Wegranglijsten 2022 mannen in Nederland

bijgewerkt t/m 26 april 2022 (update van 27 april 2022)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: [email protected] In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Mannen 10km (tot 32.00)
R 28.20 Benjamin de Haan 1993 Rotterdam Atletiek 13-02-22 1 Amsterdam
R 29.17 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 13-02-22 2 Amsterdam
R 29.18 Cedric van de Putte (BEL) 1990 20-03-22 1 Sluis
R 29.19 Bas van Hooren 1992 Atletiek Maastricht 13-02-22 4 Amsterdam
R 29.19 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 13-02-22 3 Amsterdam
R 29.20 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 13-02-22 5 Amsterdam
R 29.26 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 13-02-22 6 Amsterdam
R 29.26 Stijn de Vulder (BEL), M35 1982 20-03-22 2 Sluis
R 29.35 Maikel Peeman 1999 Flakkee 13-02-22 7 Amsterdam
* 29.43 Abdi Mohamed Cifla 20-03-22 1 Nijmegen
(10)
* 29.45 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 20-03-22 1 Nederhorst den Berg
R 29.47 Frank Futselaar 1991 De Liemers 13-02-22 8 Amsterdam
R 29.57 Tim Bolink 1992 AAC 13-02-22 10 Amsterdam
R 29.57 Dominic Bersee 1990 Olympus'70 13-02-22 9 Amsterdam
R 30.03 Stan Schipperen 2001 Scorpio 13-02-22 11 Amsterdam
R 30.07 Roel Wijmenga 1992 Atletiek Maastricht 13-02-22 12 Amsterdam
R 30.08 Edwin Sjerps 1997 SAV 13-02-22 13 Amsterdam
R 30.15 Wouter Heinrich 1993 Phanos 13-02-22 14 Amsterdam
R 30.16 Tom Hendrikse 1998 AAC'61 18-04-22 1 Stadskanaal
R 30.18 Tom Hoogeboom 2001 Hylas 13-02-22 15 Amsterdam
(20)
R 30.18 Rik Goethals 1992 Triathlon 13-02-22 16 Amsterdam
R 30.21 Thomas Cremers NTB 13-02-22 18 Amsterdam
R 30.21 Pim Lambregts 1996 Swift 13-02-22 17 Amsterdam
R 30.22 Roy Hoornweg 1989 Passaat 05-02-22 1 Oud-Beijerland
R 30.23 Floris Willeboordse 1990 González Running Team 13-02-22 19 Amsterdam
* 30.24 Gianluca Assorgia 1994 Sportlust 20-03-22 2 Nederhorst den Berg
* 30.25 Laurens Vanderlinden (BEL) 1995 20-03-22 2 Nijmegen
R 30.32 Milco Hahury 13-02-22 20 Amsterdam
R 30.35 Nick van der Poel 1987 PAC 05-02-22 2 Oud-Beijerland
* 30.36 Teun ter Haar, JA Cifla 20-03-22 3 Nijmegen
(30)
R 30.36 Wesley van der Gouw, M35 1985 Prins Hendrik 13-02-22 21 Amsterdam
R 30.38 Job Ijtsma Groningen Atletiek 26-03-22 1 Emmen
R 30.40 Luc Velzeboer 1998 Almere'81 18-04-22 2 Stadskanaal
R 30.41 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 13-02-22 22 Amsterdam
R 30.44 Sven Schoonebeek 1997 13-02-22 23 Amsterdam
30.45 Bart Borghs (BEL), M35 1985 02-04-22 1 Reusel
R 30.46 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 18-04-22 3 Stadskanaal
R 30.46 Abdi Hassan 1999 Cifla 13-02-22 24 Amsterdam
R 30.47 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 13-02-22 25 Amsterdam
R 30.53 Tim Bolink 1992 AAC 10-04-22 1 Deventer
(40)
