Europese Kampioenschappen onder 23 Gävle

11-14 juli 2019

In onderstaande tabel vind je de kwalificatie-eisen, opgesteld door de Atletiekunie, voor de Europese Kampioenschappen onder 23 in Gävle.
De volledige kwalificatie-eisen en procedures voor internationale toernooien, opgesteld door de Atletiekunie download je hier.

  • De Internationale kwalificatie-eisen vind je in deze download.
  • Het complete tijdschema van de EKo23 in Gävle is hier te vinden.
  • Klik hier voor de officiële webiste.
     

Nederlandse atleten in actie

Dag 1: 11 juli 

Onderdeel  Ronde NL in actie
10:00 uur 100m 7 kamp V   Emma Oosterwegel
10:45 uur 100m M Ronde 1 Joris van Gool
11:05 uur Kogelstoten M Kwalificatie A & B Sven Poelmann
11:15 uur Hoogspringen 7 kamp V  Groep A & B Emma Oosterwegel
11:50 uur 100m V Ronde 1 Bowien Jansen
       
17:10 uur Kogelstoten 7 kamp V Groep A & B Emma Oosterwegel
17:55 uur 3000m steeplechase V Ronde 1 Jasmijn Bakker
18:30 uur 100m M Halve finale Joris van Gool
18:45 uur 100m V Halve finale Bowien Jansen
19:00 uur 1500m M Ronde 1 Bram Anderiessen
19:20 uur 200m 7 kamp V   Emma Oosterwegel

 

Dag 2: 12 juli 

Onderdeel  Ronde NL in actie
10:25 uur verspringen 7 kamp V Groep A & B Emma Oosterwegel
10:35 uur Hoogspringen V Kwalificatie A & B Manon Schoop
11:00 uur 400m horden M Ronde 1 Nick Smidt
Ramsey Angela
11:35 uur Kogelstoten V Kwalificatie A & B Benthe König
Jessica Schilder
11:45 uur 800m M Ronde 1 Kevin Viezee

12:05 uur / 13:20 uur

Speerwerpen 7 kamp V Groep A / Groep B Emma Oosterwegel
       
17:20 uur Polsstokhoogspringen V

Kwalificatie A & B

Killiana Heijmans
Marijke Wijnmaalen
17:45 uur 100m V Finale Bowien Jansen
17:55 uur 100m M Finale Joris van Gool
18:05 uur 800m 7 kamp V   Emma Oosterwegel
18:55 uur 200m V Ronde 1 Lieke Klaver *
19:00 uur Kogelstoten M Finale Sven Poelman
19:50 uur 10.000m V Finale Jasmijn Lau

 

Dag 3: 13 juli 

Onderdeel  Ronde NL in actie
10:05 uur 100m 10 kamp M   Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
11:00 uur Verspringen 10 kamp M Groep A & B Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
12:40 uur Kogelstoten 10 kamp M Groep A & B Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
       
16:15 uur Hoogspringen 10 kamp M Groep A & B Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff

17:20 uur

400m horden M Halve finale Nick Smidt
Ramsey Angela
17:40 uur 200m V Halve finale Lieke Klaver *
18:20 uur 1500m M Finale Bram Anderiessen
18:30 uur Hoogspringen V Finale Manon Schoop
18:40 uur Kogelstoten V Finale Benthe König
Jessica Schilder
18:50 uur 3000m steeplechase Finale Jasmijn Bakker
19:10 uur 400m 10 kamp M   Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
19:45 uur 200m V Finale Lieke Klaver *

 

Dag 4: 14 juli 

Onderdeel  Ronde NL in actie
09:30 uur 110m horden 10 kamp M   Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
10:20 uur / 11:45 uur Discuswerpen 10 kamp M Groep A / Groep B Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
11:20 uur 4x100m estafette M Ronde 1 Joris van Gool
Dominique Zwiep
Isayah Boers
Jim van Gorkum
Roelf Bouwmeester
13:10 uur Polsstokhoogspringen 10 kamp M Groep A & B Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
14:50 uur / 16:05 uur Speerwerpen 10 kamp M Groep A /
Groep B
Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
       

17:05 uur

Polsstokhoogspringen V Finale Killiana Heijmans
Marijke Wijnmaalen
17:15 uur 400m horden M Finale Nick Smidt
Ramsey Angela
18:00 uur 800m M Finale Kevin Viezee
18:15 uur 1500m 10 kamp M   Rafaël Raap
Rik Taam
Rody de Wolff
18:35 uur 5000m V Finale Diane van Es
19:10 uur 4x100m estafette M Finale Joris van Gool
Dominique Zwiep
Isayah Boers
Jim van Gorkum
Roelf Bouwmeester


* Lieke Klaver zal vanwege een blessure helaas niet (meereizen) en deelnemen aan de EK U23 (dd 8 juli 2019)

** Let op: tijdschema onder voorbehoud van wijzigingen