20 131 Den Haag
1.14.03 Pim Bijl 1992 PAC 19-01-20 9 Maassluis
1.14.04 Guido Stolle 1990 >Gouda 02-02-20 1 Gouda
* 1.14.06 Pieter Bakx 1985 Rotterdam Atletiek 08-03-20 133 Den Haag
* 1.14.07 Ruud Hoosemans, M35 1982 Dynamica 08-03-20 134 Den Haag
* 1.14.13 Jozias Boone, M35 1982 AV'56 08-03-20 137 Den Haag
(110)
* 1.14.14 Bram van Dongen, M40 1979 Haag Atletiek 08-03-20 138 Den Haag
1.14.14 Lars Roosken, M40 1977 PAC 19-01-20 10 Maassluis
R 1.14.15 Jan Droesen 1992 >Utrecht 19-01-20 6 Posterholt
* 1.14.20 Joep Harmsen 1993 Phanos 08-03-20 139 Den Haag
1.14.21 Jeroen Kramer Zaanland 12-01-20 39 Egmond aan Zee
* 1.14.24 Arthur Camps Rotterdam Atletiek 08-03-20 141 Den Haag
R 1.14.25 Roy Werner, M35 1984 Fortius 07-03-20 1 Driebergen
* 1.14.28 Arjen van der Logt 1990 Phoenix 08-03-20 142 Den Haag
1.14.29 Dennis Westra 1996 't Haasje 02-02-20 1 Leeuwarden
* 1.14.31 Maurice Niessen, M40 >Amersfoort 08-03-20 145 Den Haag
(120)
* 1.14.31 Björn de Laat 1987 NTB 07-03-20 3 Haren
* 1.14.33 Marco Meeuwse, M35 1983 Eindhoven Atletiek 08-03-20 147 Den Haag
* 1.14.33 Olaf van den Bergh 1994 Prins Hendrik 08-03-20 148 Den Haag
* 1.14.36 Henk Slager 1991 BB Lopers 08-03-20 150 Den Haag
* 1.14.36 Rene de Lange, M40 1977 De Koplopers 08-03-20 149 Den Haag
1.14.37 Erwin Harmes, M35 1981 González Running Team 02-02-20 3 Cadzand-Bad
* 1.14.39 René Hage, M35 1982 Gouda 08-03-20 151 Den Haag
1.14.39 Edwin Sjerps SAV 12-01-20 43 Egmond aan Zee
* 1.14.41 Ralph Wiessner, M40 1977 Dynamica 08-03-20 153 Den Haag
1.14.43 Thys de Jong Lionitas 02-02-20 2 Leeuwarden
(130)
1.14.44 Ambroise Uwiragiye (RWA), M35 1980 Hollandia 12-01-20 44 Egmond aan Zee
R 1.14.44 Roel Kennis 1989 Weert 20-09-20 3 Soerendonk
* 1.14.45 Floris van Drunen 1991 >Nijmegen 08-03-20 154 Den Haag
* 1.14.50 Richard Stel, M40 1978 Groningen Atletiek 07-03-20 4 Haren
1.15.04 Yennick Wolthuizen, M35 1984 DOKEV 12-01-20 45 Egmond aan Zee
* 1.15.08 Stefan Leeflang, M35 1981 BAV 08-03-20 159 Den Haag
1.15.10 Joost Somsen >Eibergen 01-03-20 2 Vorden
R 1.15.17 Bert Vanwersch, M50 1966 Achilles Top 19-01-20 8 Posterholt
* 1.15.20 Herman Leeman, M50 1969 AAC 08-03-20 164 Den Haag
* 1.15.22 Stefan Schrier, M35 Dynamica 08-03-20 165 Den Haag
(140)
* 1.15.23 Tjibbe van den Veen 1986 De Koplopers 08-03-20 168 Den Haag
1.15.24 René Kleizen 1987 PAC 19-01-20 11 Maassluis
* 1.15.28 Edwin de Neijs, M45 1972 Attila 08-03-20 170 Den Haag
1.15.28 Remco Schraa, M45 1973 Lionitas 02-02-20 3 Leeuwarden
* 1.15.38 Vincent Vergeer, M35 1983 NTB 08-03-20 172 Den Haag
* 1.15.50 Arnold Modderman 1985 >Assen 08-03-20 175 Den Haag
1.15.55 Mischa Stolker 1987 Hellas 08-02-20 3 Houten
1.15.57 Jelle Broersma Lionitas 02-02-20 4 Leeuwarden
1.15.59 Dick Wobbes Lionitas 02-02-20 5 Leeuwarden