R 30.57 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 13-02-22 26 Amsterdam
* 30.58 Wilfred van Holst 1988 AAC'61 06-03-22 1 Drachten
* 31.06 Ian Pennekamp 20-03-22 3 Nederhorst den Berg
* 31.07 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 20-03-22 4 Nederhorst den Berg
R 31.07 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 18-04-22 4 Stadskanaal
R 31.10 Yunis Stitan 1989 Noordkop 05-02-22 3 Oud-Beijerland
R 31.10 Filmon Tesmu 1993 Sportlust 03-04-22 1 Anna Paulowna
R 31.11 Dennis de Freytas 1990 Attila 13-02-22 27 Amsterdam
R 31.13 Yunis Stitan 1989 Noordkop 13-02-22 28 Amsterdam
R 31.14 Foeke Vanbecelaere (BEL) 20-03-22 3 Sluis
(50)
R 31.15 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 13-02-22 29 Amsterdam
R 31.18 Remyo Tielsema 1990 Phanos 20-03-22 1 Almere
R 31.18 Cas Lutz 1993 GAC Hilversum 13-02-22 30 Amsterdam
R 31.22 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 05-02-22 4 Oud-Beijerland
R 31.24 Patrick de Vos 1996 AV'56 13-02-22 31 Amsterdam
* 31.26 Patric Meinike (GER) 24-04-22 1 Enschede
R 31.28 Ahmed Abubakar 13-02-22 32 Amsterdam
R 31.28 Rick Paffen Atletiek Maastricht 13-02-22 33 Amsterdam
R 31.29 Thijs Schrama 1997 PAC 05-02-22 5 Oud-Beijerland
R 31.29 Jeroen Bakker 13-02-22 34 Amsterdam
(60)
R 31.30 Jeroen Kramer, M40 1980 Zaanland 13-02-22 35 Amsterdam
R 31.31 Lars Laros 13-02-22 36 Amsterdam
R 31.34 Constant Huiszoon 1998 Aquila 03-04-22 1 Hilversum
R 31.34 Jan Leerink Running Holland 13-02-22 37 Amsterdam
R 31.34 Emiel Berghout PAC 05-02-22 6 Oud-Beijerland
* 31.35 Rick Paffen Atletiek Maastricht 24-04-22 2 Enschede
R 31.36 Ephrem Kuiper 13-02-22 38 Amsterdam
* 31.36 Ephrem Kuiper 20-03-22 5 Nederhorst den Berg
* 31.38 Lucas Villechevrolle (FRA) 20-03-22 4 Nijmegen
R 31.40 William van Eeken ACO Van Elderen 19-03-22 1 Leek
(70)
* 31.42 William van Eeken ACO Van Elderen 24-04-22 3 Enschede
R 31.43 Morris van der Minnen Almere'81 03-04-22 2 Hilversum
R 31.44 Khalid Mokhtari PAC 05-02-22 7 Oud-Beijerland
R 31.45 Michiel Meulemans LG Run-Inn Utrecht 03-04-22 3 Hilversum
R 31.47 Menco Schuurman 1991 Haag Atletiek 13-02-22 39 Amsterdam
R 31.48 Marco van Erp 1993 Leiden Atletiek 13-02-22 40 Amsterdam
31.50 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 13-04-22 1 Rijen
* 31.50 Abdelfatah Dalal Lionitas 06-03-22 2 Drachten
R 31.51 Hidde Demoed Rotterdam Atletiek 26-02-22 1 Tilburg
R 31.51 Olaf van den Bergh 1994 Prins Hendrik 13-02-22 41 Amsterdam
(80)
R 31.52 Shaun Dixon (GBR), M35 1982 Phanos 03-04-22 4 Hilversum
* 31.53 Levi van Mulken >Geleen 20-03-22 6 Nederhorst den Berg
R 31.54 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 13-02-22 42 Amsterdam
* 31.54 Mojalefa Kloprogge PAC 20-03-22 5 Nijmegen
* 31.55 Alexander Schill (GER) 24-04-22 4 Enschede
R 31.55 Dominic Bersee 1990 Olympus'70 20-03-22 1 Berkel en Rodenrijs
