Records Nationaal Baancircuit

Records Nationaal baancircuit (per 1 mei 2018)

Mannen

Onderdeel Prestatie Atleet Plaats Jaar
100 meter 10.18 (+1.6) Marvin Bracy (USA) Hilversum 2013
150 meter 15.36 (+1.5) Patrick van Luijk (Rotterdam Atletiek) Lisse 2011
200 meter 20.47 (+0.3/+0.7) Bernard Williams (USA) / Patrick van Luijk (Rotterdam Atletiek) Uden / Leiden 2007 / 2012
300 meter 32.71 Liemarvin Bonevacia Leiden 2016
400 meter 45.74 Richard Strachan (GBR) Leiden 2009
800 meter 1.45.45 Joel Marwa (KEN) Leiden 1998
1000 meter 2.17.01 Bram Som (Atletico '73) Lisse 2010
1500 meter 3.37.19 John Rankin (USA) Uden 2007
1609 meter 4.07.91 Jeroen Decuypere (BEL) Breda 2004
3000 meter 7.45.44 Kamiel Maase (Leiden Atletiek) Leiden 1999
2 mijl 8.49.47 Jim Svenoy (SWE) Hilversum 2004
5000 meter

13.24.27

Ennati El Edrissi Aziz (MAR) Uden 2007
10000 meter 27.27.04 Aron Kifle (ERI) Leiden 2016
110 meter horden 13.39 (+1.1) Gregory Sedoc (AAC) Leiden 2011
200 meter horden 23.14 (-1.5) Charles Allen (CAN) Hilversum 2006
400 meter horden 49.04 Justin Gaymon (USA) Uden 2010
3000 meter steeple 8.27.84 Dan Hulling (USA) Uden 2008
4x100 meter 39.04 NED (Miguel Janssen, Troy Douglas, Patrick van Balkom, Dennis Tilburg) Leiden 1998
4x400 meter 3.07.08 DEN (Nicklas Hyde, Andreas Bube, Jacob Riis, Nick Ekelund-Arenander) Uden 2011
Verspringen 8.13 (+1.0) Ignisious Gaisah (GHA) Leiden 2006
Hinkstapspringen 16.67 (+0.3) Fabian Florant (Haag Atletiek) Hilversum 2013
Hoogspringen 2.26 Robbie Grabarz (GBR) Leiden 2010
Polsstokhoogspringen 5.70 Rutger Koppelaar (ARV Ilion) Leiden 2018
Kogelstoten 21.62 Rutger Smith (Groningen Atletiek) Leiden 2006
Discuswerpen 67.30 Erik Cadée (Prins Hendrik) Hoorn 2012
Speerwerpen 79.59 Lars Timmerman (Spado) Breda 2010
Kogelslingeren 78.35 Holger Klose (GER) Leiden 2005

Vrouwen

Onderdeel Prestatie Atlete Plaats Jaar
100 meter 11.22 (+0.6) Dafne Schippers (Hellas Utrecht) Hoorn 2014
150 meter 16.96 (+1.6) Dafne Schippers (Hellas Utrecht) Lisse 2011
200 meter 22.72 (+1.8) Emily Freeman (GBR) Leiden 2008
300 meter 36.24 Nicky van Leuveren (Phanos) Lisse 2016
400 meter 51.99 Davita Prendergast (JAM) Uden 2011
800 meter 2.00.57 Winnie Nanyondo (UGA) Leiden 2016
1000 meter 2.39.80 Sanne Verstegen (Rotterdam Atletiek) Lisse 2016
1500 meter 4.05.86 Susan Kuijken (Seven Hills) Uden 2009
1609 meter 4.44.42 Anjolie Wisse (Hellas Utrecht) Hilversum 1999
3000 meter 8.52.82 Lornah Kiplagat (KEN) Leiden 2000
5000 meter 15.59.26 Miranda Boonstra (Prins Hendrik) Utrecht 2005
10000 meter 31.04.49 Diribe Alemu (ETH) Uden 2004
100 m horden 13.03 (+0.3) Sharona Bakker (NEA Volharding) Hoorn 2014
200 m horden 26.57 (-0.1) Esther van Ooijen (KAV Holland) Hilversum 1999
400 m horden 55.64 Marjolein de Jong (Phanos) Breda 2005
3000 m steeple 9.40.00 Hattie Down (GBR) Uden 2010
4x100 meter 43.72 BEL (Kathleen de Caluwe, Audrey Rochtus, Elodie Ouedraogo, Kim Gevaert) Hengelo 2003
4x400 meter 3.39.70 NED (Judith Baarsen, Petra Groenenboom, Lisette Thomas, Annemarie Schulte) Leiden 2005
Verspringen 6.64 (+1.9) Karin Ruckstuhl (AAC) Leiden 2007
Hinkstapspringen 14.09 (+0.5) Svetlana Bolschakowa (RUS) Eindhoven 2006
Hoogspringen 1.92 Nicole Forrester (CAN) Uden 2010
Polsstokhoogspringen 4.35 Denise Groot (Unitas) Uden 2010
Kogelstoten 18.68 Lieja Tunks-Koeman (AAC) Leiden 2003
Discuswerpen 63.86 Jacqueline Goormachtigh (PAC) Lisse 1998
Speerwerpen 62.59 Katharina Molitor (GER) Uden 2011
Kogelslingeren 69.24 Suzanne Keil (GER) Eindhoven 2003