Wegranglijsten 2021 mannen

bijgewerkt t/m 10 oktober 2021 (update van 11 oktober 2021)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. Hiervoor in aanmerking komen Nederlandse atleten en buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: remkor@planet.nl. In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 28.08 Richard Douma 1993 Zaanland 07-03-21 5 Berlin (GER)
* 28.24 Bart van Nunen 1995 Passaat 07-03-21 8 Berlin (GER)
* 28.29 Abdi Nageeye 1989 Cifla 26-09-21 5 Manchester (GBR)
* 28.36 Khalid Choukoud, M35 1986 Haag Atletiek 26-09-21 7 Manchester (GBR)
* 28.37 Björn Koreman 1991 De Liemers 07-03-21 11 Berlin (GER)
* 28.53 Luuk Maas 1995 TRR 07-03-21 14 Berlin (GER)
* 29.16 Yorben Ruiter 1995 PAC 21-03-21 9 Dresden (GER)
* 29.23 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 29-08-21 2 Hem
* 29.24 Daan Reintjes 1993 De Liemers 07-03-21 6 Berlin (GER)
* 29.25 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 29-08-21 3 Hem
(10)
* 29.27 Bas van Hooren 1992 Atletiek Maastricht 29-08-21 5 Hem
* 29.31 Manuel de Backer 1996 THOR 07-03-21 7 Berlin (GER)
* 29.31 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 29-08-21 6 Hem
* 29.35 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 29-08-21 7 Hem
* 29.40 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 29-08-21 8 Hem
* 29.42 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 21-03-21 16 Dresden (GER)
* 29.48 Jorik van Egdom 1995 VAV Veenendaal 29-08-21 9 Hem
* 29.50 Ruben Sansom Atletiek Maastricht 03-10-21 19 Valencia (ESP)
* 30.07 Ronald Cockx 1994 DJA 29-08-21 11 Hem
* 30.10 Stan Schipperen Scorpio 03-10-21 23 Valencia (ESP)
(20)
* 30.13 Rick Hartogs 1989 DAK 29-08-21 13 Hem
* 30.13 Luc Velzeboer Almere'81 29-08-21 12 Hem
* 30.18 Rik Goethals 1992 Triathlon 29-08-21 14 Hem
* 30.20 Pim Lambregts Swift 29-08-21 15 Hem
* 30.21 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 29-08-21 16 Hem
* 30.38 Kalid Amin 1997 Cifla 29-08-21 18 Hem
* 30.43 Dominic Bersee Olympus'70 16-05-21 1 Enschede
30.49 Yonas Yakab 1994 >Harderwijk 04-09-21 1 Harderwijk
30.55 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 19-08-21 1 Hulshorst
* 30.59 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 29-08-21 20 Hem
(30)
* 30.59 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 29-08-21 21 Hem
* 31.03 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 29-08-21 22 Hem
* 31.03 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 29-08-21 23 Hem
* 31.09 Lauran Beijens 1992 Attila 29-08-21 24 Hem
* 31.13 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 16-05-21 1 Enschede
* 31.14 Floris Willeboordse 1991 González Running Team 29-08-21 25 Hem
* 31.16 Tim Pleijte, M35 1985 Dynamica 29-08-21 26 Hem
* 31.22 Tim Verbaandert Eindhoven Atletiek 29-08-21 27 Hem
* 31.23 Edwin Sjerps SAV 29-08-21 28 Hem
31.24 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 10-10-21 1 Eindhoven
(40)
* 31.31 Jarreau Suijkerbuijk Scorpio 29-08-21 29 Hem
* 31.31 Thomas Cremers NTB 29-08-21 30 Hem
* 31.34 Dennis de Freytas 1990 TRR 29-08-21 31 Hem
* 31.35 Nick van Nieuwenhuizen Ciko'66 12-09-21 1 Vorden
* 31.38 Michiel Meulemans, M35 LG Run-Inn Utrecht 29-08-21 32 Hem
* 31.40 Wesley van der Gouw, M35 1985 Prins Hendrik 29-08-21 33 Hem
31.45 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 11-07-21 1 Venlo
* 31.50 Niels Theloosen 1996 Cifla 10-10-21 1 Leiden
* 31.52 Timo van Beek 1989 Pijnenburg 16-05-21 5 Enschede
* 31.55 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 29-08-21 34 Hem