* 1.16.00 Mohamed Mohammadi, M45 1971 AAC 08-03-20 177 Den Haag
(150)
* 1.16.07 Brent Pieterse 1992 >Nieuwkoop 08-03-20 179 Den Haag
R 1.16.09 Wilfred Verhagen, M35 1981 Clytoneus 16-02-20 1 Vinkeveen
1.16.11 Peter Schoch, M35 1983 >Wageningen 01-03-20 3 Vorden
1.16.11 Guy Maas Atletiek Maastricht 12-01-20 48 Egmond aan Zee
R 1.16.11 Reinout van der Bok, M40 1978 U-Track 19-01-20 3 Zoetermeer
* 1.16.14 Siem Uittenhout, M35 1985 Phoenix 08-03-20 181 Den Haag
* 1.16.15 Walter Roza 1985 Altis 08-03-20 182 Den Haag
1.16.17 Maurice Kram 1996 Groningen Atletiek 29-02-20 3 Groningen
1.16.22 Vincent van der Lans, M35 1981 Haarlem 12-01-20 50 Egmond aan Zee
* 1.16.27 Enno Roelofsen, M40 >Hilversum 08-03-20 184 Den Haag
(160)
1.16.28 Bram Smit >Groningen 29-02-20 4 Groningen
1.16.28 Thomas Cremers NTB 12-01-20 51 Egmond aan Zee
* 1.16.30 Ben Vermeulen, M40 >Eindhoven 08-03-20 185 Den Haag
* 1.16.31 Tim van Vrijaldenhoven, M40 1979 PAC 08-03-20 186 Den Haag
* 1.16.37 Peter Sliep, M40 >Hendrik-Ido-Ambacht 08-03-20 189 Den Haag
* 1.16.41 Maarten Mast, M35 1981 Flevo Delta 18-01-20 4 Heerde
R 1.16.43 Aart van Steenbergen VAV Veenendaal 08-02-20 2 Bennekom
* 1.16.44 Ivan Smid 1989 >Emmen 08-03-20 190 Den Haag
R 1.16.45 Alexander Struijk >Berkel en Rodenrijs 19-01-20 5 Zoetermeer
1.16.46 Wilco Kooistra, M40 1979 >Leeuwarden 02-02-20 6 Leeuwarden
(170)
* 1.16.49 Thijs van der Haar, M35 Altis 08-03-20 191 Den Haag
1.16.50 Dominic Bersee Olympus'70 12-01-20 53 Egmond aan Zee
1.16.54 Bouke Onstenk, M35 1981 Hollandia 12-01-20 54 Egmond aan Zee
* 1.16.56 Arjan van der Plas >Den Haag 08-03-20 192 Den Haag
* 1.16.57 Marijn van der Meer >Den Haag 08-03-20 193 Den Haag
1.16.58 Roland Schellevis, M35 Flakkee 19-01-20 12 Maassluis
1.16.59 Jaco van Buren, M40 1979 >Stolwijk 02-02-20 2 Gouda
1.16.59 Eric van der Linden, M45 1974 HERA 12-01-20 55 Egmond aan Zee
* 1.17.02 Matthijs Monster, M40 1978 Hellas 08-03-20 195 Den Haag
1.17.03 Kamiel Jacobs 't Haasje 12-01-20 56 Egmond aan Zee
(180)
1.17.04 Luuk Wagenaar Phanos 12-01-20 57 Egmond aan Zee
* 1.17.07 Dave Kroon, M35 >Leiden 08-03-20 196 Den Haag
1.17.08 Koen de Nijs >Rotterdam 19-01-20 13 Maassluis
1.17.09 Daan Velden Eindhoven Atletiek 12-01-20 59 Egmond aan Zee
R 1.17.15 Florus van Meijl, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 20-09-20 5 Soerendonk
* 1.17.25 Erik Deenen 1989 Loopgroep Groningen 07-03-20 6 Haren
1.17.25 Paul Geertsma 1985 Lionitas 12-01-20 60 Egmond aan Zee
* 1.17.30 Maikel Tax >Oss 08-03-20 201 Den Haag
* 1.17.31 Jo Walakutty, M35 >Haarlem 08-03-20 202 Den Haag
1.17.31 Jan Stuursma 1987 Veendam 12-01-20 61 Egmond aan Zee
(190)
1.17.36 Freek Goedhart, M35 1984 Flakkee 19-01-20 14 Maassluis
R 1.17.36 Jan Smit, M35 1983 AAC 27-09-20 3 Almere
* 1.17.37 Philip van der Weijde >Rotterdam 08-03-20 205 Den Haag
