Wegranglijsten 2020 vrouwen

bijgewerkt t/m 31 december 2020 (update van 24 juli 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. Hiervoor in aanmerking komen Nederlandse atleten en buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
34.57 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 18-10-20 2 Cheshire (GBR)
35.55 Yasmin Hillebrink 1989 Loopgroep Aart Stigter 08-03-20 1 Den Haag
36.07 Miriam van Reijen, V35 1983 NTB 19-01-20 1 Amsterdam
36.28 Ellen Jansen 1995 Groningen Atletiek 29-02-20 1 Groningen
36.43 Isa Leen >'s-Gravenzande 08-03-20 2 Den Haag
R 36.50 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 27-09-20 1 Almere
36.54 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 29-02-20 2 Groningen
37.08 Ann Schoot Uiterkamp Hellas 25-01-20 1 Hoornaar
37.09 Ineke van Koldam >Groningen 29-02-20 3 Groningen
37.27 Silke Schmidt (GER), V60 1959 Leiden Atletiek 19-01-20 1 Maassluis
(10)
* 37.38 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 27-09-20 1 Zoetermeer
* 37.47 Marina van Dijk 1986 Altis 18-01-20 1 Heerde
37.55 Natascha Schippers 1990 Running Holland 19-01-20 3 Amsterdam
37.58 Marlies Jongerius, V40 1979 Olympus'70 25-01-20 2 Hoornaar
R 37.59 Eline Glas 1987 HAC'63 11-01-20 1 Zweeloo
* 38.00 Fanos Tekle (ETH) 1993 Loopgroep Aart Stigter 24-01-20 1 Dubai (UAE)
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
R 59.15 Fleur Baljet 1995 Horror 23-02-20 1 It Heidenskip
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 58.54 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 02-02-20 1 Apeldoorn
60.56 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 29-02-20 2 Groningen
* 61.06 Jessica Oosterloo 1990 AAC'61 02-02-20 2 Apeldoorn
* 61.17 Nesrine Leene, V35 1983 Hellas 04-01-20 2 Woudenberg
* 61.29 Hellen Berger-de Vries, V40 1979 BB Lopers 02-02-20 3 Apeldoorn
* 61.40 Susanne van Leeuwen 1991 Athlos 02-02-20 4 Apeldoorn
* 61.49 Joyce Caro 1999 Almere'81 02-02-20 5 Apeldoorn
* 62.46 Esmé Möricke, V40 1979 Cifla 04-01-20 3 Woudenberg
* 63.15 Marina van Dijk 1986 Altis 04-01-20 4 Woudenberg
* 63.38 Nienke Morren 1991 Triathlon 04-01-20 5 Woudenberg
(10)
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.07.53 Maureen Koster 1992 AAV'36 01-03-20 1 Alphen aan den Rijn
* 1.16.15 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 01-03-20 4 Alphen aan den Rijn
* 1.17.25 Patricia Schreurs, V40 1976 Hellas 01-03-20 5 Alphen aan den Rijn
* 1.18.58 Esmé Möricke, V40 1979 Cifla 01-03-20 6 Alphen aan den Rijn
* 1.19.22 Marlene de Boer 1988 NTB 01-03-20 7 Alphen aan den Rijn
* 1.21.00 Suzanne Brummel 1994 Cialfo 01-03-20 6 Alphen aan den Rijn
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.11.41 Jill Holterman 1991 Zaanland 08-03-20 4 Den Haag
* 1.12.39 Jacelyn Gruppen 1989 Groningen Atletiek 08-03-20 5 Den Haag
* 1.14.54 Rachel Klamer 1990 LAAC Twente 08-03-20 10 Den Haag
* 1.17.09 Nesrine Leene, V35 1983 Hellas 08-03-20 13 Den Haag
