Wegranglijsten 2021 vrouwen in Nederland

bijgewerkt t/m 31 december 2021 (update van 12 maart 2022)

Opgenomen prestaties zijn bruto-prestaties ("gun times") op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes). Van iedere atleet is alleen de beste prestatie opgenomen. Hiervoor in aanmerking komen Nederlandse atleten en buitenlandse atleten die aangesloten zijn bij een Nederlandse atletiekvereniging. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: [email protected] In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je uitslagen van Nederlanders in buitenlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 33.26 Jasmijn Lau 1999 Ciko'66 29-08-21 1 Hem
* 33.34 Elizeba Cherono 1988 THOR 13-11-21 1 Nunspeet
* 33.49 Ann Schoot Uiterkamp, V35 1985 Hellas 17-10-21 1 Utrecht
* 33.58 Julia van Velthoven 1994 Cifla 29-08-21 2 Hem
* 34.08 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 29-08-21 3 Hem
* 34.09 Jibreel Sadalla 17-10-21 2 Utrecht
* 34.09 Lotte Krause 1992 AKU 29-08-21 4 Hem
* 34.11 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 11-12-21 1 Nijkerk
* 34.12 Ineke van Koldam 1997 Phoenix 29-08-21 5 Hem
R 34.17 Silke Jonkman 1997 Vitalis 30-10-21 1 Holten
(10)
* 34.24 Lysanne Wilkens 1994 Phoenix 29-08-21 6 Hem
* 34.25 Ann Schoot Uiterkamp, V35 1985 Hellas 29-08-21 7 Hem
* 34.26 Marcella Herzog 1993 Running2000 29-08-21 8 Hem
* 34.29 Ruth van der Meijden, V35 1984 Cifla 29-08-21 9 Hem
R 34.33 Lotte Krause 1992 AKU 12-09-21 1 De Kwakel
34.34 Jill Holterman 1991 Zaanland 31-10-21 1 Utrecht
* 34.37 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 29-08-21 10 Hem
* 34.45 Vera de Vries 1902 Horror 29-08-21 11 Hem
* 34.54 Fanos Tekle (ETH) 1993 Loopgroep Aart Stigter 13-11-21 2 Nunspeet
* 34.54 Samantha Luitwieler 1989 Dynamica 29-08-21 12 Hem
(20)
* 35.00 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 13-11-21 3 Nunspeet
* 35.02 Bo Ummels 1993 Atletiek Maastricht 29-08-21 13 Hem
* 35.15 Irene van Lieshout 1993 De Keien 29-08-21 14 Hem
35.22 Anne Luijten 1994 Olympus'70 31-10-21 2 Utrecht
* 35.27 Lesly v.d. Pas >Enschede 11-12-21 2 Nijkerk
* 35.32 Famke Heinst 1999 De Liemers 29-08-21 15 Hem
* 35.41 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 16-05-21 1 Enschede
* 35.41 Lesley te Pas-Smit 1989 LAAC Twente 13-11-21 4 Nunspeet
* 35.55 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 29-08-21 16 Hem
* 35.58 Jennifer Gulikers 1994 Unitas 29-08-21 17 Hem
(30)
* 35.59 Renee Sijbesma 1901 Eindhoven Atletiek 29-08-21 18 Hem
* 36.03 Anne Luijten 1994 Olympus'70 29-08-21 19 Hem
* 36.05 Jolien de Waard >Groningen 11-12-21 3 Nijkerk
* 36.07 Fabiane Meyer (GER) 16-05-21 1 Enschede
* 36.16 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 29-08-21 20 Hem
* 36.23 Chloé Herbiet (BEL) 16-05-21 2 Enschede