1.17.38 Pip Tesselaar, M50 1969 HERA 12-01-20 62 Egmond aan Zee
* 1.17.41 Jeroen Don, M40 Sprint 08-03-20 206 Den Haag
R 1.17.42 Tom Pietersma >Leeuwarden 04-10-20 1 Stiens
* 1.17.44 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 08-03-20 207 Den Haag
* 1.17.46 Barry Bronsema, M40 1975 Fivelstreek 07-03-20 7 Haren
R 1.17.53 Martijn de Groot AKU 16-02-20 3 Vinkeveen
* 1.17.54 Ron van de Water >Berghem 08-03-20 209 Den Haag
(200)
* 1.17.55 Wim van Hameren Eindhoven Atletiek 16-02-20 Barcelona (ESP)
* 1.18.00 Jardy van den Heuvel 1995 NTB 08-03-20 210 Den Haag
* 1.18.01 Danny Huibregtse González Running Team 08-03-20 211 Den Haag
* 1.18.04 Samir Amghar De Kieviten 08-03-20 213 Den Haag
* 1.18.05 Niels van Helmond >Utrecht 08-03-20 214 Den Haag
* 1.18.06 Johannes Postma, M45 1973 Lionitas 07-03-20 8 Haren
R 1.18.07 Legesse Dawit, M40 >Tegelen 19-01-20 11 Posterholt
1.18.07 Arnoud Runia 1986 NTB 12-01-20 63 Egmond aan Zee
1.18.08 Maarten van Vulpen, M35 1981 Hellas 29-02-20 6 Groningen
R 1.18.08 Pascal van Norden, M45 1972 Gouda 19-01-20 6 Zoetermeer
(210)
1.18.09 Luuk Sluyter 1986 PAC 02-02-20 3 Gouda
1.18.10 Jordi Fuhler >Klazienaveen 01-03-20 4 Vorden
* 1.18.11 Erik Scheers, M45 1974 Haag Atletiek 08-03-20 217 Den Haag
R 1.18.11 Wessel Schut >Zoetermeer 19-01-20 7 Zoetermeer
* 1.18.12 Matthew Harvey, M40 Rotterdam Atletiek 08-03-20 219 Den Haag
* 1.18.12 Steven van Bunningen, M35 Sprint 08-03-20 218 Den Haag
* 1.18.13 Menno Altena Triathlon 07-03-20 9 Haren
1.18.14 Gerard de Lange, M50 1965 Waterweg 19-01-20 16 Maassluis
* 1.18.14 Maurice Vriend 1985 AAC 08-03-20 220 Den Haag
R 1.18.16 Henk Bregman 19-01-20 8 Zoetermeer
(220)
1.18.16 Jorrit Cleij 1987 Cifla 12-01-20 64 Egmond aan Zee
1.18.17 Tristan Olij NTB 12-01-20 65 Egmond aan Zee
* 1.18.17 Karel Nanninga >Amsterdam 08-03-20 222 Den Haag
1.18.19 Mark Verhage 1986 Scheldesport 02-02-20 10 Cadzand-Bad
1.18.20 Joep Staps >Tilburg 12-01-20 66 Egmond aan Zee
* 1.18.22 Karst Lenzen PAC 08-03-20 227 Den Haag
* 1.18.29 Stephan Stam, M45 1974 Olympus'70 08-03-20 229 Den Haag
* 1.18.34 Arco Poot, M35 1982 Olympus'70 08-03-20 231 Den Haag
* 1.18.36 Joeri Versluis, M35 1984 Dynamica 08-03-20 232 Den Haag
* 1.18.37 Erwin Koens, M40 1979 Rotterdam Atletiek 08-03-20 233 Den Haag
(230)
R 1.18.38 Jacco Langerak 1986 Hellas 07-03-20 3 Driebergen
R 1.18.38 Ron Pepels >Elsloo 19-01-20 12 Posterholt
* 1.18.44 Jorim de Boks González Running Team 08-03-20 235 Den Haag
* 1.18.47 Tim Meijer, M35 >Almere 08-03-20 237 Den Haag
1.18.47 Ruben Martens >Koewacht 02-02-20 15 Cadzand-Bad
1.18.47 Daan Nieuwenhuis 16-02-20 1 Lansingerland
* 1.18.48 Lars van der Meulen, M35 Hellas 08-03-20 238 Den Haag
R 1.18.48 Sander Looymans, M35 1980 Loopgroep Aart Stigter 20-09-20 6 Soerendonk