R 1.18.25 Renée van Es-Vranken 1991 Caesar 19-01-20 1 Posterholt
* 1.19.46 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 08-03-20 16 Den Haag
* 1.19.47 Sanne Mooldijk 1998 Rotterdam Atletiek 08-03-20 17 Den Haag
* 1.21.08 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 07-03-20 1 Haren
* 1.21.24 Laura Hermans 1986 Almere'81 08-03-20 19 Den Haag
* 1.21.31 Marije Geurtsen 1985 Hellas 08-03-20 20 Den Haag
(10)
R 1.21.33 Heleen Plaatzer, V40 1979 Eindhoven Atletiek 20-09-20 1 Soerendonk
1.21.53 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 19-01-20 1 Maassluis
* 1.22.45 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 08-03-20 22 Den Haag
* 1.23.26 Heather Bray (CAN), V35 1984 Feniks 08-03-20 24 Den Haag
* 1.23.41 An Bennema 1993 Vitalis 07-03-20 2 Haren
* 1.23.46 Evelien Hupkens Suomi 08-03-20 26 Den Haag
1.24.01 Bo Ummels 1993 Unitas 12-01-20 4 Egmond aan Zee
* 1.24.02 Leila van der Pal 1993 Leiden Atletiek 08-03-20 28 Den Haag
* 1.24.03 Moniek van Lieshout 1985 Haag Atletiek 08-03-20 29 Den Haag
* 1.24.18 Myriam van Roeden 1992 Haag Atletiek 08-03-20 30 Den Haag
(20)
* 1.24.33 Marjan Helmantel-Oostinga, V45 1972 Veendam 07-03-20 3 Haren
* 1.24.34 Susanne van Leeuwen 1991 Athlos 08-03-20 33 Den Haag
1.25.00 Fleur Baljet 1995 Horror 01-03-20 1 Vorden
* 1.25.04 Trix Hakstege 1986 Altis 08-03-20 34 Den Haag
1.25.07 Andrea Deelstra 1985 Heerenveen 12-01-20 6 Egmond aan Zee
* 1.25.13 Hellen Berger-de Vries, V40 1979 BB Lopers 18-01-20 1 Heerde
* 1.25.19 Marlou Propst 1989 Sprint 08-03-20 36 Den Haag
R 1.25.36 Serena van Ramele >Den Haag 19-01-20 1 Zoetermeer
1.25.43 Lotte Krause 1992 AKU 12-01-20 7 Egmond aan Zee
1.25.51 Monica Sanderse, V35 1982 Dynamica 02-02-20 1 Cadzand-Bad
(30)
1.25.53 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 12-01-20 8 Egmond aan Zee
* 1.26.08 Kalleigh van den Hemel 1992 Hellas 08-03-20 40 Den Haag
1.26.27 Lysanne Wilkens 1994 Prins Hendrik 12-01-20 9 Egmond aan Zee
* 1.26.32 Ada Geuze, V35 1983 >Middelburg 08-03-20 41 Den Haag
R 1.26.56 Hilde Pape 1989 Haag Atletiek 19-01-20 2 Zoetermeer
* 1.27.02 Annemieke Witte 1992 >Leiden 08-03-20 42 Den Haag
* 1.27.02 Marieke Brouwers >Amsterdam 01-03-20 1 Landsmeer
1.27.04 Dieuwertje Bax 1986 Loopgroep Aart Stigter 25-01-20 1 Tzum
* 1.27.17 Daniëlle Ammerlaan >Bleiswijk 08-03-20 43 Den Haag
* 1.27.27 Ilona Schra 1987 Groningen Atletiek 08-03-20 44 Den Haag
(40)
* 1.27.31 Annick Taselaar 1992 Rotterdam Atletiek 08-03-20 45 Den Haag
1.27.33 Mireille Baart, V35 1981 Pallas'67 12-01-20 11 Egmond aan Zee
1.27.34 Lisanne Langerijs De Sperwers 29-02-20 1 Groningen
1.27.37 Henrieke Prins 1986 PAC 19-01-20 2 Maassluis
* 1.27.42 Marieke Falkmann 1987 Groningen Atletiek 08-03-20 46 Den Haag
* 1.27.50 Relin van Vliet 1995 Running Holland 02-02-20 1 Landsmeer
* 1.27.58 Saskia Weinans 1994 De Liemers 16-02-20 Barcelona (ESP)
1.28.24 Judith van der Meer, V45 1973 Lionitas 02-02-20 1 Leeuwarden
* 1.28.35 Nienke Kluft 1986 Castricum 08-03-20 47 Den Haag