* 31.57 Cas Lutz 1993 GAC Hilversum 20-03-22 7 Nederhorst den Berg
R 31.57 Ruben Mureau 1987 Scorpio 13-02-22 43 Amsterdam
  Mannen 15km (tot 50.00)
47.01 Rik Thijs (BEL) 1988 02-04-22 1 Reusel
R 47.54 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 18-04-22 1 Overveen
R 47.55 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 10-04-22 1 Deventer
R 48.10 Colin Bekers, M40 1979 Scorpio 26-02-22 1 Tilburg
R 48.28 Dominic Bersee 1990 Olympus'70 18-04-22 2 Overveen
48.44 Lauran Beijens 1992 Attila 16-04-22 1 Oisterwijk
49.49 Jop van der Steen 1994 TRR 16-04-22 2 Oisterwijk
49.57 Mechiel Zantema, M35 1986 SV Friesland 05-02-22 1 Heerenveen
R 49.59 Rik van Wijlick Scopias 24-04-22 1 Venlo
  Mannen 10EM (tot 53.30)
R 53.29 Mark te Brake 1995 AVA'70 20-03-22 1 Haaksbergen
  Mannen 20km (tot 1.07.00)
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.03.54 Luuk Maas 1999 AV Cifla 20-03-22 1 Nijmegen
* 1.04.01 Mohamed Ali 1989 Nijmegen Atletiek 20-03-22 2 Nijmegen
* 1.04.17 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 20-03-22 3 Nijmegen
* 1.04.30 Frank Futselaar 1991 De Liemers 20-03-22 4 Nijmegen
* 1.04.38 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 20-03-22 5 Nijmegen
* 1.04.52 Adam Lipschitz (RSA) 1994 20-03-22 6 Nijmegen
* 1.05.51 Manuel de Backer 1996 THOR 20-03-22 7 Nijmegen
* 1.06.17 Pim Lambregts 1996 Swift 20-03-22 8 Nijmegen
* 1.06.22 Maikel Peeman 1999 Flakkee 20-03-22 9 Nijmegen
* 1.06.27 Wilfred van Holst 1988 AAC'61 20-03-22 10 Nijmegen
(10)
* 1.06.32 Abdi Hassan 1999 Cifla 20-03-22 11 Nijmegen
* 1.06.33 Maarten Hindriks 1995 AAC'61 20-03-22 12 Nijmegen
* 1.06.56 Rik Goethals 1992 Triathlon 20-03-22 13 Nijmegen
* 1.07.00 Yonas Yakob Tsighe 1994 Athlos 20-03-22 14 Nijmegen
* 1.07.06 Yonas Yakob Tsighe 1994 Athlos 02-04-22 1 Nunspeet
* 1.07.12 Danny Koppelman 1997 ACO van Elderen 02-04-22 2 Nunspeet
* 1.07.19 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 03-04-22 1 Hengelo
* 1.07.23 Maarten van Zetten Ilion 02-04-22 3 Nunspeet
* 1.07.28 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 03-04-22 2 Hengelo
* 1.07.44 Floris Willeboordse 1990 González Running Team 20-03-22 15 Nijmegen
(20)
* 1.07.46 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 20-03-22 16 Nijmegen
* 1.07.50 Christiaan van Beusichem, M40 1980 Flakkee 20-03-22 17 Nijmegen
* 1.07.59 Joeri Wolf 1991 Cifla 20-03-22 18 Nijmegen
* 1.08.01 Michiel Vink, M40 1979 Eindhoven Atletiek 20-03-22 19 Nijmegen
* 1.08.04 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 20-03-22 20 Nijmegen
* 1.08.11 Kalid Amin 1997 Cifla 20-03-22 21 Nijmegen
R 1.08.16 Amaury Paquet (BEL) 1991 18-04-22 2 Maastricht
R 1.08.16 Luc Essink 1993 >Almere 12-03-22 1 Groningen
1.08.31 Yonas Yakob Tsighe 1994 Athlos 12-03-22 1 Harderwijk
* 1.08.31 Rik Thijs (BEL) 1988 24-04-22 1 Enschede
