Wegranglijsten 2022 vrouwen in Nederland

bijgewerkt t/m 26 april 2022 (update van 27 april 2022)

Opgenomen prestaties zijn die op de verschillende reguliere afstanden tot bepaalde limieten (tussen haakjes) die in Nederland zijn behaald. De lijsten zijn afgekapt op de top 100.

Voor deze ranglijst komen alle wedstrijden in Nederland in aanmerking. In dit bestand is geen rekening gehouden met parcourscertificaties, trimlopen (niet-wedstrijden), etc. De snelste tijd (of grootste afstand) is genomen.

De codering heeft de volgende betekenis:

* = gecertificeerd parcours
? = vermoedelijk te kort parcours
R = in trimloop, dat wil zeggen dat de loop niet als wedstrijd is aangemeld bij de atletiekunie
tt = tussentijd
# = nettotijd als brutotijd onbekend is.

Aanvullingen en opmerkingen graag sturen naar: [email protected] In principe verwerken wij alle uitslagen onder de limieten. Mocht je ontbrekende uitslagen van Nederlandse wedstrijden hebben, die voldoen aan deze limieten, dan ontvangen wij die graag.

  Vrouwen 10km (tot 38.00)
R 31.38 Sarah Lahti (SWE) 1995 13-02-22 1 Amsterdam
* 32.39 Maya Kingma 1995 NTB 20-03-22 1 Nijmegen
R 33.13 Silke Jonkman 1997 Vitalis 18-04-22 1 Stadskanaal
* 33.17 Irene van Lieshout 1993 De Keien 20-03-22 2 Nijmegen
R 33.42 Famke Heinst 1999 De Liemers 13-02-22 2 Amsterdam
R 33.44 Anne Luijten 1994 Olympus '70 13-02-22 3 Amsterdam
R 34.59 Liz Romo (USA) 20-03-22 1 Sluis
R 35.04 Saskia Weinans 1994 De Liemers 13-02-22 4 Amsterdam
R 35.20 Florence de Cock (BEL) 18-04-22 1 Maastricht
R 35.31 Marije Hijman 2000 PAC 13-02-22 5 Amsterdam
(10)
R 35.35 Karin Nieuwenhuijsen, V35 1987 Hellas 13-02-22 6 Amsterdam
* 35.37 Ann Schoot Uiterkamp, V35 1985 Hellas 20-03-22 1 Nederhorst den Berg
R 35.37 Maaike van Gelder 1991 U-Track 13-02-22 7 Amsterdam
R 35.39 Marijke de Visser 1993 Phoenix 13-02-22 8 Amsterdam
R 35.41 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 13-02-22 9 Amsterdam
35.56 Diede Diederiks PAC 02-04-22 1 Reusel
* 35.58 Marieke Brouwers 1992 NTB 20-03-22 3 Nijmegen
R 36.21 Marieke Brouwers 1992 NTB 13-02-22 10 Amsterdam
R 36.21 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 10-04-22 1 Deventer
R 36.35 Renee Sijbesma 2001 Kronos 13-02-22 11 Amsterdam
(20)
R 36.35 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 20-03-22 1 Oudenbosch
* 36.37 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 20-03-22 2 Nederhorst den Berg
R 36.38 Gwendolyne de Deyne (BEL) 1987 20-03-22 2 Sluis
R 36.39 Sophie van der Most NTB 13-02-22 12 Amsterdam
R 36.49 Noor Dekker >Serooskerke 13-02-22 13 Amsterdam
* 36.54 Lieke Marijnen Ciko'66 20-03-22 4 Nijmegen
R 37.02 Tess Boekema 1993 Phanos 13-02-22 14 Amsterdam
* 37.04 Christine Bosch, V35 >Hilversum 20-03-22 3 Nederhorst den Berg
R 37.06 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 13-02-22 15 Amsterdam
37.06 Kim Dillen, V35 1983 Eindhoven Atletiek 13-04-22 1 Rijen
(30)
* 37.09 Bertine de Vries, V40 1980 MarathonPlus 06-03-22 1 Drachten