* 1.28.44 Marlies Kort, V45 1972 AV'56 08-03-20 48 Den Haag
(50)
* 1.28.45 Hendrike Oosterhof 1985 HRR 07-03-20 4 Haren
* 1.28.48 Carla Ophorst, V60 1958 Olympus'70 27-09-20 1 Zoetermeer
* 1.29.05 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 08-03-20 52 Den Haag
* 1.29.10 Wietske Trompetter-de Vries, V35 1981 >Den Haag 08-03-20 53 Den Haag
* 1.29.22 Stephanie de Bont >Amsterdam 08-03-20 54 Den Haag
* 1.29.23 Kristy Timmers 1995 Phanos 01-03-20 2 Landsmeer
R 1.29.26 Amber Bongertman 1997 THOR 27-09-20 2 Almere
1.29.26 Aniek Honsbeek >Wassenaar 02-02-20 2 Gouda
1.29.26 Anouk Perey 1988 Rotterdam Atletiek 02-02-20 1 Gouda
* 1.29.31 Saskia Lensink Haag Atletiek 08-03-20 55 Den Haag
(60)
1.29.33 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 12-01-20 13 Egmond aan Zee
* 1.29.35 Rosaline Wedzinga 1991 >Den Haag 08-03-20 56 Den Haag
* 1.29.43 Sanne Heidinga, V40 1976 Lionitas 07-03-20 5 Haren
1.29.50 Marlene de Boer 1988 NTB 12-01-20 14 Egmond aan Zee
1.29.52 Marije Peters 1993 Cifla 12-01-20 15 Egmond aan Zee
* 1.30.12 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 Altis 08-03-20 57 Den Haag
1.30.16 Miranda Boonstra, V45 1972 Nijmegen Atletiek 12-01-20 16 Egmond aan Zee
1.30.16 Melissa Buijks >Waarland 12-01-20 17 Egmond aan Zee
* 1.30.25 Tara Muijlwijk 1994 >Amsterdam 08-03-20 58 Den Haag
R 1.30.27 Larissa Mars 1994 Altis 26-09-20 1 Thesinge
(70)
* 1.30.36 Aniek Lith 27-09-20 2 Zoetermeer
1.30.39 Natascha Schippers 1990 Running Holland 12-01-20 18 Egmond aan Zee
1.30.40 Nicole Weijling-Dissel, V50 1967 AAC 12-01-20 19 Egmond aan Zee
1.30.45 Suzan Nieman 1985 NOVA 12-01-20 20 Egmond aan Zee
* 1.30.45 Jacqueline Rustidge, V50 1968 Isala'96 18-01-20 2 Heerde
* 1.30.49 Marjolein Menheere, V40 1975 Prins Hendrik 08-03-20 59 Den Haag
1.30.58 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 02-02-20 5 Cadzand-Bad
1.31.00 Debbie Ammerlaan 1986 Triathlon 19-01-20 4 Maassluis
R 1.31.07 Lynn Vos 1992 >Breda 27-09-20 3 Almere
* 1.31.12 Maria Noordam 1997 >Rotterdam 08-03-20 60 Den Haag
(80)
1.31.15 Anita Flapper, V40 1975 >Berltsum 25-01-20 2 Tzum
1.31.17 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 12-01-20 21 Egmond aan Zee
1.31.27 Danya Stumpel >Hoorn 01-03-20 2 Vorden
1.31.36 Iris Dijkstra 1995 NTB 12-01-20 22 Egmond aan Zee
* 1.31.52 Teruska Llasaca Takacs, V40 1975 WZK Tri Team Wassenaar 08-03-20 62 Den Haag
* 1.32.00 Laura Batterink, V50 1970 HAC'63 07-03-20 6 Haren
1.32.00 Trudy Veenstra 1991 NTB 12-01-20 24 Egmond aan Zee
* 1.32.04 Fenna Heijnen >Groningen 08-03-20 65 Den Haag
* 1.32.04 Crissy Vos 1992 >Oosterhout 08-03-20 64 Den Haag
* 1.32.08 Carien Gibcus, V35 >Rotterdam 08-03-20 66 Den Haag
(90)
1.32.12 Angelique Wammes-Bouman >Amersfoort 02-02-20 3 Gouda
* 1.32.18 Herlinde Roke 1993 >Amersfoort 18-01-20 3 Heerde
* 1.32.18 Julie de Haes >Amsterdam 08-03-20 67 Den Haag
* 1.32.24 Petra Pubben 1990 Rotterdam Atletiek 08-03-20 68 Den Haag
* 1.32.29 Alinda Lindeboom, V35 1982 >Zwolle 07-03-20 7 Haren