* 36.26 Renee Sijbesma 1901 Eindhoven Atletiek 16-05-21 2 Enschede
* 36.38 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 16-05-21 3 Enschede
* 36.39 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 16-05-21 3 Enschede
* 36.43 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 29-08-21 21 Hem
(40)
* 36.44 Yasmin Hillebrink 1989 AAC 10-10-21 1 Amsterdam
* 36.47 Wiebke Fritz (GER) 16-05-21 4 Enschede
* 36.48 Saskia van Vugt, V35 1982 Phoenix 16-05-21 5 Enschede
R 36.55 Jolijn Swager 1990 Leiden Atletiek 12-09-21 2 De Kwakel
* 37.00 Marije Hijman 1900 PAC 29-08-21 22 Hem
* 37.11 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 10-10-21 1 Leiden
* 37.14 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 11-12-21 4 Nijkerk
* 37.14 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 29-08-21 23 Hem
37.14 Sanne Mooldijk 1998 Rotterdam Atletiek 10-10-21 1 Delft
* 37.16 Maaike van Gelder U-Track 14-07-21 1 Utrecht
(50)
* 37.19 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 29-08-21 24 Hem
37.23 Suzan Nieman, V35 1985 NOVA 07-11-21 1 Warmenhuizen
37.25 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 24-10-21 1 Rucphen
* 37.27 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 10-10-21 2 Amsterdam
* 37.27 Lian Stadhouders 1990 BAV 11-12-21 5 Nijkerk
37.28 Natascha Schippers 1990 Running Holland 14-11-21 1 Amsterdam
* 37.29 Steffie Broere PAC 29-08-21 25 Hem
* 37.34 Jolijn Swager 1990 Leiden Atletiek 29-08-21 26 Hem
* 37.34 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 13-11-21 5 Nunspeet
37.34 Nikita van Lierop 1989 >Rotterdam 10-10-21 1 Hillegersberg
(60)
* 37.36 Sara van Grunsven 1997 Attila 29-08-21 27 Hem
R 37.41 Marije Hijman 1900 PAC 03-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
* 37.42 Lesley te Pas-Smit 1989 LAAC Twente 16-05-21 4 Enschede
* 37.44 Maaike van Gelder U-Track 29-08-21 28 Hem
* 37.47 Hannah Arlom (GER) 16-05-21 6 Enschede
37.48 Morena Stevens 1995 >Amsterdam 31-10-21 3 Utrecht
37.50 Renee Sijbesma 1901 Eindhoven Atletiek 09-07-21 1 Rijssen
R 37.50 Janien Lubben, V35 1985 >Fürstenau (GER) 17-10-21 1 Assen
* 37.52 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 16-05-21 5 Enschede
37.56 Patricia Schreurs, V45 1976 Hellas 31-10-21 4 Utrecht
(70)
* 37.56 Lian Stadhouders 1990 BAV 14-07-21 2 Utrecht
* 37.57 Lianne van Es 1997 Leiden Atletiek 10-10-21 2 Leiden
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
R 59.50 Nella Oenema 1997 >Rotterdam 13-11-21 1 Rotterdam
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
58.56 Anne Luijten 1994 Olympus'70 12-09-21 1 Arnhem
61.55 Jolijn Swager 1990 Leiden Atletiek 07-11-21 1 Mijdrecht
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
1.13.28 Ineke van Koldam 1997 Phoenix 17-10-21 1 Amsterdam
