(Inter)nationale kalender

In deze kalender staan alle Nederlandse kampioenschappen, competitie wedstrijden, Track & Field Series, Cross Country Series, internationale toernooien en Nederlandse wedstrijden met een European Athletics en/of World Athletics status.

Januari

Datum Evenement Locatie

Za/Zo 15/16

Abdijcross

Kerkrade

Za/Zo 29/30

Mastboscross

Breda

Februari

Datum Evenement Locatie

Za/Zo 12/13

NK Indoor Masters

Apeldoorn

Za/Zo 12/13

NK Indoor Meerkamp

Apeldoorn

Zo 13

Groet uit Schoorl Run/NK 10km

Schoorl

Za/Zo 19/20

ASICS NK Indoor U20/U18

Apeldoorn

Zo/Zo 20/27

EK Indoor Masters

Braga (POR)

Za/Zo 26/27

NK Indoor Senioren

Apeldoorn

Maart

Datum Evenement Locatie

Za/Zo 05/06

NK Cross Senioren, U20, U18 & Masters

Nijverdal

Zo 13

CPC Loop

Den Haag

Za/Zo 19/20

European Throwing Cup

Leira (POR)

Vr/Zo 18/20

WK Indoor Senioren

Belgrado (SRB)

Zo 20

Stevensloop/NK Halve Marathon

Nijmegen

April

Datum Evenement Locatie

Za 09

Competitie U16/U14 Ronde 1

Competitie locaties

Zo 10

Competitie U20/U18 Ronde 1

Competitie locaties

Zo 10

Rotterdam Marathon

Rotterdam

Zo 24

Enschede Marathon

Enschede

Zo 24

Competitie Masters Ronde 1

Competitie locaties

Mei

Datum Evenement Locatie

Zo 01

Competitie Senioren 1e/2e/3e divisie Ronde 1

Competitie locaties

Za 07

Ter Specke Bokaal

Lisse

Za 14

Competitie U16/U14 Ronde 2

Competitie locaties

Zo 15

Competitie U20/U18 ronde 2

Competitie locaties

Zo 15

Venloop / NK 10km

Venlo

Za 21

NK Teams Senioren

Assendelft

Zo 22

Competitie Senioren 1e/2e/3e divisie Ronde 2

Competitie locaties

Do 26

Harry Schulting Games

Vught

Za 28

Next Generation Athletics

Nijmegen

Vr/Zo 27/29

NK Atletiek Masters

Harderwijk

Juni

Datum Evenement Locatie

Za/Zo 04/05

NK Meerkamp U20/U18

Emmeloord

Ma 06

FBK Games

Hengelo

Ma 06

T-Meeting

Tilburg

Za 11

Competitie U16/U14 Ronde 3

Competitie locaties

Za 11

Gouden Spike + NK 10.000 meter Senioren

Leiden

Zo 12

Competitie U20/U18 Ronde 3

Competitie locaties

Zo 12

NK Snelwandelen 20km

Tilburg

Zo 19

Competitie Masters Ronde 2

Competitie locaties

Vr/Zo 17/19

ASICS NK Atletiek U20/U18

Amsterdam

Vr/Zo 24/26

ASICS NK Atletiek Senioren

Apeldoorn

Wo/Zo 29/10

WK Atletiek Masters

Tampere (FIN)

Juli

Datum Evenement Locatie

Za 02

Westfries Atletiekgala

Grootebroek

Za 02

ONK Para Atletiek

Eindhoven

Zo 03

Competitie Senioren 1e/2e/3e divisie Ronde 3

Competitie locaties

Ma/Do 04/07

EK U18

Jeruzalem (ISR)

Vr/Zo 15/24

WK Atletiek Senioren

Oregon (USA)

Augustus

Datum Evenement Locatie

Di/Zo 02/07

WK U20

Cali (COL)

Ma/Zo 15/21

EK Atletiek Senioren

München (GER)

Vr 26

Westfries Atletiekgala

Grootebroek

Vr/Zo 26/04

WK Para Atletiek

Kobe (JPN)

September

Datum Evenement Locatie

Zo 04

NK Teams U20/U18

Nijmegen

Za 10

Run Winschoten/NK 100km

Winschoten

Zo 11

Promotie/degradatiewedstrijden Competitie Senioren

Competitie locaties

Za/Zo 17/18

Dam tot Damloop

Amsterdam

Za 17

Landelijke Finale Competitie U16/U14

Competitie locaties

Zo 18

Landelijke Finale Competitie Masters

Competitie locaties

Za 24

NK Werpvijfkamp

Edam

Za 24

NEK/NK Estafette

Amsterdam

Oktober

Datum Evenement Locatie

Zo 02

NK Snelwandelen 50 km mannen en 10 km vrouwen

Tilburg

Zo 02

Singelloop Breda

Breda

Zo 16

Amsterdam Marathon/NK Marathon

Amsterdam

November

Datum Evenement Locatie

Za/Zo 26/27

Warandeloop Tilburg / NK Cross Senioren, U20, U18 & Masters

Tilburg

December

Datum Evenement Locatie

Zo 11

EK Cross Country

Turijn (ITA)

Za/Zo 17/18

Amsterdamse Boscross

Amsterdam

Vr 31

Sylvestercross

Soest