1.32.43 Patou Vellekoop >Amsterdam 02-02-20 4 Gouda
R 1.32.46 Rianne Sigmond, V35 1984 >Rotterdam 01-03-20 1 Schiedam
R 1.32.50 Ingrid Rijneveld, V45 1974 Gelre 19-01-20 1 Twello
1.32.57 Nay Seddik (ESP), V45 Fortius 19-01-20 5 Maassluis
* 1.32.57 Milou Berends 1998 NTB 07-03-20 8 Haren
(100)
* 1.32.58 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 08-03-20 69 Den Haag
1.33.05 Ann Schoot Uiterkamp Hellas 12-01-20 25 Egmond aan Zee
* 1.33.09 Christien Koning, V50 1967 Loopgroep Aart Stigter 07-03-20 9 Haren
* 1.33.09 Marjan van der Schuur-Schreuder Aquilo 07-03-20 10 Haren
* 1.33.14 Esther van Vroonhoven, V40 1976 Groningen Atletiek 08-03-20 70 Den Haag
R 1.33.17 Ilonka Wolswinkel-van den Hengel 1987 Altis 07-03-20 1 Driebergen
* 1.33.18 Daisy Rusch >Groningen 07-03-20 11 Haren
* 1.33.25 Julia de Leeuw 1991 NTB 08-03-20 71 Den Haag
1.33.26 Ellen Houweling 1990 >Nijmegen 01-03-20 3 Vorden
* 1.33.27 Femke Tekstra >Groningen 07-03-20 12 Haren
(110)
R 1.33.35 Arinka Bongertman, V50 1966 THOR 27-09-20 4 Almere
* 1.33.35 Laura Oudenhoven 1989 RKHAV 08-03-20 72 Den Haag
1.33.43 Monique Verschuure, V35 1980 AV'56 12-01-20 26 Egmond aan Zee
R 1.33.43 Tineke Zweers, V35 1982 Loopgroep Zuidhorn 26-09-20 2 Thesinge
1.33.47 Eline Langeveld Zaanland 12-01-20 27 Egmond aan Zee
R 1.33.49 Marion Tuin 1985 Impala 04-01-20 1 De Wilp
R 1.33.59 Marijn Verwiel 1993 Atletiek Maastricht 27-09-20 5 Almere
1.34.02 Agnes Blokker >Heiloo 12-01-20 28 Egmond aan Zee
* 1.34.06 Rosanne de Boer >De Bilt 08-03-20 74 Den Haag
1.34.11 Esther Rijkelijkhuizen >Groningen 29-02-20 2 Groningen
(120)
* 1.34.13 Marieke Heemskerk 1991 >Rotterdam 08-03-20 75 Den Haag
* 1.34.13 Janneke Molenhuis, V40 1977 De Sprinter 07-03-20 13 Haren
* 1.34.16 Maureen Houtman, V40 1977 De Gemzen 18-01-20 4 Heerde
1.34.25 Evelien Ruijters 1985 NTB 12-01-20 29 Egmond aan Zee
* 1.34.28 Helen Steingröver 1988 >Amsterdam 08-03-20 78 Den Haag
* 1.34.31 Dominique Donders >Utrecht 08-03-20 79 Den Haag
* 1.34.33 Talisa van der Fluit 1989 Hylas 08-03-20 80 Den Haag
* 1.34.36 Floor Timmerman >Groningen 07-03-20 15 Haren
* 1.34.40 Cato Ebeling Koning 1988 >Amsterdam 08-03-20 81 Den Haag
1.34.42 Mirthe Overkamp 1994 Dynamica 02-02-20 8 Cadzand-Bad
(130)
* 1.34.50 Dagmar Wortmann >Amsterdam 08-03-20 83 Den Haag
R 1.34.58 Femke Meurs DES 20-09-20 2 Soerendonk
R 1.35.01 Silvia Treur-de Jong 1969 >Mijdrecht 16-02-20 1 Vinkeveen
* 1.35.06 Cynthia Yang >Rotterdam 08-03-20 86 Den Haag
* 1.35.13 Hillechien van der Klaauw, V40 >Amsterdam 08-03-20 87 Den Haag
R 1.35.14 Ramona Sour De Keien 20-09-20 3 Soerendonk
R 1.35.17 Karin Verheijden, V60 1958 GVAC 20-09-20 4 Soerendonk
1.35.17 Annemieke Jaspars >Heiloo 12-01-20 32 Egmond aan Zee
1.35.23 Marianne Goijert-Hoogerbrugge, V45 1973 Olympus'70 19-01-20 6 Maassluis
1.35.28 Alieke Hoogenboom, V40 1976 >Roelofarendsveen 12-01-20 33 Egmond aan Zee
(140)
* 1.35.30 Geartsje Hoekstra, V40 1979 >Groningen 07-03-20 16 Haren
