Europese Kampioenschappen onder 20 Boras

18-21 juli 2019

In onderstaande tabel vind je de kwalificatie-eisen, opgesteld door de Atletiekunie, voor de Europese Kampioenschappen onder 20 in Boras.
De volledige kwalificatie-eisen en procedures voor internationale toernooien, opgesteld door de Atletiekunie download je hier.

  • De Internationale kwalificatie-eisen vind je in deze download.
  • Het tijdschema van de EKo20 in Boras is hier te vinden.
  • Klik hier voor de officiële website.

 

Dag 1: 18 juli Onderdeel  Ronde NL in actie
11:10 uur 110mh M Ronde 1 Mark Heiden
12:21 / 13:39 uur Discuswerpen V Kwalificatie A / B Jorinde van Klinken
Alida van Daalen
Janneke Pluimes
12:25 uur 100m V Ronde 1 N'ketia Seedo
Demi van den Wildenberg
13:00 uur Kogelstoten M Kwalificatie A & B Shaquille Emanuelson
Mattijs Mols
13:05 uur 100m M Ronde 1 Gino van Wijk
       
16:32 uur 1500m M Ronde 1 Robin van Riel
Rick van Riel
Noah Baltus
17:00 uur Hoogspringen V Kwalificatie A & B Sarah van Beilen
17:04 uur 100m V Halve finale N'ketia Seedo
Demi van den Wildenberg
17:28 uur 100m M Halve finale Gino van Wijk
17:50 uur 1500m V Ronde 1 Ellen van Doorn
Yasmine Abbes
18:47 uur 3000m M Ronde 1 Tim Verbaandert
Jesse Fokkenrood
Jort Benz

 

Dag 2: 19 juli Onderdeel  Ronde NL in actie
09:45 / 11:02 uur Discuswerpen M Kwalificatie A / B Shaquille Emanuelson
10:00 uur 100m 10kamp M   Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
10:25 uur 800m M Ronde 1 Ludo van Nieuwenhuizen
Djoao Lobles
11:20 uur Verspringen 10 kamp M   Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
12:16 uur 110mh M Halve finale Mark Heiden
12:30 uur Hoogspringen M Kwalificatie A & B Stan Nijhuis
13:00 uur Kogelstoten 10 kamp M Groep A/B Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
13:30 uur 400mh V Ronde 1 Femke Bol
Femke Frijters
       
16:15 uur 200m M Ronde 1 Onyema Adigida
16:30 uur Hoogspringen 10 kamp M Groep A/B Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
17:50 uur Discuswerpen V Finale Jorinde van Klinken
Alida van Daalen
Janneke Pluimes
17:52 uur 200m V Ronde 1 Zoë Sedney
18:45 uur Kogelstoten M Finale Shaquille Emanuelson
Mattijs Mols
19:00 uur 3000m V Ronde 1 Manjorie Janssen
Anna Hightower
19:55 uur 400m 10 kamp M   Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
20:19 uur 100m M Finale Gino van Wijk
20:35 uur 100m V Finale N'ketia Seedo
Demi van den Wildenberg

 

Dag 3: 20 juli Onderdeel  Ronde NL in actie
09:50 uur 110mh 10 kamp M   Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
10:35 / 11:40 uur Discuswerpen 10 kamp M Groep A / B Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
11:00 uur 200m V Halve finale Zoë Sedney
11:30 uur Kogelstoten V Kwalificatie A & B Jorinde van Klinken
Jenny Nzounda
11:32 uur 200m M Halve finale Onyema Adigida
11:40 uur Kogelstoten 10 kamp M Groep A / B Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
13:00 / 13:45 uur Polsstokhoogspringen
10 kamp M
Groep A / B Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
       
16:20 / 17:35 uur

Speerwerpen 10 kamp M

Groep A / B  Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak
16:25 uur Hoogspringen V Finale Sarah van Beilen
16:35 uur 3000m M Finale Tim Verbaandert
Jesse Fokkenrood
Jort Benz
16:50 uur 400mh V Halve finale Femke Bol
Femke Frijters
18:15 uur 1500m M Finale Robin van Riel
Rick van Riel
Noah Baltus
18:25 uur 200m V Finale Zoë Sedney
18:35 uur 200m M Finale Onyema Adigida
19:31 uur 110mh M Finale Mark Heiden
19:45 uur 1500m 10 kamp M   Sven Roosen
Sven Jansons
Léon Mak

 

Dag 4: 21 juli Onderdeel  Ronde NL in actie
10:05 uur Discuswerpen M Finale Shaquille Emanuelson
10:30 uur Kogelstoten V Finale Jorinde van Klinken
Jenny Nzounda
12:05 uur 400mh V Finale Femke Bol
Femke Frijters
12:30 uur 3000m V Finale Manjorie Janssen
Anna Hightower
12:52 uur 4x100m V Ronde 1 Zoë Sedney
N'ketia Seedo
Demi van de Wildenberg
Femke Bol
Janine Verhaar
Minke Bisschops
13:17 uur 4x100m M Ronde 1 Gino van Wijk
Onyema Adigida
Mark Heiden
Keitharo Oosterwolde
Brett Duff
       
16:12 uur Hoogspringen M Finale Stan Nijhuis
16:20 uur 5000m M Finale Max Polak
16:47 uur 4x100m V Finale Zoë Sedney
N'ketia Seedo
Demi van de Wildenberg
Femke Bol
Janine Verhaar
Minke Bisschops
17:00 uur

4x100m M

Finale Gino van Wijk
Raphaël Bouju
Onyema Adigida
Mark Heiden
Keitharo Oosterwolde
Brett Duff
18:00 uur 800m M Finale Ludo van Nieuwenhuizen
Djoao Lobles
18:33 uur 1500m V Finale Ellen van Doorn
Yasmine Abbes