Tijdschema WK Atletiek

Wil jij in één overzicht zien wanneer de Nederlandse atleten in actie komen in Doha?

Download dan de volgende PDF, daarin hebben we het hele overzicht voor je opgesomd. Print hem uit en hang hem op je koelkast, zo kun je de prestaties in Doha altijd live volgen. 

Download hieronder de tijdschema's:

 

Tijdschema = NL tijd (NL tijd versus Doha is -/- 1 uur)
Vrijdag 27 september Onderdeel Ronde TeamNL in actie
16:30 polsstokhoogspringen V Q A / B Killiana Heymans
17:05 100m M R1 Taymir Burnet (ovb)
19:30 400mh M R1 Nick Smidt

 

Zaterdag 28 september Onderdeel Ronde TeamNL in actie
15:30 100m V R1 Dafne Schippers
Marije van Hunenstijn
16:30 polsstokhoogspringen M Q A / B Menno Vloon
Rutger Koppelaar
17:05 400mh M SF Nick Smidt
17:45 100m M SF Taymir Burnet
20:10 10.000m V Final Sifan Hassan
Susan Krumins
21:15 100m M Final Taymir Burnet

 

Zondag 29 september Onderdeel Ronde TeamNL in actie
19:05 200m M R1 Taymir Burnet
19:40 polsstokhoogspringen V Final Killiana Heymans
20:20 100m V SF Dafne Schippers
Marije van Hunenstijn
22:20 100m V Final Dafne Schippers
Marije van Hunenstijn

 

Maandag 30 september Onderdeel Ronde TeamNL in actie
16:05 200m V R1 Dafne Schippers
Jamile Samuel
17:20 400m V R1 Lisanne de Witte
19:50 200m M SF Taymir Burnet
21:40 400mh M Final Nick Smidt

 

Dinsdag 1 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
15:50 hoogspringen M Q A / B Douwe Amels
16:30 400mh V R1 Femke Bol
19:05 polsstokhoogspringen M Final Menno Vloon
Rutger Koppelaar
19:50 400m V SF Lisanne de Witte
20:35 200m V SF Dafne Schippers
Jamile Samuel
21:40 200m M Final Taymir Burnet

 

Woensdag 2 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
15:35 100m mk M 10 kamp Pieter Braun
16:05 100mh mk V 7 kamp Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
16:30 verspringen mk M Groep A / B Pieter Braun
16:35 1500m V R1 Sifan Hassan
17:00 / 18:25 discuswerpen V Q A / B Jorinde van Klinken
17:15 hoogspringen mk V Groep A / B Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel

17:25

5000m V R1 Maureen Koster
17:50 kogelstoten mk M Groep A / B Pieter Braun
19:30 kogelstoten mk V Groep A / B Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
19:40 hoogspringen mk M Groep A / B Pieter Braun
20:05 400mh V SF Femke Bol
20:50 200m mk V 7 kamp Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
21:35 200m V Final Dafne Schippers
Jamile Samuel
22:15 400m mk M 10 kamp Pieter Braun

 

Donderdag 3 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
15:35 110mh mk M 10 kamp Pieter Braun
16:30 / 17:35 discuswerpen mk M groep A / B Pieter Braun
17:15 verspringen mk V groep A / B Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
18:05 / 19:05 polsstokhoogspringen mk M groep A / B Pieter Braun
18:20 / 19:40 kogelstoten M Q A / B Denzel Comenentia
19:10 speerwerpen mk V groep A / B Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
21:05 / 22:10 speerwerpen mk M groep A / B Pieter Braun
22:00 1500m V SF Sifan Hassan
22:50 400m V Final Lisanne de Witte
23:05 800m mk V 7 kamp Anouk Vetter
Nadine Broersen
Emma Oosterwegel
23:25 1500m mk M 10 kamp Pieter Braun

 

Vrijdag 4 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
19:15 hoogspringen Final Douwe Amels
19:40 4x100m estafette V R1 Team NL
20:00 discuswerpen V Final Jorinde van Klinken
20:05 4x100m estafette M R1 Team NL
20:30 400mh V Final Femke Bol

 

Zaterdag 5 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
16:15 100mh V R1 Nadine Visser
18:55 4x400m estafette V R1 Team NL
19:05 kogelstoten M Final Denzel Comenentia
19:55 1500m V Final Sifan Hassan
20:25 5000m V Final Maureen Koster
21:05 4x100m estafette V Final Team NL
21:15 4x100m estafette M Final Team NL

 

Zondag 6 oktober Onderdeel Ronde TeamNL in actie
18:05 100mh V SF Nadine Visser
19:50 100mh V Final Nadine Visser
20:15 4x400m estafette V Final Team NL
  • Download hier het complete tijdschema (Doha tijd)