1.18.50 Douwe Nauta, M40 1977 Lionitas 02-02-20 7 Leeuwarden
R 1.18.52 Jay Sauer, M45 1972 Cifla 19-01-20 10 Zoetermeer
(240)
* 1.18.54 Jermo Janmaat >Utrecht 08-03-20 241 Den Haag
* 1.18.54 Edo Brouwer, M35 >Hattem 08-03-20 240 Den Haag
1.18.55 Jörgen Verstralen, M35 1981 Gouda 02-02-20 4 Gouda
1.18.58 Rob Vijver 1991 Lionitas 12-01-20 68 Egmond aan Zee
* 1.18.58 Niels de Winter >Rotterdam 08-03-20 242 Den Haag
* 1.19.03 Jeroen Akerboom, M35 Zaanland 08-03-20 244 Den Haag
1.19.04 Rogier Rozendaal >Leeuwarden 02-02-20 8 Leeuwarden
1.19.05 Rene Wiering, M50 1968 AV'23 12-01-20 70 Egmond aan Zee
1.19.05 Crum van der Linden 1985 Dynamica 02-02-20 16 Cadzand-Bad
* 1.19.06 Bauke Rietveld HRR 08-03-20 246 Den Haag
(250)
* 1.19.11 Dennis van der Spoel, M45 1971 NTB 08-03-20 247 Den Haag
* 1.19.13 Patrick van der Zande Nederlandse Triathlon Bond 08-03-20 248 Den Haag
* 1.19.17 Dennis Haak, M40 1978 Aquilo 07-03-20 10 Haren
* 1.19.17 Ruud Selker >Den Haag 08-03-20 250 Den Haag
1.19.18 Mark Oude Bennink 1987 NTB 12-01-20 71 Egmond aan Zee
* 1.19.19 Johan Karelse, M45 1973 AV'56 08-03-20 251 Den Haag
R 1.19.21 Joeri Dassen 1989 >Wageningen 08-02-20 3 Bennekom
1.19.22 Mark de Munter PAC 19-01-20 17 Maassluis
1.19.23 Menno Munster Hylas 12-01-20 73 Egmond aan Zee
* 1.19.25 Alastair Cameron, M35 1984 16-02-20 Barcelona (ESP)
(260)
R 1.19.25 Tim Snijders >Eijsden 19-01-20 13 Posterholt
R 1.19.28 Peter Pollemans 1985 Flakkee 01-03-20 2 Schiedam
R 1.19.29 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 20-09-20 7 Soerendonk
* 1.19.30 Gideon Habtab, M40 Hellas 08-03-20 252 Den Haag
* 1.19.32 Albert-Jan Groen, M45 1974 Haag Atletiek 08-03-20 253 Den Haag
R 1.19.34 Jorrit Koop 01-03-20 3 Schiedam
1.19.34 Pieter Mijnhout 1994 GAC Hilversum 12-01-20 74 Egmond aan Zee
* 1.19.37 Gerrit Duits, M40 1979 Horror 07-03-20 11 Haren
1.19.38 Jeroen van Aken, M40 1979 Haag Atletiek 12-01-20 75 Egmond aan Zee
* 1.19.38 Bram Veenboer >Hoogeveen 18-01-20 5 Heerde
(270)
R 1.19.40 Jean-Pierre Dieteren, M50 1965 Caesar 19-01-20 14 Posterholt
* 1.19.41 Walter de Graaf, M45 1975 Castricum 08-03-20 256 Den Haag
* 1.19.42 Jeroen ten Klooster, M45 1974 BB Lopers 18-01-20 6 Heerde
R 1.19.43 Ivo Lustenhouwer 1979 >Wageningen 08-02-20 4 Bennekom
* 1.19.44 Sander van Doorn, M35 1983 Scheldesport 08-03-20 258 Den Haag
* 1.19.44 Mick Claessens 1992 >Maastricht 08-03-20 257 Den Haag
* 1.19.45 Floris van Blankenstein, M40 HRR 08-03-20 260 Den Haag
* 1.19.45 Frank Vulker, M35 1981 Leiden Atletiek 08-03-20 262 Den Haag
* 1.19.47 Gijs Janssen, M35 >Rosmalen 08-03-20 263 Den Haag
1.19.47 Pol Nabben, M35 1983 NTB 12-01-20 76 Egmond aan Zee
(280)
R 1.19.48 Takayuki Kurata, M40 1978 KAV Holland 27-09-20 4 Almere
* 1.19.48 Alex Reuneker, M35 Fortuna 08-03-20 264 Den Haag
