Wereld Kampioenschappen onder 20 Tampere 2018

! Houd de site van de IAAF in de gaten voor de actuele starttijden: daar kan nog in gewijzigd worden
 

Dag Onderdeel Ronde Kwalificatie eis NL in actie
Dinsdag 10 juli
(my time)
       
08:00 speerwerpen v  QA 51,50m  
08:05 100m mk m      
08:10 kogelstoten m QA 19,20m (17,20m**)  
08:30 3000m SC v R1 10.15,00 Famke Heinst, Jasmijn Bakker
08:50 verspringen mk m A/B    
09:05 1500m m R1 3.46,00 Robin van Riel, Bram Anderiessen
09:20 speerwerpen v  QB 51,50m  
09:24 kogelstoten m QB 19,20m (17,20m**)  
09:40 800m v R1 2.05,50  
10:20 verspringen m QA/B 7,50m  
10:45 kogelstoten tienkamp      
10:50 100m m R1 10,50 Isayah Boers
15:00 hoogspringen mk m A/B    
15:15 polsstokhoogspringen v QA/B 4,10m  
15:45 discuswerpen v QA 50,25m Enid Duut
15:50 400m v R1 53,70  
16:40 5000m v Final 16.10,00  
17:05 discuswerpen v QB 50,25m Jorinde van Klinken
17:10 kogelstoten m Final    
17:15 400m mk m      
17:50 10.000m m Final 30.15,00  
Woensdag 11 juli
(my time)
       
08:00 110mh mk m      
08:30 110mh m R1 13,80 Dave Wesselink
08:50 discuswerpen mk m A    
09:15 kogelstoten v QA 15,10m Jessica Schilder
09:30 400mh v R1 58,90  
10:00 discuswerpen mk m B    
10:20 400m m R1 47,00  
10:30 kogelstoten v QB 15,10m Jorinde van Klinken
11:20 kogelslingeren m QA 71,90m (65,80m**)  
11:27 100m v R1 11,70  
11:40 polsstokhoogspringen mk m A/B    
12:40 kogelslingeren m QB 71,90m (65,80m**)  
15:30 speerwerpen mk m A    
15:40 110mh m SF   Dave Wesselink
16:00 polsstokhoogspringen m QA/B 5,20m  
16:13 800m v SF    
16:19 kogelstoten v Final   Enid Duut, Jorinde van Klinken
16:40 speerwerpen mk m B    
16:50 100m m SF   Isayah Boers
16:55 verspringen m Final    
17:25 400m v SF    
17:50 speerwerpen v  Final    
17:55 3000m v Final 9.20,50  
18:25 1500m mk m Final    
19:05 100m m Final   Isayah Boers
Donderdag 12 juli
(my time)
       
08:30 100mh mk v     Marijke Esselink
08:40 kogelslingeren v QA 59,00m  
09:00 3000m SC m R1 8.50,00  
09:18 verspringen v QA/B 6,20m  
09:30 hoogspringen mk v AB   Marijke Esselink
09:35 400mh m R1 51,60 Ramsey Angela
09:55 kogelslingeren v QB 59,00m  
10:30 200m m R1 21,10 Onyema Adigida
17:00 100m v SF    
17:05 kogelstoten mk v AB   Marijke Esselink
17:20 polsstokhoogspringen v Final    
17:25 200m m SF   Onyema Adigida
17:50 400mh v SF    
18:15 200m mk v     Marijke Esselink
18:20 hoogspringen m AB 2,16m  
18:35 discuswerpen v Final   Enid Duut, Jorinde van Klinken
18:40 400m m SF    
19:10 400m v Final    
19:25 1500m m Final   Robin van Riel
19:48 800m v Final    
20:02 110mh m Final   Dave Wesselink
20:15 100m v Final    
Vrijdag 13 juli
(my time)
       
08:30 speerwerpen m QA 70,00m Tom Egbers
08:35 100mh v R1 13,50  
09:00 verspringen mk v AB   Marijke Esselink
09:25 800m m R1 1.49,00  
09:45 speerwerpen m QB 70,00m  
10:20 1500m v R1 4.16,50  
10:40 hoogspringen v QAB 1,82m  
11:00 200m v R1 23,90  
11:10 speerwerpen mk v A   Marijke Esselink
12:20 speerwerpen mk v B    
17:00 hinkstapspringen m QA/B 15,65m  
17:05 4x100m v R1 45,10*  
17:30 4x100m m R1 40,00*  
17:52 kogelslingeren m Final    
17:55 800m mk v Final   Marijke Esselink
18:28 400mh SF   Ramsey Angela
18:43 verspringen v Final    
19:02 200m v SF    
19:26 400mh v Final    
19:35 400m m Final    
19:45 3000m SC v Final    
20:20 200m m Final   Onyema Adigida
Zaterdag 14 juli
(my time)
       
08:30 discuswerpen m  QA 57,60m (52,60m**) Shaquille Emanuelson
08:35 10km snelwandelen v Final 47.30,00  
09:00 hinkstapspringen v QA/B 13,00m  
09:40 hoogspringen m Final    
09:45 10km snelwandelen m Final 42.15,00  
09:50 discuswerpen m QB 57,60m (52,60m**)  
10:50 4x400m v R1 3.38,00*  
11:15 4x400m m R1 3.09,00*  
14:00 kogelslingeren v Final    
14:05 polsstokhoogspringen m Final    
14:10 100mh v SF    
14:35 800m m SF    
15:14 hinkstapspringen m Final    
15:20 200m v Final    
15:35 5000m v Final 16.10,00  
15:40 speerwerpen m Final   Tom Egbers
16:07 400mh m Final   Ramsey Angela
16:19 4x100m v Final    
16:55 4x100m m Final    
Zondag 15 juli
(my time)
       
12:30 hoogspringen v Final    
12:35 100mh v Final    
12:40 discuswerpen m Final   Shaquille Emanuelson
12:45 3000m SC m Final    
13:00 hinkstapspringen v Final    
13:15 1500m v Final    
13:34 800m m Final    
13:58 4x400m v Final    
14:28 4x400m m Final    
 
* Voor de estafettes dienen bovendien minimaal 2 atleten aan de individuele kwalificatie-eis te
hebben voldaan.
** Senioren gewicht