Wegranglijsten 2021 mannen in Nederland

bijgewerkt met alle bekende wedstrijden t/m 31 december 2021 (update van 12 maart 2022)

Opgenomen prestaties zijn brutotijden ("gun times") op de verschillende reguliere afstanden tot maximaal 100 of bepaalde limieten (tussen haakjes). Hiervoor in aanmerking komen alle wedstrijden in Nederland. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: [email protected] In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 29.22 Richard Douma 1993 Zaanland 29-08-21 1 Hem
* 29.23 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 29-08-21 2 Hem
* 29.25 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 29-08-21 3 Hem
* 29.26 Khalid Choukoud, M35 1986 Haag Atletiek 29-08-21 4 Hem
* 29.27 Bas van Hooren 1992 Atletiek Maastricht 29-08-21 5 Hem
* 29.31 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 29-08-21 6 Hem
* 29.35 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 29-08-21 7 Hem
* 29.40 Abdi-Ali Mahadi 1995 Unitas 29-08-21 8 Hem
* 29.48 Jorik van Egdom 1995 VAV Veenendaal 29-08-21 9 Hem
R 29.58 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 17-10-21 1 Heerhugowaard
(10)
* 30.00 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 29-08-21 10 Hem
* 30.03 Rik Goethals 1992 Triathlon 13-11-21 1 Nunspeet
* 30.07 Ronald Cockx 1994 DJA 29-08-21 11 Hem
* 30.13 Rick Hartogs 1989 DAK 29-08-21 13 Hem
* 30.13 Luc Velzeboer 1998 Almere'81 29-08-21 12 Hem
* 30.18 Rik Goethals 1992 Triathlon 29-08-21 14 Hem
* 30.20 Pim Lambregts 1996 Swift 29-08-21 15 Hem
* 30.21 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 29-08-21 16 Hem
* 30.23 Stan Schipperen 1901 Scorpio 29-08-21 17 Hem
* 30.38 Kalid Amin 1997 Cifla 29-08-21 18 Hem
(20)
* 30.43 Dominic Bersee 1990 Olympus'70 16-05-21 1 Enschede
* 30.49 Rik Goethals 1992 Triathlon 16-05-21 2 Enschede
30.49 Rick Hartogs 1989 DAK 03-07-21 1 Chaam
30.49 Yonas Yakab 1994 >Harderwijk 04-09-21 1 Harderwijk
* 30.50 Dominic Bersee 1990 Olympus'70 29-08-21 19 Hem
* 30.52 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 13-11-21 2 Nunspeet
30.55 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 19-08-21 1 Hulshorst
30.55 Ronald Cockx 1994 DJA 24-10-21 1 Rucphen
* 30.55 Wouter Heinrich 1993 Phanos 17-10-21 1 Utrecht
30.57 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 31-10-21 1 Utrecht
(30)
* 30.59 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 29-08-21 20 Hem
* 30.59 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 29-08-21 21 Hem
* 31.01 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 13-11-21 3 Nunspeet
* 31.03 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 29-08-21 22 Hem
* 31.03 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 29-08-21 23 Hem
* 31.08 Yonas Yakab 1994 >Harderwijk 11-12-21 1 Nijkerk
* 31.09 Lauran Beijens 1992 Attila 29-08-21 24 Hem
* 31.13 Dennis Licht, M35 1984 AV'34 Apeldoorn 16-05-21 1 Enschede
* 31.13 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 16-05-21 3 Enschede
* 31.14 Floris Willeboordse 1991 González Running Team 29-08-21 25 Hem
(40)
R 31.15 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 16-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
