NK 10km

05 september 2026

01 Website Header 1x

De BIG10 is dit jaar de organisator van het NK 10 km. Dat betekent dat we voor het eerst een iets andere vorm krijgen van dit kampioenschap, namelijk in verschillende heats. De heats worden zo ingedeeld dat iedereen uit dezelfde categorie (senioren, masters, mannen of vrouwen) bij elkaar start en zo samen uitmaken wie de Nederlands Kampioen wordt. De precieze verdeling is afhankelijk van het aantal inschrijvingen in de diverse categorieën en wordt na sluiting van de inschrijving bepaald.

Inschrijven Deelnemersinformatie

Het NK 10 km staat open voor de categorieën U20, senioren en masters die in het bezit zijn van:

  • De Nederlandse Nationaliteit
  • Een door de Atletiekunie uitgegeven wedstrijdlicentie 
  • Certificaten van de E-learning Brons en Zilver van de Dopingautoriteit

Zie verder de wedstrijdbepalingen ook met betrekking tot de heats.

BIG10

Brons en Zilver E-learning Dopingautoriteit

Om deel te nemen is het verplicht de E-learning Brons en Zilver van de dopingautoriteit afgerond te hebben vóór inschrijving. Als de certificaten niet in Volta staan dan lukt inschrijven niet. Loop je tegen problemen aan? Bekijk de FAQ op de website hoe dit op te lossen.

Doe de E-learning
BIG10 2

Atleten en fans Bereikbaarheid

De locatie is: RWC AHOY, Landscheiding 101 3045 NK Rotterdam (maps). De locatie is bereikbaar per auto, fiets en openbaar vervoer. Kom je met de auto? Parkeer je auto langs de weg op instructie van de verkeersregelaars. 

plan je reis met OV
BIG10 3