(50)
* 31.57 Cas Wille Phoenix 29-08-21 35 Hem
* 31.57 Nick van der Poel 1987 Ilion 29-08-21 36 Hem
* 32.00 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 16-05-21 7 Enschede
  Mannen 15km (tot 50.00)
  Mannen 10EM (tot 53.30)
52.23 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 02-10-21 1 Alblasserdam
52.59 Rick Hartogs 1989 DAK 12-09-21 1 Arnhem
53.08 Lars Gerritsen 1994 Passaat 02-10-21 2 Alblasserdam
53.10 Sam Kraaijeveld >Sliedrecht 02-10-21 3 Alblasserdam
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.01.47 Bart van Nunen 1995 Passaat 21-03-21 6 Dresden (GER)
* 1.02.39 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 12-09-21 7 Newcastle upon Tyne (GBR)
* 1.02.46 Frank Futselaar 1991 De Liemers 21-03-21 13 Dresden (GER)
* 1.03.08 Björn Koreman 1991 De Liemers 21-03-21 14 Dresden (GER)
* 1.03.31 Luuk Maas 1995 TRR 21-03-21 17 Dresden (GER)
* 1.04.08 Mohamed Ali Mohamed 1989 Eindhoven Atletiek 29-08-21 10 Larne (GBR)
* 1.04.44 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 10-10-21 1 Leiden
* 1.04.45 Daan Reintjes 1993 De Liemers 21-03-21 23 Dresden (GER)
* 1.04.59 Rik Goethals 1992 Triathlon 10-10-21 2 Leiden
* 1.05.20 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 22-08-21 16 Berlin (GER)
(10)
* 1.05.30 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 19-09-21 3 Visé (BEL)
* 1.05.41 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 19-09-21 4 Visé (BEL)
* 1.05.59 Jorit van Malsen 1988 Hellas 21-03-21 33 Dresden (GER)
* 1.06.39 Dominic Bersee Olympus'70 19-09-21 25 Copenhagen (DEN)
* 1.06.46 Manuel de Backer 1996 THOR 23-08-21 20 Berlin (GER)
* 1.07.20 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 19-09-21 5 Visé (BEL)
* 1.07.33 Luc Velzeboer Almere'81 10-10-21 3 Leiden
* 1.07.34 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 09-10-21 1 Meppel
* 1.07.55 Roy Hoornweg 1989 Passaat 19-09-21 42 Copenhagen (DEN)
* 1.08.35 Ronald Poel 1991 DEM 19-09-21 49 Copenhagen (DEN)
(20)
* 1.09.10 Guy Maas Atletiek Maastricht 19-09-21 8 Visé (BEL)
R 1.09.12 Dennis de Freytas 1990 TRR 03-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
1.09.17 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 03-10-21 2 Oldenzaal
* 1.09.18 Remyo Tielsema 1990 Phanos 21-03-21 47 Dresden (GER)
R 1.09.20 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 03-10-21 2 Capelle aan den Ijssel
1.09.24 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 26-09-21 1 Barendrecht
* 1.09.25 Luuk Janssen >Maastricht 19-09-21 9 Visé (BEL)
* 1.10.21 Braeden Charlton >Amsterdam 10-10-21 4 Leiden
1.10.33 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 26-09-21 3 Barendrecht
* 1.10.44 Floris Willeboordse 1991 González Running Team 21-03-21 48 Dresden (GER)
(30)
1.11.05 Arjen van der Logt 1990 Phoenix 10-10-21 2 Eindhoven
1.11.37 Luc Schout 1987 GAC Gemert 10-10-21 3 Eindhoven
1.12.15 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 19-09-21 1 Soerendonk
1.12.19 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 10-10-21 5 Eindhoven
1.12.25 Sander de Bart 1987 >Breda 10-10-21 6 Eindhoven
1.12.55 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 03-10-21 3 Oldenzaal
1.13.08 Hein de Groot 1987 Oss'78 19-09-21 2 Soerendonk
1.13.15 Wynfrith Meijwes 1982 Haag Atletiek 26-09-21 4 Barendrecht
1.13.17 Nick van der Poel 1987 Ilion 26-09-21 6 Barendrecht
1.13.17 Niels Esmeijer 1983 NTB 26-09-21 5 Barendrecht
(40)
1.13.18 Jardy van den Heuvel 1995 Prins Hendrik 26-09-21 7 Barendrecht