* 31.16 Tim Pleijte, M35 1985 Dynamica 29-08-21 26 Hem
* 31.18 Ahmed Abukabar 1997 Triathlon 13-11-21 4 Nunspeet
R 31.19 Mechiel Zantema, M35 1986 SV Friesland 31-10-21 1 Leeuwarden
* 31.20 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 13-11-21 5 Nunspeet
* 31.22 Tim Verbaandert 1900 Eindhoven Atletiek 29-08-21 27 Hem
* 31.23 Edwin Sjerps 1997 SAV 29-08-21 28 Hem
31.24 Casper van der Putten 1995 Asterix 10-10-21 1 Eindhoven
R 31.26 Richard Leeman 1988 HERA 17-10-21 2 Heerhugowaard
31.26 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 03-07-21 2 Chaam
(50)
* 31.29 Cas Lutz 1993 GAC Hilversum 18-12-21 1 Hilversum
* 31.31 Thomas Cremers NTB 29-08-21 30 Hem
* 31.31 Jarreau Suijkerbuijk 1901 Scorpio 29-08-21 29 Hem
* 31.32 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 17-10-21 2 Utrecht
* 31.33 Bas Stigter 1986 Loopgroep Aart Stigter 18-12-21 2 Hilversum
* 31.34 Dennis de Freytas 1990 TRR 29-08-21 31 Hem
* 31.34 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 13-11-21 6 Nunspeet
* 31.35 Nick van Nieuwenhuizen 1988 Ciko'66 12-09-21 1 Vorden
31.37 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 09-07-21 1 Rijssen
R 31.38 Constant Huiszoon 1998 Aquila 13-11-21 1 Rotterdam
(60)
* 31.38 Michiel Meulemans, M35 LG Run-Inn Utrecht 29-08-21 32 Hem
* 31.39 Maarten van Zetten 1990 Ilion 11-12-21 2 Nijkerk
* 31.40 Wesley van der Gouw, M35 1985 Prins Hendrik 29-08-21 33 Hem
* 31.42 Martijn Oonk 1993 Kronos 11-12-21 3 Nijkerk
* 31.43 Edwin Sjerps 1997 SAV 16-05-21 4 Enschede
R 31.45 Cas Wille 1901 Phoenix 13-11-21 2 Rotterdam
31.45 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 11-07-21 1 Venlo
* 31.45 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 10-10-21 1 Amsterdam
31.45 Tom Hoogeboom 1901 Hylas 07-11-21 1 Warmenhuizen
31.47 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 29-08-21 1 Baarle Nassau
(70)
* 31.50 Niels Theloosen 1996 Cifla 10-10-21 1 Leiden
* 31.52 Timo van Beek 1989 Pijnenburg 16-05-21 5 Enschede
* 31.55 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 29-08-21 34 Hem
* 31.56 Constant Huiszoon 1998 Aquila 17-10-21 3 Utrecht
* 31.57 Cas Wille 1901 Phoenix 29-08-21 35 Hem
* 31.57 Tim den Besten 1995 >Elburg 13-11-21 7 Nunspeet
* 31.57 Koen van Dijk 1991 Triathlon 13-11-21 8 Nunspeet
* 31.57 Nick van der Poel 1987 Ilion 29-08-21 36 Hem
* 31.58 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 16-05-21 6 Enschede
* 32.00 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 16-05-21 7 Enschede
(80)
R 32.00 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 17-10-21 1 Assen
  Mannen 15km (tot 50.00)
47.52 Nick van der Poel 1987 Ilion 14-11-21 1 Zoetermeer
  Mannen 10EM (tot 53.30)
52.23 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 02-10-21 1 Alblasserdam
52.59 Rick Hartogs 1989 DAK 12-09-21 1 Arnhem
53.08 Lars Gerritsen 1994 Passaat 02-10-21 2 Alblasserdam
53.10 Sam Kraaijeveld 1999 Passaat 02-10-21 3 Alblasserdam
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.04.44 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 10-10-21 1 Leiden
* 1.04.59 Rik Goethals 1992 Triathlon 10-10-21 2 Leiden
1.06.05 Nicolas Daru (FRA) 17-10-21 1 Amsterdam
1.06.17 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 03-10-21 1 Oldenzaal