R 1.14.29 Jill Holterman 1991 Zaanland 18-12-21 1 Ameland
1.14.30 Adele Norheim Henriksen (NOR) 17-10-21 2 Amsterdam
1.14.31 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 03-10-21 1 Oldenzaal
R 1.15.59 Andrea Deelstra, V35 1985 Heerenveen 18-12-21 2 Ameland
1.17.01 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 07-11-21 1 Terschelling-West
* 1.17.28 Georgia Grobler (RSA) Scopias 10-10-21 1 Leiden
R 1.18.32 Ruth van der Meijden, V35 1984 Cifla 18-12-21 3 Ameland
* 1.18.51 Maaike van Gelder U-Track 18-12-21 1 Hilversum
1.19.07 Móczó Zsanett (HUN) 17-10-21 3 Amsterdam
(10)
* 1.19.50 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 10-10-21 2 Leiden
1.19.57 Jessica Oosterloo 1990 Invictus 07-11-21 2 Terschelling-West
* 1.20.14 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 18-12-21 2 Hilversum
* 1.20.17 Jolijn Swager 1990 Leiden Atletiek 10-10-21 3 Leiden
1.20.22 Mélanie Doutart (FRA) 17-10-21 4 Amsterdam
R 1.20.54 Lian Stadhouders 1990 BAV 17-10-21 1 Amersfoort
1.21.00 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 26-09-21 1 Barendrecht
* 1.21.27 Milou Berends 1998 NTB 06-11-21 1 Epe
1.21.36 Marieke Brouwers >Amsterdam 17-10-21 5 Amsterdam
1.21.43 Marije Geurtsen, V35 1985 Hellas 10-10-21 1 Eindhoven
(20)
1.21.55 Maaike van Gelder U-Track 26-09-21 2 Barendrecht
R 1.22.20 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 31-10-21 1 Leeuwarden
* 1.22.27 Eartha Weber 1995 >Utrecht 10-10-21 4 Leiden
* 1.22.42 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 09-10-21 1 Meppel
1.22.52 Tess Boekema 1993 BB Lopers 17-10-21 6 Amsterdam
R 1.22.58 Suzanne van Praet 17-10-21 2 Amersfoort
1.22.59 Naomi Roba >Heelsum 17-10-21 7 Amsterdam
* 1.23.22 Elsbeth Ciesluk Haag Atletiek 28-11-21 1 Spijkenisse
R 1.23.28 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 18-12-21 4 Ameland
1.23.28 Hinde Fokkema 1991 Start'78 07-11-21 3 Terschelling-West
(30)
1.23.37 Sophie Daly (IRL) 17-10-21 8 Amsterdam
R 1.23.43 Kim Kessels 1995 >Echt 14-11-21 1 Maastricht
R 1.23.44 Milou Berends 1998 NTB 18-12-21 5 Ameland
1.24.03 Louise Kjærulff Tietze (DEN) 17-10-21 9 Amsterdam
1.24.26 Marieke de Leede >Haarsteeg 04-07-21 1 Heerlen
1.25.03 Georgia Turner (GBR) 17-10-21 10 Amsterdam
1.25.10 Mathilde Knudsen (DEN) 17-10-21 11 Amsterdam
1.25.30 Eline de Jong 1997 De Liemers 10-10-21 2 Eindhoven
1.25.30 Bonnie van Wilgenburg 1987 NTB 17-10-21 12 Amsterdam
1.25.40 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 17-10-21 13 Amsterdam
(40)
1.25.42 Dione Scheuten, V40 1980 LAAC Twente 03-10-21 2 Oldenzaal
1.25.44 Yuliia Profis (UKR) 10-10-21 3 Eindhoven
* 1.25.56 Beatriz Contreras, V35 >Den Haag 10-10-21 5 Leiden
* 1.26.03 Ana Sofia Kukutschka Aran 1987 Vitalis 10-10-21 6 Leiden
R 1.26.17 Ilse van Lier >Neer 14-11-21 2 Maastricht