1.13.25 Ambroise Uwiragiye (RWA), M40 1980 SAV 05-09-21 1 Medemblik
* 1.13.25 Floris van Drunen 1991 't Haasje 21-03-21 68 Dresden (GER)
1.13.31 Maikel Stolwijk Leiden Atletiek 18-07-21 2 Helmond
* 1.13.32 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 10-10-21 5 Leiden
* 1.13.42 Reinardus van Wel, M40 24-08-21 60 Berlin (GER)
R 1.13.43 Dennis de Knijff, M35 1986 Phanos 03-10-21 1 Almere
1.13.49 Harm Sengers, M35 1982 Eindhoven Atletiek 10-10-21 7 Eindhoven
1.13.53 Kevin Sleegers 1988 Triathlon 10-10-21 8 Eindhoven
1.14.00 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 19-09-21 3 Soerendonk
(50)
* 1.14.00 Thys de Jong Lionitas 09-10-21 2 Meppel
1.14.05 Johan van der Dennen, M40 1980 Eindhoven Atletiek 19-09-21 4 Soerendonk
* 1.14.06 Moniem Abarkan, M40 Haag Atletiek 10-10-21 6 Leiden
* 1.14.10 Yoshi Groen 1990 AV'23 19-09-21 169 Copenhagen (DEN)
1.14.14 Martijn Oonk 1993 LAAC Twente 03-10-21 4 Oldenzaal
* 1.14.16 Jesse van Straaten, M40 1979 Haag Atletiek 10-10-21 7 Leiden
* 1.14.20 Patrick van der Zande >Voorburg 10-10-21 8 Leiden
1.14.33 Arthur Camps Rotterdam Atletiek 26-09-21 8 Barendrecht
1.14.35 Neal Bouterse 1993 Prins Hendrik 26-09-21 9 Barendrecht
1.14.35 Mark van Kessel 1989 LGD 18-07-21 3 Helmond
(60)
* 1.14.35 Morris van der Minnen Almere'81 10-10-21 9 Leiden
1.14.48 Stijn van Kessel 1991 LGD 10-10-21 10 Eindhoven
1.14.52 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 10-10-21 11 Eindhoven
1.15.01 Sierd Sikkema 1971 THOR 26-09-21 10 Barendrecht
1.15.07 Karel-Jan Lensen 1982 Groningen Atletiek 25-09-21 1 Thesinge
1.15.12 Rob Maas, M35 1984 Sprint 03-07-21 1 Chaam
* 1.15.14 Gerard de Lange, M55 1965 Waterweg 19-09-21 201 Copenhagen (DEN)
* 1.15.23 Erik van den Haak, M35 1983 NTB 10-10-21 11 Leiden
* 1.15.36 Mick Claessens 1992 Atletiek Maastricht 19-09-21 15 Visé (BEL)
* 1.15.48 Erik Driesen, M40 1978 AV NOP 09-10-21 3 Meppel
(70)
1.15.49 Twan Kops GVAC 19-09-21 5 Soerendonk
1.15.55 Florus van Meijl, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 19-09-21 6 Soerendonk
* 1.15.55 Tom Hak PAC 10-10-21 12 Leiden
* 1.15.56 Erik Scheers, M45 1974 Haag Atletiek 10-10-21 13 Leiden
* 1.15.57 Koen de Nijs >Rotterdam 10-10-21 14 Leiden
1.15.58 Nick van den Eng Eindhoven Atletiek 10-10-21 12 Eindhoven
R 1.16.03 Jasper de Taeye >Capelle aan den Ijssel 03-10-21 3 Capelle aan den Ijssel
* 1.16.03 Geert Meskers, M40 >Leiderdorp 10-10-21 15 Leiden
* 1.16.10 Ykalo Fsaha Haag Atletiek 10-10-21 16 Leiden
* 1.16.20 Rob Vijver 1991 Lionitas 09-10-21 4 Meppel
(80)
* 1.16.23 Arthur van Dijk, M50 1971 Olympus'70 10-10-21 17 Leiden
1.16.29 Bob Gosemeijer, M40 1976 LAAC Twente 03-10-21 5 Oldenzaal
* 1.16.30 Elias van der Plicht >Leiderdorp 10-10-21 18 Leiden
* 1.16.45 Raymond van der Geest >Leiden 10-10-21 19 Leiden
1.16.48 Hessel Wijnja >Groningen 25-09-21 2 Thesinge
* 1.16.52 Dennis Kulk, M40 >Noordwijk Zh 10-10-21 20 Leiden
R 1.16.58 Rik Wolswinkel, M40 1977 Altis 03-10-21 2 Almere
1.16.59 Filip Lijnen, M50 1969 Eindhoven Atletiek 19-09-21 7 Soerendonk
1.17.00 Niels van de Vorst, M40 >Den Haag 10-10-21 15 Eindhoven
R 1.17.00 Tomasz Dzieciol >Rotterdam 03-10-21 4 Capelle aan den Ijssel
(90)
1.17.02 Niek Dekker >Woerden 18-07-21 5 Helmond
1.17.08 Leon Sanderman, M40 1981 Rijssen 03-10-21 6 Oldenzaal
R 1.17.11 Tim Meijer >Almere 03-10-21 3 Almere
R 1.17.20 Rene Kuijs, M40 1979 >Rotterdam 03-10-21 5 Capelle aan den Ijssel
R 1.17.21 Koen Buytenhek >Rotterdam 03-10-21 6 Capelle aan den Ijssel
1.17.27 Jelmer Jacobs PAC 26-09-21 11 Barendrecht
1.17.36 Fedor Wesseling 1975 THOR 26-09-21 12 Barendrecht