1.06.25 Hachem Migou (BEL) 1900 17-10-21 2 Amsterdam
1.06.44 Matthew Neill (IRL) 17-10-21 3 Amsterdam
R 1.07.11 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 18-12-21 1 Ameland
R 1.07.12 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 18-12-21 2 Ameland
1.07.25 Kenneth Figueroa (PUR) 17-10-21 4 Amsterdam
* 1.07.33 Luc Velzeboer 1998 Almere'81 10-10-21 3 Leiden
(10)
* 1.07.34 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 09-10-21 1 Meppel
R 1.08.04 Frank Futselaar 1991 De Liemers 18-12-21 3 Ameland
1.08.18 Leendert van der Lugt 1988 >Capelle aan den Ijssel 09-10-21 1 Houten
R 1.08.19 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 18-12-21 4 Ameland
R 1.09.12 Dennis de Freytas 1990 TRR 03-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
* 1.09.13 Bas ten Dam 1991 AAC 10-10-21 4 Leiden
1.09.17 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 03-10-21 2 Oldenzaal
R 1.09.20 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 03-10-21 2 Capelle aan den Ijssel
1.09.21 Carlos Antonio Torres Figueroa (PUR) 17-10-21 5 Amsterdam
R 1.09.23 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 14-11-21 1 Maastricht
(20)
1.09.24 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 26-09-21 1 Barendrecht
1.09.31 Nicolas Tilman (BEL) 17-10-21 6 Amsterdam
R 1.10.02 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 30-10-21 1 Holten
R 1.10.09 Nick van der Poel 1987 Ilion 18-12-21 5 Ameland
1.10.10 Dennis de Freytas 1990 TRR 26-09-21 2 Barendrecht
1.10.16 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 31-10-21 1 Doetinchem
* 1.10.21 Braeden Charlton >Amsterdam 10-10-21 5 Leiden
1.10.25 Lars Cazander 1992 Hellas 06-11-21 1 Woudrichem
1.10.33 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 26-09-21 3 Barendrecht
1.10.37 Bartosz Olszewski (POL) 17-10-21 7 Amsterdam
(30)
R 1.10.40 Joeri Wolf 1991 Cifla 18-12-21 6 Ameland
1.10.45 Wouter Dijkshoorn >Amsterdam 17-10-21 8 Amsterdam
1.10.51 Tony Hatefnejad (SWE) 10-10-21 1 Eindhoven
1.10.53 Abdessamad Asri (BEL) 17-10-21 9 Amsterdam
1.10.58 Martijn Oonk 1993 Kronos 17-10-21 10 Amsterdam
1.11.00 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 31-10-21 2 Doetinchem
R 1.11.02 Rik Goethals 1992 Triathlon 18-12-21 7 Ameland
1.11.05 Arjen van der Logt 1990 Phoenix 10-10-21 2 Eindhoven
1.11.13 Jan Stuursma 1987 Veendam 07-11-21 1 Terschelling-West
1.11.16 Jordy Kloet 1993 Argo 31-10-21 3 Doetinchem
(40)
1.11.17 Mechiel Zantema, M35 1986 SV Friesland 07-11-21 2 Terschelling-West
1.11.19 Yannick van Lunter (BEL) 17-10-21 11 Amsterdam
1.11.25 Jesse van Burg 1988 Lionitas 07-11-21 3 Terschelling-West
R 1.11.34 Bas Hollegien 1987 AV NOP 18-12-21 8 Ameland
* 1.11.36 Pablo Velt, JA >Soest 18-12-21 1 Hilversum
1.11.37 Luc Schout 1987 GAC Gemert 10-10-21 3 Eindhoven
1.11.38 Gaël Dethier (BEL) 17-10-21 12 Amsterdam
* 1.11.39 Stefan Wolkers 1993 Aalsmeer 18-12-21 2 Hilversum
1.11.42 Evert Feyaerts (BEL) 1986 10-10-21 4 Eindhoven
1.11.46 Max Kreitner (GER) Cologne 17-10-21 13 Amsterdam
(50)
1.11.59 Ewan Short (GBR) 17-10-21 14 Amsterdam
1.12.00 Brian Martin (IRL) 17-10-21 15 Amsterdam
1.12.05 Jan Schra 1988 BB Lopers 17-10-21 16 Amsterdam