R 37.12 Dieuwertje Bax, V35 1986 Loopgroep Aart Stigter 13-02-22 16 Amsterdam
R 37.13 Hendrike Oosterhof, V35 1985 HRR 13-02-22 1 Delft
R 37.15 Jasmijn Sibma Groningen Atletiek 13-02-22 17 Amsterdam
* 37.23 Sophie van der Most NTB 20-03-22 5 Nijmegen
* 37.33 Yasmin Hillebrink 1989 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 4 Nederhorst den Berg
R 37.35 Danielle van Dorth 13-02-22 18 Amsterdam
R 37.37 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 13-02-22 19 Amsterdam
* 37.41 Kathryn Wierenga >Utrecht 19-04-22 1 Utrecht
* 37.43 Jasmijn Sibma Groningen Atletiek 20-03-22 6 Nijmegen
(40)
R 37.45 Yoni Geerlings Phanos 13-02-22 20 Amsterdam
* 37.47 Vera Toet >Zutphen 06-03-22 1 Vorden
R 37.51 Charlotte Marijn-van der Klip, V40 1977 Altis 13-02-22 21 Amsterdam
* 37.51 Reinie Boven Aquilo 20-03-22 7 Nijmegen
R 37.54 Kim Kessels 1995 >Susteren 13-02-22 22 Amsterdam
R 37.55 Trix Hakstege, V35 1986 Altis 13-02-22 23 Amsterdam
R 37.57 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 13-03-22 1 Amsterdam
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
R 55.21 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 26-02-22 1 Tilburg
R 56.08 Liz Romo (USA) 26-02-22 2 Tilburg
R 57.28 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 20-02-22 1 Bergen op Zoom
57.39 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 05-02-22 1 Heerenveen
R 58.50 Monique Verschuure, V40 1980 AV'56 26-02-22 3 Tilburg
R 58.51 Valerie Fictorie, V35 1984 Phanos 10-04-22 1 Amsterdam
R 58.57 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 10-04-22 1 Deventer
59.06 Eefje Ottevanger, V40 1979 Eindhoven Atletiek 02-04-22 1 Reusel
59.31 Sara van Grunsven 1997 Attila 16-04-22 1 Oisterwijk
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
R 56.27 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 12-03-22 1 Groningen
R 61.44 Renee Sijbesma 2001 Kronos 20-03-22 1 Haaksbergen
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.11.22 Maureen Koster 1992 AAV'36 20-03-22 1 Nijmegen
* 1.12.30 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 20-03-22 2 Nijmegen
* 1.12.51 Ineke van Koldam 1997 Phoenix 20-03-22 3 Nijmegen
* 1.14.11 Anne Luijten 1994 Olympus '70 20-03-22 4 Nijmegen
* 1.14.20 Jennifer Gulikers 1994 Unitas 20-03-22 5 Nijmegen
* 1.14.57 Marcella Herzog 1993 Running2000 20-03-22 6 Nijmegen
* 1.17.07 Ruth van der Meijden, V35 1984 Cifla 24-04-22 1 Enschede
* 1.17.23 Saskia Weinans 1994 De Liemers 20-03-22 7 Nijmegen
* 1.18.21 Lesley Smit 1989 LAAC Twente 24-04-22 2 Enschede
R 1.18.26 Margot Ricour (BEL) 1995 20-03-22 1 Sluis
(10)
* 1.18.44 Silje Torsvik (NOR) 1990 24-04-22 3 Enschede
* 1.18.47 Eva van Zoonen, V35 1984 Castricum 20-03-22 8 Nijmegen
* 1.18.54 Maaike van Gelder 1991 U-Track 20-03-22 9 Nijmegen
* 1.18.59 Fanos Tekle (ETH) 1993 Loopgroep Aart Stigter 02-04-22 1 Nunspeet
* 1.19.03 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 05-03-22 1 Haren
