Chronoloog WK Londen 2017

Onderstaand het programma / chronoloog met alle onderdelen. Een overzicht met alle Nederlandse deelnemers is beschikbaar als DOWNLOAD, handig voor op de tablet, telefoon of om te printen.

Wil je meer weten over de deelnemende atleten of het laatste nieuws uit Londen, klik dan op deze links. Op onze Facebook-pagina vind je van elke dag een fotoboek. 

Spring in onderstaande programma snel naar je dag van keuze: zaterdag 12 augustus, zondag 13 augustus 

Dag Onderdeel Ronde Kwalificatie eis NL in actie
Vrijdag 4 augustus 
(NL tijd)
       
20:00 100m m Voorronde 1,2,3 in de serie +
2 tijdsnelste
 
20:20 discuswerpen m QA

64.50m
of top 12

Erik Cadée
20:30 verspringen m QA/B 8.05m
of top 12
 
20:35 1500m v R1 1-6 in de serie +
6 tijdsnelste
Sifan Hassan 
Serie 2
20:45 polsstokhoogspringen v QA/B 4.60m
of top 12
 
21:20 100m m R1    
21:45 discuswerpen m QB 64.50m
of top 12
 
22:20 10.000m m final    
Zaterdag 5 augustus        
11:00 kogelstoten m QA/B 20.75m
of top 12
 
11:05 100mh mk v     Anouk Vetter, Nadine Broersen, Nadine Visser
11:35 kogelslingeren v QA 71.50m
of top 12
 
11:45 400m m R1    
12:00 hinkstapspringen v QA/B 14.20m
of top 12
 
12:30 hoogspringen mk v A/B   Anouk Vetter, Nadine Broersen, Nadine Visser
12:45 100m v R1   Naomi Sedney, Dafne Schippers, Jamile Samuel
13:05 kogelslingeren v QB 71.50m
of top 12
 
13:45 800m m R1   Thijmen Kupers
20:00 kogelstoten mk v A/B   Anouk Vetter, Nadine Broersen, Nadine Visser
20:05 100m m SF    
20:25 discuswerpen m final    
20:35 1500m v SF   Sifan Hassan
21:05 verspringen m final    
21:10 10.000m v final   Susan Krumins
22:00 200m mk v     Anouk Vetter, Nadine Broersen, Nadine Visser
22:45 100m m final    
Zondag 6 augustus        
11:00 verspringen mk v     Anouk Vetter, Nadine Broersen, Nadine Visser
11:05 3000m steeple m R1    
11:40 polsstokhoogspringen m QA/B 5.75m
of top 12
Menno Vloon
11:55 marathon m final    
12:05 400mh m R1    
12:45 speerwerpen mk v   Anouk Vetter, Nadine Visser
12:55 400m v R1   Lisanne de Witte
14:00 speerwerpen mk v B    
14:15 110mh m R1    
15:00 marathon v final    
20:00 polsstokhoogspringen v final    
20:05 speerwerpen v  QA 63.50m
of top 12
 
20:10 100m v SF   Dafne Schippers
20:40 400m m SF    
21:10 110mh m SF    
21:30 speerwerpen v  QB 63.50m
of top 12
 
21:35 kogelstoten m final    
21:40 800m mk v final   Anouk Vetter,  Nadine Visser
22:15 800m m SF   Thijmen Kupers
22:50 100m v final   Dafne Schippers 
Maandag 7 augustus        
19:30 hinkstapspringen m QA/B 17.00m
of top 12
 
20:00 kogelslingeren v final    
20:15 400mh v R1    
21:15 400mh m SF    
21:25 hinkstapspringen v final    
21:55 400m v SF    
22:30 110mh m final    
22:50 1500m v final   Sifan Hassan
Dinsdag 8 augustus        
19:30 3000m steeple v R1    
20:20 speerwerpen v  final    
20:30 200m v  R1   Dafne Schippers
20:35 polsstokhoogspringen m final    
21:35 400mh v SF    
21:40 kogelstoten v QA/B 18.30m
of top 12
Melissa Boekelman
22:10 3000m steeple m final    
22:35 800m m final    
22:50 400m m final    
Woensdag 9 augustus        
20:05 3000m steeple v R1    
20:10 verspringen v QA/B 6.70m
of top 12
 
20:20 kogelslingeren m QA 20.75m
of top 12
 
21:05 5000m m R1    
21:25 kogelstoten v final   Melissa Boekelman
21:50 kogelslingeren m QB 20.75m
of top 12
 
21:55 200m m SF    
22:30 400mh m final    
22:50 400m v final    
Donderdag 10 augustus        
19:30 5000m v R1   Sifan Hassan, Susan Krumins
20:05 speerwerpen m  QA 83.00m
of top 12
 
20:10 hoogspringen v QA/B 1.94m
of top 12
 
20:25 800m v R1   Sanne Verstegen
21:20 hinkstapspringen m final    
21:25 1500m m R1   Richard Douma
22:35 speerwerpen m QB 83.00m
of top 12
 
22:05 200m v SF   Dafne Schippers
22:35 400mh v final    
22:50 200m m final    
Vrijdag 11 augustus        
11:00 100m mk m     Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
11:10 discuswerpen v QA 62.50m
of top 12
 
11:45 100mh v R1   Sharona Bakker, Nadine Visser,
Eefje Boons
12:05 verspringen mk m A/B   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
12:15 hoogspringen m  QA/B 2.31m
of top 12
 
12:35 discuswerpen v QB 62.50m
of top 12
 
13:55 kogelstoten mk m A/B   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
18:00 hoogspringen mk m A/B   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
20:05 100mh v SF   Sharona Bakker* Nadine Visser*
20:10 verspringen v final    
20:35 800m v SF   Sanne Verstegen*
21:10 1500m m SF   Richard Douma*
21:30 kogelslingeren m final    
21:45 400m mk m     Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
22:25 3000m steeple v final    
22:50 200m v final   Dafne Schippers*
Zaterdag 12 augustus        
11:00 110mh mk m     Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
11:35 4x100m v R1   Team NL
11:55 4x100m m R1  

Team NL

12:00 discuswerpen mk m A   Eelco Sintnicolaas
12:20 4x400m v R1   Team NL
12:50 4x400m m R1    
13:20 discuswerpen mk m B   Pieter Braun
14:30 polsstokhoogspringen mk m A   Eelco Sintnicolaas
15:15 polsstokhoogspringen mk m B   Pieter Braun
18:30 speerwerpen mk m A   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
19:55 speerwerpen mk m B    
20:05 hoogspringen v final    
21:05 100mh v final   Nadine Visser
21:15 speerwerpen m final    
21:20 5000m m final    
21:45 1500m mk m final   Eelco Sintnicolaas, Pieter Braun
22:30 4x100m v final   Team NL*
22:50 4x100m m final   Team NL*
Zondag 13 augustus        
08:45 50km snelwandelen m final    
13:25 20km snelwandelen v final    
15:25 20km snelwandelen m final    
20:00 hoogspringen m final    
20:10 discuswerpen v final    
20:35 5000m v final   Sifan Hassan
Susan Krumins
21:10 800m v final    
21:30 1500m m final    
21:55 4x400m v final   Team NL*
22:15 4x400m m final    

*Onder voorbehoud van prestaties in series/kwalificaties

http://www.iaafworldchampionships.com/