1.12.08 Tesfalem Zeresenay (ERI) 17-10-21 17 Amsterdam
1.12.15 Stefan Wolkers 1993 Aalsmeer 17-10-21 18 Amsterdam
1.12.15 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 19-09-21 1 Soerendonk
1.12.19 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 10-10-21 5 Eindhoven
1.12.21 Dries Reynaerts (BEL) 17-10-21 19 Amsterdam
1.12.25 Sander de Bart 1987 >Breda 10-10-21 6 Eindhoven
1.12.29 Reinout Polders 1989 Loopgroep PK 17-10-21 20 Amsterdam
(60)
1.12.32 Shaun Dixon (GBR), M35 1982 17-10-21 21 Amsterdam
1.12.38 Erwin van Heiningen >Apeldoorn 17-10-21 22 Amsterdam
1.12.44 Bas Stigter, M35 1986 Loopgroep Aart Stigter 17-10-21 23 Amsterdam
1.12.49 Alex Frederico Hellas 07-11-21 4 Terschelling-West
R 1.12.51 Martijn Eijssen >Beek 14-11-21 2 Maastricht
1.12.55 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 03-10-21 3 Oldenzaal
1.13.00 Stef Simons (BEL) 1991 18-07-21 1 Helmond
1.13.06 Gael Flouzat (FRA) 17-10-21 24 Amsterdam
1.13.08 Hein de Groot 1987 Oss'78 19-09-21 2 Soerendonk
* 1.13.10 Peter Velders >Tiel 28-11-21 1 Spijkenisse
(70)
1.13.15 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 26-09-21 4 Barendrecht
1.13.17 Nick van der Poel 1987 Ilion 26-09-21 6 Barendrecht
R 1.13.17 Jan Schra 1988 BB Lopers 30-10-21 2 Holten
1.13.17 Niels Esmeijer, M35 1983 NTB 26-09-21 5 Barendrecht
R 1.13.18 Erwin de Vries Lionitas 31-10-21 1 Leeuwarden
1.13.18 Jardy van den Heuvel 1995 Prins Hendrik 26-09-21 7 Barendrecht
1.13.25 Ambroise Uwiragiye (RWA), M40 1980 SAV 05-09-21 1 Medemblik
R 1.13.25 Mick Claessens 1992 Atletiek Maastricht 14-11-21 3 Maastricht
R 1.13.25 Willem de Boer, M40 1977 Lionitas 31-10-21 2 Leeuwarden
1.13.31 Maikel Stolwijk Leiden Atletiek 18-07-21 2 Helmond
(80)
* 1.13.32 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 10-10-21 6 Leiden
* 1.13.36 Frederic Cappaert (BEL) 28-11-21 2 Spijkenisse
1.13.38 David Trampert (LUX) 17-10-21 25 Amsterdam
R 1.13.43 Dennis de Knijff, M35 1986 Phanos 03-10-21 1 Almere
R 1.13.45 Roger Smeets, M45 1973 Caesar 14-11-21 4 Maastricht
1.13.49 Harm Sengers, M35 1982 >Eindhoven 10-10-21 7 Eindhoven
* 1.13.52 Erwin Sparreboom, M50 1971 Olympus'70 28-11-21 3 Spijkenisse
1.13.53 Kevin Sleegers 1988 Triathlon 10-10-21 8 Eindhoven
R 1.13.54 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 18-12-21 9 Ameland
R 1.13.55 Thys de Jong Lionitas 18-12-21 10 Ameland
(90)
R 1.13.55 Mechiel Zantema, M35 1986 SV Friesland 18-12-21 11 Ameland
1.13.56 Jelani James >Amsterdam 17-10-21 26 Amsterdam
R 1.13.58 Martin Vermeer >Ede 06-11-21 1 Renswoude
R 1.13.58 Erwin de Vries Lionitas 18-12-21 12 Ameland
* 1.14.00 Thys de Jong Lionitas 09-10-21 2 Meppel
1.14.00 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 19-09-21 3 Soerendonk
1.14.05 Johan van der Dennen, M40 1980 Eindhoven Atletiek 19-09-21 4 Soerendonk
* 1.14.06 Moniem Abarkan, M40 Haag Atletiek 10-10-21 7 Leiden
* 1.14.07 Ambroise Uwiragiye (RWA), M40 1980 SAV 18-12-21 3 Hilversum
1.14.09 Erwin de Vries Lionitas 07-11-21 5 Terschelling-West
(100)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
1.23.15 Christiaan van Beusichem, M40 1980 Flakkee 21-08-21 1 Oud-Beijerland
1.27.32 Ricardo Sint Nicolaas, M35 1986 Flakkee 21-08-21 2 Oud-Beijerland