(30)
1.08.33 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 10-04-22 1 Sneek
* 1.08.36 Niels te Pas 1996 LAAC Twente 24-04-22 2 Enschede
R 1.08.40 Dennis de Freytas 1990 Attila 12-03-22 1 Dordrecht
R 1.08.53 Steven Verschuere (BEL) 20-03-22 1 Sluis
R 1.08.54 Niels Baljet 1991 Rotterdam Atletiek 20-03-22 1 Berkel en Rodenrijs
* 1.08.56 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 20-03-22 23 Nijmegen
* 1.09.07 Kidane Kelete Gebremariam 1992 Prins Hendrik 20-03-22 22 Nijmegen
* 1.09.11 Wouter Jansen 1987 Cifla 20-03-22 24 Nijmegen
* 1.09.13 Sander de Bart 1987 NTB 20-03-22 25 Nijmegen
* 1.09.29 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 20-03-22 26 Nijmegen
(40)
* 1.09.42 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 20-03-22 27 Nijmegen
R 1.09.43 Nick van der Poel 1987 PAC 12-03-22 2 Dordrecht
* 1.09.45 Abdelfatah Dalal Lionitas 20-03-22 28 Nijmegen
R 1.09.45 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 12-03-22 3 Dordrecht
* 1.09.52 Wesley van der Gouw, M35 1985 Prins Hendrik 20-03-22 29 Nijmegen
* 1.10.07 Robert van der Stelt >Kampen 02-04-22 4 Nunspeet
R 1.10.10 Yannick van Lunter (BEL) 20-03-22 2 Sluis
R 1.10.12 Jordi van Bossuyt (BEL) 20-03-22 3 Sluis
R 1.10.14 Tommy Kinders (BEL) 1988 18-04-22 3 Maastricht
* 1.10.16 Wilko Bakker, M35 1985 Horror 02-04-22 5 Nunspeet
(50)
* 1.10.16 Michael Beuwer 1989 Eindhoven Atletiek 10-04-22 1 Helmond
R 1.10.20 Emiel Berghout PAC 12-03-22 4 Dordrecht
* 1.10.22 Fabian ten Kate 1992 Vitalis 03-04-22 3 Hengelo
* 1.10.23 Nick van Nieuwenhuizen 1988 Ciko'66 02-04-22 6 Nunspeet
1.10.27 Arne Mulder 1990 PEC1910 12-03-22 2 Harderwijk
R 1.10.32 Glenn Vanobost (BEL) 20-03-22 4 Sluis
* 1.10.32 Jeroen Kramer, M40 1980 Zaanland 20-03-22 30 Nijmegen
* 1.10.41 Luca Poppe PEC1910 24-04-22 3 Enschede
* 1.10.45 Alwin Heijting, M35 1986 De Sperwers 20-03-22 31 Nijmegen
* 1.10.47 Wynfrith Meijwes, M35 1982 Haag Atletiek 20-03-22 32 Nijmegen
(60)
* 1.10.49 Stef Simons (BEL) 1991 10-04-22 2 Helmond
R 1.10.55 Henk Vandermeersch (BEL), M40 1978 20-03-22 5 Sluis
* 1.10.56 Jorik van Egdom 1995 VAV Veenendaal 20-03-22 33 Nijmegen
* 1.10.57 Paul Kuijer, M35 1985 Triathlon 20-03-22 34 Nijmegen
* 1.11.02 David Trampert 1994 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 35 Nijmegen
* 1.11.06 Cornelis Chatziioannou, M40 1979 Passaat 20-03-22 36 Nijmegen
* 1.11.16 Niels Verhagen 1998 Oss'78 20-03-22 37 Nijmegen
* 1.11.17 Bas Hollegien, M35 1987 AV NOP 20-03-22 38 Nijmegen
* 1.11.19 Ton Hettema, M35 1984 Rotterdam Atletiek 20-03-22 39 Nijmegen
* 1.11.21 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 20-03-22 40 Nijmegen
(70)
* 1.11.22 Jan Schra 1988 BB Lopers 02-04-22 7 Nunspeet
* 1.11.22 David Keller (SUI) 24-04-22 4 Enschede
* 1.11.25 Ben Vriends 1990 Eindhoven Atletiek 20-03-22 41 Nijmegen
