Geschiedenis

Geschiedenis Team NL WK Indoor
Indianapolis (USA) Maart 6-8, 1987  
Mannen  
400m Arjen Visser, 4e (47.11)
800m Rob Druppers, 8e (1:48:89)
1500m Han Kulker, Brons (3:39:51)
Verspringen Frans Maas, 8e (7.84)
Vrouwen  
60m Nelli Cooman, Goud (7.08)
Els Vader, 6e (7.23)
60m horden Marjan Olyslager, 5e (8.12)
200m Els Vader, halve finale (23.78)
3000m Elly van Hulst, series (8:57.46)
Long Jump Edine van Heezik, 7e (6.33)

 

Budapest (HUN) Maart 3-5, 1989  
Mannen  
200m Rob van de Klundert, 5e (21.55)
400m Arjen Visserman, halve finale (46.94)
800m Rob Druppers, halve finale (1:49.70)
Verspringen Frans Maas, 8e (7.83)
Vrouwen  
60m Nelli Cooman, Goud (7.05)
3000m Elly van Hulst, Goud (8:33.82)
60m horden Marjan Olyslager, 5e (7.95)

 

Sevilla (ESP) Maart 8-10, 1991  
Mannen  
800m Ton Baltus, series (1:50.78)
1500m Han Kulker, 5e (3:45.93)
Robin van Helden, series (3:46.33)
3000m Rob de Brouwer, 10e (7:51.69)
Vrouwen  
60m Nelli Cooman, halve finale (7.28)
1500m Yvonne van der Kolk, 5e (4:06.86)
3000m Elly van Hulst, 9e (9:05.16)

 

Toronto (USA) Maart 12-14, 1993  
Mannen  
800m Leon Haan, series (1:50.87)
1500m Robin van Helden, 10e (3:50.09)
Verspringen Frans Maas, 4e (7.96)
Emiel Mellaard, 10e (6.77)
Polsstokhoog Laurens Looije NM
Vrouwen  
60m Nelli Cooman, 7e (7.29)
Jacqueline Poelman, series (7.46)
200m Jacqueline Poelman, halve finale (23.70)
400m Ester Goossens, series (52.73)
800m Stella Jongmans, series (dsq)
3000m Elly van Hulst, 6e (9:08.33)

 

Barcelona (ESP) Maart 10-12, 1995  
Mannen  
60m Frenk Perri, series (6.82)
1500m Simon Vroemen, 12e (3:48.39)
Verspringen Frans Maas, kwalificatie (7.70)
Vrouwen  
60m Nelli Cooman, 6e (7.17)
Jacqueline Poelman, series (7.42)
200m Jacqueline Poelman, halve finale (24.07)
800m Stella Jongmans, 5e (2:01.14)
1500m Yvonne van der Kolk, 7e (4:17.00)
Kogelstoten Corrie de Bruin, kwalificatie (16.90)
Meerkamp Sharon Jaklofsky, 8e (4434)

 

Parijs (FRA) Maart 7-9, 199  
Mannen  
200m Patrick van Balkom, halve finale (21.08)
800m Marko Koers, 5e (1:46.43)
3000m Kamiel Maase, 7e (7:54.79)
60m horden Robin Korving, series (7.80)
Vrouwen  
Kogelstoten Corrie de Bruin, 12e (17.36)

 

Maebashi (JPN) Maart 5-7, 1999  
Mannen  
200m Patrick van Balkom, halve finale (2.15)
Vrouwen  
400m Ester Goossens, halve finale (52.09)
Polsstokhoog Monique de Wit, 17e (4.05)

 

Lissabon (POR) Maart 9-11, 2001  
Mannen  
200m Patrick van Balkom, Brons, (20.96)
800m Bram Som, halve finale (1:49.34)
1500m Marko Koers, series, (3:43.17)

 

Birmingham (GBR) Maart 14-16, 2003  
Mannen  
200m Patrick van Balkom, halve finale (21.26)
800m Bram Som, 5e (1:47.00)
Arnoud Okken, 6e (1:48.71)
3000m Gert-Jan Liefers, 5e (7:44.34)
60m horden Gregory Sedoc, halve finale (7.75)
Marcel van der Westen, series (7.83)
Polsstokhoog Rens Blom, Brons (5.75)
Kogelstoten Rutger Smith, kwalificatie (19.59)
Vrouwen  
Polsstokhoog Monique de Wilt, NM
Kogelstoten Lieja Tunks-Koeman, kwalificatie (18.31)

 

Budapest (HUN) Maart 5-7, 2004  
Mannen  
800m Bram Som, halve finale (DNF)
Arnoud Okken, halve finale (1:47.84)
1500m Marko Koers, series (3:42.53)
3000m Gert-Jan Liefers, 6e (8:02.86)
60m horden Gregory Sedoc, halve finale (7.66)
Marcel van der Westen, series (7.83)
Polsstokhoog Rens Blom, 8e NM
Kogelstoten Rutger Smit, kwalificatie (19.67)
Vrouwen  
800m Lotte Visschers, series (2:06.49)
Kogelstoten Lieja Tunks-Koeman, kwalificatie (18.39)
Meerkamp Karin Ruckstuhl, 4e (4640)

 

Moskou (RUS) Maart 10-12, 2006  
Mannen  
800m Arnoud Okken, halve finale (1:47.68)
60m horden Gregory Sedoc, halve finale (7.73)
Marcel van der Westen, halve finale (7.80)
Polsstokhoog Laurens Looije, kwalificatie (5.45)
Vrouwen  
Meerkamp Karin Ruckstuhl, Zilver(4607)

 

Valencia (ESP) Maart 7-9, 2008  
Mannen  
60m Maarten Heisen, halve finale (6.71)
800m Robert Lathouwers, halve finale (1:48.27)
Kogelstoten Rutger Smith, 5e (20.78)

 

Doha (QAT) Maart 12-14, 2010  
Mannen  
60m horden Gregory Sedoc, halve finale (7.67)
Vrouwen  
3000m Adrienne Herzog, 12e (9:12.99)
Kogelstoten Melissa Boekelman, kwalificatie (17.57)

 

Istanbul (TUR) Maart 9-11, 2012  
Mannen  
Kogelstoten Rutger Smith, 7e (20.30)
Vrouwen  
60m Jamile Samuel, series (7.47)
Dafne Schippers, halve finale (7.25)
60m horden Sharona Bakker, halve finale (8.18)

 

Sopot (POL) Maart 7-9, 2014  
Mannen  
400m Bram Peters, series (47.50)
800m Thijmen Kupers, 5e (1:47.74)
60m horden Koen Smet, series (7.80)
Verspringen Ignisious Gaisah, kwalificatie (7.99)
Meerkamp Eelco Sintnicolaas, 4e (6198)
Vrouwen  
60m Jamile Samuel, halve finale (7.39)
Dafne Schippers, halve finale (7.18)
400m Lisanne de Witte, halve finale (DSQ)
Nicky van Leuveren, series (53.34)
3000m Sifan Hassan, 5e (9:03.22)
60m horden Rosina Hodde, halve finale (8.14)
Meerkamp Nadine Broersen, Goud, (4830)