1.28.59 Roy Werner, M35 1984 Fortius 21-08-21 3 Oud-Beijerland
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.03.36 Bashir Abdi (BEL) 1989 24-10-21 1 Rotterdam
* 2.03.39 Tamirat Tola (ETH) 1992 17-10-21 1 Amsterdam
* 2.04.04 Marius Kipserem (KEN) 1988 24-10-21 2 Rotterdam
* 2.04.09 Bernard Koech (KEN) 1988 17-10-21 2 Amsterdam
* 2.04.12 Leul Gebresilase (ETH) 1992 17-10-21 3 Amsterdam
* 2.04.27 Dawit Wolde (ETH) 1991 24-10-21 3 Rotterdam
* 2.04.30 Eliud Kipchoge (KEN), M35 1984 18-04-21 1 Enschede
* 2.04.32 Jonathan Korir (KEN) 1986 17-10-21 4 Amsterdam
* 2.04.35 Hiskel Tewelde (ERI), M35 1986 17-10-21 5 Amsterdam
* 2.05.20 Moses Kibet (KEN) 1997 17-10-21 6 Amsterdam
(10)
* 2.05.22 Berhane Afewerki (ERI) 1996 17-10-21 7 Amsterdam
* 2.05.22 Titus Kipruto (KEN) 1996 24-10-21 4 Rotterdam
* 2.05.51 Emanuel Saina (KEN) 1992 24-10-21 5 Rotterdam
* 2.06.05 Kenneth Keter (KEN) 1996 17-10-21 8 Amsterdam
* 2.06.27 Kebede Wami Tulu (ETH) 1996 24-10-21 6 Rotterdam
* 2.06.32 Bernard Kipyego (KEN), M35 1986 17-10-21 9 Amsterdam
* 2.06.32 Silas Too (KEN) 1988 10-10-21 1 Eindhoven
* 2.06.36 Merhawi Kesete (ERI), M35 1986 17-10-21 10 Amsterdam
* 2.06.40 Jonathan Korir (KEN) 1986 18-04-21 2 Enschede
* 2.06.55 Tesfahun Akalnew (ETH) 1999 17-10-21 11 Amsterdam
(20)
* 2.06.56 Martin Kosgey (KEN) 1989 10-10-21 2 Eindhoven
* 2.07.01 Timothy Kiplagat Ronoh (KEN) 1997 10-10-21 3 Eindhoven
* 2.07.07 Simon Kipkosgei (KEN) 1902 10-10-21 4 Eindhoven
* 2.07.10 Shumay Solomon Mogos (ERI) 1997 10-10-21 5 Eindhoven
* 2.07.33 Aychew Bantie (ETH) 1995 17-10-21 13 Amsterdam
* 2.07.33 Asrar Abderehman (ETH) 1999 17-10-21 12 Amsterdam
* 2.07.42 Workineh Tadesse (ETH) 1900 17-10-21 14 Amsterdam
* 2.07.48 Amdework Walelegn (ETH) 1999 17-10-21 15 Amsterdam
* 2.07.49 Mustefah Kedir Tebo (ETH) 1997 17-10-21 16 Amsterdam
* 2.07.56 Laban Korir (KEN), M35 1985 17-10-21 17 Amsterdam
(30)
* 2.08.07 Abrar Osman (ERI) 1994 17-10-21 18 Amsterdam
* 2.08.07 Goitom Kifle (ERI) 1993 18-04-21 3 Enschede
* 2.08.47 Shumet Akalnew (ETH) 1988 17-10-21 19 Amsterdam
* 2.08.47 Philemon Kacheran (KEN) 1992 18-04-21 4 Enschede
* 2.08.56 Limenih Getachew Yizengaw (ETH) 1990 24-10-21 7 Rotterdam
* 2.09.01 Alfred Koech (KEN) 10-10-21 6 Eindhoven
* 2.09.04 Stephen Kiprotich (UGA) 1989 18-04-21 5 Enschede
* 2.09.04 Shadrak Koech (KEN) 1997 17-10-21 20 Amsterdam
* 2.09.28 Bukayaw Malede (ISR) 1997 17-10-21 21 Amsterdam
* 2.09.40 Abdellah Taghrafet (MAR) 1985 24-10-21 8 Rotterdam
(40)
* 2.09.53 Geoffrey Kusuro (UGA) 1989 18-04-21 6 Enschede
* 2.09.54 Mathew Sang (KEN) 1986 18-04-21 7 Enschede
* 2.09.57 Bethwel Kibet Chumba (KEN) 1991 10-10-21 7 Eindhoven
* 2.09.59 Felix Chemonges (UGA) 1995 18-04-21 8 Enschede
* 2.10.07 Hiskel Tewelde (ERI) 1986 18-04-21 9 Enschede
* 2.10.17 Marcin Chabowski (POL) 1986 18-04-21 10 Enschede
* 2.10.21 Adam Nowicki (POL) 1990 18-04-21 11 Enschede
* 2.10.22 Dieter Kersten (BEL) 1996 18-04-21 12 Enschede
* 2.10.25 Khalid Choukoud, M35 1986 Haag Atletiek 17-10-21 22 Amsterdam
* 2.10.30 Michel Butter, M35 1985 Castricum 18-04-21 13 Enschede
(50)
* 2.10.32 Solomon Deksisa (ETH) 1994 24-10-21 9 Rotterdam
* 2.10.43 John Langat (KEN) 1996 24-10-21 10 Rotterdam
* 2.10.51 Jeisson Suárez (COL) 1991 18-04-21 14 Enschede
