Competitie finale plaatsing 2022

Hieronder een overzicht met de clubs die zich geplaatst hebben voor de finale van de competitie 2022.

Masters

Mannen

  • Rotterdam Atletiek
  • AV '34
  • Altis
  • AV Sprint
  • ARV Ilion
  • GAC Hilversum
  • AV Hollandia
  • U-Track
  • Haag Atletiek
  • Spado
  • AV PEC 1910
  • Prins Hendrik

Vrouwen

  • GAC Hilversum
  • Rotterdam Atletiek
  • AV Hollandia
  • DEM
  • Hellas Utrecht
  • AV Heerenveen
  • Haag Atletiek
  • AV Pallas '67
  • Nijmegen Atletiek
  • Scorpio
  • AV Start '78
  • Altis
U18 & U20

Mannen

  • GAC Hilversum
  • Phanos
  • PAC
  • Prins Hendrik
  • Rotterdam Atletiek
  • Nijmegen Atletiek
  • AV Sprint
  • Altis
  • AAV '36
  • Leiden Atletiek
  • Haag Atletiek
  • Tempo AV


Vrouwen

  • PAC
  • AV Hera
  • Altis
  • Scopias
  • Phanos
  • Prins Hendrik
  • AAV '36
  • AV Haarlemmermeer
  • GAC Hilversum
  • Spado
  • Rotterdam Atletiek
  • Haag Atletiek
U16 & U14 - A Finale

U16 Jongens

  • PAC 1
  • AAV '36
  • Leiden Atletiek
  • GAC Hilversum
  • AV Sprint
  • AV Lycurgus
  • Rotterdam Atletiek
  • AV '34
  • Haag Atletiek
  • Nijmegen Atletiek
  • ARV Ilion
  • AV Startbaan

U16 Meisjes

  • PAC 1
  • Rotterdam Atletiek 1
  • Groningen Atletiek
  • AV Heerenveen
  • AC Tion
  • GAC Hilversum
  • AV '34
  • CAV Energie
  • Hellas Utrecht
  • Spado
  • AV Sparta
  • Phanos


U14 Jongens

  • GAC Hilversum
  • AV '34
  • AV Hera
  • PAC 1
  • Prins Hendrik
  • AV Feniks
  • Fortius
  • Haag Atletiek
  • AV 1923 1
  • Altis
  • AV Startbaan
  • Almere '81


U14 Meisjes

  • PAC 1
  • AV Sparta
  • Leiden Atletiek 1
  • AV Lycurgus
  • AV Sprint
  • CAV Energie
  • Haag Atletiek
  • AV Lionitas
  • Altis
  • Almere '81
  • SAV
  • GAC Hilversum
U16 & U14 - B Finale

U16 Jongens

  • AV Hera
  • Almere '81
  • Phanos
  • AV Olympus '70
  • Altis
  • AV Fortuna
  • AV Athlos
  • HAC
  • AV 1923
  • Prins Hendrik
  • Groningen Atletiek
  • AV Sparta


U16 Meisjes

  • DEM
  • Altis
  • AV Hylas
  • Leiden Atletiek
  • AV Wijchen
  • Haag Atletiek
  • Prins Hendrik
  • AV Sprint
  • AV Feniks
  • Nijmegen Atletiek
  • AV De Spartaan
  • ARV Ilion


U14 Jongens

  • ARV Ilion
  • AV Olympus '70
  • Rotterdam Atletiek
  • Eindhoven Atletiek
  • Zeewolde Atletiek
  • AV Sparta
  • THOR
  • Leiden Atletiek
  • AV De Spartaan
  • Groningen Atletiek
  • AV Sprint
  • Typhoon


U14 Meisjes

  • AV 1923
  • Phanos
  • AV '34
  • Spado
  • AAV '36
  • PAC 2
  • Prins Hendrik
  • Atletiek Maastricht
  • AV Hera
  • AV '40
  • AV Startbaan
  • AV Gouda
U16 & U14 - C Finale

U16 Jongens

  • AV Wijchen
  • Isala '96
  • AV Clytoneus
  • SAV
  • Spado
  • Eindhoven Atletiek
  • Hellas Utrecht
  • AV Zuidwal
  • THOR
  • Swift Atletiek
  • AV Nijkerk
  • PAC 2