1.26.32 Dieuwertje Bax, V35 1986 Loopgroep Aart Stigter 26-09-21 3 Barendrecht
1.26.57 Yoni Geerlings >Amsterdam 17-10-21 14 Amsterdam
1.27.06 Marrijtje Molenhuis 1990 AAC'61 07-11-21 4 Terschelling-West
1.27.10 Serana Tielbeek- Kemp, V35 1984 Eindhoven Atletiek 10-10-21 4 Eindhoven
1.27.12 Erica Belandi, V45 1973 Aalsmeer 17-10-21 15 Amsterdam
(50)
1.27.19 Barbara Saat, V40 Eindhoven Atletiek 17-10-21 16 Amsterdam
1.27.23 Inez van Hulsen >Leidschendam 31-10-21 1 Delft
1.27.24 Fanos Tekle (ETH) 1993 Loopgroep Aart Stigter 20-11-21 1 Monster
1.27.32 Jacolien Ruizendaal, V35 1983 AV NOP 17-10-21 17 Amsterdam
1.27.36 Franziska Schrader (GER) 10-10-21 5 Eindhoven
1.27.49 Ciska Hensen, V50 1971 DAK 03-07-21 1 Chaam
R 1.27.56 Yuliia Profis (UKR) 14-11-21 3 Maastricht
1.28.00 Diotime Boudoussier (FRA) 10-10-21 6 Eindhoven
1.28.02 Charlotte Verhaegen (BEL) 17-10-21 18 Amsterdam
* 1.28.05 Lonneke Derriks 1987 De Spartaan 10-10-21 7 Leiden
(60)
* 1.28.13 Nienke Kluft, V35 1986 Castricum 10-10-21 8 Leiden
* 1.28.19 Jantine Loosman AV NOP 06-11-21 2 Epe
R 1.28.27 Ciska Hensen, V50 1971 DAK 17-10-21 3 Amersfoort
R 1.28.32 Sandra van de Kieft 1984 Altis 17-10-21 4 Amersfoort
1.28.32 Marije Dankelman 1997 ACO van Elderen 07-11-21 5 Terschelling-West
R 1.28.33 Monique Grouls >Landgraaf 14-11-21 4 Maastricht
* 1.28.41 Natasja de Winkel >Hellevoetsluis 28-11-21 2 Spijkenisse
1.28.50 Simche Heringa, V40 1981 U-Track 07-11-21 6 Terschelling-West
R 1.28.52 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics 30-10-21 1 Holten
R 1.28.52 Judith van der Meer, V45 1973 Lionitas 31-10-21 2 Leeuwarden
(70)
* 1.28.54 Mathilde Plantenberg >Leiden 10-10-21 9 Leiden
1.28.55 Suna Evran Elmas (CYP) 17-10-21 19 Amsterdam
* 1.28.57 Anne Zijderveld, V35 1983 Passaat 28-11-21 3 Spijkenisse
1.29.08 Cunera Koeleman, V35 1982 Phanos 17-10-21 20 Amsterdam
R 1.29.19 Marije Dankelman 1997 ACO van Elderen 18-12-21 6 Ameland
R 1.29.20 Janien Lubben, V35 1985 >Fürstenau (GER) 30-10-21 2 Holten
1.29.24 Lutgard Goethals (BEL) 17-10-21 21 Amsterdam
1.29.24 Judith van der Meer, V45 1973 Lionitas 07-11-21 7 Terschelling-West
* 1.29.25 Maria Magdalena Veliscu (ROM), V35 1986 10-10-21 10 Leiden
1.29.39 Lara Hofman (SLO) 10-10-21 7 Eindhoven
(80)
1.29.44 Nathasja Boxem >Emmen 17-10-21 22 Amsterdam
1.29.45 Jacolien Ruizendaal-Kaptein, V35 1983 AV NOP 07-11-21 8 Terschelling-West
1.29.51 Evi Joosten 17-10-21 23 Amsterdam
R 1.29.53 Andrea Jochems >Arnhem 06-11-21 1 Renswoude
1.29.58 Doris Mayrhofer, V40 10-10-21 8 Eindhoven
1.30.04 Ieneke Voets, V35 1983 >Elst 17-10-21 24 Amsterdam
R 1.30.09 Gerlinda Huizing 17-10-21 5 Amersfoort
R 1.30.14 Emma Boertjes Rotterdam Atletiek 03-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
1.30.24 Lindsey Faken 1992 Energie 26-09-21 4 Barendrecht