* 1.19.49 Ruben Mensink >Dedemsvaart 08-03-20 266 Den Haag
* 1.19.49 Michael Ouwerling >Rotterdam 08-03-20 265 Den Haag
1.19.50 Jan Arie Portegijs 1992 DOKEV 12-01-20 77 Egmond aan Zee
* 1.19.50 Erik van den Haak, M35 1983 NTB 08-03-20 267 Den Haag
* 1.19.53 Grant de Munnik, M45 1970 Groningen Atletiek 07-03-20 12 Haren
1.19.53 Roeland Slagter >Milaan 28-08-20 1 Oude Willem
R 1.19.55 Joey van de Beek >Amersfoort 08-02-20 5 Bennekom
1.19.59 Richard Prakken >Aalden 01-03-20 5 Vorden
(290)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
* 1.19.55 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 02-02-20 3 Apeldoorn
* 1.20.45 Mohamed Oumaarir (MAR) 1985 >Baarn 02-02-20 4 Apeldoorn
* 1.21.26 Luc Schout 1987 GAC Gemert 02-02-20 6 Apeldoorn
R 1.22.10 Christiaan van Beusichem, M35 1980 Flakkee 01-02-20 1 Oud-Beijerland
* 1.22.55 Emmanuel Biwott, M35 1984 >Voorthuizen 02-02-20 8 Apeldoorn
R 1.23.54 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 01-02-20 2 Oud-Beijerland
* 1.24.45 Gert-Jan Liefers, M40 1978 Veluwe 02-02-20 13 Apeldoorn
R 1.24.46 Leendert van der Lugt 1988 >Capelle aan den Ijssel 01-02-20 3 Oud-Beijerland
* 1.26.01 Jan Schra 1988 BB Lopers 02-02-20 15 Apeldoorn
* 1.26.28 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 02-02-20 16 Apeldoorn
(10)
* 1.27.44 Yoshi Groen 1990 AV'23 02-02-20 17 Apeldoorn
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
1.36.06 Nixon Fernandes, M35 1980 PAC 16-02-20 1 Lansingerland
1.36.17 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 16-02-20 2 Lansingerland
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.07.09 Abdi Nageeye 1989 Cifla 06-12-20 15 Valencia (ESP)
* 2.10.16 Bart van Nunen 1995 Passaat 06-12-20 33 Valencia (ESP)
* 2.11.07 Björn Koreman 1991 Leiden Atletiek 13-12-20 1 Wien (AUT)
* 2.11.30 Frank Futselaar 1991 De Liemers 06-12-20 41 Valencia (ESP)
* 2.16.21 Mohamed Ali Mohammed, M35 1985 Nijmegen Atletiek 11-10-20 3 Sofia (BUL)
R 2.40.47 Rene Bremer, M40 1980 >Amersfoort 27-09-20 1 Almere
* 2.43.58 Martin Vermeer >Den Haag 23-02-20 298 Sevilla (ESP)
*,R 2.44.29 Dennis Westra 1996 't Haasje 18-09-20 1 Groningen
* 2.47.59 Harmen den Boer, M40 1977 De Kieviten 01-03-20 1 Stuart (USA)
* 2.50.41 Bas van Gestel, M40 1978 Attila 23-02-20 492 Sevilla (ESP)
(10)
*,R 2.50.44 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 25-01-20 1 Amstelveen
* 2.51.04 Emiel van Tongerlo, M35 1983 Sportlust 23-02-20 504 Sevilla (ESP)
* 2.52.46 Eric Peijnenborg, M50 1966 Taxandria 26-01-20 89 Marrakech (MAR)
* 2.54.18 Jeroen van Duren 11-10-20 26 Sofia (BUL)
* 2.54.23 Hein van Riel, M35 1982 >Utrecht 23-02-20 622 Sevilla (ESP)
*,R 2.54.47 Emile Dercksen, M40 1977 >Harderwijk 25-01-20 2 Amstelveen