* 1.17.36 Arjan van der Plas >Den Haag 10-10-21 21 Leiden
1.17.39 Bert Vanwersch, M55 1966 Achilles Top 18-07-21 6 Helmond
* 1.17.40 Ferdy Smeets, M35 >Ulestraten 19-09-21 21 Visé (BEL)
(100)
1.17.43 Tim Janssen 1989 Cifla 10-10-21 17 Eindhoven
1.17.44 Vincent van Beek >Almere 05-09-21 1 Amsterdam
R 1.17.48 Hidde van Nieuwkoop >Gouda 03-10-21 7 Capelle aan den Ijssel
1.17.49 Luuk Verdonkschot 1989 >Weert 19-09-21 8 Soerendonk
* 1.18.01 Jeffrey So, M35 1985 AV'23 10-10-21 22 Leiden
1.18.03 Tjerk Veenman PAC 26-09-21 13 Barendrecht
1.18.09 Joan School, M45 1974 GVAC 19-09-21 9 Soerendonk
1.18.10 Thijs van den Berg >Eindhoven 10-10-21 19 Eindhoven
1.18.14 Michael Megos 1987 GAC Gemert 19-09-21 10 Soerendonk
* 1.18.15 Gino Hofman Cifla 19-09-21 24 Visé (BEL)
(110)
* 1.18.17 Dino Vidmar 10-10-21 23 Leiden
R 1.18.18 Rene de Boer 03-10-21 4 Almere
1.18.19 Peter Bruinsma, M50 1971 Atletics Nijverdal 03-10-21 7 Oldenzaal
* 1.18.23 Menno ten Cate >Den Haag 10-10-21 24 Leiden
1.18.28 Tim Snijders >Eijsden 18-07-21 7 Helmond
* 1.18.30 Joris de Boer NTB 10-10-21 25 Leiden
* 1.18.30 Joshua de Vriend, M35 1984 NOVA 10-10-21 26 Leiden
R 1.18.33 Michel van den Hoven, M35 >Rosmalen 03-10-21 8 Capelle aan den Ijssel
1.18.35 Bart van de Kamp Oss'78 19-09-21 12 Soerendonk
* 1.18.37 Sander van den Belt >Haarlem 10-10-21 27 Leiden
(120)
1.18.42 Pepijn van der Westerlo, M40 10-10-21 21 Eindhoven
1.18.43 Stijn de Looijer 10-10-21 22 Eindhoven
1.18.45 Koen Nicolai 05-09-21 3 Medemblik
1.18.45 Christian Bakker, M50 1969 Cifla 10-10-21 23 Eindhoven
1.18.46 Bert Wessels, M40 1978 LAAC Twente 03-10-21 8 Oldenzaal
1.18.51 Martijn Loijen, M35 >Tilburg 10-10-21 24 Eindhoven
R 1.18.53 Patrick Stastra, M35 >Amsterdam 03-10-21 9 Capelle aan den Ijssel
1.18.54 Sjoerd Swinkels >Rossum Gld 19-09-21 13 Soerendonk
* 1.18.56 Martijn Dekker, M35 >Maastricht 19-09-21 29 Visé (BEL)
1.18.57 Mark Saatho, M40 >Enschede 03-10-21 9 Oldenzaal
(130)
R 1.18.57 Maurits Kramer, M35 >Zoetermeer 03-10-21 10 Capelle aan den Ijssel
1.18.59 Chris de Ruiter Eindhoven Atletiek 19-09-21 14 Soerendonk
1.19.02 Bart Niesten, M40 1978 Eindhoven Atletiek 19-09-21 15 Soerendonk
* 1.19.02 Jens Kok >Den Haag 10-10-21 28 Leiden
* 1.19.02 Sven van der Pas Uros 19-09-21 30 Visé (BEL)
R 1.19.08 Stefan Bloemendaal 03-10-21 11 Capelle aan den Ijssel
R 1.19.15 Ruud van de Wiel, M35 >Nieuwegein 03-10-21 12 Capelle aan den Ijssel
1.19.18 Ghislain Eijkelenberg >Eindhoven 10-10-21 27 Eindhoven
* 1.19.20 Huig Schoonderwoerd, M40 >Oegstgeest 10-10-21 29 Leiden
1.19.20 Wilco Goorts, M35 >Deurne 10-10-21 28 Eindhoven
(140)
R 1.19.28 Alex Schermer, M35 >Limmen 03-10-21 13 Capelle aan den Ijssel
1.19.37 Peter Eshuis, M40 Generaal Michaelis 19-09-21 16 Soerendonk
* 1.19.39 Alex Smeets 1900 Caesar 19-09-21 33 Visé (BEL)
R 1.19.40 Koen Schippers >Gapinge 03-10-21 14 Capelle aan den Ijssel
1.19.44 Tobias Pennekamp >De Goorn 05-09-21 4 Medemblik
* 1.19.45 Tjeerd Bruijn AAV'36 10-10-21 30 Leiden
* 1.19.47 Eelco Hoogwout, M40 >Sassenheim 10-10-21 31 Leiden
* 1.19.49 Timo Maarleveld Leiden Atletiek 10-10-21 32 Leiden
1.19.50 Julian Steenman >Amsterdam 10-10-21 30 Eindhoven
1.19.51 Robin van de Wege >Eindhoven 10-10-21 31 Eindhoven
(150)
1.19.53 Vincent Weeda 02-10-21 33 Helsinki (FIN)
1.19.53 Peter van der Windt, M35 Energie 26-09-21 14 Barendrecht
* 1.19.55 Jurriën van der Loo >Katwijk Zh 10-10-21 33 Leiden
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
1.23.15 Christiaan van Beusichem, M40 1980 Flakkee 21-08-21 1 Oud-Beijerland