1.30.26 Marleen van den Broek, V45 1975 Running Holland 17-10-21 25 Amsterdam
(90)
1.30.32 Femke Boddeke-Vossepoel, V50 1971 Hellas 10-10-21 9 Eindhoven
1.30.37 Eveline Sintnicolaas 17-10-21 26 Amsterdam
1.30.45 Irene Paassen 1995 't Haasje 17-10-21 27 Amsterdam
* 1.30.59 Saskia Schutte, V45 1972 Cialfo 09-10-21 2 Meppel
R 1.31.00 Franciska Schutter 1992 Triathlon 18-12-21 7 Ameland
R 1.31.01 Fenna Heijnen 1994 NTB 18-12-21 8 Ameland
1.31.05 Daniëlle Ammerlaan >Bleiswijk 10-10-21 10 Eindhoven
1.31.09 Marlies Jongerius, V40 1979 Olympus'70 20-11-21 2 Monster
1.31.11 Evelien Lauwers 1992 GVAC 19-09-21 1 Soerendonk
1.31.16 Kayleigh Gultig (RSA) 17-10-21 28 Amsterdam
(100)
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.46.19 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 21-08-21 1 Oud-Beijerland
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
R 1.55.49 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 31-10-21 1 Almere
2.00.24 Nina Lauwaert (BEL) 1988 26-09-21 1 Barendrecht
R 2.10.27 Duan Li, V35 1982 Hellas 03-10-21 1 Almere
R 2.10.53 Dianne Keur 1992 >Den Haag 03-10-21 1 Capelle aan den Ijssel
R 2.11.50 Berber Swart 03-10-21 2 Almere
2.12.32 Loes Verstappen, V50 1971 TRR 26-09-21 2 Barendrecht
2.15.07 Janneke de Bruijn, V40 1979 AV'34 Apeldoorn 12-09-21 1 Vorden
2.17.05 Sandra Wassink, V40 1977 >Winterswijk 12-09-21 2 Vorden
R 2.17.35 Annemarie Kersbergen 1992 Fortius 03-10-21 2 Capelle aan den Ijssel
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.17.57 Angela Tanui (KEN) 1992 17-10-21 1 Amsterdam
* 2.20.18 Maureen Chepkemoi (KEN) 1998 17-10-21 2 Amsterdam
* 2.20.19 Haven Hailu (ETH) 1998 17-10-21 3 Amsterdam
* 2.21.22 Gebiyanesh Ayele (ETH) 1995 17-10-21 4 Amsterdam
* 2.22.08 Stella Jepngetich Barsosio (KEN) 1993 24-10-21 1 Rotterdam
* 2.25.59 Katharina Steinrück (GER) 1989 18-04-21 1 Enschede
* 2.26.42 Sara Moreira (POR), V35 1985 18-04-21 2 Enschede
* 2.26.54 Worknesh Alemu (ETH) 1990 17-10-21 5 Amsterdam
* 2.27.03 Rabea Schöneborn (GER) 1994 18-04-21 3 Enschede
* 2.28.02 Laura Hottenrott (GER) 1992 18-04-21 4 Enschede
(10)
* 2.28.16 Marcela Joglova (CZE) 1987 18-04-21 5 Enschede
* 2.28.18 Jill Holterman 1991 Zaanland 18-04-21 6 Enschede
* 2.28.31 Mieke Gorissen (BEL), V35 1982 18-04-21 7 Enschede
* 2.29.16 Gladys Chesir (KEN) 1993 18-04-21 8 Enschede
* 2.29.28 Laura Mendez (ESP) 1988 18-04-21 9 Enschede
* 2.29.30 Ruth van der Meijden, V35 1984 Cifla 18-04-21 10 Enschede
* 2.29.55 Ruth van der Meijden, V35 1984 Cifla 17-10-21 6 Amsterdam
* 2.30.07 Irene Pelayo (ESP), V40 1980 18-04-21 11 Enschede
* 2.30.28 Natalia Lehonkova (UKR), V35 1982 24-10-21 2 Rotterdam
* 2.30.41 Bornes Kitur (KEN) 1986 24-10-21 3 Rotterdam
(20)
* 2.31.21 Clara Evans (GBR) 1993 24-10-21 4 Rotterdam
* 2.31.51 Bo Ummels 1993 Atletiek Maastricht 17-10-21 7 Amsterdam
