Europese Kampioenschappen onder 18 Györ 2018

Dag Onderdeel Ronde Kwalificatie eis NL in actie
Donderdag 5 juli        
10:00 kogelslingeren v QA 63,00m  
10:03 100mh mk v   *  
10:30 5km snelwandelen v Final 24.30,00  
11:05 hoogspringen mk v A/B    
11:13 400m v R1 55,25  
11:23 kogelslingeren v QB 63,00m  
11:48 100m m R1 10,80 Keitharo Oosterwolde,
Raphael Bouju
12:23 100m v R1 11,85 Minke Bisschops
12:45 speerwerpen m QA 71,00m  
12:58 400m m R1 48,50  
13:10 kogelstoten m  QA/B 18,60m  
14:05 speerwerpen m QB 71,00m  
17:40 hoogspringen m QA/B 2,07m Stan Nijhuis
17:55 discuswerpen m QA 56,40m  
18:06 800m v R1 2.09,00  
18:06 verspringen v QA/B 6,00m  
18:46 1500m m R1 3.55,00 Rick van Riel, Abdirahman Mohamed
18:50 kogelstoten mk v A/B    
19:05 polsstokhoogspringen v QA/B 3,90m  
19:06 100m m SF    
19:25 3000m m Final 8.32,00 Ryan Oosting
19:38 hinkstapspringen m QA/B 14,80m  
19:40 100m v SF    
19:41 discuswerpen m QB 56,40m  
20:06 200m mk v      
20:36 2000m steeple v R1 6.51,00  
Vrijdag 6 juli        
10:00 verspringen mk v A/B    
10:05 polsstokhoogspringen m QA/B 4,75m Marnix Kolkman
10:05 110mh m R1 13,85  
10:40 10km snelwandelen m Final 46.30,00  
11:15 kogelslingeren m QA 69,00m  
11:40 1500m v R1 4.30,00 Roos Blokhuis,  Yasmine Abbes
12:00 400mh m R1 53,75 Ezra Verboom
12:10 hoogspringen v QA/B 1,78m Fay Witte
12:12 kogelstoten v QA/B 15,90m Alida van Daalen
12:35 kogelslingeren m QB 69,00m  
12:42 400mh v R1 1.00,50  
13:22 800m m R1 1.52,50 Djoao Lobles
16:00 speerwerpen mk v A    
17:00 110mh m SF    
17:05 verspringen v Final    
17:10 speerwerpen mk v B    
17:28 200m v R1 24,25 Anna Roelofs
18:03 200m m R1 21,70 Keitharo Oosterwolde
18:20 discuswerpen m Final    
18:25 kogelstoten m Final    
18:38 3000m v Final 9.39,00 Manjorie Janssen,
Sarah Peerik
18:53 400m m SF    
19:20 800m mk v Final    
19:48 400m v SF    
19:50 hinkstapspringen m Final    
19:57 kogelslingeren v Final    
20:09 100m v Final    
20:26 800m v SF    
20:47 100m m Final    
21:03 2000m steeple m R1 6.00,00  
Zaterdag 7 juli        
09:50 discuswerpen v QA 45,90m Alida van Daalen, Janneke Pluimes
10:00 100m mk m   ** Sven Jansons, Sven Roosen
10:05 verspringen m  QA/B 7,10m  
10:35 100mh v R1 13,75 Zoë Sedney
11:08 discuswerpen v QB 45,90m  
11:20 200m m SF    
11:25 verspringen mk m A/B    
11:44 200m v SF    
12:12 medley relay m R1 in team  
12:30 speerwerpen v QA 50,75m  
12:32 medley relay v R1 in team  
12:50 kogelstoten mk m A/B    
13:50 speerwerpen v QB 50,75m  
17:00 kogelslingeren m Final    
17:05 polsstokhoogspringen v Final    
17:15 hoogspringen mk m A/B    
17:30 400mh m SF    
18:05 400mh v SF    
18:20 kogelstoten v Final    
18:29 2000m steeple v Final    
18:40 400m m Final    
18:48 400m v Final    
18:56 100mh v SF    
19:27 1500m m Final    
19:42 200m v Final    
19:43 speerwerpen m Final    
19:45 hoogspringen m Final    
19:49 200m m Final    
19:50 hinkstapspringen v QA/B 12,60m  
20:02 800m m SF    
20:28 400m mk m      
21:00 110mh m Final    
21:18 800m v Final    
Zondag 8 juli        
10:00 110mh mk m      
10:55 discuswerpen mk m    
12:15 discuswerpen mk m B    
13:30 polsstokhoogspringen mk m A    
14:00 polsstokhoogspringen mk m B    
16:00 speerwerpen mk m A    
17:00 verspringen m Final    
17:15 speerwerpen mk m B    
17:25 polsstokhoogspringen m Final    
18:20 400mh v Final    
18:30 speerwerpen v Final    
18:35 hinkstapspringen v Final    
18:37 400mh m Final    
18:53 800m m Final    
19:10 1500m v Final    
19:35 2000m steeple m Final    
19:48 hoogspringen v Final    
19:54 100mh v Final    
20:08 1500m mk m Final    
20:15 discuswerpen v Final    
20:42 medley relay v Final    
20:58 medley relay m Final    

* Meerkamp v: 5500p
** Meerkamp m: 6900p

http://www.european-athletics.org/competitions/european-athletics-youth-championships/