1.27.32 Ricardo Sint Nicolaas, M35 1986 Flakkee 21-08-21 2 Oud-Beijerland
1.28.59 Roy Werner, M35 1984 Fortius 21-08-21 3 Oud-Beijerland
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.09.55 Khalid Choukoud, M35 1986 Haag Atletiek 11-04-21 23 Siena (ITA)
* 2.09.58 Abdi Nageeye 1989 Cifla 08-08-21 2 Sapporo (JPN)
* 2.10.30 Michel Butter, M35 1985 Castricum 18-04-21 13 Enschede
* 2.13.03 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 21-03-21 3 Dresden (GER)
* 2.15.57 Mohamed Ali Mohamed 1989 Eindhoven Atletiek 18-04-21 22 Enschede
* 2.22.43 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 21-03-21 12 Dresden (GER)
* 2.22.44 Nick van der Poel 1987 Ilion 23-05-21 16 Loipersdorf (AUT)
* 2.23.18 Rick Hartogs 1989 DAK 16-05-21 35 Milano (ITA)
* 2.23.20 Dennis de Freytas 1990 TRR 11-04-21 49 Siena (ITA)
* 2.26.28 Roy Hoornweg 1989 Passaat 12-09-21 6 Hamburg (GER)
(10)
* 2.27.23 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 26-09-21 45 Berlin (GER)
* 2.28.34 Joeri Wolf 1991 Cifla 18-04-21 30 Enschede
* 2.29.33 Olaf van den Bergh 1994 Prins Hendrik 18-04-21 32 Enschede
* 2.29.49 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 10-10-21 10 Eindhoven
* 2.32.01 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 10-10-21 12 Eindhoven
* 2.32.28 Luuk Janssen >Maastricht 10-10-21 13 Eindhoven
* 2.33.07 Maikel Stolwijk Leiden Atletiek 10-10-21 1 Leiden
* 2.33.24 Nick van Nieuwenhuizen Ciko'66 23-05-21 28 Loipersdorf (AUT)
* 2.34.50 Johan van der Dennen, M40 1980 Eindhoven Atletiek 10-10-21 14 Eindhoven
* 2.34.54 Robert Jongh, M45 1971 Spiridon 26-09-21 127 Berlin (GER)
(20)
* 2.35.28 Jesse van Burg 1988 Ilion 10-10-21 2 Leiden
* 2.36.12 Peter Bruinsma, M50 1971 Atletics Nijverdal 26-09-21 146 Berlin (GER)
*,# 2.37.40 Björn Vennema 1990 AAC 03-10-21 271 London (GBR)
*,# 2.38.32 Arnoud Runia, M35 1986 NTB 03-10-21 313 London (GBR)
* 2.39.02 Filip Lijnen, M50 1969 Eindhoven Atletiek 10-10-21 19 Eindhoven
*,# 2.39.06 Joost Vogel 03-10-21 346 London (GBR)
* 2.39.20 Luuk Verdonkschot 1989 >Weert 10-10-21 21 Eindhoven
* 2.39.28 Dennis de Knijff, M35 1986 Phanos 26-09-21 193 Berlin (GER)
* 2.40.22 Arne Mulder 1990 PEC1910 26-09-21 235 Berlin (GER)
* 2.40.50 Reinardus van Wel, M40 26-09-21 247 Berlin (GER)
(30)
* 2.41.09 Joan School, M45 1974 GVAC 10-10-21 25 Eindhoven
* 2.41.14 Tom Reep >Heerlen 10-10-21 26 Eindhoven
* 2.41.59 Philip Wong >Leiden 10-10-21 3 Leiden
* 2.42.01 Jan Baltink, M35 1983 AV'23 26-09-21 275 Berlin (GER)
* 2.43.35 Florus van Meijl, M35 1982 Loopgroep Aart Stigter 10-10-21 32 Eindhoven
* 2.44.01 Dave Kroon, M40 >Leiden 26-09-21 319 Berlin (GER)
*,# 2.44.19 Yoshi Groen 1990 AV'23 03-10-21 599 London (GBR)
* 2.44.31 Leon Graumans 1988 Phoenix 10-10-21 4 Leiden
2.44.58 Tim Pleijte, M35 1985 Dynamica 02-10-21 1 Zoutelande
2.45.05 Christiaan van Beusichem, M40 1980 Flakkee 02-10-21 2 Zoutelande
(40)
* 2.45.16 Chris Eidhof, M35 >Fürstenberg, GER 26-09-21 371 Berlin (GER)
* 2.45.16 Rick Kroezen Loopvereniging TOF 26-09-21 368 Berlin (GER)
* 2.45.57 Michel Besseling, M45 1974 Triathlon 10-10-21 33 Eindhoven
* 2.46.42 Harald Huijssoon, M40 1981 Atletics Nijverdal 26-09-21 431 Berlin (GER)
* 2.46.47 Andreas Moll, M40 1978 >Haarlem 10-10-21 36 Eindhoven
* 2.47.16 Jan Leerink Running Holland 26-09-21 386 Berlin (GER)
* 2.47.18 Daan Robben >Amsterdam 26-09-21 429 Berlin (GER)
2.47.27 Erwin Adan 1992 Dynamica 02-10-21 3 Zoutelande
* 2.47.29 Chris de Ruiter, M35 Eindhoven Atletiek 10-10-21 37 Eindhoven