* 2.32.09 Madai Perez (MEX), V40 1980 18-04-21 12 Enschede
* 2.34.30 Astrid Verhoeven (BEL) 1995 17-10-21 8 Amsterdam
* 2.34.40 Kellys Arias (COL) 1989 18-04-21 13 Enschede
* 2.34.52 Tirza van der Wolf 1994 SC Reeuwijk 24-10-21 5 Rotterdam
* 2.34.57 Runa Skrove Falch (NOR) 1990 24-10-21 6 Rotterdam
* 2.35.09 Shasho Insermu (ETH) 1993 17-10-21 9 Amsterdam
* 2.39.24 Elisabetta Iavarone (ITA) 1991 17-10-21 10 Amsterdam
* 2.39.56 Emilie Jacquot-Claude (FRA), V35 1985 24-10-21 7 Rotterdam
(30)
* 2.40.25 Julien Melody (FRA) 1999 17-10-21 12 Amsterdam
* 2.40.25 Kim Geypen (BEL), V35 1984 17-10-21 11 Amsterdam
* 2.40.47 Marijke de Visser 1993 Phoenix 24-10-21 8 Rotterdam
* 2.41.11 Karen van Proeyen (BEL), V35 1984 17-10-21 13 Amsterdam
* 2.41.25 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 17-10-21 14 Amsterdam
* 2.42.30 Samantha Luitwieler 1989 Dynamica 17-10-21 15 Amsterdam
* 2.44.52 Maren Lie (NOR) 1996 17-10-21 16 Amsterdam
* 2.47.46 Mirjam Koersen, V45 1974 GAC Hilversum 17-10-21 17 Amsterdam
* 2.48.08 Bregje Smits 1994 >Eindhoven 10-10-21 1 Eindhoven
* 2.49.03 Verena Vogt (GER), V40 10-10-21 1 Leiden
(40)
* 2.49.05 Aude Salord (FRA) 1988 17-10-21 18 Amsterdam
* 2.49.45 Anne Årrestad (NOR) 1989 24-10-21 9 Rotterdam
* 2.50.27 Marlene de Boer 1988 >Amsterdam 24-10-21 10 Rotterdam
* 2.50.46 Maaike van Gelder U-Track 17-10-21 19 Amsterdam
* 2.51.12 Kerry Prise (GBR) 24-10-21 11 Rotterdam
* 2.51.34 Monica Haydock (AUS), V35 1981 24-10-21 12 Rotterdam
* 2.51.48 Anna ter Steege, V40 1979 Groningen Atletiek 17-10-21 20 Amsterdam
?,R 2.52.00 Samantha de Knijff 1988 NTB 11-04-21 1 Almere
* 2.52.22 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 17-10-21 21 Amsterdam
* 2.52.32 Milou Berends 1998 NTB 28-11-21 1 Spijkenisse
(50)
* 2.53.03 Emilia Mazek (POL) 1993 17-10-21 22 Amsterdam
* 2.54.14 Yvonne van Vlerken, V40 1978 Spiridon 24-10-21 13 Rotterdam
* 2.54.17 Pauline van Donkelaar, V35 1986 PAC 24-10-21 14 Rotterdam
* 2.54.32 Katharina Wehr (GER) 1996 17-10-21 23 Amsterdam
* 2.54.39 Saskia Heijnen 1992 Leiden Atletiek 17-10-21 24 Amsterdam
* 2.55.17 Sanne Broeksma, V35 1985 PAC 24-10-21 15 Rotterdam
* 2.55.43 Joelle Flück (SUI), V35 1986 17-10-21 25 Amsterdam
* 2.55.48 Sanne Mooldijk 1998 Rotterdam Atletiek 24-10-21 16 Rotterdam
* 2.55.51 Kim Schutters (BEL), V35 24-10-21 17 Rotterdam
* 2.56.14 Nesrine Leene (LIB), V35 1983 Hellas 17-10-21 26 Amsterdam
(60)
2.56.30 Samantha Luitwieler 1989 Dynamica 02-10-21 1 Zoutelande
2.56.42 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 07-11-21 1 Terschelling-West
* 2.56.53 Katarzyna Gorlo-Olszewska (POL) 1988 17-10-21 27 Amsterdam
* 2.57.06 Ellis Jacobs, V35 1984 STB 17-10-21 28 Amsterdam
* 2.57.15 Nikita van Lierop 1989 >Rotterdam 24-10-21 18 Rotterdam