* 1.19.10 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 20-03-22 10 Nijmegen
R 1.19.13 Anneleen vande Riviere (BEL) 20-03-22 2 Sluis
* 1.19.26 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 20-03-22 11 Nijmegen
* 1.19.41 Josien Scheepens 1997 Leiden Atletiek 20-03-22 12 Nijmegen
R 1.20.18 Saskia Heijnen 1992 Leiden Atletiek 12-03-22 1 Dordrecht
(20)
* 1.21.02 Manon Oude Nijhuis 1998 >Harbrinkhoek 24-04-22 4 Enschede
* 1.21.22 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 20-03-22 13 Nijmegen
* 1.21.25 Steffie Broere 1995 PAC 24-04-22 5 Enschede
* 1.21.30 Liselotte van den Berg, V35 1982 AAV'36 20-03-22 14 Nijmegen
R 1.21.38 Yvonne van Vlerken, V40 1978 Spiridon 06-03-22 1 Gorinchem
R 1.21.40 Sanne Broeksma, V35 1985 >Rotterdam 12-03-22 2 Dordrecht
R 1.21.48 Sanne Mooldijk 1998 Rotterdam Atletiek 12-03-22 3 Dordrecht
* 1.21.49 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 02-04-22 2 Nunspeet
* 1.21.59 Mariska Poel 1999 DEM 20-03-22 15 Nijmegen
* 1.22.09 Charlotte Marijn-van der Klip, V40 1977 Altis 20-03-22 16 Nijmegen
(30)
* 1.22.33 Monique Verschuure, V40 1980 AV'56 20-03-22 17 Nijmegen
* 1.22.36 Janien Lubben, V35 1985 >Emmen 05-03-22 2 Haren
R 1.22.43 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 19-03-22 1 Leek
* 1.22.52 Ilse van de Wijgert 1994 Cifla 24-04-22 6 Enschede
* 1.23.15 Ilse van de Wijgert 1994 Cifla 20-03-22 18 Nijmegen
* 1.23.23 Fenna Heijnen 1994 NTB 05-03-22 3 Haren
R 1.23.36 Marieke de Leede >Haarsteeg 06-03-22 2 Gorinchem
1.23.50 Bertine de Vries, V40 1980 MarathonPlus 12-03-22 1 Harderwijk
* 1.23.50 Hendrike Oosterhof, V35 1985 HRR 05-03-22 4 Haren
R 1.24.01 Moniek van Lieshout, V35 1985 Haag Atletiek 12-03-22 4 Dordrecht
(40)
* 1.24.18 Dione Scheuten, V40 1980 LAAC Twente 24-04-22 7 Enschede
R 1.24.57 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 12-03-22 5 Dordrecht
R 1.24.59 Kristy Timmers 1995 Phanos 12-03-22 6 Dordrecht
* 1.25.11 Mandy Dammekens (BEL), V35 1985 20-03-22 19 Nijmegen
* 1.25.15 Renee Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 20-03-22 20 Nijmegen
* 1.25.18 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 Altis 20-03-22 21 Nijmegen
* 1.25.33 An Bennema 1993 Vitalis 24-04-22 8 Enschede
1.25.43 Eva Bruil 2000 AVA'70 09-04-22 1 Houten
* 1.25.45 Yara Stunnenberg 1994 Vitalis 24-04-22 9 Enschede
R 1.25.47 Eefje Ottevanger, V40 1979 Eindhoven Atletiek 18-04-22 1 Maastricht
(50)
1.25.55 Mireille Baart, V40 1981 Pallas'67 12-02-22 1 Tzum
* 1.26.07 Hannah Arlom (GER), V35 1987 24-04-22 10 Enschede
R 1.26.13 Bieke Trenson (BEL) 20-03-22 3 Sluis
R 1.26.19 Serana Tielbeek, V35 >Nuenen 18-04-22 2 Maastricht
* 1.26.22 Irene Paassen 1995 U-Track 20-03-22 22 Nijmegen
R 1.26.32 Evelien Ruijters, V35 1985 Atletiek Maastricht 18-04-22 3 Maastricht
* 1.26.36 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 20-03-22 23 Nijmegen
R 1.26.42 Lies Deruddere (BEL), V35 1986 20-03-22 4 Sluis
* 1.26.45 Tineke Zweers, V35 1982 Loopgroep Zuidhorn 05-03-22 5 Haren