* 2.11.09 Mustafa Mohamed (SWE), M40 1979 18-04-21 15 Enschede
* 2.11.50 Yared Shegumo (POL), M35 1983 18-04-21 16 Enschede
* 2.11.54 Thomas de Bock (BEL) 1991 18-04-21 17 Enschede
* 2.12.18 Johannes Motschmann (GER) 1994 24-10-21 11 Rotterdam
* 2.12.29 Jo Fukuda (JPN) 1990 17-10-21 23 Amsterdam
* 2.12.45 Tom Gröschel (GER) 1991 18-04-21 18 Enschede
* 2.13.03 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 17-10-21 24 Amsterdam
(60)
* 2.13.13 Worku Dires Chekol (ETH) 24-10-21 12 Rotterdam
* 2.13.23 Reece Edwards (AUS) 1990 24-10-21 13 Rotterdam
* 2.13.52 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 17-10-21 25 Amsterdam
* 2.14.34 Gaspar Csere (HUN) 1991 17-10-21 26 Amsterdam
* 2.14.39 Meseret Aragaw Yitbarek (ETH) 10-10-21 8 Eindhoven
* 2.14.50 Andres Zamora (URU), M35 1983 18-04-21 19 Enschede
* 2.14.51 Joris Keppens (BEL) 1993 17-10-21 27 Amsterdam
* 2.15.15 Alejandro Jimenez (ESP), M35 1984 18-04-21 20 Enschede
* 2.15.18 Martin Cuestas (URU) 1986 18-04-21 21 Enschede
* 2.15.57 Mohamed Ali Mohamed 1989 Nijmegen Atletiek 18-04-21 22 Enschede
(70)
* 2.15.59 Pierre Denays (BEL) 1989 18-04-21 23 Enschede
* 2.16.09 Mumin Gala (DJI), M35 1986 24-10-21 14 Rotterdam
* 2.16.21 Alexander Torres (PRI) 1990 17-10-21 28 Amsterdam
* 2.16.30 Firew Bazie Tsega (ETH) 24-10-21 15 Rotterdam
* 2.16.38 Roy Hoornweg 1989 Passaat 24-10-21 16 Rotterdam
* 2.17.21 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 17-10-21 29 Amsterdam
* 2.17.42 Andreas Lommer (DEN) 1991 17-10-21 30 Amsterdam
* 2.17.51 Nic Ihlow (GER) 1995 24-10-21 17 Rotterdam
* 2.17.58 Frank Schauer (GER) 1989 24-10-21 18 Rotterdam
* 2.18.46 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 17-10-21 31 Amsterdam
(80)
* 2.19.11 Gerd Devos (BEL) 1989 17-10-21 32 Amsterdam
* 2.19.23 Jesper Lundberg (SWE) 1989 24-10-21 19 Rotterdam
* 2.19.42 Hassan Wais (DJI) 1996 18-04-21 24 Enschede
* 2.20.34 Jochen Uhrig (GER), M35 1983 24-10-21 20 Rotterdam
* 2.20.49 Floris Willeboordse 1991 González Running Team 17-10-21 33 Amsterdam
* 2.21.10 Joseba Diaz (ESP) 1995 17-10-21 34 Amsterdam
* 2.21.12 Marius Ionescu (ROU), M35 1984 18-04-21 25 Enschede
* 2.21.15 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 24-10-21 21 Rotterdam
* 2.21.22 Max McNeill (GBR) 1993 17-10-21 35 Amsterdam
R 2.21.58 Maarten van Zetten 1990 Ilion 23-10-21 1 Lopik
(90)
* 2.21.59 Gideon Kipketer (KEN) 1992 24-10-21 22 Rotterdam
* 2.22.10 Edwin Melly (KEN) 1988 24-10-21 23 Rotterdam
* 2.22.35 Tommi Hytönen (FIN) 1990 24-10-21 24 Rotterdam
* 2.22.44 Bart?omiej Falkowski (POL) 1989 17-10-21 36 Amsterdam
* 2.22.46 Nick van der Poel 1987 Ilion 24-10-21 25 Rotterdam
* 2.22.47 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 17-10-21 37 Amsterdam
* 2.22.57 Simon Poulin (CAN), M35 1982 17-10-21 38 Amsterdam
* 2.23.55 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 24-10-21 26 Rotterdam
* 2.23.56 Julien Dethier (BEL) 1992 24-10-21 27 Rotterdam
* 2.23.59 Oscar Holmström (FIN) 1993 24-10-21 29 Rotterdam
(100)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 3.14.30 Thijmen van der Loop 1992 >Groningen 10-07-21 1 Heerenveen
* 3.25.25 Mattia Rombini (ITA) 1989 11-09-21 1 Winschoten