* 2.57.23 Kim Linstra 1989 Loopgroep Aart Stigter 17-10-21 29 Amsterdam
* 2.58.09 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 17-10-21 30 Amsterdam
* 2.58.14 Marie Julliand (FRA), V45 1973 17-10-21 31 Amsterdam
* 2.58.25 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 24-10-21 19 Rotterdam
* 2.58.29 Olga Maas, V45 1975 Haag Atletiek 17-10-21 32 Amsterdam
(70)
* 2.58.43 Moniek van Lieshout, V35 1985 Haag Atletiek 17-10-21 33 Amsterdam
* 2.58.44 Margot Duval (FRA) 1996 17-10-21 34 Amsterdam
* 2.59.08 Wendy Lenaert (BEL), V40 1980 10-10-21 2 Eindhoven
* 2.59.14 Anny Wolter (LUX) 1993 17-10-21 35 Amsterdam
* 2.59.58 Katelijne Tas (BEL), V35 1984 17-10-21 36 Amsterdam
3.00.00 Bertine de Vries, V40 1980 MarathonPlus 07-11-21 2 Terschelling-West
* 3.00.27 Samantha de Knijff 1988 NTB 17-10-21 37 Amsterdam
* 3.00.44 Inge Felter-de Jong, V45 1976 Castricum 17-10-21 38 Amsterdam
* 3.00.58 Loes Verstappen, V50 1971 TRR 17-10-21 39 Amsterdam
* 3.01.21 Marie Coosemans (BEL) 1996 17-10-21 40 Amsterdam
(80)
* 3.02.45 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 Altis 17-10-21 41 Amsterdam
* 3.02.49 Marieke van der Vegt, V35 1985 >Nijverdal 10-10-21 3 Eindhoven
* 3.02.51 Dieuwertje Bax, V35 1986 Loopgroep Aart Stigter 17-10-21 42 Amsterdam
* 3.03.04 Christelle Lemaire (BEL), V45 1976 10-10-21 4 Eindhoven
* 3.03.09 Delphine Thirifays (BEL) 1996 17-10-21 43 Amsterdam
* 3.03.48 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 24-10-21 20 Rotterdam
* 3.04.23 Josie Jansen (GBR) 1993 17-10-21 44 Amsterdam
R 3.04.29 Tineke Heuveling, V35 1982 >Huizen 17-10-21 1 Amersfoort
* 3.04.32 Katrien Dickx (BEL), V35 24-10-21 21 Rotterdam
* 3.04.35 Natalia Nylund (FIN) 1997 24-10-21 22 Rotterdam
(90)
* 3.04.43 Diana Golek (POL), V35 1983 24-10-21 23 Rotterdam
* 3.05.02 Saskia Kersbergen >Dordrecht 24-10-21 24 Rotterdam
* 3.05.50 Nicole Lönneker (GER), V45 24-10-21 25 Rotterdam
* 3.06.46 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 17-10-21 45 Amsterdam
* 3.07.16 Duan Li, V35 1982 Hellas 24-10-21 26 Rotterdam
* 3.07.17 Caroline Willems, V35 1982 >Oosterbeek 24-10-21 27 Rotterdam
* 3.07.43 Dianne Keur 1992 >Den Haag 24-10-21 28 Rotterdam
* 3.07.44 Loes Rönne (BEL) 24-10-21 29 Rotterdam
* 3.08.00 Gabriela Egli (SUI), V40 24-10-21 30 Rotterdam
* 3.08.02 Joke Odeyn (BEL), V35 1985 24-10-21 31 Rotterdam
(100)
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
* 3.38.48 Christiane Neidiger (GER), V35 1984 11-09-21 1 Winschoten
* 4.00.48 Sara Trevisan (ITA) 1987 11-09-21 2 Winschoten
* 4.10.55 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 11-09-21 3 Winschoten
* 4.23.53 Nadine Emminghaus (GER), V40 1980 11-09-21 4 Winschoten
* 4.38.24 Alja Buseman, V45 1974 Argo 11-09-21 5 Winschoten
* 4.42.22 Nina Sportel, V35 1982 >Winschoten 11-09-21 6 Winschoten