* 1.11.29 Jan Willem Hagen 1990 AV'34 Apeldoorn 24-04-22 5 Enschede
* 1.11.29 Adam Rebilas (POL) 10-04-22 3 Helmond
* 1.11.35 Freek Hoolsema, M35 1986 AAC'61 05-03-22 1 Haren
* 1.11.38 Jesper Knoop, M35 1982 Altis 20-03-22 42 Nijmegen
* 1.11.38 Sebastian Kohlwes (GER) 24-04-22 6 Enschede
* 1.11.42 Pascal Schepers 1989 Argo 20-03-22 43 Nijmegen
R 1.11.44 Menco Schuurman 1991 Haag Atletiek 12-03-22 5 Dordrecht
(80)
* 1.11.52 Edwin Slijkhuis 1987 Groningen Atletiek 24-04-22 7 Enschede
* 1.11.55 Paul Geertsma, M35 1985 Lionitas 20-03-22 44 Nijmegen
* 1.12.00 Jordy Kloet 1993 Argo 24-04-22 8 Enschede
* 1.12.04 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 20-03-22 45 Nijmegen
R 1.12.08 Edwin van de Merbel Rotterdam Atletiek 12-03-22 6 Dordrecht
* 1.12.15 Marcel Laros, M50 1971 Scorpio 20-03-22 46 Nijmegen
* 1.12.20 Marnix Langeveld 1992 Triathlon 20-03-22 47 Nijmegen
* 1.12.22 Kasper Koeleman, M40 1980 Phanos 20-03-22 48 Nijmegen
* 1.12.24 René Wiering, M50 1968 AV'23 20-03-22 49 Nijmegen
* 1.12.26 Erwin van Heiningen, M50 1972 AV'34 Apeldoorn 20-03-22 50 Nijmegen
(90)
R 1.12.27 Davy Stieperare (BEL), M35 1985 20-03-22 6 Sluis
R 1.12.31 Sjef de Kimpe 1988 >Eindhoven 06-03-22 1 Gorinchem
R 1.12.46 Cederik van de Keere (BEL), M40 1981 20-03-22 7 Sluis
R 1.12.46 Cornelis Chatziioannou, M40 1979 Passaat 12-03-22 7 Dordrecht
* 1.12.47 Erwin de Vries 1993 Lionitas 20-03-22 51 Nijmegen
* 1.12.51 Bruno Lima, M35 1986 Haarlemmermeer 20-03-22 52 Nijmegen
* 1.12.52 Gijs Boerrigter >Oldenzaal 24-04-22 9 Enschede
R 1.12.53 Lars Gerritsen 1994 Passaat 12-03-22 8 Dordrecht
1.12.58 Dennis de Knijff, M35 1986 NTB 12-03-22 3 Harderwijk
R 1.13.01 Ruud van Mil, M40 >Horst 03-04-22 1 Druten
(100)
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
1.38.49 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 06-03-22 1 Vorden
1.44.30 Taco Schaaf 1987 BB Lopers 06-03-22 2 Vorden
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.04.56 Leul Gebresilase (ETH) 1992 10-04-22 2 Rotterdam
* 2.04.56 Abdi Nageeye 1989 Cifla 10-04-22 1 Rotterdam
* 2.05.12 Kiprop Reuben Kipyego (KEN) 1996 10-04-22 3 Rotterdam
* 2.05.23 Bashir Abdi (BEL) 1989 10-04-22 4 Rotterdam
* 2.06.22 Kenneth Kipkemoi (KEN), M35 1984 10-04-22 5 Rotterdam
* 2.07.43 Julius Tuwei (KEN) 1993 24-04-22 1 Enschede
* 2.07.52 Enock Onchari (KEN) 1999 24-04-22 2 Enschede
* 2.07.59 Tadu Abate (ETH) 1997 24-04-22 3 Enschede
* 2.09.08 Josphat Kiprotich (KEN) 1993 24-04-22 4 Enschede
* 2.09.40 Rodgers Ondati Gesabwa (KEN) 1987 10-04-22 6 Rotterdam
(10)
* 2.09.52 Ezamzami Abida (MAR) 1988 10-04-22 7 Rotterdam
* 2.10.12 Philemon Kacheran (KEN) 1992 10-04-22 8 Rotterdam
* 2.10.23 Kenneth Cheserek (KEN) 1992 24-04-22 5 Enschede
* 2.10.32 Björn Koreman 1991 Leiden Atletiek 10-04-22 9 Rotterdam