* 2.47.52 Marius van Heesewijk, M35 1985 Phanos 26-09-21 458 Berlin (GER)
(50)
* 2.47.58 Sven van der Pas Uros 10-10-21 38 Eindhoven
* 2.48.03 Finn Timmermans >Eindhoven 10-10-21 39 Eindhoven
* 2.48.04 Bart Niesten, M40 1978 Eindhoven Atletiek 10-10-21 40 Eindhoven
*,# 2.48.08 Ramon Mensink 1991 >Tubbergen 03-10-21 811 London (GBR)
* 2.48.09 Mick Herfkens 1989 >Berlijn, GER 26-09-21 473 Berlin (GER)
* 2.48.14 Ruud de Wert, M45 1974 Eindhoven Atletiek 10-10-21 42 Eindhoven
*,# 2.48.21 Remco Vetter, M45 >Driebergen-Rijsenburg 03-10-21 832 London (GBR)
* 2.48.33 Pascal Franken >Oegstgeest 10-10-21 5 Leiden
2.48.36 Huub van Noorden 1988 AV'56 02-10-21 4 Zoutelande
* 2.49.00 Vincent Lankhaar >Emmeloord 10-10-21 47 Eindhoven
(60)
* 2.49.10 Hans Coenraads ATC'75 26-09-21 496 Berlin (GER)
* 2.49.14 Erwin van den Broeke, M40 1979 >Axel 10-10-21 49 Eindhoven
* 2.49.15 Jeroen Simons >Echt 10-10-21 50 Eindhoven
* 2.49.23 Thijs Kampen >Elst 10-10-21 51 Eindhoven
* 2.49.39 Jeroen Zuidwijk, M40 BAV 10-10-21 54 Eindhoven
* 2.49.40 Steven Mengels, M35 1985 TION 10-10-21 6 Leiden
*,# 2.49.48 Frank Verduin, M35 1982 >Amsterdam 03-10-21 955 London (GBR)
*,# 2.49.55 Steven Hemstra SV Friesland 03-10-21 964 London (GBR)
*,# 2.49.56 Erwin Drost 03-10-21 965 London (GBR)
* 2.49.57 Sven Huisman, M40 1977 Loopgroep Aart Stigter 10-10-21 7 Leiden
(70)
2.50.01 Maurik de Groot, M40 Running Holland 02-10-21 13 Helsinki (FIN)
2.50.02 Erwin Harmes, M35 1981 Dynamica 02-10-21 5 Zoutelande
2.50.33 Yunis Stitan 1989 Delta Sport 02-10-21 6 Zoutelande
*,# 2.50.40 Niels van der Velden, M45 03-10-21 1019 London (GBR)
* 2.50.41 Silvan Buis >Utrecht 10-10-21 8 Leiden
* 2.50.49 Remko Dieker >Heemstede 26-09-21 573 Berlin (GER)
*,# 2.51.39 Roderick Akihary 03-10-21 1091 London (GBR)
*,# 2.51.48 Sander van Doorn, M35 1983 Scheldesport 03-10-21 1107 London (GBR)
2.52.01 Onno Poorterman, M35 1982 Atletics Nijverdal 12-09-21 22 Münster (GER)
* 2.52.03 Richard Corporaal >Zeist 10-10-21 9 Leiden
(80)
2.52.12 Jozias Boone, M35 1982 AV'56 02-10-21 8 Zoutelande
* 2.52.20 Marc Laeven, M55 1964 Statina 10-10-21 59 Eindhoven
2.52.24 Jurre Keizers >Delft 11-09-21 19 Antwerpen (BEL)
2.52.25 Ruud Hoosemans, M35 1982 Dynamica 02-10-21 9 Zoutelande
2.52.40 Eric Wolfert 1990 Flakkee 02-10-21 10 Zoutelande
* 2.52.42 nn nn 10-10-21 60 Eindhoven
*,# 2.52.55 Mark Peereboom, M40 03-10-21 1210 London (GBR)
* 2.53.03 Koos Verweij, M50 1971 DAK 26-09-21 667 Berlin (GER)
* 2.53.08 Niels van Helmond >Utrecht 26-09-21 644 Berlin (GER)
* 2.53.15 Jan-Joost van Dijk, M40 >Breda 10-10-21 61 Eindhoven
(90)
* 2.53.24 Tom Roth >Rotterdam 26-09-21 660 Berlin (GER)
* 2.53.43 Erwin Otten >Wijlre 10-10-21 63 Eindhoven
* 2.53.53 Erben Wennemars, M45 1975 >Dalfsen 26-09-21 708 Berlin (GER)
* 2.54.10 Alex Knight >Amsterdam 10-10-21 10 Leiden
* 2.54.12 Thomas Palmen >Heerlen 26-09-21 682 Berlin (GER)
* 2.54.20 Guido van den Boogaard 1990 Lionitas 26-09-21 724 Berlin (GER)
* 2.54.42 Rick Emondts >Amsterdam 26-09-21 725 Berlin (GER)
* 2.54.44 Paul Steskens, M35 >Sint Joost 10-10-21 68 Eindhoven
* 2.54.44 Marck de Haan, M35 1986 Loopgroep Aart Stigter 10-10-21 69 Eindhoven
2.54.55 Bas de Peuter, M45 1974 Rotterdam Atletiek 02-10-21 11 Zoutelande
(100)
2.54.56 Robert Willemse, M50 1968 PAC 02-10-21 12 Zoutelande
2.54.56 Koen Renders TRR 02-10-21 13 Zoutelande
* 2.55.04 Harm van Berkel, M35 1982 >Maasland 26-09-21 741 Berlin (GER)
* 2.55.06 Daan Claessens >Nederweert 10-10-21 72 Eindhoven
*,# 2.55.07 Paul van der Sluijs 03-10-21 1415 London (GBR)