R 1.26.46 Rose Enthoven, V35 1983 Loopgroep PK 20-03-22 1 Berkel en Rodenrijs
(60)
* 1.26.52 Kyara Gijsbers 2002 Oss'78 20-03-22 24 Nijmegen
* 1.26.58 Olga Maas, V45 1975 Haag Atletiek 20-03-22 25 Nijmegen
R 1.26.58 Manon Otter 1993 >Wildervank 19-03-22 2 Leek
R 1.27.01 Serana Tielbeek, V35 >Nuenen 03-04-22 1 Druten
* 1.27.04 Annewil Schreuder Veendam 05-03-22 6 Haren
R 1.27.09 Lotte Soeters >Raamsdonksveer 12-03-22 7 Dordrecht
* 1.27.12 Femke Boddeke-Vossepoel, V50 1971 Hellas 20-03-22 26 Nijmegen
1.27.17 Deborah Wissink >Diepenheim 06-03-22 1 Vorden
R 1.27.17 Mirjam Graat, V40 1980 HRR 12-03-22 8 Dordrecht
* 1.27.44 Loes Verstappen, V50 1971 TRR 20-03-22 27 Nijmegen
(70)
* 1.27.49 Caroline Willems, V35 1982 Ciko'66 20-03-22 28 Nijmegen
* 1.27.51 Marieke de Groot >Amsterdam 02-04-22 3 Nunspeet
* 1.27.56 Ilona Meter, V40 >Apeldoorn 02-04-22 4 Nunspeet
* 1.28.13 Heleen Plaatzer, V40 1979 Eindhoven Atletiek 24-04-22 11 Enschede
* 1.28.23 Barbara Saat, V45 1974 Eindhoven Atletiek 20-03-22 29 Nijmegen
1.28.28 Hellen de Vries, V40 1979 BB Lopers 12-03-22 2 Harderwijk
R 1.28.32 Agnes Schipper, V50 1968 Hellas 12-03-22 9 Dordrecht
R 1.28.34 Ciska Hensen, V50 1971 DAK 12-03-22 10 Dordrecht
* 1.28.42 Barbara Saat, V45 1974 Eindhoven Atletiek 10-04-22 1 Helmond
* 1.28.46 Jacoline van der Klip, V40 1977 Altis 20-03-22 30 Nijmegen
(80)
R 1.28.47 Marleen Honkoop, V40 1982 Passaat 12-03-22 11 Dordrecht
* 1.28.55 Saskia Schutte, V50 1972 Cialfo 24-04-22 12 Enschede
R 1.29.09 Monique van de Velde >Utrecht 18-04-22 4 Maastricht
* 1.29.16 Arik Siebring Loopgroep Groningen 05-03-22 7 Haren
* 1.29.21 Laurien Buffart, V40 1980 Cifla 20-03-22 31 Nijmegen
R 1.29.22 Maria Noordam 1997 PAC 12-03-22 12 Dordrecht
R 1.29.25 Petra Reus, V45 >Netersel 12-03-22 13 Dordrecht
* 1.29.28 Petra Hasper, V55 1963 De Sprinter 20-03-22 32 Nijmegen
R 1.29.32 Wes Bouwens, V35 18-04-22 5 Maastricht
* 1.29.39 Marieke van der Vegt, V35 1985 Atletics Nijverdal 24-04-22 13 Enschede
(90)
* 1.29.48 Martha Giebels 1993 >Utrecht 24-04-22 14 Enschede
* 1.29.58 Chantal van Oudheusden, V45 1975 Sprint 20-03-22 33 Nijmegen
* 1.30.04 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics Nijverdal 24-04-22 15 Enschede
* 1.30.08 Sanne Heidinga, V45 1976 Lionitas 05-03-22 8 Haren
R 1.30.08 Erna van Es-Keen, V45 1976 De Gemzen 26-03-22 1 Kampen
R 1.30.18 Julia de Leeuw 1991 NTB 06-03-22 3 Gorinchem
R 1.30.21 Esther Veldhuizen 1995 >Nijmegen 26-03-22 2 Kampen
* 1.30.23 Carlijn de Wit, V35 1983 Triathlon 03-04-22 1 Hengelo
* 1.30.23 Emma Leygnac (FRA) 1996 Running Team Eindhoven 10-04-22 2 Helmond
* 1.30.30 Saskia Schutte, V45 1972 Cialfo 02-04-22 5 Nunspeet
(100)
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.38.40 Liliana-Maria Dragomir (ROM) 1990 26-03-22 1 Hulst
R 1.45.12 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 05-02-22 1 Oud-Beijerland
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