* 2.11.01 Solomon Mutai (UGA) 1992 24-04-22 6 Enschede
* 2.11.46 Ngonidzashe Ncube (ZIM) 1996 24-04-22 7 Enschede
* 2.12.09 Abe Gashahun (ETH) 1998 24-04-22 8 Enschede
* 2.12.17 Weynay Ghebresilasie (GBR) 1994 10-04-22 10 Rotterdam
* 2.12.21 Richard Douma 1993 Zaanland 10-04-22 11 Rotterdam
* 2.12.22 Stephen Mugambi (KEN) 1994 24-04-22 9 Enschede
(20)
* 2.13.57 Edwin Kibett Kiptoo (KEN) 1987 24-04-22 10 Enschede
* 2.14.25 Ronald Schröer, M35 1984 Zaanland 10-04-22 12 Rotterdam
* 2.14.32 Stephen Scullion (IRL) 1988 10-04-22 13 Rotterdam
* 2.14.35 Rune Bækgaard (DEN) 1988 10-04-22 14 Rotterdam
* 2.15.37 Kobe Primoz (SLO), M40 1981 10-04-22 15 Rotterdam
* 2.15.46 Valentin Poncelet (BEL) 1991 10-04-22 16 Rotterdam
* 2.16.42 Mitja Krevs (SLO) 1989 10-04-22 17 Rotterdam
* 2.17.46 Manuel Sainjon (FRA) 1993 10-04-22 18 Rotterdam
* 2.18.13 Ruben van Praet (BEL) 1991 10-04-22 19 Rotterdam
* 2.18.15 Chris Balestrini (CAN) 1992 10-04-22 20 Rotterdam
(30)
* 2.18.24 Andreas Lommer (DEN) 1991 10-04-22 21 Rotterdam
* 2.18.30 Luis Carlos Rivero (GUA), M35 1986 10-04-22 22 Rotterdam
* 2.18.31 Mohamed Oumaarir (MAR), M35 1985 Baarn 24-04-22 11 Enschede
* 2.18.39 Phil Parrot Migas (CAN) 1993 10-04-22 23 Rotterdam
* 2.18.44 Marco Turi (FRA), M35 1985 10-04-22 24 Rotterdam
* 2.19.11 Toby Menday (AUS) 1995 10-04-22 25 Rotterdam
* 2.20.31 Martin Hoare (IRL) 10-04-22 26 Rotterdam
* 2.21.02 Nick van der Poel 1987 PAC 10-04-22 27 Rotterdam
* 2.21.09 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 10-04-22 28 Rotterdam
* 2.21.11 Nick Bester (RSA) 10-04-22 29 Rotterdam
(40)
* 2.21.24 Hans-Peter Innerhofer (AUT) 1995 10-04-22 30 Rotterdam
* 2.21.27 Brad Kahlefeldt (AUS), M40 1979 10-04-22 31 Rotterdam
* 2.21.41 Magnus Erstad (NOR) 1988 10-04-22 32 Rotterdam
* 2.21.45 Duncan Perillat (FRA) 1993 10-04-22 33 Rotterdam
* 2.22.22 Seth DeMoor (USA), M35 10-04-22 34 Rotterdam
* 2.22.42 Corey Purcella (USA) 10-04-22 35 Rotterdam
* 2.22.45 Ricard Pastó (ESP), M35 1987 10-04-22 36 Rotterdam
* 2.23.32 Geart Jorritsma 1996 HV Lichtlopen 24-04-22 12 Enschede
* 2.24.07 Luca Solone (ITA), M35 1986 10-04-22 37 Rotterdam
* 2.24.21 Jack Bromley (GBR) 10-04-22 38 Rotterdam
(50)
* 2.24.34 Valentin Deschamps (FRA) 1989 10-04-22 39 Rotterdam
R 2.24.48 Maarten van Zetten Ilion 23-04-22 1 Terneuzen
* 2.24.56 Nicolas Zalejski (FRA) 1989 10-04-22 40 Rotterdam
* 2.24.58 Kidane Kelete Gebremariam 1992 Prins Hendrik 10-04-22 41 Rotterdam
* 2.25.03 Jason Simpson (USA), M35 10-04-22 42 Rotterdam
* 2.25.12 Stef Simons (BEL) 1991 24-04-22 13 Enschede
* 2.25.28 Niels Peter Nielsen (DEN) 1987 10-04-22 43 Rotterdam
* 2.25.40 Gert-Jan Wassink, M35 1985 Argo 24-04-22 14 Enschede
* 2.25.41 Alioune Kasse (FRA) 10-04-22 44 Rotterdam
* 2.26.11 Jonathan Billaud (FRA) 1990 10-04-22 45 Rotterdam
(60)
* 2.26.17 Conal McCambridge (IRL) 10-04-22 46 Rotterdam