* 1.35.34 Evelyne Abeln/avezaat, V60 1958 >Smalle Ee 07-03-20 17 Haren
1.35.36 Dyanne Verpaalen 1985 Spiridon 12-01-20 34 Egmond aan Zee
R 1.35.37 Astrid Heida >Zeist 19-01-20 3 Zoetermeer
1.35.38 Vienna Romanée Leiden Atletiek 12-01-20 35 Egmond aan Zee
* 1.35.42 Lonneke Kok, V40 >Amsterdam 08-03-20 90 Den Haag
* 1.35.46 Erna van Es-Keen, V40 1976 De Gemzen 18-01-20 5 Heerde
R 1.35.48 Rianne Kremers, V50 1966 Typhoon 08-03-20 2 Gorinchem
* 1.35.49 Katia Ganda, V40 1979 Zaanland 08-03-20 91 Den Haag
* 1.35.50 Leona Salman 1992 >Den Haag 08-03-20 92 Den Haag
(150)
R 1.35.51 Irene van Enckevort, V45 1973 Loopgroep Houten 07-03-20 2 Driebergen
R 1.35.52 Jolien Witsenburg >Groningen 26-09-20 3 Thesinge
R 1.36.00 Christina Draijer >Zeist 07-03-20 3 Driebergen
1.36.03 Nathalie Thijssen >Eindhoven 12-01-20 36 Egmond aan Zee
R 1.36.08 Leonie Meijer 1985 >Roden 04-01-20 2 De Wilp
1.36.08 Suzanne van Wijck >Rotterdam 12-01-20 37 Egmond aan Zee
* 1.36.13 Nienke Wolfs-Hoeksema, V45 Pijnenburg 08-03-20 93 Den Haag
* 1.36.17 Séverine Bertin, V40 1976 >Rijswijk 08-03-20 94 Den Haag
R 1.36.23 Sharon Janssen 29-02-20 1 Langezwaag
1.36.37 Nelleke Baldé, V35 >Grijpskerke 02-02-20 11 Cadzand-Bad
(160)
1.36.39 Esther van de Pol Wielingen 02-02-20 12 Cadzand-Bad
R 1.36.40 Mariska van Sprundel >Utrecht 16-02-20 2 Vinkeveen
R 1.36.52 Vivian Ruijters, V45 1971 Rotterdam Running Ambassadors 05-01-20 1 Westvoorne
1.36.55 Anne Zijderveld, V35 1983 NTB 12-01-20 41 Egmond aan Zee
* 1.37.01 Mirjam Graat, V40 1980 HRR 08-03-20 97 Den Haag
1.37.03 Carola Schot, V50 1968 Energie 16-02-20 1 Lansingerland
* 1.37.12 Judith van den Broek, V35 1983 De Koplopers 08-03-20 99 Den Haag
* 1.37.21 Hetty Wierenga-Groen, V45 1972 De Gemzen 18-01-20 6 Heerde
* 1.37.24 Marion Mulder-Visser >Rotterdam 08-03-20 100 Den Haag
R 1.37.25 Lianne Stevens >Utrecht 16-02-20 3 Vinkeveen
(170)
* 1.37.26 Valerie van der Ploeg >Groningen 08-03-20 101 Den Haag
* 1.37.28 Marit Stuurman RRZ 08-03-20 102 Den Haag
* 1.37.37 Iris Bakker-Strieker, V40 1979 De Gemzen 18-01-20 7 Heerde
1.37.38 Aafke Willemsen, V40 1979 NTB 01-03-20 5 Vorden
1.37.38 Petra Hasper-ten Kate, V55 1963 De Sprinter 28-08-20 1 Oude Willem
* 1.37.39 Leonie Krijger 1990 >Den Haag 08-03-20 104 Den Haag
* 1.37.39 Marina Moraiti, V45 1973 >Den Haag 08-03-20 105 Den Haag
1.37.45 Deborah Wissink >Diepenheim 12-01-20 46 Egmond aan Zee
1.37.46 Patricia Neijtzell de Wilde >Amsterdam 12-01-20 48 Egmond aan Zee
* 1.37.47 Noor Juffermans >Castricum 08-03-20 108 Den Haag
(180)
* 1.37.47 Marlie van der Hooft, V40 1975 >Leidschendam 08-03-20 107 Den Haag
* 1.37.51 Ciska de Jong - van Vliet, V35 >Voorburg 08-03-20 109 Den Haag
1.37.53 Brenda Nijland >Houten 10-10-20 1 Houten
R 1.37.59 Anke van Mil, V55 1962 >Vlaardingen 05-01-20 2 Westvoorne
* 1.38.04 Dorine Elffers Leiden Atletiek 08-03-20 112 Den Haag
* 1.38.04 Carla van Rooijen, V45 1974 Loopgroep Aart Stigter 08-03-20 111 Den Haag