* 3.34.52 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 10-07-21 2 Heerenveen
* 3.36.16 Rainer Knust (GER), M55 1963 11-09-21 2 Winschoten
* 3.47.21 Etienne Berends, M45 1975 >Baarn 11-09-21 3 Winschoten
3.54.19 Gert Mertens (BEL), M55 1964 04-07-21 1 Amstelveen
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
* 6.37.09 Marco Menegardi (ITA), M35 1986 11-09-21 1 Winschoten
* 6.41.07 Iulian Filipov (ROU), M35 1984 11-09-21 2 Winschoten
* 6.49.47 Piet Wiersma 1997 Jahn II 11-09-21 3 Winschoten
* 6.59.48 Massimo Giacopuzzi (ITA), M40 1981 11-09-21 4 Winschoten
* 7.06.58 Silvano Beatrici (ITA), M45 1976 11-09-21 5 Winschoten
* 7.21.17 Filippo Bovanini (ITA) 1994 11-09-21 6 Winschoten
* 7.21.56 Gabriele Turroni (ITA) 1989 11-09-21 7 Winschoten
* 7.35.11 Martino Angelo Marzari (ITA), M40 1981 11-09-21 8 Winschoten
* 7.42.26 Giorgio Calcaterra (ITA), M45 1972 11-09-21 9 Winschoten
* 7.46.02 Luigi Pecora (ITA), M35 1983 11-09-21 10 Winschoten
(10)
* 7.53.08 Davide Greppi (ITA) 1993 11-09-21 11 Winschoten
* 7.53.35 Francesco Giannecchini (ITA) 1991 11-09-21 12 Winschoten
* 7.55.14 David Helfferich, M35 1981 Hellas 11-09-21 13 Winschoten
* 7.55.46 Bram van Rijswijk, M35 1981 Triathlon 11-09-21 14 Winschoten
* 7.55.58 Christian Reali (ITA), M35 1983 11-09-21 15 Winschoten
* 8.05.23 Alex Olieman, M50 1970 >Gouda 11-09-21 16 Winschoten
* 8.15.19 Ondrej Velicka (CZE), M35 1983 11-09-21 17 Winschoten
* 8.16.47 Simone Pessina (ITA), M35 1985 11-09-21 18 Winschoten
* 8.30.00 Jan Muller, M55 1964 Achilles EL 11-09-21 19 Winschoten
* 8.35.12 Sander Schulze, M45 1974 11-09-21 20 Winschoten
(20)
* 8.36.53 Carsten Schwenke (GER), M50 1970 11-09-21 21 Winschoten
* 8.38.21 Zbynek Vondrak (CZE), M45 1975 11-09-21 22 Winschoten
* 8.44.37 Gerard Vos 1986 Fivelstreek 11-09-21 23 Winschoten
* 8.45.35 Rene Kuijs, M40 1979 >Rotterdam 10-07-21 1 Heerenveen
* 8.53.55 Erik Folbert (SWE) 11-09-21 24 Winschoten
* 8.59.20 Daniel Oralek (CZE), M50 1970 11-09-21 25 Winschoten
* 9.03.40 Oscar Minjon, M55 1965 >Winkel 11-09-21 26 Winschoten
9.10.32 Tobias Lundgren (SWE), M45 1973 Running Holland 04-07-21 1 Amstelveen
9.18.25 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 04-07-21 2 Amstelveen
* 9.20.49 Paul Zwetsloot, M40 1977 >Oegstgeest 11-09-21 27 Winschoten
(30)
* 9.26.53 Michiel Huzen, M45 1975 AG'85 11-09-21 28 Winschoten
* 9.33.06 Dik Jagersma, M65 1954 SV Friesland 11-09-21 29 Winschoten
* 9.33.10 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 10-07-21 2 Heerenveen
* 9.41.42 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 11-09-21 30 Winschoten
9.44.13 Mark van Hoorn, M45 1974 Altis 04-07-21 3 Amstelveen
9.48.53 Peter Ligthart, M55 1964 BB Lopers 19-09-21 Deventer
* 9.52.47 Erik Ariesen, M50 1968 >Veenendaal 11-09-21 31 Winschoten
* 9.55.59 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 10-07-21 3 Heerenveen
9.56.42 Ron van Dijk, M50 1968 >Eindhoven 19-09-21 Deventer
10.01.52 Jonathan Koutstaal, M40 1978 >Hilversum 04-07-21 4 Amstelveen
(40)
* 10.07.24 Ron van de Hee, M45 1973 Rotterdam Atletiek 11-09-21 32 Winschoten
10.07.37 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 19-09-21 Deventer
10.11.17 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 04-07-21 5 Amstelveen