2.55.15 Joeri Versluis, M35 1984 Dynamica 02-10-21 14 Zoutelande
* 2.55.15 Steve Pintens, M35 >Puurs Sint-Amands 10-10-21 73 Eindhoven
* 2.55.19 Rudi van Houts, M35 1984 >Luyksgestel 10-10-21 75 Eindhoven
* 2.55.23 Martijn van den Elzen >Volkel 10-10-21 76 Eindhoven
* 2.55.25 Ruben Ruigendijk, M40 1980 Loopgroep Aart Stigter 10-10-21 77 Eindhoven
(110)
* 2.55.30 Peter Bon, M55 Groningen Atletiek 26-09-21 770 Berlin (GER)
* 2.55.40 Stefan van Oosterwijk, M45 >Gemert 10-10-21 81 Eindhoven
* 2.55.51 Victor Bastiaansen, M40 Start'78 26-09-21 795 Berlin (GER)
*,# 2.55.57 Vincent van der Lans, M40 1981 Phanos 10-10-21 445 Chicago (USA)
2.56.06 Ruud van der Wal, M40 1978 Veluwe 02-10-21 15 Zoutelande
* 2.56.10 Steven Kistemaker Haag Atletiek 10-10-21 12 Leiden
* 2.56.14 Nicky Verhoeven >Wijchen 10-10-21 84 Eindhoven
R 2.56.24 Edward Pechler, M55 1965 Loopgroep Bedum 03-10-21 1 Winterswijk
*,# 2.56.28 Paul Vriend 03-10-21 1565 London (GBR)
* 2.56.29 Matthijs Roks, M35 >Rucphen 10-10-21 87 Eindhoven
(120)
* 2.56.38 Jo Schoonbroodt, M70 1950 Maasrunners 19-09-21 6 Visé (BEL)
* 2.56.40 Iwan Theunissen, M45 1972 STB 19-09-21 7 Visé (BEL)
* 2.56.49 Grant de Munnik, M50 1970 Groningen Atletiek 12-09-21 46 Hamburg (GER)
* 2.56.52 Michael Megos 1987 GAC Gemert 10-10-21 88 Eindhoven
* 2.57.03 Tijmen van Paasen 21-08-21 11 Helsinki (FIN)
* 2.57.10 Ties van Dijk, M40 >Haarlem 10-10-21 91 Eindhoven
*,# 2.57.11 Titus de Hond 03-10-21 1644 London (GBR)
* 2.57.13 Jelle Roozenburg, M40 1981 De Koplopers 26-09-21 885 Berlin (GER)
* 2.57.17 Gert Brienne, M50 1968 >Medemblik 26-09-21 917 Berlin (GER)
* 2.57.21 Jurriaan de Rouw, M45 1975 Heerenveen 10-10-21 92 Eindhoven
(130)
* 2.57.31 Arjen Kroder, M40 1978 Phanos 26-09-21 908 Berlin (GER)
* 2.57.32 Floris Boendermaker >Leiden 10-10-21 14 Leiden
* 2.57.35 Ronnie Minnaard, M40 >Maastricht 10-10-21 98 Eindhoven
* 2.57.35 Frank ten Brinke >Hardenberg 10-10-21 97 Eindhoven
* 2.57.39 Robert-Jan Arke >Utrecht 10-10-21 15 Leiden
* 2.57.43 Walter Heijmans, M40 >Heemstede 10-10-21 100 Eindhoven
* 2.57.43 Keir Plaice >Maastricht 26-09-21 920 Berlin (GER)
* 2.57.48 Michiel Molevelt, M45 1973 Leiden Atletiek 10-10-21 16 Leiden
* 2.57.49 Thijs Peeters, M35 >Vught 10-10-21 102 Eindhoven
* 2.57.58 Jaap Dekker, M40 1980 PAC 10-10-21 105 Eindhoven
(140)
* 2.58.00 Johannes Gardien, M55 1963 >Aalesund, DEN 26-09-21 915 Berlin (GER)
* 2.58.02 Dennis Gerritse, M35 >Waalre 10-10-21 106 Eindhoven
* 2.58.03 Rutger Lensing >Amsterdam 26-09-21 833 Berlin (GER)
* 2.58.08 Will Chapman >Amsterdam 10-10-21 107 Eindhoven
* 2.58.09 Patrick van Beek, M35 1985 >Ede Gld 10-10-21 108 Eindhoven
2.58.13 Corné van Belzen, M35 Dynamica 02-10-21 16 Zoutelande
2.58.14 Crum van der Linden, M35 1985 Dynamica 11-09-21 33 Antwerpen (BEL)
* 2.58.25 Eric Aarts, M40 >Oirschot 10-10-21 111 Eindhoven
2.58.31 Willem Anker Antilope 02-10-21 17 Zoutelande
2.58.32 Adriaan Wattel, M35 González Running Team 02-10-21 19 Zoutelande
(150)
2.58.32 Marinus Stroo, M35 >Middelburg 02-10-21 18 Zoutelande
* 2.58.33 Joram Hobo, M40 >Nieuw-Vennep 10-10-21 113 Eindhoven
* 2.58.38 Youandi van der Tang >Voorhout 10-10-21 18 Leiden
* 2.58.38 Cornelis Jansen, M35 >Haarlem 26-09-21 916 Berlin (GER)
* 2.58.39 Robert Geijsel >Amsterdam 26-09-21 1014 Berlin (GER)
* 2.58.39 Lennart de Lange 1987 >Amsterdam 26-09-21 1015 Berlin (GER)
* 2.58.45 Ton Elie, M55 >Culemborg 10-10-21 116 Eindhoven
* 2.58.45 Jeffrey Duyvestein >Maassluis 10-10-21 19 Leiden
* 2.58.50 Max Bergkamp >Eindhoven 10-10-21 117 Eindhoven