* 1.38.08 Karin van Gorp, V50 1968 Sparta 08-03-20 113 Den Haag
1.38.09 Merle de Zwart >Rotterdam 12-01-20 49 Egmond aan Zee
R 1.38.13 Gwendolien Flokstra >Utrecht 07-03-20 4 Driebergen
1.38.14 Loes Verstappen, V45 1971 TRR 12-01-20 50 Egmond aan Zee
(190)
* 1.38.21 Rens Nijman >Den Haag 08-03-20 114 Den Haag
R 1.38.22 Esther Kalkman, V40 1979 Loopgroep Aart Stigter 16-02-20 4 Vinkeveen
1.38.26 Marieke de Groot NTB 12-01-20 51 Egmond aan Zee
* 1.38.28 Jeannette Snelders-Herber, V35 >Leende 08-03-20 116 Den Haag
* 1.38.29 Lotte van der Eijk 1989 >Amsterdam 08-03-20 117 Den Haag
1.38.35 Esther Vermue 1988 Rotterdam Atletiek 12-01-20 52 Egmond aan Zee
1.38.36 Maaike Calis 1988 Suomi 12-01-20 53 Egmond aan Zee
* 1.38.37 Simone Romijn 1992 Leiden Atletiek 08-03-20 118 Den Haag
* 1.38.39 Malou Menting >Amsterdam 08-03-20 119 Den Haag
* 1.38.39 Steffi Menzinga Veendam 07-03-20 19 Haren
(200)
R 1.38.40 Loes Smeets >Echt 19-01-20 3 Posterholt
R 1.38.44 Sonja Jaarsveld, V40 1979 Hollandia 08-02-20 2 Bennekom
R 1.38.44 Annelies Harkes, V40 1976 AV'47 08-03-20 3 Gorinchem
1.38.45 Martha Giebels 1993 >Amsterdam 12-01-20 54 Egmond aan Zee
* 1.38.52 Yvonne Nijssen NSL 08-03-20 120 Den Haag
R 1.38.53 Tessa Caspers >Rotterdam 01-03-20 2 Schiedam
1.38.56 Margriet de Beus, V35 Taxandria 12-01-20 55 Egmond aan Zee
* 1.38.59 Eveliene Heerema >Groningen 07-03-20 20 Haren
R 1.38.59 Eva Visser 01-03-20 3 Schiedam
* 1.38.59 Lieke Gillhaus >Amsterdam 16-02-20 Barcelona (ESP)
(210)
1.39.02 Lieve Leijssen >Amsterdam 12-01-20 56 Egmond aan Zee
R 1.39.02 Janou Homminga STB 19-01-20 4 Posterholt
* 1.39.07 Ilona Meijer >Groningen 07-03-20 21 Haren
R 1.39.08 Nynke van der Velde 1986 Heerenveen 29-02-20 2 Langezwaag
R 1.39.12 Evelien Mertens, V35 1982 Weert 20-09-20 5 Soerendonk
* 1.39.17 Emma Hof >Rotterdam 08-03-20 121 Den Haag
1.39.19 Vicky Wiessner >Middelburg 02-02-20 16 Cadzand-Bad
* 1.39.21 Masja Straetemans, V40 1976 HRR 08-03-20 122 Den Haag
1.39.23 Inez Stärk 1965 >Culemborg 11-01-20 2 Houten
* 1.39.25 Cathelijne Stikkers >Amsterdam 08-03-20 124 Den Haag
(220)
1.39.26 Freke Kloek Lionitas 02-02-20 2 Leeuwarden
* 1.39.28 Monique Smith, V40 1976 De Kieviten 08-03-20 125 Den Haag
1.39.28 Bertine Lentink, V40 1978 >Brummen 01-03-20 6 Vorden
* 1.39.29 Annemarie Dijksman, V40 1976 Waterweg 08-03-20 126 Den Haag
* 1.39.30 Rosie Richards 02-02-20 4 Landsmeer
* 1.39.31 Helmie Ramakers, V50 1969 Haag Atletiek 08-03-20 127 Den Haag
* 1.39.35 Brenda Niks >Rotterdam 08-03-20 128 Den Haag
* 1.39.37 Pascale de Wit >Den Haag 08-03-20 129 Den Haag
R 1.39.40 Joleen Schrier 01-03-20 4 Schiedam
* 1.39.40 Bettina Hamming, V50 1966 Groningen Atletiek 07-03-20 22 Haren
(230)
* 1.39.41 Titia Schoemaker, V45 >Den Haag 08-03-20 131 Den Haag
* 1.39.41 Fleur Duijsens, V35 >Zandvoort 08-03-20 130 Den Haag
* 1.39.43 Emilie Conway (CAN) 1985 PAC 08-03-20 132 Den Haag
* 1.39.44 Marjo Demarteau-Sturkenboom, V50 1968 >Houten 08-03-20 133 Den Haag
* 1.39.45 Ingrid van Horick, V45 1971 Reeuwijk 08-03-20 134 Den Haag