* 2.26.32 Wesley van der Gouw, M35 1985 Prins Hendrik 24-04-22 15 Enschede
* 2.26.39 Lars Cazander 1992 Hellas 10-04-22 47 Rotterdam
* 2.26.51 Giannis Zervakis (GRE), M35 1984 10-04-22 48 Rotterdam
* 2.26.56 Davy Stieperare (BEL), M35 1985 10-04-22 49 Rotterdam
* 2.27.11 Wouter Jansen 1987 Cifla 10-04-22 50 Rotterdam
* 2.27.16 Dennis de Freytas 1990 Attila 10-04-22 51 Rotterdam
* 2.27.25 Xavier Pottier (FRA), M35 1986 10-04-22 52 Rotterdam
* 2.27.40 Brian Conroy (IRL) 1990 10-04-22 53 Rotterdam
* 2.27.48 Ander lo Barrio de Rioja (ESP) 10-04-22 54 Rotterdam
(70)
* 2.27.49 Sjef de Kimpe 1988 >Eindhoven 10-04-22 55 Rotterdam
* 2.28.16 Stephen Conroy (IRL), M35 1986 10-04-22 56 Rotterdam
* 2.28.23 Luc Essink 1993 >Almere 10-04-22 57 Rotterdam
* 2.28.26 Julien Dethier (BEL) 1992 10-04-22 58 Rotterdam
* 2.28.48 Ruben Mureau, M35 1987 Scorpio 10-04-22 59 Rotterdam
* 2.28.49 Christopher Loose (BEL) 10-04-22 60 Rotterdam
* 2.28.56 Jeroen Kramer, M40 1980 Zaanland 10-04-22 61 Rotterdam
* 2.28.57 Simon Schäppi (SUI) 1991 10-04-22 62 Rotterdam
* 2.29.05 Edwin van de Merbel Rotterdam Atletiek 10-04-22 63 Rotterdam
* 2.29.07 Marc Lozano (FRA), M40 1980 10-04-22 64 Rotterdam
(80)
R 2.29.10 Leendert van der Lugt 1988 >Capelle aan den Ijssel 23-04-22 2 Terneuzen
* 2.29.12 Emiel Berghout PAC 10-04-22 65 Rotterdam
* 2.29.21 Jordi Seco Torra (ESP) 10-04-22 66 Rotterdam
* 2.29.35 Christophe Chabard (SUI), M40 10-04-22 67 Rotterdam
* 2.29.39 Adrien Noël (BEL) 1995 10-04-22 68 Rotterdam
* 2.29.39 Nick Zwienenberg 1988 Atletics Nijverdal 24-04-22 16 Enschede
* 2.29.41 Thijs Schrama 1997 PAC 10-04-22 69 Rotterdam
* 2.29.42 Luuk Janssen 1992 >Maastricht 10-04-22 70 Rotterdam
* 2.30.04 Stef Verachten (BEL), M35 1983 10-04-22 71 Rotterdam
* 2.30.30 Ankur Tarneja (USA), M40 10-04-22 72 Rotterdam
(90)
* 2.30.41 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 10-04-22 73 Rotterdam
* 2.30.41 Martin Delguste (BEL) 1994 10-04-22 74 Rotterdam
* 2.30.43 Nixon Fernandes, M40 1980 PAC 10-04-22 75 Rotterdam
* 2.30.44 Alwin Heijting, M35 1986 De Sperwers 24-04-22 17 Enschede
* 2.30.46 Javier Garcia Mascarell (ESP), M45 1975 10-04-22 76 Rotterdam
* 2.30.50 Noel Carroll (IRL), M35 1986 10-04-22 77 Rotterdam
* 2.30.50 Olfert Molenhuis, M35 1983 AAC'61 24-04-22 18 Enschede
* 2.30.51 Lampros Maltezos (GRE) 1994 10-04-22 78 Rotterdam
* 2.30.59 Liam Aldridge (GBR), M35 1986 10-04-22 79 Rotterdam
* 2.31.00 Roy Werner, M35 1984 Fortius 10-04-22 80 Rotterdam
(100)
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
tt 3.31.24 Jacek Dudek (POL) 1989 20-03-22 Sittard
tt 3.46.52 Tomasz Dzieciol (POL) 1992 20-03-22 Sittard
tt 3.55.21 Patrick Vandebeek (BEL), M45 1974 20-03-22 Sittard
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
tt 8.44.41 Daniel Hawkins (GBR) 1995 20-03-22 Sittard