1.48.56 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 06-03-22 1 Vorden
2.01.47 Charlotte Marijn-van der Klip, V40 1977 Altis 06-03-22 2 Vorden
R 2.04.43 Berber Swart >Damwâld 20-03-22 1 Almere
R 2.06.40 Selina van der Vliet, V45 1972 Pijnenburg 20-03-22 2 Almere
R 2.06.49 Erica Belandi, V45 1973 Aalsmeer 20-03-22 3 Almere
2.08.29 Esther Hoezen >Veenendaal 06-03-22 3 Vorden
R 2.12.47 Corina Wisse >Huijbergen 20-03-22 1 Berkel en Rodenrijs
2.12.55 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 06-03-22 4 Vorden
R 2.13.32 Evelien Hupkens Suomi 20-03-22 2 Berkel en Rodenrijs
2.16.37 Marije Blankvoort, V35 >Apeldoorn 06-03-22 5 Vorden
(10)
2.16.37 Thu Hien Nguyen, V45 1976 >Arnhem 06-03-22 6 Vorden
2.17.48 Karlijn Rutten >Deventer 06-03-22 7 Vorden
2.18.18 Cindy Brussé, V45 AVA'70 06-03-22 8 Vorden
R 2.18.49 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 20-03-22 3 Berkel en Rodenrijs
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.21.10 Maurine Chepkemoi (KEN) 1998 24-04-22 1 Enschede
* 2.22.01 Haven Hailu (ETH) 1998 10-04-22 1 Rotterdam
* 2.22.51 Nienke Brinkman 1993 >Zürich, SUI 10-04-22 2 Rotterdam
* 2.23.53 Filomena Cheyech (KEN), V35 1982 24-04-22 2 Enschede
* 2.24.42 Alemtsehay Asefa (ETH) 1998 24-04-22 3 Enschede
* 2.26.11 Caroline Jepchirchir (KEN) 1985 24-04-22 4 Enschede
* 2.26.43 Aberash Feyesa (ETH) 1995 24-04-22 5 Enschede
* 2.26.54 Zhanna Mamazhanova (KAZ) 1994 10-04-22 3 Rotterdam
* 2.28.00 Naom Jebet (KEN) 1994 24-04-22 6 Enschede
* 2.28.27 Brenda Jerotich (KEN) 24-04-22 7 Enschede
(10)
* 2.29.25 Munkhzaya Bayartsogt (MGL) 1993 10-04-22 4 Rotterdam
* 2.29.32 Tristin van Ord (USA) 1994 10-04-22 5 Rotterdam
* 2.29.51 Carolina Wikström (SWE) 1993 10-04-22 6 Rotterdam
* 2.29.56 Alisa Vainio (FIN) 1997 10-04-22 7 Rotterdam
* 2.30.42 Daisy Cherotich (KEN) 1997 10-04-22 8 Rotterdam
* 2.31.17 Euliter Jepchirchir Tanui (KEN) 1991 24-04-22 8 Enschede
* 2.31.39 Astrid Verhoeven (BEL) 1995 10-04-22 9 Rotterdam
* 2.32.48 Whitney Macon (USA) 1993 10-04-22 10 Rotterdam
* 2.35.16 Argentina Valdepeñas (MEX), V40 1981 10-04-22 11 Rotterdam
* 2.36.34 Anne Luijten 1994 Olympus '70 10-04-22 12 Rotterdam
(20)
* 2.36.56 Beverly Ramos (PUR) 1987 10-04-22 13 Rotterdam
* 2.38.13 Rodah Jepkorir Tanui (KEN) 1991 24-04-22 9 Enschede
* 2.38.32 Karen van Proeyen (BEL), V35 1984 24-04-22 10 Enschede
* 2.38.44 Elisabetta Iavarone (ITA) 1991 10-04-22 14 Rotterdam
* 2.39.46 Annemari Kiekara (FIN), V45 1977 10-04-22 15 Rotterdam
* 2.41.02 Jacelyn Gruppen 1989 HAC'63 10-04-22 16 Rotterdam
* 2.41.08 Marina Wong (AUS), V40 1978 10-04-22 17 Rotterdam
* 2.41.12 Lydia Njeri Mathathi (KEN), V35 1985 24-04-22 11 Enschede
* 2.43.56 Egris Arias (VEN) 1992 10-04-22 18 Rotterdam
* 2.44.22 Rose Chelimo (BRN) 1989 10-04-22 19 Rotterdam
(30)
* 2.45.28 Saskia Weinans 1994 De Liemers 10-04-22 20 Rotterdam
* 2.46.56 Sanne Broeksma, V35 1985 >Rotterdam 10-04-22 21 Rotterdam
* 2.47.58 Camilla Bønøgård (NOR) 1996 10-04-22 22 Rotterdam
