Europese Kampioenschappen Para Atletiek Berlijn

Van 20 tot en met 26 augustus vinden de Europese Kampioenschappen Para Atletiek plaats in Berlijn.  Het Friedrich Ludwig Jahnsportpark is het strijdtoneel voor deze kampioenschappen.

Tijdschema 

 

Dag Onderdeel Ronde Classicificatie TEAM NL in actie
maandag 20 augustus        
18:37 100 meter v Final T64 Marlene van Gansewinkel
18:55 5000 meter v Final T54 Margriet van den Broek
19:32 Kogelstoten v Final F36 Cheyenne Bouthoorn *
dinsdag 21 augustus        
18:00 100 meter v Final T35 Nienke Timmer
19:08 200 meter v Final T54 Margriet van den Broek
19:15 200 meter m Final T54 Kenny van Weeghel
19:33 200 meter m Series T64 Ronald Hertog
19:39 200 meter m Series T64 Levi Vloet
Woensdag 22 augustus        
17:32 Verspringen v Final T63 Fleur Schouten
17:32 Verspringen v Final T63 Annette Roozen
18:47 200 meter m Final T64 Ronald Hertog
18:47 200 meter m Final T64 Levi Vloet
19:05 100 meter v Final T34 Amy Siemons
19:10 100 meter m Final T34 Stefan Rusch
19:25 400 meter m Final T54 Kenny van Weeghel
19:37 Kogelstoten v Final F40 Lara Baars
19:47 200 meter v Final T64 Marlene van Gansewinkel
19:53 1500 meter v Final T54 Margriet van den Broek
Donderdag 23 augustus        
10:03 Verspringen m Final T20 Ranki Oberoi
11:44 800 meter m Series T54 Kenny van Weeghel
19:29 Kogelstoten m Final F40 Take Zonneveld
19:31 800 meter m Final T54 Kenny van Weeghel
19:38 400 meter v Final T54 Margriet van den Broek
Vrijdag 24 augustus        
18:36 400 meter m Final T36 Gert-Jan Schep
19:06 Kogelstoten v Final F36 Cheyenne Bouthoorn
19:29 4x100 meter estafette m Final   Ronald Hertog, Levi Vloet, Joel de Jong, Olivier Hendriks
19:43 100 meter m Series T54 Kenny van Weeghel
19:43 100 meter m Series T54 Rens van de Waterlaat
Zaterdag 25 augustus        
14:34 Verspringen m Final T64 Ronald Hertog
15:16 100 meter m Final T54 Kenny van Weeghel
15:16 100 meter m Final T54 Rens van de Waterlaat
15:35 100 meter v Final T54 Margriet van den Broek
Zondag 26 augustus        
14:28 Speerwerpen m Final F40 Take Zonneveld
14:30 Discuswerpen v Final F40 Lara Baars
15:10 1500 meter m Final T54 Kenny van Weeghel
15:16 100 meter m Final T63 Joel de Jong
15:21 Verspringen v Final T64 Marlene van Gansewinkel
15:22 800 meter v Final T54 Margriet van den Broek
15:48 400 meter m Final T62 Olivier Hendriks
16:48 200 meter v Final T35 Nienke Timmer

* Finale kogelstoten vrouwen (F36) wordt verplaatst naar vrijdag. Tijd is nog niet bekend
 

Meer informatie over het toernooi vind je op de eventwebsite