tt 9.19.51 Emir Halalkic (SWE), M35 1983 20-03-22 Sittard
tt 9.40.44 James Bennett (GBR) 1991 20-03-22 Sittard
tt 9.41.07 Adam Hetmanski (GER), M50 1970 20-03-22 Sittard
tt 9.58.57 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 20-03-22 Sittard
tt 10.20.52 Janos Palfi (HUN), M45 1977 20-03-22 Sittard
tt 10.59.55 Ivan Bretan (SWE), M55 1965 20-03-22 Sittard
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
2.26.43 Asterdix Asterix 26-03-22 1 Utrecht
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
tt 14.24.45 Daniel Hawkins (GBR) 1995 20-03-22 Sittard
tt 15.26.30 Emir Halalkic (SWE), M35 1983 20-03-22 Sittard
tt 17.54.52 James Bennett (GBR) 1991 20-03-22 Sittard
tt 19.15.32 Ivan Bretan (SWE), M55 1965 20-03-22 Sittard
tt 19.26.35 Arjan Muthert, M45 1972 >Woerden 20-03-22 Sittard
tt 19.42.55 Klaus Haake (GER), M50 1969 20-03-22 Sittard
tt 21.10.38 Joram Hobo, M35 1982 De Spartaan 20-03-22 Sittard
tt 21.27.33 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 Sittard
tt 22.52.45 Serge Enckels (BEL), M45 1974 20-03-22 Sittard
tt 23.08.16 Hans Schoonen, M55 1965 >Rucphen 20-03-22 Sittard
(10)
tt 23.27.18 Sant Khajo, M45 1976 >Almelo 20-03-22 Sittard
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
76273 Jacek Dudek (POL) 1989 20-03-22 1 Sittard
74488 Patrick Vandebeek (BEL), M45 1974 20-03-22 2 Sittard
  Mannen 12 uur (tot 100000)
tt 134738 Daniel Hawkins (GBR) 1995 20-03-22 Sittard
tt 127595 Emir Halalkic (SWE), M35 1983 20-03-22 Sittard
tt 120557 Adam Hetmanski (GER), M50 1970 20-03-22 1 Sittard
tt 118446 Mark Wagenaars, M45 1973 >Boxtel 20-03-22 2 Sittard
tt 116566 James Bennett (GBR) 1991 20-03-22 Sittard
tt 113224 Janos Palfi (HUN), M45 1977 20-03-22 3 Sittard
tt 107472 Ivan Bretan (SWE), M55 1965 20-03-22 Sittard
tt 106197 Joram Hobo, M35 1982 De Spartaan 20-03-22 Sittard
tt 103957 Klaus Haake (GER), M50 1969 20-03-22 Sittard
tt 103617 Bo-Min Kang (KOR), M40 1981 20-03-22 4 Sittard
(10)
tt 103241 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 Sittard
tt 102471 Arjan Muthert, M45 1972 >Woerden 20-03-22 Sittard
tt 100389 Marco Scheibe (GER), M35 1984 20-03-22 Sittard
  Mannen 24 uur (tot 150000)
257240 Daniel Hawkins (GBR) 1995 20-03-22 1 Sittard
243733 Emir Halalkic (SWE), M35 1983 20-03-22 2 Sittard
195649 Arjan Muthert, M45 1972 >Woerden 20-03-22 3 Sittard
192463 Klaus Haake (GER), M50 1969 20-03-22 4 Sittard
178110 Endymion Kasanardjo, M50 1969 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 5 Sittard
170436 Ivan Bretan (SWE), M55 1965 20-03-22 6 Sittard
163478 Sant Khajo, M45 1976 >Almelo 20-03-22 7 Sittard
162461 Joram Hobo, M35 1982 De Spartaan 20-03-22 8 Sittard
162453 Hans Schoonen, M55 1965 >Rucphen 20-03-22 9 Sittard
162320 Serge Enckels (BEL), M45 1974 20-03-22 10 Sittard
(10)
160611 James Bennett (GBR) 1991 20-03-22 11 Sittard