* 2.48.32 Lotte de Hosson, V35 1985 Groningen Atletiek 10-04-22 23 Rotterdam
* 2.49.04 Ana Maria Villegas (COL), V40 10-04-22 24 Rotterdam
* 2.49.13 Elsemieke Kin 1990 PAC 10-04-22 25 Rotterdam
* 2.49.18 Bertine de Vries, V40 1980 MarathonPlus 24-04-22 12 Enschede
* 2.49.53 Saskia Heijnen 1992 Leiden Atletiek 10-04-22 26 Rotterdam
* 2.50.04 Victoria Warpy (BEL) 10-04-22 27 Rotterdam
* 2.50.24 Nicola Devine (GBR) 1988 10-04-22 28 Rotterdam
(40)
* 2.50.51 Isobel Oakes (IRL), V35 10-04-22 29 Rotterdam
* 2.52.05 Nienke van Zoggel 1990 Oss'78 10-04-22 30 Rotterdam
* 2.52.43 Ingrid Klaassen, V35 1983 Running Holland 24-04-22 13 Enschede
* 2.54.47 Pauline van Donkelaar, V35 1986 PAC 10-04-22 31 Rotterdam
* 2.55.41 Vanessa Hartman, V45 1973 Voorne Atletiek 10-04-22 32 Rotterdam
* 2.56.20 Judith Janszen-Loekemeijer, V35 1984 Rotterdam Atletiek 10-04-22 33 Rotterdam
* 2.56.46 Nella Oenema 1997 >Rotterdam 10-04-22 34 Rotterdam
* 2.57.15 Alyssa Hoffert (USA) 10-04-22 35 Rotterdam
* 2.57.32 Monique Verschuure, V40 1980 AV'56 10-04-22 36 Rotterdam
* 2.57.56 Tineke Heuveling, V35 1982 >Eemnes 24-04-22 14 Enschede
(50)
* 2.58.10 Marie Navacchia (FRA) 10-04-22 37 Rotterdam
* 2.58.17 Kathelijn Lemmens 1993 Eindhoven Atletiek 24-04-22 15 Enschede
* 2.59.07 Saskia Kersbergen >Dordrecht 10-04-22 38 Rotterdam
* 2.59.08 Charlotte Marijn-van der Klip, V40 1977 Altis 10-04-22 39 Rotterdam
* 2.59.12 Morena Stevens 1995 >Amsterdam 10-04-22 40 Rotterdam
* 2.59.43 Erica Belandi, V45 1973 Aalsmeer 10-04-22 41 Rotterdam
* 2.59.48 Marleen Honkoop, V40 1982 Passaat 10-04-22 42 Rotterdam
* 2.59.51 Krista Bruns 1988 Haag Atletiek 10-04-22 43 Rotterdam
R 2.59.55 Marieke van der Leeden >Haarsteeg 24-04-22 1 Zaltbommel
* 3.00.19 Antonia Rewer (GER) 1996 24-04-22 16 Enschede
(60)
* 3.00.20 Kim Kessels 1995 >Susteren 10-04-22 44 Rotterdam
* 3.00.35 Katelijne Tas (BEL), V35 1984 24-04-22 17 Enschede
* 3.01.55 Marrijtje Molenhuis 1990 AAC'61 24-04-22 18 Enschede
* 3.01.56 Aikaterini Asimakopoulou (GRE), V35 1982 24-04-22 19 Enschede
* 3.02.09 Marlou Propst 1989 Sprint 10-04-22 45 Rotterdam
* 3.02.39 Lisz Verbeeck (BEL) 1987 10-04-22 46 Rotterdam
* 3.03.07 Kiki Pols >Amsterdam 10-04-22 47 Rotterdam
* 3.03.25 Stefanie d'Haen (BEL), V40 10-04-22 48 Rotterdam
* 3.03.28 Mélanie Chevé (FRA) 10-04-22 49 Rotterdam
* 3.03.31 Frida Davalos (MEX) 10-04-22 50 Rotterdam
(70)
* 3.03.37 Femke Boddeke-Vossepoel, V50 1971 Hellas 10-04-22 51 Rotterdam
* 3.03.38 Eleni Ioannou (CYP), V35 10-04-22 52 Rotterdam
* 3.04.16 Annemarie Kersbergen 1992 Fortius 10-04-22 53 Rotterdam
* 3.04.31 Kelly Willis (USA), V50 10-04-22 54 Rotterdam
* 3.05.16 Juliet Hershey-Beatty (HUN), V45 10-04-22 55 Rotterdam
* 3.05.37 Jolita Martinoniene (LIT), V35 10-04-22 56 Rotterdam
* 3.05.40 Kristy Timmers 1995 Phanos 10-04-22 57 Rotterdam
* 3.05.57 Maria Noordam 1997 PAC 10-04-22 58 Rotterdam
* 3.06.10 Marloes Meinders >Wijk bij Duurstede 10-04-22 59 Rotterdam
* 3.06.23 Lucia Bracco >Utrecht 10-04-22 60 Rotterdam
