Competitie Finale plaatsing 2022

Clubs die zich geplaats hebben voor de finale van de competitie 2022

 

Masters    
Mannen   Vrouwen
Rotterdam Atletiek   GAC Hilversum
AV'34   Rotterdam Atletiek
Altis   AV Hollandia
AV Sprint   DEM
ARV Ilion   Hellas Utrecht
GAC Hilversum   AV Heerenveen
AV Hollandia   Haag Atletiek
U-Track   AV Pallas '67
Haag Atletiek   Nijmegen Atletiek
Spado   Scorpio
AV PEC 1910   AV Start'78
Prins Hendrik   Altis

 

U18 & U20    
Mannen   Vrouwen
GAC Hilversum   PAC
Phanos   AV Hera
PAC   Altis
Prins Hendrik   Scopias
Rotterdam Atletiek   Phanos
Nijmegen Atletiek   Prins Hendrik
AV Sprint   AAV '36
Altis   AV Haarlemmermeer
AAV'36   GAC Hilversum
Leiden Atletiek   Spado
Haag Atletiek   Rotterdam Atletiek
Tempo AV   Haag Atletiek

 

U16 & U14            
A Finale            
U16 Jongens   U16 Meisjes   U14 Jongens   U14 Meisjes
PAC 1   PAC 1   GAC Hilversum    PAC 1
AAV'36   Rotterdam Atletiek 1   AV'34    AV Sparta
Leiden Atletiek   Groningen Atletiek   AV Hera   Leiden Atletiek 1
GAC Hilversum   AV Heerenveen   PAC 1   AV Lycurgus
AV Sprint   AC Tion   Prins Hendrik   AV Sprint
AV Lycurgus   GAC Hilversum    AV Feniks   CAV Energie
Rotterdam Atletiek   AV'34   Fortius   Haag Atletiek
AV '34   CAV Energie   Haag Atletiek   AV Lionitas
Haag Atletiek   Hellas Utrecht   AV 1923 1   Altis
Nijmegen Atletiek   Spado   Altis   Almere '81
ARV Ilion   AV Sparta   AV Startbaan   SAV
AV Startbaan   Phanos   Almere '81   GAC Hilversum
             
B Finale            
U16 Jongens   U16 Meisjes   U14 Jongens   U14 Meisjes
AV Hera   DEM   ARV Ilion   AV 1923
Almere'81   Altis   AV Olympus '70   Phanos
Phanos   AV Hylas   Rotterdam Atletiek   AV'34
AV Olympus '70   Leiden Atletiek   Eindhoven Atletiek   Spado
Altis   AV Wijchen   Zeewolde Atletiek   AAV'36
AV Fortuna   Haag Atletiek   AV Sparta   PAC 2
AV Athlos   Prins Hendrik   THOR   Prins Hendrik
HAC   AV Sprint   Leiden Atletiek   Atletiek Maastricht
AV 1923   AV Feniks   AV De Spartaan   AV Hera
Prins Hendrik   Nijmegen Atletiek   Groningen Atletiek   AV'40
Groningen Atletiek   AV De Spartaan   AV Sprint   AV Startbaan
AV Sparta   ARV Ilion   Typhoon   AV Gouda
             
C Finale            
U16 Jongens   U16 Meisjes   U14 Jongens   U14 Meisjes
AV Wijchen   AV Lycurgus   AV Hollandia   THOR
Isala '96   AV Startbaan   HAC   AV Fortuna
Av Clytoneus   AAV '36   AV Atos   DEM
SAV   AV Attila   AV Lycurgus   AV Valkenswaard
Spado   AV Hera   CAV Energie   AV Hollandia
Eindhoven Atletiek   Ciko'66   AV Athlos   Rotterdam Atletiek
Hellas Utrecht   Climax   PAC 2   Groningen Atletiek
AV Zuidwal   THOR   AV NOP   Leiden Atletiek 2
THOR   AV Athlos   Ciko'66   Scorpio
Swift Atletiek   AV 1923   SAV   Fortius
AV Nijkerk   AV Achilles TOP   AV Zuidwal   AV Nea-Volharding
PAC 2   AV Olympus'70   AV Fortuna   Av Pijnenburg
             
D Finale            
U16 Jongens   U16 Meisjes   U14 Jongens   U14 Meisjes
AV Gouda   SAV   AV Clytoneus   AV De Spartaan
AV Flevo Delta   AV Zuidwal   AV Valkenswaard   ARV Ilion
AV Atos   AV Impala   U-Track   Nijmegen Atletiek
AV Zaanland   VAV   Spado   AV Zuidwal
AV Statina   AV Generaal Michaelis   AV Castricum   AV Achilles
AV Pec 1910   PAC 2   AV Haarlem   PAC 3
GVAC   Rotterdam Atletiek 2   Hellas Utrecht   MPM
Fortius   AV Hanzesport   Spark   HAC
AVA '70   Av Pijnenburg   AAV'36   Voorne Atletiek
Spark   AV De Gemzen   AV Attila   ARV Achilles
AV Nea-Volharding   Typhoon   Nijmegen Atletiek   AV Wijchen
Zeewolde Atletiek   Fit   AV 1923 2   OSM '75