2.58.54 Thomas Wigger 12-09-21 37 Münster (GER)
(160)
*,# 2.59.02 Robert Jan de Kraker, M55 1964 Altis 03-10-21 1870 London (GBR)
* 2.59.03 Tom Mieloo >Leiden 10-10-21 20 Leiden
* 2.59.06 Hans Mulder >Amsterdam 26-09-21 1050 Berlin (GER)
* 2.59.10 Jesus Caeiro Mouzo, M50 >Rotterdam 10-10-21 120 Eindhoven
* 2.59.12 Lau Akkermans, M35 Scelta 26-09-21 1002 Berlin (GER)
* 2.59.16 Floris van Diest >Best 10-10-21 121 Eindhoven
* 2.59.22 Jonas Roeymans, M45 >Mol 10-10-21 123 Eindhoven
* 2.59.23 Michel Wielens, M35 >Eibergen 10-10-21 124 Eindhoven
* 2.59.30 Gerwin de Groot, M35 12-09-21 92 Wien (AUT)
* 2.59.31 Joris de Leeuw, M35 >Spaarndam 26-09-21 1057 Berlin (GER)
(170)
* 2.59.37 Martin Schepers, M40 >Borne 10-10-21 126 Eindhoven
* 2.59.38 Bart-Jan van Duuren, M40 1979 MPM 10-10-21 127 Eindhoven
* 2.59.39 Joost Kok, M35 Scelta 26-09-21 1038 Berlin (GER)
* 2.59.43 Quintin Rikkers, M35 1982 >Leiden 10-10-21 21 Leiden
* 2.59.48 Robert Akerboom >Delft 10-10-21 22 Leiden
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 3.14.30 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 10-07-21 1 Heerenveen
* 3.34.52 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 10-07-21 2 Heerenveen
* 3.47.21 Etienne Berends, M45 1975 >Baarn 11-09-21 3 Winschoten
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 6.49.47 Piet Wiersma 1997 Jahn II 11-09-21 3 Winschoten
* 7.55.14 David Helfferich, M35 1981 Hellas 11-09-21 13 Winschoten
* 7.55.46 Bram van Rijswijk, M35 1981 Eindhoven Atletiek 11-09-21 14 Winschoten
* 8.05.23 Alex Olieman, M50 1970 >Gouda 11-09-21 16 Winschoten
* 8.30.00 Jan Muller, M55 1964 Achilles EL 11-09-21 19 Winschoten
* 8.35.12 Sander Schulze, M45 1974 11-09-21 20 Winschoten
* 8.44.37 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 11-09-21 23 Winschoten
* 8.45.35 Rene Kuijs, M40 1979 >Rotterdam 10-07-21 1 Heerenveen
* 9.03.40 Oscar Minjon, M55 1965 >Winkel 11-09-21 26 Winschoten
9.10.32 Tobias Lundgren (SWE), M45 1973 Running Holland 04-07-21 1 Amstelveen
(10)
9.18.25 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 04-07-21 2 Amstelveen
* 9.20.49 Paul Zwetsloot, M40 1977 >Oegstgeest 11-09-21 27 Winschoten
* 9.26.53 Michiel Huzen, M45 1975 AG'85 11-09-21 28 Winschoten
* 9.33.06 Dik Jagersma, M65 1954 SV Friesland 11-09-21 29 Winschoten
* 9.41.42 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 11-09-21 30 Winschoten
9.44.13 Mark van Hoorn, M45 1974 Altis 04-07-21 3 Amstelveen
* 9.52.47 Erik Ariesen, M50 1968 >Veenendaal 11-09-21 31 Winschoten
10.01.52 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 04-07-21 4 Amstelveen
* 10.07.24 Ron van de Hee, M45 1973 Rotterdam Atletiek 11-09-21 32 Winschoten
* 10.13.59 Joost Cornet, M45 1972 11-09-21 33 Winschoten
(20)
* 10.15.14 Sjaak Bus, M65 1955 Spiridon 11-09-21 34 Winschoten
* 10.20.44 Cees Dijkstra, M55 1963 SV Friesland 11-09-21 35 Winschoten
10.20.50 Jeroen Kuyper, M50 1969 >Purmerend 04-07-21 6 Amstelveen
* 10.25.36 Andre Leppers, M45 1971 VAV Veenendaal 11-09-21 36 Winschoten
10.33.15 Nikolaj van den Haak, M35 1984 21-08-21 14 Leipzig (GER)
10.34.54 Moma Marrabou (MAR), M55 1962 Loopgroep Aart Stigter 04-07-21 7 Amstelveen
* 10.38.44 Andre Leunk, M45 1973 >Markelo 11-09-21 38 Winschoten
* 10.43.59 John van de Vreede, M45 1972 >Goes 11-09-21 40 Winschoten
* 10.53.48 Elger Bouwman, M40 1978 >Zaandam 11-09-21 41 Winschoten
* 10.57.54 Hans Schoonen, M55 1965 >Rucphen 11-09-21 42 Winschoten
(30)
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
  Mannen 12 uur (tot 100000)
  Mannen 24 uur (tot 150000)