U16 Meisjes

  • AV Lycurgus
  • AV Startbaan
  • AAV '36
  • AV Attila
  • AV Hera
  • Ciko '66
  • Climax
  • THOR
  • AV Athlos
  • AV 1923
  • AV Achilles Top
  • AV Olympus '70


U14 Jongens

  • AV Hollandia
  • HAC
  • AV Atos
  • AV Lycurgus
  • CAV Energie
  • AV Athlos
  • PAC 2
  • AV NOP
  • Ciko '66
  • SAV
  • AV Zuidwal
  • AV Fortuna


U14 Meisjes

  • THOR
  • AV Fortuna
  • DEM
  • AV Valkenswaard
  • AV Hollandia
  • Rotterdam Atletiek
  • Groningen Atletiek
  • Leiden Atletiek 2
  • Scorpio
  • Fortius
  • AV Nea-Volharding
  • AV Pijnenburg
U16 & U14 - D Finale

U16 Jongens

  • AV Gouda
  • AV Flevo Delta
  • AV Atos
  • AV Zaanland
  • AV Statina
  • AV Pec 1910
  • GVAC
  • Fortius
  • AVA '70
  • Spark
  • AV Nea-Volharding
  • Zeewolde Atletiek


U16 Meisjes

  • SAV
  • AV Zuidwal
  • AV Impala
  • VAV
  • AV Generaal Michaelis
  • PAC 2
  • Rotterdam Atletiek 2
  • AV Hanzesport
  • AV Pijnenburg
  • AV De gemzen
  • Typhoon
  • Fit


U14 Jongens

  • AV Clytoneus
  • AV Valkenswaard
  • U-Track
  • Spado
  • AV Castricum
  • AV Haarlem
  • Hellas Utrecht
  • Spark
  • AAV '36
  • AV Attila
  • Nijmegen Atletiek
  • AV 1923 2


U14 meisjes

  • AV De Spartaan
  • ARV Ilion
  • Nijmegen Atletiek
  • AV Zuidwal
  • AV Achilles
  • PAC 3
  • MPM
  • HAC
  • Voorne Atletiek
  • ARV Achilles
  • AV Wijchen
  • OSM '75
Promotie-/degradatiewedstrijd van de NK Teams/ 1e divisie

Mannen

  • AV 1923
  • PAC
  • AAC
  • Spado
  • AV Lycurgus
  • Altis
  • AV PEC 1910
  • AV Hylas

Vrouwen

  • Haag Atletiek
  • PAC
  • AV Lycurgus
  • Ciko '66
  • AV Unitas
  • GAC Hilversum
  • AV Hera
  • Spado
Promotie-/degradatiewedstrijd van de 1e divisie/2e divisie

Mannen

  • Eindhoven Atletiek
  • Hellas Utrecht
  • KAV Holland
  • AAV '36
  • AV '34
  • CAV Energie
  • AV Haarlem
  • Nijmegen Atletiek
  • AV Hera
  • ESAV Asterix
  • AV de Spartaan
  • Groningen Atletiek

Vrouwen

  • Eindhoven Atletiek
  • Leiden Atletiek
  • AV de Spartaan
  • Nijmegen Atletiek
  • AV '34
  • Altis
  • CAV Energie
  • AAV '36
  • AC Tion
  • ARV Ilion
  • AV de Keien
  • ESAV Asterix
Promotie-/degradatiewedstrijd van de 2e divisie/3e divisie

Mannen

  • Isala '96
  • AC Tion
  • Haag Atletiek
  • Ciko '66
  • AV Spirit
  • AV NOP
  • AV Feniks
  • AV Argo
  • GVAC
  • GAC Hilversum
  • MPM
  • DAV Kronos

Vrouwen

  • DJA
  • KAV Holland
  • AV de Gemzen
  • AV Clytoneus
  • DAV Kronos
  • AV Athlos
  • Fortius
  • Haag Atletiek
  • AV Achilles TOP
  • Almere '81
  • AV Hollandia
  • AV Sparta