* 4.45.41 Mariska Bosch Fivelstreek 11-09-21 7 Winschoten
* 4.47.11 Anita Spieker, V55 1962 Daventria 11-09-21 8 Winschoten
* 4.47.11 Gerry Visser, V55 1963 LAAC Twente 11-09-21 9 Winschoten
* 4.51.03 Marieke Broeren, V40 1978 >Berlijn, GER 11-09-21 10 Winschoten
(10)
4.51.31 Oliwia Cholewa 1991 19-09-21 Deventer
* 4.52.29 Ina Oortwijn, V50 1967 MarathonPlus 11-09-21 11 Winschoten
* 4.52.56 Elise Voss 1990 >Hengelo Ov 11-09-21 12 Winschoten
* 4.53.06 Femke Veldman, V40 1981 Fivelstreek 11-09-21 13 Winschoten
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
* 7.43.45 Francesca Bravi (ITA), V40 1979 11-09-21 1 Winschoten
* 7.47.53 Federica Moroni (ITA), V45 1972 11-09-21 2 Winschoten
* 7.54.08 Denise Tappata (ITA), V40 1980 11-09-21 3 Winschoten
* 8.12.19 Lorena Brusamento (ITA), V45 1973 11-09-21 4 Winschoten
* 8.13.24 Hinke Schokker, V35 1983 SV Friesland 11-09-21 5 Winschoten
* 8.14.16 Lian Stadhouders 1990 BAV 11-09-21 6 Winschoten
* 8.15.50 Francesca Rimonda (ITA), V35 1985 11-09-21 7 Winschoten
* 8.17.00 Kirsten Althoff (GER) 1987 11-09-21 8 Winschoten
* 8.20.30 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics 11-09-21 9 Winschoten
* 8.25.41 Ilaria Bergaglio (ITA), V35 1981 11-09-21 10 Winschoten
(10)
* 8.29.50 Elisa Benvenuti (ITA) 1987 11-09-21 11 Winschoten
* 8.41.41 Maria Rosa Costa (ITA), V40 1981 11-09-21 12 Winschoten
10.17.10 Barbara Zemering, V45 1973 >Purmerend 04-07-21 1 Amstelveen
10.21.45 Pascale Bekkering, V45 1975 Running Holland 04-07-21 2 Amstelveen
* 10.30.13 Jennifer Beekhuis (BEL) 11-09-21 13 Winschoten
* 10.41.52 Harriët Koorn 1987 >Hoogmade 11-09-21 14 Winschoten
* 11.12.47 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 11-09-21 15 Winschoten
11.49.04 Katarzyna Pietrzykowski (POL), V35 1982 19-09-21 Deventer
11.55.47 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 04-07-21 3 Amstelveen
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
21.00.46 Katarzyna Pietrzykowski (POL), V35 1982 19-09-21 Deventer
23.54.16 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 19-09-21 Deventer
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
67987 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics 14-08-21 1 Assen
R 63656 Iris Heuckeroth-Vromans, V40 1977 MarathonPlus 02-10-21 1 Amstelveen
61245 Oliwia Cholewa 1991 19-09-21 1 Deventer
* 60515 Lydia Doornbos, V40 1978 MarathonPlus 25-09-21 1 Hoofddorp
R 60401 Sameena van der Mijden 1991 MarathonPlus 02-10-21 2 Amstelveen
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
101215 Katarzyna Pietrzykowski (POL), V35 1982 19-09-21 Deventer
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
176629 Katarzyna Pietrzykowski (POL), V35 1982 19-09-21 1 Deventer
161845 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 19-09-21 2 Deventer