* 10.13.59 Joost Cornet, M45 1972 11-09-21 33 Winschoten
* 10.15.14 Sjaak Bus, M65 1955 Spiridon 11-09-21 34 Winschoten
* 10.20.44 Cees Dijkstra, M55 1963 SV Friesland 11-09-21 35 Winschoten
10.20.50 Jeroen Kuyper, M50 1969 >Purmerend 04-07-21 6 Amstelveen
* 10.25.36 Andre Leppers, M50 1970 VAV Veenendaal 11-09-21 36 Winschoten
* 10.31.37 Fabrizio Lavezzato (ITA), M45 1973 11-09-21 37 Winschoten
10.34.54 Moma Marrabou (MAR), M55 1962 Loopgroep Aart Stigter 04-07-21 7 Amstelveen
(50)
* 10.38.44 Andre Leunk, M45 1973 >Markelo 11-09-21 38 Winschoten
* 10.38.47 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 11-09-21 39 Winschoten
10.40.21 Wessel Kranghand, M50 1966 HAC'63 19-09-21 Deventer
* 10.43.59 John van de Vreede, M45 1972 >Goes 11-09-21 40 Winschoten
10.52.38 Peter Mayringer, M45 1974 VAV Veenendaal 19-09-21 Deventer
* 10.53.48 Elger Bouwman, M40 1978 >Zaandam 11-09-21 41 Winschoten
10.54.52 Sjaak Bus, M65 1955 Spiridon 04-07-21 8 Amstelveen
* 10.57.54 Hans Schoonen, M55 1965 >Rucphen 11-09-21 42 Winschoten
* 10.59.48 Tim Meiresonne (BEL), M40 11-09-21 43 Winschoten
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
17.19.32 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 19-09-21 Deventer
18.18.35 Ron van Dijk, M50 1968 >Eindhoven 19-09-21 Deventer
19.45.51 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 19-09-21 Deventer
19.55.51 Peter Mayringer, M45 1974 VAV Veenendaal 19-09-21 Deventer
20.37.55 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 19-09-21 Deventer
21.26.40 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 19-09-21 Deventer
21.31.43 Jan van de Erve, M55 1964 De Kieviten 19-09-21 Deventer
23.25.37 Marc Papanikitas (BEL), M50 1967 19-09-21 Deventer
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
R 77372 Gert Mertens (BEL), M55 1964 02-10-21 1 Amstelveen
* 70262 Gert Mertens (BEL), M55 1964 25-09-21 1 Hoofddorp
  Mannen 12 uur (tot 100000)
116892 Ron van Dijk, M50 1968 >Eindhoven 19-09-21 Deventer
116863 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 19-09-21 Deventer
116710 Peter Ligthart, M55 1964 BB Lopers 19-09-21 1 Deventer
112561 Wessel Kranghand, M50 1966 HAC'63 19-09-21 2 Deventer
109094 Peter Mayringer, M45 1974 VAV Veenendaal 19-09-21 Deventer
104540 Marc Papanikitas (BEL), M50 1967 19-09-21 Deventer
103294 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 19-09-21 Deventer
102914 Tomasz Kucharczyk (POL) 1990 19-09-21 3 Deventer
102656 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 19-09-21 Deventer
102350 Jan van de Erve, M55 1964 De Kieviten 19-09-21 Deventer
(10)
  Mannen 24 uur (tot 150000)
210239 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 19-09-21 1 Deventer
195497 Ron van Dijk, M50 1968 >Eindhoven 19-09-21 2 Deventer
188521 Karel Hageman, M40 1979 Eindhoven Atletiek 19-09-21 3 Deventer
180582 Robert Boersma, M50 1968 NEA Volharding 19-09-21 4 Deventer
171490 Peter Mayringer, M45 1974 VAV Veenendaal 19-09-21 5 Deventer
171490 Jan van de Erve, M55 1964 De Kieviten 19-09-21 6 Deventer
168987 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 19-09-21 7 Deventer
167520 Marc Papanikitas (BEL), M50 1967 19-09-21 8 Deventer