* 2.55.05 Gert Brienne, M50 1968 >Medemblik 01-03-20 2 Stuart (USA)
R 2.55.29 Edo Brouwer, M35 >Hattem 17-10-20 1 Hattem
R 2.56.04 Maikel Vogels, M40 1976 De Gemzen 17-10-20 2 Hattem
*,R 2.57.08 Bram van Rijswijk, M35 1981 Eindhoven Atletiek 25-01-20 3 Amstelveen
(20)
* 2.57.27 Nils de Jong 24-01-20 71 Dubai (UAE)
* 2.57.45 Sunny Schippers, M35 1981 Phanos 11-10-20 36 Sofia (BUL)
R 2.58.25 Daan Glorie >Heemskerk 27-09-20 2 Almere
* 2.58.30 Ton Bosgoed, M50 1966 SAV 23-02-20 914 Sevilla (ESP)
* 2.58.56 Bart van der Heijden 23-02-20 961 Sevilla (ESP)
*,R 2.59.05 Ruben Ruigendijk, M35 1980 Loopgroep Aart Stigter 25-01-20 4 Amstelveen
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
*,R 3.38.11 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 22-02-20 2 Steenwijk
*,R 3.58.15 Martijn Schakelaar, M45 1974 BB Lopers 22-02-20 3 Steenwijk
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
*,R 9.46.46 Jorrick Bouw 1995 >Nunspeet 22-02-20 2 Steenwijk
*,R 10.17.21 Rene Kromkamp 1988 MarathonPlus 22-02-20 4 Steenwijk
* 10.19.08 Remco Schellingerhout, M45 1971 MarathonPlus 15-08-20 6 Helsinki (FIN)
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
* 76236 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 01-03-20 2 Stein
  Mannen 12 uur (tot 100000)
*,R 128621 Peter Mayringer, M45 1974 VAV Veenendaal 19-09-20 2 Deventer
*,R 119111 Michiel Huzen, M40 1975 AG'85 19-09-20 4 Deventer
*,R 110869 Arie van der Steen, M55 1964 Heerenveen 19-09-20 6 Deventer
*,R 108759 Wessel Kranghand, M50 1966 HAC'63 19-09-20 7 Deventer
*,R 105317 Dik Heuvelman, M35 1984 NTB 19-09-20 8 Deventer
  Mannen 24 uur (tot 150000)
R 223178 Adrian Kostera 1986 >Grubbenvorst 19-09-20 2 Deventer
R 207289 Sjirk Overal, M55 1961 Loopgroep De Drentsche Aa 19-09-20 3 Deventer
R 201482 Johan Visschedijk, M55 1963 >Haaksbergen 19-09-20 5 Deventer
R 191016 Peter de Krijger, M55 1963 MarathonPlus 19-09-20 6 Deventer
R 190915 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 19-09-20 7 Deventer
R 184116 Ron van Dijk, M50 1968 >Eindhoven 19-09-20 8 Deventer
R 182371 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 19-09-20 9 Deventer
R 172975 Tim van Rooij 1994 Tartlétos 19-09-20 12 Deventer
R 169012 François Flisijn, M55 1963 Noordkop 19-09-20 14 Deventer
R 168885 Maarten Bouwman >Amstelveen 19-09-20 15 Deventer
(10)
R 166198 Mark van Hoorn, M45 1974 Altis 19-09-20 16 Deventer
R 164595 Jordy Ariens, M35 1981 >Almere 19-09-20 17 Deventer
R 161125 Sjaak Bus, M60 1955 Spiridon 19-09-20 18 Deventer
R 156374 Sant Khajo, M40 1976 >Almelo 19-09-20 19 Deventer
* 154109 Jossy Stuyt, M60 1957 Pallas'67 22-02-20 11 Aalter (BEL)
R 152232 Richard Maquelin, M60 1956 >Capelle aan den Ijssel 19-09-20 20 Deventer
R 150569 Arnoud Bührs, M50 1969 >Driebergen-Rijsenburg 19-09-20 23 Deventer