* 1.39.47 Rosalie Koops AAC'61 07-03-20 23 Haren
* 1.39.48 Babet Jongenotter >Utrecht 08-03-20 135 Den Haag
* 1.39.51 Wilma Flipsen, V50 1966 >Breda 08-03-20 136 Den Haag
1.39.56 Susanne Arts, V45 Fortuna 19-01-20 7 Maassluis
1.39.56 Laura Kessels 1996 >Wageningen 12-01-20 58 Egmond aan Zee
(240)
* 1.39.57 Inez van Hulsen >Delft 08-03-20 137 Den Haag
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
* 1.34.58 Nesrine Leene, V35 1983 Hellas 02-02-20 2 Apeldoorn
* 1.35.42 Marije Geurtsen 1985 Hellas 02-02-20 3 Apeldoorn
* 1.38.09 Esmé Möricke, V40 1979 Cifla 02-02-20 4 Apeldoorn
* 1.38.32 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 02-02-20 5 Apeldoorn
1.39.24 Suzan Nieman 1985 NOVA 08-03-20 1 Schagen
* 1.42.28 Janneke de Bruijn, V40 1979 AV'34 Apeldoorn 02-02-20 8 Apeldoorn
R 1.43.14 Elsemieke de Vos, V40 1977 Climax 01-02-20 1 Oud-Beijerland
* 1.44.26 Sianne Bosch 1991 Nijmegen Atletiek 02-02-20 9 Apeldoorn
* 1.44.37 Sabine Wassink 1989 >Rijssen 02-02-20 10 Apeldoorn
* 1.46.19 Joke Pollet, V40 1975 GAC Hilversum 02-02-20 11 Apeldoorn
(10)
* 1.47.08 Jacqueline Rustidge, V50 1968 Isala'96 02-02-20 12 Apeldoorn
* 1.47.17 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 Altis 02-02-20 13 Apeldoorn
* 1.47.32 Ciska Jonges 1985 >Apeldoorn 02-02-20 14 Apeldoorn
* 1.48.24 Marieke Koerts, V35 1983 Running Holland 02-02-20 15 Apeldoorn
* 1.48.24 Marieke Brouwers, V35 >Amsterdam 02-02-20 16 Apeldoorn
1.48.24 Caroline Kerkhoff, V40 1978 >IJmuiden 08-03-20 2 Schagen
1.48.33 Dieuwertje Bax 1986 Loopgroep Aart Stigter 08-03-20 3 Schagen
* 1.48.56 Nienke Kluft 1986 Castricum 02-02-20 17 Apeldoorn
* 1.49.02 Japke Sybesma 1991 Groningen Atletiek 02-02-20 18 Apeldoorn
* 1.49.53 Justine Bosch 1987 Loopgroep Rosmalen 02-02-20 19 Apeldoorn
(20)
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
2.05.51 Sabine Wassink 1989 >Rijssen 01-03-20 1 Vorden
2.06.38 Pauline van Donkelaar 1986 PAC 16-02-20 1 Lansingerland
R 2.11.19 Femke Boddeke-Vossepoel, V45 1971 Hellas 27-09-20 1 Almere
2.12.17 Sandra Wassink, V40 1977 Archeus 01-03-20 2 Vorden
R 2.14.19 Anita van den Bogert, V50 1967 Altis 27-09-20 2 Almere
2.16.22 Jossy van den Boogaard, V35 1980 >Peize 01-03-20 3 Vorden
2.18.03 Ingrid Rijneveld, V45 1974 Gelre 01-03-20 4 Vorden
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.28.28 Andrea Deelstra, V35 1985 Heerenveen 06-12-20 16 Valencia (ESP)
* 2.33.40 Jip Vastenburg 1994 AV'34 Apeldoorn 23-02-20 16 Sevilla (ESP)
* 2.34.52 Jill Holterman 1991 Zaanland 06-12-20 30 Valencia (ESP)
* 2.39.54 Bo Ummels 1993 Unitas 04-10-20 18 London (GBR)
* 2.59.22 Miriam van Reijen, V35 1983 NTB 20-09-20 10 Moskou (RUS)
* 3.11.47 Nienke Pannekoek 1983 25-01-20 1 Fish Hoek (RSA)
*,R 3.20.28 Leonie Meijer, V35 1985 >Roden 18-09-20 1 Groningen
* 3.25.32 Madeleine Dijkman >Nijmegen 23-02-20 115 Sevilla (ESP)
* 3.29.48 Nicole Leinders 1985 Unitas 23-02-20 139 Sevilla (ESP)