(80)
* 3.06.43 Isabel Cadogan PAC 10-04-22 61 Rotterdam
* 3.07.23 Caroline Willems, V35 1982 Ciko'66 10-04-22 62 Rotterdam
* 3.08.24 Esther Hoezen >Veenendaal 10-04-22 63 Rotterdam
* 3.08.26 Marlies Vermeeren (BEL), V35 10-04-22 64 Rotterdam
R 3.08.27 Nienke Kluft, V35 1986 Castricum 23-04-22 1 Terneuzen
* 3.08.28 Leonie Meijer, V35 1985 Groningen Atletiek 24-04-22 20 Enschede
* 3.08.37 Wendy Verhulst (BEL), V45 10-04-22 65 Rotterdam
* 3.09.03 Lucy Crane-van Opstal, V35 1983 Altis 10-04-22 66 Rotterdam
* 3.09.13 Loes Verstappen, V50 1971 TRR 10-04-22 67 Rotterdam
* 3.09.56 Rachel de Weerd, V45 1974 Veluwe 10-04-22 68 Rotterdam
(90)
* 3.09.58 Grace Kennedy -clarke (IRL), V35 10-04-22 69 Rotterdam
* 3.10.02 Kirsten van den Berg-Los, V40 RRZ 10-04-22 70 Rotterdam
* 3.10.06 Els Buyl (BEL) 10-04-22 71 Rotterdam
* 3.10.07 Marlies Overbeeke, V40 1980 PAC 10-04-22 72 Rotterdam
* 3.10.22 Nina de Winter >Oude Niedorp 10-04-22 73 Rotterdam
* 3.10.41 Marit Schwantje 1994 Phoenix 10-04-22 74 Rotterdam
* 3.10.48 Larissa Schut >Rotterdam 10-04-22 75 Rotterdam
* 3.10.55 Justine Bosch 1987 Loopgroep Rosmalen 10-04-22 76 Rotterdam
* 3.11.02 Marieke Koene Ciko'66 10-04-22 77 Rotterdam
R 3.11.03 Leonie Ton, V45 1975 AV'56 23-04-22 2 Terneuzen
(100)
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
tt 3.46.21 Arenda Könnecke, V40 1977 Atletics Nijverdal 20-03-22 Sittard
tt 3.57.31 Katja Hinze-Thüs (GER), V45 1972 20-03-22 Sittard
tt 4.34.00 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 20-03-22 Sittard
tt 4.46.19 Akke Lemstra, V40 1980 >Hillegom 20-03-22 Sittard
tt 4.46.25 Kim Vangansewinkel (BEL), V35 1984 20-03-22 Sittard
tt 4.49.15 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 Sittard
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
tt 9.45.51 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 20-03-22 Sittard
tt 10.13.02 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 Sittard
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
tt 20.20.49 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 Sittard
tt 23.24.53 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 20-03-22 Sittard
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
75243 Katja Hinze-Thüs (GER), V45 1972 20-03-22 1 Sittard
63830 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 20-03-22 Sittard
62877 Kim Vangansewinkel (BEL), V35 1984 20-03-22 2 Sittard
62608 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 Sittard
62256 Akke Lemstra, V40 1980 >Hillegom 20-03-22 3 Sittard
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
tt 118449 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 20-03-22 Sittard
tt 114238 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 Sittard
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)
194072 Simone Durry (GER), V45 1975 20-03-22 1 Sittard
165624 Katie Unoki (JPN), V50 1969 Dutch Runners Gold 20-03-22 2 Sittard
150146 Adinda Vetsuypens (BEL), V35 1982 20-03-22 3 Sittard