* 3.32.05 Monique van Vliet-Heijnen, V45 1970 Scorpio 23-02-20 161 Sevilla (ESP)
(10)
*,R 3.32.32 Erika Broekema, V35 1983 Loopgroep Bedum 18-09-20 2 Groningen
R 3.35.55 Marie Klein NTB 17-10-20 1 Hattem
* 3.36.13 Annette van Kuijk 23-02-20 198 Sevilla (ESP)
* 3.36.55 Michelle van Hooft 1992 Tartlétos 23-02-20 203 Sevilla (ESP)
* 3.39.41 Marieke Caboort, V35 1982 >Den Haag 23-02-20 227 Sevilla (ESP)
* 3.40.03 Mireille van Starrenburg, V45 1974 >Pijnacker 23-02-20 233 Sevilla (ESP)
R 3.42.36 Mandy Zonneveld 27-09-20 1 Almere
* 3.43.21 Wendy Holdijk Athlos 26-01-20 36 Marrakech (MAR)
*,R 3.46.46 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 25-01-20 1 Amstelveen
*,R 3.48.10 Barbara Zemering >Purmerend 25-01-20 2 Amstelveen
(20)
R 3.48.36 Lydia Doornbos, V40 1978 MarathonPlus 02-02-20 1 Roden
* 3.49.22 Jennifer Kneilmann-Bronheim, V45 1972 No Limits 24-01-20 62 Dubai (UAE)
R 3.49.28 Patricia van der Pas, V50 >Rotterdam 27-09-20 2 Almere
* 3.50.43 Diana Daemen, V45 1971 >Strijbeek 23-02-20 377 Sevilla (ESP)
* 3.50.50 Laura van Manen, V40 24-01-20 67 Dubai (UAE)
*,R 3.52.18 Aleida Groothoff, V50 1966 Artemis 18-09-20 3 Groningen
* 3.53.08 Allegonda Janssens 23-02-20 411 Sevilla (ESP)
* 3.53.35 Joyce Mulder 23-02-20 420 Sevilla (ESP)
* 3.55.02 Willem van Schijndel 23-02-20 437 Sevilla (ESP)
3.56.06 Hedi van Dijk >Oegstgeest 01-02-20 1 Apeldoorn
(30)
3.59.04 Elke Hagenaars, V35 1982 PAC 01-02-20 2 Apeldoorn
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
*,R 8.54.48 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics 22-02-20 2 Steenwijk
* 10.49.09 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 22-02-20 Aalter (BEL)
* 11.45.52 Angelique Jansen, V45 1970 Dynamica 22-02-20 Aalter (BEL)
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
* 18.44.22 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 22-02-20 Aalter (BEL)
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
* 75400 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 01-03-20 1 Stein
*,R 70717 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics 19-09-20 2 Deventer
* 66441 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 01-03-20 2 Stein
R 63839 Bertine de Vries, V35 1980 >Groningen 01-08-20 1 Hoogeveen
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
* 108986 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 22-02-20 Aalter (BEL)
* 102375 Angelique Jansen, V45 1970 Dynamica 22-02-20 Aalter (BEL)
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
R 232015 Irene Kinnegim, V45 1975 NTB 19-09-20 1 Deventer
R 203422 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 19-09-20 2 Deventer
* 197405 Wilma Dierx, V50 1966 Loopgroep Aart Stigter 22-02-20 2 Aalter (BEL)
R 178854 Amy Burdis (GBR), V35 1982 Pallas'67 19-09-20 4 Deventer
R 174183 Silvia Verhoeven, V55 1963 Achilles EL 19-09-20 5 Deventer
R 172456 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 19-09-20 7 Deventer
157077 Tina van Heerden 1989 17-10-20 7 Brugg (SUI)